Winkler Prins! PILLOT NOORDERLIGT theater Ontdek de nieuwe Grote Te zien in Zaal 16 Nieuwe CD van MAM tilburgse kunststichting KQ Sculpturen in Textielmuseum Vijf jaar Dixie Daddy’s s w< ■war BOEKHANDEL ONKYO z De crisisjaren en de Tweede Wereldoorlog Voorstellingen in ’t Heks DE TILBURGSE KOERIER DE TILBURG Donderdag 25 oktober 1990 - pagina 8 van Herman Brood Johannes Kemkens. Tilburg in beeld Een het v Steve Harley. IP de fietsroute aan de Ring- Club de la Scène maan D’N BEIAARD maant GRAND CAFÉ-RESTAURANT HEUVEL 22 - TILBURG - TEL. 013-365324 De zondag in ’t Heks dinsd Mijn naam: de heer/mevrouw: Stuur me snel de uitgebreide brochure. Straat: Postcode:Plaats: STUUR DE BON VANDAAG NOG IN! ’D V Ik ben nieuwsgierig naar de Grote Winkler Prins stichting Uitwisselingsconcert Mannenkoren jmbone, s aan slag- Beeldengroep in Hasseltse kapel Aquarium- en terrarium- tentoonstelling Frühshoppen bij de Frutblaozen Peer de Graaf bij Marijnen Personele problemen Muziek Kanten Winkel Prijs amateurschilders Juliana van Stolbergstraat 25 5038 AM Tilburg Telefoon 013/426252 donde Bart S gaatw totaal versta 'Bart S ontroe Bart S door k Toega ging dag Post De n ont- hier- Jo- Goirle Deze music door i maan .vov x^wantca. "os Buiten, Tilburg. Kaar- n de zaal of te- .3-362824, ramma t optreder studc De Eh Een s Nu is dromt Wann intrek dejor magis Dere’ Vermi Toegt M< Zn uitrei eerste 1 Thom levens 'DeW In dit! tracta verbel Met al stuk z wordt op hel Spelei Toegt i re- aviieer- van dit ander tuzika- gitarist Bakker en en u heeft op elke vraag altijd het juiste antwoord! Alles wat u weten wilt, staat erin: van de datum waarop ANC-leider Mandela werd vrijgelaten tot hoe oesters worden gekweekt. Iedere vrijdag vanaf 17.00 uur MEETINGBORREL in onze bar met live pianomuziek Ruslai inmidt vervul een a< een a< Tsject drie ja moete Het Th Witten Antoin Toega In «Den Hemel» e titel ’’Signalement” toont het Neder- in Tilburg van 25 oktober tot en met 9 Wolstad” wider lei- faike Hor- lr'Y)mprin- ourg. De ianne Leij- voor de choreo- Pijpers. Leerlin- school voor Mu samen larij- tweeweke- e dinsdag- Peer de het sei- 2 uur te zaterc Neder hoogv danse Het ee Lodev Lully Als bu illuster Glass. De rep geen worde Toega leren, een Hing van izikale in- rgen en dat itgevoerd. Bij concerten verveelt het publiek zich dere ties Maj Have hand cier De betere geluidsapparatuur uit Japan Peeters Audio Video Molenstraat 142 (hoek Besterdring) B-oep rniber wordt de tnna”, een mo- voor kinderen vanaf 6 jaar Tejatergroep i van Tenteman”. Op 1 novemt programma ’’Brieven aan Ann De trap bij baan West. een voorronde plaats van het Am- de voorstelling ”Een En- Aanvang: 20.30 uur. Ko- n programma ”De Regen kleren het St. Caeci- eldhoven’s Goor sr. Aan ’’Stout” is de titel van de nieuw MAM. Rondom de verschijning CD wordt op 1 november e;.. swingavond met disco georganiseerd. zaterc Dat h< hun g eenza Overe mijn p progr; Na'Di Spele TonC Toegt Wolstad met ’’Droompr insesj e” Uiteraard bent u ook welkom om het eerste deel te bekijken in onze boekhandel. Fanmiddag Corry Konings Schildersgroep exposeert in Oude Kerkje v 3ft een beeld gevolgen er- oorlogs- idpoot u tr je muziek. l Gesprek zal ’t Heks maande- prominent uit de theaterwe- ?