Yjsd t Erp 1 I Grondig onderzoek naar moord in Noordhoek 1 I >8 Lekkere pizza’s bij la Stalla en niet duur s s s STOKVIS >9 9NIW! Vier Tilburgers schrijven boek I I OPRUIMING 0PRUIMÏNGÖPBUIMIN6 OPRUIMING OPRUIMING OPRUIMING 19 Muziekhuis EETGfZONDEET VIS s REMMERS-DE JAGER e S? Si Ëintdo 10 jaar Dairy Consulting Holland B.V. februari 1987 - pagina 20 DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 5 februari 1987 - pagina 21 Heerlijke blanke zelfgeweekte I Dairy I (D.C.H. Zo ziet la Stalla er van binnen uit en IDS CLP 50 CVP 7 jen. Onze prijs Onze prijs Digitale piano’s Adv. verkp. Adv. verkp. Yamaha CVP 7 9.495,- ROLAND EM 101 1.248,- Yamaha CLP 30 4.495,- O, ROLAND MKS 50 1.855,- Yamaha CLP 50 CARROSSERIEFABRIEK BV YAMAHA TX 7 2.395,- ROLAND HP 2000 YAMAHA RX 21 1.195,- ROLAND MKS 20 5.140,- Jul. V. Stolbergstraat 25. Tilburg - Tel. 013-363049 JH-06-11 aid a kontant BLACK DECKER rö?[ 5.295,- 5.365,- Het graf van Marietje Kessels op het kerkhof aan de Bredaseweg. (Foto Ton van Zeeland) B&W- BESLUITEN S S B V.» au/iezen te industries» F VISSPECI AAL ZAAK k BESTERDRING 2/ TILBURG, TEL.420424 J 998,- 1.475,- 1.895,- 795,- De zaak waar service nog gewoon is -burg, •““elma- mate- geraakt jrtretten in het innen worden. ierzoekers nog be- uit die vergadering. Met ge- nieuwe berekeningen li wordt bij provincie tg van geen bezwaar verleende - siothe- Synthesizers «Midi» modulen elektrisch gereedschap VORSELAARS doe-het-zelf-centrum Von Suppéstraat 35, Tilburg Tel. 013-551933 r nnen wer tndiale Bewusts :e Adviesraad Op beleids- de namen van be- telheid geraakt zul- de namen van de 7.595, - 3.595, - 4.765,- 4.295,- 3.995,- Demo-modellen advies como grond verklaard. Herziening retributie- en precarioverorde- Nagaan of retributie- en precarioverorde- ning gewijzigd kan worden, waardoor het mogelijk wordt non-profit organisaties niet meer onder de' verordening te laten vallen. Als voorlopige voorzieningen Oranjecomité en Camavalsstichting Til burg privaatrechtelijk toestemming gegen om van de openbare weg gebruik te ma ken voor het symbolische bedrag van -tus 1900 in 1 is de pubu boek over d team bestaat IJsenbrant, Jan Willem V Ton van Zeeland en Ed Schik Het moet een serieus boek worden verklaren de onderzoekers, dat tegelijk ook toegankelijk is voor een zeer breed publiek. Degelijkheid staat echter voorop en daarom is het grootste deel van de tijd tot nu toe niet besteed aan schrijven maar aan onderzoek. Jaar gangen van kranten werden reeds doorgespit, de archieven in Tilburg, Breda en Den Bosch worden regelma tig bezocht. Daarbij is reeds veel mate riaal dat in de vergetelheid is Serieus boek De onderzoekers benadrukken dat hun boek een zeer serieuze aangelegen heid is en zeker niet zal aansluiten bij de vele schandaleuze en sensationele publikaties die er in het verleden over de moord in de Noordhoek geweest zijn. «Of we de dader na al die jaren nog kunnen aanwijzen», zegt één van hen, «is nog een vraagteken. Maar het wordt zonder twijfel een boek dat de geschiedenis en de nagedachtenis aan Maria Kessels recht doet.» Het contactadres is P. IJsenbrant, Ringbaan Oost 267, of telefonisch 013- 433785. Koestraat 144, Tilburg Orthenstraat 55, Den Bosch Telefoon 013-354515-368227 J afgestoft. Ontroerend materiaal ook, zoals het gegeven dat in Tilburg