4- s gj Monumentenwacht bestaat vijftien jaar I Bertens Autobedrijven stelt zich voor 1. 1 Schilderde HTGEZOHD. EET VIS REMMERS-DE JAGER De Holle Bolle Boom De zomer kan beginnen Opening Carex Uitlaatcenter T sport - sport - sport Informatica-dienstverlening aan Tilburgse scholen Yotocoatregenkleding wordt volwassen mode Velddag Veron afdeling Tilburg HOLLANDSE NIEUWE Technika 10 Donderdag 2 juni 1988 - pagina 25 DE TILBURGSE KOERIER 1988 - pagina 24 Vouwblad Ook voor gordijnen Net iets anders Toekomstverwachting di velddag. Tijde 4 juni om 17.00i zijn officieel geli- ri dus bij de diverse laan (het zijn dus ,Ton- zicht, tudio ’t Sant 1 :R- Kanaal 8 g 1: PROFITEER NU! TUINCENTRUM brabantse dam kampioenschappen .00 uur uur 30 uur Lekker spelen buiten in de zon. Tijdelijk 3,- korting bij 2 slips! Op de Tilburgse Kabelkrant kom je de leukste aanbiedingen tegen F VISSPECI AAL ZAAK L BESTERDRING 27 TILBURG,TEL.420424 Certifit een produkt van ten Cate verkrijgbaar bij: LEO VAN IERSEL Piusstraat 22 TILBURG - Tel. 422200 inzen medaille: Sandra Koopmans 200 vrijeslag dames. zoal gebeurt tijdens een dagdeel. Ver der zijn er foto’s te zien van de afgelo pen 10 jaar. Natuurlijk worden de peu ters - idingen ondei voorbeeld na u. Een apdei -’metderac vdddagstation dat de am< '“gio opzetten (met als r< Voor verzoekplaten en berichten tel. 013/436017 (redaktie). RADIO TILBURG POSTBUS 555, 5000 MB TILBURG De Brabantse Damkampioenschappen wor- zaterdag afgesloten met de laatste ron- pakken, kan Ca- zéér interessante vakkundige mon- 14.00 uur 14.00 uur 14.00 uur 15.30 uur 15.30 uur 14 juni ..Tilburg is-A.C.O. - ’t Stupke tedstar is deze Yotocoat te Kees van As- iurg. nieuwe Toyota en 6 jaar garantie op de carrosserie én 3 tot 6 maanden garan tie op een gebruikte automobiel. Tenslotte zijn er nog de benzinepomp en de afdeling onderdelen en accessoi res. Ook hier wordt u geholpen door vakkundige, vriendelijke mensen zoals bijvoorbeeld de heer W. Klaassen. Bloemen, planten, perkplanten, geraniums, vijvers, vijverplanten, tuinmeubelen, kussens, bloembakken, enz., enz., vindt u bij uw Tuincentrum in grote sortering. Ruim en overzichtelijk gepresenteerd en natuurlijk parkeren voor de deur Pa's qemakkelijk en handig!! Houdt u zondagmiddag 5 juni ook i voor een bezoekje aan de jarige Hc Bolle Boom Besterdplein 3, tel. 426584, Tilburg Wagnerplein 26, tel. 557500, Tilburg De Hovel 30-31, tel. 346800, Goirle INFOJCftB i, agen- nieuws AC- De lekkerste j Natuurlijk vers schoongemaakt! 1 recreatievoetbal «villa blanca» Uitslagen 26 mei: Den Eik - P. de Jong Atens - Lions Uitslagen 28 mei Redstar - ’t Stupke A.C.O. - Antens Gori-karalis - Pruisen De Laat - Lions Programma Lions - F.C. Gori-karalis P. de Jong - Antens - Ree Den Eik - Pruisen De Laat is vrij. actualiteiten, i, lokaal r ESPREK, NIEUWS EN TEN, verz.-platen. 'Z uur, actualiteitei de. Willie van den Braak die aan de leiding gaat maar al is uitgespeeld, kan nog worden in gehaald door twee kanshebbers waaronder de huidige kampioen Herman Meijer. Maandag wordt het kampioenschap van Tilburg voortgezet met de vierde ronde. In de eerste klasse staat Adri van Oudheusden met de volle winst aan de leiding. Al deze wedstrijden worden gespeeld in het clublokaal van T.D.V. Café Boulevard, Noordstraat 49 in Tilburg. Voor damliefhebbers een goede gelegenheid om kennis