±gen. Chris Driessen zal een ■oerer. met... tja, dat blijft nog geheim. Voor meer informa- r bellen naar ’t Heks, Lanner- ilburg, tel. 013-551171. Tot en met 4 november organiseert de Tilburgse Aquariumvereniging Ons Genoegen ter gelegenheid van haar 40- jarig bestaan een grote aquarium- en terrariumtentoonstelling in de Olie- meulen, Reitse Hoevestraat 30 a in Til burg. Er zijn diverse meest uitzonder lijk» vissen te zien zoals piranha’s en keizer- discusvissen maar ook vogel spinnen, slangen, kameleons, pijlgif- kikkers en een heuse krokodil. Deze unieke tentoonstelling is dagelijks -ook in de weekeinden- geopend van 10.00u tot 18.00u. Aan de inrichting van de tentoonstelling is erg veel aandacht ge schonken. Zondagmiddag rond de klok van vier uur is het weer zover. In «Herberg Den Hemel» aan de Tilburgseweg in Hilvarenbeek ver wachten Thea en Henny Smulders wederom een grote schare luister- en dansliefhebbers op de klanken van de bekende «Wooltown Jazz Band» onder leiding van Piet Vriens. Zangeres Anette Lenoir. De verdere bezet ting: Egbert Van Woezik op trotr.b. Wim Oversier trompet, Lucien Vriens de klarinet, Fer Damhuis op bas en op s werk van Paul van Esch. De toegang is uiteraard gratis en voor de opvang van uw kroost wordt gezorgd. Graag tot ziens in «Den Hemel». forgen van 17-19 uur vindt bij A tot aan het Piusplein in Tilburg de prijs- ïiking plaats in het kader van de te Tilburgse Amateurschilderprijs. De prijzen zullen worden overhandigd door Willem Bol. Pianist Hans van Oers zorgt voor de muzikale omlijs ting. expo- 27 en 28 ok- üldersgroep” Oude Kerkje i leden van de ileden zich te larvoor de be- ise kunstschil- iben al eer- mde van Op woensdag 31 oktober wordt er om 15.30u tijdens een speciale bijeen komst in de Hasseltse Kapel een beel dengroep onthuld. De beeldengroep stelt ’’Sint Anna te Drieën” voor. De beeldengroep Wordt geplaatst aan de buitenzijde van de kapel en is een ini tiatief van het bestuur van de Stichting tot Beheer van de Hasseltse Kapel. Met het nieuwe beeld wil dit bestuur een eigentijdse bevestiging vertaling geven van de middeleeuwse volksdevo tie voor Anna, Maria en het kindje Je zus. Het beeld is gemaakt uit brons door de Brabantste kunstenaar Bart van Hoek. De bijeenkomst op woens dag 31 oktober wordt muzikaal opge luisterd door Paul van Hout op orgel en Bas Cartigny op fluit. Herman Brood hoeft geen nadere introduc tie. Brood komt vandaag naar Tilburg met zijn nieuwe Wild Romance: gitarist David Hollestelle, drummer Roy Bakker en Ivo Severijns op bas. Een garantie voor spekta kel en stevige rockmuziek. In onze zaak ligt het eerste deel van de Grote Winkler Prins ter inzage voor u klaar, maar u kunt ook onderstaande bon invullen en opsturen naar: Boekhandel Pillot, Antwoordnummer 312, 5000 WB TILBURG (Postzegel niet nodig!) en u ontvangt dan onze uitgebreide brochure waarin uw ontdekkingsreis door de Grote Winkler Erins al een beetje begint... Op zaterdag 27 okotber krijden de Frutblaozen en de Buskesblaozers be zoek van de Drentse carnavalsvereni ging 't Stiekelzwien. Om 12.00u die dag wordt er ’’gefrüshopt” in café de Post in de Telegraafstraat in Tilburg. De muziek wordt uitteraard verzorgd door de beide kapellen. Twee Eeuwen Goirle Op 22 november a.s. verschijnt deel 6 van de geschiedkundige