Enkele speciale aanbiedingen uit onze kwaliteitsmeubelen kollektie M@rfgi(e© I r* F 1 2.175. Geen matim Haass - Nieuw Gerari Rijnck «Pick-Up» i Gerardjan R voor Titus Te zien op d - r-- 3.695,- 998,- N« 398 iSS” 1 9QR 1.498,- 1.698,- DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 9april 1987-pagina 12 DE TILBURGSI ii o VOO1 WaiGIDS Ook U kunt in de GILDE-GIDS staan... Nummer 1april 1987 idie gemaakt waarover u AANBIEDINGEN Doe-het-zelf t I ziene I uitgest datum, proffra Ik heb belangstelling voor Naam Wilt U mij in kontakt brengen met de aanbieder onder Adres omdat ik graag nr. Postcode Woonplaats Telefoon Naam Adres PostcodeWoonplaats ’t Zwaai Een schat aan kennis en ervaring aangeboden door 50-plussers aan andere leren. Ook is hij bereid om geïnteres- theorie bij te brengen. (G1 004) De werkgroep van ’t GILDE kan nog enkele vrijwilligers gebruiken voor de organisatie I Vak en bedrijf Bedrijfsadviezen Een ui voor fee een eige een gem 1ste kwaliteit Europees eiken. Voorfront zijden massief Talen Engels en Spaans Een leraar Engels, in de VUT, is bereid leeftijdsgenoten op weg te helpen met Engels. Hetzelfde geldt voor Spaans. Dit kan in een kleine groep, bij één van de aanvragers thuis. (G1014) Meubelfabriekencombinatie, Kerkstraat 29-31, Goirle Tel. 013-342039 3 000 m2 fabneksruimte propvol 3 grote hallen achter elkaar Vrijdagavond koopavond lager is bereid adviezen te geven op het gebied het algemeen. (G1011) I clclüon ;n in levensmiddelen Korte omschrijving aangeboden kennis/ervaring Stofferen Ad Jansen, gediplomeerd meubel- en woningstoffeerder, is bereid willen opknappen Muziek Mondharmonica De heer van de Boom bespeelt de chromatische mondharmonica en wil dit graag seerden muziektl Musiceren Iemand die al jaren als hobby piano speelt, biedt zich aan voor sa menspel. Hij wil met een of meer mensen die andere instrumenten bespelen samen musiceren. Liefst op donderdagochtend. (G1008,) Handwerken Mevrouw Boeren wil mensen op weg helpen met breien, haken of het maken van poppen. (G1017) Handwerken Mevrouw Weytmans wil geïnteresseerden de eerste beginselen bij brengen van handwerken, bijvoorbeeld breien, haken, poppen breien, enz. Niet ’s morgens. (G1018) Houtdraaien De heer van Zuylen beoefent al 17 jaar houtdraaien als hobby. Hij wil zijn vaardigheden hierin overdragen aan anderen. Individueel of in groepjes, bij hem thuis of elders. Verder kan hij veel vertellen over het schoenmakersvak, hij weet daar veel van omdat hij ruim 40 jaar schoenmaker is geweest. (G1015) Modern bankstel in een zware rib. Uniek in prijs. Als 3+2 895,- Als 3+1+1 1.075,- Als 3+2+1 1.175,- De bank is ook nog als slaapbank te gebruiken omdat de rug platgeklapt kan worden. Ook los leverbaar. Als 3-zits Als 2-zits Als 1-zits Leverbaar in kanvas donkerbruine rit Ik wil me opgeven voor ’t GILDE en zodoende mijn kennis en ervaring beschikbaar stellen aan anderen In de GILDE-GIDS staan, wat zit daar allemaal aan vast Kunt u mij informatie toezenden Aanstaand om 14.00 u. plaatsvinden Haasse in Schouwburg ziene omsta steld toi im. Er programma j U bent 50 jaar of ouder. U hebt dus vast wel ervaring in en kennis van een vak of hobby waarvoor interesse bestaat bij anderen. Misschien heeft u veel gereisd of iets bijzonders meegemaakt of over een onderwerp een studie gemaakt waarover