H ,8^ Dansen doe je samen op dezelfde muziek Open huis in Sauna Tilburg ant in de bouwhal opruiming SABA :rs Waogens louwen Afwisselend zondagmiddagprogramma op Tilburgse kabel Ontspanning en plezier voor jong en oud JOP Kaas in ’t nieuws 30-70% korting Revolutionaire methode voor plaatselijke afslanken nu ook in Tilburg Sauwelavond in de Coppele IRI PAS BUITEN Schouwburgring 200, Tilburg Aanvang 20.00 uur «De smaak van cajun moet in je mond dansen» Donderdag 21 januari 1988 - pagina 5 ri 1988 - pagina 4 DE TILBURGSE KOERIER 1248-1237 ^JÖok maandagnm. open Inschrijven ANT r IZEN Ka Antwerpen agen- NED.- 8.00 au RIAAL iring op ïrzorging «Bri- ACCESSOIRES. KI— 50 TOE- 89,- EtóEH ImRDRT o-o. - BINGO MO is voor het 1 dansen is i onder illig is. 1 kinderjoggingpakken nu v.a. 22, een. bouwt wagen, ien hoe crea- iper, n) in 54. In- 5,- is: nemen toch hoof val. MODE ïterd) stadhuisplein 326 - katterug hoek heuvelstraat - tilburg De «het VERLOREN GEVONDEN vweg tel. r^oORDSTRSZ “Tl L_E»ct«&. 0IV/2l7Oe kunt leren, is alles lijk de i nationale 2 wereld. tot lector ieke Hogeschool Centerfold Silvio hakin' Arrows Popformule 'derden den- Prof. BOSHUIl ieiï neemt afscheid van de KUB De ver- be- - itig. zijn i de uitw kasteelhoeve Op vrijdag 22 januari a.s. wordt er weer een «Tientjes» bingo-avond geor ganiseerd in het wijkgebouw «De Kas teelhoeve», aan de Hasseltstraat 25-B. Hoofdprijs draagbare televisie. Toegang vanaf 16 jaar. Aanvang 20.00 uur nog mededelen Is sinds kort een iben opgericht bouwdag» >rgen. Dit ibliekelijk dansleraar is meer dan alleen maar iemand die z’n lessen afdraait. U zult TILBURG BV actuali- sr-reportage tudiogast, dis- voetbalschoenen trainingspakken tenniskleding badmode ski-jacks enz. enz. glanspakken kleine dames- en heren-maten, div. kleuren 129?- Voor de 23ste maal zal a.s. zondag het twee uur durende radioprogramma «Radio Tilburg op z’n zondags» te be luisteren zijn. Een programma dat niet alleen afwisselend en informatief moet zijn, maar dat ook voor een 1'? tra) gezelligheid in de huiskamers Tilburg, Berkel Enschot en Udenhout moeten zorgen, aldus het team, dat voor dit programma verantwoordelijk is. Die beoogde gezelligheid betekent overigens niet, dat men wat zwaarde- Vervolgcursus De basiscursus van de vijf eerder ge noemde FDO-dansscholen bestaat zo als gezegd uit 15 lessen. In die lessen komen in elk geval aan de orde: de Quick Step ofwel de Foxtrot, de En gelse Wals, de Tango, de Cha-Cha- Cha en de Jive of de Rumba. Meestal nemen de cursisten dan nog een ver volgcursus; zo’n 80 tot 90% doet dat. Dat is de ervaring van de meeste dans scholen. De dansscholen bevelen zo’n vervolgcursus ook aan, zeker wanneer men weinig danst buiten de dans school om en verder niet oefent. :?g neemt Prof. Dr. H.WJ. hoogleraar in het Geld-, Kre- Bankwezen, afscheid van de Universiteit Brabant. Hij een afscheidscollege, dat i de aktiviteiten van het Monetaire Fonds Amusement Dansen is niet alleen maar dansen leren. Dansen is meer. Het is ook in kontakt komen met andere mensen op 4345 een heel ontspannen manier. Het is 17.0 ook een avondje uit, een avondje gezel- g amusement. Want dansscholen zijn meer dan alleen maar opleidingsinsti tuten. Het zijn sféervolle gelegenheden waar ook de nodige aandacht besteedt wordt aan het gastheerschap. En een i. Een beetje maatgevoel, dat s wat er voor nodig is en natuur- wil om iets te leren. Op zondag 24 januari organiseert de Camavalsstichting Tilburg wederom een open dag in de bouwhal, die nu ge vestigd is in de Lambert de Wijsstraat (in de voormalige houtdrogerij van Ap pels). De hal is open van 12.00 tot 17.00 uur en de entree is gratis. Vorig jaar werd deze open dag voor het eerst op zondag gehouden