I ui .7?5 1 Oprichting Party-Centrum opent nieuwe mogelijkheden Walter van Erven w U Walter van Erven Goud voor slager Hendriks tijdens Slavakto in Utrecht Banketbakkers met marsepeinen zeehondjes voor Pieterburen j Meijer Zn. opent zaterdag nieuwe vestiging Open dagen Naaykens’ Luchttechnische Apparatenbouw Party-Cateringservice Verhoeven maakt belangrijke stap Patisserie Patisserie korting PARTY-EN CATERINGSERVICE VERHOEVEN PARTY-EN ORGANISAFIEBURO VERHOEVEN David de kabouter Gouden vakmanschap. - ‘1 .11 Prijsvraag fietsenstalling I Z iber 1988-pagina 10 DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 3 november 1988 - pagina 11 I >1 mmm... het is lekker Het komt van Hein Hendriks 00 tot 17.00 en Dochter de slagers van de Laarstraat ie uit Tege- Lenie ’t Hart ontvangt het eerste marsepeinen zeehondje. Naaykens Enorm blij Ingen escent Het nieuwe kantoor Goirkestraat verrijkt met pianovakhandel Burg. v.d. Mortelpl. 58 tel. 671091 Tilburg De heer E. Meyer aan 't stemmen in de showroom. Foto: Geert van Loon eus, maar zeker we partycentrum van winkel- en bezoekers tentiee steeds wijl stelt Uw wensen om in een voorstel of offerte, ure aan. vnde het iren. 250g 2S0 p. st. I75 Onze herfstetalage is klaar met als thema de echte originele aan- 1 met «vele malen nationaal en internationaal bekroond» Smikkeltje, een aangename aanvulling aan het assortiment salades Koolvinken, een winterse specialiteit on No. 7 Whisky eriijke scotch van marsepein, exclusief voor leden van het Patisserie College, dus voor Tilburg alleen de moge- biedt het ’artycentrum -300 mensen. Met het kop van marsepein sinterklaastijd hulp geb Zeehondencentrum in jdens internationale vakwedst slager Hein Hendriks, ge Laarstraat te Tilburg, ïrwarmd terras en jw van een tent te openen Part Maats aan 280-3 c International N.V., uit Igië Lufttechnik Gelsenkirchen. >pen van een zeehondje n wordt in de komende geboden aan 1 Pieterbui iltechniek International B.V., uit irecht Straaltechniek Aartselaar Belg Strahl GmbH, uit Dordr Niemand minder dan bokser Regilio Tuur overhandigt het gouden certificaat aan Virgeni Hendriks Een marsepeinen zeehondje kost 3,95. Eén gulden van dit bedrag gaat direct en in uw bijzijn in een speciaal verzegeld spaarbusje, dat op de toon bank staat. Uw Gulden Smaeck-ban- Donderdag 20 oktober gaf Lenie ’t Hart van het Zeehondencentrum Pie terburen in Leiden het startsein voor de verkoopactie. Zij kreeg daar het eerste zeehondje uitgereikt. De actie loopt van 5 november tot en met 5 de cember. Zo’n honderd toonaangevende Gulden Smaeck-banketbakkers willen met de verkoop van deze lekkernij de noodlij dende zeehonden in de Waddenzee helpen. Zij verwachten op deze manier zeker tienduizend gulden bijeen te kunnen brengen. Naaykens’ is gespecialiseerd in de pro- Personeel duktie van ventilatoren voor de indus- Als 43-jarig bedrijf heeft Naaykens’ toepassing, staalstraalinstallaties een unieke persqneelssamenstelling. □fafscheiders. Vooral op dit laat- Er zijn totaal 70 ménsen in dienst ïd zijn er de laatste jaren een waarvan 2 personen langer dan 40 jaar milieu-toepassingen gereali- en 14 personen langer dan 25 jaar. De afgelopen 3 maanden zijn 5 nieuwe medewerkers aangetrokken, waarvan 3 LTS-ers die nu in het bedrijf de SOM opleiding plaatbewerking volgen. Tevens zijn 2 langdurig werklozen aan genomen, waarvan 1 persoon reeds langer dan 7 jaar werkloos was. ’"’t dit moment staat reeds 3 weken a vacature aankomend tekenaar bij het Arbeidsbureau gemeld. Zusterbedrijven jdens de open dagen zullen de zus- rbedrijven uit de Naaykens groep ac te de presence geven te weten Machi- nefabr. v. Wees, uit Tilburg Breuer Doesborgh B.V., Pianovakhandel Meijer Zn. is verhuisd van de Brunostraat naar de Goirke straat. Na lang zoeken werd op het adres Goirkestraat 49a, schuin tegenover de Goirkese kerk, een geschikte locatie gevonden. Een ruimer pand ook en daaraan had het bedrijf belangrijk behoefte. Overmorgen wordt de showroom annex werkplaats van Meijer Zn. officieel geopend. Dan zal de nieuwe