ló Gemeentepagina fi Gemeente neemt verkeersmaatregelen in de kermistijd JK r >5, xUixI/ixIz Gemeente| lilburg TILBURGSE KERMIS 23 T/M 31 JULI I Gemeentelijk informatiecentrum van het gemeentehuis donderdagavond gesloten Gemeentelijke telefoonnummers Horecasluiting tijdens kermis om 04.00 uur Tijdens de jaarlijkse kermis Is het sluitingsuur voor horecabedrijven voor de periode van 23 tot en met 30 juli vastgesteld op 04.00 uur. Ondernemers die hiervan gebruik wensen te maken hoeven hiervoor GEEN ontheffing aan te vragen. Parkeren tijdens kermis eenvoudig wl juli 1988-pagina 6 Donderdag 14 juli 1988 - pagina 7 DE TILBURGSE KOERIER Samenstelling afdeling Bestuurssecretariaat en Communicatie van de Gemeente Tilburg, Stadhuisplein 130, 5038 TC Tilburg, 013-429204 ■belstunt Actuele folders Taxi’s iant, Markten ia de EHBO Vooral voor kinderen is de kermis een wondere wereld Hinderwet Vergunningen tenfondsen jveren zoals: s gesloten NEGEN DAGEN LANG 250 ATTRACTIES imme stations A er geprijsd Gallery. in! Attracties en sfeer trekken drommen mensen leder jaar weer verrassende nieuwe trekkers Afsluitingen en wegomleggingen De volgende wegen zijn tijdens bo- TILBURGSE KERMIS MEER DAN KERMIS ALLEEN! In de maanden juli en augustus is de balie Coördinatiecentrum en politiebus Op de Heuvel tegenover de Heuvel- NOG NOOIT NAAR DE TILBURGSE KERMIS GEWEEST?! U HEEFT NU NEGEN DAGEN DE TIJD! DE GROOTSTE KERMIS VAN DE BENELUX op Men kan hier ook uitleg krijgen over de aanvragen. itraat 357a 160-40680 Varitex Varodem Glatt-Elast i ge- ker- /eer i Werkvoorziening rmnummer Actuele tentoonstellingen Stadsbeheerplan compacte stad Bouw tweede stadskantoor De gemeente Inbraakpreventie fietsroute m de Pro- t verwe- Spoorlaan 416-A, telefoon 013- 351135. Openingstijden Maandag van 13.00 tot 17.00 uur Di. t/m vr. van 9.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur Tel. 358575 d verkeer via de >rdt verwezen vit Er zijn 4 extra standplaatsen voor taxi’s aan de westzijde van de Spoorlaan. 428811 428811 429071 428811 42950C 553987 420723 36000C 556189 363000 329911 363000 329291 429120 428711 428770 673765 428911 354545 641911 06-11 poort is het coördinatiecentrum van de gemeente gevestigd. U kunt hier terecht voor informatie over de ker mis. ïkrant 1988 Jurg ;iaal voor startende Zowel op de Paleisring als op de verlengde Spoorlaan nabij de Am- ro-bank zal een EHBO gevestigd zijn. Ter inzage Div. bestemminj bouwplanpr Onderzoek van 9.00 tot 12.00 uur en bovendien op dinsdag van 18.00 tot 21.00 uur. Buro Budgetadvisering Publieke Werken Buro huursubsidie Cei i trale begraafplaats Politie Brandweer Sociale Alarr Helicoptervluchten boven de kermisterreinen (27 juli), op een stalen t/m 28 juli) Trein toegangbiljetten van de NS aantrekkelijk kermisvieren voor slimme treinreizigers. Informatie bij de NS Sluitingstijden horeca Cafés, restaurants, cafetaria’s en dergelijke mogen vanaf de nacht van zaterdag op zondag (23 en 24 juli) tot en met de nacht van zater dag op zondag (30 en 31 juli) tot 04.00 uur geopend zijn. Motorstunts draad (25 Internationale Concordeskishow voor de allerlaatste maal in Nederland (31 juli) Nostalgische danstent (23 t/m 31 juli) Straatartiestenfestival (28 juli) Uitgebreide terrassen het apengesteld richtingen "‘raat. Het c.leen toegan- haaveple fstraat vanuit - Lijn 4/t Naast het coördinatiecentrum staat de politiebus «De Schakel». Voor andere informatie kunt u ook te recht bij de VW Hart van Brabant, De allergrootste verzameling miniatuurkermissen die ooit bijeen is gebracht te zien bij de Beekse Bergen, tot en met 31 juli Sluiting gemeente In