'EN Ontdek het mode-avontuur bij Zeeman textielSupers v.d. Schoot Bouwstoffen B.V. mikt ook op particuliere markt r w Paasshow bij van Dorst te Rijen en Breda In verband met uitbreiding van onze showroom kunt U tijdelijk kopen KOhunuew Burg. v.d. Mortelplein 58 Tel. 671091 - Tilburg Patisserie Walter van Erven Weer record-verkoop industriegrond in Midden-Brabant ,w' It naart 1991 - pagina 6 Donderdag 28 maart 1991 - pagina 7 DE TILBURGSE KOERIER en met I ZONDAG III INCE !3S Het onderkomen van v.d. Schoot Bouwstoffen B.V. (foto: Geert van Loon) ld voetbord. -ordgarage Beneluxlaan 61, 5042, WK Tilburg - Tel. 013/670537 - Technische Dienst tel. 674558 Op koopavond geopend JOOSEN VERBOUWT Geen nieuwe sporthal voor studenten DOKTERS WEEKENDDIENST .674590 d. 425529 Mio 2Oo VERLOREN GEVONDEN te a! ger, ook dis- i le- tvoor- Prijs u be- issortiment Ifsprekend tout, gemaakt rst staan Marbel- l TILBURG au de dienstdoende arts dames kleding, schou- en twee andere katalysatc >are rug' stootlijst itraat 357a 160-40680 9 InkHiliEPCiMt-Ha Om U van een Vrolijk Paasfeest te laten genieten, hebben wij voor U: een uitgebreide sortering eigen fabricaat, luxe paaseieren, bonboneitjes en diverse soorten chocolade-eitjes. Verder hebben wij onze bekende nougatine-eieren en speciaal paasgebak. En natuurlijk niet te vergeten: onze specialiteit hazelnoot progrestaarten. De volgende artikelen en dieren zijn in de week van maandag 18 maart tot en met zondag 24 maart 1991 als ge vonden aangemeld bij de gemeentepo litie Tilburg, afdeling Surveillance On dersteuning, Noordhoekring 186 in Tilburg. Inlichtingen tel. 428146. DIEREN: geen. WAARDEPAPIEREN, een reisdocu- GELD: niet. PORTEMONNEES e.d.: zes porte monnees. SLEUTELS: acht sleutelbossen en een huissleutel. (AUTO en/of IDENTITEITSjpapie- ren: drie rijbewijzen. DIVERSEN: drukwerk, een bril, een jas, regen- en andere 1 medische instrumenten, drie dertassen, een handtas en twee tassen. het complete en bedrijfsautopro- leren. Bij Toyota-dealer van Dorst met vestigingen te Breda, Rijen en Waalwijk staan ter gelegenheid van de paasshow vele hoogst aantrekkelijke nieuwe uitvoeringen van de Corolla en Carina. Het gaat om auto’s met een extra complete en fraaie uitrusting. De populaire Corolla en Carina dienen als basis voor deze bijzondere actie. De Toyota-dealer heeft drie verschillende nieuwe versies op basis van de sportieve Corolla en één met de stijlvolle Carina als uitgangspunt klaar staan. Ook 1990 is een goed jaar geworden voor de verkoop van industriegrond in Midden-Brabant. In totaal werd ruim 73 hectare verkocht. Bovendien was met de jaarwisseling zo’n 119 hecta re in optie of was reservering ervoor uitgegeven. Daarmee is het jaar 1989 zelfs nog overtrof fen. Het materiaal ademt een beetje de sfeer van je hele hebben en houwen m een rug zak stoppen, de tienerrailkaart (of de reis- en kredietbrief als u met de auto gaat) in de borstzak en er dan op uit trek ken naar onbekende verten. Zeeman tex tielSupers heeft een bijzonder leuke col lectie van dit materiaal ingekocht. Met het meegaan in deze trend mikt de tex- tiel-gigant ook op een leeftijdscategorie, jlSu- die aanvankelijk een beetje vergeten was. Terug van weggeweest Alles wat vroeger