collectie indrukwekkende instrumenten, waaronder de volledige lijn van het merk Seiler, te beluisteren zijn. Van 15.30 - 16.30 uur vindt een muzikaal intermezzo plaats met de pianisten Frans van de Tak en Reggy Meijler. Met de scheiding werkruimte zullen de bezoekers geen last meer hebben van storende invloe den uit de werkplaats. Geen geur van lak en geen hinder van bewerkingen als schaven en schuren. Duidelijk wordt uit het voorgaande dat de pianovakhandel aan de Goir kestraat zelf nog de nodige werkzaam heden verricht aan piano of vleugel. Reparatie en onderhoud van uiteenlo pende piano’s en vleugels natuurlijk. Het ambachtelijke staat bij vader en zoon Meijer hoog in het vaandel. De heer J. Meijer houdt zich sedert janua ri van dit jaar uitsluitend bezig met de De onderscheidingen voor slager Hen driks - niet de eersten overigens - zijn een erkenning van vakmanschap en ambachtelijkheid. En het vak blijft be waard binnen het gezin Hendriks. Dochter Virgeni Hendriks is al enige jaren in het slagersvak bezig en is nog steeds aan het bekwamen. Virgeni Hendriks is in elk geval de eerste Til- burgse slagersdochter met slagersdi- loma’s en zal t.z.t. de zaak van haar .„der ovememen. Niet zonder trots luidt de nieuwe slogan van slager Hein Hendrik dan ook «Hein Hendriks en Dochter, de slagers van de Laar straat». Het minimum bedraagt 30 personen. Party- en Cateringservice Verhoeven richt zich duidelijk op de betere mid dengroepen en verwacht, dat het Til- burgse bedrijfsleven belangstelling zal tonen om zich in het stijlvolle party centrum te presenteren of feesten an- derszijds te organiseren. Het siert Ver hoeven dat hij geen doekjes windt om de wat hogere prijzen die in rekening gebracht zullen worden. Hij zegt «Kwaliteit kost nu éénmaal wat meer». Het blijkt geen dikdoenerij, maar wezenlijk deel uit te maken van een visie, die uitgaat van het marktpo tentieel in Tilburg. Tilburg kent een Is veelzijdiger bedrijvigheid, ter- ook de particulier hogere eisen aan zijn of haar feest. En daarbij wordt een iets hoger budget gehan teerd. Een gedachtengang die zeer ac ceptabel is maar niet uitsluit, dat po tentiële klanten nadrukkelijk moeten worden voorgelicht m.b.t. de mogelijk heden van Verhoeven en het nieuwe partycentrum. Daarbij hebben de ini tiatiefnemers misschien niet eens stil gestaan bij de educatieve mogelijkhe den. Het partycentrum vormt zeker geen grootschalig conferentiecentrum, maar is voor bepaalde gezelschappen wellicht uiterst geschikt. Ook wat dit betreft zal marktonderzoek meer in zicht geven, want het lijkt niet verstan dig om op de bonnefooi, schoolborden en andere attributen aan te schaffen. Wat het partycentrum betreft mag ten slotte worden gesteld een bijzondere aanwinst voor Tilburg en de regio. De specialisten in totaal-organisatie en verzorging van al Uw feesten en partijen. Van een buffet aan huis, tot de verzorging van een feest op lokatie, een bedrijfsopening of de organisatie van een personeelsfeest. U bent bij ons altijd aan het juiste adres. Maak eens vrijblijvend een afspraak met één van onze party-adviseurs. Wij zetten dan Uw Wilt U niet meteen een afspraak, vraag dan onze brochur ONS ADVIES IS UW RICHTLIJN. AAN U HET FEEST, AAN ONS DE ZORGEN. Oude lind 35a 5046 AL Tilburg Telefoon 013-437700 Telefax 013-427878 Op 4 en 5 november aanstaande organiseert Naaykens’ Luchttechnische Appara tenbouw B.V. te Tilburg open dagen ter gelegenheid van de opening van haar nieuwe kantoor aan de Lovense Kanaaldijk 61 in Tilburg. Het nieuwe kantoor met een oppervlakte van ongeveer 500 vierkante meter en een totaal investeringsbedrag van ruim 1 miljoen gulden, is gebouwd onder moderne architectuur en was noodzakelijk vanwege de markt-expansie gedurende de laatste jaren. De totale bedrijfsruimte is hiermede uitgebreid tot 7500 vierkante meter. In totaal werken bij de 6 bedrijven uit de Naaykens groep 160 personen, die een omzet van 33 miljoen realiseren. Tijdens de open dagen vindt er in het nieuwe kantoorpand een aquarellen expositie plaats van de