Sb 2245 2495 2995 650 1895 ER VOETEN VEGENI Kijk- en luister-rijke Feestdagen GTA Reizen nu ook in Tilburg £2 De kerstetalage 3.99 2.99 Hardy’s Haarstudio werkt aan uw totaalbeeld Oekraieens koor komt naar Tilburg natte 1.95 10.- 2.49 2.98 Bartels heeft alle topmerken in huis: 45.- 5T-67- 2.25 ter: ©koppelmans voor betrouwbaarheid Iburg. lllll '■1‘llitl, Auto-Noordhoek, Seat-dealer voor de jaren ’90 U/altar van Ervan aer 1989 -pagina 8 Donderdag 21 december 1989 - pagina 9 DE TILBURGSE KOERIER Openingsstunt daverend succes!!! J’cizcii. vesti- mbe- Patisserie de groei tiging. l JVC CD-speler Philips kleuren TV MC - 20 E •n n met alle accesoires m.i. samen >g inruil mogelijk - 3 jaar garantie y k compleet assortiment DENON op voorraad y gratis kerst-CD bij aankoop 8.00 uur. "7 gratis luxe tas graits filmcursus Panasonic-VHS video film camera Burg. v.d. Mortelplein 58 Tel. 671091 - Tilburg Bartels Kerst-prijs 70 cm stereo teletext eigen technische dienst met quick service Besterdring 87 Tilburg Tel. 431489 a iwen over urgse ves- Matchline model 70 cm flat-square stereo 2 x 20 W scart aansluiting 60 voorkeuzezend. teletext geheugen afstandbediening DOKTERS WEEKENDDIENST tie, ookte ïressen - 19 in professioneel P Maak uw keuze uit ons jaarlijks pronkstuk meteen keur aan exclusieve kerstprodukten Voor ons bestelt U nooit te vroeg, want wij hebben dan ruimschoots de tijd voor planning, wat in deze drukke maand erg prettig is. STEL •er - 26 de- i alles op één afstandbediening het mooiste beeld en de beste kwaliteit nieuwste model autofocus 6 x motorzoom datum tijdinstelling fade editing sluitertijden super beeldkwaliteit alles op een afstandbediening DENON hifi-set 2 jaar volledige garantie c/aag iratie- s een hoe iemand wensen. Hei Comé. Denon - Marantz - NAD - Sansui - JVC - Sony - Technics - Dual - Philips - Aiwa - Pioneer - Teac - Bose - Magnat - enz. Vrijdag 22 en zaterdag 23 dec. is ons gehele assortiment volop voorradig voor hen die niet in de gelegenheid waren tijdig te bestellen. rs en zanger 1 allemaal i Smarius, tel. 674590 rlesestraat 125 Juliana van Stol- g. Het meest aan- i vakantiereizen af- iddienst 17.30 uur. op zaterdag voor één van de 16 gratis rei- yon) DENON top-hifi audio-set Wordt het nu geen tijd vooreen deurmat van Koppelmans? Corné van Hardy’s Haarstudio in de zaak op de Korvelseweg. Foto Geert van Loon DRW-750 dubbeldeck HX-PRO 4 motoren 4 bias fijnregeling dolby B C DCD-520 echte lineaire omzetter 4-voudige oversampling muziekkalender repeat DRA-325R high speed reciever supergevoelige tuner variabele loudnes motorgestuurde volume -s van donderdag iber a.s. aat 10, Tilburg. h SABA als beste getest kleuren TV video Super Planar het mooiste beeld digetale techniek hifi-stereo 63 cm black matrix 99 kanalen teletext geheugen en: SABA videorecorder op afstand programm. 8 x programma's 4 48 kanalen HQ 4 made by JVC of gebruikte wa intie koopt krijgt verzorgd diner het is de moeite van alle aan- Auto-Noord- van ’’Zoveel er aan toe- een zeer is. Goede naam GTA Reizen is een volle dochter van Oostenrijk Touringcars te Diemen en heeft nu zeven filialen in Nederland. GTA Reizen is aangesloten bij ANVR en bij de Stichting Garantiefonds. Het heeft de reisgidsen van alle Nederland se touroperators zoals Arke, Holland International, Marisol, Bel Air, OAD, etc. en natuurlijk ontbreekt informatie over bootpassages, cruises en treinver bindingen niet. Ook op het gebied van Iemand die bij een bepaalde persoon auto koopt, krijgt ook weer met uiezelfde persoon te maken als hij zijn auto bijvoorbeeld voor onderhoud brengt. Natuurlijk blijft deze persoon- gro- lijke benadering van de klanten ge- ïlsbe- handhaafd. Auto-Noordhoek is echter geen nieuwkomer in Tilburg. In maart 1990 wordt het 25-jarig bestaan gevierd. Piet Bastiaansen richtte het bedrijf in 1965 op. Zijn zoon Bas Bastiaansen