IW Frans van Aarle Print kleurt uw foto's perfect ...en razendsnel A QQ0 BrabantGasL 1 Kennisgeving Hinderwet Gemeente Tilburg VOOR f4.- LjJ Gemeente Tilburg NIJVERHEID Gemeente Tilburg Gemeente Tilburg frans van aarle chef sectie I en II informatie chef sectie III controle Uw foto’s vóór 12 uur gebracht, dezelfde middag om 17 uur al klaar. (En hoe!) registratie beoordelen inputering OIRKE administratief medewerk(st)er Bekendmaking Eenmalige uitkering 1986 KREDIET.» DE TILBU Donderdag 17 juli 1986-pagina 14 DE TILBURGSE KOERIER Nu is het weer tijd voor buiten schilderen! wijzonol wijzonol LBH I de beste voor buiten y Voor het vullen van uw a kampeergasfles. Open van 08.30-19.00 uur. Zondag gesloten. satie leid Salaris: f 2567,-bruto per maand; vakantietoeslag 7,5%. Salaris: f 3852,-bruto per maand; vakantietoeslag 7,5%. Sectie III Koestraat 94. tel. 4233551 Beschikking Ontwerp-beschikking Salaris: f 2487,-bruto per maand; vakantietoeslag 7,5%. Sectie II Salaris: f 3685,- bruto per maand; vakantietoeslag 7,5%. Sectie IV c. Ontwerp-beschikking Salaris: f 3685,-bruto per maand; vakantietoeslag 7,5%. Salaris: f 4182,- bruto per maand; vakantietoeslag 7,5%. Salaris: f 2643,-bruto per maand; vakantietoeslag 7,5%. Sectie I een wet; Tilburg, 17 juli 1986. UW FOTOGRAAF Galjoenstraat 5 - Tilburg - Abcovenseweg 59 - Goirle Behang Verf Glas 40 jaar vooruitstrevend iwordeh belast met: heden; 1 vacature WZD 40. 2 vacatures WZD 41 1 vacature WZD 44. 6 vacatures WZD 45. 5 vacatures WZD 42. 6 vacatures WZD 43. 2 vacatures WZD 46. DRUKKERIJ STEMPELFABRIEK A. MERTENS Zn. B.V. in 198f i danv\ ■er dar 5 en 19861 ;ren over n chikken”. ucwidelen van aanvragen; '"ontroleren van bewijsstukken; ui winnen van aanvullende gegevens bij diverse inties; Deze uniek in dat dit breken o derland i Deze functionaris (m/v) heeft tot taak het matig als formeel - verifiëren en het zonodi< aanbieden van de te verwerken en verwerl aan de hand van aanvraagformulieren en geïnp gegevens. De gesprekken zullen plaatsvinden tussen 18 augustus 1986 en 27 augustus 1986. Voor het vervullen van deze functie wordt gezocht naar candidaten die voldoen aan de volgende eisen: - vooropleiding middelbaar niveau; lamens gelet op lygiëne, 1.200 KANTOREN BELEGGEN SPAREN IN BELGIË OnvoorwaardelIJke Perfect Hoog staatswaarborg bankgeheim rendement WIJ geven u de beste koers 1 jaar 6,5 3 jaar 6,75 5 jaar 7,00 Voor meer Informatie: Kantoor VAN KERCKHOVENI Kerkstraat 17, 2330 Merksplas (bij Baarle-Nassau) Tel. 09-3214634584. Open elke dag: van 8.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 18.00 uur. Open op zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur. Dit a unieke n zichtjger centrum degetallen; gegevens middels uren- j van de jrkers; i van benodigd -beschikking alsmede de aanvraag en jnde stukken ter inzage ligt I alsmede de aanvraag en e stukken ter inzage ligt transparant en dekkend Het is de bedoeling alle werkzaamheden die zich daar voor lenen te laten uitvoeren door tijdelijk aan te stellen medewerk(st)ers. verzocht worden de persoon- bekend te maken. - receptior aanbevelii., - nauwgezet - verbale vaardig. - niet jonger dan Deze fur aan des verifiëren er en verwerkt Goirkestraat 21,1 ilburg Telefoon 013-431900 van controle i codes en ge 36 uur. Een dienstverband van 38 uur is echter mogelijk. eiding te geven het controleren, ie te verwerken ictie wordt gezocht naar de volgende eisen: in het studiepakket INKOOP-VERKOOP: goud, zilver en antiquiteiten. Bra bants Antiekhuis, Tivolistraat 69, Tilburg. 