o tot perikelen in Tilburg 98 1 1 SLOT en RTVO strijden om uitzending gemeenteraadsvergaderingen Mondiale bewustwording leidt jn l*9 XI-XI-bal [avondvliegen”] ra 49 98 ■l|ji COLLEGE VAN B W EN INSTELLINGEN ZIJN HET ONEENS MET ELKAAR Sint Nicolaas Aktie op Korvel 2de druk NOG VÓÓR DE GEMEENTERAAD BESLOTEN HEEFT: Bieb start BESTERDRING 85 GILZE-RIJEN 1ND SMILC SAVE 5 halen, 4 betalen!) boekenbezorg- dienst aan huis Wie wordt de nieuwe stadsprins De vloer waar u mooi het jaar 2000mee haalt. OPTVZAGU’T BIJ ONS voelt ü’t: ANTIEKBEURS OISTERWIJK RESTAURANT GROOT SPEYCK PomSL SiwJlv. -- Van Lieshout 7 Moordhoek In dit nummer: Oplage: 89.460 ex. )p Piusstraat 96 Tilburg - Tel 013-363369 De televisie iber, aanstaande maandag dus tot en met Ikaar? vangt teens ln*o-avond: zleblz. 11. M - DONGEf kurkcentrum ■£r Telefoonstraat 34 WEEKENDRECLAME naturo kurk Donderdag 10 november 1988 32e jaargang nr. 1584 iraat ienieuws. IN ELKE MAAT LEVERBAAR EN IN VELE KLEUREN... teress derl Ramen+Deuren wantóóK^kunst^zijnl^aliteiteri! Zaterdag 12 nov. 11-17 uur Zondag 13 nov. 11-18 uur juweliers vertaouwingsopruiming Zie pag. 12 in Tilburg only by Org. v. Aerie 04920-25483 (50 stands) I en administratie: I DA Tilburg 1805 werd l&W Vrijdag en zaterdag HAZELNOOT-PROGRESJES De «Dat regionai maken den zot Uit-Aj Kultui Sport Autopra .Parochie ^Uitgave: De Tilburgise Koerier bv^ Dir. T. de Beer-Douwes Oprichter: J.H.G. de Beer Op i Gilze-1 Operivoic m- >p 29 november „st van boeken moet doen. koopt daar htige prijze- pag. 23 en 24. redactie-advertentie-atdeling t N.S. Plein 14-5014 Tel. 013/36880* sluitingstermijn voor advertenties en redactie dinsdagavond 22.00 uur :rdag 5 november 1988. erkocht voorbehouden. Proef ook eens onze HOHING-TAAI Uw warme bakker Reeds meer dan 100 jaar idron van |uadron takt om ■«•au te sdag 15 idag 21 ie heer zoveel mo- vader van de ig gestimu- dat getracht den de overheadkosten zo rgelijk te drukken. De heer Van vas er voorstander van het eva- ierapport van de Stichting Mon- Bewustwording mee te laten tel- uz politieke afweging wanneer in gemeenteraad gesproken verschijnt Rlel, Lo Berkel E Moergestel en Hoetstraat 151 Oerlesestraat211a i indie- 'cnap. Een flitici. Met uurg meer BYOUX van A tot Z nergens meer sortering - nergens voordeliger Hasseltstraat 178 (hoek van Hogendorpstraat) 'jut In geheel Tilburg, Golrle, Loon op Zand, Udenhout, Enschot, Olsterwljk, estel en Hllvarenbeek eventueel met incidentele i dere ambtenaren wanneer zou zijn. De uitleg van I overigens te kennen zig te zijn om te luisteren, riep dt ge tegenargumenten op. Zo bete .u tegenwoordigers van diverse pen dat er alleen maar me komen als het om Mc J wording gaat. Voorheek noemd werden Oost Europt stedenband® argument, 2 sgd hebben SKI7 transportwielen tilburg lules.vernc-wec) Onduidelijkheden Boukens meent dat het tijd gewor den is om de gemeenteraadsleden grondig op de hoogte te stellen van wat de SLOT nu eigenlijk wil. «De huidige gang van zaken werkt erg ver troebelend. Zeker nu de RTVO ons tussen de wielen probeert te rijden. Er moeten een aantal onduidelijkheden over de SLOT weggewerkt worden». SErépRESS' Pneumatiek tilburg. jules verneweg 14 - tel. 013-321316 j ALLÉÉN .rtt BIJ HET ERKENDE WERU- VAKBEDRUF VROMANS VAN GESTEL B.V Even bellen... dan kunt u gerust bij ons uw Hors d'oeuvre samenstellen. Pistolet Jantje 013/425165 vinden j zijn de dagen naar vaarde van 795,-, een com- liger ter waarde Al deze prijzen het tijd- mee. In veren vóór 5 decem- juwelier HOVERS m DER BESTERD besterdring72 tilburg JjËGBBOCOBsBG /eg 14 tel 013 321316 Vaste prijs In een toelichting op de brief aan de gemeenteraadsleden, de wethouders en de burgemeester vertelt