en is een daverend sukses geworden. Daarom is ook nu weer voor een zondg gekozen om zoveel mogelijk mensen in de gele genheid te stellen kennis te maken met het bouwen van carnavalswagens. Bent u geïnteresseerd en wilt u meer informatie over de Carefield-Muscleli- ser, kom dan op 24 januari naar het open huis in Sauna Tilburg. De structrice geeft uitleg en demonstrat en maakt - op verzoek - een gratis guuranalyse voor u. Vanaf 13.00 zijn de deuren open. ALS BESTE GETEST! Het mooiste beeld Het beste geluid De nieuwste technieken Nu vanaf 1.598,- met teletekst Overtuig u in onze zaak BARTELS AUDIO-VIDEO Besterdring 87, Tilburg gaan worden, omdat men hem dan re gelmatig zal gaan bellen over de din gen, die hij in het radioprogramma zal vertellen. Voor verzoekplaten en berichten tel. 013/436017 (redaktie). RADIO TILBURG POSTBUS 555, 5000 MB TILBURG I alleenstaanden en I paren vanaf 30 jaar Op zondag 24 januari a.s. houdt Sauna Tilburg open huis. Van één tot vijf uur bent u welkom in Groenstraat 102. Tevens kunt u de primeur voor Tilburg bezich tigen: de Carefield-Muscleliser voor plaatselijk afslanken. Er zijn doorlopend de monstraties en uitleg van een instructrice. lijke, snelle en aangename methode om uw figuur plaatselijk te verbeteren en de gewenste vorm te behouden. Vandaag Bosman, ho diet- en La Katholieke doet dat met e gewijd is aan Internationale (IMF). Prof. Bosman (66) geldt als een autoriteit in de nationale en internatio nale monetaire wereld. Hij werd in 1954 benoemd tot lector aan de toen malige Katholieke Hogeschool en in 1959 tot hoogleraar. Bij gelegenheid van zijn afscheid hebben Gedeputeerde Staten van Noord Brabant aan Bosman de Pro- vinciepenning toêgekend, die hem van daag door Mr. Houben is uitgereikt. Ook ter gelegenheid van zijn af scheid is er door Bosmans vakgroep een stichting in het leven geroepen die voortaan de «Prof Dr. HWJ Bosman lezingen» zal gaan organiseren. g.v. olympia Gymnastiekvereniging Olympia orga niseert op vrijdag 22 januari a.s. een bingo. Deze wordt gehouden in het clubhuis van St. Dionysius, Gasthuisring 30 in Tilburg, aanvang: 20.30 uur. Iedereen is van harte wel kom. Sauna Tilburg heeft al meer dan tien jaar ervaring op het gebied van li chaamsverzorging. Daarom brengen wij - exclusief in Tilburg - en revolutio naire afslankmethode: de Carefield- Muscleliser. Revolutionair omdat de methode werkt op basis van stimule rende impulsen, waardoor de spieren op directe wijze geactiveerd worden. Revolutionair, omdat de methode ver antwoord, betaalbaar en g voor de cliënt is en omdat het blijven dis. Overgewicht Statistisch gezien is het gewicht van één op de twee mensen te hoog, oorzaken zijn bekend: overmatig, i keerd eten, gebrek aan (tijd voor) weging en een dieet is te omslacht Bovendien is het moeilijk om op juiste plaatsen af te vallen. De Carefield-Muscleliser is daar voor dé oplossing. Het is een gemakke- reeshof Stichting Activiteiten Reeshof organi seert op woensdag 27 januari een bin go-avond met mooie prijzen. De bingo wordt gehouden in de Open bare Basisschool (achter Albert Heyn). De zaal is open om 19.00 uur en de bingo begint om 20.00 uur. bingo st.