I NS hk Mazda's Circuit Show bij Oppermans Autonova's Meer- voor- Minder-show Lepelaers Opel steunt HSC-Tilburg 30 maart, heropening Van Roosmalen Loon op Zand Verbouwing Noordhoek van start le ril Koffieconcert in Udenhout J 5 i weg. laart 1991 - pagina 8 DE TILBURGSE KOERIER DE AUTOMAAT - Donderdag 28 maart 1991 - pagina 9 OAJO$NGIEN u een soort van ;rto gerust een uitvoering ens de i groeien natuur- :men als ze op een auto nodig :h thuisvoelt. is zo’n auto. interieur kunt imer. ntdekt u al snel in toch onder rst komfortabel iet enkele elen worden B 16 maanden oon garantie g| r Tilburg e.o. el. 013-563956 specie nisht c tieve 1 esysteem en de Het voorjaar is begonnen, de zon schijnt er we hebben een aantal vrije da gen in het verschiet. De juiste tijd om ruim voor de zomervakantie eens te gaan uitzien naar een nieuwe auto. De bij de DATO aangesloten dealerbe- drijven uit Tilburg en omgeving zijn op tweede Paasdag geopend van 11.00 tot 17.00 uur. In het voorjaarszonnetje staan alle nieuwe modellen van de meest bekende merken te pronken, terwijl iedere dealer beschikt voor een interessant aanbod gebruikte auto's. Ook deze auto's worden veelal met garantie aangeboden en krijgen bij de DATO-bedrijven dezelfde zorgzame aandacht als een nieuwe auto. Maak van tweede Paasdag een dagje uit langs de DATO-dealers. Uiter aard kunt u ook gewoon op zaterdag en alle andere dagen in de week bij hen terecht. igage en speel- dan voldoende eerklapbare Concerto zelfs Tot en met 6 april kan iedereen bij Toyota-dealer Autonova aan de Ringbaan Noord 95 terecht voor de Meer-voor-Minder-show. Cen traal hierbij staan de recent geïn troduceerde actiemodellen op ba- I sis 5 ----- Car dell Nog even en de eerste spade voor de verbouwing van Seat-dealer Auto Noordhoek gaat in de grond. In korte tijd moet op het braaklig gende terrein links van het huidi ge bedrijf een moderne showroom verrijzen met een vloeroppervlak van zo'n 600 vierkante meter. Be langrijk is ook dat de huidige showroom kan worden gebruikt voor de uitbreiding van de werk- Royal is gebaseerd op de 1.2i en 1.5i XL. Het extra-pakket omvat lichtmetalen wielen, een Blau- punkt radio-cassettespeler met 4 speakers en een SXi-antenne. De ze zaken vertegenwoordigen een waarde van 1.2289,=, maar de klant betaald slechts 1.250,=. Deze aanbieding geldt alleen op auto's uit voorraad, waarbij nog meer dere kleuren mogelijk zijn. de banden, stuurbekrachtiging, centrale vergrendeling en een toerenteller vanal 1.31.990,=. Autonova voegt aan deze aan trekkelijke aanbieding nog een extra verrassing toe, die overi gens ook geldt voor de Corolla's, Carina's en Camry's zonder het actiepakket. Wie daar echter het fijne over wil weten zal aan Auto nova een bezoekje moeten bren gen. Ook mensen die liever naar een gebruikte auto kijken, kunnen bij Autonova terecht voor een uitge breid aanbod aan aantrekkelijke inruilauto's. De kinderen komen overigens niet voor niets. Zij krij gen met Pasen een aardige ver rassing mee naar huis. plaats van twee naar vijf werk plekken. Bovendien komt er meer ruimte voor het magazijn, de re ceptie en het kantoor. Zowel de verkopen van Seat als de activitei ten van Auto Noordhoek zijn de laatste jaren zo gegroeid dat uit breiding noodzakelijk werd. Tijdens de Paasshow biedt Auto Noordhoek een extra aangeklede Ibiza, onder de naam Royal. De Op zaterdag 30 maart aanstaande opent Dhr. van Dun, burgemeester van de gemeente Loon op Zand het geheel verbouwde pand van Volvo-dealer Van Roosmalen aan de Hoge Steenweg. De heropening zal worden gevolgd door een open huis op zaterdag middag en tweede Paasdag. De heer van Roosmalen sr. startte op 1 april 1961 met zijn bedrijf waarin aanvankelijk alleen fietsen wer den verkocht en hersteld. Herstelwerkzaamheden werden verder uitgevoerd aan alles wat reed. In 1967 werd het officiële Volvo- dealerschap verkre gen, waarna het bedrijf een forse groei doormaakte. Zo werd in 1987 de tweede vestiging in Tilburg ge opend, waar dhr. van Roosmalen jr. de scepter zwaait. Sinds september 1990 is in Loon op Zand dhr. B. Klijn (op de foto links) door dhr. van Roosmalen (rechts) als bedrijfsleider aangesteld. Tijdens het Open Huis is er voor de kinderen regel matig een voorstelling van Marionettentheater "De Bokkesprong". Bezoekers krijgen een zomers bosje narcissen, terwijl voor geïnteresseerden een exem plaar van de Bosch travelpilot wekend te zien is. Er zal zaterdag tot vlak voor de heropening hard ge werkt worden om alles tot in de puntjes perfect te krijgen. Volgende kijken we naar de werkelijke ver anderingen