‘l DUVELHOK WORKSHOPS '39 .98 .49 .85 98 98 45 IREN I.09 1.79 I.49 I i van Jasperina de Jong I Solo-musical «Victoria» iliLii p' Kinderboekenweekfeest in Schouwburg Tilburg EXPOSITIE Toneelgroep «De Voorziening» speelt stukken van Tsjechow «Het veertje van Tut Hola» poppenspel voor kinderen Expositie glaskunst in Centrum Zouavenlaan 77 ONKYO 2^ d tober 1988 - pagina 12 Donderdag 13 oktober 1988 - pagina 13 DE TILBURGSE KOERIER ramma len (KER naar 'tiijk i The die r< irs Bruins lom e ton lancie i ÏJT Pianorecital Theo ïdaar %ele Vrijsd aquarellen ake fantasieën Martin Mens De Geluksvogel rijs, alleen n ver- r niets die /en nse kimono gekleed model op 150 cm). een jwe Werk van glaskunstenaar A.D. Copier. (Foto H. Geraedts) verha- worden. f Ook zondag geopend OUDE MODERNE KUNST Langeweg Langeweg Nieuwlandstraat 27, Tilburg, Tel.013-423203 ;ngt Com- t door Hu- ■n en geregisseerde chommelpaard» ten 2 oktober t/m 29 oktober 1988 Frank de Kome, G. de Kome.feëriek Vrijdag 14 oktober voert toneelgroep «De Voorziening, vier eenacters van de Russische schrijver Anton Tsjechow op in de Schouwburg Tilburg. Aanvang 20.15 uur. Compagnie van de 20ste eeuw met «Het Schommelpaard» Veldhovenring 79 in Tilburg treedt morgen, vrijdag i op. In het voorprogramma worden de schijnwerpers ?s Band. Aanvang 22.00 u., zaal open 21.00 u. Aan- Dinsdag 18 oktober a.s. brengt penspeelster Damiet van Dalsum voorstelling «Het veertje van Tut Ho la» in Schouwburg Tilburg voor kinde ren vanaf 4 jaar. Aanvang 14.30 uur. --p de betere muziek, <.<u.svloer en een stevige Je grote installatie in een ingerichte Noorderligtzaal. tot drie ’s nachts. Cons opge- Bol, mor- Ruuc Zaterdag 15 oktober treedt Jasperina de Jong op in Schouwburg Tilburg met de solo-musical «Victoria». Aanvang 20.15 uur. Compagnie van de 20ste eeuw met «Het Schommelpaard» Donderdag 13 oktober brengt Compag nie van de 20ste eeuw het door Hugo Claus geschreven en geregisseerde to neelstuk «Het Schommelpaard» ten tone le. Aanvang 20.15 uur. mor, ontroering en venijn. Victoria heeft het allemaal in ruime voorraad. Jasperina is een eerste klas vakvrouw». In het Noorderligttheater, 14 oktober de groep Flavium gericht op The Mission Blues Band. Aanvang 22.00 u., zaal open 21 staande zaterdag 15 oktober vanaf 22.00 u.: Superswing in Noorderligt! is. Het programma is als volgt: zaterdag 22 oktober, 10.00-17.00 uur; zondag 23 okto ber, 10.00-17.00 uur. Voor inschrijvingen en/of verdere infor matie: 013-422473. Hugo Claus, die vooral bekendheid ge niet door zijn gestage poëzie en roman- produktie, heeft langzaam maar zeker een waar toneeloeuvre opgebouwd. «Sui ker», «Bruid in de morgen» en «Vrij dag», dat is slechts een kleine greep uit de toneelstukken die de Vlaamse roman cier geschreven heeft. De Openbare Bibliotheek, Boekhandel Gianotten, de Vrije Boekhandel, Stich ting J.H. Leopold en Schouwburg Tilburg organiseren op woensdag 19 oktober van 14.00 tot 17.00 uur een kinderboekenweekfeest in de schouwburg. Op die dag is er van alles te doen voor kinderen van vier tot twaalf jaar. Drie bekroonde schrijvers komen voorlezen uit eigen werk, er zijn optredens van theatergroep Te- neeter en muziekgroep Coupe Hollandaise en de film «Dumbo» van Walt Disney wordt vertoond. Ook zullen op die middag het Textielmuseum, het Noordbrabants Natuurmuseum, het Nederlandse Leder- en Schoenmuseum en het Poppenmu seum aanwezig zijn met verschillende leuke bezigheden. De toegangsprijs is 2,50. Voorverkoopadressen: Boekhandel Gianotten, Vrije Boekhandel en Schouwburg Tilburg. Atelier/tbeater 't Heks, Lannerstraat 1 in Tilburg, organiseert de komende week de thea tervoorstelling «De Geluksvogel» van Martin Mens en Kino brengt voor de kinderen