n 8 5 Frans van Aarle kommunie-foto Brimstone in het Kijkhuis Blokker opent Supertuinen! OVERDEKT KINDERLAND ERY Iwijk r Marokko veraf en dichtbij Stichting musische vorming Tilburg Concordia met werken van Jos van Amelsvoort experiment bedrijfsgezondheidszorg onderwijspersoneel Uw fotograaf ■I Donderdag 27 maart 1986-pagina 13 DE TILBURGSE KOERIER aart 1986- pagina 12 31 maart in Hilvarenbeek Hongaarse regisseur Voor uw ■x Istvan Szabó in Tilburg impen) ccu rwart i luisteren I FotografenGilde^i lid vereniging beroepsfotografen in nederland b f n Kindertheater in Sapperlipopet 1946 - Foto Frans van Aarle - 1986 Ook in Tilburg Een nagemaakt Marokkaans winkeltje jursus gaat in op praktische probl Pantarei 1 Start Den Hemel ir of spring lobin tg en word E-rdag ’annibals-Fine Fraaie paasexpositie Antiek in het Witte Kasteel infor- rdere 1171. accessoires zijn zoals barbecues. MUZIEKHUIS GRAMMOFOONPLATEN «My First Album» In het Volkenkundig Museum Paasprogramma Paradox met Willem Breuker Kwartet Groep Nix in De Paardenstal gaat u natuurlijk naar: Korvelseweg 255, Tilburg - tel. 423356 Dorpsstraat 5, Goirle - tel. 342171 Broekhovenseweg 58, Tilburg - tel. 433714 een iseum zich kan Van 31 maart tot en met 6 april t is om ridszorg I I vaar ook t over de :n, wan- 18.00 i niet te M0680 2n gesloten De eerste LP van de winnaar van de Soundmix-Playback-show FRANS BIEZEN (Frank Ashton) doos wacht hem echter het echte avon tuur... veel door'- rokko. sten g<”"> se onüt, te wordt men zelf uit- >edrijfsgezondheids- ijk, particulier of rken. opdracht r te berei- -orkest, 1 asensemt ïnkele van zijn belangrijkste werken "K'. Jl vertuin. MIe aandacht is derhalve besteed 'en kwaliteit. oorkomende accessoires zijn ^r handen, zoals barbecues, gbedden en tuinbanken. jvend kan men de supertuin 1 en de mooie folder meene- Vandaag, donderdag 27 maart, treedt om 22.00 uur in ’t Kijkhuis, Koestraat in Til burg, de Friese reggaegroep Brimstone op. In de Evenementenhal gelegen aan de Enschotsestraat 238 “ilburg wordt van 31 maart t/m 6 april een overdekt kinderland gehouden, slijks van 10,00 uur tot 18.00 uur. jong en oud, dus ook voor de allerkleinsten. af heden verkrijgbaar aan de Evenementenhal, En- iiv gaat kunnen de proef ment be; de in- experi- vurgse IVA brug te slaan 1 de ma- Tilburg indig Mu- gericht die te bezoe- zeer komj s wat op tuinmei woordig te verkrijgen is. ■dag wordt koninklijke 1839 en «10 Eeu- le faam ïderom •“ande 27 maart igaarse re naar het a de voor- ie kans vragen L.P. Top Tien 25 maart 1986 1. Simj 1 4. igel» wordt ge- mdt, verbonden zijn vorige >ren flappe er kwal, va liden de werkingen van kleu- nderlinge samenhang via een 1 aan de orde ge- -u--joi-deien en beel- Een concours van de KNF waar een werk van Jos van Amelsvoort ter keuze stond en de verrassende ervaring met deze muziek inspireerden de Koninklij ke Harmonie «Concordia» van 1839 om een volledige dag aan deze Bra bantse componist te wijden. De dag is maandag, 2de Paasdag. De bedoeling van dit evenement is om .vooral de blaasmuziek van Jos van Amelsvoort een grotere bekendheid te geven dan nu het geval is. De voorstelling is bedoeld voor kin deren van 6 t/m 12 jaar en hun bege leiders. Het theatertje van Sapperlipo pet kunt u vinden in de Dionysius- straat 11A te Tilburg. Voor inlichtin gen en reserveringen 013-434627. len door een e musici vrden ge- vinden igenoemde Kompleet Met de keuze