serie ”Twee Eeu wen Goirle”. In deze aflevering wordt aandacht besteed aan de jaren dertig en een aantal aspecten van de Tweede Wereldoorlog. Deel 6 draagt als titel ’’Donkere Ja ren” en is door G. Kobes geschreven. Net zoals alle andere afleveringen is ook deze goed van illustraties voorzien. Het voorwoord is samengesteld door Wim van Boxtel, oud-wethouder van de gemeente Goirle. Zowel de crisisjaren als de oor logsjaren heeft Wim meegemaakt en deze gebeurtenissen staan hem nog helder voor ogen. De Tilburgse toneelvereniging Club de la Scène brengt komende zondag twee éénakters op de planken: ”De brief van Don Juan” en ”Den Haag vergist zich niet”. De regie van beide blijspe len is in handen van José Kwantes. Aanvang 20 uur in zaal Pas Schouwburgring 200 in Tilburg ten zijn verkrijgbaar aan lefonisch via nummer 013- Vanwege het 10-jarig bestaan seert in het weekeinde van 2" tober de ’’Oirschotse schik van Theo Siegers in het C te Middelbeers. De negen groep besloten 10 jaar gek groeperen en zochten daar geleiding van de Mierlosv der Theo Siegers. Allen hebt der geëxposeerd. Het verrasser deze expositie is de grote verscheiden heid in technieken en stijlen. Openingstijden: zaterdag 27 oktober van 13.00-17.00 uur en zondag 28 ok tober van 11.00-17.00 uur. Komende zondag vindt in ”De Ster” te Nieuwkuyk een showmiddag plaats voor fans van zangeres Corry Konings. De jaarlijks terugkerende fanmiddag begint om 12.30 uur. Voor leden van de fanclub is de toegang gratis. Naast Corry Konings zullen onder an- medewerking verlenen de forma- lywood, Jan en Zwaan en De venzangers. De presentatie is in iden van moppentapper/conferen- r Harry Touw. De fanclubmiddag wordt omstreeks 17.30 uur afgesloten. Kaarten zijn verkrijgbaar bij De Ster in Nieuwkuyk en bij vestigingen van De Vries boek- en kantoorboekhan dels te Dongen, Goirle en Tilburg. jwe CD van jning van deze een feestelijke Het recente werk van Sibyl Heijnen (1961) bestaat uit vrijstaande sculptu ren, die meestal volledig opgebouwd zijn uit katoendoek. Er worden geen verstevigende toevoegingen gebruikt. Het werk staat letterlijk op zichzelf. De beelden, die het zachte en flexibele materiaal massief en stevig maken, to nen dat zwakte ook kracht kan wor den. De tweezijdigheid van haar beel den wordt letterlijk en figuurlijk ge toond in haar werk ’’The two sides of the same coin”. Strak gewikkelde en op elkaar gestapelde balen katoen in talloze kleuren vormen een monumen tale muur. Aan de ene zijde is de muur donker en gesloten, aan de andere zij de kleurig en uitnodigend, doordat de inhoud door aansnijdingen bloot is ge legd. De openingstijden van het museum zijn: dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en zaterdag en zon dag van 12.00 tot 17.00 uur. In het eerste hoofstuk wordt g geschonken aan de omstandigheden van de jaren dertig. Tijdens de crisisja-, ren werden begrippen als werkloos heid, steunverlening, werkverschaffing en gaarkeuken ook in Goirle realiteit. Het politieke klimaat wordt in hoofd stuk II nader belicht. Hoe was de keu ze van de Goirlenaar vlak vóór de oor log en hoe was de ontwikkeling gedu rende deze oorlog. Pas na de bevrij- ding krijgen wij hierin enig inzicht. Getracht is na te gaan hoe het met de collabors*- en aan welke