verband met de kermis is de ge meente gesloten op maandagmid dag 25 juli, dinsdagmiddag 26 juli en woensdagmiddag 27 juli. De vergunning ligt van 15 juli 1988 tot en met 14 augustus 1988 ter In zage bij de Milieudienst in het Stad huis (Stadhuisplein 130) elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur en bo vendien op dinsdag van 18.00 tot 21.00 uur. Men kan hier ook uitleg krijgen over de vergunning. Indien men bezwaren heeft kan tot 15 augustus 1988 beroep worden Heikantlaan 10 Burgemeester en wethouders heb ben een hinderwetvergunning ver leend voor het uitbreiden van een verkooppunt voor motorbrandstof fen met een installatie voor auto- gas. Aanvraag Hazennest 15 Er Is een hinderwetvergunning aangevraagd voor het oprichten van een bedrijf voor de assemblage van meubelen door J. Poels. De aanvraag ligt van 15 juli 1988 tot en met 14 augustus 1988 ter Inzage bij de Milieudienst in het Stadhuis (Stadhuisplein 130)elke werkdag eiken kast kan hij niet meer, leelprijs is wel (bewaakt parkeren), Stadhuisplein (achter het stadhuis) en aan de Em- mastraat - In de parkeergarage onder het Koningsplein (dag en nacht ge opend en bewaakt) - In de Lange Nieuwstraat nabij Pellikaanhal - Heuvelpoort (bereikbaar vanuit Piusstraat) Tegen foutparkeerders wordt opge treden. De vrijdagochtend markt op 22 en 29 juli, de zaterdagmarkten op 23 en 30 juli en de kermisjaarmarkt op maandag 25 juli worden gehouden op het Stadhuisplein ter hoogte van het kantongerecht. De woensdag- ochtendmarkt op 27 juli van het Besterdplein wordt gehouden in de nabijgelegen straten ten oosten van het plein. Schriftelijke bezwaren kunnen tot 15 augustus 1988 worden inge diend. In een aparte brief kan wor den verzocht persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Bedrijven die overlast (hinder) kun nen veroorzaken, kunnen op grond van de Hinderwet een vergunning nodig hebben. Dat wil zeggen dat zij bij de gemeente een hinderwet vergunning moeten aanvragen. De normale procedure bestaat uit ver schillende stappen: aanvraag om een hinderwetvergunning - ont- werpvergunnlng - vergunning. BIJ elke stap kunnen bezwaren worden gemaakt. De bezwaarma kers krijgen steeds een schriftelij ke reactie op hun Ingediende be zwaren. (Tijdens een openbare zitting op 3 augustus 1988 om 10.00 uur bij de Milieudienst kunnen mondeling be zwaren worden gemaakt. Boven dien is het dan mogelijk van ge dachten te wisselen met de ge meente en de aanvrager.) Schriftelijke bezwaren moeten wor den gericht aan burgemeester en wethouders van Tilburg. Deze brief moet worden gestuurd naar de di recteur van de Milieudienst, Stad huisplein 130, 5038 TC Tilburg. Iedereen die bezwaar heeft ge maakt tegen de aanvraag kan ook later een bezwaar indienen tegen de ontwerpvergunning. Dit geldt „w. «»er over de f Stationsstraat en i ïrsstraat wordt ook voor hen die om gegronde re denen niet in staat waren een be zwaar tegen de aanvraag in te die nen. jngs- en irocedures naar de behoefte van kinderopvang bij bedrijven en instellingen in Tilburg Vierde nota over de ruimtelijke ordening Raamnota homo- emancipatiebeleid - Het fietsverkeer tussen de Stat' fessor Donder zen via de Spoorlaan. Stadhuis Algemene Zaken Gemeentelijk archief Milieudienst Milieuklachtennummer Waterzuivering Noord Waterzuivering Oost Stadsreiniging Afvalbegraafplaats Welzijnsdienst Sociale Dienst Sport en Recreatie ingesteld bij afd. voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage door iedereen die al bezwaar heeft gemaakt tegen de aanvraag en de ontwerpvergun ning. Ook zij die om gegronde re denen hiertoe niet in staat waren kunnen