uit maar liefst 19 ver schillende tuinfauteuils en 31 kussen- dessins, mag men het Blokker aanbod zeer zeker kompleet noemen. Zeker als op de prijsopbouw wordt gelet. iet al genoeg reden om kennis te komen maken met een land dat u zal boeien door zijn contrasten en een cul tuur die misschien al in uw eigen staat te vinden is. Het IVA, Instituut voor sociaal-we- tenschappelijk onderzoek van de uur. Familievoor- laf 6 jaar. Te zien Heks. tonners traaf 1, 51171 (Reserveren ge- gaat een en ander Nadere informatie is te verkrijgen tree is gratis. Er is in bij: Drs p Kamphuis, projectleider -iheid om te dansen van het experiment. IVA. Instituut het genot van een voor sociaal-wetenschappelijk onder- ir de muziek luiste- zoek- Postbus 90153. 5000 LE Tilburg; ïns de kinderen rus- teL 013-662224/662443. ant die één eenvoudige stoel men er terecht, maar komplete luxe tuinset Uniek in Tilburg rken zoals irossfilex en Blokker Kleine Vulkaantjes worden groot is een levendige theatervoor stelling met vulkanische hoogtepunten, waarin Hendrik Pladak, die er een dwaze en voor kinderen herkenbare le venswijze op na houdt, ons op een poëtische manier deelgenoot maakt van zijn tegenstrijdige houding tegen over de natuur en zijn grote vriend, de kleine vulkaan. Stel en haai, water. P‘ later het babypop. Dat overkomt Sam! Sam is een muzikant, die iedere nacht een andere slaapplaats zoekt. Hij is heel gelukkig, omdat hij zo met Clara, zijn accordeon, veel kan bele ven. Natuurlijk voelt hij zich soms wel eens alleen, totdat... hij die pop opvist. Want wie schetst zijn verbazing als die babypop ineens huilend en schreeuwend tot leven komt Wat moet een zwervende muzikant nu met een baby beginnen «Bengel aan de hengel» gaat leuke en minder leuke kanter, neer je plotseling plaats moet maken voor een baby: leuk om mee te spelen, maar je leventje wordt wel even over hoop gegooid. uur begint de 's middags om tweede. De entreeprijs De presentatie Bij de presentatie is gekozen voor 'zeel verschillende vormen. Er is een u^orlopend dia-klankbeeld over Ma rokko. Veel voorwerpen, foto’s en tek- geven een helder beeld van diver- nderwerpen. Middels een maquet- 10-1' duidelijk gemaakt met welke slote problemen de traditionele landbouw in berggebieden te kampen heeft. Er is zo natuurgetrouw mogelijk deel van een meditia in het muse nagebouwd waar de bezoeker 2 even in een stad als Marrakech 1 wanen. Al me «Bengel aan de hengel» Op donderdag 3 en vrijdag 4 april speelt Adriaan van Ierse), vaste speler van Sapperlipopet, de voorstelling «Kleine Vulkaantjes worden groot», aanvang 3 uur. a Vroeger, als kleine jongen, verstopte Hendrik zich het liefst in de klerenkast onder de zoldertrap. Eenmaal door de winterjassen of zomerjurken heenge- worsteld, droomde hij boven zijn kleu rige wereldbol verre oerwouddromen. Maar. Hendrik werd groter en groeide uit de klerenkast. Nu reist hij, wel een beetje verkreukeld, in een kartonen h 01 doos op wieltjes de wijde wereld rond, T genietend van alles wat moedertje aar- Ma' de hem te bieden heeft. Natuur, daar kan hij niet genoeg van krijgen, zijn doos hangt er vol vanBuiten zijn - Toccata voor piano. ook heeft hij verschillende missen ge componeerd. Het Brabants Blazersen semble heeft bijv, zijn Deux Elégies op de plaat opgenomen. Tijdens het laatste Wereldmuziek- concours te Kerkrade was zijn compo sitie Laghetto e Scherzo een onderdeel van de