Grandioos prijzenfestijn bij Meubel Home t 1 Meubel Home Den Bosch M S Mode presenteert de nieuwe wintermode ■NS ‘■^dr DE ARDENNEN VOOR UW HERFST- EN WINTERVAKANTIE 4^ J iENT IENT AENT WEEK «V weer hun eigen de vraag is of die nomstotelijk staat e schoenen lopen, unt het deze week die herkenbaar is IKMO Sr Derde trekking Korvel-zegelaktie ARDENNEN WAARDEBON j N Goirle WIJK LRS En maak kans op de Nissan Micra. Arctic, pied de poule, noppen, mille fleurs... ANDRE HAZES CENTERFOLD ALEC SANDER JACQUES D’ANCONA >er 1987-pagina 10 Donderdag 24 september 1987 - pagina 11 DE TILBURGSE KOERIER mee winnen. irmatielijn: jpent nerrru J cioloog in de hele Deze BON kan worden ingeleverd elke vrijdag en zater dag t/m 26 september, bij de ARDENNENSTAND in winkelcentrum HEUVELPOORT. SPEEL MEE, EN MAAK KANS OP EEN GRATIS REIS NAAR DE BELGISCHE ARDENNEN Kunst s jir lecoderhuur. lecoderhuur. >ecoderhuur. r Balkweg 15-17 Soetelieve ’s-Hertogenbosch Tel. 073-416282 1400, pro- t u precies u kunt e abonnee om. diver kan 1 natuur ontbre RONDOM HART VAN BRABANT ig voor leubel- i. garantie. Voor É-h koestraat 144. tilburg - tel 013-354515 BROTHER-TOYOTA EMPISAL BREIMACHINES INTERIEUR M WAARBORG ^VG traditie hoog t om mo raliteit met Dat geldt Een elegante zitgroep. Modern van vormgeving met een ijzersterke leder-look, 3 jaar garantie, nu als 3-2 zits. Rikkonkoers Op maandag 28 september s‘._'. in buurthuis De Nachtegaal, Oude K pelstraat 25 in Tilburg met rikkon- koursen, iedere 14 dagen op maandag middag van 2 tot 4 uur. U kunt er mooie prijzen 5000 Eik** 4 heeft wederor soundmix wv middag 10 oktob Inschrijfformulie Valkenierstraat 31, Sparrenstraat 31 in 1 Zwaar massief eik Met uitzonderlijk voor een prima als 3-2 zitter. f 1.500,- (ook leverbaar in andere combinaties) Gepresenteerd door: persoon van wijk- ^“kens de trek- dlens, Ringb. Swaanen, -aging centrum» v ber a.s. markt g De Gov 326 te Tilburg. -iken bankstel ,jk goed afgewerkte kuipkussens, zitcomfort, 10 jaar garantie, Eiken drentse kast met massief front, ’n juweel in uw kamer. 10 jaar garant de prijs hoeft u het niet te laten. U'S** Zwart, bruin en wollig Zwart en bruin blijven veel voorko men. Tot de nieuwe modekleuren be horen verder camel, ecru, mauve, lever, donkergroen en antraciet. Een verras send accentuerend effect ontstaat door het gebruik in combinatie n kleun Vol comb. tig uiterlijk, - gora. Katoen (en nu ook nylon) heeft een glad of juist modieus kreukoppervlak. En M S Mode biedt deze winter I een uitgebreide collectie in leer! or gehuwde iddag van nAn zich in i laats van 1 'dijke Hat Bescheidenheid siert deze fraaie moderne witte of zwarte eethoek. Compleet tafel 4 stoelen, voor een unieke lage prijs zijn én willen 1 gcuvucu. verdiepen in iging bij So- ^est /°°r h< ssen 20.00 u. baan buitel sharp computerclub De Sharp gebruikersgroep Tilburg houdt maandag 28 september een bij eenkomst in wijkgeboukw De Schans, Schans 123, Tilburg-Noord. De zaal is geopend van 20.00 tot 22.30 uur. Je kunt op deze avond informatie over soft- en hardware krijgen. Tevens be staat de mogelijkheid om zelfgemaakte programma’s te presenteren. Er zal ook software van de gebruikers groep te koop worden aangeboden. Informatie over de verenigi mers, tel. 013/551477 (tussv.. u. en 22.00 u.). ruilen munten en wordt, kan gehouden member van van het pa- Istr. 127, Til- dag der verenigingen Aanstaande zaterdag 26 september wordt in winkelcentrum de Hove in Goirle van 10.00 u. tot 17.00 u. de dag der verenigingen