HANDYHAN Informatiekantoor VVV op Marktplein in Kaatsheuvel Feest met een bijzonder toneelspel Manifestatie voor De Pollepel AEG BHhH 1000jaar Hilvarenbeek fat!! Steunpunt thuiswerk in Tilburg vï vooralle onderdelen en gratis advies J ubileumtransport naar Polen: een bijdrage vanuit Udenhout Omzetverbetering meubel- en woninginrichtings- branche Jeugdcircus II Grigio in het zilver Zinvol leven ondanks reuma IE .BOOM ELEKTROTECHNISCHE INSTALLATIES? AANBAKTEN OVERLATEN! Onderzoek «Schrijvers en Fonds» 549,- -Feest bij Karwei Holland- iï 799,- 999,- 9 juni 1986-pagina 14 Donderdag 19 juni 1986 - pagina 1 DE TILBURGSE KOERIER Jrlijk die ur. :ht dorpsspel, waaraan jong alle lagen van de bevolking lenend ren ogramma. siding. 2 vertellen. 8 Nieuwe keukeninventaris nodig Nu reeds vanaf VIDEORECORDERS VCC nu v.a. VHS nu ter basis van lens elektrisch gereedschap A WW BLACKDECKER ’smaandags vanaf 13J uur geopend a chool erwer- If kiezen. studie isbesteding met de r wordt iggezakt. een nieuw bestuur het bureau professio- ;eer lies TECHN BUREAU JOQSEN BV BENELUXLAAN 61 - TILBURG TELEFOON 013-670537 OP KOOPAVOND GEOPEND 4 STUNTPRIJZEN voor al onze VIDEO-MOVIES PANASONIC GRUNDIG JVC ITT SONY PHILIPS BLAUPUNKT Informeer in onze showroom naar onze sterk verlaagde prijs. Ond< tijd Del lecties en ruime leen bevredigd k schalige vestigin nen. VORSELAARS doe-het-zelf-centrum Von Suppéstraat 35, Tilburg Tel. 013-551933 leven it reu- roor uit- c dat De sf 20 juli t middag voorbij j in hebt p dit moment teriaalmensen ig 3 augustus ring is mog j 04117-1215-2619. Er is gr; gelegenheid in de nabijheid. slips en hemdjes Leo v. lersel Besterdplein 3, tel. 426584 Leharstraat 104-A, tel. 557500 zoals g»- iedereen m luchttoneel u om gewc reenten staan fandaag echte bijzonde 1. lede :htige zich ten maaltijden te die om uiteen- deze vorm van tangewezen. Dit en drugverslaafden Het Steunpunt wil informatie en ad vies geven over rechten en plichten. Bijvoorbeelmoet u thuiswerk opge- wii aan de belasting? Moet u doorbe taald worden wanneer u ziek bent? En nog een heleboel vragen meer. De meubel- en woninginrichtings- branche heeft in 1985 een omzetverbe- iring gerealiseerd van bijna 4 procent. Dit blijkt uit het jaarverslag 1985 van het Centraal Bureau Woninginrichting (CMW) te Bilthoven. In Tilburg wordt een Steunpunt thuiswerk opgericht. Het Steunpunt is er voor mensen die werk thuis doen in opdracht van bedrijven. Meestal zijn het vrouwen. Vaak is het de enige mo gelijkheid om iets (extra) te verdienen. Van kleine reparatie tot groot projekt; bij Baeten INSTALLATIETECHNIEK, Wittebollestraat 20, Tilbur^y^SSS. Vakantie- aanbiedingen Portable televisie zwart-wit 220V-12V Philips 265,-1 Portable kleuren-T.V. Enorme collectie port, ra dio’s, stereo radio-recorders en wereldontvangers. Nu voor zeer SPECIALE PRIJZEN PHILIPS STEREOSYSTEEM 2 x 20 W. FM-MG incl. boxen CAft van 900,-nu Jeugdcircus II Grigio in Haarlem be staat 25 jaar, dat is dan ook de reden om een schitterende show in de piste te brengen. De première is op zondag 20 juli. II Grigio is het enige jeugdcircus in Nederland dat met paarden werkt. Maar liefst 5 eigen paarden zijn in de show te bewonderen, waaronder een nieuw voltigenummer en uiteraard ook de vertederende 64 cm hoge minipony. Is, rekenen informatica Maar II Grigio heeft natuurlijk veel meer zoals grondacrobaten, eenwie- lers, ballerina’s, antipodisten, jongleurs, trampolinespringers, micro- baatjes en clowns. Het zeer goed spe lende orkest ontbreekt ook in het zilve ren juileumjaar niet. Het zal de show op zeer muzikale wijze begeleiden zo dat de drie uur durende show is, voordat u er goed en wel erg dat deze begonnen is. Op dit n de kleedsters en materlaali alles te maken. Deze moeten wel stalen zenu- i alles op tijd, 20 juli, af kost hen menig zweet- In de gemeente was a. een eigen WV aanwezig, de laatste jaren echter een staan. Burgemeester en al geruime tijd dg. Deze leidde echter een slapend be- wethouders open lucht dag kan zijn een hopeEjL smakelijkhcd. ontbijt ieder; van doordrir delijk bezoek worden. «Brabants Volk» de folkloristische dans/zang-groep van Kees Warten- berg en de Engelse jazz-groep Frog Is land Jazzband zullen het ontbijt en de opening muzikaal opluisteren. Dit eer ste en waarschijnlijk enige V.V.V.