Truck TOT 1 MEI A S 6 MAANDEN 0% RENTE! Tour Tilburg I r Suzuki Vitara bekroond lepelaers ©Inruil wagens N Nieuw automatiseringssysteem voor Mitsubishi-dealers Verkeersdagen Militaire Rijschool r. y u - ilaïr wordt weer een enorm festijn 200.000 mensen de pineut ÜiB 7 OPEL .V. [BV VDO alarmsysteem met gratis verzekering W gig M j A DE AUTOMAAT - Donderdag 20 april 1989 - pagina 11 april 1989-pagina 10 DETILBURGSE KOERIER iffeur szet. Route jaai igbaan rali- L w <wAPK- 13 DE OPEL OK-DEALER.TOT 1 MEI VOORDEEL VÓÓR ALLES. Ringbaan oost 102a 5013 CD Tilburg Telefoon 013-434655 ZO VERS REED U NOG NOOIT Ibt 1 mei kunt u bij ons uw slag slaan, indien u op zoek bent naar een perfekte Opel OK-inruilwagen. showroom staat vol met eerste klas Jonge” Corsa’s, Kadetts, Manta’s, Ascona’s, Rekords en Omega’s. aan de klant t la minuut 1985 1987 1971 1987 1987 en alle andere dag gratis j (tussen de Van alles te doen Op de verkeersdagen is er van alles voor het publiek te doen. Bij militaire rij-instructeurs kan men De 150 Mitsubishi-dealers kunnen met dit systeem de dienstverlening a optimaliseren. A Kleur grijs-met. wit blauw met, wit .1985 1986 1986 .1988 1986 1986 I 1987 1980 I 1982 I 1979 I 1985 I Bouwjaar 2- 1985 3- 1985 4- 1987 1-1988 Km-stand 58.000 40.000 55.000 14.000 Prijs 13.950 14.750 19.950 20,950 Bouwjaar 1-1987 5-1987 3-1987 11-1987 Km-stand 65.000 18.000 27.000 59.000 Prijs 19.450 26.950 28.950 27.950 Type Ascona 16S 5- d Omega 1.8 S Omega 2.Q I |Omega2,3D van VDO behoort 1S/TNO TVpe Kadett 12S Kadett 5-drs. Kadett GR Kadett Club Kleur OTs-met. wit ‘r^d IOIU 'copen. ten arantie jurg vertrekt rnaf het terrein sport aan scies 10.00 j trucks via I Beslis vóór 1 mei en rijd straks voordelig I in een betrouwbare OK-gekeurde Opel. tarieven :e service ht inde U betaalt pas over 6 maanden. De aanbetaling voor de financieringsover eenkomst bedraagt slechts 30% van de aanschaffingswaarde; meestal is de inruilwaarde van uw huidige auto hiervoor al voldoende. Minder onderhoud, hoge restwaarde. U zult versteld staan wat de betrouwbaar heid van Opel u de komende jaren nog gaat schelen in onderhouds kosten. En van z’n waarde, als u ’m over een paar j aar weer inruilt! huurkoopovereenkomst wordt op de daarvoor 1. Hetmaximum te financieren bedrag bedraagt kunnen ze informatie over levertijden, specificaties, vergelijking met concur renten, inruilprijzen en dergelijke oproepen. Het systeem blijft ook buiten kantooruren oproepbaar. Betere inruilprijzen. Wees slim en vermijd de vakantie- inruildrukte. We geven méér voor alle merken, jong en oud. U gelooft ’t niet? Kom maar langs! Aantrekkelijke financiering mogelijk Na 6 maanden kunt u het restbedrag volledig bij ons financieren tegen aantrekkelijke tarieven. De rente over dat halfjaar nemen wij voor onze rekening! Vraag in onze showroom naar de financieringsvoorwaarden. OK-gekeurde Opeis van minder dan 4 jaar oud. Dit is dè kans om Opel te gaan rijden. Want onze Dit financieringsaanbod is geldig tot 1 mei 1989 en alleen voor OK-gekeurde Opeis, niet ouder dan 4 jaar. De 1 geldende voorwaarden via GMACN-Opel Financiering afgesloten met een maximumlooptijd van 36 maanden. 70%van de aanschaffingswaarde. De Truck Tour Tilbt zondag 23 april var van Van Casteren Transj de Beukenstraat om pree uur. (Aanrijroute van de t de Hart van Brabantlaan). Via de bredaseweg wordt koers gezet naar Veldhoven via de Ringbaan West, Ringbaan Zuid, Kempenbaan, Rijksweg A58, dwars door Moergestel, Spoordonk, buiten Oirschot om, Eindhovensewegdijk, Legerplaats Oirschot, langs Eindhoven Airport. Op de terugweg 15.15 en 17.00 uur wordt c Kempenroute gereden. Om 17.00 uur is het gezelschap térug bij Van Casteren. Bewoners langs de route kunnen het voor de deelnemers nog feestelijker maken als zij een vlaggetje uitsteken. begeleiders (elke gehandicapte mag een begeleider (ster) meenemen) «De Grensjagers» (die voor afzetting van wegen de politie assisteren) medewerkers de c aangeboden. Om dit alles te kunnen bereiken, heeft de stichting een beroep gedaan op een aantal bedrijven, waarvan enkelen positief reageerden. Zelfs een chauffeur trok zijn portemonee en stelde behalve zijn diensten op de dag zelf ook nog een bedrag beschikbaar. een VDO Elkron autoalarm- systeem krijgt de koper gedurende een jaar een gratis verzekering voor vervangend vervoer bij diefstal. Dit geldt in heel Europa. Het Elkron alarmsysteem v< tot de door TBBS goedgekeurde autobeveiligings- systemen. 