jer in. 1 M 4de Ouderencarnaval C.V. de Zwarte Schaopen EET GEZOND, EETVIS REMMERS-DE JAGER OPRUIMING 'tkaosbollaka UEN Sauwelgala-middag in Oisterwijk Nu in sporthal De Haspel in Goirle IE Döllekesraopers carnavalsconcert in de Hoorn I F Antilliaanse Vereniging carnavalsmiddag in Loven-Besterd carnavalskraker voor lichamelijk gehandicapte jeugd Ad Parnassum op radio Tilburgs Vocaal Ensemble op KRO-radio Stedelijk mindervalidenbal Hoe is het mogelijk Zoveel opruimingsvoordeel. Speciale aanbiedingen, beschadigingskorting, demonstratiemodellen. Alleen onze service en voorlichting komen nooit in de opruiming Nu kopen is geld verdienen. KARNAVAL carnavalsconcert «Oefening en Uit spanning» JANSEN FEESTARTIKELEN Joosen. Beter. Niet duurder. carnavals-disco 3 on ice Ouderenleut in «De Baselaer» Tunnelplekkers Flepsterren bij de Flepsteppers Bouillabaisse 1989-pagina 12 Donderdag 26 januari 1989 - pagina 13 DE TILBURGSE KOERIER KARNAVAL IN DE REGIO Ton Brekelmans met dochters Carola en Patricia Tonpraeter Rinus van Berkel us iten- i-Be- trie- staan. i daarna omt. juken- idema- voorts o 555, Lk Piusstraat) ït dorp liten iger- aan de rg- tsheuvel opavond “1 zich bont revue le te Op koopavond geopend iiscjoc- "erzor- i^ezaal rordt er F VISSPECI AAL ZAAK L BESTERDRING 2? TILBURG,TEL 420424 Kaasje, kaasje... Pure kwaliteit van uw kaasspecialist Besterdring 155, Tilburg, tel. 013-423972 kaas-vleeswaren-salades m en kin haar t 32 het ver- uur. Industrieterrein ri***to Wegens opheffing van onze zaak, vele artikelen met kortingen. Wacht niet tot best verkle- iige prijzen. o het Bui V. de Zwarte is 13.30 u. ei j wordt elk j sen een hossende menigte 1 Iburg Sportief Kachu Antilliaans uur, actualiteiten, agen- vs, lokaal nieuws verz. Willem Bol eelijk twee f jaardencamaval op d j .n voorgaande jaren. omdat de meeste bejaarden zich niet i wel iets van de camavalssfeer willen p van onzez artikelen met kortingen. Wach de laatste dag want op op. Korvelseweg 257, Tilburg - tel. 430801 t zalencen- irg aan het middag ge- licha- - FVfi Joosen's eigen tecttsche K dienst'woor 9en °P,imale service. TECHNISCH BUREAU JOOSEN BV AUDIO/VIDEO Beneluxlaan 615042 WK Tilburg, telefoon 013-670537/674558 vertroffen de hele uk zal ook r» present zijn met De zaterdag voordr weid in alle hevighi ditiegetrouw ninklijke spanning» ha. senteert. Dit j dag 28 januari a.s. in «’t Centrum» aan het Oranjeplein 2 te Goirle. Omdat Na vijf maanden voorbereidingen door hoofdzakelijk twee personen, t.w. P. Roks en J.v. Bavel, houdt C.V. de Zwarte Schaopen haar 4de bejaardencamaval op dinsdagmiddag 7 febr. a.s. De aanvang is 13.30 u. en wordt nog grootser dan voorgaande jaren. Deze middag wordt elk jaar georganiseerd, omdat de meeste bejaarden zich niet meer tus- 1 begeven, maar toch wel iets van de camavalssfeer willen proeven. reperkt aantal Vrienden van aanraden op «Sjabono» radiopro- Surinamers in Tilburg. van het carnavalsconcert is Voor toegangsbewijzen kunt j Gerard FrankenDe tel. 341053. eiland, midden op iatser voorzien van en in de win- erkrijgbaar. Kapt. Hatterasstraat 1 gSR 5015 BB Tilburg gk Tel. 013-421605 al belooft het dus 4 dagen leut in :1 en wilt u gezellig carnavallen, u beslist eens bij de Haspel bin- Bij hem kunt gen over het avond. Nu is er de mogelijkheid om ca. 700 be jaarden te plaatsen. Verder is er het voor deel dat de Haspel meer in de bebouwde kom ligt. Tijdens deze middag zullen er op- deze middag m tredens zijn van o.a. Frank en Mirella, die prijs van 