ieln in de Tilburg Ko< dig wensen u een voors Al deze verenigingen, instelligen kortom al deze mensen die Of o 7 DE TILBURGSE KOERIER Woensdag 24 december 1986 - pagina 22 DE TILBL Kunstimpressariaat Salon Geene Dansschool Boutkan Carnavalsstichting «de Paotergaopers» Noordbrabants Natuurmuseum Tilburgse Najaars Competitie Militairia ruilbeurs regio Brabant R.K. Montfort basisschool Tilburg Noord Vormingscentrum «De Klos K.S. Broekhoven Supportersclub Willem II Parochie Broekhoven/Fatima/Pius X Gemeentelijk Informatiecentrum Tilburg Stichting theaterwerkplaats «De Muze» Verzamelaars Vereniging Tilburg (V.V.T.) St. «La Poubelle», magazijn huize Poels De Efteling Verzamelaarsvereniging «De Filatelist» N.R.C. Rottweilerwerkgroep Tilburg T.S.V. Longa P.T.T. Harmonie Tilburg R.K. Gymnastiek- en Sportvereniging St.-Dionysius» Het Danshuis R.K.T.V.V. Sportschool Jan de Rooij Buurtcentrum «In de Boomtak» T.T.V. Korvel Stichting «De Stroom» Sportcentrum Irene/Tafeltennisvereniging Irene Openbare Bibliotheek Tilburg V.V. S.E.T. Kazoo harmonie «De Natuurvrienden» V.V. J.P.S. The South Jazzband Parochie «Heilig Kruis» Stichting Verenigde Woningcorporaties (S.V.W.) Katechetisch Centrum Tilburg Stichting Vrijwilligerscentrale Basisgroep Tilburg Buurtraad S.O.N.O. Buurtcentrum «Loven/Besterd» Jongerenbeweging/Verbonden met de F.N.V. Toneelcentrum van het Brabants Centrum voor het Amateurtoneel (B.C.A.) Tilburg Bezoekerscentrum «Oisterwijk» van Natuurmonumenten Sociaal Cultureel Centrum «Terra Nova» Brabantsche Buurtspoorwegen en Autodiensten (B.B.A.) Dienstencentrum voor ouderen «De Garsthof» R.K. Parochie «Heikant - Quirijnstok» R.K. Parochie «'t Zand» Poppentheater «Sapperlipopet» Ouderenbond «St.-Lucas» Ver. Heemkundekring «Tilborch» Zwemvereniging «Tilburgse Watervrienden» Holistisch centrum «De Lightbergh» «De Raat» natuurvoeding C.V. «De Vattebieren» «Fotra» fotografie-trainingen De Tilburgse Koerier sluit met deze editie haar 30ste jaar gang af. Al die jaren hebben verenigingen, instellingen, stichtingen, groeperingen, etc., etc., in de Tilburgse Koerier een weekblad gevonden waarin zij hun boodschap kwijt konden. Anderen konden op die manier kennis nemen van de meest uiteenlopende aktiviteiten zoals sport toernooien, tentoonstellingen, lezingen, bij eenkomsten, ruilbeurzen, kerkdiensten, cursussen, uitslagen en wat dies meer zij. Altijd ging het om mededelingen en aankondigingen en een onderscheid in de mate van belangrijkheid was geen maatstaf voor wel of niet plaatsing. Want wat is belangrijk Wie zal zeggen dat een voetbalwedstrijd meer of minder belangrijk is dan een kunstten toonstelling of een cursusaankondiging Tilburgs mannenkoor «La Renaissance» Alleenstaandenvereniging «'t Lichtpunt»/Pas Buiten o

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1986 | | pagina 22