Gemeentepagina gr V. \|zxl/\|z 5,- \|/|X|/|\|z Tilburg Gemeente RH? Com m issievergaderi ngen Bestemmingsplannen Gemeente benadert verenigingen voor verbetering inzameling oud papier Hinderwet Bouwvergunningen In de gemeenteraad Krant Beleid 1989 955 rend Groene Long door GS gedeeltelijk goedgekeurd GS keuren plannen goed met volkstuinen Gemeentelijk informatiecentrum *en/l W Voorbereidings besluit 33 woningen Biss. Zwijsen- straat ber 1988-pagina 6 Donderdag 3 november 1988 - pagina 7 DE TILBURGSE KOERIER Samenstelling afdeling Bestuurssecretarlaat en Communicatie van de Gemeente Tilburg, Stadhuisplein 130, 5038 TCTilburg, 013-429204 neden ms? Compacte Stad Een Impressie van de Emmastraat. Uit beste, Gedt Mozartlaan (B/88/1374) (0/88/2575) Postelse Hoeflaan (B/88/1664) Stroom laan tijd ingi (0/88/2574) Capucijnenstraat >m- (0/88/2573) Wilhelminahof Lennondreef tot 1 vrijdJ (0/88/2576) Vergunningen De Kroonstraat 48 pleir lede aanvraa stuur var t bouwen van twaalf woningen ie Mozartlaan i die niet in het te igsplan passen t verzoeken om een bouwver- ing binnengekomen voor: n is het len. Eer- traat 357a 160-40680 JJ22EEE32H nmermans >on: mvu crrxrting 1 structuur vï ierwljs in TIL Ook c wordt 1989' voor v bied Stadhi 6. het bouwen van een hoogspanningsstation Postelse Hoeflaan 1 op leen- aar jr de gestelde vra- jroting 1989 en t besteden van de ielen voor klnder- Verder wordt eind 1989 begonnen met de bouw van het tweede stads kantoor op het Koningsplein. pakken, scheiden n 14.00 uur In ■al) Beelaerts van Bloklandstraat 10 Burgemeester en wethouders hebben een voor een transportbedrijf annex opslagrulr De verenl_ deel te ne.. als doel c die kunner opbrengst oud- de ii..r- en de Noordbrabantse gemeenten zich getroosten om de afvalstroom te beperken. Er zijn gunnin i door Mail niet gewij- jaat het naar 'orovinciaal ..at plan ge- sedkeuren, of ■en. geven daarbij den onher- 1 tot en met 18 november - (Stadhuisplein 130) elke isdag van 18.00 tot ingediend. Daarnaast g van de ver ning worder /an de genoemc >rdt ook geen beroer er 1988. 7. het bouwen van achttien wonin gen aan de Stroomlaan/Deltalaan en Volkerak prefab- aan de Bij I het ten geb< dat iede hoogte kan ge 5. het aan de >urg Noord (de snt) maakt deel Wielingen 8. het bouwen van acht woningen aan de Wielingen, nabij de Stroom laan Nu is het de beur Emmastraat en I Ouder11- aan gelegen nen voor het terug van de gaat om een i omdat er versch het geding zijn, facelift van del Dar het nodi geldt Gv g tot de van het rilburg. bevoegdheid. Gedeputeerde Staten hebben be paald dat het bestemmingsplan In zijn geheel nlet-onherroepelljk Is. Actuele folders Burgemeester en wethouders hebben een hinderwetvergunning verleend voor een opslagruimte voor smeerolie aan Vollenhoven Groot-olle B.V. Grevelingen 2. het bouwen van vier woningen aan de Grevelingen, nabij de Stroomlaan en de Gilzerbaan (0/88/2577) De uitvoering van tientallen grote en kleine projecten zal duidelijk ma ken dat Tilburg in 1989 nadrukkelijk in de steigers staat. op de noordrand van de stad dt de schijnwerper gericht. In 1989 wordt een plan vastgesteld ,"'or de ontwikkeling van dat ge bied. Het gaat daarbij vooral om za ken als landbouw, recreatie, bos aanleg en mogelijkheden voor be drijfsvestiging. Ook de geplande onlangs veel schreven om .1 enquête met n. Telefoon: sken); mw. jon: 429182 janisatie en Commissie voor de rekening Op maandag 7 nov. a.s. om 12.00 uur In het stadhuis (kamer 101). Voorzitter: Hr. van den Ende Secretaris: J. van lersel. Telefoon: 429177 Op de agenda o.a.: - Vaststelling onderzoeksverslag aan de raad De plannen voor betere verkeers