Talloze verenigingen, werkgroepen,suiting en streek vindt u regelmatig terug iie kolo Zij stellen de lezer op de hoogte var In bez In het nieuwe jaar zal dat niet ank zijn, wensen alle lezers in elk gevilen ge; Een jaar is weer ten einde. Een bijzonder jaar, zoals eigenlijk elk jaar op een bepaalde manier bijzonder is. Een jaar met zoals gebruikelijk hoogtepunten en dieptepunten. Wereldwijd, maar ook dicht bij huis. Iedereen zal zich bij een terugblik op het jaar 1991 weer allerlei leuke en minder leuke dingen kunnen herinneren. Bijzondere gebeurtenissen die we vaak samen met anderen beleven, omdat het de mens nu éénmaal eigen is om op allelei gebied activiteiten te ontplooien samen met anderen. y o j DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 2 januari 1992- pagina DE TILBURG Stichting Muziek Kanten Winkel Theater Zaal 16 T.W.C. Hart van Brabant Voetbalvereniging Korvel Koninklijke Harmonie "Orpheus" Het Tilburgse Leerlingen Orkest Harmonie-orkest "Tilburg" Jeugdharmonie Orpheus Concertserie "Verrassende Ontmoetingen" Stichting Wijkorganisatie De Ring "Tilburgse-Watervrienden" Scryption, museum voor schrift- en kantoortechniek Trouwlaanparochie Dienstencentrum voor Ouderen De Garsthof Sportinstituut Ooms Parochie Sint Maarten Verzamelaarsvereniging "De Gezellige Ruilers" VV. Velocitas '31 Koninklijk Tilburgs Mannenkoor "Sint Caecilia" Senioren Bond St.-Lucas Kazoo Harmonie De Natuur Vrienden Montfortparochie, Stokhasselt Tilburg-Noord Parochie 't Zand Supportersclub Willem II Heemkundekring Tilborch Parochie 't Goirke South Jazzband Gemengd koor "Scampolo" Tilburg VV. Ons Vios V.V. Set Galerie Bremmer T.S.V. Noad Federatie Tilburgse Zangverenigingen Studentenkerk Maranatha Keten van Hoop St. Maartenkommuniteit Jazz Podium Paradox Tilburgse Najaarscompetitie Stichting Centraal St. Nicolaas Comité Tilburg Chateau Studio's Peter van den Braken Centrum Museum Brabantse Kunst Tilburgs/Hilvarenbeeks Accordeonorkest "Apollo '77"

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1992 | | pagina 8