'GILDE r 7^01 [Drogisterij] R. de Gier 95, D’n Beiaard, een rustpunt in de stad ER! Zoontjes Beton B.V. breidt uit JVC g DEMONSTRATIE CYCLO-MASSAGE Relax...! t BI NGEN .11?’ RA Inschrijving Handelsregister i alist Charlotte, een baby home voor baby en peuter Excursie Rijksmuseum Kröller Müller Derde Boeken Maand: Lezen over Derde Wereld iw f fl oppel CITO ..SSSïiSSÏ maandgeschenk bij aankoop van ƒ20.00 aa 25» reform Thuis vermoeidheid, spier- en gewrichtspijn wegmasseren Kantoormeubelsysteem Identity Tilburgs bedrijf haalt plastic afval gratis weg 36, 5022 GS Tilburg. Aardewerk, keramiek en 1990 - pagina 4 Donderdag 6 september 1990 - pagina 5 DE TILBURGSE KOERIER 6?5 ar 5?5 u Off. dealer Land Rover De vernieuwde zaak Charlotte, babyhome voor baby’s en in... ing zijr D’n Beiaard, een ontmoetingsplaats voor jong en oud. (foto Geert van Loon) 3oppel. /SOS-DIENST laar I Rosmolenpleln 4/14 I 5014 ES Tilburg Tel. 013-426702 J parkeergelegenheid/ MO/ Discovery DOKTERS WEEKENDDIENST ilezier. jeü riënter is i ik wat aar om een bewe- sweef- u inwerken. Voel roe uw vermoeide ce ont- luteuil, fs ier ‘ook f >rui- neer en moe sof 0 jnstiksel kermis In verslonden, EINDHOVEN I Tilburg, at 64, 4DDIENST 7.30 uur. imte in de winkel ich juist minder ivn^v nvi wntpaar isage in alle rust op i je warmte en voel hc liassage systeem. een pro- ten be- jetonele- ikbestra- inzamelen van plastic afval lanen te leiden, heeft de Til- peuters. Foto: Geert van Loon 116a. Goirle. tel. 341390 ek dag en nacht geopend: Vaalserbergweg 293, Eindhoven (0401-424055 789,- L. 426356 In de Derde Boeken Maand staat vertel- literatuur uit de Derde Wereld centraal. Daar heeft literatuur niet altijd met lezen te maken. Het vertellen van verhalen en ’’bij eenkomsten onder de boom” nemen er de n van het boek. Zo wordt de eeuwen- jltuur overgeleverd van generatie op Nieuwe stijl Doordat er meer rüir“ vrij kwam en er toch juist mir ruimte nodig was, besloot het echt) Galerie Artikel aan het Wilhelminapark opent het seizoen met een exclusieve ten toonstelling van Govert Heikoop op zater dag 15 september om 16.00 uur. Govert Heikoop (1951) woonde in de 70- ger jaren in Tilburg, na zijn studie in Ameri ka vestigde hij zich in Amsterdam. va» vjuniv vu inuuiggvvvu uvi au uvravu- z‘jn tentoonstelling zal worden ingeleid maandgeschenk bij aankoop van ƒ20.00 aan door Coos Salomons, kunsthistoricus en re- boeken. Verder besteden boekhandel Soe- dacteur van Brabantia. ters in Goirle, de Vrije Boekhandel en Galerie Artikel is nog gesloten t.e.m. 14 Openbare Bibliotheken in Tilburg aandacht september i.v.m. de verbouwing van aan de Derde Boeken Maand. Inl: Wereld- Schmidlin Plus, Uitleen en grafiekverkoop winkel Tilburg. Korvelseweg 127; tel.: 013- stock is mogelijk tijdens de normale ope- 362226. mngstijden op afspraak. Foto: GvL Uitgaansmogelijkheden Ondanks de kritiek op de gemeente toont Wilma Vrins zich een echte gast vrouw bij wie de gasten van D’n Beiaard op de eerste plaats komen. Dat blijkt ook uit de aktiviteiten die zij onderneemt. Zij zit in diverse comité’s die evenmenten organiseren in de bin nenstad. ”Dat moet ook, we moeten mee blijven doen en de mensen aan trekkelijke uitgaansmogelijkheden bie den,” aldus Wilma Vrins. yiieke zijn, en goed ui een natui gen kunt rendy fiets trommelrem- 3 versnellin- RVS-velgen, aidsslot, is crankstel ig