te maken met het wedstrijddam- Voor de eerste 100 nieuwe klanten heeft Carex als openingskado een mi- niburoset gereed liggen. Carex wil graag bij deze z’n klanten, medewerkers, leveranciers, buren en gemeentelijke instanties danken, welke allen op positieve wijze hebben bijge dragen bij de realisatie van dit nieuwe Carex Uitlaatcenter. Foto: Geert van Loon Eveneens tijdens de jubileumbijeen komst zal er een vouwblad worden ge- pubbceerd over het onderhoud van monumenten. Een werkgroep onder leiding van de ere-voorzitter van de monumentenwacht, architect Walter Kramer, heeft een handzame handlei- met veel praktische tips samenge- 1, waardoor de eigenaren van mo numenten meer inzicht verkrijgen in de noodzakelijke onderhoudswerk zaamheden aan hun monument. Er is in Nederland de laatste jaren een verschuiving te constateren van een curatieve (restaureren) naar een preventieve (onderhouden) monumen tenzorg. Enerzijds is dat een gevolg «nacht van het SeiX water» Op vrijdag 3 juni vindt in zwembad de «Drieburcht» een ludiek waterspektakel plaats: de «Nacht van het Water». Tien teams van Tilburgse bedrijven en instellin gen strijden dan in het water om de «Moon- Ught-bokaal». Het evenement begint om 22.00 uur ’s avonds en eindigt om 3.00 uur ’s nachts. Aan de Nacht van het Water is een uitge breid programma gekoppeld. Ook buiten het water is er veel te doen. Zo geven een tiental prominenten, waaronder Willem li er Bud Broeken en ex-Babe zangeres Mar got van de Ven hun medewerking aan on derdelen van het programma. Een van de onderdelen is een RUR-praatshow met me dewerking van drie bekende Tilburgers. De Nacht van het Water wordt omlijst met live-muziek van de Chalk Mill Jazzband. Vanaf 2.00 uur ’s nachts kunnen alle aanwe zigen een duik nemen in het water. specialistisch aan te rex toch voor een prijs voor een snelle, tage zorg dragen. Programma-overzlcht van vrijdag 3 Juni t/m donderdag 9 juni -vrijdag: 12.00-13.00 uur, t da, interviews, VRAAGGEf TUALITEITEN, 18.00-19.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws, verz.- platen en de theaterrubriek «Tol- Tol». In opdracht van Interpolis en de ge- zoek, geraamd op ruim 90.000,- wor- meente Tilburg gaat organistie - advies den gelijkelijk gedragen door Interpo- - bureau Riphagen, Reiche De Vos lis en de gemeente Tilburg. De betrok- de mogelijkheden en haalbaarheid on- kenheid van de gemeente vloeit voort derzoeken van informatica-dienstver- uit het feit, dat het onderzoek samen lening aan Tilburgse scholen in het hangt met de realisatie van een afstem- voortgezet onderwijs. Het onderzoek ming tussen onderwijs en arbeids- zal onder meer antwoord geven op markt, een speerpunt in het econo- vragen als: welke wensen en mogelijk- misch actieprogramma van de gemeen heden hebben deze scholen m.b.t. te. In de komende periode worden alle computervoorzieningen en -toepassin- regionale scholen in het voortgezet on gen, welke vormen van dienstverlening derwijs geïnformeerd over het onder verdienen de voorkeur en hoe kan deze zoek, dat naar verwachting over zo’n 5 ondersteuning van de scholen worden maanden zal zijn afgerond met inbe- gefinancierd. De kosten van het onder- grip van het eindrapport. overweging worden de schokbrekers bij elk bezoek gratis getest. Het snel, uit voorraad vervangen van schokbre kers is Carex’s 2de specialisme. Een