l en ante instellingen uit de stad en streek vindt u regelmatig ilburgsKoerier. Zij stellen de lezer op de hoogte I gebieln het nieuwe jaar zal dat niet anders zijn. hebb zij nog een boodschap zij wensen kerstist en een gezond en voorspoedig 1990. In de sportvereniging die kampioen wist te worden is het gezelliger dan ooit. En de minder gelukkigen sluiten de gelederen om het verloren terrein terug te winnen. Want kijken we niet allemaal vooruit? De vele organisaties die op deze pagina’s vermeld staan zullen u daarom ook in het nieuwe jaar via De Tilburgse Koerier als tussenschakel op de hoogte brengen van hun activiteiten, doorgaans vergezeld van een uitnodiging om hieraan deel te nemen. Zij doen dat niet zomaar en u bent dan ook bijzonder welkom. Aarzelt u niet. De betreffende groeperingen zijn er voor u. Zij zorgen er in belangrijke mate voor, dat het Hart van Brabant leeft en zal blijven leven. Donderdag 21 december 1989 - pagina 21 r 1989 - pagina 20 DE TILBURGSE KOERIER Stichting de Imme Dixieland-orkest Lamarotte Mannenkoor Hart van Brabant Hart van Brabantcompetitie t.s.vTnx^a.d. Ons Vios Galerie Bremmer Willem de Rijkestraat hoek Dillenburglaan Het Danshuis Stichting De Stroom, lezingen, cursussen, Nieuwe Tijds-winkel Nederlandse Rode Kruis afd. Tilburg e.o. Stichting W.A.T. Centrum voor de Nieuwe Tijd VA/. Set Wijkcentrum de Schans Stichting W.E.B. The South Jazzband Sportinstituut Ooms T.T.V. Luto Tilburg St. Theresia Vooruit Basisgroep Tilburg Tilburgse Watervrienden Radio Elisabeth Noordbrabants Natuurmuseum Wooltown Jazzband R.K. Gymnastiek- Sportvereniging Sint Dionysius Scampolo Gemengd Koor Tilburg Vrouwentherapiecentrum Lilith Tilburgse Zwemsportvereniging T.R.B.-R.E.S. Studentenkerk Maranatha Kazoö Harmonie De Natuurvrienden Peter v.d. Braken centrum Sterksel Pellikaan sportcentrum Tilburg La Poubelle, magazijn van huize Poels Wijkorganisatie De Ring Groeseind/ Hoefstraat Tilburgs mannenkoor La Renaissance Verenigd Dekenaat Tilburg/Goirle Chateau-live studio Galerie Panacea Carnavalsstichting Tilburg Muziekschool Goirle Muziekschool Oisterwijk Muziekschool Hilvarenbeek Verzamelaars Vereniging Tilburg TWC Hart van Brabant, de club waar iedereen zich thuis voelt Stichting Bejaardenwerk Tilburg Atelier Sgraffito Soos the Chump Hulten Autotron Rosmalen Safaripark Beekse Bergen Radio Tilburg St. Het Oude Kerkje Riagg Midden Brabant Protestantse Gemeente van Tilburg en Goirle Tilburgse Najaars Competitie Tilburgse Kunststichting Nederlands Textielmuseum Schouwburg Tilburg Stichting Bevordering Muziekimprovisatie, Paradox Buro voor Rechtshulp

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1989 | | pagina 21