beroep instellen bij ge noemde afdeling. De gemeente heeft er alles aan daan het de bezoekers van de k mis gemakkelijk te maken hun auto te parkeren. Ook bezoekers van bulten de stad worden met speciale «kermisparkeerborden» snel naar een plaatsje voor hun vervoermid del geleld. Naast de «P» staat op de borden het Inmiddels bekende kermislogo van Tilburg. Volgende week dinsdag ver valt het spreekuur van wethou der Van Hassel vengenoemde dagen voor alle ver keer afgesloten - gedeelte van de Heuvelring tus sen de Spoorlaan en het Plusplein - NS-plein noordzijde, Koestraat vanaf NS-plein gestremd - de Paleisring Wegomleggingen - De noordelijke rijbaan van Stadhuisplein wordt Of voor verkeer in beide r._. van en naar de Emmastre Pieter Vreedeplein is allet kelijk via de Telegraafstraat vanu.. de Willem-ll straat. - Verkeer uit zuidelijke richting, naar het Piusplein krijgt voorverwij- zingen bij de Primus van Gilsstraat en de Koopvaardijstraat. Het Pils plein blijft bereikbaar tot en met Jan Aartestraat. - Het zuid-noord verkeer over de Broekhovenseweg wordt of verwe- o zen via de Bisschop Zwijssenstraat via d - Schouwburgring - Noordhoekring Zwjj, of via de Piushaven - Ringbaan Nad\ - Het noord-zuid Korvelseweg wor Noordhoekring. - Het west-oost verkeer over de Bredaseweg wordt of verwezen de Noordhoekring - Spoorlaan g, via de Bisschop Zwijssenstraat. - Het noord-zuid verkeer via de Besterdring wordt of verwezen via de Spoorlaan - Ringbaan Oost of via de Spoorlaan - Noordhoekring - Korvelseweg. Om de jaarlijkse kermis in Tilburg In goede banen te leiden, zijn ver schillende verkeersmaatregelen nodig. De maatregelen gelden van af woensdag 20 juli (in verband met de opbouw) tot en met dinsdag 2 augustus, 12.00 uur. Het beroepschrift moet in 2-voud worden ingediend. Daarnaast kan tot 15 augustus 1988 een verzoek tot schorsing van de vergunning of tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Dit verzoek moet men richten aan de voorzitter van de genoemde afde ling. Wanneer dit verzoek niet wordt ingediend en er wordt ook geen beroep ingesteld bij de Kroon, is de vergunning geldig vanaf 15 augustus 1988. Waarop letten bij de koop van een huis Gemeentegarantie in Tilburg Alle postbus 51-folders (ook in diverse talen) Rechten en plichten van huurder en verhuurder Uw eigen woning weer als nieuw Huisvestingsmogelijkheden bejaarden Seniorvakantiel Bouwen in Tilbi Bijstand speci. zelfstandigen Premiekoopwoningen A Woonruimte zoeken Homo-emancipatiebeleid Autowrakkenplan Zwemwater in Noord-Brabant Verordening verblijfsgebouwen Woningverbetering Busverbindingen De verbinding Heuvelring - Stad huisplein v.v. loopt als volgt - Lijn 1 Noordhoekring - Bredase weg - Lijn 2 normale route - Lijn 3/7 Spoorlaan - verlengde Spoorlaan halte Amro-bank - Boer- haaveplein ;/5 Noordhoekring - Lange Schijfstraat - Korvelseweg - Lijn 6 Noordhoekring - Schouw burgring - Bisschop Zwijssenstraat De halten Heuvelring en Stadhuis- 'u^' plein alsmede op NS-plein verval- st ae len. Nabij het kantongerecht aan het Stadhuisplein wordt een extra bushalte gecreëerd. De streeklijnen 142 en 143 zullen j de Schouwburgring - Bisschop Zwijssenstraat rijden. Nadere informatie omtrent dienstre geling bij kantoor BBA of bij de chauffeurs. Parkeren is mogelijk nvia Op het Pieter Vreedeplein of - Op het parkeerterrein aan de Spoorlaan tussen het postkantoor en het station - Noordhoekring bij tankstation - Achter de Amro-bank aan de Spoorlaan - Op het Louis Bouwmeesterplein aar garantie ervoordeelprijs n eiken fe Ji

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1988 | | pagina 7