een aantal films. Tijdens de herfstvakantie is er speciale aandacht voor Femandel. Kino draait op drie achtereenvolgende middagen films met deze grote Franse filmkomiek en vrijdagavond is de afsluiting (voor volwassenen) met «Een avond met Femandel». Damiet van Dalsum is al jarenlang één van de bekendste poppenspeelsters van ons land. Steeds zijn haar stukken uiterst boeiend, niet alleen voor kinde ren, maar ook voor volwassenen. Tut Hola heeft een fantasieknobbel; ze verzamelt de fantasie die volwasse nen bij de vuilnisbak achterlaten en 14 okt 21.00 uur i»a jarenlange successen met zijn groep ™’SMA kwam Martin Mens in 1986 met -__bus Kippekont, een vertelling onder Peter van der Linden. Ditzelfde coppel komt nu met een soloprogramma r volwassenen: De Geluksvogel. Een ierangs entertainer heeft vandaag zijn ■-zgraven. Deze opa is voor de entertai- «Itijd het voorbeeld geweest in zijn le- 1 en veel van zijn werk is direct afkomstig uit herinneringen aan en ervaringen met zijn grootvader. Op zijn sterfbed heeft opa de bekentenis gedaan dat hij niet de held was waarvoor zijn omgeving hem aanzag. Met gemengde gevoelens verlaat de enter tainer de begrafenis. foyer een werkstuk- mïï iE «Het Schommelpaard» is een stuk waarbij humor en tragiek elkaar op origi nele manier afwisselen, zoals dat alleen te verwachten is van de grootste schrijver van het Nederlandse taalgebied. Plaats van handeling is een zonderlinge eroti sche omgeving waar vijf mannen een spel uitvechten op leven en dood. Tijdens het concert is de deur geslo ten. Gelieve derhalve op tijd aanwezig te zijn. De Voorziening opent haar seizoen met vier eenacters van Tsjechow «De Beer», «De Bruiloft», «Het Jubileum» en «De Zwanezang». Al deze eenac ters behoren tot het genre van de vau deville, dat via allerlei verwikkelingen naar een climax voert die uiteindelijk Op zondagmiddag 16 oktober geeft Theo Bruins in de schouwburg een pianorecital met op het programma Sonate nr. 1 in f kl. t. opus 2/1 en EK neue Bagatellen opus 119 van Beetho ven, Fünf Klavierstücke opt Sechs kleine Klavierstücke c Arnold Schönberg e tasien opus 116 van stelling tot wat op ches en in de cultui het recit 15.30 uu Vrijdag Na jarei AA regie van - koppel kc - voor - derde -opa begrav ner altijd l De befaamde jazz-zangeres Soesja Citroen geeft na twee jaar weer acte de pré- ven sence in café Paradox, Willem Il-straat 24, op donderdag 13 oktober. Evergreens uit en standards worden door haar op een wijze vertolkt die niet onder doet voor de z"" grote jazzvocalistes. Maandagavond 17 oktober presenteert De Vonk nieuwe mu- c ziek voor slagwerk met medewerking van een siagwerkgroep van het Brabants J Conservatorium. Dinsdag is de gebruikelijke sessie-avond. Wie mee wil spelen laiui kan zich het beste melden tussen 21.00 u. en 22.00 u. Gitarist Eef Albers zal ten- a“" slotte op 20 oktober laten horen waarom hij meestergitarist genoemd wordt. T ekenen schilderen Begeleidend kunstenaar: Antoon van Ba- Het thema van deze teken- en schilder- workshop houdt een onderzoek in naar de relatie tussen vorm en ruimte. Het onder zoek vindt plaats aan de hand van een fi guur in een interieur. De nadruk zal liggen op de waarneming met de expressie als lo gisch gevolg. Er wordt gewerkt met houts kool en olieverf. ■rdt. Het programma is als volgt: zaterdag 22 De oktober, 10.00-13.00 uur en 14.00-17.00 -r uur; zondag 23 oktober, 10.00-13.00 uur en 14.00-17.00 uur. ontstaat een koe probeert hij te ontsnappen. als het oorspronkelijk Op vrijdag 21 okt. ook om 15.00 uur «De In deze holte wordt l kleine wereld van Don Camillo». Dit is de brons is film die Femandel beroemd maakte. Span ningen tussen de oersterke pastoor Don Ca millo en de al