5,-. uur, RADIO TILBURG OP 1GS: met leuke gezellige Zwaaien en zwieren De Aktiviteiten- commissie voor ouderen Loven-Be sterd organiseert op donderdag 2 fe bruari om 14.00 u. weer een gezellige smiddag onder muzikale begeleiding van «Radio Edelweiss». Voor alle ver klede dansliefhebbers is dit een mooie gelegenheid om ook met andere men sen in kontakt te komen en een dansje te wagen. Natuurlijk zijn er voor de b ie bezoekers een paar aardig „e middag vindt plaats in het Buurt centrum Loven-Besterd, Koestraat 64 in Tilburg. e wat grot kindertnidi ofeest. -?rs is veel te Op zondag 29 januari 1989 van 12.00 uur tot 18.00 uur wordt in het z trum ’t Wit Paardje te Tilbur® Lijnsheike 8, een camavalsmi organiseerd voor alle jeugdige, melijk gehandicapten. ST. NIC. - ZWARTE PIET - KERSTMANNEN wegens opheffing tegen inkoopprijzen. Kostuums bijbehoren. Alles moet weg. JANSEN FEESTARTIKELEN Korvelseweg 257, Tilburg - tel. 430801 De Zwarte Schaopen zorgen ervoor hun een middag aan te bieden met optredens van bekende artiesten, diverse hapjes, presentje en een gratis loterij met prach..o_ prijzen. o Dat dit door de bejaarden wordt gewaar- groting van c deerd, blijkt elk jaar wel uit de vele dank- bouwd, afhar brieven die men ontvangt. bejaarden ge Na (wegens ruimtegebrek) verhuisd te zijn van Herrezen Nederland aan de Pop- TUINCENTRUM Na een bijzonder succesvolle uitvoe ring van «The Messiah» van G.F. Handel, is het Tilburgs Vocaal Ensem ble op 28 januari en 4 februari te be luisteren in het programma «Laudate» van de KRO. Beide programma’s wor den uitgezonden via Hilversum 4 van af 22.20 uur. Het betreft opnames van een 7-tal motetten van de Kaatsheu- velse componist Jos van Amelsvoort. De muziek werd opgenomen in het Oude Kerkje te Middelbeers. Onder het motto «Ok meej ’t gezin, hedde ut in De Coppele naor oewe zin», zal zich a.s. zondag vanaf 14.00 uur ’n bont revue-gebeuren voltrekken in de Coppele te Oisterwijk. Jos Puts, Cees Kooien, Anton v.d. Sande, Henk Keetelaars en Ton Brekelmans met z’n twee dochters Carola en Patricia, zul len al snauwend proberen de lachers op de hand te krijgen. De Goirlese troubadour en sfeerma- AL EENS IN ONZE KAMERPLANTENAFDELING GEWEEST? Nog niet? Dan heeft u al heel wat gemist. Want in onze kassen treft u de mooiste planten aan. Overzichtelijk gegroepeerd en aantrekke lijk geprijsdl Breng de natuur in huis. Wij hel pen u een handje... Voor een ongestoorde en rijke keuze naar: niet anneer er ter ver- tent werd opge- a weer, zodat de r hebben van de dn men toen maar arden en moest men ve- Na de «vuurproef» van vorig jaar is het ook dit jaar weer gelukt om een se rieus, muzikaal en esk programma te bieden met voor elk wat wils. Het pro gramma begint met een optreden van Sophia’s Percussion Ensemble. Daarna is het podium vrij voor de beroemde «Heinekenfanfare» uit ’s-Hertogen- bosch onder leiding van dirigent Harry van Veldhoven uit Loon op Zand, spektakel wordt, dat men zeker niet mag missen, is mede te danken aan de medewerking van de vlotte babbelaar Het belooft voor de jeugd van zes min tot twintig plus een zeer bijzondere middag te worden. De veelzijdige artiest uit Tilburg Pe ter Smulders, zal enkele optredens ver zorgen. Ook komen de winnaars van het Ka- Tenconcours ’t Z.O.O.I. <^vlfs Prins Rein d’n Irste zal met zijn gevolg en hofkapel komen kijken hoe deze jeugd carnaval viert. De daverende disco van René Verhoe ven «Disco Jubas» en de nodige car-' navalsorkesten zullen de middag ver der opvullen. Door