is op dit moment vooral verantwoorde lijk voor het Seat-gebeuren. it van vrijdag op Geert van Loon) mari 1990 >anse merk Seat. Dit is natuurlijk niet t afgelopen jaren waren overweldigend, goede serviceverlening voor een vaste erhoud en reparatie bent u bij Auto- 4 dubbel DA-omzetter 4 nieuwe foutcorrectie 4 honingraat chassis 4 shuffle play 4 afstandbediening vluchten van schappijen over A rA lijndienst-tickets heeft GTA een goede naam. Het hoofdkantoor van GTA in Amsterdam heeft een speciale afdeling Tot slot: GTA is vol vertrouw met vakkundige medewerkers die u de groei en bloei van de Tilbur goed kunnen adviseren bij lijndienst- tiging. Na drie jaar sub-dealer te zijn geweest, is Auto-Noordhoek per 1 jam aangesteld als officiële dealer van het Spaanse merk Seat. Dit is natuu zonder reden. De verkoopresultaten van de af terwijl ook de betrouwbare en kwalitatief g klantenkring hebben gezorgd. Voor onderhoud Noordhoek aan het juiste adres. volledig programmeerbaar 4 CD-single adaptor V ^F Wf Marantz CD-40 De Tilburgse ;zen, de heer spreken over was ee" St. Annaplein 16, Tilburg Tel.: 013-43 06 17 Met een daverende opening heeft GTA Reizen, gevestigd in de J bergstraat 25b in Tilburg, in één klap naam gemaakt in Tilburg, sprekende deel van de opening bestond uit het weggeven van 16 vi gelopen zaterdag. Vrijdagnamiddag bivakeerden een aantal mensen al voor de deuren van dit nieuwe reisbureau in Tilburg om er van verzekerd te zijn als eerste om 10.00u de winkel binnen te kunnen. Aldus verzekerden zij zich van een van 16 vakantiereizen die GTA gratis en voor niets weggaf: zes naar Spanje, zes naar Pa rijs en vier naar Wenen. Overigens verdient het interieur van de winkel een aparte vermelding. Het is ruim 200 p een zeer eigentijds en aangenaam Ruim volde ogend ontwerp van de eigenaar zelf. Hardy’s Haarstudio is alle dagen in de week geopend behalve op maandag ochtend. Het is verstandig wanneer men besluit Hardy’s Haarstudio te be zoeken vooraf een telefonische af spraak te maken. Dat voorkomt lange wachttijden. Het telefoonnummer luidt: 365200. En wat de parkeergele genheid betreft: in een straal van 500 meter van Hardy’s Haarstudio zijn parkeerplaatsen beschikbaar. Idoende dus! Gratis diner Tijdens een wervelende kerstshow grati op 26 december van 10.00 tot 16.00 aang uur kunt u met Auto-Noordhoek ken nismaken en natuurlijk met alle Seat- producten. Seat is een volwaardig lid van de Volkswagen Groep, wat na tuurlijk al voldoende zegt over de uit stekende kwaliteit. Bovendien bestaat er een zogenaamde VIP-card die Seat- rijders een aantal privileges biedt. Op dit moment zijn er van Seat een aantal leuke actiemodellen zoals de Marbella Red, Yellow, Black en Sport, de Ibiza Disco en Crono en de Malaga Touring. Vooral voor kleine bedrijven zal de komst van een Terra diesel een 11 Q11VI W Ci 11 fa I V V11 Volkswagen Polo. Tot slot heeft Auto- --- Noordhoek nog een aantrekkelijke 0% financieringsregeling en een f.1000,= voordeelcheque op de Terra. Iedereen die bij Auto-Noordhoek aan de Leharstraat 19 in Tilburg dit Op 5 januari zal in de Heikese kerk het «Oekraieens Kamerkoor uit War schau een concert verzorgen met kerst liederen en liturgische gezangen uit hun rijke Oekraiense traditie. Het con cert begint om 20.00 u. Dit koor werd in 1988 J - de musicus Roman Rewakowycz, die ook al naam had gemaakt door zijn mannenkoor «Zjurawli». De leden van het koor komen uit heel Polen en ma ken zo meteen iets duidelijk van de U1 SiUU( tragedie die het Oekraieense volk in commis Polen na de oorlog heeft meegemaakt, koor Om nationale identiteit en nationalis tische tendenzen de kop in te drukken werden na de oorlog honderdduizen- Programma den Oekraieners uit het Oosten en Zui- Nadat het koor eerst enkele delen voor den van Polen naar elders «ver- mannenkoor heeft laten horen uit de plaatst». Het