Vrouw en Werk krijgt de ruimte 100.000 gulden voor Memisa g naar het oude beroep gaat De opkomst van het Industriegebied Brabant Spaarders Beleggers Kinderopvangbeleid kan ingevuld worden Thuis in sparen Patisserie Walter van Erven ’t „zolderke” nassaustraat 6F tilburg tel. 013-434268 KREDIET NINERHEID steekt er bovenuit Uit rapport provinciale commissie blijkt: positie Brabantse steden door rijk onvoldoende erkend Iedereen is welkom bij haarmode Jos Spijkers Donderdag 21 januari 1988 - pagina 15 DE TILBURGSE KOERIER 21 januari 1988-pagina 14 Ondersteuning en advies aan vrouwen die weer willen gaan werken Bij gelegenheid congresdag gezondheidszorg op KUB naar het oude beroep Oud-ETIN-directeur schrijft statistisch overzicht Bedrijvenoverleg regio aar de commissies Eco- i. De nieuwbouw zal 32 Foto: Geert van Loon Jos Spijkers en Leonie van Beers voor de Haarmodezaak ruuiniKMKsiuuu met nieuwe iiiciiscii vaii suui gcgtuui. «j eit van het die datum de scepter in de fraaie kapsalon voor dames nnciaal be- zaamheden wordt hii geassisteerd door Leonie van Beers. zaamheden wordt hij geassisteerd door Leonie van Beers. 'nge- vm- Interviews met ten ten Dit is van na Herentalsstraat 9 TURNHOUT (België) viking i ver- bran- Noord-Brabant stelt zich de laatste jaren wat meer zelfbewust op. Volkomen terecht! Brabant is alles behalve een onderontwikkelde regio in de periferie van «het Westen». Brabant is een industriegebied van formaat en van een hoog ni veau. >S1 uv een kraamkliniek in <v±- pese, Zaïre. De situatie van de huidige bouw is erg slecht; op hygiënisch ge bied ontbreken de meest noodzakelijke voorzieningen. De nieuwbouw zal 32 bedden tellen. )p NMB ten rkt rip van ïllingen t over- U bent vast in de wolken als u ziet hoe goedkoop onze gordijnen nu zijn. mder ver- -1960». Bovendien bot steeds betere k“ ciale Diensten m goede zaak van oude bedrijvigheden als vlasserij- en, kuiperijen, mandenvlechters e.d. Memisa Medicus Mundi heeft als doelstelling het bevorderen van de ge zondheidszorg voor de minst bedeelde bevolkingsgroepen in de Derde We reld, zonder enig onderscheid naar godsdienst, ras of politieke overtui ging- y Tel. 093214423634 Parking Markt-centrum Open van maandag tot vrijdag van 9 tot 12.30 uur, 13.30 tot 17.00 uur Zaterdag van 9.30 tot 12.00 uur Naar verwachting zal in de in aantocht zijnde 4de Nota Ruimtelijke Ordening worden aangegeven dat Noord-Brabant deel uitmaakt van het economische kern gebied in Nederland. Maar het is nog de vraag of de positie van de 5 grote Bra bantse steden als concentratiepunt van economische activiteiten gelegen aan knooppunten van intematonale verbindingen voldoende wordt erkend. De opkomst van nieuwe activiteiten (elektrotechniek, chemie, accountancy, e.d.) kan worden gevolgd. Anderen kunnen zich verdiepen in de evolutie van de rol van de vrouw in het arbeids bestel. rapport kan ling zijn voor igen om gezamen- n kinderopvang te 7,60% netto op 5 jaar 7,25% netto op 3 jaar 6,50% netto op 1 jaar Staatsgarantie Bankgeheim Deskundig advies Het college van burgemeester en wethouders van Tilburg heeft deze week met belangstelling kennis genomen van het onderzoek naar de behoefte aan kinderop- van J 225,00 vang bij de overheid en het bedrijfsleven. Het onderzoek is uitgevoerd door het hiervoor best Buro Kleinschalig Werk (BKW) in samenwerking met de gemeente. Het college vindt de resultaten bruikbaar voor de verdere invulling van het kinderopvangbeleid - waarvoor een extra bedrag van 250.000,- beschikbaar is - en verwacht tevens dat het bedrijfsleven er voldoende aanleiding in zal zien om met concrete plannen te komen. Daarom wordt het rapport toegezonden aan het Bedrijvenoverleg regio Tilburg en aan de