mode was, komt weer terug. De nieuwste trend zijn overhem den van chambray, een wat steviger ka toen, in vroeger jaren ook wel verpleeg- sterlinnen genoemd. India-katoen komt ook weer terug, net als trouwens de madras-ruiten. Bij Zee man textielSupers verwerkt in een heel fleurig zomer-setje bestaande uit rok en mouwloos topje. Opvallend is de grote keuze in zomer-jurkjes. Vervaardigd van hele luchtige katoen en voile, veelal mouwloos, waarbij de verlaagde taille een opvallend detail is. Natuurlijk ont breken de nodige accessoires niet om het modebeeld compleet te maken. Linnen en kunststof zomer- en strandschoentjes, riemen, voile-sjaals, katoenen sokken in alle maten en vele kleuren, prachtige badkleding en luchtige nachtkleding. daarom ook eens op avontuur bij iman textielSupers en ontdek dat mo- de-bewust gekleed gaan echt niet zo duur hoeft te zijn. In Midden-Brabant was met de jaarwisse- In Tilburg besloten Scansped en Danzas ling ruim 118 hectare industriegrond gere- (beiden transport/expeditie) tot vestiging serveerd of in optie gegeven. In totaal heeft op het transport- en distributieterrein Kats- de regio 130 hectare in de aanbieding. Dat bogten. Incase (kunststof spuitgiet produk- betekent dat maar 12 hectare in Midden- ten) kocht een perceel op Loven ter ver- Brabant over is voor verkoop. plaatsing van het bedrijf uit de binnenstad. De gemeente Tilburg is als grootste gemeen- Het laatste perceel aan het water op terrein 1 te koploper met 35,8 hectare verkoop en Loven werd verkocht aan Zoontjens Beton. 88,9 hectare aan optie en reservering. Uit- Mitsui (M.O. Logistics Netherlands BV) zonderlijk goede tweede is de gemeente (transport) besloot net voor het einde van Waalwijk met ruim 15 hectare verkochte in- 1990 tot aankoop van een perceel op Vos- dustriegrond en 7,3 hectare optie en reserve- senberg ter vestiging van een distributiecen- ring. Vooral op de uitbreiding van indus- trum voor Fuji Kioto Film. trieterrein Haven-West werd flink verkocht. p j stadium van de forse Belangrijke verkopen in Waalwijk waren werkgelegenheidseffekt te ver- onder andere aan de Cultuurtechnische - Indi® kt^ met de bouw d*enSA.Tje He,d?naaft^haPP1J- aan van de bedrijfspanden wordt begonnen en Euïï' arcs; s/s kunstleer). °Penen 5-bak pittige 4-cilindermotor, afsluit bare tankdop, katalysator, hoeden- plank, verstelbare rugleuning en hoofdsteunen en stootlijsten rondom. De Seat Ibiza SX. Deze auto heeft een 1500 cc-motor, 5-bak, 3-weg-geregelde katalysator, getint glas, 2de buiten spiegel, dak- en achterspoiler, sportie ve kuipstoelen met hoofdsteunen, toe- renteller, sportstuur en in 2 delen neerklapbare achterbank. De Seat Malaga Vivaldi met Pioneer CD tuner, 5-bak, brede 185/60 ban den, lichtmetalen velgen, 2de buiten spiegel, getint glas en luxe bekleding. Het Chrysler-Dodge en Jeep Dealerbe- drijf van Dorst Chrysler is ook met Pa sen geopend. Ook hier is het complete programma van Chrysler te bewonde ren. Dit succesvolle Amerikaanse merk dankt zijn groei voor een groot gedeel- aan de Voyager. De meuwe Voya- r, het succes van de RAI 1991, is dan te bewonderen tijdens de show. Naast de Voyager is de Saratoga te zien met veel aantrekkelijke aanbie dingen. Ook het complete