S.v.O. Familievideotheek l@l3 meert Grootse De Kasteelhoeve De Watergeuzen Schao Were-Di carnaval Carnaval in de Baselaer de Philistijnen De Kaaie-Bèèters De Tunnelplekkers Haringhapfeest in Eerste lustrum C.V. D’Auwmeute De Tavemeplekkers De Vèrrekesstaawers De Trap-Pappers Caribean Carnival Ridderhof vur aawere De lijntrekkers Carnaval bij R.K.T.V.V. De Bloakpappers CARNAVALSAANBIEDINGEN S.v.O. Familievideotheek UITKNIPPER bejaardenmiddag bij C.V. De Zwarte Kinderoptocht in de Blaak Stichting Blaak- evenementen organiseert... De Laaileuters gaan er tegenaan Bij de Tunnukus 5 dagen leut Mókt dè ge’t goed mókt C.V. «de Mooie» dooie(rs) SPECIALE EENMALIGE niet «released» «Le Clochard» lari 1988 --pagina 12 Donderdag 11 februari 1988 - pagina 13 DE TILBURGSE KOERIER zijn Heil t nodig bij P. eigen orkest, ital leden kor 2j i van im Huren Retour Aantal films Bedrag donderdag 11 -2 donderdag 18-2 8 20.- vrijdag 12-2 vrijdag 19-2 8 20.- zaterdag 13-2 zaterdag 20-2 8 20.- zondag 14-2 zondag 21-2 8 20.- In verband met de drukte kan NIET worden gereserveerd! VOLOPVHS j» Ci (£7 VOLOP BETA (oopmans VOLOPVCC Jac. Oppenheimstraat 9 - Tilburg - Tel. 013-670788 Huur nu je favoriete films extra voordelig! Kijk op de tijd die u past. meerdere /oor de ac- tvonds om ■e grote L en bevriende dentie en ’s de 20.3 de l iede LET OP: carnavalsmaandag en-dinsdag ÏSen 16 februari de gehele dag gesloten ruimte voor l volwassenen Flepsteppers, 00 AR Tilburg ert lun Profiteer nu van de roots familiecar- op zater- i dinsd?"- iïet bal ilekke - jen, ge ziek en kunnen gloaze v raad van meziek. E Ut fist open om 1.; FD.A. Y HAARGELV I Diverse soorten, in tube of 1 pot. Slechts ramma- Ber- 74453 125, tel. trekt T- - o februari a.s. gaan sisscholen, in de R.K.S. De de O.B.S. de Blaak weer een Isoptocht houden in de Blaak, er 1100 kinderen lopen met hulpouders de vol- Op 5 maart 1977 werd carnavalsvereniging D’Aauwmeute opgerichte als on derafdeling van de Koninklijke Liedertafel «Souvenir des Montagnards». Alhoe wel de Liedertafel al sinds mensenheugenis carnavalsbals organiseerde in haar voormalige huisvesting in de Willem II straat, achtte een aantal leden de tijd rijp om een officiële carnavalsvereniging tot leven te wekken. Omdat de sociëteit in middels verhuisd was naar de Stationsstraat in het gebouw van de Nieuw Konink lijke harmonie werd daar in 1978 met voortvarendheid van start gegaan. Het eer ste bestuur van de vereniging werd gevormd door Toon Kuijsters, voorzitter, Lenie Maas-Verdonk, secretaris. Jan van Houtum, penningmeester. Jan Jansen en Ben Reuling, Leden. Op kamavalsdinsdag organiseer C.V. de Zwarte Schaopen weer hui traditionele bejaardenmiddag in hun -bepa- lenkeet» rigen welke muziek degene- van Disco Fendri- kunne;. Als de ouderen denken dit te welkom. om 16.00 u. is er een groots familiecar- navalsbal georganiseerd en op zater dag-, zondag-, maandag- en dinsdag avond telkens om 21.00 u. is het bal in de residentie van de Tunnelplekkers. Die residentie is een half uur voor de aanvang van de activiteiten geopend. Toeganskaarten voor de progra~ onderdelen zijn verkrijgbaar bij P. tens, Muiderslotstraat 32, tel. 67^ en bij J. Lamers, Beneluxlaan 682887. Zolang de voorraad strekt zijn er ook toegansbewijzen te koop bij de Rabobank Westermarkt. 