dirigentenwedstrijd. Zijn mu ziek is in Polen met groot enthousias me ontvangen. Aanstaande maandag - tweede paasdag - weer dixielandmuziek in herberg Den Hemel in Hilvarenbeek. Vanwege het paasweekend wordt de muziekmiddag verplaatst naar de maandagmiddag. Natuurlijk wordt weer muzikale bijdrage geleverd door de Wooltown Jazz Band o.l.v. Piet Vriens met zangeres Ria Demennie (de Boer). Om 16 uur gaat een en ander beginnen en de entre reder geval gelegenhv.u u«ujvu of u kunt onder het genot van een drankje rustig naar de muziek luiste ren. U kunt overigens de kinderen rus tig meebrengen want die kunnen te recht in de speciaal voor hun ingerich te creche. befaamde «Tilburg Kamer- i.l.v. Jan Jansen zal koorwerken s van Amelsvoort ten gehore in kleur en op linnen ziet u mij in de etalage zie vanaf a.s. zaterdag onze speciale Kommunie-foto-etalage theatergroep Pantarei het publiek mee naar de o.mply Red-Picture Book Talk Talk-The colour of spring Cock Robin-Cock Robin Rocky IV-Original soundtrack Mr. Mister-Welcome to the real world 6. Madonna-Madonna 7. Fine Young Ct Young Cannibals 8. ' Robert Long-Achter de horizon 9. Cult-Love 10. Sade-Promise De registratie van het ziekt- in de proefregio’s, nodig om 1 van de bedrijfsgezondheids kunnen vaststellen, zal van start gaan. Deze 1 worden uitgevoerd door Arbeidsvraagstukken en Welzijn Rijksuniversiteit Leiden, die al ren de ziekteverzuimregistr e onderwijs verricht op ba jke steekproef. De r vroeg van start dien hoe de siti Kleur Henk Geraedts Deze kórte workshop tracht een inleiding te zijn in het «begrip» kleur als beeldend verschijnsel. - Via een excursie naar het natuurkundig ---im van Philips wordt inzicht ver- natuurkundige wetmatigheden meen kleur. :l van de kleurenleer van It- indacht geschonken ut de waarnemings- Minister drs. W.J. Deetman van On- rwijs en Wetenschappen heeft de hoolbesturen in de regio’s Eindho ven, Tilburg en Doetinchem laten we ten dat zij kunnen deelnemen aan een experiment met bedrijfsgezondheids zorg voor onderwijspersoneel. Het doel van het experiment na te gaan of bedrijfsgezondheii voor het onderwijspersoneel heilzaam kan werken. Figuurschilderen Joos v.d. Plas. Deze workshop zal voor iedereen die reeds met het figuurschilderen bezig is (bin nen of buiten het centrum) de gelegenheid bieden om intensief werkzaam te zijn. In de ze workshop wordt zowel naar naakt als naar gekleed model geschilderd. De mate rialen zijn olieverf, acryl en gouache. te Till Het is een evenement voor ji Dag- en/of weekkaarten vanaf schotsestraat 238. Aquarel Jan Hooimeijer. De aquareltechniek wordt als uitgangs punt genomen in deze workshop. In tegen stelling echter tot de gebruikelijke aquarel techniek zal er op groot formaat en op ge kleurde grond gewerkt worden. Klank, kleur en beweging Jan Radersma. In deze workshop zal er naa van klank, geluid en ritme gewer«i vw.ua. in de gemengde schildertechnieken. Japanse calligrafïe Koji Ogura. Kennismaking met schilderen vanu:' J" Japanse traditie waar calligrafie en schilde ren nauw aan elkaar verwant zijn en de be weging van het penseel een heel belangrijke rol speelt. Er wordt gewerkt met Japanse penselen. laboratorium van schaft in de van het fenomeen - Door middel ten (Bauhaus) wordt aan< aan diverse stellingen uit psychologie. - Verder worde ren in hun onderlinge sar praktijkgericht onderzoek steld (kleuren mengen, beoor dend verwerken). Jos van