onder de bevolking geld werd ingezameld voor het grafmonument van Maria Kessels. Zelfs de armsten droegen bij, al was het maar een cent of een stuiver. De kranten publiceerden bijna dage- Subsidies Definitieve subsidie 1979/1980 De Mar grieten vastgesteld op 120,-. Raad voor stellen verzoek Vrouwencentrum om aan vullende subsidie ter dekking van een te kort van 16.000— in 1986, af te wijzen (in commissie sociale en culturele zaken op 23 februari; in raad te zijner tijd met subsidieverzamellijst). Definitieve subsi die Scouting Groenewoud 1985 uit verza- melpost georganiseerd/vrijwillig jeugd- en jongerenwerk definitief vastgesteld op ƒ11.009,-. Subsidieverzoek Filatelistisch Jeugdwerk Nederland om 4.100,- in na delig tekort jeugdtentoonstelling in Waal wijk afwijzen, omdat hiermee geen ge meentelijk belang wordt gediend in com missie sociale en culturele zaken op 23 fe bruari). Extra subsidie 1986 peuterspeel zaal Binnenstadkresj in diverse kosten af wijzen, omdat ruimte binnen budget Kin deropvang ontbreekt (in commissie socia le en culturele zaken op 23 februari); in raad te zijner tijd in subsidieverzamel lijst). Verzoek om aanvullende subsidie peuterspeelzaal Knibbel Knabbel Knuis- je over 1986 afwijzen; vaststelling defini tieve subsidies over 1985 en 1986 met voorrang behandelen (in commissit so ciale en culturele zaken op 23 februari; te rijner tijd in raad met subsidieverzamel- Speeltuin Leliestraat Stuk grond aan de Leliestraat van 795 m2 or 120.000,-. Dit terrein is de inrichting van een speel- :iEen?n Tilburgse Muziekschool in finale en Brabant elkaar t- der voorzitterschap v teur muzikale vormit Smeets, had slechts 1 ge- nodig. van De he meenten. Zeeland Op zaterdag 31 januari vond de voorronde plaats van het ontmoetings- project voor strijkorkesten van de Ne derlandse muziekscholen. Dit project wordt per provincie organiseerd door het Cultuurfonds i de Bank van Nederlandse Geme In Bergen op Zoom kwamen graag in contact komen met iedereen die zich uit zijn of haar jeugd het ver haal over de gebeurtenissen levendig herinnert. Bijvoorbeeld zoals het door de ouders verteld werd. Het is daarbij niet belangrijk of het verhaal feitel”' juist is. Het gaat om het verhaal i Als genoeg Tilburgers bereid zijn hun versie van het verhaal te vertel kan een mooi beeld ontstaan van manier waarop het verhaal tientallen jaren lang is doorgegeven van genera tie op generatie. SCHARNIEREN innh Op 22 augustus 1900 werd de tienjarige Maria Kessels in de kerk van de Noord hoek om het leven gebracht Deze tragische gebeurtenis heeft sindsdien in de Til burgse geschiedenis de vorm aangenomen van een droevige legende. Geen Tilbur- ger, zelfs van de jongere generaties, of hij kent het dramatisch verhaal minstens in grote lijnen. Het feit dat de misdaad in een katholieke kerk heeft plaatsgevonden, en dat zowel de koster van de kerk als een in de kerk werkzame schilder tot de verdachten behoorden, heeft zonder twijfel bijgedragen aan de hardnekkigheid waarmee het verhaal door de Tilburgse gemeenschap in leven wordt gehouden. gen zodat ook hun port boek beter geschetst kur on. Bovendien vragen de onde „e_ zich af of de nabestaanden de schikken over fotomateriaal tijd. Omdat veel van trekkenen in vergetelheid geraakt len zijn, volgen hier de namen belangrijkste