14 februari is de weer open vanaf het letterlijk feest dan is iedereen van Dit jaar is er weer 4 dage.* in wijkcentrum ’t Kievitslaer Reine- vaarstraat 55 in Tilburg. Zaterdagmid dag 13 februari is er vanaf 14.00 uur een gezellige kindercarnaval. Alle kin deren tot en met 12 jaar zijn welkom. Voor de kleintjes is er een aparte ruim te zodat deze ook gezellig kunnen car navallen. Er is ook een wedstrijd Wie is er het leukst verkleed De middag is georganiseerd dw Jeugd Activiteiten Groep. Zat" avond 13 februari tot en met dins avond 16 februari is er elke ar - nercamaval. Deze avonden z ganiseerd door camavalscl van de pupillen zelf zijn redenen om aan te nemen dat het hier om een goe de zaak gaat. Al vrij snel ontstond binnen de club de roep om een eigen orkest. Door de inzet van een aantal leden kon op kor te termijn de hofkapel «De Stuntelè- re» voortaan de activiteiten van C.V. D’Aauwmeute muzikaal ondersteunen. Vanaf 1978 hebben D’Aauwmeute ge meend dat personen die zich zowel binnen als buiten de eigen vereniging verdienstelijk maken voor het carnaval in het zonnetje gezet dienen te worden. Vandaar dat vanaf 1978 elk jaar iemand of een groep personen werd onderscheiden als «Grótste Aauw- meut». Ton praoter Ad Vinken (1978) was de eerste en werd o.a. gevolgd door De Stoethaspels (1981), Theo Dekker, camavalsarchivaris (1984) en Jan Melis (1985), ex-voorzitter van de Stichting en ex-prins. voortaan waren ze thuis in het Party-centrum op de Spoorlaan. Sinds 1982 evenwel hebben ze een geweldig onderdak gevonden in Café Restau rant «Central» eveneens op de Spoor- laana. Vrijdag 12 februari om 20.00 uur wordt het startsein gegeven voor 5 dol le dagen. Om 11 minuten over 11 wordt «de halve zool» van het jaar o kozen. Camavalsorkest «Het Rees- team» zal de «keet» met een bezoek vereren. Zaterdag 13 februari staat in het te- i van de jeugd. Vanaf 20.00 u. de 12 t/m 19-jarif-- uit de geluidsboxen v ve komt. toegankelijk voor alle kinderen, ’s Avonds weer volop feest met bezoek van de stadsprins en enige orkesten. Carnavalsvereniging de Tunnelplek kers viert met carnaval haar 21ste ver- eniginsjaar. Dat doet de vereniging in café «Boerke Mutsaers» aan de Vijver- laan in Tilburg. De Tunnelplekkers worden aangevoerd door hun Opper Joop de Twidde met zijn Raad van Elf. Muzikale ondersteuning is er van de Tunnelplekkershofkapel o.l.v. Wil de Roy en het dans- en amusementsor kest «Midnight». Het programma van de Tunnelplekkers ziet er als volgt uit. Op zaterdag 13 februari om 14.30 u. begint het kindercarnaval, op zondag De leden van carnavalvereniging de middag ontvangen de Tavemeplekkers Tavemeplekkers die hun residentie en bevriende verenigingen in hun resi- hebben in café-bar Taverne, Bredase- dentie en ’s avonds is er een bal voor weg 68 in Tilburg, beginnen hun car- de volhouwers. Dat bal begint om navalaktiviteiten met het openingsbal 20.30 uur. Op dinsdagmiddag worden komt Op zaterdag om 20.30 uur. Zondag- de bevriende verenigingen bezocht en is ze- middag is het kindermiddag, die vangt iedereen die mee wil, moet om 12.45 'e aan om 14.30 uur en eindigt om 17.00 uur in de residentie aanwezig zijn. Er n.u.it uur. >s Avonds om 20.30 uur is het bal gaat een blaasorkest mee om de sfeer voor alle grote kinderen. Maandag- te verhogen. Op dinsdagavond om 20.00 uur