Jeep-pro- gramma en de exclusieve Le-Baron ontbreken niet op deze show. De Paasshows bij Toyota van Dorst te Breda en Rijen bij Seat-dealer van Dofst Car en bij van Dorst Chrysler te Breda zijn geopend: donderdag 28 maart van 9.00-21.00 u.; op vrijdag 29 maart van 9.00-21.00 u.; ige- zaterdag 30 maart van 9.00-18.00 u. 1 op En de 2de paasdag 1 april van 9.00- ent- 18.00 uur. De onderneming bestaat al sinds 1925. Eer- pen en be: der gevestigd aan de Noordhoek is v.d. het bedrij Schoot Bouwstoffen nu al bijna 25 jaar te vinden aan de Galjoenstraat. Het bedrijf beweegt zich inmiddels ook op de particuliere markt. Hier speelt het bedrijf natuurlijk op in. Speciaal ten behoeve van de consument is begin deze week de laatste hand gelegd aan de inrichting van een prachtige showroom. De mensen kunnen verder bij hun bezoek aan v.d. Schoot reke- - nen op deskundig advies. De Tilburgse on- merk Alfin dememing heeft namelijk vakmensen in treft wordt dienst die ieder op hun gebied zijn gespecia- meerde mei liseerd. knech/. Met de verkoop van de De klant kan ook terecht voor kleine aanko- houdt de betrokkenheid van v.d. bestellingen. Dat past bij de visie die „drijf heeft op het begrip service. Tal van produkten zijn direct leverbaar uit voorraad. En omdat het bedrijf gebruik maakt van eigen vervoer kunnen orders snel bij de klant worden afgeleverd. Montage Wat heeft v.d. Schoot Bouwstoffen allemaal te bieden? Op de eerste plaats keukens van jn de sortering de merken Steinkamp, Goldreif en het huis- merken als Mo -'finette. Wat inbouwapparatuur be- ■dt gebruik gemaakt van gerenom meerde merken als Siemens, ATAG en Bau- knechj. Met de verkoop van de keuken L J v -- f 1. Schoot Het plan om in Tilburg een tweede sporthal voor studenten te realiseren gaat niet door. De Colleges van Bestuur van de Katholieke Universiteit Brabant (KUB), Hogeschool Katholieke Leergangen Tilburg (HKLT) en Hogeschool Midden Brabant (HMB) heb ben het overleg over deze kwestie afgerond. Zij zijn van mening dat door de weigering van de gemeente Tilburg om 700.000,- te investeren het projekt onhaalbaar is geble ken. Ter tafel lag het standpunt van de KUB om f 700.000,- te investeren op voorwaarde dat beide HBO-partners eenzelfde bedrag zou den fourneren en dat alle drie de onderwijs instellingen een pro rato bijdrage zouden le veren aan de exploitatie van de sportv zieningen. Ook een verhoging van de van de sportkaart voor studenten zou spreekbaar moeten zijn. Als gevolg van het standpunt van de ge meente nemen de investeringslasten voor de betrokken instellingen fors toe en ontstaan er budgettaire problemen binnen de instel lingen, zo werd gemeld. De Colleges van Bestuur stellen zich nu op het standpunt dat elke instelling verantwoordelijk is voor de sportbeoefening van de eigen studenten en daar, zo mogelijk gezamenlijk, of anders apart inhoud aan dient te geven. Zaterdag 30 maart, zondag 31 maart 1991 en maandag I april HULPCENTRALE/SOS-DIENST 24 uur per dag bereikbaar Spoorlaan 320, tel. 433584. HUISARTSEN TP Raadpleeg voor het adres van u« uw eigen huisarts Huisartsen Tilburg Zuid-Oost Tel. 356809 HUISARTSEN GOIRLE De dienst loopt van zaterdag 8.00 tot maandag 8.00 u. Zo mogelijk om 12.00 of 17.00 u. op het