Talloze verenigingen, werkgroepen, stichtingen en ante ins terug in de kolommen van De Tilburgsioeri van hun bezigheden op uiteenlopend gebieln h Aan de vooravond van 1990 hebblzij i alle lezers een vrolijk en gelukkig kerstfst er Een jaar loopt weer ten einde. Een bijzonder jaar, zoals in feite elk jaar op een eigen karakteristieke manier bijzonder is. Een jaar ook met hoogtepunten en dieptepunten. Wereldwijd, maar ook dicht bij huis. Iedereen zal zich bij een terugblik op het jaar 1989 allerlei positieve en negatieve dingen kunnen herinneren. Bijzondere gebeurtenissen die we vaak samen met anderen beleven, omdat het de mens nu eenmaal eigen is om op allerlei gebied activiteiten te ontplooien samen met anderen. Of het nu gaat om verenigingen, stichtingen, werkgroepen of andere instellingen, een ding blijft overeind zij zullen hoe dan ook doorgaan met hun bezigheden. Donderdag 21 december 1989 - pagina 20 DE TILBURC DE TILBURGSE KOERIER I Parochie Fatima - Broekhoven - PiusX Boerderij Denissen, party- verzorging in Brabantse ambiance Gemeentelijk Informatiecentrum Bezoekerscentrum Oisterwijk Natuurmonumenten Dansschool Boutkan Harmonie-orkest Tilburg Accordeonorkest Apollo ’77 Sportvereniging Zouavia Keten van Hoop Parochie Heikant-Quirijnstok Toneelcentrum van het Brabants Centrum voor Amateurtheater (B.C.A.) St. Activiteiten «In de Boomtak» C.V. De Paotergaopers St. Katechetisch Centrum T.V.V. Korvel Tennis Club Tilburg Montfortparochie Stokhasselt Tilburg Stichting VIDO Stichting theaterwerkplaats «De Muze» P.T.T. Post, hoofdpostkantoor Tilburg Parochie H. Dionysius ’t Goirke St. Vrouw en Werk Midden Brabant Parochie Tilburg Noord Oost Volksuniversiteit Terra Nova T.T.V. Besbo-lrene Bestuur en leden P.T.T. Harmonie g(! Tilburg V.V. Velocitas ’31 Vrije School Tilburg Energiebedrijf Tilburg n.v. Parochie St. Maarten Vrijwilligerscentrale Toer- en wielerclub Pijnenburg Poppentheater Sapperlipopet Sportschool Jan de Rooij Concertpodium Noorderligt R.K. Parochie ’t Zand R.KÏS V. Sarto Scryption, museum voor schrift- en kantoortechniek Koninklijk Tilburgs Mannenkoor «Sint Caecilia» R.K.S.V. Were Di T.S.V. Longa De Garsthof, dienstencentrum voor ouderen V.V. Family Boys R.K.T.V.V. Pellikaanhal - Kunstijsbaan Tilburg Supportersclub Willem II Studio Sylphide Parochie Binnenstad Parochiegemeenschap Trouwlaan International Flavors Fragrances I.F.F. Nederland b.v. Theater Zaal 16 Seniorenbond St. Lucas Parochie Heilig Kruis Tilburgse Dans- en Muziekschool Kon. Erk. Verzamelaarsvereniging De Gezellige Ruiters Goirle St. Maartenkommuniteit Openbare Bibliotheek Tilburg

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1989 | | pagina 20