gehouden. Zo’n 25 verenigingen zullen zich dan presente ren aan het publiek. Er zullen sportde- monstraties gegeven worden, er staan :rse kramen waar men informatie i bekomen over de verenigingen en urlijk zal de muzikale noot niet reken. Voor de kunstminnaars is er dit jaar het belangrijke evenement Europalia 1987, dat in België dit jaar als thema heeft: Oostenrijk. De stad Luik heeft 2 “'-e tentoonstellingen hiervoor ingericht. Over de z.g. Hallstatt - be- lom, schaving (1000 - 500 j. v. Chr.) ge- dy, enz., noemd naar een dorp bij Salzburg, ge- hartelust tuigt Q.m. het graf van een vrouw uit -,:n. de vroege ijzertijd met voorwerpen van brons en goud. (In het Musée de 1’Ar chitecture te Luik van 19 sept. tot 31 dec.) Een bijzondere collectie werken Accessoires Om de taille te accentueren zijn er veel brede ceintuurs. Sieraden zijn er vooral in oud-goud en oud-zilver. Heel Het nieuwe-arctic-dessin. Sportieve blouson met ijsberen-opdruk. 100 nylon. Afgelopen zaterdag vond alweer de derde trekking plaats van de winnaars in de succesvolle Korvel-zegelaktie voor Willem II. Wederom onder het toeziend oog van de Hermandad, in de j agent J. Janssens, verrichtte deze keer Willem Il-speler John Feske kmg, waardoor de volgende gelukkigen uit de bus kwamen: M. Malk.. West 191; L. v. Rooij, Krusstraat 16; P. Jansen, v. Sonstraat 31 en F. Gen. Winkelmanstraat 5, allen uit Tilburg, alsmede E. Mutsaers, Kennedylaan 59 uit Goirle. Zij allen krijgen een lederen voetbal met de handtekeningen van lem U’s eerste elftal-spelers alsmede een seizoenkaart voor de thuisWedstrij- van de tricolores. De prijzen kunnen worden afgehaald bij ABC-Behang, Korvelseweg 55 in Tilburg. elckerlyc Zondag 27 september om 15.00 uur begint er in «Elckerlyc» te Hilvaren- beek een voorstelling voor kinderen van 4-7 jaar. Onder de titel «Ik zie, ik zie» brengen de dansers Marion Jans- le R K Bond sen’ Carola Machwirth, Corine Eyser- de St.Activi- van Aert en verteUer itak», Boomstraat Ronald Nuller een programma waann t rikconcours op 1, de kieren op speelse wijze kennis dus steeds op de make" ™et m^erne verwerkt ln ,m 14 00 uur voor kinderen begrijpelijke vormen. Bij inlevering van deze WAARDEBON ontvangt U de uitgebreide INFORMATIETAS van de BELGISCHE AR DENNEN voor slechts 3 GULDEN in plaats van 5 gul den, inclusief het KWISFORMULIER voor een gratis week in de Belgische Ardennen. (max. 1 p.p. boven de 18 jr.) Een uniek Meubelhome Meubelfeestkussen f gesigneerd door t diverse artiesten van Oskar Kokoschka wordt tentoon gesteld in het Musée D’Art Wallon van 14 nov. tot 31 dec. Over al deze zaken kunt u deze week nog terecht bij de stand van de Arden nen in de Heuvelpoort (vrijdag en za terdag). U hebt dan ook de laats kans een informatietas met kwisfo.- mulier te kopen (denk aan de waarde bon in de krant). Op zaterdag 13.00 uur sluit de aanname van de kwis. Om 15.00 uur volgt de prijsbekendmakir (Weekend 4 personen in Domaine u, Chódes en een retour Londen of Parijs met de Sabena. zeker voor de nieuwe wintercollectie en niet in de laatste plaats voor de uit gebreide collectie feestkleding die M S Mode binnenkort presenteert. Wie dit alles eens uitgebreid wil bekijken of passen kan terecht in 110 filialen, ook in Tilburg. rikconcours In samenwerking met de van Ouderen organiseert teiten «in de Boomtak», 81, Tilburg een groot rikconcours op 1, 8, 15, 22 oktober, dus steeds op de donderdagmiddag om 14.00 uur. Er zijn mooie dag- en eindprijzen te winnen. vrouw/moeder/werk