vele ex- Hoofdpijn Maandelijks besteedt het patiënten- serviceburo van het St. Elisabeth zie kenhuis in Tilburg extra aandacht aan een thema betreffende de g“' zorg. Gedurende de maant, is het thema Hoofdpijn. Mc nen vrijblijvend binnenlopen voor formatie. O<’kjV£ Steeds meer van deze verhalen worden opgetekend en verschijnen in boekvorm. In veel romans uit de Derde Wereld zijn deze verhalen ook terug te vinden. Via het spe ciale Derde Boeken Maand-boekje ’’Verder Lezen”, waarin voorbeelden van vertel-lite- ratuur verzameld zijn, kan men kennis ma ken met een rijke bron voor urenlang lees plezier. val wordt gratis afgehaald vanaf 100 SIMA heeft goede hoop dat de inza- melings-methode zal aanslaan bij on dernemers. Alleen al in Nederland worden jaarlijks drie miljard gebruikte koffiebekertjes weggegooid in de vuil niscontainer. Slechts 15% van ons kunststof afval wordt omgezet in nieu we producten. Met de nieuwe dienst van SIMA kan dat percentage omhoog worden geschroefd. Inl: tel. 013- 364637. gezondheids- nd september lensen 5038 WK Tilburg. Computers- printers, acces soires en software. Van den Dries cleaning service Udentiout D C U, Achthoevenstraat 9, 5071 AP Uden- hout. Schoonmaakbedrijf. Buzema Benelux, Guido Gezellelaan 35, 5056 TK Berkel Enschot. Bureau voor marktonder zoek. Berg Hold Tilburg B.V., Marie Koenenlaan 13, 5044 ND Tilburg. Beheermaatschappij. Flnlm B.V., Brede Steeg 32, 5062 KH Oister- wijk. Beheer- en beleggingsmaatschappij. Heppledl, Kraaiheide 4, 5091 ET Middelbeers. Eigengemaakte sieraden. V.T.U. M. Tybout, Helmkruid 3, 5071 GH Uden- hout. Bemiddeling bij aan- en verkoop roeren de goederen. Schoonheidssalon Tineke Hoek, Deeststraat 14, 5043 EJ Tilburg. Huidverzorgingsspecialis- te. Aut t chronisch lijdt aan hoofdpijn, heeft de krachten gebundeld en de Nederlandse Vereni ging van Migrainepatiënten opgericht om gezamenlijk te trachten meer be dburg. grip te kweken voor hun aandoening, stand Ook behartigen ze de belangen van de leden en zoeken met veréénde krach ten naar oplossingen voor de moeilijk- Adminlstratie-belastlngadvles- en consultan cy, Brasemstraat 34, 5022 HH Tilburg. Admini stratie- en belastingadviesbureau. Annelleselot, Maasstraat 4a, 5046 AR Tweedehands kinderkleding en speelgoed. Eva's fashion design, Lange Nieuwstraat 5041 DG Tilburg. Mode accessoires. Artic art, Minckelersstraat 18-07, 5041 AN Til burg. Zeefdrukkerij. Blanca van Oers, Lootsstraat 12, 5012 CA Til burg. Verzorging en opvang kleine huisdieren. J. Govers, Tartinistraat 25, 5049 CT Tilburg. Gebruikte goederen (hoofdzakelijk meubels) Keurslagerij Laureljs, Schouwburgring 33, 5038 TK Tilburg. Vlees (detailhandel). Elektronlka land B.V., Koningsplein 248-249, heden die zij ondervinden op medisch, sociaal en economisch gebied. Mensen kunnen op het patiëntenser- viceburo van het Elisabeth ziekenhuis informatie krijgen over de patiënten vereniging. Het buro is geopend van 09.00- 12.30 uur en van 13.00-15.00 uur. Het PSB bevindt zich in de voor hal, direct naast de hoofdingang. A'-«B»^-^and A.V. BOESSCHOTpm koopavonden geopend ing-win Vrins geef het belang van de keuken in lak steeds is toegenomen. Het is niet verwonderlijk dat inmid- mensen in de weer zijn om de ’"t van 11.00-23.00u op culi- ir gebied van dienst te zijn. D’n iaard zelf is overigens geopend van w September 1990 is Derde Boeken