1985 1986 t1987 1986 1986 1986 1984 1986 1986 1986 1988 1988 1984 1984 -1986 1986 1983 1988 1986 1985 '1985 werkplaats: ibantse Hoek 2 '4 NM Udenhout .04242-15959 Honda-dealer >r Oisterwijk e.o. een mini-rijles krijgen in een viertonner. De Koninklijke Marechaussee heeft een botssimulator in bedrijf, waar men kan ondervinden hoe een botsing met acht kilometer per uur aanvoelt; de Algemene Verkeersdienst van de Rijkspolitie van de groep Zuid-West- Nederland showt een Porsche en Veilig Verkeer Nederland is aanwezig met een mobiel informatie-centrum, waar het publiek o.a. een ogentest kan ondergaan. Van de ANWB laat een wegenwachter zijn complete rijdende werkplaats zijn. De rij-examinatoren van de kazerne zullen op de verkeersdagen de theoretische verkeerskennis van het publiek toetsen. De Pontonnierskazeme ligt aan de A-27, bij de afslag Geertruiden- berg. Het publiek is op 27 en 28 april welkom tussen 13.00 uur en 21.00 uur. staan, bij collega- dealerbedrijven worden opgespoord. Ook een snelle en juiste facturering, afhandeling van garantie- zaken en montage van onderdelen volgens de juiste specificaties behoren tot de mogelijkheden van het systeem. Natuurlijk werden mede werkers van dealerbedrijven getraind in het werken met de nieuwe apparatuur. De investering die HNG en de dealers hebben gedaan beloopt in totaal een bedrag van rond 1 miljoen gulden. Sinds het instellen van de nieuwe snelheidslimieten op onze auto snelwegen zijn er door de rijkspo litie 200.000 bekeuringen voor te hard rijden uitgedeeld. Volgens een persbericht van het ministerie van Verkeer en Waterstaat is de hoge kans op een bekeuring voor de meeste automobilisten de voor naamste reden om zich aan de li mieten te houden. We rijden dus minder hard omdat het anders geld gaat kosten, niet omdat we het eens zijn met de achterliggen de gedachten: verkeersongeval len, milieu etc. Een surveillance-eenheid van tien man met Porsches, Mercedessen en motoren houden ons samen met een aantal politie-camera's netjes in de gaten. De surveillan ces worden demonstratief uitge voerd, zodat er een waarschu wend effect vanuit gaat. Gelukkig worden ook onze buitenlandse hardrijders op de bon geslingerd en moeten direct afrekenen. Toch moet er op het einde van de mededeling van het Ministerie weer even worden geroepen dat hard rijden onmaatschappelijk is, en tot op de grens van asociaal rijkt. Misschien dat de mensen die nog steeds hard rijden over een wat dikkere beurs beschikken? Vanuit de importeur is er een directe computerverbinding met het hoofdkantoor van Mitsubishi in Tokio. Deze directe communicatielijn zorgt voor een snelle en juiste levering van auto's en onderdelen. In het DKS kunnen auto's die bij de dealer niet op voorraad Niet minder dan 219 gehandicapten uit de regio Tilburg zijn zondag 23 april te gast bij de Stichting Truck Tour Tilburg. In de cabines van evenzovele trucks maken zij een tocht door het Brabants land met als bestemming het Prinses Irenekamp (Piroc) te Veldhoven, waar hen een speciaal programma wordt aangeboden. Hun zitplaats in de cabine van een truck, geeft hen een heel bijzondere kijk op de fraaie omgeving. hinderpalen zou opleveren. Contact met Piroc leverden een accommodatie en faciliteiten op, die de organisatoren alle gewenste mogelijkheden bieden. De gasten zullen er niet alleen kunnen genieten van een lunch en een drankje, maar hen wordt ook amusement aangeboden, waarvoor twee Tilburgse muzikanten Ton Maas en Wil van de Put, alsmede het nieuwe zangtalent Simone van de Velde hun medewerking belangeloos aanboden. «De Klutjes», de kapel van de carnavalvereniging «De Fènpruuvers» zullen - evenals bij het vertrek in Tilburg - voor een muzikale bijdrage zorgen. Op Prico verzorgen militairen een static-show met het daar aanwezige materieel. Afgelopen week zijn alle betrokkenen voorzien van de laatste instructies om een zo vlot en soepel verloop van de tweede editie van de Truck Tour Tilburg te verzekeren. Zaterdag is een ploeg present in Het Westland om de lunch pakketten (en dat zijn er zo'n kleine 800) klaar te maken. Want behalve de gehandicapten krijgen