eef! e! I 35?5 I Walter van Erven Walter van Erven K r Jitekuson Groots evenement t.b.v. Jantje Beton - Afvallen 71.- 72.- 12: 13: Drogisterij de Gier aanzienlijk uitgebreid DE BABYBOETIEK Patisserie Dependance Rooi Pannen irijsd. VAN GESTEL Patisserie i Gordel vast! Brenda boekt succes KOESTRAAT E.O. David de kabouter gordel vast Bezoek burgemeester van Matagalpa Coehorst Volvospecialist met moderne werkplaats i i f <3 ’’Boutique Baccara” I itober 1988 - pagina 14 Donderdag 20 oktober 1988 - pagina 15 DE TILBURGSE KOERIER Brenda Dhr. Coehorst in z’n werkplaats met langs de muur de zeer moderne apparatuur. iten id. Meer ruimte en interieuraanpassing 7; Koestraat 109 - tel. 423639 Nader commentaar is overbodig De homeopatische hoek bij drogisterij de Gier. Koestraat 152. TILBURG - 013-422830 Geen koopavond Icrörêl WINIBUACKS Burg. v.d. Mortelpl. 58 tel. 671091 Tilburg SPECIAALZAAK IN TIN lac Koestraat 107, tel. 435344 BEN DE HOOGEN Koestraat 140 - Tel. 434903 um [ammannj Jan Backx Meubelstoffeerder!]' baby artikelen N.S.-Pleln 19-Tel. 424725 DONDERDAGAVOND KOOPAVOND ...als u een goede fotograaf zoekt... te nt or ‘11 N.S.-Plein 36 Tel. 013-367784 BROOD- EN BANKETBAKKERIJ BOUMANS Voor de kleine maatjes BEDRIJFSKLEDING V.D. WOUW VAKKLEDING Hove** NS-Plein 23 013/421545 ONDERNEMERSVERENIGING NS PLEIN-MOLENBOCHTSTRAAT 3 Onze herfstetalage Is klaar met als thema de echte originele Exclusief voor leden van het Patisserie College, dus voor Tilburg alleen niets voor- vertel- ak. ba naat. bijeen volle kaart: rokgratir!! it 70 >013/426683 Koestraat 107-109 Ingang door de poort Vraag vrijblijvend prijsopgave Tel. 013-426178 haarverzorgingv^z DE LORELEI "L‘SSW'0” ELKE DAG GEOPEND Van half twaalf tot één uur ’s nachts KOESTRAAT EN: lï 180 CM Politieverenij staat nu 3 jaar eaten met lof g- taat voor deze I op de ’ezet door i leidster WANDBEKLEDING BEHANG VERF Haqe-vld Sands. De lichaamsomvang is voor veel mensen een probleem. Even zoveel mensen proberen aan dat probleem wat te doen. Een organisatie die zich t“*~ houdt met (x*, slankorganisatie Weight Watchers. De- voor twee heren die af te vallen beloond van oktober viert De Rooi Pannen luisvesting aan de - -dige fa- dan of- KOESTRAAT 113 TEL. 013/357851 (ingang door de poort) Foto: Geert van Loon Snackbar «DE HAP» Koestraat 103 Tel. 421307 Koestraat1 Telefoon 0 78 De cirkelfoto van deze week werd gemaakt op 19 oktober tijdens de markt op de Besterd. De omcirkelde persoon kan op ons kantoor de volgende prijzen komen afhalen10,- van de Tilburgse Koerier; 1 gratis servicebeurt door Habotex-naaimachines, Ingenhovenlaan 303; 1 doos antiekwas tw.v. 7,50 van het Nieuwland Antiek. Nieuwiandstraat 34; een ijstaart voor 12 personen van Diepvriescentrum Ad Bertens, Ringbaan Oost 16; 1 waardebon haarverzorging Lw.v. 7,50 van kapsalon «Mariandel», Gemullenhoekweg 9b, Oisterwijk; 1 waardebon van 10,- van Restaria Lucullus, Wandelboslaan 38, of De Hap, Koestraat 103; waardebon voor het slijpen van een handzaag van Gereedschap- en Profielslijper GPS, Floresstraat 3;1 jaarabonnement van de Openbare Bibliotheek. Koningsplein 1; een waardebon voor 4 broodjes Jantje van Broodje Jantje, NS-plein; Hart van Brabant koek van VW Tilburg. Spoorlaan, een waardebon van 10.