verbindingen in de nabijheid van de ■e plandelen en te- van goedkeuring ingesteld bij de “inisters). Die litspraak. wordt inge- je plandelen Commissie Onderwijs, sport en gezondheidszorg Op maandag 7 nov. a.s. om 9.00 uur In het gebouw van de SBD-Tllburg, Bls- schop Bekkersla- Voorzitter: wethe Secretaris: G. He 363000 tst. 24 Op de agenda o.a.: - Subsidiëring van de schoolbegelei- dingdienst. ring kan beroep worden ingesteld bij de Kroon (Koningin en minis ters). Die doet een onherroepelijke uitspraak. Indien er geen beroep wordt ingesteld, worden de overige plandelen ook onherroepelijk. Commissie Algemene Beleidszaken Op vrijdag 4 november om het stadhuis (oude raadzaa Voorzitter: burgemeester Secretaris: A. van der Linden. Telefoon. 429217 Op de agenda o.a.: -dienstmarap bestuursdienst 1988-11 - Nota stadspromotie - Begroting 1989 SMB en Centrale af valverwerking Beleid 1989, zo heet de spe ciale krant die de gemeente heeft uitgegeven over de be groting en het beleid voor 1989 en de eerste jaren daar na. In acht pagina’s doet de gemeente het beleid voor de komende jaren uit de doeken. Geen lange verhalen en finan ciële verhandelingen. De krant De vergadering wordt gehouden in de raadszaal op de eerste verdie ping van het stadhuis, Stadhuis plein 130, en begint om 17.00 uur. Deze raadsvergadering wordt door de Stichting Lokale Omroep Tilburg voor de lokale televisie opgeno men. Het gaat hier om een proefuit- zending die opdinsdag 8 november wordt uitgezonden op kanaal 8, de Tilburgse kabelkrant, vanaf 17.00 uur. Het is de bedoeling dat de ge hele vergadering wordt uitgezon den. Tilburg Noord Veel aandacht Is er ook voor het noorden van de stad. Voor bijvoor beeld de wijk Stokhasselt waar maatregelen nodig zijn om er het wonen aantrekkelijker te maken. In 1989 trekt de gemeente hiervoor In elk geval 5 ton uit. Verwacht wordt dat er In de jaren daarna nog meer geld nodig zal zijn. Burgemeester en wethouders kunnen zich laten adviseren door commissies uit de gemeenteraad, onder andere over voorstellen aan die raad. De com missies vergaderen doorgaans één keer per maand. Deze vergaderingen zijn openbaar. Bovendien kan door be langhebbenden een korte spreektijd worden aangevraagd, Indien zij iets wil len vertellen over een van de agenda punten. Spreektijd moet vóór de verga dering worden aangevraagd bij de se cretaris van de commissie. De agenda en bijbehorende stukken liggen voor Iedereen ter Inzage In het Gemeentelijk Informatiecentrum (Stad huisplein 132). Openingstijden maandag en zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. urt aan het gebied Piusplein en aan de Dijk. Er is de gemeente veel elegen om de bestaande plan- t gebied achter de Kat- grond te tillen. Het ingewikkelde operatie, •‘’ohillende belangen in ,,.j. Van een duidelijke het Piusplein, inclusief i bebouwing aan de kant van de imsstraat, zal in 1989 in elk geval odige te merken zijn. En dat ook, als het aan het gemeen- Voor het bouwen en veranderen van bouwwerken zijn meestal ver gunningen nodig. Met vragen hier over kan men terecht bij de Milieu dienst (telefoon: 428811). Bouw plannen die vooruitlopen op het definitief worden van een bestem mingsplan of die In geringe mate afwijken van het geldende bestem mingsplan, worden ter Inzage ge legd. Iedereen kan dan bezwaar In- dlenen. Bezwaarmakers krijgen al tijd een schriftelijke reactie op hun ingediende bezwaarschriften. Commissie Ruimtelijke ordening, openbare werken en stadsbeheer Op woensdag 9 nov. a.s. om 16.00 uur In het stadhuis (nieuwe raadzaal) Voorzitter: wethouder drs. R.A.J.M. van E ij keren Secretaris: P. van Bragt. Telefoon: 428561 