Ks,s nem Veel verenigingen, stichtingen, werkgroepeiji and in De Tilburgse Koerier. Zij berichten u over uiteopem nodigen u vaak uit om aan hun activiteiten dee hoogte brengen van hun bezigheden. Voor dit jaar he allemaal een voorsp tn ze - Het jaar is weer voorbij. Een jaar waarin zoals gebruikelijk veel activiteiten hebben plaatsgevonden. Kenmerkend voor bijna alles wat een mens onderneemt, is dat hij of zij dat doorgaans samen met andere mensen doet. Hedentendage krijgt deze samenwerking vorm door met elkaar van alles te doen in verenigingen, stichtingen, werkgroepen, clubs en andere verbanden. Veel van deze groeperingen in Tilburg en omgeving stellen u via De Tilburgse Koerier op de hoogte van hun bezigheden. Activiteiten die te gebeuren staan en activiteiten die hebben plaatsgevonden. Op het gebied van sport en ontspanning, cultuur, onderwijs, arbeid, religie, welzijn, gezondheidszorg, etc. En alle groeperingen en hun bezigheden zijn belangrijk. Voor de betrokkenen zelf en voor stad en streek. DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 29 december 1988 - pagina 18 DE TILBURC Apollo Tilburgs/Hilvarenbeeks Accordeonorkest Harmonie Orkest «Tilburg» Parochie Tilburg Noord-Oost Nooderligt Concertzaal Stichting Zaal 16, theater en café Toneelcentrum B.C.A. Vereniging Dekenaat Tilburg-Goirle Parochie Binnenstad Stichting Vrijwilligerscentrale Stichting theater werkplaats De Muze V.V.T. (Verzamelaars Vereniging Tilburg) Bezoekerscentrum Oisterwijk Natuurmonumenten Militairia ruilbeurs Mannenkoor Hart van Brabant Kazoo Harmonie De Natuurvrienden Sportinstituut Ooms Tilburg T.T.V. Besbo/irene Koninklijk Tilburgs Mannenkoor St. Caecilia R.K. Montfortparochie Tilburg Noord-Stokhasselt Energiebedrijf Tilburg n.v. Volksuniversiteit Terra Nova Stichting V.I.D.O. vrouwen 40-60 Lamarotte dixieland orkest Parochie Broekhoven-Fatima-Pius X V.V. Velocitas ’31 Boerderij Denissen party-verzorging in Brabantse ambiance Parochievergadering en Pastores Heikant-Quirijnstok Werkgroep Keten van Hoop St. Dionysius gymnastiekvereniging Parochiegemeenschap Trouwlaan Galerie I.F.F. RK Parochie ’t Zand C.V. Paotergaopers Bestuur en leden P.T.T. Harmonie Tilburg The South Jazzband R.K.T.V.V. R.K.S.V. Sarto V.V. Were Pi Opbouwwerk en Wijkcentrum Theresia Stichting «Het Oude Kerkje», Middelbeers De Tilburgse Watervrienden Wielerclub «De «Door(en)Trappers» Tilburg Tilburgse Damvereniging T.D.V. en Damrakkertjes Sportschool Jan de Rooy T.V.V, Korvel Tennis Club Tilburg (T.C.T.) Stichting La Pou belle/het magazijn van Huize Poels Pellikaanhal Kunstijsbaan Tilburg Federatie van Tilburgse Zangverenigingen Studentenkerk «Maranatha» Schouwburg Tilburg De Garsthof, Dienstencentrum voor ouderen Vereniging Basisgroep Tilburg

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1988 | | pagina 20