I 3 Nissan specials garage Denissen "SPECIAL FASHION" s damesmode kinderkleding FEESTELIJKE OPENING Kledingzaak Special Fashion in Groeneindstraat ill Na uitbreiding heropening automobielbedrijf Gijsbers i kaart Kouwenberg Keukens ontkoppeld van doe-het-zelf markt Eigentijdse verpakking met moderne aanpak Bijzondere collectie skibrillen bij Schouwburgbrillen U bent van harte welkom op de openingsdagen van onze nieuwe zaak op vrijdag, zaterdag zondag Henriëtte, Sylvia, Caroline en Anita hopen U dan te mogen ontvangen met een hapje en een drankje Kamerbreed sa» i I r tapijt ©koppelmans - 1988 - pagina 20 Donderdag 6 oktober 1988 - pagina 21 DE TILBURGSE KOERIER Bijzondere open huis week van 8 tot en met 15 oktober Om klant optimaal van dienst te zijn Foto: Geert van Loon Foto: Geert van Loon De nieuwe keukenstudio van Kouwenberg aan de Von Suppéstraat. Prachtige Suzuki’s in de showroom bij Gijsbers. A BC Verpakking in Biest-Houtakker whines pijt De heer Denissen met op de achtergrond enkele van zijn pronkstukken. praak. iefst tien miljoen geleverd aan uit- ANTIE Foto: Geert van Loon zo vindt uons Het interieur van Special Fashion aan de Groeseindstraat. Foto: Geert van Loon 07 p. m2 p. m2 so 75 50 50 50 50 Gratis gelegd tel. nr. auto met issen ;f is het ig 9 ok- 0 p. m2 De moderne winkel/showroom van ABC te Biest-Houtakker. Foto: Geert van Loon - tijde cans i met ronc bedrijf Deniss 10FFIE I AT j AR j monturen en glazen ^brillen voorop met als Zeiss, Roden- lette, Chai, SAfilo, ti glazen kunt u ondermeer kie- (Vairlux). Het n wordt op de eenk van verzorgd door de groot Houtakker. En dat ge kend ook voor 3AU p. m2 p. m2 p. m2 p. m2 - p. m2 p. m2 «SPECIAL FASHION», Groeseindstraat 54 - Tilburg - 013/364466 zaterdag ion nat ;nd zijn, zodat bezoekers >au uv iderie aan de Veldhovenring even -‘-‘apje kunnen maken naar Spe- traat. Bij inlevering van deze kaart krijgt U 20% KORTING op Uw eerste aankopen en bove de Alge Schouwburgbrillen is een echte all round zaak op brillen gebied. Er wer ken volledig gediplomeerde opticiens vendien is er een werknemer van gemene Nederlandse Vereniging zijne kaar a menwerking met Ho" Donna Damesmode, Sport, Hosli-Reizen, restaurant uc Commanderie, J. de Kort Catering, Jean Amaud en de Beekse Bergen. ABC verpakking Biestsestraat 54 Biest-Houtakker (gemeente Hilvarenbeek) Tel 04255-4168 :rlopen. «We zitten hier immers i ideale stek. Ook voor mensen regio zijn we heel goed bereik- so direct bij de belangrijke aan- laar de de- en van on- □rodukten, ,inko°P pakking? HieroverTegt' bijzonder hoven: «Onze winkel/ r ningstijden lustreren, dat L o- tak een kijkje nemen in de modern en ingerichte winkel/show- Openingstijden: Ma. 10-18 uur Di. 10-21 uur Wo 18-21 uur Do. 18-21 uur Foto: Geert van Loon van de Nissan Vanette en Urvan be drijfswagens te zien. Met deze speciale Nissan-modellen laat Denissen duide lijk zien welke uitgebreide mogelijkhe den het Nissan-bedrijfswagenpro- gramma kent. Deskundig gesprekspartner In het assortiment voert Keukenspe- ciaalzaak Kouwenberg naast het huis merk «Rational» een ander topmerk, namelijk het wereldbekende Kruse Meinert». In de keukenstudio worden keukens gespresenteerd, die in smaak uiteenlopen van zeer moderne tot klas siek in een modem jasje. Met zijn bouwkundige achtergrond en een ervaring van ruim 15 jaar op keukengebied