Handyimn heeft ze HANDYMffiT Dubbelsucces voor .AS Harmonie-orkest Walter van Erven 2e internationale Kattenshow Nieuwe kindervriend vraagt om een kleurtje [BW1W >95.- «Tilburg» Voor Boeten is niets te ingewikkeld. w van Belkom Patisserie Nieuw districtskantoor ABOP ANT1E. n» bij i,- met irdevol Burg. v.d. Mortelplein 58 Kleurplaten van Uncle Fritz Omroepraad p bijeen Donderdag 24 november 1988 - pagina 11 r 1988-pagina 10 DE TILBURGSE KOERIER «TILBURGSE TOP de Datum: 15 november 1988 lokaal S3 tot De nieuwste kindervriend heet Un- ischaf I ’s maandags vanaf 13.00 uur geopend I Onderdelen voor alle electrische huishoudelijke apparaten en gratis advies. Tel. 671091 - Tilburg zijn verkrijgbaar bij De Sint en zijn Pieten hebben weer echt vakwerk geleverd Dit alles uitgestald in onze etalage Wist U dat wij cadeaubonnen hebben van onze specialiteit hazelnoot progrestaart Misschien een leuk ideetje I -gste aantal p tmuntentheid inese 5 het 38; 3 weg- kaart t.n.v. t met fototoe- i; 2 dozen be- .gae »how» met i Priest en Fred- «genda, .laten. B&W- BESLLJITEN BAETEN ELEKTROMOTOREN BV Wittebollestraat 20, 5046 CE Tilburg. Telefoon 013-353355. nummer 83 437048. 12.00-13.00 uur, actualiteiten, e interviews, lokaal nieuws, verz- FILMRUBRIEK. 18.00-19.00 uur, actualiteiten, agenda, interviews, lokaal nieuws, verz.-platen. 19.00-20.00 uur. POPKAST, regionaal programma met originele opnamens Voor verzoekplaten en berichten tel. 013/436017 (redaktie). RADIO TILBURG POSTBUS 555, 5000 MB TILBURG VERLOREN GEVONDEN C7 Welkom bij Veldhovenring 140, tel. 424738 ’rammeerbaar. Kijkdagen gevonden sleutels: dage lijks tussen 09.00 uur en 17.00 uur, be halve op zondag. Diversen: bontj markeringspionne S. Smits; polstasje inning ex artikel „^..aarmaking -Brief wenkers beantwoorden, ambtelijke nota over n met betrekking tot de laatsing van het bedrijf agenda, z.-platen. Morgen, vrijdag 25 november om 1 de ABOP (Algemene Bond tan Ot kantoor is te vinden in de Noordstraat nummer 1 Island, Dit zijn boskat- :n (half- en, zo- OKH ■'iverse cn op 4CE 61 stof- ofzuiger heeft een >0 Watt,grote wie- Met3 jaargaran- 169.- bontjas maat 3 pionnen; stamkaa S. Smits; polstasje, zwart stel; 2 kratten Heineken; vestigingsmaterialen. s zal beide dagen een bezoek brengen van 14.00 tot 16.00 Tilburg Stadhuisplein 271 013-436877 ■onnees: herenportemonnee, •t inhoud; damesportemon- met inhoud; knipportemon- sleutels; rood beursje ting hebben in uit alle rangen irgse gemeen- i ze een door- bur- sociale dienst ten per cheque aan 17.00 u. wordt het nieuwe districtskantoor van Inderwijzend Personeel) geopend. Dat nieuwe it op nummer 83 in Tilburg. Het telefoon- luidt -- stuks aan label met brille koningsplein 212 hoek Piusstraat) el. 425181 londerdag oopavond Als het gaat om het wikkelen van elektromotoren. _o __uwplan Lambert de ...jjouwplanonteigening starten en daartoe bouwplan ter visie leggen. Kasgeldlening Ingestemd met kasgeldlening van 10 miljoen bij Nederlandsche Midden- standsbank NV. Dekking subsidie Al toegekende subsidie van f 2.110,- aan stichting de Link dekken uit post Inci dentele Kunstactiviteiten. Ter kennisna me in commissie sociale en culturele za ken op 28 november. Weigering lening uitkeringsgei Raad voorstellen Stichting Muziek Kan- Peuterspeelzale ten Winkel geen lening van 10.000,-te In principe a struc- verstrekken maar te