Drie vrouwen in Tilburg die moeder n een baan buitenshuis hebben zich graag met andere vroui in wat het betekent al ji het moederschap en een itenshuis. Hoe, waar en wan neer: dat kan allemaal nog ingevuld worden. Belangstelling? Bel 013/ 563407. c.v. de paotergaopers postzegelmarkt Carnavalsvereniging de Paotergaopers Uitgaande van de landelijke postzegel- ;rom een grote play-back en vereniging het «Nederlands Postzegel- wedstrijd en wel zaterdag- centrum» wordt op zondag 27 septem- ‘ober. ber a.s. vanaf 13.00 u. een postzegel- ieren zijn af te halen bij markt gehouden in het Parochiehuis Eikstraat 59 en De Goede Herder, Postelse Hoeflaan Tilburg. Wanneer je wilt spreken van één duidelijke trend, dan is het wel de te rugkeer van eenvoud en klassiek. We zien in de diverse kledingstukken o.a. rechte modellen met schouderaccenten maar ook modellen met het accent op taille en heup. Geaccentueerde schou ders worden gecombineerd met ruime armsgaten. JA, LEES DIT MAAR EENS GOED: Koper 49.997 mag voor f 1.500,- meubels uitzoeken. Koper 49.998 mag voor f 3.000,- meubels uitzoeken. Koper 49.999 mag voor f 5.000,- meubels uitzoeken. MAAR DE 50.000STE BEZOEKER KRIJGT DE MICRA. Tevens krijgt iedere koper gratis ’n uitnodiging de sprankelende finale van het Meubelhome M( feest. Met gastoptredens van: Nu herfst en winter voor de deur staan, is het voor veel mensen weer de vraag wat het modebeeld gaat worden. De tijd dat we het moeten doen met één stijl is anno 1987 voorbij: binnen het seizoen zien we verschillende the- gekreukt ma’s, trends, stijlen en kleuren. Zo’n voorzien' veelzijdig modebeeld wordt dit najaar ook geboden door M S Mode. Om straks een beetje voorbereid te gaan winkelen, volgt hierbij een overzicht. duivenverkoop start men Op zondag 27 september a.s. wordt er Oude Ka- een verkoping gehouden van late jonge duiven van de kampioenen van Noord-West. De verkoping wordt ge houden bij café Westenburger aan de Veldhovenring in Tilburg en begint om 12.00 uur. De duiven zijn te be- kindervoorstelling In zichtingen vanaf 1 l.OOuur. «vreugde doet leven» Dansvereniging «Vreugde doet leven» organiseert iedere woensdagmiddag van 14.00 u. tot 17.30 u. en ’s zaterdags van 20.00 u. tot 01.00 u. gezellige dan sen voor alleenstaanden vanaf 30 jaar en voor gehuwde paren. Iedere woens dagmiddag van 12.30 u.tot 14.00 u. kan men zich in de danskunst bekwa men. Plaats van handeling: de Nieuwe Koninklijke Harmonie, Stationsstraat 26, Tilburg. Inlichtingen: tel. 557364. dansen «pas buiten» harpduo bij muzepet De alleenstaandenvereniging «Pas htin„ Buiten», gevestigd in zaal Pas Buiten, zon. Schouwburgring 200 te Tilburg, orga- a jjet niseert elke zateragavond ontmoe- ncert tings’ en dansavonden voor alleen staanden en paren vanaf 30 jaar. platenbeurs feit dat het 100 jaar gele- grammofoon werd uitge vonden, houdt club «Old Records For- ever» zaterdag 26 september een platenbeurs in de zaal van Pas Buiten, Schouwburgring 200 te Tilburg. De beurs begint om 10.00 u. en duurt tot 17.00 u. Voor info bellen: 013/ 368180. Rechte silhouetten Eendelige japonnen zijn er zowel met rechte silhouetten als met taille- accenten of Charleston-invloeden. Het tweedelige genre toont veel blousevor- rgroen en antraciet. Een verras- men met blazerachtige tops op wijde ccentuerend effect ontstaat door r°l±en met heupstukken. gebruik in combinatie met pastel- De rokken zijn wild en voorzien van uren als rose, bleu en lila. heupstuk. Bij M S Mode ziet u rolop in