nieuw specialisme is het monte ren van trekhaken. Doordat steeds meer auto’s van electronica voorzien worden, is montage veelal niet zo een voudig meer als voorheen. Door dit In Moergestel is per 1 juni het één en ander veranderd in de auto-wereid. Hop mans en Bertens, Tilburgseweg 111-113 in Oisterwijk en Bertens BV in de Raad huisstraat 5-7 in Moergestel zijn samengegaan en voortaan alleen nog maar geves tigd in Moergestel op het eerder vermelde adres. Bertens Autobedrijven, uw offi ciële Toyota-dealer, hebben vanaf 1 juni een geheel nieuw ingerichte werkplaats Vakkundig en magazijnruimte voor de clientele ter beschikking. Daarmee kunnen ze nog be ter service verlenen dan voorheen al het geval was. Die service is ook terug te vin- Bertens Autobedrijven beschikken ]Yfppr zjv prv9rjno den bij het vakkundig opgeleid personeel dat snel en doeltreffend de diverse werk- over bekwame, vakkundige mensen, J 8 zaamheden verricht die nodig zijn om van uw auto weer een gezonde auto te ma- het is al even aangestipt. De afdeling yot s]ot no„ enjge oegevens jye sbow. ken. Tevens kunnen er bij Bertens Autobedrijven BV wettelijk erkende APK-keu- verkoop wordt gerund door de heren room js geopend van maandag tot en ringen uitgevoerd worden. Een schitterende showroom tenslotte completeert het Bertens en Ewalts. Zij zijn ervaren ver- met vrijdag van 9.00 u. tot 19.00 u. en automobielbedrijfeen showroom waarin de nieuwste Toyota’s staan te glanzen kopers en weten alles over de nieuwste op vn]dap koopavond tot 21 00 u On en er wachten op enthousiaste bestuurders. ^±1 zaterdag is de showroom open van jq oo u tot 17 00 u. Bij de werkplaats en het magazijn kimt u terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.15 u. tot 12.30 u. en van 13.00 u. tot 17.00 u. bent u welkom van 9.00 12.00-14.00 uur, RADIO TILBURG OP Z’N ZONDAGS, actualiteiten, agenda, interviews, lokaal nieuws. C.D. MUZIEK, verz.-platen. 17.00-18.00 uur, Tilburg Sportief: uitslagen, standen, interviews, sportagenda. 18.00-19.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws, JONGEREN UITGAANS-AGENDA, verz.-platen 19.00-19.30 uur, «KATCHU», Antil- liaans programma. -maandag: - 12.00-13.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws, SE NIORENRUBRIEK, verz.-platen. 18.00-19.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws, REGGAE-MUZIEK, verz.-platen. 19.00-20.00 uur, jongerenprogram ma over intimiteiten door J.O.M. project. Wijkccentrum «De Schans» wil in september starten met Technika 10. Daarvoor zijn er dringend vrijwilligers nodig. Technika 10 is een technische hobbyclub voor meisjes van 10-12 jaar. De organisatie is op zoek naar vrou wen tussen de 18 en 20 jaar met en thousiasme voor het werken met meis jes en interesse om wat nieuws te leren. Uitgangspunt is niet, dat de vrijwil ligsters al veel van techniek moeten weten. Belangstelling voor het werken met meiden en nieuwsgierigheid zijn genoeg. Voor inlichtingen en aanmeldingen een grappig regenhoedje, neem kontakt op met wijkcentrum «de ;r als accessoire leverbaar. Schans», tel. 564456. Bertens Autobedrijven over het is al even aangestipt, verkoop wordt gerund dc Bertens en Ewalts. Zij zijn erva kopers en weten alles over de i Toyota’s en ook over inruil, 1 ring, verzekering en leasing. De heer Verkerk «gaat over» de administratie- afdeling. Hij