426284. Hij/zij zal in het kader van deze taak worden belast met: - het completeren van de voor invoer benodigde gegevens; - het samenstellen - het intoetsen van beeldscherm. voor de duur van 8 maanden De Welzijnsdienst van de gemeente Tilburg heeft tot doel de voorbereiding en uitvoering van het gemeentelijk beleid op de terreinen van Onderwijs, Sport en Recreatie, Sociale Zekerheid, Kunst, Cultuur, Maatschappelijk Welzijn en Volksgezondheid en het Nederlands Textielmuseum. leze wet als een /inden, onder een stuurgroep. de stuurgroep is jnctie vacant van Over kermis, volgende steen» schaal le gebruikt, jes, dopj mofoonr vele exp zen. In 1 nale ten Handen) zendinge Voor het vervullen van deze functie wordt gezocht naar candidaten die voldoen aan de volgende eisen: - vooropleiding middelbaar niveau; - beroepsopleiding op H.B.O.-niveau of hoger, bij voorkeur bedrijfs-economische richting; - goede verbale eigenschappen; - organisatorische kwaliteiten; - contactuele instelling; - ervaring op het gebied van leiding geven strekt tot aanbeveling; - niet jonger dan 25 jaar. Voor het vervullen van deze functie wordt gezocht naar candidaten die voldoen aan de volgende eisen: - diploma M.E.A.O. bedrijfsadministratieve richting of een daarmee gelijk te stellen opleiding; - administratieve ervaring; - accuratesse; - niet jonger dan 20 jaar. Aan de Directie Soci van de ”Wet tot verle de koopl< 1984, 19 meer anc beschikker De operatie zal ongeveer4 maanden in beslag nemén, te beginnen aanvang september, hetgeen overigens niet wil zeggen, dat alle aan te trekken medewerk(st)ers gedurende de gehele looptijd van het projekt beschik baar hoeven te zijn. Deze functionaris (m/v) heeft tot taak voorlichting en informatie te verstrekken met betrekking tot boven genoemde wet en assistentie te verlenen bij het invullen van aanvraagformulieren. Deze functionaris (m/v) heeft tot taak het ontvangen, registreren en opbergen van bescheiden. jnisten/secretaressen-opleiding strekt tot eling; stheid en contactuele instelling; aardigheid; J - 21 jaar. Hij/zij zal in het kader van de/ - het ontvangen en informe beroep (willen) doen of gec - het verrichten van lichte zaamheden. Kermi< tegenheid Heuvelpc ten meeg wets mini Vanaf tot en m het soute vel poort staan op; Theo der niatuurkt een onde staat uit carrousel -nougatk over eer klein. Het pi lijkheid van de i door mei ander in Er worden candidaten opgeroepen voor de volgende functies: Voor het vervullen van deze functie wordt gezocht naar candidaten die voldoen aan de Volgende eisen: - M.E.A.O. bedrijfsadministratieve richting of het diploma sociale verzekeringen dan wel een daarmee gelijk te stellen diploma; - kennis van sociale wetten en regelingen; - zelfstandigheid en besluitvaardigheid; - goede redactionele vaardigheid; - niet jonger dan 20 jaar. Gedurende twee weken na bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schrifte lijk worden ingebracht door a. de aanvrager b. degenen die bezwaren hebben ingediend naar aanleiding van de aanvragen om vergunning; een ieder die kan aantonen dat hij redelijker wijs niet in staat is geweest bezwaren in te brengen tegen het geven van de gevraagde beschikking. Hierbij kan tevens ve lijke gegevens niet t In het horeca-za misdagen gelegd», geen dru verkocht heeft twii delijk tij. 1936 opg. Deze ging» is wil de hi moreren. café’s du: de kenni: ter inges ment, de land. dat positief is beschikt op de aanvraag van: A.B.M. Simons h.o.d.n. ”SIMA” te Tilburg voor een vergunning, ingevolge de Hin derwet, voor het uitbreiden/wijzigen van een inrichting voor de verwerking en recy cling van kunststoffen en textielafvallen gelegen aan de Groenstraat 139-31 /139-33. De mooiste kleurenfoto’s komen voortaan uit de doka van Frans van Aarle. Vandaag neemt Foto Van Aarle 1 immers het splinternieuwe Durst computergestuurde mini-kleurenlaboratorium in