de belangstelling staan de m katoen' wol, echt en imitatieleer, ibinaties met een warm en wolach- flanel (strak én wiid). De lengte va- hik zoals flanel, tweed en an- neert van onder de knie tot de kuit. Combineert u een rok of pantalon ;;n met 6611 Wouse, dan kunt u kiezen uit ^oppervlak, noppen, strepen, ruiten, mille fleurs en winter ook dierenprints. Igei-t Bij de pantalons blijven de band- plooimodellen in uni en ruit het beeld bepalen. De pasvorm is wat royaler. IJsberen-dessm Lekkere warme wintertruien en ves- Opvallend is de veelheid aan dessins ten, gestreept en jacquard zijn bij de die door de ontwerpers is toegepast, bonneterie voor een belangrijk deel het Vaak worden in een kledingstuk ver- ,J schillende dessins gebruikt. Op en top mode wordt in ieder geval het noppAn- J dessin! Nieuw is het «arctic-dessin» I waarin bijvoorbeeld ijsberen c' guïns worden gedrukt op past Ook nieuw zijn de letter-dessins op bedruke biezen en geborduurde bad ges. Prince de galles en pied de poule zijn dessins die het heel leuk doen in combinatie met rood accentuerende accessoires. Mille fleurs, fijne bloemen op een donkere achte.^ rug in het modebeeld. Strepen en ten blijven mode! Weer in bij de jacks zijn de anorak- typen. De veelkleurige jacks, in glad en gekreukt katoen of nylon, zijn vaak .wv.uvii van een capuchon. tergrond, keert te- leuk zijn tenslotte de setjes van muts, ld. Strepen en rui- shawl en handschoenen in felle kleu ren. M S Mode heeft een te houden wanneer het gaat dieuze kleding van goede kwal- een vriendelijk prijskaartje. Dat gek dansen in de «weyenbergh» De vereniging «’t Lichtpunt» organi seert elke woensdagmiddag van 14.00 uur tot 17.30 u. gezellige ontmoetings- en dansmiddagen voor alleenstaanden en gehuwde paren 40-plussers, in de sfeervolle zaal van de «Weyenbergh», Gemullehoekenweg 47 te Oisterwijk. Kunt U niet goed dansen of heeft U geen danspartner voor de danslessen? Geen probleem! Iedere woensdagmid- itste dag van 12.10 tot 14.00 u. zijn er dans- sfor- lessen voorafgaande aan de dansmid- dag die om 14.00 u. volgt. Zaterdag 10 en zondag 11 oktober a.s. bezoeken de leden van het Lichtpunt king «Parijs». Maximaal met 2 touringcars. ie de Willen geïnteresseerden zich spoedig wille aanmelden. Alle informatie via mevr, den v. Stralen. Tel.: 013/432265. Aan het klassieke model van de par ka heeft M S Mode eigentijdse ac centen toegevoegd, waardoor de mo dellen ruimer en comfortabeler zijn ge worden. Ook de mantels, met rechte tot rui me silhouetten en langere modellen, passen in het modebeeld van eenvoud. Bij de regenmantels zien we veel trench-coat typen, vaak met contrast- voering en polyestervulling. drughulpverlening Aanstaande vrijdag 25 september opent de Tilburgse wethouder Tim mermans van Sport, Onderwijs en Ge zondheidszorg het tweede pand van de Stichting Drughulpverlening Tilburg om 15.00 u. Het pand is gelegen aan de Korte Schijfstraat 8-10 in het cen trum van Tilburg. Na de opening zuir len twee deskundigen, mevrouw E. Noorlander, psychiater en medewerk- van de Verslavingskliniek in it en de heer E. Engelsman, so cioloog en hoofd van de hoofdafdeling Alcohol-, Drugs- en Tabaksbeleid i.o. van het ministerie van WVC hun visie geven over de toekomst van de versla- vingshulpverlening. Het ruilen van postzegels, verder wat er verzameld men op de ruilbeurs, die wordt op donderdag 24 sent 19.00-21.30 uur, in de zaal v rochiehuis, Kwaadeinds burg. Deze beurs wordt georganiseerd door de Verzamelaars