kan u alles vertellen over de papierwinkel. De service-afdeling i(ji ixju u ci waar uw Toyota in geval van storing Qp zaterdag behandeld wordt, staat onder leiding tot 13.00 u van de heer A. Wolfs, een vakman in hart en nieren met één zwak de En mocht u het nog niet weten of even 1 oog wor- vergeten zijn Bertens BV is een be- :rkplaats met drijf met een ervaring van meer dan 60 de nodige re- jaar. Dat mag best vernoemd worden, uitgevoerd, vindt u niet van het feit dat de financiële middelen voor - veelal dure - restauraties steeds minder worden, anderzijds komt men gelukkig steeds meer tot de conclusie dat het onderhouden van een monu ment na restauratie logischer is dan er tot de volgende restauratiebeurt niets meer aan doen, zoals dat in het verle den vaak het geval was. Het werk van de monumentenwacht heeft hieraan ongetwijfeld in positieve zin bijgedragen en speelt in toenemen de mate een rol bij het nemen van overheidsbeslissingen over het al dan niet restaureren, alsmede over het toe kennen van onderhoudsbijdragen e.d. Naar verwachting zal het onderhoud van de monumenten in de toekomst - een nog grotere rol gaan spelen in het dlnë1 monumentenbeleid van de overheid, steld, waardoor de monumentenwacht zich verder zal kunnen ontwikkelen. Dit manifesteert zich reeds in een gestage uitbreiding van het aantal inspectie- ploegen, een direct gevolg van de toe name van de te inspecteren objecten. Meer zorgen heeft de monumenten wacht over het behoud van het vak manschap in de bouw. Een aspect waaraan in de toekomst zeker de nodi ge aandacht geschonken zal worden. Daartoe hebben de provinciale mo- numentenwacht-organisaties momen teel de beschikking over 52 monumen tenwachters, die jaarlijks alle aange melde monumentale gebouwen inspec teren en tijdens die inspecties kleine reparaties uitvoeren. Sedert de oprichting in 1973 zijn er zo’n 50.000 inspecties verricht. Op dit moment vinden er jaarlijks ongeveer 6.000 inspecties plaats. De eigenaar van een monument ontvangt van iedere inspectie een uitgebreid inspec tierapport, aan de hand waarvan er onderhoudswerken aan het monument kunnen worden uitgevoerd. In sommi ge gevallen is het mogelijk in de te ma ken onderhoudskosten een bijdrage van de rijks- en/of provinciale over heid te verkrijgen. De kosten die de in spectie door de monumentenwacht met zich meebrengt, zijn veelal even eens subsidiabel. honkbal hsc tilburg Afgelopen weekeinde speelde HSC Tilburg tweemaal tegen het Rotterdamse Feyenoord “2“ en won beide partijen op het nippertje. 3-0 Voor het komend weekeinde staan er we derom twee heel belangrijke ontmoetingen op het programma. 1-2 Eerst speelt HSC zaterdag in Amsterdam 5-' tegen «De Spartaan». Deze club heeft net 5-1 als HSC zijn zinnen gezet op een plaats bij de eerste vier die recht geeft op deelname aan de nakompetitie. Zondag ontmoet HSC Tilburg streekgenoot Gambro Twins uit Oosterhout. Deze honk- balderby in de overgangsklasse wordt ge speeld op het gemeentelijk sportpark en be gint om 14.30 uur. Wil de ploeg van George Brown uitzicht Op de pakompetitie, dan moet er dit gewonnen worden. WaterVrÏGndGn Uitslagen Tijn Vugts Jeugdbiljarttoemooi. Zwemmers van de Tilburgse Watervrienden DJB^Dongen) - Zuid West 10,00 - 7,79 hebben zondag jl.Tn het Brabantbad te Den Jerusalem 1 - ’t Sant 2 10,00 - 5,29 Bosch zeven medailles in