ALFA ES 30 AUDI 200 4, Nein Japanse twintig kleppen visie op top klasse een tractatie R Denissen Oplage: 90.240 ex. ïlca w ond o.a. Bijlage: DeTilburgseKwerier BMW 318i Touring pag.7 Daihatsu MS-X90 pag.ll Deze week in de Automaat Autotest: Nissan Sunny GTi LPG voor Prairie pag.3 AUTOSCHADE?BEL013-350045 DA5 N HELE ZORG MINDER. Chevrolet Corvette ZR-1 3 s 2 Lotus Omega pag.9 IE HEMT L F D5@/aQj]G©[jfflaafi 1 Donderdag 16 maart 1989 1 V de Tony Vos SI I STAAN VOORUKI TOT 1830 UUR! iiBi» laart 1989-pagina24 I Jaargang 1 Nummer 11 werden Alfa 75 in ba arbij itrac- Fons DENISSEN Directeur Garage Denissen B.V. Voor velen onder u is het be zoeken van een autotentoon stelling een ontspannende be zigheid, het vindt immers in de vrije tijd plaats. Als autojour- nalist ga je daar snel anders tegen aan kijken. Minimaal drie keer per jaar treden de meeste collega's aan op ver schillende plaatsen in West- Europa. Helaas kan ik hier niet zeggen op alle stands. Natuurlijk zijn bepaalde exclusieve fabri kanten als Ferrari, Aston Mar tin en Cizeta erg voorzichtig. Het verzamelaarsvolkje heeft zich al jaren tussen de journa listen gemengd. Dit leidde op de salon van Geneve tot een erg onaangename ervaring. De dag voor de persdagen hield Mercedes een presenta tie van de SL-serie. Hiervoor waren slechts een paar hon derd mensen uitgenodigd. Veel groter was echter de toe loop. Resultaat: op de persda gen werden journalisten afge scheept met een keihard "Nein" als er om persmate riaal gevraagd werd. Mis schien wel tekenend voor de hooghartigheid van 'Das Haus'... glaclde carrosserie en als we hem met een ander moeten vergelij ken, komt hij nog het meest met de Honda Legend overeen. Limousine Voorin ligt een moderne 3-liter V6 krachtbron die een vermogen van 170 pk levert. Een vijfbak of een viertrapsautomaat brengt deze kracht op de voorwielen over. De Lees verder op pag. 3 Tijdens een presentatie in december werd de nieuwste telg van Nissan al aan ons getoond, de Maxima. Zoals zijn naam al doet vermoeden gaat het hier om een gro te auto. De Maxima komt boven de oude vertrouwde Laurel in het programma. De auto is duidelijk moderner van lijn en uitvoering en heeft bijvoorbeeld in tegenstel ling tot die Laurel voorwielaandrijving. We reden deze week met de Nissan Maxima E. Het Italiaanse merk Alfa Romeo stelde tijdens een druk bezochte persconferentie zijn nieuwste telg aan het joumalistenvolkje voor, de V6, terwij ES 30. Velen zullen het niet meer dan een gedrocht vinden, maar door zijn gedurfde lijn en kleine oplage zal de auto nog in lengte van jaren een zeer begerens- waardig object blijven. De Cw-waarde van de ES 30 ligt bolide een topsnelheid van 245 km/u op de teller zet. In een luttele 7 seconden sprint het ding tot 100 km/u. Op dit moment is de ES 30 nog een prototype. Echter nog voor het einde van het jaar zal beperkte produktie van start gaan. Slechts een beperkt aantal van 25 stuks zal naar Nederland komen. Helaas voor de liefhebber 210 pk waarmee de 1260 wegende zijn al deze auto's al verkocht. Iedere keer weer neem ik me voor zo'n tentoonstelling syste matisch af te werken. Begin nen in de ene hoek en eindi gen in de tegenovergestelde hoek. Maar eigenlijk moet ik zo langzamerhand beter we ten. Op verschillende tijden organiseren een aantal auto merken persconferenties. Die kunnen gehouden worden op de stands, maar ook in confe- rentieruimtes die vaak niet aan de tentoonstellingshal grenzen. Kortom, alle goede voornemens ten spijt, ren je toch van hot naar haar en ben je aan het einde van de dag uitgeteld. Gelukkig word je het leven op persdagen aangenaam ge maakt doordat op alle stands zitjes staan opgesteld en een bar zorgt voor de nodige in nerlijke versterking. Groot is ook iedere keer weer de stapel persdocumentatie waar je mee rondsleept. Je moet natuurlijk van alle mer ken op de hoogte blijven en een aantal extra foto's is nooit weg. Gelukkig liggen op de meeste stands grote stapels voor je klaar in verschillende talen. Leo Marcelis oververzekeringsperikelen. Dat onze vakmensen uw auto iri geval van schade perfekt herstellen, vinden wij de normaalste zaak van de wereld. Opmerkelijk is wel onze service, snelheid en de uitstekende kontakten met alle verzekeringsmaatschap- 1| pijen. Bovendien hebben wij altijd een vervangende li auto ter beschikking. la AD AM Spoorlaan 175, Tilburg, UBAItI Tel. 013-550045. [f gnTTÏTÏÏl De Maxima is Nissans antwoord op auto's als de Mazda 929 V6 en de Honda Legend en natuurlijk een grote reeks Europese produk- ten waarbij gedacht moet worden aan Mercedes en BMW en de top modellen van bijvoorbeeld Re