’n beetjeTilburger stemt voor de gemeenteraad Burgemeester Brokx: ’’Tilburg moet schoonste stad van het land blijven 1 u ki Inf bo J DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 15 maart 1990 - pagina 6 DE TILBURGS Samenstel Opv avor afloi gem gem neel eers huis naai com teer datl opc bliel ger, ope Van mer mee naai elf u Bredase' 3. het veranc aan de Bred met kantoor Dudokhc 4. het bouwt het Dudokhc Emmasti 5. het bouwt sage met pa Emmastraat Voor het bot van bouwwe gunningen n over kan mei dienst (telefc plannen die' finitief worde mingsplan ol wijken van hi mingsplan, v legd. lederee dienen. Bezwaarmak schriftelijke i diende bezw Er zijn verzo gunning bini Bingelrai 1het vergro horende bij gelradestraa Brahmss 2. het bouwt de woning a "Gek eigenlijk. Dat ik u kom vertellen dat Tilburg de schoonste stad van het land is. Dat hoeft u mij niet te zeggen”, zal uw reactie zijn, ”dat wisten we al lang”. Natuurlijk, de meesten van u wonen al veel langer in Tilburg dan ik. En al die Tilburgers weten dan ook precies te vertellen in wat voor een stad ze wonen. Een stad met gezellige oude buurten. Waar inmiddels huizen en straten zijn opgeknapt om bij de tijd te blijven. Een stad waar ook veel mensen in nieuwe wijken wonen. Complete woonwijken met eigen voorzieningen. En er wordt de komende jaren nog volop ge bouwd. Ook in het centrum van de stad. Maar dan heb ik het vooral over nieuwe winkels. Het hart van onze stad begint er steeds beter uit te zien. Daar profiteert heel Tilburg van. Pro fiteren doen we ook van nieuwe werkgelegenheid die naar Tilburg komt. En die hebben we hard nodig. Helaas telt uw en mijn stad nog steeds teveel werklozen. Da’s een hele zorg. Uiteindelijk moet iedereen het in Tilburg naar zijn zin hebben. De jeugd moet goede opleidingen kunnen volgen. En dat kan, want zoveel leer- en studiemogelijkheden als in Tilburg vind je in geen enkele andere stad in het zuiden van ons land. De stad moet schoon blijven. En dat kan ook, want Tilburg heeft als eerste stad van Nederland een speciaal plan waardoor het milieu de aandacht krijgt die het nodig heeft. De stad moet economisch sterk zijn. En dat is hard nodig, wanneer straks Noord-Brabant en dus ook Tilburg in het Europa na 1992 een hartig woordje mee wil praten. Kortom, er is werk aan de winkel. En dat zeg ik dan vooral te gen mijzelf. Of liever, tegen het hoogste bestuur van de ge meente: de gemeenteraad. Die raad moet keihard werken. Aan goede plannen en juiste beslissingen om Tilburg de schoonste stad van het land te laten blijven. En dat schoon moet u dan heel breed zien. j Als inwoner van Tilburg hebt u invloed op het werk van de gemeenteraad. Door te gaan stemmen. Door op een politie ke partij te gaan stemmen geeft u aan hoe er volgens u in die gemeenteraad moet worden gewerkt. Op 21 maart kiezen we een nieuwe gemeenteraad. Die moet het ons Tilburgers de komende vier jaar naar de zin gaan maken. En ervoor zorgen dat Tilburg een stad met toekomst blijft. U, inwoner van Tik burg, kunt op uw beurt precies volgen wat die gemeenteraad doet. In kranten, brochures, op de specjale pagina van de Tilburgse Koerier houdt de gemeente u op de hoogte van de plannen van de gemeenteraad en de uitvoering ervan. En u zult regelmatig van die gemeenteraad horen, want er staat de komende vier jaar heel wat te gebeuren. Dus als de toekomst van uw stad u een beetje ter harte gaat, moet u gaan stemmen. Ik reken op u. Tilburg rekent op u. De gemeent maart aanst formatiebije bouwplan v< De bijeenkoi de Harmonie begint om 21 matie gegev definitieve o zwaarprocei

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1990 | | pagina 6