de wacht weten te Belvedere 1 - EMS 2 10,00 - 8,66 slepen. Beste partijM. v.d. Put (DJB) 29 car. in 29 De wedstrijd was in het kader van de N.C.S. invitatie-wedstrijden die tweemaal per jaar plaats vinden. Gouden medaille: Sandra Koopmans, 200 m vlinderslag dames. Zilveren medailles: 4 X 50 m wisselslag es tafette dames; Daniëlle Smulders 50 m vrije-slag dames; Sandra Koopmans 400 m wisselslag dames; Roland van Dorp 100 m schoolslag heren; Zweedse estafette ge mengd. Bronzen mvrij Vrijdag 27 mei vond de opening plaats in Tilburg aan de Hart van Brabantlaan van het 62ste Carex Uitlaatcenter in Europa. De, op deze markante plaats gevestigde, nieuwe zaak in een in het oog sprin gend gedeelte van v.h. Garage Holland zal zeker in de behoefte van de automobi- list(e) voorzien. Het succes van Carex is te danken aan het feit dat ze zich, als enige, echte specialiseren in het snel - binnen een !6 uur, en zonder afspraak vooraf - vakkundig - goed opgeleide en vakbe kwame medewerkers - en voordelig - géén montageloon - vervangen van uitlaten. Een scherpe prijsopgave voor af en het direct uit voorraad monteren zijn nog extra pluspunten. Voor telefonische prijsopgave’s heeft Carex onlangs een gratis 06-tele- foonnummer opengesteld: 06-4411. Carex monteert uitsluitend de gealu- miniseerde Bosal uitlaten, die bedui dend langer meegaan. Ook bestaat de mogelijkheid de uitlaat voor een ge deelte te vervangen, waardoor de prijs voor de klant uiteraard een stuk inte ressanter wordt. Vanuit het Europese hoofdkantoor in Voorburg wordt de Carex organisa tie strak geleid, met nadruk op opper ste serviceverlening. Bij een bezoek aan dit nieuwe uit laatcenter zal de klant direct opvallen de hoge mate van gespecialiseerdheid en netheid van het bedrijf. Uit service- De monumentenwacht in Nederland bestaat in 1988 vijftien jaar. Dit derde lus- Lustrumviering trum zal op 3 juni a.s. worden gevierd met een jubileumbijeenkomst in het Lim- Tijdens de viering van het derde lus- burgse stadje Thorn. trum van (je monumentenwacht, op 3 In 1973 in Friesland gestart, is de monumentenwacht op dit moment de grootste juni a s te Thom, zal de verbetering organisatie op het gebied van de preventieve monumentenzorg in Nederland. van het onderhoud van monumenten De doelstelling van de monumentenwacht is om door het nemen en bevorderen centraal staan van preventieve maatregelen, het verval van historisch belangrijke gebouwen te Gastsprekers bij de jubileumbijeen- voorkomen. komst zijn mevr. R. Oomen-Ruyten, lid van de Tweede Kamer, en prof. dr. ’■ir. C.L. Temminck Groll, emeritus hoogleraar restauratiekunde aan de universiteit van Delft. Peuterspeelzaal De Holle Bolle Boom 2 v Voorafgaande aan de lustrumbijeen- viert feest. Ze bestaat 10 jaar en dit der zijn er foto’s t--o komst zullen alle provinciale monu- heugelijk feit wordt dan ook gevierd op pen 10 jaar. Natuurlijk worden de peu- genj& mentenwachten zich presenteren op de zondag 5 juni van 13.00 tot 16.00 uur. ters met vergeten. Voor hen zijn er ver- 5e Wijngaard, in het centrum van Thom. Met een open huis, iedereen is van har- schilende aktiviteiten op touw gezet Kana te welkom. zoals een poppenspeelster, spelletjes, straat 81 te Tilburg. Houdt u zondagmiddag 5 juni ook vrij Op de feestdag wordt er een videofilm voor een bezoekje aan de jarige Holle vertoond waarop U