- van Monello Mode. Piusstraat 44, 1 waardebon voor vlees of vleeswaren t.w.v. 10,- van Slagerij Amo de Kort, Sumatrastraat 21; 1 waardebon voor 't Bistro-weekmenu voor 1 persoon t.w.v. 16,- van ’t Oude Molentje. Rosmolenplein 61. In de cirkelfoto van vorige week stond Myrjam Lankes, Mozartlaan 491, Til burg. Foto: Geert van Loon illen is na- door het huren kramen tijdens waarvan de op- leel ten goede komt J Jeugd Fonds het Beton. Noteer beide agenda en houd ze mdje Jantje Beton. ...waar da gaat zich hat baat thulavoalt KONSTANTSX^ VOORDEEL' «tukairtvangtueen stempel Tegels - Keukens Molenbochtstraat 46 Tel. 421846 Soundmix of men zich nog aan- Artiestenburo Mu- 73-144928 of 013- gg Hét adres voor uw exclusieve mode Koestraat 89, Tilburg Ruim 14 jaar geleden nam drogiste- j de Gier een bestaande drogisterij op Rosmolenplein 14. Vijf jaar len werd het daar echter te klein uitgebreid worden. Die rd gevonden in een ierop: Rosmolenplein 4. r in vijf jaar is het drogis- goed gegaan, zodanig dat ---5t wor<jen eer te klein ge- :g dus: zo wel alswel van de -'3 daarvan lviu aan te pas wérd het igswerk- herope- waann de klant e? Daar leest u A. Dikmans T. Denissen J a t en ontving te- is als cursuswinnaar een leuke prijs, heer A. Dikmans is 45 kilo afgeval- iging «de Steller» be- lar en heeft reeds 4 certifif .f gehaald, een prima resul- ze kleine vereniging. keersveiligheic vredenover». Toch leuk, zo’n partikulier initiatief. Dat is ook de mening van de Gemeen te Politie Tilburg die in een briefje Pe ter de Kok zal bedanken voor zijn ini tiatief. In dat briefje raadt de politie hem aan de sticker zeker onder zijn klanten te verspreiden. Op woensdag 12 oktober kreeg Pe ter v.d. Heuvel op de regionale verkie zing van Weight Watchers in Eindho ven de eerste prijs van het publiek. Hij was met 5 vrouwelijke finalisten de enige man die uitgekozen was om mee te doen met deze wedstrijd. Afgelc maandag werd Peter zijn eigen cursus in Hotel Altea Heuvel in de bloemetjes gei zijn mede-cursisten en zijn mevr. Annelies Kuypers. Op 14-10-88 is J.v.d. Abbeelen lid van Politiehondenvereniging «de Stel ler» naar een keuring in Heeswijk- Dinther geweest. Van de Abbeelen haalde op deze keuringsdag een certifi- t met lof, met de volgende punten 1, 62 punten; afd. 2, 20 punten; afd. 3, 318 punten; algemeen appel 10 punten en wijze van voorbrengen 9 punten. De hond, waar hij deze punten mee behaalde, was een Mechelse her der met de naam Brenda. Brenda was op die dag de beste hond en had 21 punten meer dan de daarop volgende hond. Ook op woensdag 12 oktober vond de huldiging plaats in de cursus te Til burg Wijkcentrum ’t Sant van de cur sist van het jaar. De heer werd door leidster mevr, in de bloemetjes gezet vens Voor de Vrijmarkt zijn nog enkele staanplaatsen beschikbaar zowel bin nen de tent (15x40 mtr) als buiten op het terrein, aanmelden onder telefoon nr. 013-321498 of 368887, het deelne men voor één dag behoort tot de mo gelijkheden. Goederen kunnen ingebracht wor- den op iedere vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur aan de Evenementenhal, Groenstraat 139 te Tilburg. Ophalen aM’ van goederen door ons is ook mogelijk, dan even een telefoontje naar bovenge noemde nummers. Verkopen van eigen spul tuurlijk ook mogelijk door van één of meerdere deze Super Vrijmarkt brengst in zijn geheel aan het Nationaal J- Fonds van Jantje Bete data alvast in uw a*~ vrij voor een weekenc De Nieuwe Dependance. Simons (KUB) over «Huiswerk en stu dieprestatie». ’s Middags vindt de officiële ope ning van het gebouw plaats door me vrouw N. Ginjaar-Maas, staatssecreta ris van Onderwijs en Wetenschappen. 