begint het bal voor de door douwers. Om 0.00 uur wordt dit bal afgesloten met het afvoeren van prins Willem den Irste die tijdens de cama- valdagen de leiding heeft in de Taver ne. De muziek is in handen van disco- jockey Freddy. Uiteraard waren D’Auwmeute pre- ren: sent op het Blèrconcours 1978 en werd Part) onder de titel «De vrolijke noot» deel genomen aan d’n opstoet. Jarenlang werden deze tradities in ere gehouden en het is verheugend te constateren dat wat de opstoet betreft het vaandel is overgenomen door de Jonge Meut“ die vooral de laatste jaren erg act.vi zijn binnen de vereniging. In het jaar 1980 was de vereniging gedwongen van residentie te verande- Op zaterdag 13 februari om 15.41 u. precies klinkt het beginsignaal van de gekostumeerde voetbalwedstrijd die georganiseerd wordt door Were-Di voetbal. De wedstrijd gaat tussen de Bouten en de Moeren. Aan een voor spelling over het wedstrijdverloop en de einduitslag durven wij ons niet te wagen. Wel belooft het een zeer bij zondere wedstrijd te worden, dat is ze ker. ’s Maandags om 14.00 u. is er bij Were-Di voetbal het «Klein-Klutjes- Fist» maar «d’auwlui» zijn ook wel kom. Zowel zaterdag als maands het huisorkest «de Medailliekus» wezig om de zaak te inspireren. Sociaal aspect Na het eerste camavalsjaar over leefd te hebben, werd vanuit de leden vergadering het idee geopperd om het sociale aspect van het carnavalsfeest concreet gestalte te geven. Dit initia tief leidde ertoe dat vanaf carnaval 1979 D’Aauwmeute op de maandag middag met carnaval gastheer waren Aanstaande zondag 14 februari presenteert café New Latin Waves, Veemarkt- en zijn voor de pupillen van het dag- straat 7 in Tilburg, om 22.00 uur een Caraïbisch camavalfeest met medewerking verblijf voor ouderen ’t Blokven van van de swingende formatie Pegasaja. Pegasaja brengt muziek uit verschillende Ca- de Mgr. Swijsenstichting. Zowel de en- raïbische eilanden zoals meremgue (Dominicaanse Republiek), kadans (Haïti), thousiaste medewerking van collega- Tumba en Tumbo (Curacao) en Salsa (Porto Rico). Ook de Samba uit Brazilië en verenigingen als De Vèrrekensstaaw- de exotische hapjes en drankjes zullen op dit feest niet ontbreken. ers, De Fénpruuvers, De Frutschupp“c en vele andere als vooral de react Onder ’t motto Mokt oew èège nie tuten als sappel, vieren ook de Lijntrekkers dit van hun jaar carnaval. Onder leiding van Op- Mooie per Qees ie> z>n adjudant Aad de Bles lag- en zijn diplomaten Hans Klaassen en rnste wii van Ders belooft het weer ’n g hun resiGv..- straat 110 in De Laaileuters gaan er dit jaar tegen aan onder aanvoering van Opper Rien 1ste, die zijn tweede ambtstermijn in-> gaat. Dit jaar geassisteerd door Adju dant John en hofraad en hofkapel. Op vrijdag 12 februari vanaf 21.00 uur sid dert de Postelse Hoeve op z’n grond vesten als de carnavalsmuziek losbarst. Naast de eigen hofkapel is er muziek van de bezoekende kapellen Medaillie kus, Vattebieren, Lijntrekkers, Rees- team en Buntstekers. Kaarten in de voorkoop o.a. bij de fam. Zandboer restauratie in de beide Tilburgse ziekenhuizen en aan de zaal, ’s Zaterdags bezoekt het bestuur met een delegatie enkele verenigingen, maar verder wordt de laatste hand ge legd aan de afbouw van de grote loop groep voor de opstoet. Zondagavond is het Durzakbal in de residentie de