getuigen Henrica van Beurden-Oprincen, Antonius Boink, Hermanns Caarls, J. v. Heemskerk, J. en P. Jongbloets, J. Mandos, J. de Na- tris, de familie Panhuijzen, G. en P. Schilders, L. Soentjes, Zinnicq-Berg- man. Uiteraard is informatie over an dere betrokkenen ook welkom. Stuk grona aankopen voor bestemd voor tuin. Goirkestraat Raad voorstellen (23 februari) in te stem men met verkoop van pand Goirkestraat 78 voor 220.000,- kosten koper. Op 16 februari in de commissie economische za- ken en werkgelegenheid. voortzetten en inge- Huize Poels ende fasering van ra- Raad voorstellen (23 februari) een twee- i jarig voorbereidingsbesluit te nemen ten behoeve van de uitbreiding met een kan toorruimte van Huize Poels aan de Ring baan Zuid. Op 2 februari in de commissie ruimtelijke ordening, openbare werken en stadsvernieuwing. Prof. Cobbenhagenlaan/Conservatorium- Raad voorstellen (maart) een nieuw voor bereidingsbesluit te nemen ten behoeve van bouw van twintig appartementen in twee kleine flats (in vijf bouwlagen op een onderbouw) op perceel hoek Prof. Cobbenhagenlaan/Conservatoriumlaan. Commissie ruimtelijke ordening, openba re werken en stadsvernieuwing horen tij dens de februari vergadering. Met ge bruikmaking van nieuwe berekeningen van verkeerslawaai wordt bij provincie opnieuw verklaring van geen bezwaar aangevraagd. Stichting Vrouwengezondheidshuis Definitieve subsidie 1985 aan de Stich ting Voruwengezondheidshuis vastgesteld op 10.864,75 (huisvesting 6.000,- acti viteiten ƒ3.081,95 en inventaris ƒ1.782,80). Sociale kredietverlening Samenwerkingsovereenkomst sluiten met gemeentelijke kredietbank Breda (GKB), waardoor sociale kredietverlening aan in woners Tilburg mogelijk wordt (sinds september 1985 is geen krediet aan inwo ners van Tilburg meer verstrekt vanwege interne reorganisatie bij GKB). Wer kingsduur 7 tot 1 januari 1990), maxima le jaarlijkse risicogarantie 15.000,-), bereikbaarheid in Tilburg (passende ac commodatie beschikbaar stellen) en mo gelijkheid tot bijstellen maximale garan tie in overeenkomst opnemen. Overeen komst op korte termijn verder uitwerken, met name afstemming hulp vanuit bank, sociale dienst en bureau voor budgetadvi- sering. Vóór 1 juli 1988 advies over even tuele sociale kredietverlening door ge meente Tilburg zelf. In commissie sociale en culturele zaken op 23 februari; in raad op 30 maart. reeniging over Vergoedingsregeling brandweer ehlnVL1/n8edon Geen wijzi8ing brengen in piketdienst- vergoeding officieren brandweer. Mede- deling dat bestaande regeling gehand haafd blijft in commissie voor het Georganiseerd Overleg op 16 februari en in commissie financiën/personeel op 16 maart. U vindt in onze zaak o.a.: zéér luxe en modieuze brelmodellen, vervaardigd uit zeer mooie kwallteltsga- rens en luxe Inbrelgarens zoals: glitterband - pallletband - leerband - lurexgarens - chenille viscoseband - veren - boa kralengaren noppengarens - frlsé (frlebel) garen en nog véél meer. Uiteraard met gratis patroon en uitleg! tegen. De jury, on- 5 van de rijksinspec- ing, de heer A.J.M. 10 minuten beraad teer Smeets constateerde dat het idee dat in Brabant vooral het blazers- leven bloeit, door deze ontmoeting werd weersproken. Andere provincies moeten nog maar laten zien dat zij over zoveel en zo goe de strijkensembles