de heer W. Marschalk, secretaris van de JRTVO, dat het aanbod wat de RTVO gedaan heeft aan de gemeente i.v.m. het uitzenden van de gemeenteraads vergaderingen een kontrakt behelst Koerier De winkeliers van de Korvelseweg in Tilburg houden ook dit jaar weer een onvervalste Sinterklaas Aktie met schitterende prijzen. De deelne mende winkeliers zijn te herkennen aan een raambiljet. De aktie loopt van 14 november, aanstaande maandag dus tot en met 5 december. Hoe zit de aktie in elkaar? maandag 14 november aanstaande begint het 314 squadiv.i :-Rijen weer met avondvliegen. In combinatie met het 316 squad van Eindhoven zal daarbij van blokperioden gebruik worden gemaakt de operationele vaardigheid van de vliegers op het vereiste niveat brengen. De eerste vluchten vinden plaats op maandag 14 en dinsdag november. Het tweede blok voor de rest van dit jaar valt op maanc en dinsdag 22 november. De vliegtuigen van het 314 squadron zullen tot ongeveer 22.30 uur in de lucht zijn. Indien het avondvliegen op een of meer van bovenstaande dagen niet kan dóórgaan, kan worden uitgeweken naar maandag 12 en dinsdag 13 december. Alphenseweg 1a. Riel NIEUWBOUW VERBOD Rondom Hart van Brabantpag. 3 Buurt in, Buurt uitpag. 5 Gemeentenieuwspag. 7 Seniorenwijzerpag. 8 Cursussenpag. 9 Filmspag. 9 Politieberichtenpag. 11 B W-besluitenpag. 15 agendapag. 15 tur/Amusement. pag.17 pag.19/21 pag.27 Paë-31 J De aanwezige vertegen’ van de politieke partijen wa reacties niet allemaal even Het CDA betoogde bij monde heer Clijsen dat eerst naar de van de aktiviteiten m.b.t. de Bewustwording gekeken moet en dan pas naar de praktische -De heer Clijsen toonde zie istander van financiële bekr.-o vu Kondigde aan desnoods aan het col- Het tweede deel van de avond - - ragen welke aktiviteiten er weg gewijd aan de voorstellen van B i het kader van Mondiale die er kort samengevat op neer komen Bewustwording wanneer de ambtelijke alle subsidiegelden die de diverse groe- formatieplaats gehalveerd gaat wor- pen nu afzonderlijk krijgen in zijn ga den. De PvdA, bij monde van de heer heel door te sluizen naar de Stichting H. van Loon meende dat er zoveel mo- Mondiale Bewustwording Tilburg die gelijk aktiviteiten in het kader van de vervolgens die gelden moet gaan ver- Mondiale Bewustwording gestimu- delen tussen de betrokken instellingen, leerd moeten worden en dat getracht Vanuit die instellingen en organisaties moet worden de overheadkosten zo- en vanuit de Stichting Mondiale Be veel mogelijk te drukken. De heer Van wustwording Tilburg is hier grote kri- Loon was er voorstander van het eva- tiek op. Die kritiek komt er op neer luatierapport van de Stichting Mon- dat de Stichting Mondiale Bewustwor- diale Bewustwording mee te laten tel- ding niet gebruikt mag worden voor len in de politieke afweging wanneer in een dergelijk handelswijze. Groepen de gemeenteraad gesproken wordt worden op die manier tegenover elkaar over het hoofdstuk Mondiale Bewust- uitgespeeld. (Lees verder bh. 5) Voordat die gezamenlijke goede weg veren, gevonden wordt zal er nog heel wat ge- uit dat praat moeten worden. Dat werd al en dat duidelijk toen de vertegenwoordiger oplossing van het college van B W, wethouder tieplaats. Dijkstra een toelichting gaf op het - voornemen van B W om de forma tieplaats ambtelijke ondersteuning t.b.v. Mondiale Bewustwording te hal- In het kader van het 75-jarig jubileum start de Openbare Bi bliotheek Tilburg op 2r met een Bezorgdienst aan huis. Deze nieuwe vorm van dienst verlening is gericht op personen, die zelf de bibliotheek niet kun nen bezoeken. In aanmerking ko men zelfstandig wonende bejaar den, die aan huis gebonden zijn, (lichamelijk) gehandicapten en