praktijk- adres van de dienstdoende arts. Raadpleeg voor het adres van de dienstdoende arts uw eigen huisarts. HUISARTSEN MOERGESTEL Weekenddienst: P Terwindt Oirschotseweg 2, Moergestel, tel. 04243-1204 TANDARTSEN Weekenddienst 29 maart t.e.m. 4 april Beerens Haendellaan 50, tel. 551674 APOTHEEK WEEKENDDIENST De gehele week dag en nacht geopend: Apotheek Korvel Korvelplein 190. tel. 635591 Jan Heijnsapotheek Jan Heinstraat 10. tel. 426096 29 maart t.e.m. 4 april Apotheek Klijsen Beethovenlaan 338, tel. 551333 Apotheek Schouwburgring Schouwburgring 158, tel. 425333 DIERENARTSEN ZATERDAG EN I- Dierenkliniek de Rashof Bosschewcg 110, tel. 331648, alle afspraken, ook voor dierenkliniek, NS-plein en Palet-plein 34. V Riel, Bakx en Smarius. tel. 674590 V. Weefden, Oerlesestraat 125, tó. 425529 Dierenkliniek Stokhasselt, tel. 554132 Dierenkliniek Boerhaave, tel. 366258 Dierenkliniek den Herd, Capucijnenstraat 76a-76b tel. 432867-420274 Dierenkliniek Goirie, tel 554132 Abcovenseweg 17, Goirie Wermenbossestraat 21, Goirie Dierenkliniek Mortelplein Burg. v.d. Mortelplein 127, tel. 630056 Dierenkliniek de Reeshof Baflostraat 41, tel. 703477 DIERENAMBULANCE rdbnrge.0n alarmnummer: 420055 info-lijn: 354141 VROUWEN TEGEN SEKSUEEL GEWELD Eerste opvang bij seksueel geweld di., wo„ do. 14.00- 20.00 uur: 013-437501 S.M.A.-SPORTSPREEKUUR Iedere maandagavond van 19.00-20.00 uur in het Mariaziekenhuis. PEDAGOGISCHE HULPVERLENING Advisering, begeleiding en onderzoek bij opvoedings- vragen: PHASE, tel. 637407. lief, fund textielSup keuze ir vooral voor de jeugd ook dit jaar weer onge kend groot. Variërend van het simpele T- shirtje, uiteraard voor de kleintjes voorzien van een handige schoudersluiting, stoere sweatshirts en broeken in allerlei soorten en maten tot en met weer-en-windjacks en jog gingpakken. Zwevende zeesterren Echt kleding voor de jeugd die het sta dium van ontdekken nog lang niet ont groeid is. Dat mag natuurlijk ook thuis, op school of spelend op straat zijn. Dat is vaak net zo spannend. ren en zeepaardjes zwei op talloze kledingstukke rug op de lieve pastel pakjes maatje 68, maar spijkerbroek met uitc le en voorzien van kivu trast-stof. En wat te schattige hc seersucker t_. zullen bij hele wel bij hun mi ten het nu al: pers zijn u schatjes! Stoere zeil-prints Het moment is nu aangebroken, dat ook zij die soms nog wat aarzelend het mode pad bewandelen, er flink de pas in zetten. Al speurend in de textielSupers heeft de echte mode-avonturier natuurlijk al snel die sweatshirts met daarop stoere zeil- prints of een rijke schakering aan zeeban ket ontdekt. Wist u trouwens dat de mo- de-tip van dit seizoen een T-shirt of sweatshirt met capuchon is? Daar moet u er toch minstens één van in de kast heb ben liggen. Gedragen met of zonder sweatshirt op een spijkerbroek of als het nog wat warmer wordt op een broek van katoenen twill een fijne combinatie voor naar school of in de vrije tijd. Boxershort nieuwe stijl Wordt het echt zomer met tropische tem- Ga peraturen zoals vorig jaar tot boven de Zeer 30 graden, dan is het tijd om zo’n luchti ge bermuda of boxer-short aan te trek- Elk jaar weer is het voor de stylisten van Zeeman textielSupers een geweldige uitdaging om aktuele mode