rn A Veel verenigingen, werk- en belangengroep^ stic en streek vindt u regelmatig terug in (kolc Zij stellen op deze manier dlezei bezigheden en nodigen u vaak uit om aan desactii zal dat ongetwijfeld niet anders zijn. Ae ore wensen de lezers van De Tilburgse Koerier iiede Een jaar is weer ten einde. Ook 1990 was om tal van redenen een bijzonder jaar. Een jaar met hoogtepunten en dieptepunten. Wereldwijd en dichter bij huis. Iedereen zal zich bij een terugblik op het voorbije jaar allerlei dingen kunnen herinneren. Prettige en minder prettige dingen. Bijzondere gebeurtenissen die we vaak samen met anderen beleven, omdat de mens nu éénmaal een sociaal wezen is. Een individu dat op allerlei gebied samen met anderen activiteiten ontplooit. In de kring van familie en kennissen, maar ook in de werkkring en bij de besteding van onze vrije tijd. Sport- en ontspanningsverenigingen zijn van dit laatste een voorbeeld. DE TILBURG DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 3 januari 1991 - pagina 10 V.V. Velocitas ’31 T.S.V. Noad V.V. Set Ouderen-dienstencentrum De Garsthof Were Di voetbal R.K.S.V. Sarto J Parochie Broekhoven/ Fatima /Pius X Wijkorganisatie De Ring P.T.T. Post, hoofdpostkantoor Protestantse Gemeente van Tilburg en Goirle Stichting Theaterwerkplaats De Muze Tilburgse Watervrienden Tilburgse Zwemsportvereniging TRB-RES T.S.V. Longa Hart van Brabantcompetitie V.V. Zouavia Nederlandse Rode Kruis, afdeling Tilburg T.T.V. Besbo-Irene/ Sportcentrum Irene T.T.V. Luto-Tribunaal Het Tilburgs Leerlingenorkest Tilburgs-Hilvarenbeeks accordeonorkest Apollo 77 Gymnastiekvereniging St. Dionysius Koninklijke Harmonie Orpheus Jeugdharmonie Orpheus Seniorenband St. Lucas Stichting Het Oude Kerkje Middelbeers Studentenkerk Maranatha Kazoo Harmonie De Natuurvrienden Galerie Pancrea R.K. Montfort parochie R.K. Parochie Heikant-Quirijristok N.V. Regionaal Distributiebedrijf Pnem Tilburg Volksuniversiteit Tena Nova Trouwlaanparochie Stichting Theresia Vooruit Wooltown Jazzband Paradox jazz-podium Galerie Bremmer Family Boys V.V. OnsVios Stichting Vrijwilligerscentrale Muziekvereniging Lamarotte Stichting V.l.D.O. Stichting J.H. Leopold Openbare bibliotheek Tilburg Verzamelaars Vereniging De Gezellige Ruilers Goirle Tilburgse Najaarscompetitie Recreatievoetbal Galerie I.F.F. Nederland b.v.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1991 | | pagina 10