- openluchtontbijt gaat vooraf aan de officiële opening door burgemeester J.P.A. van Dun om 9.30 uur. Daarna is het kantoor vanaf 10.00 uur open voor iedereen. en alleenstaanden die het niet op kun nen brengen om iedere dag voor zich zelf te koken en af te wassen, maar ook b.v. mensen bij wie tijdelijk het gas is afgesloten. De Pollepel is 365 dagen per jaar ge opend van 17.00 tot 19.00 uur. Dan kunnen de gasten voor 5,- een drie- gangenmaaltijd krijgen. Tot 20.00 uur is er dan gelegenheid om koffie te drin ken, spelletjes te doen of gezellig na te tafelen. Behalve het verzorgen van de dagelijkse, noodzakelijke warme hap, heeft De Pollepel dus ook een belang rijke sociale functie voor de ca. 60 eters die iedere dag komen. De Polle pel wordt voornamelijk gerund door vrijwilligers, en is voor een groot deel afhankelijk van giften van particulie ren en instanties, om de maaltijden te gen kostprijs te kunnen blijven ver strekken. Ook bij Karwei Bouwmarkt Vorselaars in Tilburg Karwei Bouwmarkten Holland bestond een dezer dagen 10 jaar. Dat werd gevierd. Ook in de Tilburgse vestiging aan de Frans Suppéstraat 35. In april werd een prijsvraag uitgeschreven in verband met het tienjarig bestaan. De hoofdprijs was een Volvo 340 Winner en de overige prijzen waren 10 videorecorders en 10 Union fietsen. Het aantal inzendingen was overweldigend, zo bericht ons Karwei. In to taal deden er meer dan 5000 mensen aan de prijsvraag mee. Ook in Tilburg was er een prijswinnaar te noteren, beter, een prijswinnares. Mevrouw M. Vughts-Wage- makers uit Tilburg won een videorecorder. Die videorecorder werd haar overhan digd door de heer Frans Vorselaars, eigenaar van Karwei Bouwmarkt Vorselaars afgelopen donderdag 12 juni. Op de foto ziet u hoe mevrouw M. Vughts-Wagema kers de videorecorder ontvangt uit handen van de heer Vorselaars. 0? 013-436877 Voor wie? Stichting De Pollepel stelt 2 doel goedkope warme maalti verstrekken aan mensen c lopende redenen op c dienstverlening zijn a; zijn o.a. alcohol- werkgroep gevormd en timmerlui voor de o het decor. Musici zijn aan het componeren en instuderen. Voor grime en kostuums, geluid en licht stelden zich geroutineerde krach ten beschikbaar. Muziekschool (voor ballet), rijvereniging, bejaarden, har monie en andere muziekgroepen zullen er graag het hunne toe bijdragen om van dit torenspel een grandioos en on vergetelijk spektakel te maken. Voorstellingen De voorstellingen, die natuurlijk plaatsvinden op het Vrijthof voor de Beekse toren, zijn op 27, 28 en 29 juni a.s. om 21.00 uur, en op 5 en 6 juli, eveneens om 21.00 uur. Tevens is er een middagvoorstelling op 6 juli, en wel om 16.00 uur. toneeltraditie, zeker niet in de laatste plaats op h< 1. Omdat de produktie van een openluchtspel gee ;n, van wie de mee n stichting in het k het openluch' lid van een toneelvc Enorme sortering Akai - Philips - Panasonic - Fisher - Hitachy - Sony - Grundig - JVC - Sharp - etc. Hilvarenbeek kent een lange ti gebied van het openluchttoneel, eenvoudig karwei is, besloot een aantal enthousiaste Bekenaren ten een behoorlijke ervaring hebben in het amateurtoneel, een ven te roepen die tot doel moest hebben de volledige produktie van toneel in Hilvarenbeek te garanderen. Iedereen - lid of geen 1 eniging in Hilvarenbeek - die van toneel houdt en die zin heeft om mee te werk; aan