is de heer Kouwenberg een deskundig gesprekspartner voor het opstellen van een offerte en het ge- ABC verpakking heeft zich gespecia- j liseerd in verpakkingsmateriaal, met een eigen visie op verpakkingen voor uw branche st. annaplein 16 tel. 430617 Parkeren geen probleem j In onze winkel bieden wij u ook rela- O tiegeschenken, reklame-, dekoratie- materiaal en drukwerk Jarenlang waren de doe-het-zelf- en keukenafdeling van Vorselaars aan de Von Suppéstraat met elkaar verbonden. Sinds kort zijn het karweipand en de keuken afdeling ontkoppeld, wat vooral de laatste ten goede komt. De nieuwe keukenstu dio aan de Von Suppéstraat 15 kreeg ook een andere naam: Kouwenberg Keu kens. De keukenspeciaalzaak die in alle opzichten kan wedijveren met de allerbesten in de regio, naar de vaste overtuiging van de heer Kouwenberg. En het mag gezegd worden; de splinternieuwe verwarmde en smaakvol ingerichte keukenstudio van Kouwenberg komt ten goede van Kouwenberg én vooral ook de consument. maakt het mogelijk, dat de dames- en kinderkleding tegen zeer concurreren de prijzen kan worden verkocht. De voorgevel van Special Fashion meet maar liefst 17 meter, waarvan 14 meter etalageruimte. Morgenmiddag om 12.00 uur wordt de winkel in de Groeseindstraat ge opend. Tussen 12.00 en 20.00 uur zal de klant verwelkomd worden met een hapje en een drankje.. En met Tilburg Wijnstad voor de deur is in het laatste geval gekozen voor een toepasselijke witte wijn. Op zaterdag én zondag zal Special Fashion natuurlijk ook ge- opend zijn, zodat bezoekers van de j braderie aan de Veldhovenring even een uitstapje kunnen maken naar Spe- f cial Fashion in de Groeseindstraat. Wij nodigen u uit om een kijkje te ne- I men in onze wmkel/showroom, waar I u in een prettige sfeer vrijblijvend kunt I worden geïnformeerd over de door I ons aangeboden ar tikelen Afgelopen vrijdag heropende de Til- burgse Nissen-dealer Denissen zijn ge heel vernieuwde pand aan de Burg. Jansenstraat 52-56 te Tilburg (West). Tot en met zondag 9 oktober a.s. houdt Denissen open huis en zal de charmante Denise belangstellenden idleiden door het vernieuwde auto- drijf. Het komend weekeinde heeft nissen de complete lijn Nissanmo- dellen met 4-wielaandrijving staan. Te vens zijn er zeer speciale uitvoeringen p. m2 p. m2 p. m2 - p. m2 50 p. m2 50 p. m2 50 p. m2 Dat tekent de instelling van dit oud ste automobielbedrijf van Tilburg: be zig zijn met de toekomst. De vernieuw de en vergrote showroom is daar wel dig niets met het beste bewijs van. De oppervlakte paratie-afdel bedroeg 290 m2 en is nu uitgebreid tot 800 m2. Bovendien is er buiten een showterrein aangelegd van nog eens 750 m2. Die forse uitbreiding kon realiseerd worden doordat Uu a<un«i huisjes direct naast de zaak aan de Bosscheweg dermate slecht waren, dat renovatie niet meer mogelijk was. De huisjes zijn gesloopt en Gijsbers kon er zijn uitbreiding gestalte geven. De heer Gijsbers is blij dat de uitbreiding zo rustige sfeer zal de consument de pret tige ontvangst nog meer op prijs stel len. Dit in de wetenschap dat voor hem en/of haar alle tijd wordt uitge trokken. Daarom vormen de open da gen bij Kouwenberg Keukens op 7, 8 en 9 oktober a.s. tijdens het Festival Noord een buitenkans om (hernieuwd) kennis te maken met de nieuwe keu kenspeciaalzaak. ten te vinden naar de keukenspecialist. En