sponsering is de toegang gratis en krijgen de deelne mers enkele consumptiebonnen. Wacht dus niet te lang en geef je snel op via de heer J. Jansen, E.D. Dek- kersdreef 28 te Goirle, telefoon 013- 345740 (tussen 18.30 uur en 20.00 uur). Bruisende feestdagen Na deze gezellige start stijgen op zater dag-, zondag en maandagavond de «Flepsterren» tot ongekende hoogte tijdens de fonkelende en bruisende feestavonden. Het muzikale gedeelte is op deze avonden uitstekend verzorgd. Zo hebben de Flepsteppers beslag we ten te leggen op o.a. Die Turfgraber, Trio Goes, The Big Tower Band, Roe pia, Die Mühleheide Muzikanten en natuurlijk het eigen huisorkest Bloas en Pieplust. Alle ingrediënten voor drie fantastische carnavalsavonden zijn op 4, 5 en 6 februari in de Schouwburg Tilburg. Natuurlijk kunt U na de optocht uw koude voeten opwarmen tijdens het «Kouwvoetenfist». Op dinsdag verwelkomen de Flepstep pers de kleinere en de wat grotere jeugd tijdens de leuke kindermiddag en het spektakulaire discofe^ U ziet, bij de Flepsteppers beleven. kende zanger Jo Hoogendoorn ver zorgt ’n liefst drie kwartier durend mu zikaal intermezzo. Voor nog meer carnavalsstemmir" zorgd de Berkel-Enschotse formac.v «De Knollepiepers». Al met al ’n programma voor jong en a-S.^ Voorverkoopadres is De Coppele aan de Willem de Zwijgerlaan in Oister wijk. ,.i Goirle, tel. 013-346826. Ook de betalende bezoek-u:“ hun kaartjes halen, maar c-r aan de zaal. Verder zullen de Zwarte Schaopen cama- ”ïl vieren in café-bar de Haspel onder lei- g van Schaopherder Toon d’n Irste jon Beerendonk), die ook de leiding heeft op de wekelijkse rikavond in de Haspel, waarvan de bate geheel ten goede komen aan voorgenoemde bejaardencamaval. De muziek wordt hier iedere avond en zondag middag verzorgd door het amusementsor kest Mackydou uit België en door de Scha- op-blaozers. Op maandagmiddag is er kin dercarnaval van 14.00-18.00 u. met diverse traktaties en een optreden van clown Toto. Ook zullen de Zwarte Schaopen bezoeken Al met a af gaan leggen aan bevriende verenigingen de Haspel en zullen deze verenigingen weer een tegen- dan moet t bezoek brengen aan hun bij de Haspel. nenvallen. s. Zaterdagavond 28 januari van x.j.00 u. tot 22.30 u. zal op de kunstijs baan het camavalsplezier op het ijs losbarsten tijdens de speciale Disco on Ice. Alle bezoekers, naar verwachting alle maal in stenue, zullen op de feestelijke muziek van «Fendrive’s» discjockey Ferry in een bonte rij op het ijs rond schaatsen waarbij er voor de best ver klede discoschaatsers leuke prijzen te verdienen zijn. Het speciale snoepei het ijs, kan elke schaa lekkernijen en frisdrank eT kei is warme chocomel verl "“dat het camavalsge- hevigheid losbarst, is tra- de dag waarop de Ko- Harmonie «Oefening en Uit- J haar carnavalsconcert pre- vindt ^.t jaar is dat dus op zater- Bar». ari a.s. in Café-restaurant Er doen alleen amateurs mee. Elk kind dat op een leuke manier een artiest of artieste na wil doen is van harte wel- Omdat er maar een beperkt aantal kom. Geef je in grote getale op en zet plaatsen zijn, willen de Vrienden van je beste beentje voor. de Harmonie iedereen aanraden op Aanmelden bij F.M. van Oijen, Maas- tijd voor toegangsbewijzen te zorgen, landstraat 12, Oisterwijk. Tel. 04242- Deze zijn te bestellen bij de onder- 84770. staande persoon. Traditiegetrouw bestaat het carnavals concert niet alleen uit muziek. Er is ge zorgd voor de nodige afwisseling. Spektakulair is een langdurig optreden van de inmiddels