Tilburg neemt als eerste grote gemeente aan financieel project deel opsteker om van de próvinde te horen Voorbeeld dat onze gemeentelijke financiële posi- tie solide is want dat weegt bij de pro- Het van. vincie mee als je zo’n uitnodiging Brabant beschouwt krijgt. Dat betekent ov we nu niet meer de vin moeten houden. Het geblazen». Krosse maakt baar het vertrouwen wat in Tilburg stelt niet te wille men. rd HEROPEND Ridders van de weg regio Tilburg Fiscale voordelen van de B.V, 4Z- RG Gordijnen WLtiMr i Afscheid Ad Woestenburg l en Ad Wagemakers OED. Thema-middag voor Mill-Hillcollege ouderen over Goirle succes dienstverlening Kaas in het nieuws 25 Jaarmarkt Winkelcentrum Groenewoud j Eerste exemplaar Sporen over de Heuvel «Derde wereld rommelmarkt» II B i Actieweek «honger hoeft niet» van 8-16 oktober ©koppelmons Spoorwegtentoonstelling Informatiecentrum Bromfïetsrijbewijs in België RIDDERS VAN DE WEG 1988-pagina 10 Donderdag 6 oktober 1988 - pagina 11 DE TILBURGSE KOERIER ■<a V I Koestraat 144, Tilburg - tel. 013-354515 ten. De zaak waar service nog gewoon is 4 Informatie 4 .423313 7 dagen per DOKTERS WEEKENDDIENST H? Moonboots B influor- kleuren met veters. Foto: Geert van Loon Vanwege de heropening van ons bedrijf kunt u nog profiteren van de feestelijke aanbiedingen. itena tefinanciën-nieuwe stijl te deze jaarmarkt 1 Radio gar een Fiscale nadelen van de B.V. Als u geld uit de B.V. haalt betaalt u eigenlijk voor de tweede keer belas- r A.J. Evenht chauffeurs in ne» 1 Woest Bij aankoop van minimaal f 5,- ontvangt u een opvouwbaar schaartje kado (Ter waarde van f 3,95) Aktie duurt van 1 t/m 14 okt. a.s. (Zolang de voorraad strekt I) de Isel l geen loud v VERLOREN GEVONDEN n fluor met deuren. JcLUBKORTINGIO%j 1-423030 da- dmet I a.s. END 5 uur we- ie te niet projt digin meer ide ambachten o.a. boetseren Rie- hart Groenland, houtsnijwerk Jan Wa- genaar. Demonst ->55+. tel. 430617 probleem :m, Assen, igowaard, Ie provincie len bescha- Jtrecht, en Zutphr 1HUIS den «open huis» ho ste timmerman die nog aan 'et, na de wel ver- overigens al weer hoor tegenzit, staan wij oor u klaar met een inse kaas, ’n proefje i brokje zoetemelkse meen te doen. st. annaplein 16 t Parkeren geen pr zaak te vinden. «Het betekent voor de gemeente Tilburg konkreet dat ze daadwerkelijk op 1 januari 1989 met de nieuwe begroting aan de slag kan want die zal heel snel goedgekeurd kunnen worden. Ten tweede is het een Een dag Hulp Langdurig aan ring; e anker met j 2 sleutels; rood, 2 sl. hanger, kreeft, Een verdere uitwerking van de voor- en nadelen van de BV wordt gegeven in het boekje dat is uitgegeven door de Stichting voor Juridische Adviezen (JAS). De uitgave bestelt u door 19,50 over te maken op giro 4749072 (of bankreknr. 566367041) t.n.v. Stich ting voor Juridische Adviezen, Lam menschansweg 54, 2313 DN te Leiden onder vermelding van: «BV», bestelnr. 7 en de naam van dit blad. G.S. van Noord- de deelname van Ieder jaar wordt aktieweek «Hong»’- ganiseerd. Dit ja<u i t/m een samenwerking lieu-, lant nisaties. Op ven, cure Heuvel» rho- recht bij d over de Niet, p/a in Eijke- De 19de «Derde Wereld Rom melmarkt» die op zondag 25 sep tember j.l. op het schoolterrein van het Mill-Hillcollege werd ge houden was wederom een succes. len later met winst omdat de B.V. «vetter» is geworden, dan ligt dit per centage iets anders: u betaalt over de waardevermeerdering van de aandelen gedurende de bezitsperiode 20% in komstenbelasting. U dient zich te realiseren dat de ps ticuliere ondernemer zonder B.V. ei fiscale oudedagsreserve