's Avonds treedt het Nationaal He kel Kabaret op voor alle personeelsle den van de scholengemeenschap. De festiviteiten worden op vrijdag 28 oktober afgesloten met een optre den van I’ve got the bullets voor de leerlingen van de middelbare detail- handelsscholen. koestraat 144 tilburg - tel 013-354515 KANTEN KRAGEN «’t Oud* Molentje» moot vela doeleinden. o.a.: BRUILOFTEN PERSONEELSFEESTEN RECEPTIES VERGADERINGEN VEREMGNGEN FAMILIEFEESTJES CONDOLEANCES GOUMMET-FWiDUE^AReECUePARTIES KOUD EN WARM BUFFET, enz.. (op afspraak) Rosmolanpim 81 - W. M47Z5/42KM mobilist en de passagier er steeds aan herinnerd hoe belangrijk het is om de gordel om te doen». Bij de afdeling Voorlichting van de Gemeente Politie Tilburg was afgelopen dinsdag bekend over de stickers maar een lichter van de politie wist wil te verte.- len dat de politie dié stickers toch niet zal uit gaan delen. «We hebben stic kers van het Regionaal Orgaan Ver- -gheid en daar zijn we zeer te- wenste waarde. Op het beeldscherm is duidelijk te zien, waar het eventueel aan mankeert. Een uniek hulpmiddel voor de drie mensen is de werkplaats, die overigens worden ondersteund door mevrouw Coehorst, die de be- Jrijfsadministratie voor haar rekening neemt. En ook op dit gebied staat wat te gebeuren. De heer Coehorst: «Op korte termijn willen we onze admini stratie gaan automatiseren. Onze voor raad bijvoorbeeld, zal dan met behulp van de computer worden geadmini streerd». T113 «TEL. 013/357851 jang door de poort) Drogisterij de Gier, Rosmolenplein 4 in Tilburg heeft gisteren, woensdag 19 ok- I tober. de deuren van de winkel op feestelijke wijze heropend. Er is namelijk het rij du x. een en ander veranderd. Zo zijn de verkoop- en magazijnruimtes aanzienlijk uitge- over c; breid en op basis daarvan heeft het interieur een grondige aanpassing ondergaan, geleden Met deze heropening bewijst drogisterij de Gier dat er een nog steeds groeiende en moest er waardering is voor een goede buurtdrogist die echter ook regionaal meetelt als het uitbreiding were gaat om homeopatische produkten en kruiden. pand iets verde Foto: Geert van Loon In de afgelopen terij de Gier g:: - er nu weer aangepast moest worden want het «jasje» was weer 11 - worden. Een uitbreiding Gu» van de verkoopruimte alswd magazijnruimte. Als gevolg was het nodig het interieur aa sen. Afgelopen woensdag wé beëindigen van die uitbreiding zaamheden gevierd met een 1 ning, een heropening waarin d bij betrokken wordt. Hoe? Daar zo meteen meer over. Homepatisch Drogisterij de Gier is in eerste in stantie een buurtdrogist met een breed en veelzijdig assortiment. Voor alles wat met de «ouderwetse» drogist te maken heeft, kan men bij de Gier te recht. Maar er is meer. De Gier heeft zich ook weten te onderscheiden op het gebied van homeopatische midde len voor zelfmedicatie. Het begrip ge zondheid wordt dus bij de Gier vanuit verschillende invalshoeken bekeken: de traditionele wijze en de homeopati sche wijze. Vanuit beide invalshoeken geeft men bij drogisterij de Gier desge wenst ook advies en voorlichting m.b.t. de gezondheid. Het is ook van uit deze filosofie dat men bij de Gier produkten verkoopt om op natuurlijke wijze zelf wijn, bier, vruchtensappen en kaas te mien. Bovendien kan men bij de Gier ook terecht voor reform-ar- tikelen. Een en ander laat niet onverlet dat de gewone geneesmiddelen er ook verkrijgbaar zijn. Centraal Tot en met zaterdag 22 oktober houdt drogisterij de Gier open dagen. Men kan dan vrijblijvend de winkel bezoeken, men kan dan profiteren van tal van interessante aanbiedingen en men kan meedoen met de folderaktie. Een bijzonderheid voor belangstellen den: over twee weken heeft drogisterij de Gier de beschikking over