Maand. Dat betekent dat in Wereldwinkels, biblio- boekhandels het Derde Wereld- uvcn uct middelpunt van de belangstelling De Derde Wereld beschikt over een ..jkdom aan cultuur en literatuur. Er zijn oude vertel-tradities en er is moderne litera- Derde Wereldschrijvers winnen Nobel- jzen. En boeken worden er verslonden, of urgelezen, voor wie niet kan lezen. De afgelopen week werden in het Handelsre gister van de Kamer van Koophandel te Til burg de volgend» nieuwe inschrijvingen ge daan: Gebr. Kroot v 5013 BD Tilbur haar dan c dels consument nair gebied 09.00-OLOOu. Iedere vrijdag vanaf 16.( de eerste verdieping in ruimte een ”meeting-bor muzikale begeleiding van een combo of pianist. Een gelegenheid voor men sen uit het zakenleven om elkaar op wat meer informele en sfeervolle wijze te ontmoeten. Heilijgers kan u alles de mogelijkheden van terwijl u, heerlijke ie cyclo-massage fai tassage op u in kunt laten de Reeshof 141. tel. 703477 DIERENAMBULANCE Tilburg e.o., alarmnummer: 420055 info-lijn: 354141 VROUWEN TEGEN SEKSUEEL GEWELD Eerste opvang bij seksueel geweld di.. wo„ do. 14.00-20.00 uur: 013-437501 S.M.A.-SPORTSPREEKUUR Iedere maandagavond van 19.00-20.00 uur in het Mariaziekenhuis. In de Willem II straat 59 in Tilburg is het een en ander veranderd. We hebben het over de baby- en peutenvinkel Charlotte, tot voor kort nog Babyhome geheten. De naam van de winkel is veranderd in Charlotte en met die nieuwe naam wordt uiting gegeven aan een nieuwe formule waarvoor de heer en mevrouw Beutler van Charlotte gekozen hebben. De winkel is vernieuwd en kleiner en overzichtelijker geworden terwijl het aanbod van baby- en peuterartikelen toch verruimd is. Dat kan omdat er efficiënter is ingericht en babykamers op catalogus gezet zijn, daar door heeft men flink wat aan ruimte kunnen winnen. ping was niets in gebet omgetoverd to bar-, café- en nieuwe stijl, str», biedt een velplein. Qver waarom van de ver. nieuwingen bij D’n Beiaard is me vrouw Vrins heel duidelijk: ”We kampten met ruimtegebrek. We moes ten mensen doorsturen. Bovendien ’■’"kt dat er behoefte is aan een rustige sz»r waar mensen van alle leeftijden el- 1 ar kunnen ontmoeten en rustig met «..Kaar kunnen praten zonder gestoord te worden door keiharde muziek.” Het centrum voor kunst en vormgeving «Zouavenlaan 77» organiseert op zaterdag 13 oktober a.s. een excursie naar het Rijks museum Kröller Müller te Otterlo. Naast de wereldberoemde Van Gogh-collectie en een magnifieke verzameling schilderijen van o.a. theken en t Mondriaan, Van der Leek, Seurat en Picas- boek in het so bezit het museum ook oude kunst en een staat. prachtige collectie Chinees porselein. Op rijkdc het muséumterrein ligt Europa’s grootste beeldenpark. Ter gelegenheid van het vijftigjarig be staan van het museum in 1988 is de beel dentuin uitgebreid met een verzameling werken die in het bos staan opgesteld, het zogenaamde Beeldenbos. «Zouavenlaan 77» biedt de mogelijkheid dit museum onder begeleiding van een do cent te bezoeken. De nadruk zal vooral lig- eenkomste gen op het bekijken van de beeldende kunst plaats in - in een natuurlijke omgeving. oude cultu meer informatie en/of inschrijvin- generatie, t u bellen naar 013/684333. Nauwe- 'n bijna iedere familie heeft wel iemand te kampen met spier- of gewrichtspijn, en dus en dat stellen de stramme ledematen, nerveuze spanningen (stress) of een slechte bloedsomloop, zeer op prijs,” aldus de Talloze bezoeken aan huisartsen, specialisten en fysiotherapeuten getuigen van de ernst en de nmvano van dit soort klachten. De behandeling is mede gericht op ver ing betekent voor velen een aangenamer Beutler het winkeloppervlak te halve ren. De heer Beutler: We hebben, hoe paradoxaal het ook klinkt, meer plaats gekregen voor kleding, buggy’s, auto- stoeltjes, gordijnstoffen, behang, ca deautjes, kinderstoelen, uitzetartike- len, etc. Hierdoor kunnen we ons klan ten een grote collectie tonen, een col lectie die leuk is en kwalitatief op hoog peil staat. Babyhome nieuwe stijl en daarom hebben we ook de naam ver anderd in Charlotte met als ondertitel: een babyhome voor baby en peuter.” Uit voorraad leverbaar De vernieuwde winkel ziet er over zichtelijk en modem uit. De klant kan door de prima presentatie precies vin den wat hij zoekt en wordt daarbij des gewenst vakkundig geadviseerd. Door dat het winkeloppervlak verkleind is, is het magazijn groter kunnen worden. ”Het voordeel daarvan is dat we veel uit voorraad kunnen leveren. 1 lijks wachttijder kalnten ook zei heer Beutler. striclu. Het is a*weer v’er iaar geleden, dat het gamma aam kleuren en hk‘“-' voegd kantoormeubelsysteem Identity is gein- Identity toegevoegd. Zo is troduceerd door Assenburg te Tilburg, meubelsysteem Ident Sinds de introductie is dit meubelsys- breid met: een teem een groot succes in de Europese kantoorinrichtingsmarkt geworden en behoort tot de toonaangevende kan- toormeubelsystemen in Europa. Echter, de ontwikkelingen van de kan toorinrichting binnen de onderneming staan niet stil. Daarom heeft Assen burg, anticiperend op deze ontwikke lingen onder het motto ’’Identity, effi- ciëncy in z’n mooiste vorm, ook voor Identity kun- de jaren ’90”, door een team van be- een die g >r in- faamde industriële designers een aan tal features en een compleet nieuw burgse firma enkele spelregels opge- steId- De verontreiniging op het plastic afval moet organisch zijn. Bovendien toet het afval naar soort worden ge leiden, dus koffiebekertjes bij kof fiebekertjes en disposables bij disposa bles; SIMA beschikt over verschillen de manieren waarop het scheiden van afval binnen elk bedrijf of dienst pri ma is te regelen en wil met raad en daad hierbij assisteren. Het mag niet gaan om zogenaamde opgeschuimde afvallen (piepschuim) en het plastic af- Het aangekochte perceel zal worden gebruikt voor de bouw van eer r,rr'- duktiehal, groot ca. 1.600 m2, hoeve van de fabrikage van be menten (onder andere voor dak ting). De intensiteit (frequentie) van de cirkelvormige bewegingen kan worden aangepast naar wens. Zo kunt U een behandeling kiezen waarbij u zich be haaglijk voelt en waarmee u tegelijker tijd optimaal resultaat boekt. Een lage frequentie werkt doorgaans ontspannend, terwijl de hogere fre quenties de pijn verlichten eri juist enerverend werken. De belangrijkste effecten zijn ver lichting van spierpijn en verbetering van de bloedsomloop. Deze eigen schappen verklaren de gunstige resul taten met cyclo-massageapparatuur bij mensen die aan reuma lijden en diege nen die geplaagd worden door spier pijn en stramheid tengevolge van ner veuze spanningen of stress. Geen extra inspanning Zo kunt u met behulp van een cyclo- massagekussen op het moment dat de klachten zich