vergrijpen ben schuldig gemaakt. Hoofdstuk III is gewijd aan de mobili satie en de bezetting. De voorzorgs maatregelen welke genomen werden door de overheid en door de burgerij geven een aardig beeld hoe tegen een mogelijke oorlog werd aangekeken. Gelaten wachtten de inwoners de komst van de Duitsers af. Een in Goir le verblijvende Rijksduitser toonde uiteindelijk zijn ware gezicht. c~i aantal verzetsaspecten komen in xxvu vierde hoofdstuk aan de orde. Ook Vanaf zondag a.s. om 15 uur is er één zondag in de maand, waarop u zich niet hoeft af te vragen wat te gaan doen. U gaat dan naar ”De Zondag” in ’t Heks. De Zondag biedt u een af wisselend programma, dat bestaat uit twee feuilletons: Het Gesprek en live muziek. Naast ’The flying docters’ en ’Dallas’ op t.v. kunt u live de to-be-continued- afleveringen volgen van Bram Wiers ma c.s. en verzorgen Vincent en Theo een serie met de titel ”Een stoel en een huis met filmnet”. Jacques Palinckx zal op deze eerste ’’Zondag” de live-muziek voor zijn kening nemen. Gewapend met sche apparaten, lady-shaves en meer van soort dingen, die eigenlijk een i doel dienen zal deze Tilburgse mi le duizendpoot u trakteren op een por tie stevige muziek. Voor Het C:: lijks een pror reld uitnodigen. Chris gesprek voeren met. even een tie kunt u straat 1 in Til Jeugd-operettekoor ”De presenteert komende zondag or ding van nieuwe dirigente Mail sten de kinderoperette ’’Droor sesje” in de Tilburgse schouwbu regie is in handen van Marii tens-Van Assouw en voor J grafie tekent Wilma Pijpt gen van de Tilburgse ziek en Dans nemen samen met Wol- stad-pianist Wil van Leijsen de muzi kale begeleiding voor hun rekening. Het sprookje ’’Droomprinsesje” van T. v.d. Wal gaat over een prins die geen vrouw kan vinden. De koning kan pas dan afstand doen van zijn troon wan neer zijn zoon getrouwd is. aandacht in Goirle waren uitingen van verzet, idigheden Het accent ligt op de ontvluchtings- routes, waarbij de indruk bestaat, dat de hulp aan ontvluchtte krijgsgevange nen beter is georganiseerd dan de hulp aan de joodse medemens. De grote landelijke 1 mei staking van 1943 was ook in Goirle merkbaar. Het laatste hoofdstuk geeft c van de bevrijding met de gev. van. Een lijst van Goirlese slachtoffers besluit dit hoofdstuk. ii is na ie gaan noe net met ae rateurs in ons dorp was gesteld eik jaar welke vergrijpen zij zich heb- De serie ”Twe initiatief van Contact, bests Elk jaar zulle ven. U kunt men op d aard de vangt. Geïr voor chems, Klaphe (tel. 341500). In het kader van de serie exposities onder de lands Textielmuseum in de Goirkestraat 96 ir december sculpturen van Sibyl Heijnen. Maccus/Zingende honing Zaterdag 27 oktober om 19.30u Stel dat je van lekkere dingen houdt en je aan niets anders kunt denken, de hele i door! Je bent een gevaarlijke beer uit donkere bos eri je hoort alleen maar hon...D door je kop zingen. Het liefst wil honing potten tellen en kijken of de dekseltjes wel goed gesloten zijn. Of je bent een druktema ker als het konijn. Je wordt wakker met de gedachte dat alles in de wereld op jouw schouders rust en dat alles van jou afhangt. 