FOOD 5^ Gefeliciteerd r met Food Plus, handigste winkel in de buurt! X Food Plus vanaf vandaag aan de Dirigentenlaan. De handige winkel voor snelle boodschappen. Altijd betaalbaar. Snelle service. Food Plus pakt in, u haalt op. ■Complete super. Komt u ook? r Vandaag is het feest aan de Dirigentenlaan. Want vandaag opent Food Plus, de handigste winkel in de buurt. En dat wordt gevierd met een bloemetje voor de eerste 200 klanten. Alstublieft en gefeliciteerd! Want een handiger en snellere winkel dan Food Plus bestaat eenvoudig niet. Niet alleen handig voor automobilisten. Food Plus is ook een komplete super voor iedereen. Met een uitgekiend assorti ment dagelijkse bood schappen. Brood, koffie, frisdrank, wasmiddelen, wijn, hondevoer etc. Het is er allemaal. En van bekende kwaliteitsmer ken. Want Food Plus houdt niet alleen van snel, ‘maar ook van goed. Zo’n winkel kende u nog niet? Dat klopt Want Food Plus is een unieke winkel. Dus komt dat zien en kom vooral snel. Want u weet, de eerste 200 Food Plus klanten zetten we in de bloemetjes.Tot straks! Ook op het prijzenfront is Food Plus aktief. Let maar op de speciale aan biedingen, en ook op de verras sende Prijspakketten: meerdere artikelen voor een fantastisch lage combinatieprijs. Jawel, Food Plus is heel wat van plan. Weinig tijd of helemaal geen tijd? Dan worden de boodschappen gewoon voor u gedaan. Dat is pas service. Bij Food Plus levert u 's ochtends uw bood schappenlijstje af. En als u terugkomt, (wel voor zessen), staat alles al inge pakt voor u klaar. Tot uw dienst. Even afrekenen, en wég bent u. Eerste pluspunt: Food Plus vindt u in de Dirigentenlaan bij het BP benzinestation. Dus: u kunt voor de deur,, parkeren. En: bood- schappen doen en tanken gaat in één moeite door. Dat schiet lekker op! I DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 2 oktober 1986 - pagina 15 1986-pagina 14 O FOOD p‘“! FOOD X- odsch^ppen- boekje Ims IEMOB. J >Pe I I I

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1986 | | pagina 15