bij Van Roosmalen. -ceerde actiemodellen op ba- van de Corolla, Carina en Jtmry. Alle Chique en Exiv mo dellen zijn met een aantal aan trekkelijke extra's uitgerust tegen een zeer geringe meerprijs. Zo heeft bijvoorbeeld de Corolla Chi que sedan velours bekleding, cen trale portiervergrendeling, een in hoogte verstelbare stuurkolom, deelbaar neerklapbare achter bank en meegespoten bumpers voor een aanschafprijs van f.27.055,Een ander voorbeeld betreft de Carina Exiv 1.6 met bre- Mazda-dealer Oppermans aan de Mascag- nistraat 531 heeft zijn showroom grondig ge wijzigd voor de Mazda Circuit Show. Deze speciale sh ow gaat vandaag van start en fl op 6 april om 17.00 uur. Naast de spor- Mazda-modellen als de MX-5 en RX-7 staan de speciaal voor Mazda ontwikkelde TWR-accessoires in het licht. In een spe ciaal gemaakte sportieve hoek toont Opper mans een aantal mogelijkheden aan de hand van twee aangeklede auto's: een 323 hatchback en een 323 F. Alle skirts, spoilers en wielen zijn volgens hoge Mazda- maat staven gemaakt en passen perfect. Daar naast biedt Mazda's eigen Finish- line ook De autobedrijven Citroen Bertens Tilburg, Jan Bertens Udenhout, Ot- tevanger Vught en Auto Oisterwijk organiseren op eerste Paasdag een koffieconcert, waarbij ieder een is uitgenodigd. Plaats van handelen is de Manege "de Vier Hoeven" in Udenhout. Deze loca tie is voor de gelegenheid omge bouwd tot een gigantische open luchtshowroom waar een keur aan occasions te bewonderen zijn. Tussen 12.00 en 14.00 uur zullen de country en western band "Six- Galons" en "Brabantse Leen" hun repertoire ten gehore brengen. Al met al een garantie voor een ge zellige sfeer op Eerste Paasdag. Uiteraard zorgt Jan Bertens voor een Brabants bakske! De occasionshow is op zondag eerste Paasdag gesloten. De show begint echter al op vrijdagavond en duur tot en met tweede Paas dag. Meer dan 200 occasions van alle merken en prijsklassen zijn door een viertal gerenommeerde dealerbedrijven geselecteerd: dé gelegenheid op zoek te gaan naar een betrouwbare automobiel. Op verzoek worden alle auto's ge leverd inclusief een keuringsrap port van de ANWB. En mocht blij ken dat er nog onvolkomenheden zijn, dan worden die verholpen. Je moet immers blindelings op je auto kunnen vertrouwen. Reden waarom alle auto's 100% zijn ge keurd en in orde bevonden! En alsof dat nog niet genoeg is, worden alle Citroëns van het mo del AX en BX voorzien van een "rodeo-pakket" met aantrekkelij ke accessoires. Bovendien heeft de koper ook de mogelijkheid tot f.10.000,= gratis te lenen. Voor volledige informatie nodigt Jan Bertens graag iedereen uit op Manege de Vier Hoeven. Deze is gelegen tussen Tilburg en Den Bosch, afslag Udenhout. Het ter rein is duidelijk met bordjes "AUTOSHOW" aangegeven. Natuurlijk is er voor diverse at tracties voor de kinderen gezorgd, terwijl waaghalzen capriolen kun nen uithalen op een heuse mecha nische stier. Iedereen is van harte welkom. Op vrijdag 12 juli vertrekken 20 jeugdspelers en 5 begeleiders van Honkbal- club HSC-Tilburg naar Orlando in de Verenigde Staten. Het wordt niet zomaar een vakan tiereisje maar serieuze trainings- weken. Tussen 12 juli en 3 augus tus worden verschillende wedstrij den tegen Amerikaanse teams ge speeld. Het team verblijft in het Cocao Expo Sport Center, spe ciaal voor dit soort trainingen ge bouwd. Lepelaers Opel heeft er voor een deel voor gezorgd dat deze unieke reis gerealiseerd kan worden. Tijdens de grote Paas show bij Lepelaers presenteert het junioren-team hun volledig nieu we out-fit. Hetzelfde team werd vo rig jaar kampioen (landelijk A). Op de foto ontvangt dhr. A. Kuys van Lepelaers Opel het eerste exemplaar van het programma blad uit handen van dhr. H. Gatsen, trip-manager HSC. Ver der op de foto Remy Femandes, coach van HSC (geheel rechts). Ad van Esch (trip-manager) en drie jeugdspelers die deze zomer naar Amerika gaan. een reeks aantrekkelijke en sportieve ac cessoires. Zo is een leuk opgebouwde 121 bij Oppermans te zien en te rijden. Tijdens de show wordt echter niet alleen aan de sportieve automobilist gedacht. De showroom is in vier hoeken onderverdeeld: de sportieve hoek met de MX-5/RX-7 en TWR-accessoires, de familie-hoek met ver schillende uitvoeringen van de 323, de speelse hoek met de grappige 121 en de za kelijke hoek met de 626 als sterke troef. Het behoeft verder geen betoog dat Opper mans ook een ruim aanbod heeft van jonge gebruikte auto's van Mazda en andere ge renommeerde merken. SOOn»» showroom

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1991 | | pagina 37