m dee roepen andere instellingen vindt u regelmatig terug :r uiteopende gebeurtenissen in het leven van alledag en nemen. Ook in het nieuwe jaar zullen zij u op de iar hehn ze nog één mededeling voor u: zij wensen u namelijk zoorsplig, gezond en gelukkig De bonte verzameling verenigingen en instellingen houdt het Hart van Brabant levend en geeft het kleur. De Tilburgse Koerier vormt een schakel tussen degenen met een boodschap en degenen voor wie die boodschap bestemd is. De Koerier is al jarenlang als het ware een doorgeefluik voor uiteenlopende berichten. En omdat mensen allerlei activiteiten op touw zullen blijven zetten, zal dat ongetwijfeld zo blijven. De Tilburgse Koerier wil zich in samenwerking met de organisaties die op deze twee pagina’s vermeld staan ook in het nieuwe jaar sterk maken om u op de hoogte te brengen van hetgeen er in stad en regio leeft. Want ook in 1989 zal er weer het nodige te doen zijn. De verscheidene verenigingen en instellingen hopen u dan ook vaak aan te treffen bij de evenementen en activiteiten die zij organiseren. Donderdag 29 december 1988 - pagina 19 DE TILBURGSE KOERIER 1988-pagina 18 Stichting J.H. Leopold Parochie ’t Goirke Motor Cross Club Hart van Brabant Tilburg Pellikaan Sportcentrum Tilburg Supportersclub Willem II Stichting Werkcollectief Aquarius Tilburg/Centrum voor de Nieuwe Tijd T.S.V. Longa T.S.V. Noad Voetbalvereniging S.E.T. Openbare Bibliotheek Ouderenbond St. Lucas Parochie Heilig Kruis Stichting Vrouw en Werk M.-Brabant Radio Elisabeth Tilburgs Mannenkoor La Renaissance Carnavalsstichting Tilburg Wooltown Jazzband Sic literair tijdschrift Gemeentepolitie Tilburg Autotron themapark vervoer Muziekschool Goirle Muziekschool Hilvarenbeek Muziekschool Oisterwijk Tilburgse Muziekschool Dansschool Boleyn Dansschool van Opstal Danscentrum Robben, Oisterwijk Dansschool Boutkan Dansschool Kuiper Directie en medewerkers van het Hoofdpostkantoor Tilburg Recreatiepark Beekse Bergen b.v. Centrum Lilith Brabantsche Buurtspoorwegen en Autodiensten (B.B.A.) De Efteling Gemeentelijk Informatiecentrum Nederlands Textielmuseum St. Maarten Kommuniteit Ons Vios Buurthuis Loven-Besterd Buurtcentrum in de Boomtak Peter van den Brakencentrum Sterksel V.V. Zouavia Het Danshuis Tilburg Kaffee de Egelantier Centraal St. Nicolaas Comité Tilburg Discotheek Liberty Roaring Twenties Club Breda Café Paradox Radio Tilburg Wijkcentrum De Schans/Stichting WEB (welzijnsbeleid Heikant- Quirijnstok) Stichting Bejaardenwerk Tilburg (S.B.T.) Katechetisch Centrum Tilburg Baanlozencentrum Stichting de Imme Het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Tilburg R.K. Parochie St. Maarten Tilburgs Studentcorps St. Olof

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1988 | | pagina 21