het tot stand komen van een openluchtuitvoering moest dat kunnen doen. Zo werd enkele maanden geleden de Stichting Openluchttoneel Hilvarenbe* opgericht. hebben onlangs aangezocht, dat 1 neler moet gaan opzetten. Subsidie Om de nieuwe VW de eerste drie maanden op weg te helpen heeft de ge meenteraad een bedrag van ruim 35.000 gulden beschikbaar gesteld. Hiermee kunnen de huisvesting en het personeel worden betaald. Dit bedrag komt uit het gemeentelijk recreatie- fonds, waarin jaarlijks een gedeelte van de geïnde toeristenbelasting wordt gereserveerd. De nieuwe WV is aan gesloten bij de Streek-WV Hart van Brabant in Tilburg, de Provinciale WV in Den Bosch en de landelijke ANW. jnder het motto «een warme maal- I is verdomd belangrijk» verstrekt Pollepel elke dag aan tietallen men sen die het niet op kunnen brengen om iedere dag voor zichzelf te zorgen een warme maaltijd tegen kostprijs. Om hiermee door te kunnen gaan, is ver nieuwing van de keukeninventaris noodzakelijk. Hiervoor is geld nodig. dat deze begonnen is. zijn de kleedsters druk doende om a vrijwilligers wen hebben om te hebben. Het 1 druppeltje. Zilveren show Dagelijks wordt er nu geoefend door de artiesten in de circushal van II Grigio, maar ze hebben het er graag voor over om een sublieme zilveren show te brengen. Verder wordt er door de 80 artiesten en 60 medewerkers ge zorgd voor opleiding van artiesten, be veiliging, licht, geluid, kassa, telefoon, reclame en tribunes. II Grigio doet al 25 jaar alles op pro deo-basis. Haaren zal van 20 juli tot en met 3 augustus geheel in het teken staan van het zilve ren clowntje van II Grigio. U zult alles met eigen ogen kunnen beleven. De sterren zullen straks stralen in de piste om het 25-jarig bestaan te vieren en u, hooggeëerd publiek, een onvergetelijke show te bezorgen. Speeldata speeldata 1986 zijn van zondag t.e.m. zondag 3 augustus iedere middag om 15.00 uur. Alleen op dins dag 29 juli en donderdag 31 juli ook een ochtendvoorstelling om 11.00 uur. De galavoorstelling vindt plaats op zondag 3 augustus om 20.00 uur. Re servering is mogelijk op telefoon 04117-1215-2619. Er is gratis parkeer- r» o Lvi 1 F» ai transport is door Uden- costigd; het is dan ook billijk dat het vanuit ‘tt. Het Houtveld is een beetje Polenveld ge- ■olse vlaggen, een vrachtwa- de hele Polenclub op o wat autoriteiten en een feestelijke stemming. De Wolfkamp die het hart, de mo tor, de kop en de schouders van de Udenhoutse afdeling zijn, (maar ze willen niet eens genoemd worden om dat het «om het werk gaat» en alle an dere Udehhouters minstens een even groot aandeel hebben) gaat onver moeibaar voort. Het is met hen, zoals met iedereen wanneer Polen je /ast- heeft, laat het je niet meer los. Nooit meer. Giro 895 T:"-- zaterdag van Gasthuisring 7, Tilburg. Het Torenspel In 1946, precies veertig jaar geleden, werd voor het eerst in Hilvarenbeek een z.g. torenspel opgevoerd. Het ini tiatief werd genomen door een comité dat bestond uit vertegenwoordigers van boeren-, arbeiders- en midden- standsorganisaties om er de «Dag van de Arbeid» mee te vieren. Meer dan honderd spelers deden eraan mee. Ook Biest-Houtakker en Esbeek namen een behoorlijk deel voor hun rekening. Het was een echt dorpsspel, waaraan jong en oud uit alle lagen van de bevolking deelnam. Het spel, dat geschreven was door Jan Naaijkens en geregisseerd werd door Eugène van der Heijden, oogstte enorme bijval, ook bij de «deftige» he ren van de cultuurdagen die toen voor het eerst werden gehouden en waarvan het torenspel het feestelijk sluitstuk vormde. Dit groot succes leidde ertoe dat de ja- daarop nog verscheidene open luchtspelen voor de Beekse toren wer den opgevoerd, onder anderen het ver maarde «Tijl Uilenspiegel», dat nog altijd in Nederland en Vlaanderen wordt gespeeld. Maar toen kwam de toren