verwijzen naar bank. ke centraal o reali- In commissie sociale en culturele zaken speelzalen. In commissie su> There- op 28 november; in raad op 12 december. rele zaken op 28 november. De nieuwste kindervriend heet Un- beeld wordt een stuk leuker met zo’n cle Fritz. Gehuld in de enige echte vrolijk (èn handig èn sterk) schoolkof- grapjas-met-pandjes, loopt hij vrolijk fertje bij je. Het eten smaakt kindertjes aan het hoofd van een al even vrolijke beter dankzij de vrolijkheid die af- familie, die kleur, fleur en vrolijkheid straalt van Uncle Fritz-bordjes, -be- brengt in het alledaagse leven van kin- kers en -placemats. Op «knuffels» in dertjes. Hoe ze dat doen en waarmee is de vorm van Uncle Fritz, tante Frieda, momenteel voortreffelijk te bekijken neefje Pongo en nichtje Penga kan elk bij Van Belkom aan de Veldhovenring kind op slag verliefd worden. waar Uncle Fritz en zijn familie een Uncle Fritz en zijn hele familie maand lang in de hoofdrol staan. Wie staan afgebeeld op een grote kleur- daar toch op bezoek is, neemt meteen plaat waarmee iedere jeudige klant een kleurplaat mee waarmee kinderen kan meedoen aan de grote Uncle tot 12 jaar mee kunnen doen aan de Fritz-kleurwedstrijd waarmee prachti- grote Uncle Fritz-kleurwedstrijd. Met ge prijzen zijn te winnen. Een porta natuurlijk kans op schitterende prij- ble «soundmachine» bijvoorbeeld, een zen. crossfiets, horloges en nog veel meer. Kleur, fleur en vrolijkheid brengt Vraag naar de kleurplaat en kijk Uncle Fritz door zaken als eten, drin- meteen even hoe Uncle Fritz en zijn ken, slapen gaan, spelen en naar familie er in het écht uitzien. Thuis kunnen de kinderen hem en zijn fami- RADIO TILBURG Programma-overzlcht van vrijdag 25 nov. t/m donderdag 1 dec. -vrijdag: - 12.00-13.00 uur, actualiteiten, agenda, interviews, lokaal nieuws verz. platen. 17.00 uur, «Buurt In Buurt uit» (8), buurt- raad Hoogvenne en onderwijs voor vol wassenen. 18.00-19.00 uur, actualiteiten, agenda, Interviews, lokaal nleuwa, verz.-platen en theaterrubriek Tol-tol-tol 19.00 uur, «Blue beat regge o.a. Sly en Robbie, Maxie P dy Mc Gregor. -zaterdag - 11.00 uur, «Tilburg BV» actualiteitenpro gramma met weekoverzicht, discussie 12.00 uur, middageditie met nieuws, ac tualiteiten, interviews, verzoekplaten, 13.00 uur, TWAALF». 14.00 uur. Non-Stop muziek. 16.00 uur. Muziek op verzoek, verzoek platenprogramma voor Tilburg en om streken met de vaste collumn. 18.00 uur, Avondeditie met nieuws, interviews, agenda, enz. -zondag:- 12.00-14.00 uur, RADIO TILBURG OP Z’N ZONDAGS: met leuke gezellige on derwerpen. 17.00-19.00 uur, Tilburg sportlefsport nieuws, uitslagen, interviews, enz. 19.00-19.30 uur, «KATCHU», Antilliaans programma. colour-points. De half-langhaar katten zijn: maine coon, Turks angora, Somali, Burme- zen, kartuizer, blauwe Russen. Ook zijn er de rex-katten, die een perma nentachtige vacht hebben. Dit is een specia le soort; evenals de exotiek short-haar, dit zijn katten die het type van een Perzische kat hebben, maar een heel andere vacht. Er is op de show een informatiestand aanwe zig, waar iedereen de gewenste inlichtingen over de rassen kan bekomen. De show is beide dagen geopend van 10 tot 18 uur. St. Nicolaas aan de show b uur. Het op zaterdag 19 en zondag 20 november j.l. gehouden Bondsconcours voor Harmonie- en Fanfareorkesten in Theater «De Schouw» te Uden is beide