Op de agenda o.a.: - Kommentaar naar aanleiding van in spraak en overleg over Stadsbeheer- plan feputeerde Staten van de pro vincie Noord-Brabant hebben op 7-9-1988 het bestemmingsplan «de Groene Long» gedeeltelijk goedge keurd. Dit plan Is op 21-3-1988 door de gemeenteraad gewijzigd vastgesteld. Het plan heeft betrek king op 4 deelgebieden: de omge ving Hasseltpleln, een gebied op de hoek Reltse Hoevenstraat/Dr. Ahausstraat; de dlrekte omgeving van «de Ollemeulen» en het Bokha- mergebied. Goedkeuring werd onthouden aan de bestemming «Horeca» voor de Postelse Hoeve en een wljzlglngs- Alle postbus 51-folders (ook in diverse talen) Huisvestingsmogelijkheden bejaarden Bouwen in Tilburg Premiekoopwoningen 1988 Rechten en plichten van huurders en verhuurders Evenementenkalender Huuraanpassingen 1988 Aangepast sporten Tilburg Onderhoud afwachten of afdwingen 6,-) Waarop letten bij koop van een huis Ter inzage Div. bestemmings- en bouwplanprocedures Vierde nota over de ruimtelijke ordening Raamnota homo- emancipatiebeleid Enquête paspoortproject Educatief programma 1989 De resultaten van de gehouden ideeën-prijsvraag voor het gebied Tivoli-Korte Heuvel/Heuvelplein/ Pieter Vreedeplein worden bestu deerd en verwerkt tot een basis plan. In 1990 zullen met name de Heuvel en Korte Heuvel in beeld ko men. te nemen aan dat stemmir voorber doel: - bouwactiviteiten maken bestemming tegen te gaan; - realisering mogelijk te maken van bouwplannen die zullen passen in het nieuwe bestemmingsplan. Gedeputeerde Staten van de pro vincie Noord-Brabant hebben op 22 september 1988 het voorberei dingsbesluit ten behoeve van de bouw van 33 woningen aan de Bls- schop Zwljsenstraat goedgekeurd. Dit voorbereldlngsbeslult werd 29 augustus 1988 door de geme teraad voor de duur van twee Jas genomen. Het voorbereldlngsbe slult heeft betrekking op het gebied omsloten door het Koningsplein, de Oude Kerkstraat en de Blsschop Zwljsenstraat. Het voorbereidingsbesluit met de daarbij horende tekening ligt sinds 1 september 1988 voor iedereen ter inzage bij Publieke Werken, afde ling Stadsontwikkeling (2e etage, kamer 24), Noordhoekring 188 (in gang Vicentiusstraat): elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Het voorbereidings besluit kan men ook inzien in het Gemeentelijk Informatiecentrum (Stadhuisplein 132): maandag en zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. gemeente heeft c enigingen aangesc --sen aan een “gevens te verzamelen i lelden tot een hogere bij de inzameling van d papier. Dat Is een gevolg van enquête bij inspanningen die de provincie die regelma Nu zij schreven. Helaas zijn niet alle verenigingen die oud papier inzamelen bij de ge meente bekend. Als ook uw vereni ging mee wil doen in een efficiënte re aanpak van de papierinzameling kunt u zich opgeven bij de voorlich ter van de Milieudienst (telefoon 429538). U krijgt dan tevens een en quêteformulier toegestuurd. Er moet In 1989 heel wat gebeuren om achterstanden weg te werken en verschillende projecten ver sneld uit te voeren. Er zijn bestem mingsplannen of planwljzlglngen nodig voor nog meer vrije sector- wonlngen. j een schepje de stad zal /orden ver in de gemeenteraadsvergadering van maandag 7 november komen onder meer de volgende onderwer pen aan de orde: - Voorstel tot verhuur gedeelte westvleugel Lanclerskazerne aan Stichting Buurtraad Hoogvenne en de Stichting Peuterspeelzaal ’t Peutersoosje. - Voorstel tot Instemming met ver koop complex 42 woningen aan de Arendlaan door de Vereniging Volkshuisvesting Tilburg. - Voorstel tot beschikbaar stellen van een krediet van 450.000,- voor de bouw van zes extra perma