een com puter met een programma dat samen gesteld is door artsen en diëtisten. Dit programma is bedoeld om tot een snel le homeopatische zelf-medicatie te ko men. Duidelijk zal zijn dat bij drogis terij de Gier het begrip gezondheid centraal staat maar dat de Gier even eens kan en wil blijven beantwoorden aan het beeld van de traditionele buurtdrogist die van alles verkoopt op huishoudelijk gebied en die ook ge richt adviseert. In het programma zijn o.a. bezoeken opgenomen met enkele gemeentelijke diensten zoals de milieudienst en de afdelingen volkshuisvesting en stads ontwikkeling. Ook zal mevrouw Gonzalez een gesprek hebben met ge meenteraadsleden. Op donderdag 27 oktober om 9 uur, is de officiële ont vangst op het stadhuis door burge meester Brokx. Op vrijdagmorgen vindt een gesprek plaats met wethou der Timmermans en Aad van de Hout, ambtenaar mondiale bewustwording, om het bezoek te evalueren en verdere afspraken te maken. Benefietconcert Vrijdagavond 27 oktober organi seert de Tilburgse Muziekschool een benefietconcert ten bate van de mu ziekschool in Matagalpa. Hier treden leerlingen van de muziekschool op en de Nicaraguaanse zanger Pablo Marti nez. Ook mevrouw Gonzalez zal hier bij aanwezig zijn. Het concert vindt plaats in de muziekschool, kap. Poell- plein 3 (naast het Textielmuseum). Aanvang 20.00 uur. Sfeerverlichting op antieke kandelaars gemonteerd Zie onze etalages Philipsen Antiek Koestraat 91-93-95 Tel. 366429 Coehorst Automobielen, Radiostraat 26-28 te Tilburg, heeft in z’n vierjarig be staan zeker niet stilgezeten. Eerst werd de oorspronkelijke bedrijfsruimte uitge breid met een aanbouw. Vervolgens verschenen een showroom, kantoor en maga zijn. En hoewel de accommodatie aan de Radiostraat geen uitbreiding meer toe laat, streeft Coehorst nog steeds naar uitbreiding. We hebben het dan over moder nisering van de gebruikte apparatuur. Want in kwalitatief opzicht zal Coehorst Automobielen nog wel groeien. De autogordel-campagne schijnt aan te slaan in brede kring en niet al leen bij automobilisten. Peter de Kok bv. Haarverzorging uit Tilburg en Hil- varenbeek heeft zelfs iets heel speciaals bedacht. Peter de Kok heeft stickers laten maken zoals hierbij afgebeeld en die verzonden aan verschillende poli tiecorpsen. Peter de Kok: «Door deze sticker zichtbaar op het dashboard of voorruit te plakken worden de auto- Wie Coehorst zegt, zegt Volvo. Het bedrijf in de Radiostraat heeft zich in hoge mate gespecialiseerd op het ge bied van dit merk. Het automobielbe drijf verricht uitsluitend reparaties en onderhoud aan Volvo-wagens. Voor APK-keuringen kan men overigens drijf wél met andere merken terecht. «Na- neer tuurlijk kunnen klanten hun auto hier inruilen bij aanschaf van een andere auto. Als de inruilwagen niet van het merk Volvo is, doen we deze weer zo snel mogelijk van de hand. We verko pen naast occasions ook nieuwe auto’s. Volvo dan wel te verstaan», zegt de heer Coehorst, die nog opmerkt dat de klant 3 maanden volledige garantie krijgt bij aankoop van een occasion boven vijfduizend gulden. Testen met computer Heel bijzonder is, dat het bedrijf een umeke service verleent bij t reviseren van cylinderkoppen. Vooral de garage- Coehorst houder zal dit aanpreken. De appara- mf,nspn tuur hiervoor is niet het enige hyper moderne bij Coehorst. Het testen van motoren gebeurt bij de onderneming al enige tijd m.b.v. een computer. De programmatuur omvat een aantal be langrijke karakteristieken van de mo tor, die worden getoetst tegen hun ge- Een ander aspekt