met originele motieven en prints te ontwerpen. Dit voorjaar hebben zij zich laten inspireren door de onderwater-wereld en door verre vreemde landen. Mo de die de geur uitstraalt van het avontuur en ontdekkingsreizen maken. Laat u door hen meenemen naar die onbekende verten. Stap ook eens binnen in één van die gezellige winkels. Boordevol voorjaarsmode en ontdek hoe avontuurlijk kleding kopen bij Zee man textielSupers ook voor het huishoudbudget kan zijn! Het interieur met de Corolla Hatch back 1.3 «Sport» is verfraaid met een toerenteller, een driespaaks stuurwiel en een in hoogte verstelbare bestuur dersstoel, waarover uiteraard sportieve bekleding is aangebracht. De buiten wereld zal ook de brede 175/70 SR 13 banden met volledige wielplaten, de bumpers in carrosseriekleur en de ac- centbies rondom de auto weten te waarderen. Het speciale «Sport»-em- bleem laat over de exclusiviteit van de ze ƒ25.295,- kostende Toyota geen twijfel bestaan. Alleen de bestuurder hoeft te weten dat het voordeel maar liefst 950,- bedraagt. Bij de elegant uitgeruste Corolla Sedan 1.3 GLi «Chique», is het accent gelegd op een comfortabele aankleding van het interieur. Velours stoelbekleding werkt sfeerbepalend in deze auto, die verder is uitgerust met een toerenteller, centrale portiervergrendeling, een be stuurdersstoel met hoogteverstelling en een gescheiden neerklapbare ach- terbankleuning. Fraaie wielplaten en bumpers in de lakkleur onderscheiden de Corolla Sedan 1.3 GLi «Chique» op subtiele wijze van het overige ver keer. Accessoires ter waarde van ƒ2.200,- die voor slechts ƒ1.000,- in de prijs van 27.055,- zijn verdiscon teerd, een voordeel vak 1.200,-. De naam «Exiv» is niet toevallig geko zen voor het luxueuze pakket dat o~ basis van de Carina 1.6 wordt aang boden. Brede 185/70 R 13 banden c~ 5,5 inch velgen en een chroomaccent bies in bumpers en flankbeschenning accentueren het stijlvolle uiterlijk van de Carina-modellen. Stuurbekrachti ging, centrale portiervergrendeling en een toerenteller verhogen het comfort. Een totaal voordeel van maar liefst 1.700,- op een auto die ook in de ge bruikelijke uitvoering al een sterke aanbieding is. De Carina Sedan 1.6 «Exiv» kost 31.990,-. Verder zijn op deze show Toyota personen- gramma te bewondt Ruime keuze uit 500 First-Gass inruilwagens Omdat Toyota van Dorst erg veel nieuwe Toyota’s verkoopt, beschikt het bedrijf over de grootste keuze uit First-Class inruilwagens. Er is voort durend keus uit ruim 500 auto’s die va riëren in prijs van 4.000,- tot 100.000,-. De Toyota inruilwagens boven de ƒ8.000,- worden verkocht met een jaar First-Class Bovag-garan- tie. Dus wie een gebruikte auto in de toekomst denkt te kopen, kan zich ook het best maar eens op deze paasshow gaan oriënteren. Seat-show bij van Dorst Car Ook Seat-dealer van Dorst Car aan de Hoofstraat 176 te Rijen is met Pasen geopend. Seat is sinds 1986 een volle dochter van de Volkswagen Groep en is het snelst groeiende automerk in Nederland. Vooral de complete uitrus ting en de scherpe prijs brengen Seat tot deze groei. Op de paasshow bij van Dorst drie actiemodellen, nl. de Seat K. la Brisa, de Seat Ibiza SX en de Seat Malaga Vivaldi. De Seat Marbella Brisa. De auto is uitgerust