vakorganisaties. Het rapport gaat ook naar nomische Zaken en Werkgelegenheid en Sociale en Culturele Zaken. Het onderzoek is verricht in opdracht van de gemeente, gedaan bij bedrijven en instellingen in Tilburg. Vandaar dat tot publikatie wordt overgegaan. Dank zij een bijdrage van de Regio Noord-Brabant in de koste kan de prijs van de uitgave beperl worden tot 17,00 (met inbegrip 2,50 verzendkosten). Bestelb kunnen worden gedaan door het maken van dit bedrag op postrekening 3923884 t.n.v. Prokura, Ringbaan Oost 475, 5017 AB Tilburg, or melding van «Opkomst 1909-1 igochtend en de donderdag- nd. Wel moet er eerst een afspraak laakt worden. luw en Werk verzorgt verder een 1 cursussen zoals de cursus —o-- bedrijf», de cursus «sollicite ren», de cursus «baan- en beroepen- rsus «vrouw en tech- «baan en beroepen- or Mediterrane vrouwen», iriëntatie computer» komt lenkort bij. Het is voor het eerst dat provincie en gemeente via een onderlinge uitwis seling van ideeën tot een gezamenlijk produkt zijn gekomen. Daarmee is het een duidelijk voorbeeld van het orga niserend vermogen dat zo kenmerkend is voor de provincie Noord-Brabant. De gevolgde werkwijze blijkt nu al duidelijk effect te hebben gehad op de acties die bij de afzonderlijke gemeen ten in gang zijn gezet. dinsdag avond, gematu Vrot aantal «eigen bedr ren», de cursu> «u< oriëntatie», de curst niek», de cursus «l oriëntatie voor J De cursus «0Uu«w er binnenkort bij. niet iets van de laatste jaren of de oorlog. Gemeten naar de maatstaven van destijds was Noord- Brabant al in 1909 een industriege bied. Dat was niet alleen te danken aan de textielindustrie (toentertijd van 7i-tech niveau) en aan de schoenen lederindustrie. Ook van de zware lustrie (ijzergieterijen) en de hout- rkende industrie (o.m. klompen rijen en mandenvlechterijen) wa- ^1 vertegenwoordigd. dit produktie-apparaat als ver- ivdiers (m/v) hun kin- onderbrengen. Ook te aan kinderopvang al te zijn dan wat er aan voorzieningen Sinds dinsdag 5 januari is aan het Rosmolenplein 6a de al eerder bestaande Haarmodesalon met nieuwe mensen van start gegaan. Jos Spijkers zwaait vanaf s en heren. Bij zijn werk- Bereidheid Behoefte aan kinderopvang wordt momenteel geconstateerd in de distrik- ten Centrum en Noord-oost, in komst in Centrum en Tilburg-Noord. De bereidheid om voorzieningen te treffen, ligt momenteel hoog in Noord, gevolgd door Centrum en Noord-oost. Veel bedrijven en instellingen (179) die aan het onderzoek hebben deelge nomen, tonen belangstelling voor het Burgemeester van de Mortelplein 58 Telefoon 671091 - Tilburg Vrijdag 29 januari en zaterdag 30 januari hebben wij voor U een daverende aanbieding Zie deze krant, zelfde plaats op donderdag 28 januari Patisserie Walter van Erven De zaak met de vele, vele specialiteiten ■Reeds meer dan 30 jaar» Aktiviteiten De Stichting Vrouw en Werk geeft in de eerste plaats ondersteuning en advies aan vrouwen die weer willen gaan werken. Ten aanzien van het ad vies wordt maatwerk nagestreefd: voor op iedere vrouw met bepaalde vragen het De meeste geëigende advies. Daarom wor- voor herscholing v den er ook spreekuren gedraaid: op de nie van Dierenscht Dit onder meer blijkt uit het rapport «Kansen voor Brabantse steden» van de adviescommissie economische func tie Brabantse steden, dat onlangs is verschenen. Deee commissie was in ju ni 1986 in het leven geroepen op initia tief van het provinciebestuur en verte genwoordigers van de 5 grote Brabant se steden, te weten Eindhoven, Til burg, Breda, Den Bosch en Helmond. Doel van de commissie was om uit voering te geven aan een van de aanbe velingen van de Commissies Bosman. Dit betrof de aanbeveling tot het creë ren van een samenhangende visie op het stimuleren