evenzeer uit zijn krachten ge groeide communistische burgemeester van een klein Italiaans dorp zorgen voor dolle avonturen. Vrijdagavond 21 okt., 21.00 uur «Een avond met Femandel». Dit is een programma-avond opgebouwd uit meerdere elementen - film, theater en muziek. Centraal op deze avond staat de film «La vache et le prisonnier» (De krijgsgevangene en de koe). Duvelhok workshops Onder deze noemer presenteert het cen trum voor beeldende audiovisuele vor ming Het Duvelhok verspreid over het sei zoen een aantal korte cursussen, waarin of wel een speciale techniek behandeld wordt, ofwel een speciaal thema centraal staat. De eerste workshops van dit seizoen zijn daar een goed voorbeeld van. Gevoelig, warm, triest en blij: de blues door een van Nederlands be kendste bluesbands, Flavium. Flavium is vanuit haar oorsprong een Over de schrijvers Toon Tellegen schrijft al enkele ja- ren gedichten en toneelstukken voor volwassenen. Voor kinderen schreef hij «Er ging geen dag voorbij» en «Toen iemand iets te doen had». Voor dit .matste boek kreeg hij dit jaar de Gouden Griffel. Guus Kuijers eerste kinderboek «Met de poppen gooien» werd een aantal jaren terug met een Gouden Griffel bekroond. Na dit boek schreef Kuijer drie boeken met dezelfde hoofdpersoon, het meisje Madelief: «Grote mensen, daar kan je beter soep van koken», «Óp je kop in de prulle- bak» en «Krassen in het tafelblad». Zijn laatste boek «Tin Toeval» kreeg dit jaar de Zilveren Griffel. Miep Diekman woonde in haar kin derjaren op Curacao. Veel van haar boeken spelen zich af op de Antillen. De bekendste daarvan zijn «Marijn en de lorredraaiers», «De dagen van Olim» en «Padu is gek». Speciaal voor kleuters schreef zij «Wiele wiele stap», en «Ik en jij spelen wij». In 1970 kreeg zij de Nederlandse Staatsprijs voor Jeugdliteratuur voor al haar boeken. band waarin twee gitaristen de stijl be palen, Anne Geert Bonder met zijn '«southern» stijl en Rob Goedkoop met licks welke mede zijn bepaald door de meer Engels georiënteerde gi- taargrootheden. Een van de betere li ve-acts met oerdegelijke en uiterst soli de blues-rock. Sinds vorig jaar versterkte Flavium zich met drummer Hans Lafaille wiens reputatie bekend mag worden geacht (Blues Dimension, Cuby The Bliz zards, Sweet d’Buster etc.). Verder op stuwende bas Eric Baghus en de pas sievolle zang van Jos van Veldhuizen zorgen ervoor dat Flavium de sterren van de hemel speelt. In het vootprogramma The Mission Blues Band uit Waalwijk die reeds een zeer grote indruk achterlieten in de Pa rel van Tilburg. Veel eigen werk plus enkele covers genomen van BB King en Muddy Waters. Super Swing Superswingen op met een flinke dansv beat uit de sfeervol ing Van tien tc De betere geluidsapparatuur uit Japan Peeters Audio Video Molenstr. 142 (hk. Besterdring) Tel. 013-420397 Bronsgieten Begeleidend kunstenaar: Niko de Wit. Het gieten van een massief bronzen beeld geschiedt door middel van een procédé dat men cire perdue noemt. Men gaat uit van een model in was. Aan dat model worden een aantal waskanalen bevestigd. Om dit wasmodel wordt een vuurvaste mal gegoten van gips met cha motte. Deze vuurvaste mal wordt in een oven uitgestookt. De was smelt uit de mal en er ontstaat een holte met dezelfde vorm als het oorspronkelijke model met kanalen. I j uvnc wviui brons gegoten. Als het brons is af gekoeld wordt de mal voorzichtig stukgehakt tot het beeld tevoorschijn komt. Het programma is als volgt: zaterdag 22 oktober, 10.00-16.00 uur: modelstudie in was (naaktmodel); zondag 23 oktober, 10.00-16.00 uur: aankanalen en invormen; zaterdag 29 oktober, 10.00-16.00 uur: gie ten; zondag 30 oktober, 10.00-16.00 uur: af werken. 