met Sunroof Bresa-logo’s wieldoppen, wis/was-installatie achter, Kleine avonturiers ken. Een topper sinds enkele jaren en in De jongste mode-avonturiers laten dat ont- de voorjaarsmode aangepast aan dekken graag aan hun mama over. Zij heb- de praktijk. Anders gezegd, de voorzijde ben het tijdens het winkelen te druk met ls maar meteen dichtgemaakt. Hoeft u wegdromen in de kinderwagen. Voor de dat zelf niet meer te doen. Ook in warme jonge moeder is het belangrijk bij het kopen aarde-tinten, prachtig te combineren met van kleertjes voor hun liefste bezit, dat deze bijpassende T-shirts, hemdjes, polo-shirts lief, functioneel en niet te duur zijn. Zeeman en sweatshirts. Door alles en iedereen, textielSupers weet dat al bijna 25 jaar. De bijna, overal te dragen als de zon zijn keuze in de inmiddels 425 tëxtielSupers is best doet om aan het leven geur en kleur vooral voor de jeugd ook dit jaar weer onge- te geven. Lpnd arnnt Variërend van het simpele T- de kleintjes voorzien Gewassen katoen schoudersluiting, stoere srlei soorten en “et jaar 1991 wordt het jaar van ontdek- ken hoe heerlijk gewassen katoen draagt. Dit materiaal is terug te vinden in broe ken en overhemden, rokjes en blouses. De kleding van deze stof vervaardigd ziet er uit alsof het al minstens tweemaal ge wassen is. Dat is ook zo, want dat heeft de kleding-fabriek al voor u gedaan. Ech- te vrijetijdskleding in wat fletse reis-kleu- iend.rSchelpjesJ, zeester- ren> l“er en daar afgezet met kontrast-de- weven en friemelen Ja kken. Ze komen te- sl-kleurige eendelige ook op de stoere uiteraard elastische tail- in kleurige zeefrisse kon- denken van die loogzomer overgooiertjes van met vrolijke matroosjes. Die hele kleine dametjes, en anders mama, zeker scoren. We w ét nu al: dankzij Zeeman textiebu- □jn er straks in iedere stad vele lieve De Tilburgse onderneming v.d. Schoot Bouwstoffen B.V., Galjoenstraat 41 in Tilburg, staat overigens niet op. Het bedrijf neemt even- gels. Het bedrijf richt zich echter niet meer uitsluitend op de professionele, zakelijke bouw- rekening. Ook de verbouwing van keukens - markt Ook particulieren kunnen nu bij v.d. Schoot terecht voor keukens en alle voorkomen- inclusief de tegelwerkzaamheden- behoort de bouwstoffen, met uitzondering van hout en sanitair. En als lid van de Alpha-Ciboma in- tot de mogelijkheden. koopcombinatie weet het bedrijf alle materialen aan te bieden tegen bijzonder concurrerende Wie op zoek is naar dak- en kantelramen, prijzen. wordt bij v.d. Schoot ook niet teleurgesteld. Dat geldt voor de meest voorkomende bouwmaterialen, waaronder dakpannen en materiaal voor de riolering. Indrukwekkend Het assortiment stenen en tegels van de on derneming aan de Galjoenstraat is in drukwekkend. In totaal heeft v.d. Schoot zo’n 150 verschillende steensoorten voor bouw en (sier)bestrating. De keuze aan vloer- en wandtegels mag er eveneens zijn. r_ j--■> tegels komen we ondermeer fosa en Sfinx tegen. Ook de collectie marmer tegels is vermeldenswaar- die. En tot slot: de prijsstelling die v.d. Schoot hanteert zal bij de consument onge twijfeld in de smaak vallen. Alle reden dus om eens een kijkje te gaan nemen.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1991 | | pagina 7