resultaat is echter ge- Grote Vespers, gaat het programma weest dat daardoor de Oekraiense ge- met gemengd koor verder met een keur meenschap des te meer heeft kunnen van blijde Oekraieense kerstliederen, bijdragen tot een verrijking van de kul- in arrangementen van Rewakowycz, turele scène van Polen in het alge- Lysenko, Koszyts, Stetzenko, Jatsyne- meen. wycz en Leontowycz. Het geheel wordt De zangers en zangeressen 19 in ge- afgesloten met het «Eer aan God in tal - zijn allemaal professioneel ge- den Hoge» van Bortnianskyj. en Zui- s «ver- s echter ge- ïkraiense ge- kunnen 1 de kul- o et alge- Lysenko, Koszyts, wycz en Leontowyc ge- afgesloten met het ge- den Hoge» van Eóï manager van GTA Rei- Harrie Meij, is zeer te de openingsstunt: ”Het was een groot succes. We hebben de zestien gelukkigen met champagne onthaald. Een succes was ook het uit delen van geluksnummers afgelopen zaterdag in het centrum van de stad. Met die geluksnummers kon men reis- cheques ter waarde van 10,-, ƒ25,-, 50,- en 100,- winnen. Er zijn er tien tallen de deur uitgegaan hier. En dan hebben we nog onze openingsaanbie- dingen die gelden 31 december van dit jaar. Ook daar hebben we al veel res pons op gekregen. Wat dat betreft doenh de mensen er verstandig aan onze aanbiedingen in de gaten te hou den want in de toekomst zullen we va ker stuntaanbiedingen hebben.” alle luchtvaartmaat- de gehele wereld. Zaterdag 23 december t/m maandag 1 januari HULPCENTRALE/SOS-D1ENST 24 uur per dag bereikbaar Spoorlaan 320, tel. 433584. HUISARTSEN TILBURG Raadpleeg voor het adres van de dienst doende arts uw eigen huisarts HUISARTSEN GOIRLE De dienst loopt van zaterdag 8.00 tot maandag 8.00 u. Zo mogelijk om 12.00 of 17.00 u. op het praktijkadres van de dienst doende arts. Raadpleeg voor het adres van de dienst doende arts uw eigen huisarts. HUISARTSEN MOERGEST1 Dienst: 23 december - 24 december V^Ddft Oisterwijkseweg 67, Moergestel, tel. 04243-1424 25 december - 30 december t/m 1 januari P. Terwindt Oirschotseweg 2, Moergestel, tel. 04243-1204 TANDARTSEN De weekenddienst gaat in op zaterdag om 8.00 u. Er zijn zowel op zaterdag als op zondag 2 spreekuren, nl. van 12.00 tot 12.30 u. en van 17.30 tot 18.00 u. 22 december t/m 28 december Van de Zand Spoorlaan 378 tel. 425548 29 december t/m 4 januari Janmaat Piusplein 50 tel. 426219 APOTHEEK WEEKEND™ De dienst begint vrijdag om 17.j, 22 december tot 29 december Wandelbos Zwartvenseweg 2, tel. 671489 Stadhuis Stadhuisplein 354, tel. 426352 29 december t/m 5 januari Peterse-Dings Westermarkt 7, tel. 672165 Boerhaave Tivolistraat 34, tel. 423313 Goiriese Apotheek Tilburgseweg 116-a, Goirle, tel. 341390 Iedere dag nachtdienst, 7 dagen per week Apotheek Korvel Korvelplein 190, tel. 635591 Jan Heijnsapotheek Jan Heinstraat 10, tel. 426096 DIERENARTSEN ZATERDAG EN ZONDAG Dierenkliniek de Rashof Bosscheweg 110. tel. 331648, alle afspraken, ook voor dierenkliniek, NS-plein en Palet-plein 34. V. Riel, Bakx en E V. Weelden. OerL tel. 425529 Dierenkliniek Stokhasselt, tel. 554132 Dierenkliniek Boerhaave, tel. 366258 Dierenkliniek den Herd, Capucijnenstraat 76a-76b tel. 432867-420274 Dierenkliniek Goirle, tel. 554132 Abcovenseweg 17, Goirle Wermenbossestraat 21, Goirle Dierenkliniek Mortelplein Burg. v.d. Mortelplein 127 tel. 630056 Dierenkliniek de Reeshof Baflostraat 41, tel. 703477 DIERENAMBULANCE Tilburg e.o., alarmnummer: 420055 info-lijn: 354141 VROUWEN TEGEN SEKSUEEL GEWELD Eerste opvang bij seksueel geweld di., wo., do. 14.00-20.00 uur 013-437501 Bij Hardy’s Haarstudio aan de Korvel seweg beseft men als geen ander dat haarmode een essentieel onderdeel vormt van het grotere begrip mode. Comé: ’’Mode is een wereld van stijl, van ’’esprit”. Mode steunt bij ons let terlijk op iemands schouders want kappers vervullen een belangrijk on derdeel in het modebeeld. Ze comple teren dat beeld als