1. Bronsgieten o.l.v. Niko de Wit D.m.v. het procédé cire perdue wordt van een wasmodel een massief bronzen beeldje gegoten. Programma: Zaterag 22 oktober 10.00-16.00 uur modelstudie in was (naakt model) Zondag 23 oktober 10.00-16.00 uur aankanalen en invormen Zaterdag 29 oktober 10.00-16.00 uur gieten Zondag 30 oktober 10.00-16.00 uur afwerken Kosten: f 200,00 exl. materialen Brons: f 25,00 per kg, incl. was, gips, chamotte en stookkos ten. 2. Tekenen/schilderen thema: Vorm en Ruimte o.l. v.: Antoon van Bakel Onderzoek naar relatie tussen vorm en ruimte aan de hand van een figuur in een interieur. Er wordt gewerkt in houtskool en olieverf. Programma: Zaterdag 22 oktober 10.00-13.00 uur en 14.00-17.00 uur Zondag 23 oktober 10.00-13.00 en 14.00-17.00 uur Kosten: 45,00 exl. materialen. 3. Fotografisch diapositief vervaardiging van zeefdruk o.l.v. Frans v.d. Sanden Programma: Vrijdag 21 oktober 19.00-22.00 uur inleiding, theorie en selectie meegebrachte modellen Zaterdag 22 oktober 10.00-14.00 uur practische verwerking Zondag 23 oktober 10.00-14.00 uur vervolg practische verwer king en selectie eindmateriaal Kosten: 75,00 exl. materialen. 4. Tekenen/Schilderen Thema: Groot Formaat o.l.v. Lucas Silawanebessy Figuurstudie van een in Japans groot formaat (minimaal 100 x 15i Programma: Zaterdag 22 oktober 10.00-17.00 uur Zondag 23 oktober 10.00-17.00 uur Kosten: 50.00 excl. materialen. Voor Inschrijvingen en/of ultgebreldere Informatie kunt u bel len naar Het Duvelhok, St.-Josepstraat 133, Tilburg, 013- 422473. «Victoria» is de tweede solo-music van Jasperina de Jong en heeft sinc„ de première op 28 oktober 1987 volle zalen en juichende kritieken gehad. In haar lange carrière heeft Jasperina de Jong zich ontwikkeld tot een profes sionele vakvtouw die moeiteloos in haar eentje grote podia met amuse ment kan vullen. Zo ook in «Victoria», zaal dat een vrolijk en verrassend verhaal hart heeftVictoria van der Zee is directri ce van vlaggenfabriek «Vlag en Wim pel» en wordt vrouw van het Van 16 oktober tot en met 27 no- vember 1988 zal de tentoonstelling nengei «Vormen in Glas» plaatsvinden in tieven «Zouavenlaan 77», centrum voor kunst en vormgeving in Tilburg. De tentoonstelling geeft een actueel over zicht van de actuele stand van zaken op het gebied van de glaskunst in Ne derland. In de loop van het volgend jaar zal de expositie door Nederland gaan reizen. Vormen in Glas geeft - geselecteerd - ’n beeld van de rijkdom aan glaskunsttalent in ons land. Het werk in deze expositie v~ van A.D. Copier (1- Zynsky (1951). Met e 1 J“ van één van de meest - ontwerpers van Leerdam tot de mvu.v generatie glaskunstenaars. De expositie laat dan ook geen ho mogeen beeld zien, maar eerder de reikwijdte van het omgaan met glas, op welke wijze dan ook. de waarneming de eleti Centrum «Zouavenlaan 77» is dage- compositie opnieuw ai lijks geopend. Voor precieze openings- waarbij de eigen visie i tijden en inlichtingen over de tentoon stelling: 013-684333. Het programma STUDIOZAAL, een p voor kinderen van acht jaar i 14.10 uur: Toon Tellegen, Griffelwinnaar van dit jaar; 14.35 uur: Guus Kuijer, de Zilveren Griffelwinnaar van dit jaar; 15.30 uur: toneelgroep Teneeter met het stuk «Driekoningenavond». FILMHUIS, een programma voor kinderen onder de acht: 15.00 uur: Miep Diekman; 15.20 uur: «Dumbo», een film van Walt Disney. FOYER, een programma voor alle kinderen. Doorlopend: muziek van Coupe Hollandaise, een swingend straator kest; doe-aktiviteiten van musea. Daarnaast zullen de drie schrijvers een kleine lezerskring om zich heen verza melen waarin kinderen vragen kunnen stellen aan de schrijvers, een handteke ning laten zetten in hun boek of luiste ren naar een voorgelezen verhaal. Er is ook een boekenruilbeurs