langdurig zieken. Vrijwilligers zullen de deelne mers aan de Bezorgdienst van boeken aan huis regelmatig (ge middeld 1 x per 3 weken) boeken thuis bezorgen: romans, verha lenbundels, platenboeken, hob byhoeken, grote letter boeken enz. De vrijwilligers zijn via de Stichting Bejaardenwerk Tilburg en het Tilburgs Overleg Gehandicaptenorganisaties aan gesteld. De afdeling Groepsgerichte Dienstverlening van de biblio theek verzorgt deze nieuwe servi ce. Medewerkers van de afdeling stellen de pakketten boeken sa men en onderhouden de nodige kontakten met de vrijwilligers. Daarnaast verzorgen zij uitleen- diensten in een groot aantal Til- burgse verzorgingstehuizen en dienstencentra. Voor meer in formatie en/of aanvraag voor de Bezorgdienst van boeken aan huis kunt u terecht bij: Otto Janssen, Groepsgerichte Dienst verlening van de Openbare Bi bliotheek Tilburg, Wagnerplein 5, Tilburg, telefoon: 563215. Dijkstra legde de aanwezigen eventueel met incidentele inzet van an- er een tekort was van 75.000,- dere ambtenaren wanneer dat vereist vu udt de meest voor de handliggende zou zijn. De uitleg van Dijkstra, die >sing is: halvering van de forma- overigens te kennen gaf vooral aanwe- rHet «produkt» Mondiale zig te zijn om te luisteren, riep de nodi- Bewustwording hoeft daarmee geen ge tegenargumenten op. Zo betoogden gevaar te lopen, aldus Dijkstra, want vertegenwoordigers van diverse groe- ring. 1 de gemeentelijke Welzijnsdienst moet pen dat er alleen maar meer taken bij- tegens het «produkt» kunnen blijven leveren, komen als het om Mondiale Bewust- en koi -Voorbeelden die ge- lege te vragen juen waren de band met zullen van in pa en het gloeiend aantal len. Bovendien, zo luidde een argument, zou de gemeente altijd gezegd hebben over te weinig man kracht te beschikken. Dat argument werd onderstreept door de heer Pieter van Bekkum, voorzitter van de ge meentelijke Adviesraad Mondiale Be wustwording. Volgens hem is ambte lijke ondersteuning hard nodig want er Heeft u gekeken, afgelopen dinsdag naar de eerste TV-uitzending van de Tilburg- «De SLOT heeft dit aant se gemeenteraad Die uitzending werd afgelopen maandag opgenomen en via het gemeente gedaan omdat we televisiekanaal 8 van de kabelkrant van de Stichting Lokale Omroep Tilburg uit- kopen hebben», gezonden. De uitzending was een experiment. In de toekomst echter liggen er voorzitter van de waarschijnlijk meer uitzendingen van Tilburgse gemeenteraadsvergaderingen in reëel. Natuur' het verschiet. De Stichting Lokale Omroep Tilburg (SLOT) heeft namelijk een behoefte van d verzoek ingediend bij de gemeente om voor een bedrag van 250.000,- per jaar ce naar haar alle gemeenteraadsvergaderingen uit te gaan zenden. De gemeenteraad moet daar Als de gemeente met ons aant nog een besluit over nemen. Bij aanvang van de gemeenteraadsvergadering afgelo- koord gaat betekent dat dat de pen maandag deelden medewerkers van de Stichting Regionale TV Organisatie sie-afdeling van de S (RTVO), gevestigd in Tilburg, brieven uit aan alle gemeenteraadsleden, de wet- schoenen kan komt houders en de burgemeester. In die brief biedt de RTVO aan de gemeenteraads vergaderingen via de lokale TV - via de SLOT dus want dat is in Tilburg de enige instelling die uitzendingen mag verzorgen - uit te zenden voor een bedrag van 170.000,- per jaar. Dat is 80.000 - minder dan de prijs die de SLOT voor het uitzenden van de gemeenteraadsvergaderingen vraagt. Op 27 oktober zaten vertegenwoordigers van groepen die zich inzetten voor Mondiale Bewustwording bijeen in het buurt huis Sint Anna in de Capucijnenstraat in Tilburg. Ook waren er vertegenwoordigers aanwezig van de PvdA, het CDA, Links Akkoord en het college van