kan vormen en de zelfstandigenaftrek heeft. Daarover was de heer Sonneveld heel duidelijk. Hij noemde het een prestatie dat Tilburg nu zover was. «Tilburg kan als voorbeeld voor de grote gemeente elders in Brabant gel den», aldus Sonneveld die er desge vraagd aan toevoegde dat overigens Eindhoven en Breda op korte termijn ook mee gaan doen aan het project. De gemeente Den Bosch was volgens hem nog niet zover. De uitnodiging aan Til burg om aan het project mee te doen geldt, voor alle duidelijkheid, voor het jaar 1989. Medio dat jaar zal de pro vincie bekijken of Tilburg voor 1990 weer uitgenodigd wordt. Iedere uitno diging is immers maar voor één jaar donderdag 29 september j.l. kon mamens uitgever JEVEL-Jan van Laar! directeur K. Groen (1) het eerste exemplaar van het boek «Sporen c""*r uvti» van Jacob H.S.M. Veen overhandigen aan de heer R.A.J.M. van J ren, wethouder van ruimtelijke ordening in Tilburg. bestuurlijke verhoudingen) een officiële uitnodiging om deel te nemen aan het project financieel toezicht - nieuwe stijl. De gedeputeerde overhandigde de uitno diging aan de Tilburgse wethouder Krosse. Tilburg is daarmee de eerste grote ge meente die in Noord-Brabant deelneemt aan het project. De fiscale motieven om een B.V. op te richten zijn tweeledig: Allereerst geldt binnen de ondememerssfeer voor natuurlijke personen die gehuwd zijn een maxi male aftrek voor de meewerkende echtgeno(o)t(te). De gemaximeerde meewerkaf- trek is bovendien niet hoog te noemen. In uitzonderingsgevallen kan een reële be loning gegeven worden of is de man-vrouw firma mogelijk. Bij de onderneming die in de B.V.-vorm gedreven wordt kan de vrouw in dienst treden bij de B.V. De sala riëring is dan wat vrijer en uw vrouw is wè) verzekerd inzake de werknemersverze keringen. Het trutuui Allerlei ma met mende «Street-para proefstandjc dat mooie heet U zult begrijpen, dat wij, als specialisten in een ander schitterend landbouwprodukt, wat «kaas» immers is... dat wij: «extra uit pakken» 1 Immers «Een wijn zonder kaas is toch fei telijk dwaas» OPENI Inderdaad... wij houde pelijk zal de laatst J het herstel van onze zaak werkt brand van enkele weken geleden, dwenen zijn. Onze zaak is overi*— ruim een week open, hoor straties van turnen en dans- Als er dan verder niks tr-- groep 55komende zondag extra voor u ua<u Een mini-kermis, het radio Veronica heerlijk «plattootje» Frans- promotieteam, een grimeur voor het Boeren Stolwijker of een t- gratis opmaken en schminken van de compleet raet n wann Frans jeugd, een enveloppeprijzenspel en een st0 r Je urrNODIGING infostand van scoutinggroup ais u dan... na al die proefjes wijn hier-en- Groenewoud zullen de braderie extra daar... even langs <De Katterug» komt... flair geven. dan weet u pas echt, hoe lekker kaas en wijn Een extra klapper op deze jaarmarkt kan zijn is de mobiele drive-in show van Radio «Tilburg wijnstad», dat is goed «Tilburg Fantasy met podium, optredens van Kaas- Wijnstad» is beter artiesten en spel- kwisprogramma’s. Fons van den Hout- Bezoek deze gezellige markt! Extra eisen Gedeputeerde Staten van Noord- Brabant besloten in 1984 tot een nieu we aanpak van het toezicht op de ge meenten. Uitgangspunt daarbij dat de provincie en de gemeenten komen tot een nieuwe werkwijze waarbij de slag vaardigheid vergroot wordt en de be moeienis van de provincie met de ge- meentefinanciën vermindert. Dit stelt extra eisen aan de wijze waarop de ge meenten hun boekhouding voeren en de cijfers presenteren. Gemeenten waarvan de provincie verwacht dat zij aan die eisen