-lucas Op dinsdag 26 januari organiseert de Bond van Ouderen Sint-Lucas weer een bingo in het Wijkgebouw Benelux- laan 74 te Tilburg. De aanvang is om twee uur. Iedereen is van harte wel kom. Ook voor hen, die niet van carnaval houden is het toch interessant om te zien met welke technieken, bijv, papier maché, polyester, etc., deze wagens tot stand komen. Voor de carnavalsvierders onder ons het leuk om alvast een voorproefje te op de komende camavalsóp- :ht, want dat is toch wel een van de jgtepunten van het Tilburgs Carna- Is de optocht geslaagd, dan kan het hele carnaval al niet meer stuk. Er zijn dit jaar 12 carnavalsvereni gingen, die in de hal een wagen of loopgroep aan het bouwen zijn. De sa menwerking van deze verenigingen en de sfeer waarin tegen carnaval ruim 100 mensen met deze hobby bezig zijn is uniek. Zij zorgen er ook dit jaar weer voor dat Tilburg een van de mooiste carna valsoptochten van Nederland heeft. Iedere carnavalsvereniging ieder jaar een geheel andere Het is interessant om te zk_ L tief deze mensen bezig zijn, met zoveel inzet en werklust ieder jaar een nieuw ontwerp maken en uitvoeren. Figuurcorrectie De Muscleliser stuurt impulsen naar de spieren die behandeld worden. Die impulsen veroorzaken contracties: het achtereenvolgens samentrekken en ontspannen van een spier. Door deze activering van de spieren wordt het gemakkelijk overtollige onderhuidse vet afgebro- het resultaat ken, een betere doorstroming van bloed en lymfevocht gerealiseerd, waardoor de afvoer van afvalstoffen wordt bevorderd. Naast afslanking is het met de Carefield-Muscleliser mo gelijk de spieren, de borsten en de huid te verstevigen. Het resultaat is dan een slanker en steviger lichaam. Resultaten zijn er al snel. In het algemeen is de uitwerking van een stimulerende be handeling van twintig minuten te ver gelijken met dat van een twee uur du rende intensieve training. Toch wordt re» onderwerpen uit de weg gaat. Zo wordt er komende zondag bijvoorbeeld met Yvonne Versnel gesproken over de opvang van slachtoffers van sexueel ge weld. iskamere^n Tussen hemel en aarde Een heel ander onderwerp van ge sprek vindt plaats in het kwartiertje «Tussen Hemel en Aarde», waarin el ke week paranormale verschijnselen worden besproken met stad- en streek genoten, die zich daarmee intensief be zighouden. In vorige uitzendingen kwamen bijvoorbeeld al aan het woord iriscopisten, droomuitleggers, helderzienden, hypnotherapeuten, mensen met ervaringen op het gebied van «glaasje draaien», etc. Deze week wordt het kwartiertje gevuld met «technische» informatie en gast in de studio daarvoor is iemand die om een aantal redenen liever niet met naam en toenaam vermeld wil worden. Niet omdat hij zich schaamt voor zijn akti viteiten op paranormaal gebied, maar omdat hij vreest dat zijn normale da gelijkse werkzaamheden verstoord 12.00-13.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws ver slag gemeenteraadsvergadering, GEV. en VERLOREN VOORWERPEN en HUISDIEREN, verz.-platen. 18.00-19.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws, VRAAGGESPREK, NIEUWS en AC TUALITEITEN, verz.-platen. -woensdag: - 12.00-13.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws, VRAAGGESPREK, NIEUWS EN AK- TUALITEITEN, verz.-platen 18.00-19.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws, VRAAGGESPREK NIEUWS EN AC TUALITEITEN, verz.-platen, cursusin formatie. -donderdag:- 12.00-13.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws, FILM- RUBRIEK, verz.-platen. 18.00-19.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws, RISTISCHE TIPS, verz.-platen CABARET bingo in loven-besterd De activiteitencommissie voor ouderen Loven-Besterd organiseert op donder dagmiddag 28 januari weer een ouder wetse bingomiddag. Er worden 8 ron des gedraaid voor 5,- inclusief een lekker bakje koffie of thee. De middag begint om 2 uur in het buurtcentrum Loven-Besterd, Koe straat 164. u niet moe van de behandeling. Inte gendeel, de contracties worden ervaren als aangename en rustgevende prikke lingen. Iets leren kost enige inspanning, dat algemeen bekend. Dat geldt ook 'or het leren dansen. Het leuke van is echter wanneer je het enigs zins onder de knie krijgt dat het heel gezellig is. Immers: je doet het met z’n