nault, Peugeot, Lancia, Citroen en Rover. Nissans antwoord is 4,78 meter lang en is van het zogenaamde sedan-type. De auto heeft een Uiteraard zorgt ABS voor een vei lige remweg. De uitrusting is zeer compleet met ondermeer centrale vergrende ling, elektrische buitenspiegels, elektrisch bediende portierruiten en in hoogte verstelbare veilig heidsgordels. De 200 20V onderscheidt zich van de 'gewone' 200 op een aantal punten ook aan de buitenkant. De wielkasten werden wat verder uit gebouwd. Daarnaast lopen zowel de voor- als achterbumper verder door en hebben de nieuwelingen uiteraard de vermelding '20V' achterop. De Automaat is een uitgave van De Tilburgse Koerier i.s.m. D.A.T.O. en verschijnt in geheel Tilburg, Goirle, Riel, Loon op Zand, Udenhout, Berkel Enschot, Oisterwijk, Moergestel en Hilvarenbeek Redactie: Tony Vos Tel. 013/686023 Postbus 410 - 5000 AK Tilburg Advertenties: Advertentie-afdeling De Tilburgse Koerier N.S. Plein 14, 5014 DA Tilburg Tel. 013/368805 Fax 013/359985 sluitingstijd: redactie en advertenties: dinsdag 22.00 uur De vijfcylinderreeks van Audi is zojuist uitgebreid met een nieuwe versie. De 2.2 liter turbokracht- bron werd voorzien van een 20 kleppenkop waardoor nu een ver mogen van 220 pk wordt geleverd. Dit alles volgens de US-stan- daards. De krachtbron heeft een indrukwekkend koppel van 309 Nm wat al beschikbaar is bij 1950 tr/min. De prestaties zijn hierdoor ronduit fabelachtig met een top van maar liefst 242 km/u en een acceleratie van 0-100 in 6,6 secon den. Deze 20- kleppenmotor is le verbaar op de Audi 200 quattro zowel als sedan en als Avant. Garage Denissen is al 35 jaar gevestigd aan de Burgemees ter Jansenstraat 52 in Tilburg Zuid. In het afgelopen jaar werd het bedrijfspand aan zienlijk vergroot en ver nieuwd. De totale bebouwde bedrijfsoppervlakte groeide van 1300 m2 naar zo'n 2300 m2. Hierin vinden een modem ingericht service-centrum en showroom voor nieuwe en ge bruikte auto's onderdak. Nog steeds zijn wij een typisch familie-bedrijf met de gemoe delijkheid van een klein be drijf en de professionele know-how van een grotere on derneming. Al ruim 22 jaar vertegenwoor digen wij het Japanse topmerk Nissan dat op dit moment tot de vijf grootste automerken in Nederland behoort. Twee be langrijke peilers van het suc ces van Nissan in Nederland zijn het hoge kwaliteitsniveau van de auto's en de hoog staande service-verlening van de dealer-organisatie. De klant staat bij ons centraal. Om de service-verlening aan onze klanten steeds verder te kunnen perfectioneren, volgen onze medewerkers meerdere trainingen en cursussen per jaar. Vanzelfsprekend bieden wij een breed pakket aan diensten binnen onze service- afdeling: APK-keuringen, in bouwen van alarminstallaties en autotelefoon, het repareren van voorruiten, inbouwen van LPG installaties en de snelser- vice op het gebied van uitla ten en banden zijn slechts en kele voorbeelden. Op alle uit gevoerde werkzaamheden krijgt u maarliefst 1 jaar werkplaatsgarantie, een be nadrukking van de kwaliteit. Nissan levert personen- en be drijfsauto's, sport- en terrein wagens van een hoogwaardi ge kwaliteit die in de dagelijk se praktijk uitblinken door la ge onderhoudskosten, lange levensduur en een gunstige restwaarde. Iedere nieuwe Nissan is van een meer dan uitstekende ga rantie voorzien: 1 jaar alge heel, 3 jaar of 100.000 km op de complete aandrijfunit en het onderstel, 3 jaar lakgaran- tie en maar liefst 6 jaar op de carrosserie. Door de hoge mate van be drijfszekerheid kunnen wij Nissans tegen zeer interessan te tarieven leasen. Het leasen van automobielen is een an dere zeer sterk groeiende tak van ons bedrijf. Alle merken auto's kunnen zowel operatio nal als op financial lease sis geleased worden. Hier horen ook korte leasecont ten (1 maand tot 1 jaar) tot de mogelijkheden. Kwaliteit tegen een redelijke prijs is de sleutel van ons be drijf, wat ook geldt voor onze gebruikte auto's die voor afle vering Veilig Verkeer Neder land gekeurd worden. Boven dien krijgen alle auto's vanaf bouwjaar 1984 12 maanden garantie op Bovag-voorwaar- den. Het doel van ons team van en thousiaste medewerkers zal u duidelijk zijn: onbezorgd rij plezier voor u tegen zo laag mogelijke kosten. Auto's van Denissen, je blijft erin rijden! op 0,30 en dat is voor een derge lijk kleine auto heel keurig. In het vooronder ligt de bekende 3 liter ijl de versnellingsbak tus sen de achterwielen ligt. De mees te onderdelen van het onderstel en de wielophanging overgenomen van de race- uitvoering. De motor levert een vermogen van I h

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1989 | | pagina 25