voordoen de heilzame werking van de massage ondergaan in uw eigen fauteuil, op de bank of op Het vraagt geen extra inspanning en de behandeling is zelfs uitstekend te combineren met TV kijken of lezen. Een behaïideling vraagt ongeveer 15 minuten. Ervaar het eens Bent u geïnteresseerd in die nieuwe produkt dat tot op heden bijzonder positief is ontvangen of wil u de cyclo- massage graag eens ervaren... ga dan a.s. vrijdag en zaterdag tussen 10.30 uur en 16.00 uur naar drogisterij R. de Gier. De heer R. vertellen over cyclomassage I spannend in de deze unieke mi werken. stramme ledematen, nerveuze spanningen (st Talloze bezoeken aan huisartsen, specialisten ernst en de omvang van dit soort klachten. lichting van pijn. Met name deze veriichtin leven. Niagara Cyclo-massage, een voor Nederland nieuwe massage-mechanisme wordt a.s. vrijdag en zaterdag bij Drogisterij R. de Gier, Rosmolenplein 4 te Til burg, geïntroduceerd. Het gaat bij deze massage drie-dimensionele cirkelvormige b ging die tot diep in de lichaamsv seis doordringt en op deze wijze de spieren ontspant. Het 85-jarige Tilbt niet internationale b zijn zelf-ontwikkelde is gespecialiseerd in b hulpstukken voor heeft daarnaast onk octrooi verkt systeem dat keerdaken. Zoor J aan ca. 80 mensen werk. mijn zal dit aantal toenemc kennis en ervaring een eigen, actieve plaats behouden in de samenleving. 50-plussers bieden hun kennis en ervaring aan. Zij doen dan in informele sfeer. Hun aanbod staat in de Gilde-Gids. Iedereen, jong en oud, kan hier gebruik van maken. Bent u 50 jaar of ouder en heeft u ervaring, kennis van een hobby of vak? Alles wat u weet kan voor een ander van onschatbare waarde zijn. 20 september verschijnt de volgende Gilde- Gids. U kunt daar ook in staan! Er is drin gend vraag naar advies of informatie over astrologie, meubelmaken, biljarten, tekenen en schilderen en diverse andere onderwer pen. Zoekt u een zinvolle en leuke tijdsbe steding? Informeer dan eens bij ’t Gilde. Dinsdag en donderdag van 10.00 tot 12.00 uur. Wegens verbouwing zijn we tijdelijk al- leen telefonisch te bereiken. Auto-Brouwer B.V., Broekhovenseweg 136a, 5021 LJ Tilburg. Gebruikte auotmobielen. Nokln B.V., Hasseltstraat 195a, 5046 LK Til burg. Vermogenswaarden. Oogcontact centrum, Heuvel 50, 5038 CS Til burg. Contactlenzen. Van Gansewinkel Van Gansewinkel Container- en Reinigingsdiensten BV te Maarheeze heeft besloten tot aankoop van een perceel bouwgrond van ca. 5.000 m2 aan het verlengde van de voormalige Oudenstaart op het industrieterrein Vossenberg te Tilburg. Ook deze aan koop kwam tot stand met medewer king van Indutil. Van Gansewinkel heeft thans vestigingen in p--J- Maarheeze, Venlo en Maast Hieraan wordt nu Tilburg toegevoegd. Vanuit de nieuwe vestiging zal Mid den- Brabant worden voorzien van een gespecialiseerde diensverlening. In een Niagara massage fauteuil en laat de unieke cyclo-masst de spanningen geleidelijk wegebben. Geniet van de weldadige rug zich ontspant onder de «masserende handen» van het rollt Vrijdag en zaterdag, tussen 10,30 uur en 16.00 uur, kunt u kennis maken met de cyclo-massage methode ter verlichting van spier- en gewrichts-pijnen tengevolge van reuma of nerveuze spanningen (stress). J Voor meer informatie kunt u het artikel in deze Koerier lezen. Zoals gezegd is de winkel opnieuw ingericht en kleiner geworden. De heer