a gingenoeperingen, stichtingen, etc. gen in kolommen van de Tilburgse Koerier. i. Vootbpend daarop wenst een groot deel erstemzeer gelukkigen voorspoedig 1988! Belangrijk was dat al deze groepen wat te zeggen hadden, wat mee te delen hadden. De Tilburgse Koerier vormde daar een schakel tussen: tussen degenen met een bood schap en degenen voor wie die boodschap bestemd was. Zo was dat in 1987, in 1986, in 1985, enz. en zo zal dat ook weer zijn in 1988. Immers: de Tilburgse Koerier is welbeschouwd van iedereen en kan mis schien wel gezien worden als een afspiegeling (in gedrukte vorm) van wat er leeft in Tilburg en omgeving. En er leeft veel, dat blijkt iedere week weer. Iedere week wordt er van alles georganiseerd op velerlei gebied door heel veel mensen, meestal in groepsverband. Ook in 1988 zal dat weer blijken, daar tekent de Tilburgse Koerier voor en mét de Koerier alle groepen die op deze twee pagina ’s vermeld staan. V'°8l .1 er 1987-pagina 26 DE TILBURGSE KOERIER Woensdag 23 december 1987 - pagina 27 R.K.V.V. Were Di voetbal Parochie Heilig Kruis Parochiegemeenschap Trouwlaan Noorderligt theater R.K. Parochie Heikant-Quirijnstok Stichting theaterwerkplaats «de Muze» Military ruilbeurs regio Brabant Sarto voetbalclub Tilburg Buurtraad Sono: Groeseind/Hoefstraat Parochie 't Goirke Tilburg Tilburgse Automobiel Club «St. Christoffel» T.T.V. «Luto» Tilburg Supportersclub Willem II Recreatiepark Beekse Bergen b.v. Stichting de Imme Nederland (D.V.N.) R.K. Parochie St. Maarten Tilburgse Watervrienden Schouwburg Tilburg Noordbrabants Natuurmuseum Dixylandstraatorkest «La ma rotte» Lilith vrouwentherapie en begeleidingscentrum The Wooltown jazzband Stichting «Het oude kerkje» Middelbeers Vrijwilligerscentrale Mannenkoor «Hart van Brabant Hart van Brabantcompetitie Sportschool Jan de Rooy The South Jazzband De Efteling Boerderij Denissen Stichting «La Poubelle» magazijn huize Poels Peter van den Brakencentrum Sterksel TheaterZaal 16 Tilburgs Studentcorps St. Olof Poppentheater Sapperlipopet Galerie I.F.F. Parochie binnenstad Riagg Midden Brabant Harmonie Heikant Gemeentelijk informatiecentrum Carnavalsstichting Tilburg Medewerkers Radio Elisabeth SIC Literair tijdschrift Medewerkers Radio Tilburg Gemeentepolitie Tilburg Effata gemeenschap Muziekschool Hilvarenbeek Tilburgse Muziekschool Muziekschool Oisterwijk D'n Egelantier Nederlands Textielmuseum lirectie en medewerkers van het hoofdpostkantoor Tilburg Alle commissies en gebruikers wijkcentrum De Kasteelhoeve Het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Tilburg Stichting Activiteiten «In de Boomtak» Heemkundekring «Tilborch» Stichting Werkcollectief Aquarius Tilburg/ Centrum voor de Nieuwe Tijd Diabetes Vereniging Nede afd. Tilburg Wijkcentrum De Schans/Stichting WEB (welzijnsbeleid Heikant-Quirijnstok) Projekt Bejaardenwerk Zuid-Oost/ Dienstencentrum de Garsthof i?

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1987 | | pagina 27