Postelse Hoeve en naast diverse kapellen komt ook de stads prins. Natuurlijk worden de zieken niet vergeten en maandagochtend wor den de kinderen in de ziekenhuizen onthaald, ’s Middags is het beroemde kindercarnaval samen met de perso neelsvereniging en 's avonds wordt er gedweild. Dinsdagochtend is het uitslapen ge blazen en ’s middags staan Piusoord en Heikant op het programma. De woensdag en de donderdag vóór carnaval worden er feestavonden gege ven in de aula’s van de ziekenhuizen. Wilt U er bij zijn? Kom naar de Postelse Hoeve. Zondagmiddag gaan de Vèrrekes staawers naar de optocht kijken en dat doen ze vlakbij hun residentie op de Ut grotste spektaokel van al, is in hoek, ’s Avonds houden ze hun tradi- Riddershof «ons carnaval». Ut adres tionele verkleedavond. Op maandag isLeharstraat 110 in Tilburg. Alle 15 februari gaat de Raad van Elf be- aawere die de veftig gepasseerd zen, en zoeken afleggen bij bevriende cama- ok die in de vut zitte, worre dienstdag vakverenigingen. Daaraan vooraf- 16 februari verwocht, om bij de Rid- gaand brengen eerst de Dorsvlegels uit dershof, d’r kuite te smere. Iedereen Moergestel een bezoek aan de Vérre- die nog voldoende fut in z’n knoke he kesstaawers. Dat zal rond 12.00 u. ge- en kan daanse en hosse kan mee kome Vrijdagmiddag 12 februari a.s. gaan beuren. Rond 20.30 u. begint het feest klossen. D’er is meer rumte, want de de 2 basisscholen, in de R.K.S. De weer in de residentie, de stal. De laat- zaol is groter geworre. Bij de Ridders- Bome en de O.B.S. de Blaak weer een ste carnavalsdag wordt ’s middags in- hof hebbe ze gezurgd vur levende me- carnavalsoptocht houden in de Blaak, geluid met het ontvangen van bevrien- ziek en ge wit die herrieschuppers die Ongeveer 1100 kinderen lopen met de verenigingen. De hofkapel gaat be- kunnen d’r gang gaon. Ze speulen de leerkrachten en hulpouders de vol- zoeken afleggen bij verzorgingstehui- gloaze van de taofels. De prins mee z’n gende routes. zen in Tilburg, 's Avonds is het laatste raad van ellef, komt ok mee z’n eigen Vertrek: 13.30 uur vanaf het school- bal dat afgesloten zal worden om meziek. Dan kunde wè meemaoke. plein, via Schipbeek - Zoom - Aa of 23.11 u. met het begraven van Opper Ut fist begint om 2 uur. De zaol is Weerijs. Ter hoogte van de Landmeer- Nilles de Twidde. open om 1.30 uur. Ut kost niks, se Loop komt er een splitsing in de stoet. De kleuters gaan via Landmeer- se Loop - Aa of Weerijs - Zoom - Schipbeek naar school terug. De ande ren lopen de Aa of Weerijs rond en via Zoom en Schipbeek terug naar school. Rond 15.00 uur is de optocht afgelo pen, waarna prijsuitreiking volgt op het schoolplein. jonger maar daarom niet minder talent dat op deze middag vertegen- tot woordigd is, is de 17-jarige Jose Sep vanaf uit Et ten-Leur. e;;. Jack Herb (een man die bij ons in de verse tractaties. Bij de Tunnukus die hun residentie hebben bij café-bar de Schouw aan de Schouwburgring 190 in Tilburg belooft het een gezellige carnaval te worden met veel muziek. Veel bevriende orkes ten hebben toegezegd dat ze graag de -o_ Tunnukus met een bezoek vereren, zich weer gaan inzetten vee: Ook het eigen huisorkest «De Zwab- naval in het algemeen, en ii bers» staat garant voor een gezellig zonder voor de kinderen. De stukje carnavalsmuziek. Vrijdagavond gehouden