voldoen ontvangen een uitnodiging om deel te nemen aan het project. Ondanks het slechte weer kwam men tot een opbrengst van 74.287,69. Nadat de organisatie kosten zijn verrekend, kunnen van dit bedrag 4 ontwikkelings- projekten voor een groot gedeelte worden gesteund. Het betreft hier projekten in Ghana, Malawi, de Filippijnen en Kenia. Het slechte weer in het week end van de markt speelde de or ganisatie parten. Door een extra grote inzet van een groot aantal medewerkers was de organisatie in staat de Rommelmarkt door te laten gaan. In 5 grote tenten die de dagen voor de markt bloot hadden gestaan aan storm en zware regenbuien kon toch nog een groot gedeelte van de aange voerde goederen worden ver kocht. In tegenstelling tot wat el ders is gepubliceerd is er geen tent omgewaaid en viel ook de waterschade nogal mee. De heer A.J. Evenhuis, Staatssecretaris van Economische Zaken, heeft zaterdag 1 oktober 1988 in het Autotron te Rosmalen aan 58 chauffeurs in het beroepsgoederenvervoer onderscheidingen uitgereikt, behorende bij de toegekende titel «Ridder van de Weg». In de groep van 58 ook 2 chauffeurs uit onze regio: de heer Van de Lisdonk uit Tilburg van transportbedrijf Van Casteren en de heer Versteijnen uit Berkel-Enschot van ’t transportbedrijf Wassing. Op de eerste rij helemaal rechts de heer en mevrouw Van de Lisdonk. In dezelfde rij 5e en 6de van rechts de heer en mevrouw Versteijnen. Ook dit jaar weer de gezellige knus se jaarmarkt in het Groenewoud op zondag 9 oktober van 10.00 tot 17.00 uur. Jaarlijks neemt het aantal bezoekers toe, men ontdekt de ruimte en over zichtelijke opstelling van de marktkra men en vindt het prettig markten. Ook parkeerproblemen kent men hier niet. Ongeveer 100 standhouders uit het gehele land zorgen voor de nodige aan biedingen en stunts. Ook de deelnemende winkeliers zul len voor de nodige akties zorgen. Nieuw is dit jaar de automert waar particulieren hun auto te koop kunnen aanbieden (bij volgende belangstel ling). Ouc ting. Éénmaal betaalt de B.V. 42% vennootschapsbelasting en daarna be taalt u inkomstenbelasting over het ge noten dividend. Dit laatste kan, zoals reeds gezegd, oplopen tot 72%. Dat is dus een dubbele heffing en uiteraard niet aantrekkelijk. Laat u het geld in de B.V. zitten en verkoopt u de aande- In de loop van die jaren hebben ze - net als bij vele andere scholen - het leerlingenaantal gestaag van jaar tot jaar zien dalen, tevens veel leerkrach ten zien vertrekken. Stilzitten was er voor beiden niet bij naast het «gewo- lesgeven en school leiden. Ad stenburg was zeer aktief in het Til- „se onderwijsveld en beeft zich ook zeer sterk gemaakt voor het onderwijs aan analfabeten. Tevens gaf hij jaren ’s avonds op zijn eigen school bijles aan ouders van kinderen uit vooral hogere leerjaren, zodat ze hun kroost beter op dit gebied konden begrijpen en helpen. Zelf koken een probleem noodgeval ’s nachts of overdag? T nodig in de huishouding? Lo- ziek, wat nu Op woensdag 12 oktober organiseert de Stichting Bejaardenwerk Tilburg samen met andere instellingen een voorlichtingsmiddag voor zelfstandig wonende ouderen. Het thema dienst verlening staat centraal. Op een originele manier worden ver schillende instanties en vormen van hulp aan het publiek gepresenteerd. Er ‘is een informatie-markt en er zal een lezing gehouden worden, maar er is ook tijd voor ontspanning en muziek. Als u zelfstandig wilt zijn en blijven is het belangrijk dat u de mogelijkheden en diensten kent die bij uw situatie passen. Wat kan er in Tilburg voor u wor den