het ware. Daarom is het voor ons vanzelfsprekend dat men een goede keuze maakt. Wij advi- Polen seren daarbij. Het zou immers zonde zij dit zijn van het geld dat iemand betaalt en /aar in van ons werk als men voor een bepaal- de de coupe kiest die eigenlijk niet bij die :igen persoon past. In ons advies gaan we van uit van de wens van de klant. Dat is de basis. Verder betrekken we in het ad vies zijn of haar haar-type, de haar- struktuur en -kleur, de gezichtsvorm en het totaalbeeld van die persoon. Wat dat totaalbeeld betreft: we wer ken daarom met lange, grote spiegels zodat we goed kunnen zien hoe het to taalbeeld wordt.” De adviezen van Hardy’s Haarstudio gaan nog verder. Iedereen krijgt een gedegen advies over hoe het kapsel >r thuis te onderhouden en waarmee: haarverzorging dus. Milieuvriendelijk Bij Hardy’s Haarstudio wordt in hoofdzaak gebruik gemaakt van mi lieuvriendelijke produkten. mogelijk,” aldus Comé die er voegt dat dat voor zijn zaak vanzelfsprekend uitgangspunt jaar een nieuwe auto of gen met BOVAG-garar "-"tis een compleet Aangeboden. Kortom, 1 waard om nog dit jaar trekkelijke kanten van hoek gebruik te maken. Haalbaar en betaalbaar De manager van de Tilburgse ves ging, de heer Harrie Meij is geen onbe kende in de reiswereld. Hij beschikt over een ruime ervaring die hij gedu rende 20 jaar heeft opgedaan bij diver se bekende reisbureaus in de regio. Hij is iemand die van nature graag mee denkt over de wensen van reislustigen en alles wat daar bij komt. Hij en zijn medewerkers staan garant voor een persoonlijke benadering en een uitste kende service. Onder het motto ”GTA Reizen, haalbaar en betaalbaar” biedt het nieuwe reisbureau voor ieders por temonnee prima mogelijkheden. Dat geldt zeker ook voor het eigen GTA Spanje programma dat tegen zeer con currerende prijzen het maximum aan kwaliteit biedt. Vanaf 2 januari is dat programma bij de Tilburgse vestiging in de Juliana van Stolbergstraat bin nen. Op de Korvelseweg 50a in Tilburg is sinds enige tijd een bijzondere dames- en he ren haarstudio gevestigd: Hardy’s Haarstudio. Bij Hardy's Haarstudio zijn enkele dingen heel belangrijk, zo vertelt Comé, de eigenaar. Het belangrijkste is volgens hem het advies dat klanten gegeven wordt. ’’Daar besteden we veel aandacht en tijd aan. We doen dat omdat we van mening zijn dat haarmode een essentieel on derdeel is van het modische totaalbeeld. Het bepaalt in hoge mate het image van iemand. We letten goed op hoe iemand bij ons binnenkomt en we luisteren zeer aandachtig naar zijn of haar wensen. Het resultaat is dan een kapsel waar men te vreden over kan zijn,” aldus Comé. De wachtenden in de nacht zen van GTA Reizen, (foto Door het verkrijgen van het officiële dealerschap gaat er het een en ander zijn veranderen. In het voorjaar van 1990 diezi zal een ingrijpende verbouwing achter de mg zijn. De werkplaats krijgt een ander onderkomen en wordt fors ter. Bovendien zal het personeelsbe stand worden uitgebreid. De ruimte waar tot nu toe de werkplaats is geves tigd, wordt bij de showroom getrok ken, zodat het complete Seat-program- ma nog meer tot zijn recht komt. Auto-Noordhoek is een dealerbe- drijf met een zeer persoonlijk karakter. grootste keuze: JVC - Sony Mitsubishi enz. J BARTELS AUDIO VIDEO vormd. Het was voor henzelf en voor alle katholieke Oekraieners in F een bijzondere gebeurtenis, toen zij jaar de liturgie mochten zingen waa voor het eerst na de oorlog Oekraieens-katholieken weer een eij bisschop kregen in de personen '88 opgericht door iwan Martyniak. Rewakowycz, die pjet apostolaat voor de Oosterse Ker- u. j ^en er trots Op het dit koor heeft kunnen uitnodigen om naar Tilburg te komen. Het apostolaat doet dat graag in samenwerking met de Restaura issie Heikese Toren. Het is Je Heikese kerk waardig.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1989 | | pagina 9