kunt zien wat er De afdeling Tilburg van de V.E.R.O.N. (Vemiging voor Expert- - menteel Radio-Onderzoek in Neder- B land) neemt dit jaar wederom deel aan de internationale velddag. Tüdens de ze velddag (van 4 juni om 17.00 uur tot a 5 juni 17.00 uur), worden door tal van groepen radio-amateurs over de gehele - wereld kortegolfstations opgericht on- - o I der primitieve omstandigheden. Al de- C. V. De Zwaïte SCiiaOpeil I ze radio-amateurs zijn officieel geli- centieerd en hebben dus bij de diverse C.V. de Zwarte Schaopen, o.a. bekend PTTs examen gedaan (het zijn dus van hun jaarlijkse bejaardenkamavals- geen piraten op 27 mc-ers). middag, zoeken voor hun blaoskapel J A «de Scnaopblaosers» nog enkele muzi- Een doel van deze velddag is het testen kanten ofKmensen die ^langstelling van apparatuur en het maken van ver- hebben om instrument leren bindingen onder omstandigheden die len Dit n dames als he. bijvoorbeeld na rampen kunnen optre- ren Voo^ instrument kan den Een apder doel is om in team- eventueel gezorgd worden door C.V. work met de radiohobby bezig te zijn de Zwarte Het velddagstation dat de amateurs uit u belangstelling hebt dan kunt U ^^°o°pZet,ten.(met contact opnemen met H. Laros,'? e.gen ajn m gelreep 11, Goirle, tel. 013-34.47.00. vlakbij de mditaire luisterpost, en is 24 %rd(£ maken ^j y er attent dat uur (continu) in bedrijf. De diverse ap- deze karnavakvereniging elke maan- paratuur, antennes e.d. zullen m en om d een rikavond organiseert in hun een grote tent worden opgesteld. residentie café-bar de Haspel, Geïmteresseerden die radio-amateurs Grobbendonckpark 42, Goirle. van dichtbij bezig willen zien, terwijl zij wereldwijde contacten maken, zijn De aanvang is 20.00 u. en het inschrijf- van harte welkom. Vanaf de weg Riel- geld is 2,50. Alphen zal de te volgen route gemar- De opbrengst hiervan komt geheel ten keerd zijn met bordjes. goede aan het bejaardenkamaval. De afgelopen jaren bepaalden de be- Vanaf vandaag kroonde regenpakken van Agu-Sport passen en te koop bij (én de imitaties daarvan en de be- ten, Stationsstr. 49, Tilbi kende damesfietsjassen in vele steden het straatbeeld. Op een regenachtige dag nam men deze uniformiteit graag voor lief. Nu is het een vrouwelijk (of beter ge- zegd menselijk) trekje ervoor te zor- gen, dat je niet ten onder gaat in de massa. De keuze in regenkleding is vooral het afgelopen, natte seizoen een stuk groter geworden. AGU schakelde een top-ont- werper in. De Alkmaarse regenkledingspecialist AGU heeft opnieuw een speciale re- ijas voor vrouwen laten ontwerpen. Japanse mode-ontwerper Keizo lashimi boog zich vorig jaar in op- :ht van AGU over z’n tekentafel 1 een «lady-like» regenjas te maken. «st resultaat - de Yotocoat - hangt nu winkels. Yotocoat is leverbaar in drie bij zonder aansprekende modetinten, na melijk Sand (beige), Olive (groen) en Blue (middenblauw). Het model is licht oversized, passend bij de ruimval- lende kleding, die op dit moment weer zo geliefd is. De ruime vleermuis-mou- wen garanderen optimale bewegings vrijheid, terwijl de brede overslagen een nonchalant en toch verzorgd effekt geven. De funktionele aspekten zijn niet uit het oog verloren de Yotocoat is uitgevoerd in het bekende klokmo- del met tussenstuk, waardoor het een «fietsgrage» regenjas blijft. 