nente schoollokalen In de Reeshof. - Voorstel tot Invulling van een ka naal van de CAIT met een kabel krant. - Voorstel tot het resterende mldde opvang. - Voorstel met betrekkit denominatieve i voortgezet ond( Tegen de vaststelling zijn bij Gedeputeerde Staten geen bezwa ren ingediend. Gedeputeerde Sta ten hebben bepaald dat de bestem mingsplannen met ingang van 7-9- 1988 onherroepelijk zijn geworden. Vanaf vandaag liggen de bestem mingsplannen maf het besluit van Gedeputeerde Staten voor iedereen ter inzage bij Publieke Werken, af deling Stadsontwikkeling (2de eta ge, kamer 24), Noordhoekring 188 (ingang Vincentiusstraat): elke werkdag van 9.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 16.00 uur. Door een «voorbereidingsbesluit» len geeft de gemeenteraad it voor een gebied een be- lingsplan wordt gemaakt. Een ireidingsbesluit heeft tot Commissie Algemene Beleidszaken en Financiën, personeel, organisatie en informatie Op maandag 7 nov. a.s. om 13.00 uur In het stadhuis (nieuwe raadzaal) Voorzitter: Burgemeester (Algemene beleidszaken); wethouder drs. J.A.J. Krosse (financiën); wethouder drs. W.J.A. Dijkstra (personeel). Secretaris: A. van der Linden. 429217 (algemene beleidszak C. van der Weijden. Telefoon- (Financiën, personeel, orgam informatie). Op de agenda o.a. Gemeentebegroting 1989 en meerja renbegroting 1989-1992 - De ontwerp-gemeentebegroting 1989 en meerjarenbegroting 1989-1992 (incl. activiteitenplanni ngi nvesteri ngspro- gramma en verdeling rijksgelden stads vernieuwing); - de beantwoording van de door de raadsfracties schriftelijk gestelde gen over de ontwerp-begroting IÓmo meerjarenbegroting 1989-1992; - de tariefvoorstellen 1989; - het voorstel eerste begrotingswijzi ging 1989 met bijhorende nota. Actuele tentoonstelling Tilburg 125 jaar stad aan het spoor Compacte stad Bouwen in Tilburg Commissie openbare orde en veiligheid Op vrijdag 4 nov. a.s. aansluitend aan de om 14.00 uur geplande vergadering van de raadscommissie voor Algemene Beleidszaken. Voorzitter: burgemeester Secretaris: G. Vinkensteijn. Telefoon: 429015 Op de agenda o.a.: - Voortgangsrapportage bestrijding veel voorkomende criminaliteit - Managementrapportage gemeentepo litie 1988-11 - Managementrapportage gemeentelij ke brandweer 1988-11 i hinderwetvergunning verleend imte aan Zebregs Transport. universiteit moeten worden uitge voerd. Het nieuwe bedrijfsterrein Katsbogte moet klaar liggen voor nieuwe bedrijfsvestigingen. Er wor den sportterreinen aangelegd. Er wordt volop gebouwd in het cen trum en in Reeshof. Er zijn plannen nodig voor het gebied Kempenbaan waar straks het conservatorium ver dwijnt. Beleid 1989 bevat met name korte toelichtingen op allerlei wetenswaardigheden en maakt duidelijk wat Tilburg en Tllburgers de komende Jaren van het gemeentebestuur mo gen verwachten. De krant Is verkrijgbaar In het gemeentelijk Informatiecen trum. rondweg om Tilbi noordoost-tanger van dat plan. Inhaalmanoeuvre Uiteraard blijft de aandacht gericht op de Compacte Stad projecten. Het nieuwe woningcomplex Trl- borgh aan de zuidzijde van het Ko ningsplein wordt In gebruik geno men. De woningbouw In het Schoolstraatgebled nadert In 1989 zijn voltooiing. De Schouwburgrlng en Palelsrlng zijn opnieuw Inge richt. het scheiden van glasafval van t overige huisafval zijn al resulta- ’•eboekt en kan gesteld worden iedereen inmiddels wel op de jte is van de manier waarop dat gebeuren. Nu is het echter tijd om scheiding van andere afvalstof fen uit het huisvuil aan te i De volgende stap is het s< van papier en karton. Om tot een grondige aanpak te komen nodig gegevens te verzamele der gebeurde