van de economische functie van de steden in Noord-Bra bant. Het rapport geeft een analyse van de economische mogelijkheden van de be treffende steden. Daarnaast zijn 60 aanbevelingen opgenomen om deze mogelijkheden beter te benutten. «Kansen voor Brabantse steden» is het eerste rapport op dit niveau over onderwerpen als: nationale verbindin- en kennis-infra- De Stichting Vrouw en Werk werd in 1983 opgericht op initiatief van en kele emancipatiegroepen. Tot septem ber 1986 draaide de stichting louter op vrijwilligsters. Vanaf die datum kon den er vier vrouwen aangesteld wor den dankzij steun van de provincie Noord Brabant en het GAB, zij het dat die vier elk 20 uur in de week werkten. Sinds 1 Vrouw en nisterie van Sociale x,* legenheid. Die subsidie maakt het gelijk dat er nu vijf vrouwen werk zijn bij de stichting: één coördinj één medewerkster die belast is met organisatie van het cursuswerk, één medewerkster die de cursussen ver zorgt voor buitenlandse vrouwen, één medewerkster die informatie en advies geeft, themabijeenkomsten organiseert en de cursus «eigen bedrijf» verzorgt. Tenslotte is er nog een administratieve medewerkster. Nog geen verzoeken Een aantal bedrijven en instellingen had op het moment van toetsing nog geen verzoeken om kinderopvang ont vangen, maar verwachten die m de toekomst wel. Van deze 234 bedrijven en instellingen zijn er desondanks 61 bereid om, wan neer toch verzoeken mochten komen, hierop maatregelen te nemen. De vragen naar medeverantwoorde lijkheid voor kinderopvang is door 43 bedrijven en instellingen positief be antwoord. Verder worden ouders en familiele den, overheid en het particulier initia tief als verantwoordelijken aangewe zen. Uit het onderzoek blijkt dat met name in de gesubsidieerde sectoren voorzieningen zijn getroffen en ook de behoefte aan opvang het duidelijkst is. koestraat 144. tilburg-lel 013-354515 Breimachine- en handbreicursussen trekpunt is, met name na 1920, een bij zondere opleving in gang gezet. Te weinig is bekend dat sedertdien - dus vanaf 1920 - als het ware onafgebro ken een vijfde deel van de groei van in dustrie en ambacht van Nederland binnen Noord-Brabant tot stand werd gebracht. Dienstensector Daar tegenover is - hoe kan het an- -3 ders? - de dienstensector in zijn alge- meenheid trager tot ontwikkeling ge- J’ KurstJen - Statistisch overzicht De cirkelfoto werd maandagmorgen gemaakt in de Tafelbergstraat. De omcirkelde persoon kan op ons kantoor de volgende prijzen komen afhalen 10,- van de Tilburgse Koerier; 1 gratis servicebeurt door Habotex-naaimachines, Ingenhovenlaan 303; 1 doos antiekwas tw.v. 7,50 van het Nieuwiand Antiek. Nieuwlandstraat 34; een ijstaart voor 12 personen van Diepvriescentrum Ad Bertens, Ringbaan Oost 16; 1 waardebon haarverzorging Lw.v. 7,50 van dames- en herenkapsalon Mariandel, Bemardusplein 22; 1 waardebon van 10,- van Restaria Lu- cullus, Wandelboslaan 38, of De Hap, Koestraat 103; waardebon voor het slijpen van een handzaag van Gereedschap- en Profïelslijper GPS, Ringbaan Oost 144a; 1 jaarabonnement van de Openbare Bibliotheek, Koningsplein 1; een waardebon voor 4 broodjes Jantje van Broodje Jantje, NS-plein; 1 blikje Tilburgse Kruikenzeikertjes van VVV Tilburg, Spoorlaan, een waardebon van 10,- van Monello Mode, Broekho- venseweg 37a, een waardebon van 7.50 van E. Hauser bloemsierkunst, Stadhuisplein 323. Op donderdag 14-l-’88 stond Barbara v.d. Most, Bilderdijkstraat 96, Tilburg, in de cirkel. Foto Van Aarle. Het onderzoek is gebaseerd op gege- onderzoeksrapport. Het r?; vens, verkregen uit een enquête die in wellicht een goede aanleiding de maanden juni en juli 1987 ver- bedrijven en instelling"" stuurd is naar 453 bedrijven en instel- lijk iets op gebied van lingen in Tilburg. 