1 je bent een wijze uil of een domme ezel je denkt maar. Wat kan een hoofd toch il zitten en wat lijken mensen en dieren -p elkaar! Daar gaat het stuk ’’Zingen- honing” over: over mensen eh dieren. Voor iedereen vanaf 5 jaar. Dag van de blazers Het vijfde seizoen van De Link begint zondag 28 oktober met een ’Dag van de blazers’. Vanaf 14.00 uur zijn op de ze gevarieerde dag optredens van blaasensembles en muzikanten te vol gen in de thuishaven van De Link, de aula van het kunstcentrum Zouaven- laan 77. Het middagprogramma begint om 14.00 uur met een optreden van een hoomensemble van studenten van het Tilburgs Conservatorium o.l.v. Jan van den Eijnden. Verder is er een trompe- tensemble, een koperensemble met re naissancemuziek en een optreden van Hans Aussems (fagot) en Karin Broek huis (piccolo). De firma Passier Mu ziek laat zien hoe blaasinstrumenten worden gerepareerd en geeft reparatie- en taxatie-adviezen aan belangstellen den. Kinderen kunnen muziek maken op diverse maten tuinslangen met een trechter als mondstuk. Op het pro gramma staat verder een film over de bouw van een trompet. Het avondprogramma, aanvang 20.30 uur, biedt voor de pauze een concert met een kopërblazèrtrio bestaande uit Radko Berka (trompet), Henri Aarts (trombone) en Frans van der Tak (pia no). Na de pauze treedt de kersverse winnaar van het Trompconcours 1990 (klarinet) op begeleid door Jan Gruit- huyzen (piano). Het middagprogramma is gratis. Plaatsen reserveren kan vooraf bij Paul Sprangers, tel. 013-354881. Het programma van Jazzpodium Paradox, Willem Il-straat 24 in Tilburg opent vanavond om 21 uur met de groep Kenvermogen. Komende zondag is er een presentatie door het Brabants Leerorkest o.l.v. Paul Stocker. Aanvang eveneens 21 uur. Op 30 oktober vindt vanaf 22 uur een sessie plaats o.l.v. Paulus Potters. Op 1 november wordt ’’oktober jazz maand" afgesloten m.m.v. ”Tout Tilburg”. Aanvang: 21 uur. Steve Harley Steve Harley is alweer enige tijd terug met zijn Cockney Rebel. Na een stormachtige carrière in het begin van de zeventigerjaren, met ’’Sebastian” als grote hit, besloten Steve Harley en Cockney Rebel er het bijltje bij neer te gooien. Een reünie blaast de groep echter nieuw leven in. Het geluid van de groep uit Londen wordt gedomineerd door piano, akoustisch gitaar en viool, met daarbij soms vreemde ritmes, intelligente teksten en het steeds verande rend stemgeluid van leider Harley. Op zaterdag 27 oktober a.s. concer* Koninklijk Tilburgs Mannenkoor Si lia o.l.v. P. van Gulick en het Vek Mannenkoor o.l.v. Fr. J. v.d. Goor de piano M. Swinkels. Dit concert wordt gegeven in de Nieuwe Koninklijke Harmonie, Stationsstraat 26 te Tilburg, aanvang 20.00 uur. De toegang is gratis. Door beide mannenkoren wordt een geva rieerd programma uitgevoerd. Kenvermogen is een verrassende groep in de wereld van de hedendaagse muziek. Een avontuurlijke manier van componerei verrassend afwijkende samenstelling het instrumentarium, absurde rnuzika vallen, plotselinge tempowisselingen alles adekwaat uitgevoerd. Bij van Kenvermogen 1. L r geen moment. Leerorkest Paul Stocker is een duizendpoot. Brazi liaans, Zuid-Afrikaans, experimenteel en het meer traditionele big band werk. Het gaat hem allemaal even gemakkelijk af. Wat dit laatste betreft, dat wil zeggen in de hoe danigheid als leider van het inmiddels be kende Brabants Leerorkest, is Stocker zon dag in Paradox nadrukkelijk aanwezig. Wie