gedaan? Op de komende voor lichtingsmiddag vindt u een antwoord. Tevens zal er voor ieder bezoeker een boekje zijn waarin alle bestaande voor zieningen en de kosten daarvan staan gebundeld. Zorg dus dat u c De middag vindt plaats m stencentrum «De Garsthof», Colum- busplein 15. Het begint om 14.00 urn en zal om 16.30 uur eindigen. «De Garsthof» is te bereiken met buslijn 2 en 6. Voor ouderen die niet op eigen gelegenheid kunnen komen kan ver voer geregeld worden. Laat dit dan tij dig weten, uiterlijk 1 dag van te voren. Voor meer informatie, of opgave voor vervoerStichting Bejaarden werk Tilburg, tel. 350505. er een landelijke vweek «Honger Hoeft Niet» geor- iseerd. Dit jaar is deze week van 8 i 16 oktober. Honger Hoeft Niet is acnwcrkingsverband van mi- idbouw- en derde wereld orga- Tilburg 3 oktober Geachte lezer, et komende weekend staat Tilburg-cen- im in het teken van «Tilburg Wijnstad». i evenementen staan op het program- et als één van de hoogtepunten ko- zondag van 11 tot 5 uur ’n soort parade» met overal in de stad ndjes, informatie-tafels, enz. over lie landbouwprodukt, dat «wijn» Wethouder Krosse van Cultuur en Financiën nam de uitnodiging dank baar in ontvangst: «Ik ben er verguld mee», aldus Krosse die er aan toevoeg de deze blijk van vertrouwen tussen de gemeente en de provincie en goede Radio Tilburg De belangrijkste aktiviteit in de Til burgse aktieweek is een fietspuzzel- tocht, gekombineerd met een middag vol aktiviteiten in LTS «de Westhoe- ve» op zondag 16 oktober. Op dinsdag 11 oktober is er om 20.00 uur een lezing in De Ark, Hen drik de Keyserstr. 74 in Tilburg. Theo Andriessen gaat daarbij in op het nut van kritisch konsumeren. Van 8 t/m 16 oktober verzorgt vegetarisch restau rant De Imme, Willem Il-straat 52a een wereldvoedselmaaltijd. Dit is een maaltijd met ingrediënten, die iedere wereldbewoner elke dag zou kunnen eten. In zaal AZ9 van de KUB is er op 13 oktober a.s. om 14.00 uur een lezing met als thema: «Milieu en ontwikke ling, toekomstperspectieven». Wie meer wil weten over de aktie «Honger Hoeft Niet» kan op woens dag 12 oktober en/of vrijdag 4 oktober tusen 13.00 en 14.00 uur luisteren naar Radio Tilburg. Dan hoort u onder an dere gesprekken op school en in de su permarkt rondom de actie. Uiteraard kunt u voor meer informatie ook te- ij de werkgroep Honger Hoeft i-.*ct, p/a Korvelseweg 127, 5025 JC Tilburg, tel.: 013-351523 (Rob den Haan of Len van Bergen). Onlangs zijn door het kabinet plan- tb nen gemaakt het toptarief in de in- ve komstenbelasting te verlagen tot 60% en in de vennootschapsbelasting tot 40% voor winsten beneden 250.000,- en 35% voor hogere winsten. Hierdoor wordt het nog aantrekkelijker om bij relatief geringe winsten een eenmans zaak in een B.V. om te zetten. Foto: Geert van Loon In het Gemeentelijk Informatiecentrum, Stadhuisplein 132 te Tilburg, wordt de Inkomstenbelasting hele maand oktober een tentoonstelling over de geschiedenis van het railvervoer in en om Tilburg gehouden. De tentoonstelling staat in het kader van de herdenking tariei «Tilburg 125 jaar stad aan het spoor» en is gratis toegankelijk. Het tentoongestel- Het tarief van de inkomstenbelas- de materiaal is te bezichtigen op maandag en zaterdag van 13.00-17.00 uur en op ting is daarentegen progressief. Dat dinsdag tot en met vrijdag van 9.00-17.00 uur. wil zeggen dat naarmate het belastbaar inkomen stijgt het tarief ook stijgt en dit kan maximaal tot 72% oplopen. Bij zeer grote winsten houdt u in de B.V. meer over na belastingheffing. Vooral als u het geld langere tijd in de zaak wilt laten zitten is een B.V. fiscaal ge zien voordeliger. Verder is uw direc- teurssalaris aftrekbaar van de winst, terwijl de onttrekkingen aan de zaak bij eenmanszaken niet aftrekbaar zijn. Dit betekent dat ook de over dit salaris geheven loonbelasting aftrekbaar is! Een tweede fiscaal motief is gelegen in het veel lagere tarief van 42%, dat ook ongeacht de hoogte van de winst gelijk blijft in de vennootschapsbelas ting. Of u nog 5.000,- of 500.000,- belastbare winst heeft in uw B.V., er wordt altijr. 