tweeën op vrolijke muziek in een sfeer volle omgeving. Maar het verdient aanbeveling het te leren bij vakmen sen. Dansscholen die aangesloten zijn bij de Federatie van Dansleraren Or ganisaties hebben die vakmensen in huis. In Tilburg en omgeving zijn dat de volgende: dansschool van Opstal in de Koestraat, dansschool Boutkan op de Korvelseweg, dansschool Boleyn in de Nieuwlandstraat, dansschool Kui per in de Dragonstraat en dansschool Robben in Oisterwijk. Aanmelden Vanaf 4 januari is er bij deze dans scholen gelegenheid zich aan te mel den voor nieuwe danslessen. Het nieu we dansseizoen is immers weer begon- nen. Iedereen kan zich aanmelden: plaats tij- jong en oud, alleenstaanden, gehuw- jjg kampioen- den, verloofden, tieners, twens... enz. mei Iepen. J—1-J-1- plaatsj Het nieuwe jaar brengt weer volop ontspanning maar ook heel wat leerzaams voor wie dat wil. Een kombinatie daarvan treft men aan in een dansschool: ont- spanning en bovendien iets leren. En voor wie het al denkt te kennen: op het ge- het merken bied van dansen ben je nooit uitgeleerd. En daarnaast: je moet het ook bijhouden. Kortom, dansen is een bezigheid voor iedereen die een plezierige manier van ont spanning zoekt in een fijne omgeving en bovendien nog iets wil leren. Daarbij maakt het niet uit of je jong of ouder bent, of je een tiener, een twen, een dertiger, een veertiger, etc. bent. Met dansen ben je zo oud als je jezelf voelt. Niemand is er te oud voon dat is de gezamenlijke mening van de vijf erkende FDO-dansscholen uit Tilburg en omgeving. Vele mogelijkheden Een dansschool biedt naast de mo gelijkheid tot het leren van dansen via een all-round en gedegen aanbod meer. Die scholen bieden ook gezellig heid, de mogelijkheid om een hobby uit te leven en ze bieden de beteren de kans zich optimaal te trainen. Boven dien kun je bij sommige van deze dansscholen ook rock en roll dansen en zelfs konditiegymi kan men er beoefenen. Werkel” breed pakket aan mogelijkhe^^ den de hier genoemde vijf dans u aan. Wilt u er meer over wek een van de scholen en u hoort j wanneer u er terecht kunt, wat kost en wat u er allemaal kunt leren. Aarzelt u? Zet die aarzeling als de wie deweerga uit uw hoofd. Lukt dat niet, dansend lukt het vast wel! Dat zijn de woorden van cajun-mees- terkok Paul Prudhomme. De vestiging van het eerste cajun-restaurant in Ne derland heeft een groep leerlingen van MHS «De Rooi Pannen» ertoe ge bracht om deze voor hen geheel nieuwe kookstijl in Tilburg te introduceren. In de week van 25 t/m 29 januari krijgt u de kans om daarvan te profite ren. Indien u ’s morgens vóór 09.30 2 in- uur reserveert kunt u vanaf 12.00 uur aties plaatsnemen in het restaurant om van is fi- deze kookkunst het fijne te proeven. i uur Er zijn drie mogelijkheden, name lijk: plate-service, een 4-gangen-menu - of in het A la carte-restaurant. Le Neufchatel Gemaakt van koemelk, is dit een eeu wenoud kaasje, genoemd naar het plaatsje Neufchatel-en-Bray in Nor- mandië. Het kaasje wordt gemaakt een aantal vormen waaronder «Coeur», dus het «Hartje», de «D quette» en de «Carré». Al in de vijftiende en zestiende eeuw kochten Engelse kooplieden deze kaas jes op voor de «gegoede burgers». Tot in 1939 werden deze kaasjes vrij wel uitsluitend op de boerderijen ge maakt, maar nu komen de meesten uit moderne kaasmakerijen, waar echter zoveel mogelijk de oude receptuur wordt toegepast. Een Neufchatel heeft een mild-pikante smaak en doet wat korrelig aan. Goed gerijpt, wordt hij romig en lichtgeel van kleur. Kenners in Frankrijk prefereren hem 'donker van kleur en een bijna rood achtige «Croutte» (korst): hij wordt dan wel erg geprononceerd van smaak. beste periode voor deze kaas is ;t najaar»... Jammer