B W. Centraal op deze avond stond het voornemen van het college van B W om de ambte- lijke kapaciteit voor Mondiale Bewustwording van een hele tot een halve formatieplaats terug te brengen. Dat voornemen staat volgens de vertegenwoordigers van de werkgroepen Nicaragua, Vredeonderwijs, Onderwijs tegen Fascisme en Racisme, Tanzania maar ook volgens de Stichting Mondiale Bewustwording Tilburg, het Centrum voor Ontwikkelingssamenwerking (COS), het Martin Luther King Centrum e.a. haaks op het voornemen van de gemeente meer te willen doen aan Mondiale Bewustwording. Op de tweede plaats werd er die avond door de aanwezigen gepraat over de sleutelrol die de Stichting Mon- diale Bewustwording Tilburg door de gemeente in 1989 toebedeeld krijgt. Deze stichting krijgt alle subsidiegelden in het voorstel van B W voor het jaar 1989 en moet die verdelen over de diverse instellingen. Zowel de Stichting Mondiale Be- moet nog veel in de steigers gezet wor- wustwording Tilburg alswel alle andere groepen die aktief zijn op het gebied van Mondiale Bewustwording voelen niets voor den. deze sleutelpositie van de Stichting Mondiale Bewustwording Tilburg. Twee duidelijke geluiden die aantonen dat het college nnlitipL van B W en de betrokken groepen die allemaal voortkomen uit het partikulier initiatief, beslist niet samen op dezelfde KeaClie jM) goede weg zitten. Dat was een konklusie waar niemand op het einde van de avond omheen kon. f4" ibod aan de e iets te ver- aldus Joss Boukens, SLOT. «Onze prijs is irlijk spelen we in op de i de gemeente om de servi- ir inwoners te vergroten. koord gaat betekent dat dat de televi- sie-afdeling van de SLOT sterker in de schoenen kan komen te staan want dan kunnen we meer mensen aantrek ken voor deze afdeling», zo betoogt Boukens. Hij ontzenuwt daarmee met een de stelling van de RTVO dat wan neer de SLOT de uitzendingen zou -r-., «Dat gaat over ons aanbod om een aJn den zou kunnen worden. Daar hangt De RTVO: «Voor het verzorgen van een prijskaartje van 1,2 miljoen aan. uitzendingen van de gemeenteraads- Men moet dat niet verwarren met de vergaderingen gaat de SLOT samen- uitzendingen van de gemeenteraads- werken met het Limburgse bedrijf La- vergaderingen. Wel kan het zo zijn dat te B.V. De RTVO wil met de SLOT sa- in dat avondvullend programma een menwerken en hierdoor zou het prijs- weekjoumaal van een half uur wordt kaartje 100.000,- (moet zijn: opgenomen waarin flitsen te zien zijn 80.000,- red.) lager kunnen zijn. Bo- van uitspraken van politici, al dan niet vendien komt de werkgelegenheid dan gedaan in een gemeenteraadsvergade- niet in Limburg terecht maar blijft die ring», in Tilburg». Vrijdag 11 november a.s. vindt weer het jaarlijkse XI-XI-bal plaats in de Stadsschouwburg in Tilburg. Het voorprogramma in de grote zaal begint om 20.15 uur. Medewerking daaraan verlenen o.a. «The Blue Stars», bandparo dist Maarten de Groot en de ton- proater Louis v.d. Bogaert. Daarna stellen de Hofkapel, Lijfwacht, Bestuur en Raad van Elf zich op ludieke wijze aan het publiek voor. De spanning in de zaal zal dan ondertussen te snijden zijn. Want wie wordt de nieuwe stadsprins? Prins Gé den Irste voor de tweede keer of wordt het een nieuwe? Na de installatie van de prins zal het publiek uitgenodigd wor den het festijn voort te zetten in de Studio zaal waar verschillende kapellen muziek ten gehore zullen brengen. Optredens zullen er zijn van o.a.: Oberelfpilskapelle, ’t Zooi, Reesteam, De Loeiers en de Hof kapel. Kortom het neusje van de zalm dus! Het einde van de avond wordt verwacht om 2.00 uur. De aktie is heel eenvoudig. Wanneer u iets koopt bij de winkels die meedoen aan de aktie voor minimaal 2,50, ontvangt