dagen een groot succes geworden. Vooral voor Harmonie-orkest «Tilburg», dat onder leiding van Sjef Roberts het hoogste aantal punten over de twee dagen behaalde en de eerste prijs in de afd. Uitmuntentheid in de wacht wist te slepen. Evaluatienota Inspraak In kader evaluatienota inspraak navol gende besloten: met betrekking tot in- spraakniveau ingestemd met voorgestelde beslispunten; verordening bevolkings- contacten dienovereenkomstig aanpassen en in procedure brengen; met betrekking tot stedelijk overleg en materiële beslis singsbevoegdheid dienen beide aspecten nader te worden uitgewerkt en te worden geconcretiseerd in twee afzonderlijke be- stuursopdrachten (waarin ook een tijd pad wordt aangegeven) opdat college zich een goed beeld hiervan kan verschaf fen; op basis bestuursopdrachten zal na der besluit genomen worden. In commis sie bevolkingscontacten 24 november en in commissie algemene beleidszaken 2 december. geen naast de eerste prijs tevens een fraaie beker opleverde. Het fraaie resultaat, dat uitnodigt tot een feestje. Het succes komt precies op het juiste moment. Immers: op 25 november a.s., morgen dus, wordt in De Postelse Hoeve het St. Ceciliafeest gehouden. Een bijzonder feest dit jaar, d werden want de volgende jubilarissen worden lardering. gehuldigd: Bart v. Line1 rn j resp. erelid; Henk Sup x Schenkels, 40 jaar lid; Piet Har jaar lid en Adrie de Kok, 12% j Met het extra feestelijk tintje, c succesvolle concours-deelname zich meebrer*', - dan een geslaagde happening Wv. week woensdag 30 novern- Omroepraad bij elkaar. Om ook u als luisteraar uw mening te geven over de uitzendingen van Ra dio Tilburg in kunt u in de avondeditie op dinsdag 29 november tussen 18.00 en 19.00 uur reageren. Leden van de Omroepraad zijn dan aanwezig en nemen de reacties mee naar hun vergadering. «VARA Wereldwijs» In kader verzoek om TV-programma «VARA Wereldijs» (26 en 27 november) vanuit Tilburg te mogen uitzenden beslo- lenen van betreffen- oemene politieverordening itzenden programma vanaf Heu- i; gedeelte kosten voor gemeente- xjrzieningen (ƒ2.309,08) voor re- ixvniïig gemeente te nemen ten laste van budget stadspromotie met dien verstande dat het bedrag door de milieudienst ge noemde bedrag 1.000,-) garantiebe- drag is. Rapportage Bureau Bennis Kennis genomen van vervolgrapportage Bureau Bennis (onderzoek mogelijkheden organiseren grootschalig voorlichtingpro- ject mondiale bewustwording) onder aan tekening dat rapportage onvoldoende'ba sis biedt voor college om voorgesteld verder uit te werk wijs, sport en gezoro ber. Onvoorziene uitgaven belastingen Besloten onvoorziene uitgaven 49.500,-) voor produktieprocessen op afdeling belastingen ten laste te brengen van de begrotingsposten «rioolrecht», «OGB» en «AZB» Verordening rioolrechten Aan raad (12 december) voorstellen ver ordening rioolrechten zodanig in te rich ten, dat rioolrecht wordt geheven van ge- nothebbende krachtens zakelijk recht voor het hebben van een aansluiting op de riolering, waarbij tarief afhankelijk is van klasse waarin object op basis be bouwde oppervlakte is ingedeeld (waarbij categorie woningen zoveel mogeÈjk ont zien wordt); vaststelling nieuwe verorde ning dient in ieder geval op 12 december 1988 door gemeenteraad te geschieden om heffing en derhalve opbrengst 11.725.000,-) voor 1989 veilig te stel len. In commissie