in de steigers te staan. Dat bete kende het einde van deze massa spe len, die bovendien op den duur een te zware belasting bleken te zijn voor de organisatoren. Traditie hersteld Het is een gelukkige gedachte ge weest van het comité 1000 jaar Hilva renbeek» om juist nu de draad weer op te pakken. Eveneens in de lijn van de oude traditie, aldus het comité, zou het een puur-Beekse aangelegenheid moe ten zijn, een manifestatie als het ware van wat het dorp aan artistieke moge lijkheden bieden kan. Zodoende werd om te beginnen de opdracht tot het schrijven van een stuk aan Jan Naaijkens gegeven, een Beeks auteur, die ook het eerste torenspel schreef en het openluchtspel kent als geen ander. De opdracht luidde een stuk te schrijven «...voor, door en over Beek». Die opdracht is voltooid. Het stuk kreeg als titel, «Dat Beek van Hil- dewaris». Het gaat inderdaad over het dorp Hilvarenbeek. En meer bepaald over de Bekenaren zelf, zoals ze leefden en handelden, dachten en voelden in de tien eeuwen die nu gevierd worden. Men zou dus kunnen zeggen dat het volk van Hilbarenbeek er de hoofdrol in speelt. Uiteraard wordt deze ge schiedenis met reuzenstappen afge legd. In een twintigtal zeer levendige taferelen wordt een aantal boeiende gebeurtenissen en figuren uit het verle den, nu eens dramatisch, dan weer hu moristisch belicht. Dat alles gebeurt in een zeer hoog tempo, met muziek, lie deren en dans, waardoor een zeer af wisselend geheel is ontstaan met tal van spektakulaire momenten. Door Hilvarenbeek De uitvoering van het torenspel, waarvan Jan Naaijkens zelf, bijgestaan door Jaqueline Franken, de regie voert, werd in handen gelegd van de onlangs opgerichte Stichting Open luchttoneel Hilbarenbeek. Deze werkt onafhankelijk van de bestaande to neelverenigingen, omdat ze, zoals ge zegd, nu en in de toekomst, iedereen in wil schakelen die het openli een warm hart toedraagt. De Stichting is hard gaan trekken aan de voorbereidingen van het nieu we torenspel. Tal van Bekenaren wer ken eraan mee. De Stichting onder vond alleen maar enthousiasme, sym pathie en spontane medewerking en dat op basis van volstrekte belange loosheid. Zo werd een van ontwerpers uitvoering van 1 aan - Voor De Stichting Tilburg e.o. en Polen wordt wel eens ten onrechte be schouwd als een puur-Tilburgse aange legenheid. Dat is helemaal onjuist. Want er wordt ontzettend veel georga niseerd juist vanuit de dorpen in de re gio. Hilvarenbeek, Diessen, Oost- West- en Middelbeers zijn er al be roemd om geworden. En vele andere gemeenten staan op de nominatie. Vandaag echter een verhaal over een andere bijzonder actieve gemeente Udenhout. Iedereen die zaterdag 7 ju ni de plechtige mis he in de kerk, moet tot tranen toe gerot, u zijn geweest door de machtige zang van het Poolse koor Don Bosco. Wel, de ontroering was wederzijds: de Po len vonden Nederland grandioos en Udenhout was voor hen ontegenzegge lijk het hoogtepunt. U weet dat de opbrengst van de col lecte geheel bestemd was voor het be talen van een transport, dat altijd ƒ3.500 kost. Udenhout heeft zich er voor ingezet dit transport te verzorgen, en zo vertrekt - op het moment dat dit geschreven wordt - een grote vracht wagen van Raben, geladen met kleden, met bedden, met medische zaken, met melkpoeder, met spuiten (waaraan in Polen z’n ontzettende behoefte be staat) en met schoenen naar Tamów. Met het onderzoek wordt beoogd in zicht te krijgen in de betekenis van het Fonds voor de Nederlandse Letteren in ’t algemeen en de sociaal-economi- sche en literaire positie van de schrij ver en vertaler in ’t bijzonder. Daarbij gaat het naast het vaststellen van de effecten van bestaande subsidierege lingen ook om het bepalen van de doelmatigheid waarmee de beleidsin strumenten van het Fonds bijdragen tot de bevordering van de Nederlandse