dat al middels een uête bij diverse basisscholen regelmatig papier inzamelen. rijn ook de verenigingen aange- sn. zijn I papier bekend Nadat een bestemmingsplan door de gemeenteraad al dan niet gewij zigd is vastgesteld, gaat het naar Gedeputeerde Staten (provinciaal bestuur). Die kunnen het plan ge heel of gedeeltelijk goedkeuren, of goedkeuring onthouden. Gedeputeerde Staten geven daarbij aan of en welke plandelen onher roepelijk worden. Tegen de overige gen onthouding vi kan beroep worden ir Kroon (Koningin en MinLlö doet een onherroepelijke ui Indien er geen beroep w steld, worden de overige ook onherroepelijk. Dit Is het derde artikel In een reeks van vier over de gemeentebe groting 1989. Vanaf maandag 14 november behandelt de gemeen teraad die begroting. In het gemeentelijk Informatiecentrum kun nen ze u er alles over vertellen. Daar Is ook een speciale krant ver krijgbaar over het gemeentelijk beleid en de gemeentebegroting 1989. Bedrijven die overlast (hinder) kunnen veroorzaken, kunnen op grond van de Hinderwet een vergunning nodig hebben. Dat wil zeggen dat zij bij de gemeente een hinderwetvergunning moeten aanvragen. De normale pro cedure bestaat uit verschillende stappen aanvraag om een hinderwetver gunning - ontwerpvergunning - vergunning. Bij elke stap kunnen bezwaren worden gemaakt. De'bezwaarmakers krij gen steeds een schriftelijke reactie op hun ingediende bezwaren. Ontwerpvergunningen Langestraat 42 Burgemeester en wethouders zijn van plan een hinderwetvergunning te verlenen voor een bar/danclng van J.M.L. Verschure. Hiertoe Is een ont werpvergunnlng opgesteld. De ontwerpvergunnlng ligt van 4 november 1988 1988 ter inzage bij de Milieudienst in het Stadhuis (Stadhuisplein 130) e.r werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en bovendien op dinsdag van 18.00 tot 21.00 uur. Men kan hier ook uitleg krijgen over de ontwerpvergunning. Schriftelijke bezwaren kunnen tot 19 november 1988 worden ingediend door iedereen die al bezwaar heeft gemaakt tegen de aanvraag en door hen die om gegronde redenen niet in staat zijn geweest een bezwaar te gen de aanvraag in te dienen. In een aparte brief kan worden verzocht per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Schriftelijke bezwaren moeten worden gericht aan burgemeester en wethouders van Tilburg. Deze brief moet worden gestuurd naar de directeur van de Milieudienst (Stadhuis plein 130, 5038 TC Tilburg). Iedereen die bezwaar heeft gemaakt tegen de ontwerpvergunning en de sag, kan ook later beroep instellen bij afd. voor de geschillen van be- /an de Raad van State tegen de definitieve vergunningverlening. Nadat een bestemmingsplan de gemeenteraad al dan niet zigd is vastgesteld, gaat h Gedeputeerde Staten (pr< bestuur). Die kunnen het heel of gedeeltelijk goe< goedkeuring onthouder Gedeputeerde Staten ge aan of en welke plandelf roepelijk worden. Tegen de overige plandelen en te gen de onthouding van goedkeu- 4. het bouwen van tien woningen aan de Lennondreef, nabij de Sweelincklaan Tilburg komt in 1989 nadrukkelijker in de steigers te staan dan ooit te voren. Sinds de uitvoering van de Compacte Stadplannen in het cen trum goed merkbaar is geworden, zijn de bouwkranen al niet meer weg te denken uit het stadsbeeld. In 1989 wordt er nog bovenop gedaan. In c voor zo'n 70 miljoen wc spijkerd. De vergunningen liggen van 4 november 1988 tot en met 3 december 1988 ter inzage bij de Milieudienst in het Stadhuis (Stadhuisplein 130) elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en bovendien op dinsdag van 18.00 tot 21.00 uur. Men kan hier ook uitleg krijgen over de vergunning. Indien men bezwaren