6 N oepc stichtingen en andere organisaties in stad 3 in «kolommen van De Tilburgse Koerier, ier dlezer op de hoogte van al hun n desactiviteiten deel te nemen. In het nieuwe jaar jn. Ae organisaties die hier vermeld worden, rier iieder geval een gezond en voorspoedig 1991. J J J Of het nu gaat om verenigingen, belangengroeperingen, werkgroepen of andere instellingen, één ding blijft overeind: zij zullen hoe dan ook doorgaan met hun bezigheden. In voorspoed én in tegenspoed. De vele organisaties die op deze pagina’s vermeld staan zullen u daarom ook in het nieuwe jaar via De Tilburgse Koerier als tussenschakel op de hoogte brengen van hun activiteiten, doorgaans vergezeld van een uitnodiging om hieraan deel te nemen. Zij doen dat niet zomaar en u bent dan ook bijzonder welkom. Aarzelt u dus niet. De betreffende groeperingen zijn er door u én voor u. Zij zorgen er in belangrijke mate voor, dat het Hart van Brabant klopt en zal blijven kloppen. Donderdag 3 januari 1991 - pagina 11 DE TILBURGSE KOERIER 1991 - pagina 10 Noordbrabantse Natuurmuseum Bestuur en leden P.T.T. Harmonie Tilburg V.V. Korvel Scampolo gemengd koor Tilburg Verenigd Dekenaat Tilburg-Goirle Dansstudio Nora van den Eeckhout Parochie Binnenstad Peter van den Brakencentrum Stichting La Poubelle, magazijn Huize Poels Dansschool Boutkan Centrum voor Amateurkunst Noord-Brabant Brabants Centrum voor het Amateurtheater/Toneelcentrum (B.C.A.) Sportinstituut Ooms b.v. Bezoekerscentrum Oisterwijk van Natuurmonumenten Kunstijsbaan Pellikaanhal Parochie H. Kruis Theater Zaal 16 Parochie Tilburg Noord-Oost Koninklijk Tilburgs mannenkoor Sint Caecilia Noorderligt concertpodium R.K. Parochie ’t Zand Carnavalsvereniging De Paotergaopers Parochie H. Dionysius’t Goirke Supportersclub Willem II St. Maartenkommuniteit Schadé Harkema Partners Tilburgse Damvereniging Sportschool Jan de Rooy Tilburgs Mannenkoor La Renaissance De Kasteelhoeve, uw wijkcentrum De Stroom healingcentrum Schouwburg Tilburg Keten van Hoop Heemkundekring Tilborch Mannenkoor Hart van Brabant Verzamelaars Vereniging Tilburg D’n Egelantier Carnavalstichting Tilburg South Jazzband De Lightbergh Haaren Harmonie-orkest «Tilburg» Wijkcentrum De Schans Radio Tilburg Stichting Bejaardenwerk Tilburg Vrije School Tilburg Gemeentelijk Informatiecentrum Riagg Midden Brabant TWC hart van Brabant

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1991 | | pagina 11