letteren en het schrijverschap. Een in ventarisatie van de werkzaamheden van het Fonds over de periode 1976-85 op basis van dossieronderzoek neemt een belangrijke plaats in binnen de studie. Een tweede onderdeel bestaat uit een reeks interviews met schrijvers en vertalers over hun beroepspositie, so- ciaal-economische aspecten en literaire ontwikkeling. De vraag welk aandeel het Fonds voor de Letteren vertegenwoordigt binnen de totale produktie en distributie van Nederlandse literatuur staat centraal in het derde deelonderzoek. De eindrapportage wordt in mei 1987 verwacht. De leiding is in handen van dr. G.J. Muskens van de Sectie Cul tuurstudies van de Katholieke Hoge school Tilburg. Vertegenwoordigers van het bestuur van het Fonds voor de Letteren, het ministerie van WVC en de Vereniging van Letterkundigen/ Vakbond van Schrijvers hebben zitting in een begeleidingscommissie. Deze branche-organisatie schrijft het omzetherstel voornamelijk toe aan het herwonnen vertrouwen van de con sument in de economie en de daling van het rentepeil, waardoor veelal uit gestelde bestedingen weer op gang ge komen zijn. Met het huidige omzetcij fer komt de woninginrichtingsbranche weer op het niveau van 1982. Mede gezien het vertrouwen van de consument in de toekomst, afnemende berichten over massa-ontslagen en toe name van het totaalbedrag aan ge leend geld, verwachten branche-des- kundigen, dat de positieve omzetont wikkeling zich dit jaar zal doorzetten en zal leiden tot een verdere verbete ring van 4 A 5 procent. Zorgen De meubelbranche maakt zich blij kens het jaarverslag zorgen over de ontwikkeling van de zogenaamde meu- belconcentraties. Hierbij is opmerkelijk, dat vele plannen voor vestigingen van meubel zaken worden opgezet door beleggers of projectontwikkelaars. De rol van de meubelhandel lijkt verkleind tot die van toeschouwer, die in een later sta dium gedwongen wordt te kiezen voor al of niet deelname. Het verslag betwijfelt of de behoefte van de consument aan uitgebreide col- parkeergelegenheid al- can worden door groot- igen op industrieterrei- Met veel verwachtingen mende drukke weken staan de 5 nieuwe informatrices van de WV Kaatsheu- vel/Loon op Zand/De Moer hier voor hun nieuwe informatiekantoor op het Marktplein in Kaatsheuvel. Staande: 11e zaterdag ju- Marjon Hen<lriks (links) en Marianne leeft bijgewoond Kroot (rechts) Midden. Marie,|e Ber anen toe geroerd kelmans Zittend. Marij de (|inks) en Mariette Snoeren (rechts. Het juni-nummer van het maand blad «In Beweging», uitgegeven do< 1 de Nederlandse Bond van Reumap tiëntenverenigingen, is geheel gewij., aan het thema «Zinvol leven ondank' reuma». Het zijn de reumapatiënten zelf, die in deze speciale uitgave op aangrijpen de en overtuigende wijze praten over hun gevecht met een chronische aan doening met vaak zeer ernstige gevol gen. Het themanummer «Zinvol ondanks reuma» toont aan, dat mapatiënten geenszins zijn verc deeld tot een teruggetrokken en 1 zichtloos leven. Opmerkelijk is ook vrijwel alle patiënten, die in «In Bewe ging» aan het woord kotfien, wijzen op de belangrijke functie van patiënten verenigingen. Het blijkt dat reumapa tiënten de meeste steun en hulp krijgen van medepatiënten. Men voelt elkaar snel aan en er zijn slechts weinig woor den nodig om elkaar duidelijk te ma ken wat er aan de hand is. Een lezenswaardig nummer voor reumapatiënten, maar zeker ook voor gezinsleden, familieleden, vrienden en kennissen én «buitenstaanders». Het themanummer «Zinvol leven ondanks reuma» is verkrijgbaar bij de Nederlandse Bond van Reumapatiën tenverenigingen in Delden, tel. 05407- 61762. Onder de titel «Schrijvers en Fonds» verricht het Instituut voor So ciaal-Wetenschappelijk Onderzoek IVA te Tilburg in opdracht van het mi nisterie van WVC een onderzoek naar het functioneren aan de