beschikken. Gehoord de kwaliteit van het gebode- ne besloot de jury 2 strijkensembles af te vaardigen naar de landelijke finale op 13 juni in Den Haag. Het barokorkest van de Eindhoven- voor als het beter se Muziekschool o.l.v. John van den bij la Stalla telefo Beemt en het strijkorkest van de Til- len c burgse Dans- en muziekschool o.l.v. door Ben van Wanrooy waren de gelukki gen. Wijkcentrum Den Heerd Verzoek centrumcommissie wijkcentrum Den Heerd, om in wijkcentrum invali dentoilet te laten bouwen, om diverse re denen afwijzen. Stichting Welzijnsbeleid Heikant - Quirijn- stok in oprichting Ingestemd met ontwerp-statuten van de Stichting Welzijnsbeleid Heikant - Qui- rijnstok i.o. Bestuur Schouwburg Besloten om de heer T. Hom te benoe men tot lid van bestuur Schouwburg ter opvulling vacature mevrouw Bannink - De Meij; als mededeling in commissie so ciale en culturele zaken 23 februari. Bijstand voor bijstandbetalers Ingestemd met ontwerp-brief gemeente Arnhem, waarin namens de 7 gemeenten van het rapport «Bijstand voor Bijstand betalers» kanttekeningen geplaatst bij het beschikbaar stellen door het rijk van extra geld voor de vier grote steden, mede gebaseerd op een'veronderstelde relatief grote ondercompensatie van bijstandsuit gaven bij deze gemeenten. Instemming overigens onder voorwaarde dat de con clusie zich beperkt tot toekomstgerichte aanbevelingen en dus geen bezwaar ge maakt wordt tegen de reeds plaatsgevon den besluitvorming. Fiscalisering parkeerovertredingen Kennis genomen van met name financië le conclusies uit eerste tussenrapportage over fiscalisering van parkeerovertreding. Alhoewel recente landelijke ontwikkelin gen niet duiden op snelle effectuering en invoering van wetsontwerp inzake fiscali sering, ingestemd met positieve, financië le effecten van fiscalisering en om die re den het projectmatige onderzoekstraject niet voortijdig stoppen. Werkgroep werk zaamheden laten voor*—'*-" stemd met navolgenc o portage: tweede rapportage eind eerste kwartaal 1987, derde en definitieve rap portage eind tweede kwartaal 1987. Als mededeling in commissie financiën op 9 maart Geldlening Ingestemd met onderhandse geldlening van 15.000.000,-. Automatisering Aan de raad (16 maart) voorstellen pu blieke werken te machtigen software (fi nanciële pakketten) van Eniac aan te schaffen en hiervoor een kapitaalkrediet van 174.000,- beschikbaar te stellen. Exploitatie-uitgaven verantwoorden ten laste van in dienstbegroting opgenomen budgetten; met leveranciers kortingsrege ling overeenkomen voor eventueel in toe komst aan te schaffen identieke sofware elders binnen de gemeente. In commissie financiën, personeel organisatie en infor matie 9 februari. W on i ngbouwcorporaties Afschrift circulaire ministerie volkshuis vesting, ruimtelijke ordening en milieube heer over wijziging aantal beschikkingen met betrekking tot toegelaten instellingen (woningbouwcorporaties) toezenden aan alle in Tilburg werkzame corporaties en gemeentelijke woningdienst. W oningverbetering Aan raad voorstellen om o heidverklaring woning Paté heffen; woning is zodanig deze weer geschikt is voor 1 tijd en Merodeplein icipatie- In vervolg op eerder genomen besluit rond sloop woningen Merodeplein e.o., toestemming verleend aan Tilburgsche Bouwvereeniging om reeds ontruimde