u wilt vertellen aan anderen. U kunt dus ook in de GILDE-GIDS staan. Het doet er niet toe wat uw opleiding is geweest. Het gaat erom dat u iets aan anderen kunt overbrengen waar zij wat aan hebben. Alles wat u aan ervaring in uw leven hebt opgedaan, kan van grote waarde zijn voor anderen. Het doorgeven van kennis en ervaring maakt u mogelijk, aktief in de maatschappij te staan. Dat geeft voldoening. De kontakten met de mensen die uw advies of uw begeleiding op prijs stellen hebben een ongedwongen karakter. Van echte lessen is geen sprake. Dat zou ook niet kunnen, want u biedt uw diensten gratis aan. In de GILDE-GIDS staan, lijkt het iets voor u Telefoon Denk er eens over na, overleg eens met anderen of kom langs bij ’t GILDE om informatie of om uw aanbod bekend te maken. ’t GILDE is gehuisvest bij De Vrijwilligerscentrale, Spoorlaan 320. Op dinsdag en donderdag tussen 10.00 en 12.00 uur is er iemand van ’t GILDE aanwezig. U kunt dan ook bellen 013- 434572. Ons filiaal Heuvelring 144- (hoek Damstraat-Piuspl Telefoon 013-436119 k 1 100 m2 showruimte in het centrum Donderdagavond koopavond 'T GILDE Spoorlaan 320 5038 CC Tilburg 013-434572 Na het succi I seizoen, is «Pii van moderne Een ontmoe en een monok wordt. Titus Muize confrontatie, 2 worden? En di «Pick-Up» van Gerardjar Rien Bekkers. Dat[ BISTRC Static Ad Jansen, gediplomeerd meubel- en woningstc adviezen te geven aan mensen die hun meubels of hun huis willen stofferen. Dit kan zowel individueel als in groepjes. (G1005) Machinebankwerk Als onderhoudsmonteur van auto’s en machines heb ik veel erva ring opgedaan in het metaalvak. Ik wil mijn kennis en ervaring be schikbaar stellen. Personen die voor hun hobby machines, bijv, een houtdraaibank, zelf willen maken, kan ik van advies dienen. Daarnaast wil ik mensen op weg helpen in het metaalbewerken (autogeen of elektrisch). In groepsverband (7 a 8 personen). Hier voor heb ik zelf geen werkplaats beschikbaar. (G1013) lij wil graag aar resseerden de grondbeginselen van het biljarten t1;1?- voorkeur gaat uit naar groepjes van 3 A 4 personen, begeleiding is ook mogelijk. (G1007) Brailleschrift De heer van Rooy heeft 16 jaar ervaring in het maken van braille- I boeken. Hij wil graag mensen die dit ook willen leren, zijn kennis overdragen. Het lief j o yz Dupliceren I De heer Drubbels heeft als protheticus veel ervaring opgedaan in I het maken van afgietsels van voorwerpen in gips (dupliceren). Hij wil zijn kennis en vaardigheid in deze overdragen aan belangstel- I lenden. Bijvoorbeeld in de vorm van een verhaal in een klas met demon stratie van hoe je zelf een afgietsel kunt maken van een masker. I Hij wil ook aan mensen (individueel of in een groepje) leren hoe I zij van kleine voorwerpen als munten, medailles, reliëfs, een dupli- I VKaat van gips kunnen maken. (G1016) Angelo en i nist Lodewij zal zijn. I Bij het schri na» heeft De 1 I spireren dooi I maar vooral d I eeuwse Italia I I Giraldi Cintio I no Moro». I tueerd in het i I fia, een geslote I ongeschreven i I chische macht: I De zwarte In deze GILDE-GIDS treft u een verscheidenheid aan van men sen die in het algemeen niet meer aktief deelnemen aan het be roepsleven. Wel hebben zij allen door hun opleiding, werk of hob by op velerlei gebied kennis, ervaring of yaardigheden verworven, die zij graag aan