financiën, personeel, inisatie en informatie 28 november. hoofdcommissaris Eervol ontslag hoofdcommissaris Til- burgse politie, profielschets nieuwe com missaris en tijdpad benoeming voor ken nisgeving aangenomen. Commissie open bare orde en veiligheid is ingelicht. Gemeentegarantie Met offerte RTV Quirijn ingestemd voor gemeentegarantie ter financiering recon- structie-investeringen, onder voorwaar- Schenkers BV Procedure wijziging vergunning ex artikel 6a Hinderwet, ook na bezwaarmak namens Schenkers BV vervolgen. Buci comité hinder Schenkers beantwoc-J Volgende week stand van zaken eventuele overpla bespreken. Vacature welstandscommissie Raad te zijner tijd voorstellen een (vrou welijke) architekt te benoemen in vacatu re welstandscommissie, met dien verstan de dat niet persé een vrouwelijke kandi daat behoeft te worden voorgesteld, doch dat kwaliteit het primaire selectiecrite rium is. Gemeentelijke diensten zijn eveneens bevoegd kandidaten voor te stellen. Welstandscommissie berichten en in gelegenheid stellen naar haar oordeel geschikte kandidaten te benoemen. Aankoop pand Tilburgsche Bouwvereeniging toestem ming verleend pand Merodeplein 17 aan te kopen in kader vervangend nieuw- bouwplan 328 woningen Merodeplein. 'college.om voorgestelde Vereniging Woonkollektief De Vlinder rken. In commissie onder- bijdrage van maximaal 3.554,- verlenen szondheidszorg 19 decem- ten behoeve van herbouw schansmuur behorende bij pand Wilhelminapark 22. Medezeggenschapsraden scholen Brief medezeggenschapsraad openbare basisschool De Sleutel, met verzoek na te gaan of negatieve ervaringen met behan deling van haar adviezen gedeeld worden door andere medezeggenschapsraden, be antwoorden en afschrift toezenden aan commissie onderwijs, sport en gezond heidszorg. Garantiesubsidie Garantiesubsidie van maximaal 680,- toekennen aan tafeltennisvereniging Ire ne voor organisatie Zuidnederlandse kampioenschappen om Irenecup. TYSC Tilburg Trappers Voorzitter oude vereniging TYSC Til burg Trappers alsnog schriftelijk verzoe ken om schriftelijke uiteenzetting over gevolgde handelwijze bij en de visie op de schuld aan de gemeente, daarna opnieuw standpunt innemen. Vastgestelde jeugd sportsubsidie van 8.507- over 1987 ver rekenen met schuld. Jeugdsportsubsidie 1988 slechts tot 1-6-1988 toekennen en teveel uitgekeerde voorschot terugvorde ren. Nieuwe stichting TYSC Tilburg Trappers met terugwerkende kracht per 1-6-1988 in aanmerking laten komen voor jeugdsportsubsidie, mits aan voor waarden wordt voldaan. Mededeling aan '•ommissie onderwijs, sport en gezond- dszorg op 19 december. i»«i„<~«..Mdies Sportdeelname I o StimuleringMubridiel Sportdeelname vastgesteld. In commissie onderwijs, sport en gezondheidszorg/so ciale en culturele zaken op 21 november; in raad op 12 december. Stimuleringssubsidies Vrijwillig Jeugd- en Jongerenwerk Raad voorstellen (tegelijk met voorstel nieuw subsidiebeleid) verordening Stimu leringssubsidies Vrijwillig Jeugd- en Jon gerenwerk vast te stellen. In commissie sociale en culturele zaken op 21 novem ber; in raad op 12 december. Betalingen sociale dienst Ingestemd met beleid aanzien van betalingen uitkeringsgerechtigden. In principe akkoord met eindadvies inza ke centraal werkgeverschap bij peuter speelzalen. In commissie sociale en cultu- 12.00-13.00 uur, actualiteiten, agenda, interviews, lokaal nieuws. SENIOREN RUBRIEK, verz.