heel bekende mu ziekgroep «Tammezuur» uit Hilvaren- Aanvang 20.00 uur. u terecht bij Dommel 39t< Op donderdag 2 februari openen de Flèpsteppers het carnaval samen met de carnavalsstichting Tilburg met het zevende Kruikenconcert. Dit belooft in een uitverkochte Schouwburg weer een geweldig spekta kel te worden. Op dinsdag 31 januari 1989 wordt in het zalencentrum 't Wit Paardje aan de Lijnsheike 8 te Tilburg voor de achtste maal het mindervalidenbal gehouden. feest, georganiseerd door de cama- valsstichting Tilburg in samenwerking met Ontspanningsvereniging voor min- dervaliden «Onderling Contact» en de afdeling Tilburg van Het Nederlandse Rode Kruis, belooft de vorige feesten te overtreffen. In haar 22-jarig bestaan heeft carna valsvereniging «De Tunnelplekkers» een goede reputatie opgebouwd als het gaat om een sfeervolle carnavalsvie ring. Als residentie heeft de vereniging de I «Boerke Mutsaers». Voor dit jaar ziet De het programma van De Tunnelplek kers er als volgt uit Bejaardencamaval op woensdag bruari om 20.00 uurkindercari op 4 februari om 14.30 uur en famn.v- camaval op zondag 5 februari om 16.00 uur. Voor het bejaarden- dercarnaval zijn kaarten verkrijgb; bij Pierre Bertens, Muiderslotstraat in Tilburg. Tel. 013-674453. Voor 1 familiecarnaval zijn alleen kaarten krijgbaar aan de zaal vanaf 15.30 Van zaterdag 4 tot en met dinsdag 7 februari is er ’s avonds vanaf 21.00 uur camavalsbar bij De Tunnelplekkers. Kaarten hiervoor kunt u krijgen bij de eerdergenoemde persoon en indien nog voorradig ’s avonds aan de zaal. Zoals U waarschijnlijk wel weet, organiseren De Flepsteppers met carnaval een breed scala aan gezellige festiviteiten in de Schouwburg Tilburg. Dit jaar staan in deze unieke ruimte de «Flepsterren» tijdens de carnavalsdagen hoog aan de he mel. Het is voor de tweede maal dat navalscommissie van het ontmc centrum de Hoorn in Loon een carnavalsconcert organLw concert vindt plaats op zaterdag nuari en begint om 20.00 uur. I is open vanaf 19.15 uur. Op zondag 5 febr. houdt C.V. «De Dollekesraopers» van 17.00 tot 19.00 uur de voorrondes van haar Play-Back Festival. De finale is op dinsdag 7 febr. a.s. van 14.00 uur tot 17.00 uur. De festiviteiten zijn bedoeld voor maal iedereen in de leeftijdsgroep 0 t/m 8 Dit ft jaar, 9 t/m 12 jaar en 13 t/m 16 jaar en vindt plaats in Residentie «De Sanny De Antilliaanse Vereniging «Sirkulo Antiyano Tilburg» presenteert morgen een «Nochi di Lokura» («Zotte Avond»). Deze avond duurt van 18-24 uur en omvat verschillende spelletjes zoals stoelendans, ballonnendans, sinaasap- peldans, squiz, snelverkleden, enz. Er is een prijs voor degene die het zotst verkleed is. De avond wordt ge houden in het SAT-gebouw, Goirkestraat 80 te Tilburg. en bijzondere presentatie Bol, bekend van het Loot ten en - masters. Het zorgt voor de muziek na afloop i concert. Ook camavalsstichtii Heerleijkheijd is aanwezig. programma wordt onderbroken flB| door het optreden van Wil Mateysen en Elly van Tol, die de bekende «Kat- tenaria» van Rossini zullen zingen, be- geleid door Peter Claessens aan de pia- no. Verder zijn aanwezig «de Muggen- H groep» en de winnaars van het Oetel- donkse Blèrconcours met een speciaal lied over Loonse zaken. En dat net een verder geen uitleg behoeven; de Twee Pin- De gratis, kaarten moet u van te voren af ten, die de camavalssfeer wel op zullen halen bij P. Roks, Dr. Schaepmanstraat 14 schroeven; Appie Brommert, een rasartiest in Goirle, tel. 013-346826. die de mensen elke keer weer