Amelsvoort is geboren te Kaatshevuel in 1910 en studeerde bij Willem Pijper, Flor Peeters en Albert de Klerk. Bij deze laatste volgde hij voornamelijk het vak compositie. Zijn werk omvat stukken voor koor, symfo- nie-orkest, harmonie-orkest, piano en blaasensembles. Eni zijn: - Prelude II Ouverture alia Francese voor zowel Symfonie- als harmonie-orkest - Toccata con corale voor orgel cker Supertuin is o.a. geves- 'ilburg. Stadhuisplein 356 b straat 10. KHT. heeft van de minister c gekregen het experiment voor den. uit te voeren en te evalueren. De voorbereidingsfase zal binnenkort af gesloten worden met een voorlich tingscampagne voor alle betrokkenen in de proefregio’s. Daarna kunnen alle schoolbesturen - in overleg met hun personeel - definitief beslissen of ze bij het experiment willen aanhaken. De schoolbesturen kunt maken met welke bedrijfsg Het experiment gaat 1 augustus dienst (gemeentelijk, part 1986 van start, wordt door het depar- ri;ks) ze het liefst winen werj tement volledig gefinancierd en duurt drie jaar. Het experiment strekt zich uit tot het personeel in het basis-, spe ciaal en voortgezet onderwijs. Voorbereiding t je kleuter deze voorstelling niet 1. Reserveren kan op telefoon- imer 358852 of in de kinderboek- kel. cteverzuim 1 het effect dszorg te zal al binnenkort registratie zal de Werkgroep w "'dzijn van de Rijksuniversiteit Leiden, die al vele jaren de ziekteverzuimregistratie in het hele onderwijs verricht op basis van een landelijke steekproef. De registra tie gaat al zo vroeg van start om te .1 vaststellen hoe de situatie in ‘efregio’s is nog vóór het experi- jegint. si je voor: je bent aan het vissen lalt ineens een poppenarm uit het Daarna vang je het lijf en even iet hoofd, kortom een complete Theater Pardoes «Bengel aan de hengel» speeld door Eric de Bondt, aan Theater Pardoes. Wie 2 kindertheaterstuk «Met je oren flappe ren» heeft gezien, weet dat gr kwalita tief hoog kindertheater wordt opge voerd. 2de Paasdag De speciale dag gewijd aan Jos van Amelsvoort zal gehouden worden op 31 maart 1986 (Tweede Paasdag) en het programma bestaat uit 2 delen: Het namiddagprogramma begin nend om 14.30 uur omvat een afwisse lend orgel- en klein ensemblespel en koorzang. De orgelwerken zullen door de be kende organisten Ad van Sleeuwen uit Hilvarenbeek en Fred Vonk uit Eind hoven op het bekende Van Hirtum or gel in de kerk St.-Petrus Banden» aan de sfeervolle Vrijthof te Hilvarenbeek worden uitgevoerd. De ensemblewerken zulle groep van jonge Brabantse o.l.v. Rinus van Hamond wor speeld. Deze uitvoeringen eveneens plaats in bovengc kerk. Het t koor» o.l van Jos o brengen. Elckerlyc Het avondprogramma beginnend om 20 uur in het Cultureel Centrum «Elckerlyc», Koestraat, Hilvarenbeek zal in het teken staan van de muziek voor harmonie-orkest en zal gebracht worden door twee orkesten uit de vaandelafdeling van de KNF, t.w.: Koninklijke Harmonie «St.-Cecilia» uit Haarsteeg o.l.v. Rudi Siebert, hoor nist van het Brabants Orkest, Konink lijke Harmonie «Concordia» van 1839 uit Hilvarenbeek, o.l.v. Rinus van Ha mond, soloklarinettist van Het Bra bants Orkest. Deze Jos van Amelsvoort-dt georganiseerd door de Koi Harmonie «Concordia» van ingepast in festiviteiten rond wen Hilvarenbeek». De culturele van dit Kempense dorp staat wed garant voor een cultureel hoogstaant manifestatie. Zowel voor van 27,50 kan óók voor een van 895.