ballonnenwedst is er tienercamaval en zaterdagmiddag Heuvel krijgt nu zijn verve zijn de eigen kleine Tunnukus aan de prijsuitreiking, beurt. Zondagmiddag rijden ze mee in En wederom c““ de Optocht. Dinsdagmiddag ontvan- Mooie Dooie(rs) dit gen de Tunnukus hun bevriende ver- feestelijk festijn, op de enigingen en rijden de jeugdige Tun- dag nukus mee in de optocht Zo mogelijk nog gezelliger als met carnaval belooft de «afsluitingsdag» van dit dolle feest WOENSDAGAVOND te worden in bar «Le Clochard» aan de Korte Heu vel in Tilburg. Dit is immers wel toe vertrouwd aan het muzikaal zeer erva ren duo «Released». Enthousiasme en een te gekke sfeer scheppen zijn de be langrijkste drijfveren van Margareth en Enk. Ze brengen U een avondvul lend programma vol afwisseling, dus met vele soorten muziek van Top 40, Country, Rock en Roll, Nederlandsta lig, tot feestnummers Iedereen k dus beslist aan zijn trekken. Dit is ze ker het geval als men bedenkt dat je naast de lekkere drankjes volop kunt smullen van de heerlijke haring. Carnavalsvereniging de Philistijnen --1 door de heeft haar residentie in ’t Philikot, so- iterdag- ciëteit Philharmonic, Oude Goirlese- •t dinsdag- weg 167 in Tilburg. Met het huisorkest avond tie- de Philikanten organiseren de Philistij- zijn geor- nen daar een daverend carnavalsfeest club «De zoals we dat van hen gewend zijn. organiseren c.v. de dit kleurrijk en telijk festijn, op de camavalsdins- met de kinderoptocht. Carnavalvereniging de Kaaie-Bèè- is er alle ruimte voor hen. ’s Avonds Dit pa/zwaait Opper Marie den Irste Bèèters vrij, want dan is het dweildag. de scepter daar, geassisteerd door ad- Van 13.30 tot 18.00 uur gaan ze op iant Sjef. Begonnen wordt er op za- stap en daarna wordt het feest voort- ag om 20.00 uur met het inhalen gezet in de residentie. Dinsdag, de an Opper Marie en adjudant Sjef. laatste dag alweer, worden er bevrien- Jaama worden er enkele leden gehul- de verenigingen verwacht vanaf 12.30 igd in verband met hun vijfjarig lid- uur. Om 24.00 uur stoppen de Kaaie- maatschap en vervolgens wordt er leut Bèèters ermee en nemen dan afscheid gemaakt tot in de kleine uurtjes. Op van Opper Marie en zijn adjudant, zondag is het kindercarnaval bij de Iedereen is welkom bij deze camaval- Kaaie-Bèèters. Van 14.30 tot 18.00 uur vereniging. jen carnaval Bosduvels». Tijdens het camaval kun nen ouders en andere bezoekers ook carnavallen in een andere ruimte van het wijkcentrum. Inl. telefoon 013- 673767. Carnavalsvereniging staawers gaat in haar «Het Brouwerswapen», 1 Zwijsenstraat 55 in Tilburg, goed tegenaan de komende carnavals dagen. Aanstaande vrijdag beginnen ze met een muzikale avond met mede werking van de hofkapel de Stèèloren. Zaterdagmiddag is het kindercarnaval door Biggen en Baggen tot de leeftijd van 16 jaar. Natuurlijk zal Opper- staawer Nillis de Twidde en zijn Raad op dit festijn aanwezig zijn, ’s Avonds In een schitterende rood-geel-groene outfit werden ze als slot van een com plete circusshow op 14 november jl. uit een hoed getoverd. Niet toevallig, want die hoed is ook weer terug te vin den in de onderscheiding die vele car- navalsvrienden van hen zullen ontvan gen. Overigens was hun eerste optre den al aardig carnavalesk: ze versche nen ruim een half uur te laat. Dat kan gebeuren. Maar toen ze gingen