verrast met Ook de betalende bezoekers kunnen hier een act met zijn welbekende koe; Gerrit hun kaartjes halen, maar ook op 7 februari Uilenberg, die inmiddels al diverse keren de -1-1 >or hun pelseweg naar café-bar de Haspel, is, men Nederlandstalige top 10 heeft bereikt en de tredens dit jaar wat betreft het bejaardencamaval Vrolijke Vagebonden, vooral bekend van val vi ,.s, een nog een stapje verder gegaan en heeft men hun eerste single «Sofietje». Tussen de op- ding ■'■chtige de hele sporthal afgehuurd. Men is dus niet tredens door zullen hun eigen Schaopblao- (Toor net als afgelopen jaren, wanneer er ter ver- zers ZOrgen voor wat vrolijke noten. J' de ruimte een tent werd opge- De presentatie van deze middag heeft - --ankelijk van het weer, zodat de men ,n handen gegeven van Frans Vrolijk, bejaarden geen last meer hebben van de conferencier en moppentapper, bekend van kou. Ondanks deze tent kon men toen maar radjo en TV, die op zijn eigen wijze deze gaan tot ca. 175 bejaarden en moest men ve- middag aan elkaar zal praten. le mensen teleurstellen. Voor invaliden en mensen van 55 jaar en ouder is de entree gratis met gratis lot voor de loterij. Dit geldt ook voor mensen buiten Goirle. Eventuele begeleiders en andere be langstellenden hebben ook de gelegenheid deze middag mee te maken voor een entree- CURSUS CAFÉBEDRIJF f295.- Binnenkort start in Tilburg de cursus Cafébedrijf. Deze opleiding bestaat uit 10 weke lijkse avondlessen van elk 2’4 uur. De totale cursuskosten bedragen f 295,- en men kan zich nog aanmelden. Voor hen die de komende maanden zinvol willen besteden en een Rijkserkend Diploma willen behalen, bestaat de mogelijkheid om deel te nemen aan deze beslist niet saaie cursus. Een vooropleiding is niet nodig en het Examen is op 7 juni 1989. De cursus wordt vaak zowel door vrouwen als mannen uit pure fiobby gevolgd. Sommigen hebben in hun achterhoofd om ooit nog eens een eigen Horecabedrijf(je) te beginnen. Er is een groot tekort aan gediplomeerd personeel in de Horeca. De lesstof bevat o.a. Bier, Wijn, Hygiëne en Apparatuur. De lessen worden levendig gebracht met o.a. Dia’s, vrijblij vend wijnproeven etc. Ook bezoekt men gezamenlijk een Brouwerij. Met het Diploma kan men zelfstandig een Café, Petit-Restaurant, Disco, Kantine, Bar etc. beheren. Voor een gratis Brochure of aanmelden, bel St. Horeca Onderwijs, postbus 1161 te Breda, telefoon 076-710078. Erkend door de Minister van Onderwijs Wetenschappen op grond van de Wet op de erkende onderwijsinstellingen. Een tweetal koren van Pieter van Moergastel het Tilburgse kamer koor Ad Parnassum en het ad hoe en semble Scintilla hebben op 15 jan. j.l. medewerking verleend aan de pre mière van «Het requiem voor een le vende» van de Amsterdamse compo nist Jacques Bank. Dit grote koorwerk van 45 min. werd begeleid door negen accordeons, een saxofoonkwartet, een zeer uitgebreide groep slagwerk en drie contrabassen. Medewerking verleende Charles van Tassel. De totale produktie van de KRO stond onder leiding van Ari van Beek; de première is door de KRO opgeno men in Paradiso en wordt a.s. zaterdag om 20.02 u. op radio 4 integraal uitge zonden. Deze leprozenmis is in een drietal eindrepetities in de aula van het Bra bants Conservatorium gemonteerd. Niet onvermeld mag blijven dat het werk door de landelijke pers zeer jui chend is ontvangen. Tussen de optredens van diverse car- navalsorkesten zullen de onove «Walddrum-Musikanten» de avond opluisteren. Natuurlijk het «Kruikenpaar» present