voor kinde ren. Neem je oude boeken mee. Om 16.30 uur zal in de f prijs uitgereikt worden van 5 ken die scholen hebben i* naar aanleiding van het thema zend dingen achter deuren, kinderen, boeken en musea». ---„pus 23 en pop- maakt er fantasiepoeder van waarmee Sechs kleine Klavierstücke opus van n de ze alles kan zien wat ze maar wil zien. Arnold Schönberg en tot besluit Fan- Maar dan gebeuren er plotseling tasien opus 116 van Brahms. In tegen- vreemde dingen. Een veertje groeit uit stelling tot wat op de schouwburgaffi- haar hoofd, standbeelden komen tot ches en in de cultuurkrant staat, vindt leven en een vreemd wezentje komt het recital plaats in de pauze-foyer om aanvliegen op zoek naar zijn eigen 15.30 uur. stukje ruimte. De vraag die in deze voorstelling centraal staatwat is fan tasie en wat is werkelijkheid? «Het veertje van Tut Hola» is beeldende voorstelling waarin r sche momenten niet ontbreken en goed aansluit op de fantasie en bele vingswereld van kinderen. Soesja Citroen is inmiddels uitge groeid tot een van de toonaangevend- ste jazzvocalistes in Europa. Vanaf 1980 maakte zij al platen maar de doorbraak kwam in 1983 met «Soesja Citroen sings Monk». Hoewel zij met optredens in België, Frankrijk en De nemarken reeds internationale erken ning had gekregen, werd in 1986 op het Yatrafestival in Bombay de kroon op haar werk gezet. In Nederland volgde concert op concert met volle zalen. In 1987 verscheen de plaat «Soesja Citroen sings Fred Astaire» waarvan ze ongetwijfeld een aantal nummers zal zingen. Theo Bruins (1929) debuteerde in 1948 met het Concertgebouworkest is een o l v' Eduard van Beinum. Hij is in de maa- looP der lljd °Pgetreden op verschil- en die 'ende plaatsen in de wereld en heeft gewerkt met gerenommeerde dirigen ten als Kubelik, Klemperer en Hai tink. Kino: de jongen, de hond, de kikker Zondag 16 okt: 15.00 uur Een serie korte films over dieren vriendschap. Spannende en grappige len die geheel met beelden verteld (Vanaf 4 jaar). Fémandelfestival Femandel heeft in meer dan honderd films gespeeld, de bekendste daarvan zijn de Don Camillo-films. Door zijn acteertalent, zijn komiek overkomend accent en zijn uiterlijk - een paardengezicht met zware on derkaak en grote voortanden - was hij bin nen korte tijd een van de populairste Franse filmkotnieken. Decennia lang was hij de personificatie van de Franse humor. Hij speelde vooral de rol van de naïeveling en de onbaatzuchtige met het gouden hart. leidt tot een «happy end». Tsjechow hield er echter van met de regels van de vaudeville te spelen. Zo hebben «Het Jubileum», «De Brui loft» en «De Zwanezang» eerder een droevig dan een gelukkig einde. Tel kens weer wordt een feestdag, die een hoogtepunt in een mensenleven zou moeten zijn, in de war geschopt en te ruggebracht tot een pijnlijk schandaal. Zeer interessant bij deze voorstelling is de speciale wijze waarop de eenac ters opgevoerd worden. Door het hele gebouw van de schouwburg heen vin den de verschillende uitvoeringen van de eenacters plaats. De pauze en de derde eenacter zullen in elkaar overlo pen. De toeschouwers komen er lang zaam achter dat zij zelf de gasten zijn in «De Bruiloft». In het nieuwe Vonkseizoen zullen de concertavonden voortaan tweeweke lijks plaatsvinden. Om de andere week is er dan een café-avond, waarop e< uitgelezen (platen-)keus aan nieux muziek te beluisteren zal zijn. Eef Albers Na het succesvolle optreden vorig seizoen komt meestergitarist Eef Al bers opnieuw zijn kunnen bewijzen. Het gitaarspel van Albers is gebaseerd op een verscheidenheid aan invloeden: zowel het ruige werk van Jimi Hendrix als het subtiele spel van Wes Montgo mery is erin terug te vinden. Met zijn eigen groep speelt