heeft kan tot 4 december 1988 beroep worden inge steld bij afd. voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's Gravenhage door iedereen die al bezwaar heeft ge maakt tegen de aanvraag en de ontwerpvergunning. Ook zij die om ge gronde redenen hiertoe niet in staat waren kunnen beroep instellen bij ge noemde afdeling. Het beroepschrift moet in 2-voud worden ingediend. Daarnaast kan tot 4 december 1988 een verzoek tot schorsing van de vergunning of tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Dit ver zoek moet men richten aan de voorzitter van de genoemde afdeling. Wan neer dit verzoek niet wordt ingediend en er wordt ook geen beroep inge steld, is de vergunning geldig vanaf 4 december 1000 3. het bouwen van zes woningen aan de Lennondreef, nabij de Brit tendreef 9. het wijzigen van het kantoor be horende bij de vier woningen (blok 11aan het Wilhelminahof (8/88/1574) Burgemeester en wethouders zijn van plan de gevraagde bouwver gunningen te verlenen. De bouw plannen liggen van 4 november 1988 tot 18 november 1988 ter inza ge bij de Milieudienst en het Gemeentelijk Informatiecentrum. De Milieudienst vindt men op de 4de etage van het Stadhuis (Stad huisplein 130) en men kan er elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur te recht. Het Gemeentelijk Informatie centrum is geopend op maandag en zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Gedurende ge noemde twee weken kan men schriftelijk bezwaar indienen tegen de vergunningverlening. Bezwaar schriften moeten worden gericht aan de directeur van de Milieu dienst, Stadhuisplein 130, 5038 TC Tilburg. tebestuur ligt, voor het gebied van de Oude Dijk waar straks de nieuw bouw van het Brabants conservato rium met een concertzaal moeten verschijnen. Dit totale complex staat inmiddels bekend als het kunstcluster. Het besluit van Gedeputeerde Sta ten ligt met de daarbij horende stukken van 3-11 -1988 tot 3-12- 1988 voor iedereen ter inzage bij Publieke Werken, afdeling Stads ontwikkeling (2de etage, kamer 24), Noordhoekring 188 (ingang Vin centiusstraat): elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Deze stukken kan men ook inzien in het Gemeentelijk Informatiecen trum (Stadhuisplein 132): maandag en zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Tegen het besluit tot gedeeltelijke goedkeuring kan van 3-11-1988 tot 3-12-1988 schriftelijk beroep wor den ingesteld bij de Kroon door: - iedereen die al tegen het ont- werp-bestemmingsplan bij de ge meenteraad én tegen het vastge stelde bestemmingsplan bij Ge deputeerde Staten bezwaar heeft gemaakt. - iedereen die tegen de wijzigingen door de gemeenteraad bezwaar heeft gemaakt bij Gedeputeerde Staten. - iedereen die bezwaar heeft tegen gedeeltelijke onthouding van goed keuring door Gedeputeerde Staten. Het beroepschrift moet worden ge richt aan Hare Majesteit de Konin gin en worden gestuurd naar de af deling Geschillen van Bestuur van de Raad van State, Binnenhof 1 2513 AA Den Haag. 1het veranderen en vergroten van de woning aan de Capucijnenstraat 38 en om bij deze woning een ber ging te mogen bouwen (B/88/1646) Gedeputeerde Staten van de pro vincie Noord-Brabant hebben op 7-9-1988 de bestemmingsplannen «Volkstuinen Dongenseweg» en «Volkstuincomplex Vlashoflaan» goedgekeurd. Deze plannen zijn op 6-6-1988 door de gemeenteraad vastgesteld. De bestemmingsplannen hebben be trekking op volkstuinen tussen de Dongenseweg en de Vossenberg- seweg en op een volkstuincomplex op de hoek Vlashoflaan/Hazen nest. Ingen nemen J gegt —en Ie ilj d< Dat I spanningen Noordbrat

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1988 | | pagina 7