woningen Van Hessen Kasselstraat 35 t/ m 59, Groenstraat 117, Van Hessen Kas selstraat 58 t/m 82 en Groenstraat 115 te slopen. Ontruimde woningen geven aan leiding tot veel klachten en lokken illega le sloop uit; brengt extra kosten mee. Raadsman van besluit in kennis stellen. Directeur milieudienst machtigen om in vervolg te beslissen op verdere verzoeken van Tilburgsche Bouwvereenig'"» «v«- eerdere sloop van concreet woningen in aangesloten b mogen overigens slechts die woningen ge sloopt worden die, gelet op de geplande fasering van de nieuwbouw, het jaar erop toch gesloopt worden. Muziekschool Bedrag van 2058,- ter beschikking ge steld van Tilburgse Muziekschool voor uitbetaling wachtgeld zes docenten in - __Q__ - vierde kwartaal 1986. bouwvergunning praktijkruimte fvsiothe- Mondiale bewustwording rapte Korte Hoefstraat overeenkomstig Projectplannen werkgroepen Stichting bezwaarschnft onge' Mondiale Bewustwording Tilburg, waar mee Adviesraad Mondiale Bewustwor ding akkoord is, voor kennisgeving aan genomen. an worden, waardoor het Diverse subsidies mondiale bewustwording non-profit organisaties Restantbedragen subsidies toegekend; uit de verordening te laten budêet bewustwording aan >orlopige voorzieningen IVK (e.a.) 620,- voor 1-novembermani- festatie en aan Volkenkundig Museum a 500,- voor Marokkotentoonstelling; uit budget fascisme/racisme aan Volkenkun- [i dig museum ƒ250,- voor Marokkoten toonstelling. Tilburgs zuivel-advies voor ontwikkelingslanden Dit jaar is een jubileumjaar voor I Dairy Consulting Holland b.v. (D.C.H.), het in Tilburg gevestigde ad viesbureau voor zuivel-projecten in de Derde Wereld. Gestart werd in 1978 onder de naam «Dutch Marketing Consulting met de bedoeling marketing advii geven voor z.g. agro-allied in ontwikkelingslanden. Al spoedig bleek dat het gekozen j werkterrein te breed was en, inhakend op de achtergrond van de werd besloten te gaan specialiserer. I uitsluitend zuivelprojecten. Dit bleek een goede beslissing, want inmiddels is, onder de naam «Dairy Consulting Holland b.v.», medewerking verleent aan vele projecten in meer dan 20 ver schillende «ontwikkelings»landen. De services van D.C.H. omvatten o.in. het maken van totale of partiële haalbaarheids-studies, licentieverkrij- ging, financieringsaspecten, ontwerp en engineering, projectmanagement, management assistentie, monitoring, etc. Opdrachtgevers zijn o.a. geweest: de Wereldbank, de EEG, de Nederlandse regering, Nederlandse en buitenlandse zuivelindustrieën en machinefabrikan- ten, tum-key contractors en particulie re investeerders. D.C.H. werkt nauw samen met an dere adviesbureaus en is lid van PRO- DA (Project Development Associates), ook gevestigd te Tilburg. Raadscommissies Aantal maatregelen om functioneren raadcomissies te verbeteren: o.a. commis- siestukken tijdig verzenden, opdat leden ze twee weeleenden in huis hebben vóór -stukke -- onbewoonbaar- terstraat 7 op te lig verbeterd dat r bewoning. Bij la Stalla kan men enkel terécht voor pizza’s. Men hoeft ze daar echter niet op te eten, afhalen kan ook. De prijzen zijn bijzonder laag gehouden, dus mensen met een dunne portemon- naie zijn er ook welkom. La Stalla is dagelijks geopend van 11.30 tot 23.00 uur. Bij la Stalla kan men precies volgen hoe de pizza’s gemaakt worden. Een open keuken