Eef Albers vooral stevige jazzrock met af en toe een knipoog naar de pop. Fotografisch diapositief voor zeefdruk Begeleidend kunstenaar: Frans v.d. San den. Workshop bestemd voor zeefdrukkers die een zeefdrukraam fotografisch willen ver vaardigen en daarvoor diapositieven (door- kijkfilms) nodig hebben. Diapositieven kun nen gemaakt worden van foto’s, dia’s, nega- of tekeningen. In het Duvelhok is daarvoor een grafische doka met technische camera en ontwikkelapparatuur aanwezig. U kunt het procédé echter ook in een een voudige doka thuis toepassen. Het programma is als volgt: zaterdag 21 oktober, 19.00-22.00 uur: inleiding, theorie d= exposdie door Nederig reizen. Vormen m Glas geeft - verwerking; zondag 23 oktober, 10 00-14.00 lecteerd - n beeld van de njkdom uur. vervoig praktische verwerking en eind- glaskunsttalent in ons land. selectie. expositie varieert 1901) tot Toots Tekenen/schilderen andere woorden, Begeleidend kunstenaar: Lucas Silawane- t prominente glas- bessy. lam tot de nieuwe Naar aanleiding van een in Japanse ki mono gekleed model wordt er door middel van schetsen een aanzet gegeven om op groot formaat (minimale afmetingen (100 x 150 cm) een figuurstudie te maken. Het doel van de workshop is om naar aanleiding van de waarneming de elementen kleur, vorm en aan de kaak te stellen, e een belangrijke factor Donderdag 13 oktober brer pagnie van de 20ste eeuw het i go Claus geschreven toneelstuk «Het Sch< tonele. Aanvang 20.15 uur. v Hugo Claus, die vooral bekendheid Ue vonk geniet door zijn gestage poëzie en ro- Een siagwerkgroep van het Brabants manproduktie, heeft langzaam maar Conservatorium, bestaande uit Cobi zeker een waar toneeloeuvre opge- Bol, Cor Links, Hans Raaymakers en bouwd. «Suiker», «Bruid in de mor- Ruud van Helvert, zal een aantal he- gen» en «Vrijdag», dat is slechts een dendaagse composities voor slagwerk kleine greep uit de toneelstukken die ten gehore brengen. de Vlaamse romancier geschreven Daaronder werk van Minoru Miki, heeft. Akira Miyoshy, Rich O’Meara en John «Het Schommelpaard» is een stuk Cage. De entr’acte wordt verzorgd waarbij humor en tragiek elkaar op door klarinettist Wim van de Maas en originele manier afwisselen, zoals dat pianist Fons Mommers. Van laatstge- alleen te verwachten is van de grootste noemde wordt een nieuwe compositie schrijver van het Nederlandse taalge- gespeeld, getiteld «Herinnering (Primo bied. Plaats van handeling is een zon- Levi)». derlinge erotische omgeving waar vijf mannen een spel uitvechten op leven en dood. isical heid mag ze een toespraak houden tot sinds het Europese Parlement in Straats- burg. Victoria (Jasperina de Jong) aar zelt, maar aangevuurd door de koffie dame (Jasperina de Jong) en een droomverschijning (Jasperina de Jong) gaat ze toch. In Straatsburg verovert ze tenslotte niet alleen de harten van een vol parlementariërs (incluis het van haar geliefde), maar weet ze ook beslag te leggen op een enorme or- eder voor haar eigen bedrijf. It uitgeroepen tot Zaken- De Volkskrant over «Victoria»: et Jaar. In die hoedanig- «Een geslaagde musical bestaat uit hu- Op woensdag 19 okt. draait Kino om 15.00 uur de film Ali Baba (met Femandel). Ali Baba heeft voor zijn meester een slavin gekocht. Op de terugweg van de slaven markt wordt hij verliefd op haar en koopt voor haar een papegaai bij een karavaan, die net op dat moment overvallen wordt door rovers. Dat is het begin van Ali’s'be roemde avonturen. Donderdag 20 okt., 15.00 uur draait Kino «De koe en de krijgsgevangene» van regis seur Henri Vemeuil. Femandel is krijgsge vangene van de Duitsers. Met behulp van een koe probeert F"--- Mi

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1988 | | pagina 13