dus! Oorsprong Cajun komt van «acadian» of «aca- die», dat deel van Canada waar meer dan 200 jaar geleden een groep Franse kolonisten weigerde trouw te zweren aan de Engelse vlag. Daarom werden ze door de Engelsen verbannen over het continent. De meesten vestigden zich uiteinde lijk in Louisiana. Hun liefde voor de Franse taal, muziek (jazz) en bovenal hun liefde voor eten namen ze met zich mee. De cajun-cultuur was geboren. Als ware kunstenaars vermengden zij de Franse keuken met verse produkten uit Louisiana. Basis voor vrijwel alle gerechten is wat zij noemen de «drie- ëenheid»; groene uien, groene pepers en selderij. In withete pannen worden vis- en vleesgerechten dichtgeschroeid, waarbij sappig en mals vlees blijft op gesloten in een knapperige korst. Bij alle gerechten wordt «veg and pot» geserveerd, de gebruikelijke ma- lrj_ nier om groenten en aardappelen te beschrijven die de hoofdschotels ver gezellen. De chef-koks en oberkelners van de Rooi Pannen hopen u in deze week te mogen begroeten. Programma-overzicht van vrijdag 22 t/m donderdag 28 Jan. -vrijdag: - 12.00-13.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws VRAAGGESPREK, NIEUWS EN AC TUALITEITEN, verz.-platen. 18.00-19.00 uur, actualiteiten, da, interviews, lokaal nieuws, TALIGE MUZIEK, verz.-platen Prins Géi Op de open dag komen ook Prins Gé I en zijn Raad van Elf, begeleid door de Hofkapel en het bestuur naar de Waogens Louwen, natuurlijk verge zeld van erwtensoep schrobbelaaf voor de bouwers. Ook de hofkapellen van de verschil lende carnavalsverenigingen zullen ac te de presence geven. De Technische Commissie van de Camavalsstichting hoopt vele geïnte resseerde Kruikers en Kruikinnen op deze gezellige happening te mogen ontvangen. Tot slot kunnen we p- dat de C.V. de Kreugels eigen muziekkapel hebt en zij zullen op onze «open de muzikale entourage verzor is tevens ook hun eerste pul optreden. Overzicht van gevonden voorwer pen in de periode van 9/1 t/m 15/1/ 1988. Inlichtingen: Gemeentepolitie Tilburg, tel. 013-438438. Sleutels van auto aan hanger Aus- tin-Rover; sleutels 8 aan chromé mus keten; sleutels 1 aan 2 ringen en blauw musketon; sleutels 3 aan han ger V.W. en letter N; sleutels 4 waar van 2x Toyota in rood étui; sleutels 7 in bruin-rood etui; sleutels 9 aan na- gelknipper; sleutels 4 in okergeel-bei- ge etui met 2 ritsen; sleutels 2 van Ford; sleutels 16 aan broekhaak, één met geel kapje; sleutels 2 kleine aan kettinkje met flesdop; sleutels 9 aan ring; sleutels 2, waarvan 1 Ford en één Fanna; sleutels 2 in zwart etui met rits naam de Ronde; sleutels 2 Opel 105; sleutels 1 fiets 1 huis aan schepje en flesdop; sleutels 1 huis en twee poort; hond, teef, licht-bruin, le ren halsband; hond, teef, donker met bruine pootjes, pup; hond, dobber- man-pincher; hond, bastaard; hond, Mechelse herder, tatoeagenr. CJN 4164; hond, reu, zwart, jong; hond, teef, bouvier, zwart; hond, teef, bruin-wit, rode halsband; hond, Me chelse herder, teef; hond, Schotse col lie, teef, wit-bruin; poes met zwart witte bef; armband, zilver met bril jant; servetring 4 cm breed, initialen 5-8-53 DvL; handschoen, blauw plas tic, links, maat L; paar handschoenen, zwart, met witte voering; handschoen, blauw, gevoerd; portemonnee, bruin, met rits, inh.: geld, strippenkaart; portemonnee, zwart, dames, lang mo del, inh. 0,25, pasfoto; portemonnee (kinder), zwart, met rits, inh. codicil, geld; horloge, duikersmodel, zwart, kunststof; horloge, heren, Commodo re, met stalen armband. Kijkdagen gevonden sleutels: dage lijks tussen 09.00 en 17.00 uur, behal ve op zondag. V rij willigerswerk Onbetaald, maar onbetaalbaar dat is het werk, dat veel mensen doen voor andere mensen en dat kan op velerlei manieren