optre den voor de kleine Fènpruuvertjes wa ren ze weer te laat en dat geeft te den ken. Alle bevriende verenigingen zijn dus gewaarschuwd: ze komen wel maar of ze op tijd zijn!? Beiden hebben hun sporen al wel verdiend op camavalsgebied. Sinds vo- lag is rig jaar organiseren zij binnen de ver- 1 aan- eniging de grote loopgroep voor de op tocht, waarmee zij de 4de prijs hebben behaald. Ook dit -J:* rein weer zeer actJ Hein Broers is als enige man boven dien nog actief in de kledingcommissie en voelt zich al jaren tussen al die vrouwen best thuis. Beppie van Groenendael is een uit stekende zangeres die in 1989 een groot aandeel had in het toen door de Fénpruuvers gewonnen Blèrconcours met het liedje «Willem de Twidde». Vriendschap tussen de verenigingen stellen zij op hoge prijs en dat zullen ze straks aan iedereen die ze bezoeken en door wie ze bezocht worden, laten merken Ook. de Vèrrekes- js het feest voor de groteren. Rond residentie café 21.00 u. krijgt Nillis de Twidde de Bisschop sleutel van de stal en rond 22.00 u. zal er weer hij de eerste onderscheidingen uitrei ken. Prins Gé den Irste van Kruiken stad zal op deze avond een bezoek brengen aan de Vèrrekesstaawers. Op zaterdag 13 februari wordt er in de Kasteelhoeve, Hasseltstraat 256, in Tilburg, weer een gezellige kindercar- Met djt motto gaan de Vur- en Nao- naval gehouden. Er zijn speciale gas- pruuver van de Fénpruuvers carnaval ten uitgenodigd. Het tijdstip wanneer 1988 in. het feest begint is 13.30 uur. Het ein- Vur- en Naopruuver, de vertegen- digt om 17.00 uur. woordigers van zo’n 160 Fénpruuvers, Zondagmiddag 14 februari is de zijn dit jaar Beppie van Groenendael en Kasteelhoeve ook weer open vanaf Hein Broers. 14.00 uur. Dan is voor iedereen. Ook harte welkom. ivalvereniging de Kaaie-Bèè- rt dit jaar in café Harlekinc' pelseweg 1 in Goirle. Aanvang l^mas van Aquinostraat 57 in Tu- 13 jo u burg, bijna vier dagen lang zij de 4de prijs hebben Dit jaar zwaait Opper Marie den Irste t iaar zijn ze on dit ter- De 111111116 is vergroot met een tent die de scepter daar, geassisteerd door ad- 1 P (jh jaaj- extra aandacht heeft gekregen judant Sjef. Begonnen wordt er op za- stap s als enige man boven- en Zjeei verwarmd is. Voor deze terdag om 20.00 uur met het inhalen middag heeft men beslag kunnen leg- van Opper Marie en adjudant Sjef. gen op Ria Valk die de afgelopen jaren Daarna worden er enkele leden gehul- al diverse typetjes heeft uitgebeeld met digd in verband met hun vijfjarig lid- haar kanavalshits. Na het succes van maatschap en vervolgens wordt er leut Bèèters e 1986 bij de Zwarte Schaopen is ook dit gemaakt tot in de kleine uurtjes. Op van Opper jaar wederom Jantje Koopmans van zondag is het kindercarnaval bij de Iedereen is de partij. v—«r— 10 «n Bij de Watergeuzen begint het car naval op vrijdagavond met het versie ren van hun Geuzenhol. Dat is te vin den in café Havenzicht, Piushaven 22, in Tilburg. Zaterdagmiddag gaan zij Maandagmiddag gaan de Watergeu- naar het station, om, vergezeld van zen dweilen, maar ’s avonds zijn zij hun muzikale kinderwagen, de stads- weer present in hun residentie. Dins- prins in te halen, ’s Avonds om 20.00 dag ontvangen zij bevriende vereni- u. wordt de eigen opper Willem I, ver- gingen, waarna om 24.00 u. de opper gezeld van een dweilkorkest, op