toont dat Paolo geen ge heimen heeft en eerlijk te werk gaat met het bereiden van de pizza’s «Vooral studenten willen precies we ten hoe alles in zijn werk gaat bij ons», aldus Paolo. En hij vervolgt«Studen- ve deri stukken meer nazen. ten komen hier namelijk veel omdat den6. ontbr*ke6n fractiestandpunt in com- onze prijzen op hun hjf zijn geschre- missievergadering is ongewenst. Op 20 ven. Bovendien kennen wij speciale ta- rieven voor grotere groepen c~ maandag, dinsdag, woens o derdag delen wij per tafel gratis een karaf wijn uit». Goed Bij la Stalla worden geen geprefabri ceerde meelproducten en pasta’s ge bruikt. Paolo maakt dat alemaal zelf en doet dat bijzonder goed. Goed zijn ook de twee soorten wijnen die er bij la Stalla gedronken kunnen worden twee huiswijnen, de chianti en de vino da pasto. Nagerechten zijn er ook bij la Stalla in de vorm van ijs. Men kan er zelf zijn ijscoupe samenstellen uit zes verschillende soorten ijs. Hoe groot en hoe duur bepaalt men helemaal zelf want de prijs is afhankelijk van hoe veel bolletjes men neemt. Men betaalt per bolletje, simpeler kan het niet La picola Italia Naast la Stalla is Paolo Thomassi druk bezig een Italiaanse boetiek in te richten. Van die boetiek, de naam wordt la picola Italia (het kleine Ita lië), gaan de deuren op 5 maart aan staande open. Dan kan men er terecht voor echte Italiaanse wijnen, pasta’s, kazen, salami, Parmesaanse ham, etc. Echte Italiaanse delicatessen zal la pi cola Italia u brengen. Het adres is, dan weet u het alvast, Emmastraat 6. Op een Vespa Oh ja, Paolo heeft iets leuks bedacht or als het beter weer is. Dan kunt u 1 i .2ïfonisch pizza’s bestel en ze worden bij u thuis bezorgd ir iemand van la Stalla op een origi nele Italiaanse scooter, een Vespa na tuurlijk Getuigen Een speciale groep waarmee de on derzoekers contact zoeken wordt f vormd door de nabestaanden van ut ite lf getuigen in de moordzaak. In 1901 en 1902 werden twee processen gevoerd, 1 °m in Breda en in Den Bosch, waarbij on- te d geveer 150 Tilburgers als getuigen op- traden. Een dader werd echter nooit definitief aangewezen. Via nabestaan den van deze getuigen hoopt men meer informatie over deze personen te krij- Vier Tilburgers zijn al enige maan den druk bezig met een nieuw onder zoek naar de omstandigheden die de stad eind augustus 1900 in spanning hielden. Hun doel is de publikatie van het definitieve boek over deze zaak, eind 1987 Het team bestaat uit Peter Kramen puouceeruen oijna uage- ïnj Hulp ijk Toch is er een onderdeel van de zaak waarvoor de onderzoekers onmo gelijk in de archieven terecht kunnen. De manier namelijk waarop het ver haal in Tilburg onder de bevolking voortleefde. Ook aan dat aspect wil men zeer graag aandacht besteden, maar zonder hulp van de Tilburgers is dat vrijwel onmogelijk. Daarom zouden de onderzoekers eg 45-Tel 04255-2557 In de Emmastraat 4 in Tilburg is sinds december vorig jaar een heuse Italiaanse pizzeria geopend. De naam is la Stalla en Paolo Thomassi heeft die naam geko zen. Dat is niet vreemd wanneer men weet dat hij de eigenaar is. Paolo Thomassi is geen onbekende voor Tilburgers en omwonenden die regelmatig van de Italiaan se keuken willen genieten. Want Paolo Thomassi is dezelfde Paolo van Ristoranto Italiano aan het Piusplein. En liefhebbers van Italiaans