gebeuren. In samenwerking met de Vrijwilligerscentrale aan de Spoorlaan belicht Radio Tilburg iedere week een instelling, die hard be hoefte heeft aan extra man- of vrouw- kracht. A.s. zaterdagavond rond de klok van zeven is iedereen welkom, die zes Middenbrabantse toonaangevende «Sauwelaars» wil beluisteren in de Coppele in Oisterwijk. Als eerste bestijgt «Toon de Sauwe- laar van het Boerenverdriet» de ton. Aandachtige lezers van het regionale nieuws, weten dat Ton Brekelmans met «deze buut» de derde dens de Noordbrabantse 1 schappen in de wacht wist te slepen. Hierna is het de beurt aan plaatsge noot «August de Vrijbuiter» (Jos Puts). Voor de Moes d’n Bi, Ook in de hoeven te ve muziek i tellende wordt «Keeke Paardrijdster». Achter «F w "j ge Carola schuil. Vervolgens wordt verder gegaan met het hoofdprogramma. Wederom ’n blok van drie Sauwe laars, te weten: «Driekske de Veld wachter» (Henk Keetelaars); «Jaonus Jeuk» (Toon v.d. Sande) en als afslui ting «Kiske Zult de Zultkoning» (Cees Kooien). En alvorens De Coppele tot sluiting zal overgaan, krijgt de muziekgroep «De Kinkenduut» nog even de be schikking over het podium, en kan iedereen nog even rustig nababbelen. 11.00-12.00 uur Tlfc.wwn* feiten, interviews, sfeer- column Ad Vinken, stu kussie. 12.00-13.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws, TILBURGSE TOP TIEN, verz.-platen 18.00-19.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws TILBURG WERKT AAN DE WEG, verz.-platen. -zondag:- 12.00-14.00 uur, RADIO TILBURG OP Z’N ZONDAGS, actualiteiten, agenda, interviews, lokaal nieuws. C.D. MU ZIEK, verz.-platen. 16.00 uur TILBURG SPORTIEF ÉÉN JAAR, speciaal programma met uit slagen, standen, interviews, sporter en pechvogel van de week, sport agenda en muziek. 18.00-19.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws, JONGEREN UITGAANS-AGENDA, verz.-platen -maandag: - 12.00-13.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws, SENIO RENRUBRIEK, verz.-platen. 18.00-19.00 uur, actualiteiten, agen da, interviews, lokaal nieuws, REGGAE-MUZIEK, verz.-platen. Dansschool van Opstal, gebouw Amacitia, Koestraat 28 in Tilburg, tel. 422068, b.g.g. 551373. Inschrijven da gelijks van 18.00 tot 20.00 uur. Dansschool Wim en Ellie Boleyn, Nieuwlandstraat 56 in Tilburg, tel. '‘34570. Inschrijven dagelijks van .7.00 tot 20.00 uur. Oisterwijks Danscentrum Robben, dansscholen zijn De Lind 59a, Oisterwijk, tel. 04242- r opleidingsinsti- 82457. Inschrijven dagelijks van 19.00 tot 21.00 uur. Dansschool Nico en Anita Kuiper, Dragonstraat 21 (t.o. het Paletplein) in Tilburg, tel. 686282, b.g.g. 366034. In schrijven dagelijks vanaf 19.00 uur. Dansschool Boutkan, Korvelsewe" 117a (door de poort) in Tilburg, 368085. Inschrijven maandag t.e vrijdag van 17.00 tot 20.00 uur en za terdag en zondag vanaf 20.00 uur. is... enz. De danslessen worden gegeven volgens uitgekiende lesprogramma’s en door gaans begint men met een basiscursus van 15 lessen. Dat is een goede start pauze verschijnt nog «Jan om zich in de danskunst te bekwamen lijenhouder». en zonder schaamte mee te dansen op de pauze zal niemand zich een huwelijksfeest of een andere vervelen, want behalve veel genheid. En mocht u aarzelen en uuu- van de liefst zestien personen ken: dit is niets voor mij, ik ben zo 3 formatie «De Kinkenduut» muzikaal als een tafelpoot. Bede.^ het podium vrijgemaakt voor dan dat wanneer u tegen diezelfde ta- ce van het Boerenverdriet als felpoot het simpele ritme van een mu- ~:dster». ziekje kunt meetikken u het dansen «w. «Keeke» gaat de pas elfjari- leren ymnastiek kelijk: een reden bie- isscholen eten? Bel precies it het u kunt als

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1988 | | pagina 5