ludie- op gepaste wijze wordt begraven. Het ke wijze geïnstalleerd. Zondag om Geuzenhol is toegankelijk voor iedere 16.00 11. begint het kindercarnaval, rechtgeaarde camavalvierder. Van vrijdag 12 februari t/m dinsdag jeugdig geweld bij te kunnen benen, de grootste amateurclub van Tilburg Zondag 14 februari begint het feest- R.K.T.V.V. Tijdens deze dagen is het gedruis meteen na het einde van de op- clubhuis omgedoopt in «De Halve Zo- tocht. Ook het Reesteam zal weer pre- lenkeet» en eenieder zal proberen zich sent zijn, terwijl ook camavalsvereni- aan deze naam aan te passen. gin8 ®^6 m°oie dooiers» beloofd heb ben een bezoekje te brengen. Maandag 15 februari vanaf 14.00 u. zijn de allerkleinste R.K.T.V.V.-ers aan de beurt. Naast een gezellige sfeer ge- zullen zij verwend worden met een snoepzak en is er een grabbelton aan wezig. Om 20.00 uur kunnen de oude ren weer bezit nemen van de hosvloer. Dinsdag 16 februari is de «halve zo- geopend vanaf 19.00 uUr en nen die er nog geen genoeg van Ru.inen krijgen zijn wederom van har- telheid is geraakt maar op het ogenblik veel optredens doet in Duits land) zal deze middag een optreden verzorgen. Als presentator is Louis Dusee gecontracteerd, een man die be kend is van de vroegere Snip Snap revues en momenteel werkzaam bij TROS radio. Verder verlenen blaoska- pel de Schaopblaozers en amusemen tenorkest The Rockets uit België hun medewerking. Er zullen voor de bejaarden drankjes en hapjes zijn en tevens voor iedere be jaarden een presentje. Voor deze mid dag die alleen bestemd is voor de 60- plussers, hebt U een entreekaart die u gratis kunt verkrijgen l_, Roks, Dr. Schaepmanstraat 14, in Goirle, tel 013-346826. Ook voor even tueel vervoer kan gezorgd worden. U moet wel snel zijn want vol is vol. In Herrezen Nederland is er tijdens de carnaval iedere avond bal van 20.00 02.00 u. en op maandagmiddag 14.00 uur kinderkamaval met een optreden van Clown Tieno en di- In de Blaak wordt op plaatsen carnaval gevierd. V< tiviteiten die georganiseerd worden door de Stg. Blaakevenementen moet u elders in deze Koerier kijken. Carna valsvereniging de Blaokpappers orga niseert ook het een en ander. Vrijdag de 12de is er door deze vereniging in hotel Ibis een carnavalsavond op sta- ken pel gezet die om 21.00 u. begint. De len muziek wordt verzorgd door Bobby Camarius en de Original Oberelfpils- kapelle. Op zaterdagmiddag wordt er in het Ibishotel na 21.00 u. de grótste zot gekozen. Voor de muziek wordt weer gezorgd door Bobby Camarius, de Original Oberelfpilskapelle en La Playa. Op maandag is er groot bal in Ibis, aanvang 21.00 u. met muzikale medewerking wederom van Bobby Natuurlijk wordt er ook m de Til- door camavalorkest Z.O.O.I., verschil- Camarius, de original Oberelfpilska- burgse wijk de Blaak carnaval gevierd, lende looporkesten en Shake Drive-In pelle en la PLaya. Op woensdag doen organisatie daar is in handen van Show. Iedereen vanaf 18 jaar is wel de Blaokpappes nog wat in hotel Ibis. de Stichting Blaakevenementen en ge- kom op deze avond. Zondag om 21.00 Om 20.30 u. happen ze daar haringen durende vier dagen organiseert deze uur begint wederom het Mokt oew tot ze op zijn. De kinderen in de Blaak stichting m Hofstede de Blaak aan het èège nie sappel-fist. Deze keer met me- komen ook aan hun