gebruik. Daarmee kunnen snel en goed afdrukken worden gemaakt op het ook al nieuw ontwikkelde Konica halfmatte fotopapier van 10x15 cm. Uw foto’s krijgen de maximale scherpte, zijn ongekend goed van kleur en zelfs de prijs zal een aangename verrassing zijn. Wie bij het inleveren van zijn of haar fotorolletje deze bon afgeeft krijgt vier gulden korting op de prijs van het ontwikkelen en afdrukken. (Deze korting geldt éénmaal per klant.) Korvelseweg 255, Tilburg Broekhovenseweg 58, Tilburg Dorpsstraat 5, Goirle Dat d. zendpoo bekijken ve meub tricien v chinebai hobby ki het schil benijden zame ga1 kunneni Arbeidstijd: In beginsel wordt uitgegaan van een arbeidstijd van Hij/zij zal in het kader van deze functie worden belast met: - het beoordelen van aanvragen; - het conti - het inwir instar - het voeren van correspondentie; - het maken van berekeningen; - het invullen van bescheiden benodigd voor geauto matiseerde administratie. Tijdens de kermis zullen de gemeentelijke kantoren en het Gemeentelijk Informatiecentrum na 12.30 uur voor het publiek gesloten zijn op: maandag 21 juli dinsdag 22 juli woensdag 23 juli Uitgezonderd van-deze regeling is het kantoor van de Stadsreiniging. De avondopenstelling van het archief op dinsdag 22 juli en donderdag 24 juli en van de Milieudienst op dinsdag 22 juli vervalt. Voor het vervullen van deze tune candidaten die voldoen aan - minimaal M.A.V.O.-diploma, met het vak handelskennis; - affiniteit met administratie; - accuratesse; - niet jonger dan 18 jaar. Reflectanten worden ver zocht de vakken waarin werd afgestudeerd met de behaalde punten, in de sollicitatiebrief op te nemen of een copie van de cijferlijst bij te voegen. De directeur van de Milieudienst maakt né burgemeester en wethouders van Tilburg, g« de Wet algemene bepalingen milieuhy bekend: Procedure: Bij gelijkwaardigheid wordt de voorkeur gegeven aan candidaten uit categorieën die op de arbeidsmarkt een achterstand hebben. Hij/zij zal in het kader van deze taak worden belast met: - coördinerende werkzaamheden binnen de sectie; - het houden van toezicht op het goed en doelmatig functioneren; - het dragen van verantwoording voor alle activiteiten binnen de sectie; - het controleren, verifiëren en eventueel corrigeren van de verrichte beoordelingen; - het onderhouden van contacten met zowel de andere secties als met de fuctionarissen, belast met de eindverantwoording van het gehele projekt. Voor het vervullen van deze functie wordt gezocht naar candidaten die voldoen aan de volgende eisen: - H.A.V.O.-diploma, met in het studiepakket het vak economie; Aan de Sociale Dienst is de uitvoering o de "Wet tot verlening van een uitkering op de koopkrachtontwikkeling in 1986 aan i gedurende 1984,1985 en 1986 alleen dan met een of meer anderen over niet meer i minimuminkomen beschikken”. Ook wel genoemd; "Wet koopkrachttoeslagen veeljarige echte minima”. k worden belast met: leden binnen de Hij/zij zal in het kader van deze taak w - lichte administratieve werkzaamh« - alfabetisch/lexicografisch opbergen en terugzoeken van bescheiden; - verzendklaar maken van correspondentie. Deze functionaris (m/v) heeft tot taak de ingediende aanvragen te toetsen aan de wet en haar uitvoerings besluiten. Bij het ontbreken van voldoende gegevens, deze alsnog - veelal schriftelijk - op te vragen. tot taak leidir tracht heeft het rigeren van de t€ voor een irwet, voor j hebben van im voor o.a. igen, Veld- i opgedragen van g met het oog n personen die inwel tezamen r dan een unctionaris (m/v) heeft sectie welke tot opdr< en eventueel corrk rkte gegevens. Voor het vervullen van deze functie wordt gezocht naar candidaten die voldoen aan de volgende eisen: - vooropleiding minimaal