-platen. 18.00-19.00 uur, actualiteiten, age interviews, lokaatnieuws, verz.-plate -dinsdag: - 12.00-13.00 uur, actualiteiten, agenda, interviews, lokaal nieuws GEV. en VERLOREN VOORWERPEN en HUIS DIEREN, verz.-platen 18.00-19.00 uur, actualiteiten, agenda, interviews, lokaal nieuws. -woensdag: - 12.00-13.00 uur, actualiteiten, agenda, interviews, lokaal nieuws, verz.-platen. «VACATUREBANK». 18.00-19.00 uur, aktiviteiten agenda, in terviews, lokaal nieuws, verz.-platen, 19.00-20.00 «Sfabono» radioprogramma voor Surinamers in Tilburg. straalt var kers en de vorm neefje Pongo kind op slag v Uncle Fritz en zijn staan afgebeeld op een grote plaat waarmee iedere jeudige kan meedoen aan de grote Fritz-kleurwedstrijd waarmee pi ge prijzen zijn te winnen. Een -dmachine» bijvoorbe horloges en nog veel fleur en vrolijkheid brengt Vraag naar de kleurpl' - rritz door zaken als eten, drin- meteen even hoe Uncle F Ken, slapen gaan, spelen en naar familie er in het écht school gaan van een geinig randje te kunnen de kinderen het voorzien. Naar school gaan bijvoor- lie dan nog mooier maken. Hobby-Kat organiseert voor de tweede maal in Tilburg een grote internationale Kattenshow in de Evenementenhal in de Groenstraat te Tilburg op zaterdag 26 en zondag 27 november '88. Er worden 300 katten uit Duits België, Frankrijk en Nederland op de dag en de zondag tentoongesteld. T' Perzische katten (langhaar), Noorse ten, maine-coon, heilige Birmanen v_ lang haar) enz. Er zijn kort-haarrassen als Siamezen, Somalis, Burmezen, C enz. Internationale keurmeesters uit divi landen zullen de katten beoordelen schoonheid, type, vacht, enz. De katten zijn allemaal op hun show-best opgemaakt. De Perzen zijn vertegenwoor digd in de volgende soorten en kleuren: rood, blauw, zwart, crème, schildpad, blauw-crème, wit (oranje, blauwe en odd- eyed), smokes, zilvers, goldens, bi-colours, Overzicht van gevonden voorwer pen in de periode: 12/11 t.e.m. 18/11/ 1988. Dieren: hond, Schotse collie; hond, soort fox, groene riem, bruine band; hond, bruin-zwart, gele band; poes, zwart-wit. Portemonnees: bruin met nee, grijs met i nee, inh. o.a. met inhoud. Sleutels: 5 stuks in zwart etui, met geld; 1 sleutel; 3 stuks in grijs etui met opschrift; 7 stuks in bruin etui met 2 ritsen; 1 sleutel met rood label; 3 s aan plastic armband; 2 stuks label met «S»; 4 stuks aan ring uidlekoordje; 3 stuks in bruin Adviesraad Mondiale Bewustwording Eerder genomen besluit in kader secreta riaat adviesraad Mondiale Bewustwor ding zodanig gewijzigd dat sprake is van handhaving van niveau huidige secreta riële ondersteuning (extern in te huren) tot maximum van 19 formatie-uren. Lilith Aan raad bij subsidieverzamellijst voor stellen vrouwentherapie- en begeleidings- centrum Lilith eenmalige bijdrage van ƒ25.000,- toe te kennen in kósten ver bouwing pand Wilhelminapark 37; dek king uit verminderde bijdrage aan GGD 1988 (besluit is door college genomen on der voorwaarde dat dekking verzekerd is). Bedrag voor 100% bevoorschotten na dat commissie onderwijs, sport en ge zondheidszorg (19 december) hierover ge hoord is; Lihth verzoeken verantwoor ding van besteding bedrag in te dienen. Gemeentelijk vredesbeleid Besloten toe te treden tot Platform Gemeentelijk Vredesbeleid; contributie vastgesteld op 3.340,- per jaar (maxi maal 2 jaar) voor periode 1 juli 