trekken, ook daar Dussenpad camaval voor jong en oud. dewerking van amusements- en show- zorgen de Blaokpappers voor. Vanaf Iedereen is bij alle aktiviteiten welkom orkest Pardoes en de Disco Jolly Jo- 16.00 u. is het kindercarnaval in Ibis en de 1S geweldig versierd. Wat wil ker. Ook deze avond zorgen weer en- met muziek van Celebration en een je nog meer? kele looporkesten voor extra muziek, optreden van de clown Gray, ’s Het programma luidt als volgt. Vrij- Maandag, 15 februari, begint om 15.00 Avonds is er in Ibis een tienercanra- dagavond wordt er om 20.00 uur be- uur het zogenaamde Spmitjesfist. Dit valsavond die om 20.30 u. begint. De gonnen met het tienercamaval voor de feest is bedoeld voor kinderen tot en muziek wordt verzorgd door Celebra- jongeren van 13 tot 18 jaar. Tot 0.00 met 12 jaar en duurt tot 18.00 uur. tion. Aan de zaal zijn wellicht nog uur de muziek verzorgd worden Disco JoUy Joker verzorgt deze mid- kaarten verkrijgbaar, anders moet u door Flash Drive-In Disco. Zaterdag jag Je muziek. Toegangskaarten voor als de wiedeweerga contact opnemen om 21.00 uur begint het Mokt oew het tienercamaval en het Sprüitjesfist met J. Martens, Reest 43, tel. 633461 èège nie sappel-fist. Dat feest duurt tot zijn verkrijgbaar bij Hofstede de (na 19.00 u. 2.30 uur en de muziek wordt verzorgd Blaak. In het wijkcentrum Ijpelaer, Corelli- straat 10 in Tilburg-Noord is ook een carnavalsvereniging actiefde Trap- Pappers. Onder leiding van Prins Jo den Irste hebben zij het volgende pro gramma op poten gezet. Zaterdagmid- ippes dag wordt er begonnen met een kin- acties dercamavalsmiddag voor jeugdigen tot 12 jaar, aanvang 14.00 u. ’s Avonds vanaf 20.00 u. is het de beurt aan de ouderen, in elk geval de ouderen vanaf 16 jaar. Zondagmiddag vanaf 14.00 u. XI J vuud is er in de Ijpelaer carnaval voor ieder- Na een druk jaar met activiteiten als sanpel vieren ook de Lijntrekkers dit 6611 en s avonds vanaf 20.00 u. kunnen kruikenbruiloft en het vieren van hun jj^^niavd Onder leiding van Op- de 16 plussers weer hun gang gaan, eerste lustrum, gaan de Mooie per Cees ie z-n adjudant Aad de Bles Maandagmiddag is er m de Ijpelaar Dooie(rs) over tot de orde van de dag. diplomaten Hans Klaassen en een bejaarden/invalidenmiddag geor- Dat betekent dat een van de kleinste wy Qers belooft het weer ’n gran- ganiseerd en de zaal gaat open om carnavalsverenigingen van Tilburg, ^5 feest te worden In hun residen- 13.00 u. Om 20.00 u. begint dan weer voor het ,t Riddershof Beharstraat 110 hj het feest voor de 16++. Dinsdagmid- en m het bij- Tilburg beginnen de Lijntrekkers op dag 1S h6t kindercamavalmiddag voor De vorig jaar zaterdagmiddag voor de kinderen t/m de jongeren tot 12 jaar. Vanaf 14.00 u. strijd op den 12 jaar. Deze middag is van 14.00 uur d6 Trap-Pappers dweilen met rvolg, met de t/m 16 30 uur Van zaterdag t/m dins- hun P™15, Vanaf 20.00 u. werderom dag is er elke avond bal, aanvang tel- bal voor de 16+Dan is er nog kens om 21.00 u. Wilt U meer infor- iedere avond tienercamaval in de be- matie betreft kaartverkoop of wilt u nedenzaal van de Ijpelaer en wel van nog lid worden van de Lijntrekkers, vrijdag tot en met dinsdag, aanvang bel dan 550597 of 556889. telkens om 19.30 u. Inl. tel. 554456.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1988 | | pagina 13