Beutler: ”We hadden altijd een stuk of zeven babykamers in de winkel staan. Dat nam enorm veel ruimte in beslag. We hebben er nu voor gekozen om alle babykamers die wij kunnen leveren -en dat zijn er ruim 150- in een. catalo gus bijeen te zetten. De klant krijgt daardoor een volledig overzicht en kan veel beter kiezen. De ervaring is nu al dat deze nieuwe formule bijzonder goed aanslaat. Een gevolg van deze an dere presentatie is dat er ruimte in de winkel vrijkwam. Daar komt nog bij dat we besloten hebben de collectie combi- kinderwagens wat in te krim pen omdat daar tegenwoordig steeds minder vraag naar is. Mensen willen handige kinderwagens, buggy’s die in veel situaties te gebruiken zijn. Daar hebben we nu meer in te bieden.” - - Gebr. Kroot vlees B.V., Enschotsestraat 28, 1 1 5013 BD Tilburg. Handel in vee en vlees. Het Tilburgse bedrijf SIMA BV heeft een oplossing gevonden om de toenemen de milieu-vervuiling door kunststof afval te verminderen. SIMA is namelijk ge start met de inzameling van vervuilde plastic producten. Daarbij valt onder meer te denken aan gebruikte koffiebekers, disposables, diepvries-, ijs- en zuivelverpak- kingen en kwekerij-transportpotten en teelttrays. Bedrijven en diensten die een steentje willen bijdragen aan de milieu-verbetering, kunnen dergelijk afval gratis door SIMA laten ophalen. Na het inzamelen van plastic pro ducten is de recycling-methode van SI MA aan de beurt, die het kunststof verwerkt voor hergebruik. De recyc- lings-installatie van SIMA verwerkt het ’’oude” plastic tot een uitstekende grondstof, die de industrie kan gebn ken voor de productie van onder me de oorspronkelijke producten kunststof verpakkingsmaterialen. Spelregels Om het i in goede b< Na een vrij langdurige verbouwing ziet grand café restaurant D’n Beiaard op de Heuvel er uit als nooit tevoren. Op de begane grond waar het café-restaurant ge deelte is, zijn er enige veranderingen aangebracht die zo op het eerste gezicht niet echt opvallen. Anders is dat op de eerste verdieping. Deze nieuwe ruimte, met een prachtige entree naar boven, bestaat -naast het café- restaurant dus- uit een grote bar met in totaal 50 zitplaatsen. Eigenaresse Wilma Vrins is bijzonder te spreken v over haar vernieuwde en uitgebreide horeca-ondememing. Zij vertelt: ’’Echt heel sfeervol vind ik het. Het is veel lichter geworden.” ichte bovenverdie- i een zaaltje waar aaltje is nu ruimte met intfunctie. De ht in Art-Deco are uit en het Heu- Zaterdag 8 sept. en zondag 9 sept. HULPCENTRALE/SOS-DIENST 24 uur per dag bereikbaar Spoorlaan 320, tel. 433584. HUISARTSEN TILBURG Raadpleeg voor het adres van dé dienstdoende arts uw eigen huisarts HUISARTSEN GOIRLE De dienst loopt van zaterdag 8.00 tot maandag 8.00 u. Zo mogelijk om 12.00 of 17.00 u. op het praktijkadres van de dienstdoende arts. Raadpleeg voor het adres van de dienstdoende arts uw eigen huisarts. HUISARTSEN MOERGESTEL Weekenddienst: P. Terwindt Oirschotseweg 2, Moergestel tel. 04243-1204 TANDARTSEN Weekenddienst 7 sept. tot 13 sept. Mw. Janmaat-Massink Piusplein 50 tel. 426219 APOTHEEK WEEKENI De dienst begint vrijdag om 17.: 7 sept. tot 14 sept. Reeshof Baflostraat 16. tel. 700056 Kerssemakers Wilhelminapark 29. tel. 426632 Goirlese apotheek Tilburgseweg l’z De gehele week Apotheek Korvel Konelplein 190. tel. 635591 Jan Heijnsapotheek Jan Heinstraat 10. tel. 