ijs moeten Paolo ook ken nen van Ijssalon Da Paolo tegenover de Katterug. Met la Stalla biedt Paolo de mogelijkheid aan mensen die voor niet al te veel geld toch uit Italiaans willen eten, hun hart op te halen aan lekkere pizza’s. missievergadering is ongewvi»,. februari in commissie algemene oepen en op zaken. isdag en don- Kleine criminaliteit ifel gratis een Voorlopig rapport van de werkgroep be strijding kleine criminaliteit - beleidsplan voor 1987 - voor kennisgeving aangeno men. Collegeleden overleggen met dien sten over mogelijke maatregelen. Rap port met standpuntbepaling op 3 april in commissies algemene beleidszaken en openbare orde en veiligheid. Prioriteiten/Posterioriteiten Uitwerking van eerder besluit om, ter realisering van bezuinigingen, de gemeen telijke taken op te delen in prioriteiten («wat moet er beslist wèl») en posteriori- teiten («wat wordt achterwege gelaten»). Uitgaande van de budgetten in de begro ting 1987 per hoofdpost (hoofdfunctie) 33% van de taken aanwijzen als posterio- riteiten en 67% als prioriteiten. Politie, Brandweer, Woningdienst, Energiebedrij ven en Dienst Sociale Werkvoorziening worden hiervan uitgezonderd; bij die diensten kan wel personeel worden ge plaatst, dat elders vrijkomt als gevolg van aanwijzing taken als posterioriteiten. Collegeleden doen in overleg met dienst hoofden binnen drie weken voorstellen voor genoemde verdeling. Dan rangorde van taken bepalen, eerst per hoofdfunc tie, vervolgens voor het totaal. Het door de raad vastgestelde algemeen Beleids plan blijft in deze operatie uitgangspunt, waarbij het niet is uitgesloten dat activi teiten als gevolg van veranderde inzich ten en omstandigheden als posterioriteit worden aangewezen. Georganiseerd Overleg Diverse voornemens en maatregelen om betrokkenheid Georganiseerd Overleg bij het beleid te verduidelijken en verbete- ren. SMB Prodecure voor wijziging gemeenschap pelijke regeling Samenwerkingsverband Midden-Brabant (nadat nieuwe regeling met gewest Waalwijk is ingegaan) nog maals bezien, alsook de relatie tussen Til burgse delegatie en gemeenteraad. Advertentiepagina In verband met start gemeentepagina Til burgse Koerier informeren over slechte bezorging in buitengebied. Bezien of op pagina besluiten gemeenteraad verkort kunnen worden weergegeven. Vrije Tijd Werkplan voor onderzoek vrije tf;J besteding voorleggen aan emancif commissie. Hoorcommissie bestemmingsplannen Commissie, die bezwaarmakers tegen ont- werp-bestemmingsplannen zal horen, la ten bestaan uit per fractie één lid van de raadscommissie ruimtelijke ordening (tenzij een fractie bij aanvang zittingspe- riode raad te kennen geeft geen belang stelling te hebben). Bezwaarmakers steeds tijdig oproepen en hen verslag hoorzitting toezenden. Nazarethstraat Standpunt gehandhaafd over renovatie - 33 woningen Nazarethstraat. Bosbeplanting overstortvijver Griegstraat Met Nationale Houtbank B.V. te Eer beek huurovereenkomst aangaan voor aanbrengen bosbeplanting (met toepas sing rijksbijdragenregeling) bij de droge overstortvijver aan de Griegstraat. Als mededeling in commissie economische zaken en werkgelegenheid. Bouwvergunning Korte Hoefstraat Arob-bezwaarschrift tegen bouwvergunning praktijkruin MKS 20

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1987 | | pagina 21