100 waterdicht De Yotocoat is gemaakt van Yotolon, een water- en winddicht materiaal, dat exclusief voor Agu wordt geweven en gecoat. De voorname zijdeglans van deze stof geeft de nieuwe Yotocoat nog meer cachet. De Yotocoat is een beschermd en ge deponeerd model van Agu-Alkmaar en wordt geleverd in de maten 36 tot en met 46. Tevens is er e*~-1- de Zuidwester 11.00-12.00 uur TILBURG BV week overzicht, interviews, sfeer-reporta- ge, studiogast, diskussie. 12.00-13.00 uur, de TILBURGSE TOP TWAALF en het lokale nieuws. 18.00-19.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws Bertens Autobedrijven BV maken er mont geen geheim van als voornaamste doel niets een tevreden klantenkring na te stre- voor ven en te houden. Volgens Bertens houd Autobedrijven heeft die klantenkring alle reden tot tevredenheid want met een Toyota rijdt men veilig, comforta bel en prettig. Voeg daar nog aan toe dat men bij Bertens streeft naar een persoonlijk kontakt met de cliënten en dat de kostén van uw auto zo laag mo gelijk worden gehoudendan is er voor de cliënten inderdaad alle reden om tevreden én met vertrouwen Ber tens te bezoeken en te blijven bezoe ken. Bertens Autobedrijven willen het één en ander ook bereiken door een goed en deskundig advies te verschaf fen bij de aankoop van een nieuwe of gebruikte auto. Daar hoort zeker een gunstige prijs bij voor uw inruil-auto en* snelle en vakkundige montage van uitsluitend originele onderdelen en ac cessoires. Natuurlijk worden in geval van reparatie de juiste adviezen ver strekt door het personeel en worden nieuwe banden bijvoorbeeld gratis ge- 12.00-13.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws GEV. en VERLOREN VOORWER PEN en HUISDIEREN, verz.-platen 18.00-19.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws. -woensdag: - 12.00-13.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws, verz.- platen. 13.00-14.00 uur, Noord-Zuid-cam- pagne, speciale uitzending. 18.00-19.00 uur, aktiviteiten agenda, interviews, lokaal nieuws, verz.-pla ten, cursusinformatie. -donderdag:- 12.00-13.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws, verz.- platen. 18.00-19.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws, verz.- platen, filmrubriek. 19.00-20.00 uur, POPKAST, regio naal popprogramma met originele opnamens. m/'nteerd. Dat laat aan duidelijkheid invtS te wensen over. Dat geldt evenzo ’"Y'r de vaste tarieven van de onder- nöudsbeurten men weet waar men aan toe is. Verder kunnen nog ge noemd worden snelle service in geval van pech, kosteloze vervangingsauto indien nodig, erkend LPG-inbouwsta- Toyota Onder zijn toeziend tion van Vialle en Eurogas, recht- den in de moderne werl streekse verbinding met de Toyota-im- geavanceerde apparatuur d porteur, twee jaar garantie op een paratiewerkzaamheden tilburgse jcugdbiljart knbb/tbb Poule A (Dongen)-Zuid West Jerusalem 1 - ’t Sant 2 Belvedere 1 - EMS 2 Beste partij: M. v.d. Put (DJB) 29 car. beurten 1,00 gemiddeld. Poule B: Eensgezindheid 2 - ’t Sant 1 6,04 - 8,76 ’t Sant 1 - WJGH 1 10,00 - 8,05 Belvedere 3 - Eensgezindheid 2 6,44 - 9,07 Beste partij: J. Donders (Belvedere) 21 car. in 21 beurten 1,00 gem. Poule C: Eensgezindheid 1 - WJGH 2 8,67 - 8,56 Kammingajeugd - Belvedere 2 9,29 - 8,08 Beste partij: A. Schaareman (Kamminga jeugd) 17 car. in 16 beurten 1,06 gem.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1988 | | pagina 25