42% belasting over gehe ven. En wie kent niet de drumband «De Groeseindse Jagers»? Zo’n 30 jaar ge leden opgericht door Ad Wagemakers, in de tijd dat het Groeseind nog zo’n hechte buurt was. Natuurlijk wordt aan hun afscheid niet zomaar voorbij ge gaan. Op 13 oktober a.s. wordt er feest gevierd. Voor de kinderen van de school betekent dat een gezellige feest middag in het parochiehuis aan de Ro bert Fruinstraat. Nadien is er dan het officiële gedeelte voor de teamleden, met schoolbestuur, medezeggenschaps raad en uiteraard de echtgenotes van de afscheidnemers, ’s Avonds volgt de af scheidsreceptie in de zaal van café «v.d. Brekel» voor genodigden, oud-leerlin- gen, oud-collega’s en buurtbewoners. Daar zal uiteraard drumband «De Groeseindse Jagers» niet ontbreken Zoals zovele onderwijsmensen die dit jaar van de DOP-regeling (een soort VUT) gebruik maken, nemen ook twee leraren van «Den Spechten- borgh» de gelegenheid waar het aktieve onderwijs vaarwel te zeggen. Beiden zijn reeds lang in het onderwijs, en ook al enkele jaren op het Groeseind. Ad Wagemakers zelfs al sinds 1955, op de toen nog bestaande jongensschool. Vier jaar na de fusie in 1968 kwam Ad Woestenburg als hoofd op de gemeng de lagere school «Den Spechten- borgh». Zaterdag 8 en zondag 9 oktober HUISARTSEN TILBURG Raadpleeg voor het adres van de dienstdoende arts uw eigen huisarts HUISARTSEN GOIRLE De dienst loopt van zaterdag 8.00 tot maandag 8.00 u. Zo mogelijk om 12.00 of 17.00 u. op het praktijkadres van de dienstdoende arts. Raadpleeg voor het adres van de dienstdoende arts uw eigen huisarts. HUISARTSEN MOERGESTEL Dienst: vrijdagavond 17.30 u. tot maandagochtend 8.00 u. P. Terwindt, Oirschotseweg 2, Moergestel, tel. 04243-1204 TANDARTSEN De weekenddienst gaat in op zater dag om 8.00 u. Er zijn zowel op zater dag als op zondag feestdagen 2 spreekuren, nl. van 12.00 tot 12.30 u. en van 17.30 tot 18.00 u. Jan maat. Piusplein 50, tel. 426219 APOTHEEK WEEKENDDIENST 7 oktober tot 14 oktober: De dienst begint vrijdag om 17.30 Peterse-Dings Westermarkt 7, tel. 672165 Goirlese apotheek Tilburgseweg 116a, Goirle, tel. 341390 Jan Heijns-apotheek tot 21.00 uur en za. en zon. van 10.00 tot 21.00 uur Boerhaave Dunantstraat, tel. Jan Heijnsstraat 10 ALTIJD DIENST - week, 24 uur per dag. DIERENARTSEN ZATERDAG EN ZONDAG Dierenkliniek de Rashof Bosscheweg 110, tel. 331648, alle afspraken, ook voor dierenkliniek, NS-plein en Palet-plein 34. V. Riel, Bakx en Smarius, tel. 674590 V. Weelden, Oerlesestraat 125 tel. 425529 Dierenkliniek Stokhasselt, tel. 554132 Dierenkliniek Boerhaave, tel. 366258 Dierenkliniek den Herd, Capucijnenstraat 76a-76b tel. 432867-420274 Dierenkliniek Goirle, tel. 554132 Abcovenseweg 17, Goirle Wermenbossestraat 21, Goirle Dierenkliniek Mortelplein Burg. v.d. Mortelplein 127 tel. 630056 Dierenkliniek de Reeshof Baflostraat 41, tel. 703477 DIEREN AMBULANCE Tilburg e.o., alarmnummer: 420055 info-lijn: 354141 Bij de Gemeentepolitie Tilburg op de afdeling Surveillance Ondersteu ning is het onderstaande aan gevon den voorwerpen binnengekomen afge lopen week. Inlichtingen bij het hoofdbureau aan de Noordhoekring, tel. 013- 428911. Tassen: polstas: inh.: portefeuille, opschrift: Segdear BV en foto; rug zak: bord.