i j Veel instellingen, verenigingenoepi hebben u regelmatig wat te zeggen inkok In 1988zal dat niet anders zijn. Voompei van die groepen u een prettige Kerst em zei Wederom een jaargang die gesloten kan worden, wederom een jaargang die geopend gaat worden: de 31ste! In al die jaargangen hebben vele instellingen uit Tilburg en omge ving de Tilburgse Koerier weten te vinden om hun bood schappen door te geven aan een uiterst divers lezers publiek. Zo kon men kennis nemen van de meest uit eenlopende zaken op gebieden van sport, cultuur, religie, onderwijs, etc. Vermeld worden onder meer uitslagen, aankondigingen van tentoonstel lingen en beurzen, lezingen, kerkdiensten, sportwedstrijden, eucharistievieringen, uitsla gen, etc., etc. Daarbij werd niet geselec teerd naar de mate van belangrijkheid van de boodschap want wie maakt uit dat de aankondiging van een voetbalwedstrijd minder belangrijk is dan de opening van een kunsttentoonstelling? o o a \'1 Woensdag 23 december 1987 - pagina 26 DE TILBURGSI DE TILBURGSE KOERIER P.T.T. Harmonie Tilburg Stichting Bejaardenwerk Tilburg (S.B.T.) Vereniging Dekenaat Tilburg - Goirle Wielerclub «De Door-en-Trappers» Tilburg Judoclub Tilburg R.K.T.V.V. Katechetisch Centrum Tilburg Kazoo Harmonie «de Natuurvrienden» V.V. Zouavia Stichting Vrouw en Werk Midden Brabant R.K. Parochie 't Zand R.K Gymnastiek- en Sportvereniging St. Dionysius R.K. Montfortbasisschool T.V.V. Korvel Stichting J.H. Leopold Montfort parochie Stokhasselt, Tilburg Noord Federatie van Tilburgse Zangverenigingen Ouderenbond St. Lucas Pellikaanhal Kunstijsbaan Tilburg Baan lozencent ru m Basisgroep Tilburg Tilburg Big Band Opbouwwerk en wijkcentrum Theresia Sportcentrum Irene/tafeltennisvereniging Irene V.I.O.S. V.V. S.E.T. Tilburgs Mannenkoor La Renaissance Motorcrossclub M.C.C. Hart van Brabant Verzamelaarsvereniging Tilburg 013-432392 Vrije School Tilburg Parochie Tilburg Noord-Oost V.I.D.O. vrouwen 40-60 T.S.V. Longa Energiebedrijven Tilburg Directie en medewerkers Sportinstituut Ooms Stichting S.P.I.O. Openbare Bibliotheek Stichting Verenigde Woningcorporaties (S.V.W.) Koninklijk Tilburgs Mannenkoor St. Caecilia Carnavalsvereniging «de Paotergaopers» V.V. Velocitas 31 Tilburg De Raat natuurvoeding Tennis Club Tilburg Dr. Binetstichting tel. 013-551010 Dansschool Boutkan Sportclub 't Zand Pellikaan Tennis- en sportcentra Goirle en Tilburg Parochie Broekhoven - Fatima - Pius X T.S.V. Noad Toneelcentrum van het Brabants Centrum voor het Amateurstoneel (B.C.A.) Tilburg Kon. Erkende Verzamelaarsvereniging «de Gezellige Ruiters» Goirle Tilburgse Damvereniging T.D.V. en Damrakkertjes Brabantsche Buurtspoorwegen en Autodiensten (B.B.A.) «De Stroom» centrum voor innerlijke groei en zelfgenezing Holistisch Kursuscentrum «de Lightbergh» Studentenkerk «Maranatha» «Sociaal Cultureel Centrum «Terra Nova» «Het Danshuis» Tilburg Alleenstaandenvereniging «'t Lichtpunt» Weijenberg Oisterwijk «Bezoekerscentrum Oisterwijk» van Natuurmonumenten

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1987 | | pagina 26