60 hiervan heeft ondernemen. 6eSt drijven k doet veel samen met het Arbeidsbureau en werken aan vullend op elkaar. Samen organiseren zij geregeld aktiviteiten, eventueel ook met andere instellingen. Zo wordt er op 25 februari in de Schouwburg in Tilburg een scholingsmarkt gehouden waaraan behalve Vrouw en Werk ook deelnemen de gemeente Tilburg en de Stichting School- en,Beroepskeuzebu- reau Noord Brabant. De organisatoren hadden n.l. beslo ten om aan deze dag een extra dimen sie te geven door een substantieel be drag bijeen te brengen t.b.v. een me disch ontwikkelingsproject in de Der de Wereld. Van het inschrijfbedrag werd telkens ƒ100,00 jervóor bestemd; voorts werd een aantal bedrijven gevraagd dit idee te sponsoren. Door de grote opkomst en door ge nereuze sponsor-bijdragen kon niet _j, maar konden zelfs twee ontwikke- xxxigsprojecten worden gerealiseerd. Het eerste project, dat gefinancierd wordt uit deze gift, heeft betrekking op ^gh- de bouw van een kraamkliniek in Ki- en indu verwerl makerijer ren goed Met Deze uitgave is geen geschiedschrij ving in de echte zin van het woord. Eerder gaat het om een statistisch overzicht dat vergezeld gaat van enige uitleg en van wat commentaar. De ta bellen zijn afgeleid uit de vijf volkstel lingen tussen 1909 en 1960. Zij geven het bestand van de beroepsbevolking kt onderscheiden naar geslacht en deeld over niet minder dan 240 t ches. Belangstellenden kunnen zich een beeld vormen van het teloorgaan januari van dit jaar krijgt Werk subsidie van het rni- Sociale Zaken en Werkge- rkzaam Behoefte is groot aatrice, Volgens Vrouw en Werk is de be et de hoefte aan de werkzaamheden van die stichting erg groot. Dat is o.a. te mer ken aan het aantal vrouwen wat cur sussen bij Vrouw en Werk volgt. En natuurlijk is dat ook niet vreemd want veel vrouwen willen op latere leeftijd, als de kinderen groot genoeg zijn, vaak toch wat anders dan thuis te blijven zitten. Terug meestal 1 ontwikke drijven gerer - hng een baan meeste vrouv De schrijver, voormalige directeur van het ETIN, heeft de cijfers op een rijtje gezet voor eigen gebruik. Dat ge beurd zijnde, werd hij zich ervan be wust dat dit unieke gegevens zijn om trent het (recente) sociaal-economische verleden van Noord-Brabant. Deze kunnen wellicht anderen van dienst zijn bij verder onderzoek. Op vrijdag 29 januari opent de Stichting Vrouw en Werk Midden-Brabant haar Aanvullend nieuwe pand aan de Nieuwlandstraat 37 in Tilburg. Die opening gaat gepaard met Vrouw en Werk enig ceremonieel vertoon. Zo zal de opening verricht worden om 16.00 u. door met jlct Arbeidsbureau en werken aan- Drs. S.J.M. Driessen, wethouder van Economische Zaken en Werkgelegenheid vullend op elkaar. Same: van de gemeente Tilburg. Ook zal er tijdens de openingsplechtigheden een exem- geregeld aktiviteiten, t plaar van het rapport «Techniek voor Vrouwen» onbekend maakt onbemind met andere instellingen, worden overhandigd aan een vertegenwoordiger van het Gewestelijk Arbeidsbu- - 1 - reau (GAB). Voorafgaande aan de opening houdt Vrouw en Werk ook op die vrij dag een informatiemarkt van 14.00 u. tot 16.00 u. Alle vrouwen uit Midden-Bra bant zijn dan van harte welkom om kennis te maken met de mogelijkheden van Vrouw en Werk. Die mogelijkheden liggen vooral op het gebied van ondersteuning en advies aan vrouwen die weer willen gaan werken bij een bedrijf of instelling nadat zij er een tijd tussenuit geweest zijn. Dat geldt vooral voor vrouwen die bijvoorbeeld na ge- Bovendien bouwt Vrouw en Werk trouwd te zijn nog even gewerkt hebben en vanwege het krijgen van kinderen, steeds betere kontakten op met de So- moesten stoppen met dat werk. Wanneer de kinderen wat