-rood, inh.: kindersport- spullen; sporttas: blauw-rood, inh.: borduurwerk, trui en poloshirt; plastic tas: inh.: blauwe damesjas en grijze jas; plastic tas: inh.: sportkleding en schoenen. Portemonnaieportemonnaie: c mes, rood klapmodel en zwart kis model; portemonnaie: zwart n knipsluiting, inh.: 2 sleutels. Huisdierenbouvier, teef, zwart; poes, grijs/wit, met groen halsbandje; poes, oranje; hond, soort keeshondje, bruin, reu; Duitse herder, lichtbruin, zwarte kop; Yorkshire terr., teef; poes, kater, zwart, met vlooienbandje. Div.bril, zilverkleurig; horloge, dames, zilverkleurig, 8-kantig; horlo ge, quartz, goudkleurig, heren; regen- broek, blauw; kleding, rok, 2 dames- slips, fantasy panty; mes, vlindennes; enveloppe, wit, met foto’s, t.n.v. An dré Coppens; sierraden, 7 kruisbeeld jes in doosje juwelier. Sleutels: 2 sleutels aan ring; etui met 2 sleutels, bruin; anker met 3 sleutels; kurk/dobber met 2 sleutels; label, bruin, 3 sleutels; etui, rood, 2 sl. en geld; ring met 7 sleutels; hang" boekje met 2 sleutels; hanger, k.^,.,, met 5 sleutels; 1 sleutel. Kijkdagen gevonden sleutels: dage lijks tussen 09.00 uur en 17.00 uur, be halve op zondag. Bromfietsers in België moeten bin nenkort het zogenaamde rijbewijs A3 halen. De bromfiets wordt daarbij ge typeerd als een gemotoriseerde twee- wieler, met een maximale cilinderin houd van 50 cc. en een maxima snel heid van 40 km/uur. De snorfiets valt buiten deze regeling. Voor het rijbe wijs A3 dient de bromfietser ook een praktijkexamen af te leggen. De gevol gen van de maatregelen voor Neder landse bromfietsers die een bezoek aan België brengen, zullen pas over enige weken bekend zijn. Dit deelde een woordvoerder van de ANWB in Den Haag mede met verwijzing naar het overleg, dat hierover binnenkort plaatsvindt. Het is voorlopig raadzaam als de Nederlandse bromfietser bij een bezoek aan onze zuiderburen een iden titeitsbewijs bij zich draagt waaruit blijkt, dat betrokkene niet in België woonachtig is. Ook in Tilburg wordt aandacht be steed aan de aktieweek. Dit gebeurt door de speciale Honger Hoeft Niet- werkgroep van het Centrum voor Ont wikkelingssamenwerking. Deze werk groep dient als koördinatiepunt voor de Tilburg’" Er wordt voedsel reldbewonti laten eten. Hoe komt iedere wereldf' heeft? Eén van omvau™ ken daarvoor is i erbij bent. lage pnjzen geve in het dien- de derde wereJd rf», Cok m 14.00 5.30 uur eindigen. bereiken met busl op eigen kan ver- m tij- iren. Tilburg wordt i de aktieweek. „__e Honger *--* ^-ntru menwerking. als koördinatiepunt rgse aktiviteiten. >rdt op de wereld voldoende geproduceerd om iedere oner iedere dag voldoende “7üc komt het dan dat i ibewoner genoeg te eten in de belangrijkste oorza- is dat wij in het westen te —ven voor produkten uit 1. Daardoor kunnen de mensen uit de derde wereld onvol doende voedsel kopen en kunnen ze bovendien geen aandacht schenken aan het behoud van het milieu/de bo- demvuchtbaarheid. Hierdoor komt dat de aktie zich inzet voor duurzame voedselproduktie. Sleutelwoord van de aktie dit jaar is «kritisch konsume ren». Om dit kritisch-komsumeren konkreet gestalte te geven zijn zeven produkten (koffie, tropisch hardhout, cola, vlees, margarine, cashew-noten en melk) uitgekozen als speerpunten voor de aktie. ^5 RIDDERS

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1988 | | pagina 11