Stichting Fonds voor de Letteren in samenhang met de positie van de literaire auteur en vertaler. Het Fonds voor de Letteren dat in 1985 is opgericht verleent onder bepaalde voorwaarden financiële on dersteuning aan literaire schrijvers, vertalers en critici. Jaarlijks kent het Fonds ongeve» 3,5 miljoen aan individuele subsidie toe in de vorm van werkbeurzen, reis beurzen, aanvullende honoraria en op drachten. De gemeente Loon op Zand heeft de meente moeten gaan verkopen. En dat WV Kaatsheuvel-Loon op Zand» is meer dan de Efteling alleen. Er zijn nieuw leven ingeblazen. Vanaf 16 juni ook de Loonse en Drunense Duinen, is de WV gehuisvest in een semi-per- de heidevelden, campings en kampeer- manent gebouw, dat voor het gemeen- boerderijen, tehuis in Kaatsheuvel staat. Tot en met augustus zal het kantoor zeven dagen per week geopend zijn van 10 tot 18 uur. Om deze ruime openstelling op al le dagen, ook op zaterdag en zondag, mogelijk te maken zijn reeds vijf infor matrices met een VW-opleiding aan gesteld. Ook de bewegwijzering naar het VW-kantoor is verbeterd en aan gepast aan de nieuwste eisen. De VW zal de produkten van de ge- Ook buitenlandse mensen doen thuiswerk. Om te weten te komen of zij speciale problemen hebben, wil het Steunpunt ook graag met hen praten. Moet er bijvoorbeeld heel hard ge werkt worden om een vakantie in het thuisland te kunnen betalen? Is het door taalproblemen moeilijker aan werk te komen? Enzovoort. U kunt nu al bellen met het Cen trum voor Ontwikkelingssamenwer king Tilburg met Nellie Mols - 013- 351523 (ma. t/m do.). Opening met ontbijt De officiële opening vindt plaats op zaterdag 21 juni a.s. Omdat op deze dag ook de zomer begint, mag ver wacht worden, dat een ontbijt in de *it een goed begin van deze zijn. Met de ochtendzon aan '™elijk blauwe hemel moeten de jkheden van een echt Brabants „t iedere gast aan deze tafel er loordringen hoe gastvrij en vrien- bezoekers hier altijd onthaald Giro 895 Goirle Het is het 25ste transport van de Stichting, een jubileum dus. Het staat hier zo gemakkelijkvijfentwintig transporten, mogelijk gemaakt dank zij de reclame van de Tilburgse Koe rier, mogelijk gemaakt dank zij het werk van honderden vrijwilligers, mo gelijk gemaakt dank zij de kwartjes en de guldens van duizenden mensen. Vijfentwintig transporten wat een Dat geld hopen de mensen van De stuk geschiedenis, wat een mijlpaal, pollepel tijdens een speciaal voor dit wat lnzet verraadt een zo simpele doel georganiseerde manifestatie op mededelmg. zaterdag 21 juni van 13.00 tot 17.00 Dit 25ste transport is door Uden- uur op het stadhuisplein bij De Vrije hout geheel bekostigd; het is dan ook Boekhandel, niet meer dan billijk dat het vanuit Udenhout vertrekt. Het Houtveld is °P het programma staan: maandag een beetje Polenveld ge- - Fanfare de Erfenis weestPoolse vlaggen, een vrachtwa- - openingswoord door de kok van De gen naar Polen, de hele Polenclub op Pollepel bezoek, nogal wat autoriteiten en - verkoop van verrassingspakketten a vooral een feestelijke stemming. De 10,-. In elk pakket minimaal twee ti- familie Wolfkamp die het hart, de mo- tels plus gratis lot. Vijfentwintig prij zen met als hoofdprijs een lang week end naar Hotel de la Gare te Kauten- bach, Luxemburg. Geheel verzorgd, incl. treinreis - Notruf 2106 - klassiek - Poppentheater Jeanne van Minnen - Soliedair -boekenveiling (zie speciale etalage Vrije Boekhandel) - 2de-handsboeken en 2de-handskle- Tilburg; magazijn iedere dingmarkt n 10^00 tot 14.00 uur in de - modeshow 2de-handskleding - trekking loterij - muzikale afsluiting Koek en zopie door De Pollepel, de '~une en d’n Egelantier. Alle optre- s worden gratis verzorgd, de volle dige opbrengst uit alle verkoop gaat naar De Pollepel.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1986 | | pagina 15