groter zijn of het huis dale Diensten m de regio. Dat is een hebben verlaten, willen veel van die vrouwen weer aan de slag. Kan dat, wat zijn de goede zaak want veel diensten zijn nog mogelijkheden, moet er bijgeschoold worden, etc? Dat zijn vragen die gesteld kun- te weirug op de hoogte van Vrouw en nen worden aan Vrouw en Werk. Naar de antwoorden wordt dan samen gezocht. Werk. Zeker wanneer de hercontro es plaatsvinden bij die diensten is het een goede zaak dat vanuit zo’n dienst ge wezen kan worden op de ondersteu ning en de adviezen die Vrouw en Werk kan geven. Voor alle duidelijkheid: Vrouw en Werk is een regionale instelling. Die regio is dezelfde als die van het Gewestelijk Arbeidsbureau Midden- Brabant. Alle vrouwen uit dat gebied die weer willen gaan werken kunnen dus een beroep doen op Vrouw en Werk. Het adres van Vrouw en Werk is Nieuwlandstraat 37 in Tilburg, tel. 013/424913. J gaat het De 26-jarige Jos Spijkers, al vanaf duidelijke visie op zijn prille jeugd in Tilburg getogen, zit 1 de stad en de pro- ai ruim 10 jaar in het kappersvak en en van de visie, cqn- heeft nu dus zijn eigen zaak geopend, fdig- Een zaak waarin voor iedereen plaat’ rijfs- is en waarin iedereen met plezier hc, kapsel van haar of zijn voorkeur krijgt aangemeten: of het nu moderne jonge ren zijn die een punk-coiffure leuk vin den of een heer op leeftijd die zijn haardos graag «gedekt bijknippen» laat: Jos en Leonie voeren de wens van de klant graag en vakkundig uit. En bovendien voor een interessante prijs: want de tarieven die Haarmode Jos Spijkers voor dames, heren en kin deren hanteert zijn bepaald concurre rend te noemen. Een ander plezierig aspect van de nieuwe haarmodezaak is dat u niet persé van te voren een af spraak hoeft te maken; gemakkelijk is het natuurlijk wel om even via tele- foonnummer 436133 het tijdstip van uw haarverzorging vast te leggen - r- maar als u dat nou echt slecht uitkomt dags van u.v kunt q desgewenst ook zomaar bin- dag zijn kin. 9 nenstappen en op uw beurt wachten, van hun 9 U merkt het al: bij Haarmode Jos Spij- een korting. 9 kers komt de klant op de eerste plaats bij Haarmot komen. Maar dat geldt niet voor alle onderdelen. In het bijzonder mag wor den gezegd dat het Brabantse volk van oudsher heeft kunnen beschikken over een goed uitgebouwde maatschappe lijke dienstverlening. Goede voorbeel den hiervan zijn: het onderwijs en de verpleging, die al vanaf het begin van deze eeuw de grondslag uitmaken van een voorbeeldig verzorgingsniveau. Dit alles is te vinden in een publika tie met als titel: «De opkomst van het Industriegebied Noord-Brabant; De beroepsbevolking in Noord-Brabant van 1909 tot 1960, onderscheiden naar 1 sdrijfsgroep» van de hand van drs. jens. niet omdat die beroepen zich Tijdens het gisteren aan de Katholie- celd hebben en omdat veel be- ke Universiteit Brabant gehouden lus- j en instellingen liever met jon- trumcongres Gezondheidszorg over de ren werken. Vandaar dat herscho- ontwikkeling van de gezondheidszorg g meestal nodig is, wil men uitzicht in de negentiger jaren, heeft de vice- een baan hebben met perspektief. voorzitter van het College van Bestuur -Jwen kiezen dan ook van de kjjb (en tevens voorzitter van via kursussen, de An- de Lustrumcommissie) J.M.M. van 100I, etc. Berkom een cheque ter waarde van honderdduizend gulden overhandigd aan de vice-voorzitter van Memisa, prof. dr. J. Hautvast Kwaliteit bestuur De samenstellers van het rapport zijn van mening dat een goed vesti- gings- en produktiemilieu onvoldoen de is voor het realiseren van economi sche potenties. De kwaliteit v stadsbestuur en het provinciaal w- stuur gaat volgens hen een steeds be- langrijkere rol spelen. Hierbij gaat het om zaken als een d-- ontwikkelingen van vincie. Het uitdragen van de visie, wo.