H.A.V.O., bevattende de vakken economie en handelswetenschappen; - type-diploma; - accuratesse; - niet jonger dan 18 jaar. dat bij voormelde dienst vanaf 18 juli 1986 tot 2 augustus 1986 de on twerp-1''-J- J- andere ter zake doer ten behoeve van; Stichting Noorderiigt te Tilburg vergunning, ingevolge de Hinder het oprichten c.q. in werking een sociaal cultureelcentrur muziekconcerten, theatervoorstelling vergaderingen e.d. gelegen aan de V< hovenring 79. it - zowel cijfer- iig ter correctie irkte gegevens "“ïnputeefde Salaris: Bij 38 uur bedraagt het salaris minimaal f 2.175,- en maximaal f 2.960,- bruto per maand, exclusief de inhouding 1986 (schaal 5). I.Z.A. ziektekosten verzekering. Vacantietoelage 7,5%. Er is beperkte mogelijkheid tot kinderopvang. jer; ren adviseurs; areenkomstig artikel 20, 21 of >f 28, eerste lid, onder c, van de bepalingen miliehygiëne be- ïbben ingebracht en enig andere bende, die aantoont dat hij redelijker- in staat is geweest. ia afloop van de b- i voort ipassi id van De Welzijnsdienst van de gemeente Tilburg heeft tot doel de voorbereiding en uitvoering van het gemeentelijk beleid op de terreinen van: - Onderwijs - Sport en Recreatie - Sociale Zekerheid - Kunst, Cultuur, Maatschappelijk Welzijn en Volksgezondheid - Nederlands Textielmuseum. sze taak worden belast met: leren van mensen die jedaan hebben op deze i a administratieve werk- Functie-eisen: - H.A.V.O. diploma, administratief pakket; - typediploma; - accuratesse; - verbale en administratieve vaardigheid; - niet jonger dan 21 jaar. :iale Dienst is de uitvoering opgedragen ..et tot verlening van een uitkering met het oog op □krachtontwikkeling in 1986 aan personen die in 1985 en 1986 alleen danwel tezamen met een of nderen over niet meer dan een minimum inkomen jn”. Ook wel genoemd ”Wet koopkrachttoeslagen veeljarige echte minima”. Het is de bedoeling de uitvoering van de/ werkgelegenheidsproject te doen plaatsvii gedelegeerde verantwoordelijkheid van Ter administratieve ondersteuning van i met ingang van 1 augustus 1986 een fur - bij voorkeur S.P.D. I of daarmee gelijk te stellen diploma; - goede verbale eigenschappen; - contactuele instelling; - ervaring op het gebied van leiding geven strekt tot aanbeveling; - niet jonger dan 25 jaar. Hij/zij zal in het kader van deze taak - het coördineren van werkzaamhe secties I en II; - het houden van toezicht op het goed en doelmatig functioneren; - het dragen van verantwoording van alle administra tieve activiteiten van genoemde secties; - het uitoefenen van voortgangscontrole; - het controleren van verrichte beoordelingen; - het onderzoeken van klachten; - het onderhouden van contacten met zowel de andere secties als met de funtionarissen belast met de eindverantwoording van het gehele projekt. Deze functionaris (m/v) heeft tot taak een juiste inpute ring te verzorgen van de door de sectie beoordeling aangedragen gegevens en een adequate controle hierop uit te voeren. Het invoeren van gegevens vindt plaats via beeldscher men welke zijn gekoppeld aan de computer van de Gemeentelijke Sociale Dienst. Sollicitaties: In verband met een snelle afhandeling van de selectie procedure, dienen geïnteresseerden persoonlijk naar het t stadhuis te komen en zich te melden op het bureau "eenmalige uikering” op 5 of 6 augustus 1986, tussen 09.00 en 12.00 uur of tussen 14.00 en 16.00 uur, Stadhuisplein 130, Tilburg. ROMMELMARKT elke zon dag van 11.00-17.00 uur in de zalen van hotel Den Bonten Os in Baarle-Nassau, vrij entree. Functie-inhoud: - voorbereidende werk zaamheden ten aanzien van de stuurgroep vergaderingen en het notuleren hiervan; - aanleggen en rubriceren van documentatie; - uitwerken van te volgen