z heel hun aanhang. De van radio en televisie bekende «Vrolijke Vagebonden» zullen enkele optredens verzorgen. Prins Rein d’n Irste zal met zijn Raad van Elf en Sleutelsollers niet ontbre ken en zorgen dat de feestvreugde tot ongekende hoogten zal stijgen. Wilt U verdere inlichtingen of U opge ven voor deze grandioze avond, neem dan kontakt op met de heer A. West land te Tilburg, Professor Lorentz- straat 65, telefoon 013-431713 (bij voorkeur tussen 18.00 en 20.00 uur). Bij hem kunt U ook inlichtingen krij- eventuele vervoer op die Romige- en heldere vissoep I Alles uit eigen keuken 1 Tonpraeter Cees Coolen 105,2 FM ETHER - 92.4 FM KABEL RADIO TILBURG Programma-overzlcht van vrijdag 27-1 t/m donderdag 2-2 -vrijdag: 12.00-13.00 ut da, interviews platen. 18.00-19.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws thea- terrubriek tol tol tol, verzoekplaten 19.00 uur Blue Beat Reggae-show, met muziek, interviews, enz... -zaterdag:- 11.00 uur, «Tilburg BV» actualiteiten programma met weekoverzicht, dis cussie enz... 12.00 uur, middageditie met nieuws, actualiteiten, interviews, verzoekpla ten, enz. 13.00 uur, de «TILBURGSE TOP TWAALF». 14.00 uur, Non-Stop muziek. 16.00 uur, Muziek op verzoek, ver zoekplatenprogramma voor Tilburg en omstreken met de vaste collumn. 18.00 uur, actualiteiten, agenda, in terviews, lokaal nieuws en verzoek platen. -zondag: 12.00-14.00 ut' Z’N ZONDAG, onderwerpen. 17.00-19.00 uur Tilbur 19.00-20.00 uur Ka programma - maandag: - 12.00-13.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws, SENIO RENRUBRIEK, verz.-platen. 18.00-19.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws, verz.- platen. -dinsdag: - 12.00-13.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws GEV. en VERLOREN VOORWERPEN en HUISDIEREN, verz.-platen. 18.00-19.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws. -woensdag: - 12.00-13.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws, verz.- platen «VACATUREBANK». 18.00-19.00 uur, aktivitelten agenda, interviews, lokaal nieuws, verz.-pla ten. 19.00-20.00 gramma voor -donderd 12.00-13.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws, verz.- platen en boekenrubriek Boekdelen. 18.00-19.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws, verz.- platen. 19.00-20.00 uur. POPKAST, regionaal programma met originele opnamens. Voor verzoekplaten en berichten tel. 013/436017 (redaktie). RADIO TILBURG POSTBUS 5S 5000 MB TILBURG Donderdagmiddag 2 februari om half twee barst de leut weer los en gaan de beentjes van de vloer in «De Base laer», Hoefstraat 175 in Tilburg. Frans Wouters, een bekende «di key» uit de wijk, zal de muziek ver gen en dan is succes verzekerd. De is om 13.00 uur open. Ook wc een loterij gehouden. Iedereen is welkom Senioren carnaval Op vrijdagmiddag 3 februari gaan de deuren van de Schouwburg open voor het seniorencamaval. Aan deze alom gewaardeerde middag voor de oudere camavalvierders werken weer vele ar tiesten mee o.a. Vader Abraham. Op de bejaardenmiddag van de Flep steppers in de schouwburg zullen ook de Tilburgse tonproaters Cees Coolen, Rinus van Berkel en de winnaar van het afgelopen jaar Jace van de Ven weer belangeloos hun medewerking verlenen. 5 van Willem mse tonprao- i van het t.v.-programma Show- pelk rs. Het sorkest De Theeblaoikes Zelf: van het ing De it de car- loetings- n op Zand tiseert. Het terdag 28 ja- zorgt v< i.00 uur. De zaal concert

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1989 | | pagina 13