vaak met succes. En ook al kon de klant uiteindelijk geen zaken doen met de keukenspecialist aan de Von Suppé straat, de plezierige, deskundige en vertrouwde ontvangst werden vaak ge roemd, zoals blijkt uit het correspon dentieboek van Kouwenberg. Nu de ontvangst kan plaatsvinden in een prachtige keukenstudio in een Op het gebied van monturen en glazen loopt Schouwburgbri"“ -- montuurmerken als stock, Cazal, Silhoue etc. Óp het gebied van bij Schouwburgbrillen c zen uit Zeiss en Essilor merendeel van de glazen wordt op de zaak zelf geslepen en ook reparaties worden in het eigen atelier verricht. Op iedere bril geeft Schouwburgbrillen een jaar volledige garantie, zowel op het montuur als op de glazen. Dat is bijzonder zeker als men weet dat breuk ook onder die garantie valt. Vermel denswaard is bovendien het feit dat op contactlenzen een proefperiode van twee maanden gegeven wordt. Beval len de lenzen in die twee maanden niet dan krijgt men onverwijld het bestede bedrag terug, zonder enige problemen. Loop eens binnen zondag bij Schouw burgbrillen in de Schouwburgprome- nade. U wordt er vriendelijk ontvan gen. Voor de liefhebber van een individuele uitstraling heeft Denis volop keus in huis. Het bedrijf gehele weekend inclusief zondag tober geopend. zen bepaald kan worden. Dan wordt er natuurlijk gepraat over het soort gla zen en het montuur. Vooral dat laatste is erg persoonsgebonden want de keu ze van een montuur heeft direct te ma ken met de vorm van iemands gezicht, haar of zijn kleur haren, de kleur van de ogen, etc. Bij de glazen speelt vaak nog de kwestie van enkelvoudige of meervoudige glazen. Garantie Open huis week Zoals gezegd: open huis week bij Gijsbers. Wat kunt u er aantreffen? Natuurlijk de jeeps van Suzuki, maar ook de luxe-auto’s. Naast de gebruike lijke Suzuki-modellen kan men gedu rende de open huis week de Altro Works bekijken, een Samurai met sneeuwschuif, een Carry pick-up met kipper, compleet ingerichte safariwa gens van de Beekse Bergen en de TVR 3,5i. In een feesttent op het buitenter rein zal ook van alles te zien en te doen zijn die week. Dat programma is in el kaar gezet door Gijsbers in nauwe sa- Hoes Motors, Prima ie, Noud van Loon restaurant de Morgen, vrijdag 7 oktober, wordt aan de Groeseindstraat 54 een nieuwe zaak voor dames- en kinderkleding ge opend: «Special Fashion». In het pand, waar voorheen o.a. Warmerdam was te vinden, zal de nadruk het meest komen te Eggen op damesmode. Special Fashion is een initiatief van drie dames, die hiermee kans zien om hun hobby uit te bouwen. Carolien Dinslage, Silvia Pije en Henriëtte v.d. Berg kiezen daarbij voor een collectie, die niet té modem en niet té klassiek is. Dit betekent dat een groot publiek zich aangesproken zal voelen door het gebodene. Toepasselijk De positie van de initiatiefneemsters In 1933 begon de heer Gijsbers met een automobielbedrijf aan de Piusha- ven in Tilburg. Na een aantal jaar ver huisde het bedrijf naar de Bosscheweg, alwaar het nog steeds gevestigd is. Frappant is overigens dat de heer Gijsbers senior nog dagelijks in de zaak aanwezig is en dat terwijl hij de gezegende leeftijd telt van 80 jaar. On der zijn leiding en onder leiding van de heer Gijsbers junior is het bedrijf in middels uitgegroeid tot een bloeiende zaak die meegaat in de ontwikkeling van het merk Suzuki, waarvan Gijsbers officieel dealer is. In dat mee groeien ligt ook het antwoord op de vraag waarom Autobedrijf Gijsbers uitgebreid heeft. De heer Gijsbers ju nior: «De komende jaren heeft Suzuki heel wat nieuwe modellen in het voor uitzicht gesteld. Omdat het erg goed gaat met Suzuki, hebben wij besloten mee te groeien en klaar te zijn als het zover is. Suzuki is immers één van de weinige merken waarvan de omzet nog 1 steeds stijgt.» 