1988 tot 1 juli 1990; totaal bedrag ad 6.680,- ten laste brengen van budget GGD 1988 on der voorwaarde dat dekking verzekerd is; aan raad bij subsidieverzamellijst voor- s—ssa respectievelijk 1990. In commissie onder- vel lein ltep k£t, wijs, sport en gezondheidszorg 19 decent- hjkp y ber’ kening gemeente te ne Lagere overheden tegen apartheid Besloten toe te treden tot Vereniging LO TA (Lagere Overheden Tegen Apartheid) en lidmaatschap voorlopig beperkt tot en met 1990; contributie vastgesteld op 5.000- per jaar voor periode 1 juli 1988 tot en met 31 december 1990; totaal be drag ad 12.500,- ten laste brengen van budget GGD 1988 onder voorwaarde dat dekking verzekerd is; aan raad bij subsi dieverzamellijst activiteit op deze wijze te financieren; restant contributie 10.000,-) op balans plaatsen ter uitbe taling in 1989 respectievelijk 1990. In commissie onderwijs, sport en gezond heidszorg 19 december. Petrus Donders Aan raad bij subsidieverzamellijst voor stellen aan EHBO-vereniging Petrus Donders eenmalige subsidie toe te ken nen van 2.000,- ter bestrijding van kos ten EHBO-wedstrijd ter gelegenheid van 60-jarig bestaan; dekking uit verminde ring bijdrage GGD 1988 onder voor waarde dat dekking verzekerd is; bedrag op balans plaatsen en uitkeren in 1989. In commissie onderwijs, sport en gezond heidszorg 19 december. E. du Perronprijs Aan raad bij subsidieverzamellijst voor stellen Faculteit der Letteren van de KUB subsidie van 1.500,- tot te kennen voor E. du Perronprijs (prijs wordt jaar lijks uitgereikt aan personen of instellin gen die zich inzetten voor bevordering van wederzijds begrip tussen Nederlands en etnische minderheden) onder voor- organi waarde dat serieus bezien wordt in hoe- Ontslag I verre de in Tilburg woonachtige etnische Eervol minderheden bij uitreiking betrokken kunnen worden; dekking uit meevaller L. Paul Boon-Dag. In commissie sociale en culturele zaken 28 november. Intensivering ouderenbeleid Verkoop grond comr Aan raad (12 december) voorstellen uit Ingestemd met verkoop 100 m2 grond heids^.gvp restantbudget intensivering ouderenbe- Tuinstraat aan particulier. In commissie Stimuleringssubsid leid navolgende incidentele subsidies toe economische zaken en werkgelegenheid Verordening te kennen: Instituut voor Maatschappe- op 19 december, in raad januari 1989. Sportdeelname lijk Werk ƒ12.500,-; Stichting Bejaar- Bouwplanonteigening “J- denwerk Tilburg 35.000,- en Vrijwilli- Ter realisering bout gerscentrale Tilburg 31.000,-; subsidie- Wijsstraat bouwplan, verzoeken Maria Ziekenhuis en ANBO af - te wijzen. In commissie sociale en cultu rele zaken 28 november. Flankerend ouderenbeleid In kader besteding restantbudget flanke rend ouderenbeleid aan raad (12 decem ber) voorstellen navolgende subsidies toe te kennen: Verzorgingstehuis De Steffen- berg in Vught (incidenteel) ƒ23.000,-; Stichting Gezinszorg Tilburg (inciden teel) 60.000,-; Welzijnsdienst (inciden tele bijdrage) ƒ9.160,-; Instituut voor Maatschappelijk Werk (structureel gedu rende 2 jaar) 35.000,-; ingaande 1988 ten laste flankerend ouderenbeleid struc tureel 25.003,- te reserveren voor reali sering steunpunt ouderen in wijk There sia; subsidieverzoeken verzorgingstehuis H. Ant. van Padua, Stichting Bejaarden- werk Tilburg, Stichting Opbouwwerk Zuid, verzorgingstehuis De Heikant af te wijzen; subsidieverzoek WVC (werk