bij Coehorst Automobielen is de grote aandacht om technisch bij de tijd te blijven. De mensen volgen daarom regelmatig vaktechnische opleidingen. De aan schaf van alle moderne apparatuur moet ten koste gaan van de prijsstel ling, zou je zo zeggen. Dat blijkt echter een foute veronderstelling te zijn. Dhr. st: «We blijven werken voor de mensen zoals we altijd hebben gedaan. Voor een betaalbare beurs. Daarom willen we ook niet té groot worden». Niet groot in ruimte misschien, want in daden is Coehorst zeker geen kleintje. Dat wordt uit de kennisma king met ’t bedrijf wel duidelijk. In de laatste week scholengemeenschap feest. De nieuwste hl Fatimastraat - in een voormalig briekshal van de AaBe - wordt g< ficieel in gebruik genomen. De festiviteiten worden geopend met een ondememersavond op woens dag 26 oktober. Donderdag 27 oktober is het de grote dag. De ochtend is gere serveerd voor alle schooldecanen die leerlingen verder zien leren aan de MDS. Zij krijgen o.a. een lezing van R. Sinds mei van dit jaar, heeft de ge meente Tilburg, een officiële steden band met de Nicaraguaanse stad Mata galpa. Om deze stedenband nu ook in houd te geven, heeft de gemeente en de Stichting Samenwerking Tilburg Nica ragua (SSTN), de burgemeester van Matagalpa, mevrouw Lucy Gonzalez i, uitgenodigd voor een bezoek aan Tilburg. Het bezoek vindt plaats in de week van maandag 24 oktober tot en met 30 oktober. De heer Peter v.d. Heuvel, 40 jaar, - - uit Tilburg, is in totaal 53 kg afgeval- voor gezorgd - len. Hij werd door zijn huisarts naar üfe optreden zullen verzorgen, de cursus van Weight Watchers ge- De Witt, Jo Hogendoom, N stuurd in het voorjaar 1987. In 7 wards, Manuella, Kleine Piraat, maanden tijd onderging hij een kom- tasha de Heus, Simone v.d Velden, plete gedaanteverwisseling. Hij is veel dansgroep: Anja and her World Ro- t.. organisatie die zich bezig- actiever geworden, sport veel en ziet er (te) dikke mensen is de af- jaren jonger uit. ze keer aandacht hun pogingen om zagen worden met een bijzondere ver melding. Het Nationaal Jeugd Fonds beter bekend als het fonds van Jantje Beton, be staat dit jaar reeds 20 jaar. Dit wil men in Tilburg niet ongemerkt voorbij laten gaan, en de Werkgroep Jantje Beton heeft dan ook een Evenementencomm in het leven geroepen die in samen werking met de Stichting Evenementenhal en de studentenvereniging S.O.S. van St. Olof een groot evenement gaan organiseren. Dit evenement staat te gebeuren op Deelname hieraan is geheel gratis, zaterdag 5 en zondag 6 november a.s. en er zijn vele leuke bekers en wissel en wordt gehouden in en rond de eve- bekers te verdienen. Aanvang op zater- nementenhal gelegen aan de Groen- dag en zondag om 13.00 uur tot 17.00 straat (oude volt complex) van ’s mor- uur. gens 10.00 uur tot 17.00 uur op beide dagen. Wat wordt er zoal gehouden: - Een Super Vrijmarkt - Een Expositie 20 jaar Jantje - 20 jaar spelen. - Een Soundmixshow en Playback show (met vele artiesten) - Een veiling op zondagmiddag vanaf 17.00 uur - Vele attracties, enz., enz. De Soundmixshow Playbackshow is in handen gegeven van Artiesten en Showburo Music-Maker te s’Herto- genbosch onder leiding van Hr. Jan v. Wanrooij. Dit buro heeft er dan ook voor gezorgd dat er vele artiesten een life optreden zullen verzorgen, o.a. An- J De Witt, Jo Hogendoom, Mike Ed- - Na- vards, M tasha de dansgroep: mans. Deelnemers aan deze Playbackshow kunnen melden en wel bij sic-Maker, tel. 07; 368887. t ■Ml

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1988 | | pagina 15