426096 DIERENARTSEN ZATERDAG EN ZONDAG Dierenkliniek de Rashof Bosscheweg 1.10. tel. 331648. alle afspraken, ook voor dierenkliniek, NS-plein en Palet-plein 34. V. Riel. Bakx en Smarius, tel. 674590 V. Weelden, Oerlesestraat 125 tel. 425529 Dierenkliniek Stokhasselt, tel. 554132 Dierenkliniek Boerhaave, tel. 366258 Dierenkliniek den Herd, Capucijnenstraat 76a-76b tel. 432867-420274 Dierenkliniek Goirle, tel. 554132 Abcovenseweg 17. Goirle Wermenbossestraat 21Goirle Dierenkliniek Mortelplein Burg. v.d. Mortelplein 127 tel. 630056 Dierenkliniek Baflostraat Zoontjens Beheer BV -met dochter- Een aantal mensen dat bedrijven Zoontjens Beton en Strizo- lijdt aan hoofdpijn, heeft d< heeft besloten tot aankoop van een „r-a— perceel industriegrond van ca. 15.630 m2 aan de Centaurusweg, gelegen op het industrieterrein Loven in Tilburg. Deze grond verkoop kwam tot s-- met medewerking van Indutil. burgse bedrijf ge- bekendheid door e produkten. Het betonartikelen en platte daken en langs een Europees regen voor een speciaal ontwikkeld is voor par- jntjens biedt momenteel 1 Op korte ter- nen tot ca. 90. dat het gamma aam kleuren en materialen aan géin- Identity toegevoegd. Zo is het kantoor- Iburg. meubelsysteem Identity verder uitge- 1 breid met: eèn nieuwe managers- werkplek, een receptiebalie, diverse auotmatiderings-accessoires en paper management. Op 12 en 13 september aanstaande wordt in de Golfclub Amstelborgh te Amsterdam een grote Identity meubel systeem show gegeven. Deze meubel- show wordt georganiseerd door Assen burg en de Nederlandse dealers die Identity in hun pakket voeren. leder- geïnteresseerd is in nieuwe ont wikkelingen binnen de kantoorinrich tingsmarkt is van harte welkom. De nieuw ingeric voorheen ■’•eurde. Dat zat m tot een fraaie r t restaurar’' e ruimte is ingericht traalt een verfijnde allur “en wijds uitzicht over 1 ‘*i’ Over het zingen bij L v Vrins heel ipten met ruimt" menJ blijkt bar w kaar elka?> te wc De Heuvel Een verbetering dus op de Heuvel die zonder meer als positief kan wor den bestempeld. Dat ontlokt bij me vrouw Vrins toch wat kritiek op het aanzien van de Heuvel. Mevrouwn Vrins: ”Wij als horecaondernemers doen er veel aan om de Heuvel gezellig te maken. De gemeente zou daar ook het nodige aan kunnen doen, o.a. door Meeting-borrel middel van een herinrichting en ver- Wilma Vrins geeft te kennen dat de fraaiing. Maar de gemeente concen- rol en het belang van de keuken in treert zich vooral op de Emmapassage r zaak steeds is toegenomen. Het is en het Piusplein. Tegen de tijd dat het ook niet verwonderlijk dat inmid- daar klaar is is het geld op en schiet de s vijf mensen in de weer zijn om de Heuvel er over.” Ze is ook niet te spre- isument van 11.00-23.00u op culi- ken en met haar de overige horeca-on- dernemers op de Heuvel over het feit dat in maart van dit jaar de terrassen met drie meter ingekrompen moesten .OOu is er op worden om ruimte te maken voor de nieuwe plantebakken. ”Die plantenbakken -borrel” onder moeten er nóg komen”, aldus me- (O vrouw Vrins en ze voegt er aan toe: 1- ”En dan willen ze bij de gemeente nog de tarieven van de precariorechten gaan verdriedubbelen. Me de extra op brengsten wil de gemeente investierin- gen gaan doen. Ik vraag me dan wel af waar ze gaan investeren?”

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1990 | | pagina 5