Vereniging Tilburg. coc-vrouwen De afdeling Muzepet van de sticht Met ingang van dinsdag 29 september PET in Udenhout presenteert op z begint de vaste COC-avond weer voor dag Tl sept. in de raadszaal van opvang, informatie en spreekuur. Ook Udenhoutse gemeentehuis een concert kun je je opgeven voor de in oktober te dat wordt gegeven door het harpduo starten praatgroep. De COC-vrouwen Annelies Bremmers en Jeannelein van zijn telefonisch te bereiken elke dins- den Akker en begint om 12.00 uur. v dag van 10.00 u. - 20.00 uur op nr. Het duo bestaat sinds 1981, toen beide 013/421896, je kunt ook langs omen solisten nog studeerden aan het Bra- op deze dag en tijd: p/a Vrouwencen- bants Conservatorium. U krijgt wer- trum, Nieuwlandstraat 43, 5038 SM ken te horen van Jannequin, Bach, Tilburg. Scarlatti, Tournier, Marson, Albéniz, Elke eerste zondag van de maand is er Macdowell, Striker, Escosa en Salzedo. ook een zondagmiddag kafee van 14.00 uur - 18.00 uur. Alle vrouwen zijn van harte welkom. De laatste weken heeft u het een en ander kunnen lezen over de Belgische Ardennen, het «buitenland om de hoek». Over deze mooie streek, zo aangenaam dicht bij huis, is echter zo veel te schrijven dat wij ons moeten be perken tot enkele interessante moge lijkheden. Met de komende herfstvakantie en het wintersportseizoen weer voor de deur, raden wij u aan uw rustige of sportieve uitstap eens naar de Arden nen te maken. In de herfst genieten van de schitterende kleurenpracht die deze streken te bieden hebben en in de winter volop aan uw trekken komen die op wintersportgebied, dat kan en bijna krar overal. Prachtige bungalowparken zoals «Domaine de Chódes», «Domaine de Longpré», «Le Vieux Sart» en «Les Gottales» zijn weer volop klaar om u en familie of vriendenclub in de herfst en wintermaanden te ontvangen. Gezellig en sportief Wat te zeggen van een dagje gezellig en sportief te gaan kayakken (wildwa- terkano) op de Lesse, de Ourthe of de Amblève. Een gebeurtenis vol onge vaarlijk avontuurdoor de mooiste streken van de Ardennen. De lekkerbekken kunnen in de hele Ardennen eveneens aan hun trekken komen. Het jachtseizoen staat weer voor de deur, hetgeen wil zeggen dat de befaamde Ardense gastronomische weekends weer overal op toppunt ko men. De Ardense keuken wordt inter nationaal geroemd en is zeer betaal baar. De vele wintersportplaatsen (het zijn er bijna honderd), waar naast langlaufmogelijkheden op verschillen de plaatsen ook het alpineskiën kan worden beoefend, worden vermeld in de niéuwe «dikke» wintersportkrant Ardennen en Maas uitgeven. Deze int vol met nuttige informatie en bijzonderheden over de wintersport- centra en omgeving is voor iedereen gratis te verkrijgen bij de stand van de Ardennen in het winkelcentrum Heu- velpqort te Tilburg. Bijzonder onder uw aandacht bren gen wij de fraaie streek met veel moge- belangrijke lijkheden: de Belgische oostkantons. ingericht. C De plaatsen Bütgenbach, Elsenhom, schaving ,1 St.-Vith, Vielsalm, Malmédy, enz., noemd n?" overal kan men hier naar f langlaufen of skiën of zomaar heerlijk sneeuwwandelen. Bovendien kan men in deze streek ook goed met de Duitse taal terecht. beeld. Collen zijn er in veel varianten, jperi- maar ook V-halzen, polo’s en ronde isin», halzen. Een souspull hoort er helemaal of pin- bij. Een opvallend aspect wordt ge- stelkleu- vormd door de sweatshirts, die zijn be drukt met stadsgezichten. 0 o 0 0 0 9 0 0 A

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1987 | | pagina 11