van fusion houdt moet dinsdag naar de sessie o.l.v. Paulus Potters gaan. Fusion is de muziek die een beetje inligt tussen pop en jazz, met een prominente rol voor de gi taar. Naast Paulus Potters Tapioca zullen ook gasten uitgenodigd worden. Glashart/ Orpheus Vrijdag 26 en zaterdag 27 oktober om Tot op de dag van vandaag vormen de my thische held Orpheus en zijn geliefde Eury- dice een inspiratiebron voor creatieve da den. Hun belevenissen vormen het motief in vele literaire werken, ze staan model in de beeldende kunsten en ze fungeren als thema in muzikale composities. Het menselijk hart blijft ontroerd door hun tragische liefdesge- - schiedenis. Ook de regisseur Apostolos Pa- Of j nagopoulos van Glashart liet zich inspireren en j door het verhaal van Orpheus en maakte vol een poëtisch beeldende voorstelling op mu- veel op elkaar! ziek van o.a. Monteverdi, Glück, Offenbach de honing” ov en Milhaud. Voor iedereen Het programma van Theater Noorderligt, Veldhovenring 79 in Tilburg, begint vanavond om 22 uur met een optreden van Herman Brood His Wild Romance. Komende zondag is het om 21.30 uur de beurt aan Steve Harley Cockney Rebel. Op donderdag 1 novem ber vindt in Noorderligt vanaf 22 uur een CD-presentatie plaats van en door de Tilburgse formatie MAM. Tijdens de Manic Monday van 29 oktober is er een open podium. Iedereen krijgt gelegen heid tot het tonen van zijn of haar grote of kleine kunsten. Aan vang 21 uur. Morgen start de voorverkoop voor de concerten van Gino Vanelli (28/11), Danzig (24/ 11) en Culture (26/11). Zonder subsidie in de personele sfeer wordt het voor de Muziek Kanten Winkel onmogelijk om haar activitei ten op redelijke wijze voort te zetten. Dit staat in een brief die het bestuur van de stichting Muziek Kanten Win kel (MKW) heeft gestuurd naar de Welzijnsdienst Tilburg. Naar aanlei ding van het verzoek van de MKW voor een gemeentelijke subsidie in 1991 voor 2,5 formatieplaats werd door het College van B&W een nega tief advies uitgebracht. De MKW pleit nu voor subsidiëring van minimaal één vaste, betaalde kracht. Met de huidige subsidie en een bezetting die uitslui tend uit vrijwilligers bestaat kan de winkel net open worden gehouden, zo zegt het stichtingsbestuur. Het is ech ter onvoldoende om op professionele wijze de doelstellingen van de MKW te realiseren. Ter gelegenheid van het verschijnen van het boek ’Katholiek Tilburg in beeld’ organiseert boekhandel Gianotten in de winkel in de Heuvel- poort een tweetal exposities: gouaches van Jan Koopmans en foto’s van Gert- Jan Rijnvos. Beide exposanten hebben Tilburg als onderwerp van hun werk gekozen, echter vanuit totaal verschil lende invalshoeken. Jan Koopmans schildert op een erg precieze manier en met veel oog voor detail stadsgezichten uit het heden en het verleden. Aan de hand van oude prentbriefkaarten heeft hij op een ver fijnde manier onder meer het oude raadhuis, de ingang van de Tilburgse dierentuin en het Piusplein weergege ven. Gert-Jan Rijnvos daarentegen fotogra feert Tilburg vanuit een heel ander perspectief. Hij selecteerde tien foto’s, waarin hij in contrastrijke zwart/wit beelden Tilburgse plekjes laat zien, die voor de meesten van ons verborgen blijven of die op een heel andere ma nier belicht worden. Hij koos onder