u een zegel die U op een kaart moet plakken. Die kaarten zijn eveneens verkrijgbaar bij de deelnemende winkeliers. Wanneer u tien zegels opgeplakt heeft, kunt u uw kaart inleveren bij een van die winkeliers. Zodra u uw kaart heeft in geleverd doet u mee aan de wekelijkse trekking. Niet vergeten uw naam en adres er duidelijk op te vermelden. Uw kaart - u kunt uiteraard er meerdere inleveren - doet dan mee met de trekkingen die gehouden wor den op 21 en 28 november en op 5 december. De trekkingen plaats onder toezicht van Mr. E.G.J. Gimbrère. Bij iedere trekking volgende prijzen te winnen: een twee persoonsreis van 10 d?"- Spanje ter waarde van ƒ990,90, een magnetronoven ter wa» 875,-, een portable kleurentelevisie ter waarde van 795, c pact discspeler ter waarde van ƒ750,-, een Miele stofzuif van 519,- en 35 quartzhorloges ter waarde van 35,-. Ai uv" gaan er drie keer uit. En... uw kaarten draaien, afhankelijk van stip waarop u ze heeft ingeleverd, driemaal, viermaal of éénmaal me leveren vóór 21 november betekent driemaal meedraaien, inleve 28 november betekent tweemaal meedraaien en inleveren vóór ber betekent éénmaal meedraaien. Wanneer u éénmaal met een kaart een prijs gewonnen heeft, draait die kaart niet meer mee in de volgende trek kingen. U weet dus wat u te doen staat als u sinterklaasinkopen Doe die bij een of meerdere winkels op de Korvelseweg. U beslist goede artikelen en u kunt dan meedoen met een pracht naktie. zie ook het verzorgen van leenteraads- samen bedrijf La- SLOT sa- het prijs- zijn: i. Bo- Boekhandel Gianotten, de uit gever van het boek over de moord op Marietje Kessels, «Moordhoek» geheten, heeft be sloten in verban4_jpct.de over stelpende vraag naar het boek, een 2e druk uit te geven. Naar verwachting zal vanaf aanstaan de zaterdag het boek weer te koop zijn bij boekhandel Gianotten in de Heuvelpoort. Volgens de directeur van Gianotten, de heer T. Gunsing overtreft de vraag alle verwach tingen. «We krijgen bestellingen binnen uit heel Nederland. Ja, de belangstelling overtreft onze ver wachtingen. Een en ander geeft bijzonder goed aan dat het boek zeer gewild is». Ook de schrijver van net boek, Ed Schilders, is zeer te spreken over de grote in- esse bij het Tilburgse en Ne- rlandse lezerspubliek. wording. Dat is het geval bij de begro tingsbehandelingen die gehouden wor den vanaf maandag 14 november. De heer Roel van Gurp van het Links Ak koord was het eens met de heer Clijsen van het CDA. Van Gurp vond het niet meer dan logisch dat er uitgegaan wordt van de taken die geteld worden in het kader van de Mondiale Bewust wording. Dan moet er bekeken worden wat daar voor nodig is, aldus Van Gurp. Van Gurp hield de aanwezigen voor dat duidelijk was wat er gedaan mwoordigers moest worden, de gemeenteraad heeft /aren in hun zich daar al eerder over uitgesproken, i eenduidig. Als daar geld voor nodig is, als er van de 75.000,- gevonden moeten worden, inhoud dan moeten die er komen en moet er Mondiale niet bezuinigd, zeker niet d.m.v. de worden halvering van de formatieplaats bij de uitvoe- gemeentelijke Welzijnsdienst. .Rotting Geen inhoudelijke reactie _n het col- Het --J* J“' J-J iten er weg gewijd i Mondiale die er l alle sul pen heel Mc Daar waar vroeger in de hoek van de kamer op een tafeltje een kruisbeeld stond, een Mariabeeldje of een Heilig Hartbeeldje, daar staat tegenwoordig in veel huiska mers de televisie. Een nieuwe tijd, een nieuw geloof zou men enigszins ironisch kunnen zeggen, de ontker kelijking daarmee een nieuw ge zicht gevend. Dat dat nieuwe gelooj tot ons komt met welhaast dezelfde fanatieke zendingsdrang als eeu wen geleden het katholieke gelooj ■ons bereikte; ook die vergelijking