ook de chauffeurs, de f In de polisvoorwaarden van de meeste verzekeringen is opgenomen dat uitkering na diefstal van een auto pas na een maand plaats vindt. In de tussentijd moet men zelf voor vervoer zorgen. Om hierin te voorzien heeft VDO Nederland in samenwerking met Unigarant een speciale diefstalverzekering ontwikkeld. Bij aanschaf van De Rijschool Keizersveer (RSK) heeft vorig jaar de Pontonniers- kazerne betrokken. Daarvoor was ze gevestigd in de Kromhout- kazerne in Tilburg. De RSK is dagelijks op de weg met 100 militaire les-vrachtwagens, de zogenaamde viertonners. Met de verkeersdagen wil RSK de mensen uit de regio een kijkje in de verkeers-keuken laten nemen. Door de computerfirma CMG werd in opdracht van Mitsubishi-importeur Hart Nibbrig Greeve een Dealer Kommunikatie Systeem DKS ontwikkeld. De dealers hebben nu via videotex een bestelfunctie in de onderdelencatalogus, een mogelijkheid voor opgave van garantieclaims en een - mailbox voor uitwisseling van informatie. vooral gelet op het weggedrag, de kwaliteit van de constructie en 'value for money'. De hoofdredacteur van 'Overlan der' schrijft: "De Suzuki Vitara heeft tijdens het extra zware test programma over 3000 kilometer nooit echt een steek laten vallen." Hij prees ook het veersysteem van de auto met McPherson veerpoten solide asophanging. Maar ook de gunstige prijs en het aardige uiterlijk oogsten bij de juryleden veel succes. Niet voor niets kreeg de Vitara in Japan van het Minis terie van Internationale Handel er Industrie de 'Good Design Pro duct 1988'-prijs. De Suzuki Vitara bewijst zo op verschillende terreinen zijn kwe feiten. Op donderdag 27 en vrijdag 28 april a.s. houdt de Rijschool Keizerseer van de Koninklijke Landmacht voor het eerst open huis in de Pontonnierskazeme in Keizersveer. Het thema verkeer staat hierbij centraal. Op deze verkeersdagen is het publiek uit de omliggende gemeenten van harte welkom. Om de Truck tour Tilburg een blijvend karakter te geven, werd een Stichting Truck Tour Tilburg opgericht, bestaande uit twaalf enthousiaste personen, die onmiddellijk aan de voor bereidingen voor een tweede Truck Tour is begonnen. Contacten werden gelegd met de Rijks- en Gemeentepolitie, met gemeentebesturen, chauffeurs en expeditie-vervoersbedrijven, het Rode Kruis, de Stichting Werkgroep Recreatie Gehandi capten, «De Grensjagers» en uiteraard ook bedrijven en instellingen om een bijdrage in natura of geld te leveren. Toen de machine eenmaal op gang was, bleek het enthousiasme van de chauffeurs en expeditiebedrijven zo groot, dat er de rem op moest worden gezet, teneinde te voorkomen, dat de organisatie onwerkbaar zou worden. Spontaan werden broodjes, beleg en frisdranken - om maar enkele zaken te noemen - aangeboden. Bij het uitzetten van de route werd royaal medewerking van de betrokken instanties verkregen, waarbij rekening werd gehouden met de wensen van de stichting: een zo fraai mogelijke route samen te stellen, die weinig In Australië werd onlangs de Su zuki Vitara door het gezagheb bende terreinauto- blad 'Overlan- der' uitgeroepen tot 'Terreinauto van het jaar 1988'. In een uitgestrekt land als Austra lië bestaat grote vraag naar vier- wielaangedreven voertuigen met zowel praktische als ontspan- ningsdoeleinden. Tijdens een test- rit van 3000 km door woeste en on- op de voorwielen en de gerepte natuur bleek de Vitara achterasophangii van Suzuki de veeleisende jury zeer te kunnen bekoren. De rit die zes dagen duurde leidde over een zeer gevarieerd terrein. Er werd uiteindelijk een keuze ge maakt uit drie finalisten, naast de Vitara de Mitsubishi Pajero V6 en de VW Transporter Syncro. Alle drie de auto's verschenen in 1988 op de Australische markt. Er werd Vorig jaar nam de Tilburgse expediteur sjef Pessers het iniatief voor de Truck Tour Tilburg, waarmee hij een tweedelig doel beoogde: gehandicapten een plezierge dag te bezorgen en tevens het imago van de chauffeurs op te vijzelen. Want ten onrechte worden truckchauffeurs vaak in een verkeerde hoek ges Truck Tour Tilburg bewees in 1988, dat Pessers het gelijk aan zijn kant had. Het werd een in alle opzichten geslaagd evenement, dat door zijn opzet de naam uniek terecht verdient. Hf- F— KADETT

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1989 | | pagina 39