procedures; - bijhouden van verantwoording projectmedewer - het verzamelen basismateriaal, 1 voor het samenstellen van declaraties ten behoeve van het Ministerie; - verzorgen van statistische informatie; - voorbereiden en aanmaken van instructiemateriaal ten behoeve van het aan te nemen personeel; - voorbereiden ontwerp- brieven en beschikkingen. dat bij voormelde dienst vanaf 18 juli 1986 tot 1 augustus 1986 de ontwerp-beschikking a andere ter zake doende ten behoeve van: Stichting Club Promotion Nederland voor een vergunning, ingevolge de Hinderwet, voor het oprichten of in werking hebben van een evenementenhal gelegen aan de Enschotsestraat 238. De beschikking en alle ter zake doende stukken ligt ter inzage vanaf 18 juli 1986 tot 18 augus tus 1986. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne staat tot een maand na afkondiging beroep open bij de kroon voor a. de aanvrage b. de betrekke c. degenen die over 22, tweede lid, ofl Wet algemene b zwaren hetr1**- belanghebbende, d wijs daartoe niet ir Een beschikking wordt na afloop van de beroeps termijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking, dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, Afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 12513AA’s-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor geschillen van bestuur van de Raad van State. Een beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Zij dienen dan een vooraf geschreven sollicitatiebrief, copieën van diploma’s met daarbij behorende cijferlijsten mee te brengen en te overhandigen. Aan hen zal tevens worden verzocht ter plekke een zoge naamde "staat van inlichtingen” in te vullen. Op basis van de aldus verkregen gegevens wordt een voorselectie gemaakt voor selectiegesprekken. Zij die hiertoe worden geselecteerd ontvangen hun uitnodiging omstreeks 12 augustus 1986. Hij/zij zal in het kader van deze taak worden belast met: - het visueel controleren van inputformulieren en computerverslagen; - het verifiëren van berekeningen, bewijsstukken enz.; - het controleren op volledigheid van de verwerkte gegevens zowel per aanvrage als het totaal daarvan. Gedurende twee weken na bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schrifte lijk worden ingebracht door a. de aanvrager; b. degenen die bezwaren hebben ingediend naar aanleiding van de aanvragen om vergunning; c. een ieder die kan aantonen dat hij redelijker wijs niet in staat is geweest bezwaren in te brengen tegen het geven van de gevraagde beschikking. Hierbij kan tevens verzocht worden de persoon lijke gegevens niet bekend te makèn. Sollicitaties, met vermelding van WZD 39, binnen één week te zenden aan de directeur van de Welzijns dienst, Postbus 90118, 5000 LA Tilburg. Deze functionaris (m/v) heeft tot taak leiding te geven aan de secties I en II, welke tot opdracht hebben, informatie te verstrekken met betrekking tot bovengenoemde wet, hieromtrent gegevens te verzamelen en administratief te verwerken alsmede ingediende aanvragen te toetsen aan de wet en haar uitvoeringsvoorschriften. Genoemde stukken liggen bij de Milieudienst, Stadhuisplein 130 te Tilburg (5038 TC) gedu rende de voomoemde periodes ter inzage, alsmede tot het einde van de termijn waarbin nen beroep kan worden ingesteld, elke werk dag van 9.00 uur tot 12.00 uur en tevens elke dinsdag van 18.00 uur tot 21.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toe lichting op de stukken worden verkregen. Een bezwaarschrift naar aanleiding van een aanvraag en/of ontwerp-beschikking dient te worden gericht aan ons gemeentebestuur, doch te worden gezonden aan de directeur van voormelde dienst.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1986 | | pagina 14