gaat redelijk op. Kosten nog moeite worden gespaard (kosten die we overigens zelf betalen via de Om roepbijdrage) om kijkend Neder land te binden aan het toestel, meestal overigens door middel van Amerikaanse series, knullige kwis- sen, nieuwsrubrieken met veel ge wichtig doende mensen en veel praatprogramma’s over allerlei slaapkamerproblemen en andere taboes, waarin ook weer hoopjes mensen heel gewichtig én onthul lend zitten te doen. Ter afwisseling wordt er op gezette tijden het Jour naal doorheen gemixed, waar dan meestal een aantal reclamespotjes aan voorafgaan, die de kijker tot het domste wezen op aarde weten te maken. Dat moet ook wel, wil je ontvankelijk zijn voor datgene wat op kinderachtige wijze de hemel in wordt geprezen als zijnde het beste, het goedkoopste, het mooiste, het schoonste, het lekkerste, etc. Lar deer het geheel met sportuitzendin- gen en je hebt het aanbod van onze drie zenders samengevat bij elkaar, een enkele film daargelaten. Nega tief? Och, even. Maar mag het even? Zeker met in het achterhoofd de beelden van de verkiezingscam pagne die de heren Bush en Duka kis voerden en die tot ons kwamen via diverse uitzendingen. Die beel den mogen tot een absoluut diepte punt gerekend worden, doordat ze een hoogtepunt vormen als het gaat om demagogie en oppervlakkig heid. De politiek in de V.S. is ver worden tot een absurd spel tussen twee heren die geen gelegenheid onbenut laten om elkaar onderuit te halen. De gevoelige lens van de TV-camera legt dat allemaal vast en degene die het best bij het pu bliek overkomt, dat is degene die het handigst is in het onderuit ha len van de ander, die wint en die wordt president. De politieke bood schap, zo ze die al uitdragen, is zo simpel geworden, dat die bood schap er in feite niet meer toe doet. Nee, laat ons dan maar kijken naar de uitzendingen van de Til burgse gemeenteraad. Daar wordt tenminste zinnig gepraat over het mediabeleid, over de kabelkranten. Over het D.B. en het A.B. van het S.M.B., over f6,72 en f7,42 t.b.v. van dat S.M.B., waarvan burge meester Brokx en passant opmerk te dat het werkt met een begroting waarvan de output groter is dan de input. Waarvoor die f 6,72 ver hoogd dienden te worden tot f7,42, wist geen van de raadsleden en ook Brokx die sprak in zijn hoedanig heid als voorzitter van de raad niet als voorzitter van de S.M.B. (voor alle duidelijkheid), wist dat niet. Dat werkt tenminste verhelderend, dat is klare taal. Dat is genieten, zeker met zo’n perfecte geluidsin stallatie als die in de gemeente raads zaal. Dat men daar lekker lang over kan praten, dat men daarover dan nog allerlei moties, oh nee, amendementen kan nen, dat is bijzonder knap pluim voor onze lokale politi dergelijke beelden is Tilbur dan gediend. Nog even serieus: dergelijke beelden zonder enige uitleg, zonder enig begeleidend commentaar, slaan nergens op. Als door dat soort beelden de betrokkenheid van de Tilburgers bij de lokale politiek vergroot moet worden, dan kan het tegendeel wel eens de uitkomst zijn: een nog grotere verwijdering. van twee jaar. «Daarna zou de prijs niet omhoog hoeven. Ook zijn we ove rigens bereid met de SLOT te praten over ons voorstel, echter wel met be houd van onze identiteit». Die identi teit is meer commercieel getint dan de identiteit van de SLOT. Ook is er spra ke van dat de RTVO eerder aangebo den heeft de uitzendingen van de ge meenteraadsvergadering te willen ver zorgen voor een bedrag van 1,2 mil joen. Volgens Marschalk heeft dat in wezen niets met het uitzenden van de gemeenteraadsvergaderingen te ma ken. Bel voor gratis documentatie 013-359629 l^eÏJq

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1988 | | pagina 1