1 Ideale stek ven van advies. Deskundig en eerlijk advies op basis van de specifieke wen sen van de consument, die uiteindelijk resulteert in «maatwerk» in verschil lende prijsklassen. «In de aanbouwsec- tor kan de klant z’n keukeninterieur over langere periode opbouwen. Overi gens kan via ons bedrijf de volledige installatie van het keukeninterieur worden verzorgd», aldus de heer Kou wenberg. Open dagen Met de ontkoppeling heeft de keu kenspeciaalzaak zich ontdaan van haar doe-het-zelf imago en komt daarmee tegemoet aan de hogere eisen van de consument, qua produkt en presenta tie. Dit neemt echter niet weg dat in het verleden veel mensen de weg wis kon verk op een i< uit de r* baar, zo oirect or, en afvoerwegen.» Hypermodern Een automobielbedrijf is tegenwoor- J'g niets meer zonder een moderne re- paratie-afdeling. Bij Gijsbers is die zo volledig mogelijk aangepast aan de eisen van de tijd. Hypermoderne test- o banken zijn daar dan ook te vinden, ing kon ge- Overigens wordt het complete onder een aantal houd van elke Suzuki bij Gijsbers zelf uitgevoerd. Gijsbers junior: «We be schikken over een goed team, zowel op de reparatie-afdeling als op de afdeling verkoop. De verstandhouding is prima en wat natuurlijk ook telt: het vak manschap is optimaal.» zaam in de persoon van de heer H. Beeks. Een belangrijk deel van het werk van Schouwburgbrillen bestaat eruit mensen te adviseren. Dat advies begint in veel gevallen met een oogme- Een persoonlijke visie verpakkir - is wat t„. Biest-Houtakker g: -?-**- del «ABC Verpakking». del r proef jaar. is in de regio Midden-BrabanL zullen ook op andere plaatsen in het land win kels van ABC Verpakking worden geïn troduceerd. Voorlopig kan echter voor al de detailhandel in onze regio gebruik maken van de service en persoonlijke benadering van het handelsbedrijf. Onder de noemer reclame- en etala- gemateriaal, kan het modem en veel zijdig assortiment van ABC worden samengevat. «Een assortiment», zegt Cris van Laarhoven van «dat volledig afgestemd is op de de taillist. De particulier kan in onze win kel dan ook niet terecht. Maa; tailhandel kan gebruik maker ze verpakkings- en reclamepro die door onze grootschalige zijn te verkrijgen tegen F scherpe prijzen». De openingst van ABC Verpakking illustreren de detaillist op zijn gems kan gaan neme" smaakvol room. koppe- keukenspe- formule te j.l. is de keu- aand met een presentatie van buiten- "rodukt en van de r Kouwen- it zo mooi wel uit de *-* Te keu- i, dat Aanstaande zondag 9 oktober als het Tilburg Wijnstad is moet u niet vergeten even binnen te wippen bij Schouwburgbrillen in de Schouwburgpromenade. Het juiste adres is Schouwburgring 47 in Tilburg. U kunt daar dan een uitgebreide col lectie skibrillen van het merk Cazal bewonderen. Overigens heeft Schouwburgril- len gedurende de wijnmaand oktober nog iets aardigs voor haar klanten in petto. Bij aankoop van een montuur