meer voor opnames van de NS-werk plaats, de St. Jozefschool in de Pasto- riestraat en de trap bij de fietsroute aan de Ringbaan West. Theatergroep Kapok? brengt een flitsende parodie o p een detective-genre dat nauwe lijks meer gespeeld wordt. Met een perfecte timing en ongekende vaart wordt de ’’who dunnit” nieuw leven ingeblazen. De Cupi- doos zingen liedjes en brengen grappen en poëzie op droogkomische wijze. Lotgevallen In ”De Regenmaker” vertelt Johannes Kemkens op boeiende wijze de lotgevallen van de Brit Adrian Boschier, die op 16-jari- ge leeftijd het oerwoud introk met enkel een mes, een zakje zout en een deken. ”De avonturen van Tenteman” gaat over een ex-kok aan het hof van de koning, die genoeg krijgt van mensen en zich terug trekt op een stille plek in het bos. Op een dag krijgt hij bezoek van een stel kinderen. In ’Brieven aan Anna” van theatergroep Contrast staan de grenzen van het denken over hartstocht centraal. Ter gelegenheid van hun 5-jarig bestaan verzorgen de Dixie Daddy’s een optre den op zondag 28 oktober vanaf 17.00 uur in café Boulevard aan de Noordstraat in Tilburg. Na wat wisselingen in de beginperiode bestaat de huidige bezetting van het or kest uit een aantal gerenomeerde muzikanten die hun sporen in diverse dixie- land-orkesten van naam hebben, verdiend. De bezetting is als volgt: Thieu Prin- sen-trompet, Jan van Alphen-clarinet/saxofoon, Sally Kokx-trombone, Frans v.d. Kamp-slagwerk, Jan Hoes-gitaar/banjo en Piet Stokkermans-bas. Drie voorstellingen deze week in ’t Heks: vrijdag- en zaterdagavond de groep Glashart met hun bewerking van Orpheus. Zaterdag om 19.30u de familievoorstelling ’’Zingende honing” van de theatergroep Maccus. Kaarten voor de voorstellingen zijn te reserveren bij ’t Heks, Lannerstraat 1 in Tilburg- Noord, tel. 551171. Morgen vindt in Theater Zaal 16, Carré 16 in Tilburg, sterdams Kleinkunst Festival. Theatergroep Kapok? presenteert d gelse Zaak”. Daarna is het de beurt aan het duo De Cupidoos. mende zaterdag begint Johannes Kemkens om 20.30 uur met zijn maker”. Op 28 oktober is er om 15 uur een programma voor '■!-J- I.O. Drunen met de voorstelling ”De avonturen rij gesloten door theatergroep Contrast met het noloog van Robert Musil. Twee Eeuwen Goirle”, een in de Stichting Cultureel -otaat uit totaal 10 delen, len 2 delen worden uitgege- xt nog een abonnement ne- deze serie, waarbij u dan uiter- e_ voorgaande delen ook interesseerden kunnen 1 contact opnemen met F. rekkestraat 4 in Evenals vorig presenteert café Mt nen, Heuvel 13 in Tilburg, tw lijks een programma op de avond. Zanger en entertainer Graaf valt de eer te beurt om 1 zoen komende dinsdag om 22 openen. Peer de Graaf behoeft nauwelijks in troductie. Bekend van onder andere de Boulevard of Broken Dreams, De Pa rade, de tv-serie ”De Familie Ouden rijn” en het programnja ”Doet-ie ’t of doet-ie ’t niet”. Ook op muzikaal ge bied staat Peer de Graaf z’n mannetje. Wat zijn grootste hit ’’Zwemmen” be treft kwamen maar liefst 40.000 aan vragen binnen bij de platenmaatschap pij. Het nummer was helaas niet als ’’single” uitgebracht. Peer de Graaf wordt dinsdag muzikaal op deskundi ge wijze bijgestaan. De entree is zoals altijd gratis.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1990 | | pagina 8