amateurclub van Jan de Wolf van Boerderij Denis sen te Berkel-Enschot. Geïnteresseerden uit het Brabantse be drijfsleven of van technische scholen zijn op vrijdag van 13.00-19.00 uur en van zaterdag 10.00-15.00 uur welkom. wel alles zien wat te maken heeft met deze bedrijfstak. De tijdens deze mani festatie gehouden vakwedstrijden trok ken maar liefst 1450 deelnemers uit 15 landen. Bij de strenge keuring door een internationale jury wist de Til- burgse slager Hein Hendriks een aan tal malen in de prijzen te vallen met Jai zelfvervaardigde produkten. Vak bewaard burg: Goud kreeg Hendriks voor rundertong pion en boerenmetworst. Zilveren certifica- vade ten waren er voor zijn vleessalade, kip- kerriesalade en rauwkostsalade. De mosselsalade van de heer Hendriks le verde brons op. Het pand dat vroeger bekend stond als de «Kinkeduut» wordt momenteel ver bouwd tot partycentrum. Het is nog maar kort geleden overgenomen door Party en Cateringservice Verhoeven, dat gevestigd is aan de Oude Lind 35a te Tilburg. Met een oriëntatie op het middelgroot budget hoopt men in te spelen op een zich ontwikkelende behoefte aan wat meer stijl en gevarieerd amusement. Niet te luxu- ook niet te alledaags, zoals de initiatiefnemers zeggen. Het nieu- n is bestemd voor zowel particulier als instelling of bedrijf. Doe- feesten rondom een zeker thema lijken steeds populairder te worden. Het is maar een voorbeeld van de vele mogelijkheden, die het nieuwe Partycentrum van Ver hoeven in beginsel kan bieden. activiteiten in de werkplaats. De zakelijke werkzaamheden in de kei/showroom komen voor rekenir_o van zijn zoon de heer E. Meijer. Beide Een bijzondere geste deed J.H. zijn ook actief als pianostemmer. Tot Meijer Zn. met de schenking van de merken die de pianovakhandel een vleugel aan De Link (Centrum voert behoren ondermeer Kawai en Zouavenlaan 77). Een vleugel die on- Seiler. Sterk in het oog loopt het merk getwijfeld ook in onderhoud zal zijn Förster, dat in ons land op de markt bij Meijer. Per slot van rekening zit wordt gebracht onder de naam Berger. een jarenlange ervaring met liefde voor vak en instrument achter het werk van Twee piano S vader en zoon Meijer. Tot besluit wij- De heer E. Meijer heeft drie jaar ge- zen zij op de aantrekkelijke inruilactie leden een tijdlang gewerkt in de am- die van start gaat en mensen in staat bachtelijke werkplaats van August stelt hun oude piano of vleugel te ver- Förster in het Oostduitse Löbau. Een ruilen voor een recenter instrument. «vuStrijden ’evestigd in bekroond Dewedstrij- :n werden gehouden ter gelegenheid n de 25ste Slavakto in de Jaarbeurs- illen te Utrecht. In totaal ontving de Iburgse slager 6 onderscheidingen, ager Hein Hendriks kan met de be- talde successen tevreden zijn. Verder 1 hij het verheugend vinden, dat het igersvak in de familie blijft. Dochter irgeni treedt namelijk in de voetspo- n van haar vader. Een uniek feit, larmee Virgeni Hendriks de eerste Iburgse slagersdochter met slagersdi- oma zal zijn. in 24 t/m 27 oktober j.l. werd de avakto gehouden. Dit is één van de ootste internationale beurzen voor vleesbranche en wordt eens in de ie jaar georganiseerd. Zo’n 45.000 izoekers kunnen op deze beurs vrij- triële t r en stofafscheidi ste gebied zijn aantal seerd. Voor de glasrecycling zijn in 6 Europe se landen 11 scheiaingsinstallaties voor afval uit recycled glas geleverd. Op dit moment is een 13 meter hoge cycloon in produktie voor een auto- t wrakken shredder installatie. Naay- Opë kens’ heeft recentelijk ook 2 afzuigsys- ee„ temen met luchtwassers voor biobed jjet filters geleverd ter bestrijding van geur- overlast. De produkten van het Tilburgse be- drijf worden direct of indirect over de gehele wereld geëxporteerd. O.a. dit jaar naar Libië, Egypte, Japan, China, Bulgarije, Oostenrijk, Zweden, No™-- ketbakker van Erven aan de Heuvel 45 ^eSen’ Zwitserland en alle 9 EEG- is te herkennen aan de poster op de en' winkelramen of in de etalage. De totale export bedraagt ca. 40 van de omzet. Zoals wij U enige tijd geleden Heten