plus glazen of bij aankoop van een stel contactlen zen krijgt men gratis een fles wijn cadeau. Daarmee wil Schouwburgbrillen u laten zien dat deze winkel op een leuke manier omgaat met haar klanten. Automobielbedrijf A.A. Gijsbers, Suzuki-dealer, aan de Bosscheweg 296 in Tilburg, heeft iets bijzonders te vieren. Het bedrijf bestaat 55 jaar en viert aanstaande zaterdag 8 oktober op bijzondere wijze de heropening van de zaak aan de Bossche weg. Dubbel feest dus. Vooral de vernieuwde en vergrote showroom, er is maar liefst ruim 300 m2 aan binnenoppervlakte bijgekomen, spreekt zeer tot de verbeelding. Bovendien is er buiten een showterrein gerealiseerd van nog eens 750 m2. De moeite waard dus. Om het een en ander niet onopgemerkt voorbij te laten gaan, organiseert Gijsbers een open huis week van zaterdag 8 tot en met zaterdag 15 oktober, inclusief aanstaande zondag 9 oktober. In die week zijn er bijzondere types en modellen van Suzuki te zien bij Gijsbers, bezoekers krijgen een leuke attentie aangeboden en iedereen die klant is of wordt in die periode maakt kans op een vakantiereis naar de Canarische Eilanden. Bovendien zijn er diverse dinerbonnen te winnen door hen. op reclame-, eenlopende detaillisten. Het ontwerp iings- en’ etalagemateriaal. Dit van de opdruk kan volledig worden ten grondslag ligt aan de in verzorgd door de groothandel in Biest- gevestigde groothan- Houtakker. En dat geldt vanzelfspre- „rJddng». De groothan- kend ook voor de andere ABC-pro- mag worden beschouwd als een dukten, die met opdruk worden uitge- ïfproject, met een looptijd van twee voerd. Cris van Laarhoven: «Wij doen Indien de ABC-formule succesvol alles zelf. De kosten die worden ge- - maakt in de zeer belangrijke ontwerp en tekenfase, komen geheel voor onze rekening. Dat heeft te maken met onze visie op verpakking, waarin een grote rol is weggelegd voor eigentijds design qua kleur en vormgeving. In deze visie staat verder een persoonlijke benade ring centraal. Onze klanten hebben te maken met één contactpersoon en dat bevordert de slagvaardigheid». De klant die zijn bestelling gaat af- t»> zo halen, krijgt een extra korting van 10 procent op de reeds zeer scherpe prij-^ zen. Is het gewenste produkt niet in huis, dan zorgt ABC binnen 2 weken voor nalevering en wordt het betref fende artikel ondergebracht in haar as sortiment. En de ligging van ABC Ver- A Hierover zegt Cris van Laar- 1/showroom is centraal gelegen voor de gemeenten Tilburg, Hilvarenbeek en Goirle. En die paar km worden ruimschoots te rugverdiend vanwege de ruime par keergelegenheid die we u kunnen bie- Ontwerp-en tekenfase In een periode van precies 2 jaar weg naar Biest-Houtakker door de heeft ABC maar liefst tien miljoen ABC-wegwijzers onmogelijk verdwa- plastic draagtassen geleverd aan uit- len. Uit marktonderzoek bleek de ling van karweimarkt en ciaalzaak geen optimale zijn. Vanaf 24 september j kenstudio op zichzelf staanc uitermate professionele zonder storende invloeden af. En met een uitstekend pro optimale service, is de visie trotse en enthousiaste heer berg. Hij zegt: «Nu we dit hebben opgebouwd zou ik v wolken willen schreeuwen dat we keninterieur kunnen verzorgen, voor honderd procent voldoet aan eisen van kwaliteit, comfort, budget en ontwerp».

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1988 | | pagina 21