- tinuïteit van het beleid en slagvaard' heid. Samenwerking met het bedrij leven is daarbij noodzakelijk. In een overleg tussen vertegenwoor digers van het provinciebestuur en de wethouders van de betrokken gemeen ten op 13 januari j.l. is afgesproken dat het rapport zal worden voorgelegd aan het provinciebestuur en de besturen van de betrokken gemeenten. De com missie die werkte aan het tot stand ko men van het rapport aangevuld met vertegenwoordigers uit het bedrijfsle ven zal erop toezien dat de aanbevelin gen inderdaad worden uitgewerkt. Het tweede project betreft de ver bouwing van de kraamkliniek van het ziekenhuis in Virginopqlis in de staat Mina Gerais in Brazilië. De huidige kraamkliniek vertoont allerlei gebre ken en zal met behulp van het ge schonken bedrag verbeterd en gemo derniseerd worden. en alles wordt er dan ook aan gedaan om te zorgen dat die zich in een gezel lige entourage op haar/zijn gemak voelt. In de mooie, grote salon zijn aats aparte «eenheden» voor dames en he- het ren opgesteld. Uiteraard kunt u aan het Rosmolenplein 6a ook terecht voor watergolf en permanent, terwijl knip- pen/blowen, vlechten en highlights ook vakkundig worden verzorgd. Jos Spijkers, die werkt met KMS- Gel en shampoo van Vidal Sassoon, ziet met de opening van zijn zaak een lang gekoesterde droom in vervulling gaan. Hij vindt het kappersvak een creatief beroep: «Als je daar eenmaal inzit val je er met geen mogelijkheid meer uit te trekken. Het vak zelf is al leuk en daar komen de prettige sociale contacten dan nog eens bij. Dus ik voel me hier echt prima in», aldus de jonge kapsalon-eigenaar. Haarmode Jos Spijkers is geopend van dinsdag t/ m vrijdag van 8.15-18.00 uur en zater dags van 8.00-17.00 uur. Ook op zater- kinderen welkom. Op vertoon .au xx,*a 65+-kaart krijgen 65+-’ers -—-Tig. u bent van harte welkom 10de Jos Spijkers. Belemmeringen Als men kijkt naar bedrijfsgrootte en man/vrouw verhouding van het perso neelsbestand, zijn er minder duidelijke conclusies te trekken. Over het alge meen gaat het om middelgrote tot gro- onderwerpen als: na tere bedrijven en instellingen en be- gen city-marketing drijven en instellingen met een gemid- structuur, deld aantal vrouwelijke werknemers waar voorzieningen, behoefte en be reidheid om voorzieningen te treffen geconstateerd wordt. Belangrijke be lemmeringen die bedrijven en instel- Het onderzoek is verder gebaseerd lingen noemen om kinderopvangvoor- °P mte™s die zijn gehouden ziemngen te treffen zijn: fimLiën, een ^drijven in de betrokke ruimtelijke problemen en het perso- gemeenten. Daarnaast zijn gesprekke neelsbestand (met name de samenstel- gevoerd tussen werkgroepen en verte- ling daarvan). genwoodigers uit het bedrijfsleven zo als bednjfmakelaars, projektontwikke- laars en deskundigen op het gebied van public-private partnership. De verantwoordelijkheid voor het 1 de distrik- rapport berust bij de ambtelijke verte- t, in de toe- genwoordigers van de betrokken ge- is de status van der, omdat ze is ingesteld door de pro- vincie en de wethouders van economi sche zaken en ruimtelijke ordening van de 5 grote Brabantse gemeenten geza- menljk. 1 enquête die in juli 1987 ver- naar 453 bedrijven en instel- 1 in Tilburg. 60 hiervan heeft geerd. blijkt dat van die 60 (278 be- 1 en instellingen) maar een zeer gering deel een of andere vorm van kinderopvangvoorziening heeft gerea liseerd. In tegenstelling tot elders in het land is er geen enkele bedrijfscrè- che, waar werkneme— v deren kunnen blijkt de behoefte vele malen groter zich (momenteel) aanbiedt. ■kregen iden ju

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1988 | | pagina 15