weten heeft de Stichting Bewaakte FietsenstaUing in verband met haar 5- jarig bestaan een prijsvraag georgani seerd. Bedoeling van die prijsvraag was om een logo te ontwerpen voor de stichting. UiteindeHjk hebben 78 personen een ontwerp ingezonden en heeft het stich tingsbestuur een keuze uit de ontwer pen gemaakt. A.s. zaterdag 5 novem ber zal de prijsuitreiking plaatsvinden vanaf 14.00 uur in café Bobbie Bunt aan de Tuinstraat nr. 4. Er zullen een drietal prijzen uitgereikt worden waar onder een speciale kinderprijs. Verschuiving De legio mogelijkheden voor het orga niseren van feesten en partijen is wat betreft de accomodatie aan de Kalver- straat in Tilburg-Noord ten dele terug te voeren op de aanzienlijke omvang van het landelijk gelegen pand. Maar niet op de laatste plaats is dit ’t gevolg van de inspanningen van Antoine Ver hoeven en Ruud van Maaren van het Party- en Cateringbedrijf. Met het no dige enthousiasme hebben zij grootse plannen in gedachten, die overigens aansluiten bij het reeds bestaande pak ket van Party- en Cateringservice Ver hoeven. Het zijn dus reële plannen. De essentie ervan laat zich het best om schrijven met de termen bourgondisch, eigentijds en dynamisch bourgondi- sche gezelligheid in een eigentijds par tycentrum met de nodige doe-activitei- ten. Antoine Verhoeven «We consta teren een verschuiving van sport naar het sociaal-culturele. Mensen hebben behoefte aan entertainment. Maar dan wel actief. Themafeesten worden erg populair. Wij kunnen daar binnenkort op inhaken, of het nu gaat om een Arabisch, Japans of oud-Nederlands feest». Zijn collega Ruud van Maaren voegt hier aan toe, dat verschuifbare decors talloze alternatieven mogelijk apaken. Visie Met een verv lijke aanbom binnenkort t Verhoeven pl De cirkelfoto van deze week werd gemaakt op maandagmorgen 31 oktober in de Kraaivenstraat. De omcirkelde persoon kan op ons kantoor de volgende prijzen komen afhalen 10,- van de Tilburgse Koerier, 1 gratis servicebeurt door Habotex-naaimachines, Ingenhovenlaan 303; 1 doos antiekwas t.w.v. 7,50 van het Nieuwland Antiek, Nieuwlandstraat 34; een ijstaart voor 12 personen van Diepvriescentnim Ad Bertens, Ringbaan Oost 16; 1 waardebon haarverzorging t.w.v. 7,50 van kapsalon «Mariandel», Gemullenhoekweg 9b, Oisterwijk; 1 waardebon van 10,- van Restaria Lucullus, Wandelboslaan 38, of De Hap, Koestraat 103; waardebon voor het slijpen van een handzaag van Gereedschap- en Profielslijper GPS, Floresstraat 3;1 jaarabonnement van de Openbare Bibliotheek, Koningsplein 1; een waardebon voor 4 broodjes Jantje van Broodje Jantje, NS-plein; een pentekening van VVV Tilburg, Spoorlaan, een waardebon van 10,- van Monello Mode, Piusstraat 44, 1 waardebon voor vlees of vleeswaren t.w.v. 10,- van Slagerij Amo de Kort. Sumatrastraat 21; 1 waardebon voor ’t Bistro-weekmenu voor 1 persoon t.w.v. 16,- van 't Oude Molentje, Rosmolenplein 61. In de cirkelfoto van 20 oktober stond de heer J.v. Gestel. Melis Stokestraat 12 Tilburg. FotoFrans van Aarle meer win- ening heer E. Meijer. Beide Is pianostemmer. Tot Meije de pianovakhandel een met i aan x-Mdavenlaan 77). getwijfeld ook in bij Meijer. Per een jarenlange vak en instrument ad vader en zoon aantr gaat bijzondere en leerrijke ervaring. «Ik heb daar kunnen zien en ervaren hoe met de hand een prachtig instrument wordt vervaardigd. Om eens te verge- Hjken: dagelijks worden machinaal zo’n 600 Yamaha’s gemaakt, terwijl bij August Förster twee piano’s per dag gereedkomen», aldus Meijer jr. Piano vakhandel Meijer heeft veel vaste cliënten binnen en buiten Tilburg. Hieronder musici met het nodige aan zien, zoals Emmy Verheij. Een bijzondere geste :jer Zn. met de schenking pianovakhandel een vleugel aan De Link (Cent meer Kawai en Zouavenlaan 77). Een vleugel die oog loopt het merk getwijfeld ook in onderhoud zal s land op de markt bij Meijer. Per slot van rekening j—j-- -1ervaring met Hefde nent achter 1 i Meijer. Tot trekkeHjke lenser vleug ’46.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1988 | | pagina 11