orsi stelligen, stichtingen, groeperingen: die reel matig iets te zeggen hebben iurgs|Koerier, dig en gelukkig 1987. ^9 p/ A 7 J l pi 1986-pagina 22 DE TILBURGSE KOERIER Woensdag 24 december 1986 - pagina 23 R.K.S.V. Ons Vios Kamerkoor «Ad Parnassum» V.I.D.O. (Vrouwen In De Overgangsjaren) Tafeltennisvereniging L.U.T.O. M.C. 't Motorrijerke V.V. Velocitas'31 Peter van den Brakencentrum Sterksel De Spoel R.K.S.V. Sarto sportpark Westend Tilburg Schouwburg Tilburg Stichting «'t Oude Kerkje» Middelbeers Buurthuis «De Nachtegaal» Carnavalsstichting Tilburg Lamarotte The Wooltown Reformation Tilburgse Dam Vereniging (T.D.V.) Jongerencentrum No. 90 Stichting Baanlozencentrum De Blikopener, centrum voor yoga en meditatie Kunstijsbaan Tilburg Pellikaanhal T.S.V. Noad Stichting Circus Mullens R.K.S.V. Were Di voetbal Stichting Noorderligt, konsertzaal Circus R.M. Malter Katholieke Universiteit Brabant Mannenkoor «Hart van Brabant» Nederlands Textielmuseum Boerderij Denissen Berkel-Enschot Koffie ochtenden Tilburg Noord Galerie I.F.F. Vrouwencafé «De Spinster» Tilburg Big Band Parochie Heuvel Stichting «D'n Egelantier» Stichting Buurtwerk Trouwlaan/ Activiteitencommissie Bond van Ouderen Het Nederlandse Rode Kruis, afd. Tilburg e.o. Stichting werkgemeenschap «De Imme» Radio Elisabeth, categoriale radioprogramma's op abonnementsbasis Kon. Erkende Verzamelaarsvereniging «De Gezellige Ruilers» Goirle Federatie van Tilburgse Zangverenigingen Stichting Bejaardenwerk Tilburg (S.B.T.) Pellikaan tennis- en sportcentra Goirle en Tilburg Budokai Tilburg karate en kickboxing Scholengemeenschap de Rooi Pannen, dag- en avondopleidingen Tour- en wielerclub «Pijnenburg» Gemengd koor «Belcanto» Showband «Music-lnn» Energiebedrijven Tilburg Montfort parochie Stokhasselt Tilburg Noord Alle commissies wijkcentrum «De Kasteelhoeve» Opbouwwerk en wijkcentrum «Theresia» Directie en medewerkers van het hoofdpostkantoor Tilburg Galerie Resy Muijsers/hedendaagse kunst Stichting Werkcollectief Aquarius Tilburg/ Centrum voor de Nieuwe Tijd Vrouwentherapie- en begeleidingscentrum Stichting «Lilith» Van belang is dat het steeds ging om mensen die wat te zeggen hadden aan anderen. Zo vormde al die jaren de Tilburgse Koerier een belangrijke schakel tussen vele mensen. Ook in 1 987 zal de Koerier die schakel naar eer en geweten zo goed mogelijk vervullen. Ook in het nieuwe jaar wil de Koerier boodschappen doorgeven in de hoop daar mee een bijdrage te leveren aan de realisering van een weliswaar pluriforme maar toch leef bare samenleving. Een samenleving waar veel in mogelijk is en waarin het welge meende gehoord kan worden door iedereen die daar behoefte aan heeft. Daar tekent de Tilburgse Koerier __j/oor, ook in 1 987 en met ons alle groeperingen die hier vermeld staan. Jazzband «Origineel» (o.l.v. Matthieu Scheepens, Amsterdam) o TZ i e

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1986 | | pagina 23