anderen willen overdragen. Eenieder die in (de omgeving van) Tilburg woont en serieuze be langstelling heeft voor wat een ander aanbiedt kan hiervan ge bruik maken. Jong en oud, individueel of in groepsverband, organisaties, scho len, wijkcentra, enzovoort. Het gaat niet om echte lessen of een cursus, het gaat ook nief om het verrichten van werkzaamheden. Het gaat om een advies, een lezing, soms begeleiding van langere duur. Het overdragen van kennis gaat op de manier zoals u van een ter zake kundige buurman of kennis zou kunnen verwachten. De aanbieder zelf maakt met u een afspraak over het tijdstip en de plaats van samenkomst. De ouderen bieden hun diensten gratis aan. Het spreekt voor zich dat eventuele onkosten door de aanvrager worden vergoed. Wilt u gebruik maken van een aanbod uit deze GILDE-GIDS dan kunt u reageren op 3 manieren - kom langs bij ’t Gilde, Spoorlaan 320, op dinsdag of donderdag tussen 10.00 en 12.00 uur - bel tijdens bovengenoemde uren 013-434572 - vul de bon in en stuur deze naar ’t Gilde, p.a. Vrijwilligerscen trale, Spoorlaan 320, 5038 CC Tilburg In het kader i seizoen sterk «Magie Musi Met de laats komt Flairck st Peter Weekers i tisch te hebben en panfluit wet ook nog zingen Stan Stolk voot trabas. Niet al Speciaal op ma de nieuwe elpe ingepast. Nieuw reper doen aan het s| meer volwasser Klassiek bankstel als 3+1+1 in een sterke bloemstof met interieur. Geweldige zit en perfekte kwaliteit. 498,- 398,- 298,- anvas, beige rib of ib of blauw-grijze rib. Hobby en ontspanning Schaken Schaker, clubniveau, is gaarne bereid te spelen met mensen die aan huis gebonden zijn en geen schaakpartner hebben. Tevens wil hij aan beginners schaakadviezen geven, ook in groepsverband. (G1002) Biljarten Iemand die al 35 jaar in verenigingen biljart (moyenne 1.5-2) kent Gepensioneerd manager is bereid adviezen te geven op het gebied pfecies de kneepjes van het vak. Hij wil graag aan serieuze geïnte- van personeelsselectie. j__ j ji i bijbrengen. Zijn Daarnaast wil hij, als bedrijfsadviseur, zijn kennis (bijv, in markt- >nen. Individuele onderzoek) beschikbaar stellen aan de detailhandel. (G1001) Bedrijfsadviezen Een mevrouw, die jarenlang directrice is geweest in restaurants, - hotels en aanverwante zaken wil haar kennis en ervaring overdra- graag mensen die dit ook willen leren, zijn kennis gen aan ginteresseerden. Mensen die te maken hebben met het op- t liefst bij de aanvrager thuis. (G1009) zetten van een horecabedrijf kunnen een beroep op haar doen voor advies of begeleiding. (G1003) Bedrijfsadviezen Gepensioneerd mant van management in 1 Advisering m.b.t. toevoeginger Iemand die veel ervaring heeft op het gebied van industrieel gefa briceerde levensmiddelen waaraan toevoegingen plaatsvinden van specerijen en smaakstoffen stelt zijn kennis beschikbaar. Hij wil mensen die beroepshalve met deze ingewikkelde materie te maken hebben adviseren. (G1012) als 3+2+1 Eiken buffetkast 1.45 breed Nu ook nog Eiken secretaires met ladegroep of deurtjes. zoals afgebeeld Zware, massief eiken eethoektafel 4 stoelen Nu compleet 1.250,- Keuze uit drie verschillende stoelen, prijs per stuk 159,- Tafel 140X80X4 698,- Vanaf 798," Ook nog enkele andere clubs uit voorraad leverbaar. Modern bankstel

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1987 | | pagina 12