groep F.A.K./Kloosterbejaardenoorden) te honoreren tot bedrag van ƒ55.462- (minsterie schriftelijk informeren over re den college (juridisch/prioriteiten) om niet gehele bedrag van 68.000,- aan werkgroep F.A.K. uit te keren); garantie subsidie van maximaal 3.000,- toe te kennen aan ouderentoneelvereniging «De Garsthof» voor deelname aan internatio naal toneelfestival in Frankrijk en in te stemmen met vaststelling definitief subsi diebedrag door college; ten laste van budget 1988 aan post flankerend oude renbeleid 1989 43.800,- (alarmering), 25.003,- (steunpunt Theresia) en 55.462,- (ouderenvervoer) toe te voe gen; in beginsel te besluiten om ten laste van budget 1989 subsidie van 56.500- toe te kennen voor project dagopvang «’t Verzetje». In commissie sociale en cultu rele zaken 28 november. Elke lokale otnroep in Nederland is verplicht om een omroepraad te heb ben. Zo ook Radio Tilburg. Allerlei mensen uit Tilburgse organisaties als ook zomaar gewone Tilburgers zijn lid van die Omroepraad. Zij moeten in de gaten houden of de programma’s van Radio Tilburg vol doen. Vinden zij van niet dan kan eventueel de zendvergunning ingetrok ken worden en dan is het afgelopen met het radio maken. De personen die zittir die Omroepraad komen ui en standen van de Tilbur ider, 50 jaar lid, schaP- Zodoende kunnen Sup Gerrit snee mening geven namens alle lamels, 25 J 1 jaar lid. Volgende’ extra feestelijk tintje, dat de be^n}l,de.' e concours-deelname met >rengt, kan dit niet anders laagde happening worden. Harmonie-orkest Tilburg. Zowel het verplichte werk «Chir Folk suite» van W. Barker, als vrije werk «Tancrede overture» van Rossini werden uitstekend gebracht en kregen dan ook een overweldigend ap plaus. Jubilarissen Toen de uitslagen bekend -J gemaakt, bleek de hoge waardering. De consequente en strenge jury, be staande uit de heren Jo Conjaerts, Wil ly Hautvast en Anne de Vries, kende Harmonie-orkest «Tilburg» voor het verplichte werk 153 punten toe en voor het keuze werk 146. In totaal 299 pun ten en daarmee de hoogste score, het- De cirkelfoto van deze week werd gemaakt op zondag 20 november tijdens de Sinterklaasintocht. De omcirkelde persoon kan op ons kantoor de volgende prijzen komen afhalen 10,- van de Tilburgse Koerier; 1 gratis servicebeurt door Habotex-naaimachines, Ingenhovenlaan 303; 1 doos antiekwas t.w.v. 7,50 van het Nieuwland Antiek, Nieuwlandstraat 34; een ijstaart voor 12 personen van Diepvriescentrum Ad Bertens, Ringbaan Oost 16; 1 waardebon haarverzorging tw.v. 7,50 van kapsalon «Mariandel», Gemullenhoekweg 9b. Oisterwijk; 1 waardebon van 10.- van Restaria Lucullus, Wandelboslaan 38. of De Hap. Koestraat 103; waardebon voor het slijpen van een handzaag van Gereedschap- en Profielslijper GPS. Floresstraat 3;1 jaarabonnement van de Openbare Bibliotheek, Koningsplein 1; een waardebon voor 4 broodjes Jantje van Broodje Jantje, NS-plein; een pentekening van VW Tilburg. Spoorlaan, een waardebon van 10,- van Monello Mode, Piusstraat 44, 1 waardebon voor vlees of vleeswaren t.w.v. 10,- van Slagerij Arno de Kort, Sumatrastraat 21; 1 waardebon voor 't Bistro-weekmenu voor 1 persoon tw.v. 16,- van ’t Oude Molentje, Rosmolenplein 61. Op 17 november stond mevr. Van Loon uit Tilburg in de cirkel. Foto Frans van Aarle Foto: Geert van Loon

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1988 | | pagina 11