-. Ook de bekendste merli Hartman, Jardin, Flair. Gro_. Allibert ontbreken niet in de Supe Alle a. aan prijs Alle voorkc er ook voor 1 parasols, ligb; Vrijblijv-- bezoeken men. De Blok! tigd in: Til en D J. Jittast De samenstellers Deze tentoonstelling is een samen werkingsproject van het Volkenkundig Museum en de afdeling Aardrijkskun de van het Moller-instituut. In het ka der van de studie Aardrijkskunde ma ken de studenten een excursie naar Marokko. Vier studenten Mario Ne- derkoom, Peter van den Heiligenberg, Mieke Aarts en Rob van Hugte ont wikkelden op basis van hun ervaringen opgedaan tijdens deze excursie de ten- Jazz in toonstelling. Het Volkenkundig Museum is gelegen aan de Spoorlaan 434-a, te Tilburg, tel. 013-358655. De openingstijden zijn di. t/m vr. ’“17 uur, za. en zo. 13-17 uur, ma. ge len. In het streven naar het meest kom plete tuinmeubelassortiment, opende Blokker onlangs een 13-tal Supertuin- winkels. Op een grote oppervlakte en in een Inzicht in de moderne Stijlen zomerse sfeer, wordt de konsument Het is de bedoeling door middel van ge- ef,n zeer kompleet beeld gegeven van sprekken en voorbeelden een aantal prakti- a“es wat op tuinmeubelgebied tegen- sche oefeningen aan te gaan, die het inzicht J‘~ in moderne stijlen van de beeldende kunst kunnen verruimen. Gedacht wordt aan kubisme, pop-art, ex pressionisme, enz. De deelnemer kan volstaan met het mee brengen van plakkaatverf, kwasten, pot voor water, en collagemateriaal, zoals in kleur gedrukte magazines, pakpapier, glu- ton en een'Schaar. Daarnaast eenvoudig tekenmateriaal, houtskool, krijt, êtc. Om te proberen een brug t< tussen het leven in Marokko en nier waarop Marokkanen in leven, is er in het VolkenkurJ seum een tentoonstelling inger van 15 maart tot 10 augustus te ken is. De situatie van Marokko als ont wikkelingsland met de grote contras ten tussen veel armen en weinig rijken, de grote massa machtelozen en de machtige elite vormt het centrale the ma. Er wordt een beeld gegeven van het dualisme, dat kenmerkend is voor veel ontwikkelingslanden de moder ne. op westerse leest geschoeide indus trie en de kleinschalige traditionele ambachtsbedrijfjes, contrasten die ook in de landbouw en de dienstensector te vinden zijn. Daarnaast komen de Is- (i in Marokko en de godsdienstbele- ing van Marokkanen in Nederland aan de orde. Aansluitend hierop wordt op de ex positie ook aandacht besteed aan de positie van de Marokkaanse gemeen schap in Nederland en vooral de Ma rokkanen in Tilburg. Volwassenen hebben gratis toegang tijdens dit kinderland. Elke dag zijn er andere festiviteiten, o.a. knuffeldier- verkiezing, soundmix- en playback-wedstrijden, kinder- modeshow, enz., enz. Het is een evenement voor de hele familie. Voor inlichtingen tel. 013-426757. Na kantooruren: tel. 013-367223 - 359816 en een theatervoorstelling maken deel uit van het programma. Omdat het programma zo uitgebreid is, zullen wij ons hieronder be perkten tot de workshops. Volgende week kunt u meer informatie verwachten over de rest van het programma. Het volledige pro gramma is trouwens kosteloos aan te vragen bij Zouavenlaan 77, tel.: 013/684333. Op tweede Paasdag verzorgt de groep Nix een optreden in discotheek' de Paardenstal. Tussen de optredens door is er volop disco. De zaak is op tweede paasdag geopend vanaf 15.00 uur. Zaterdagavond en zondag is er in de Paardenstal disco. Bij Rozan Vóór de officiële première worden er op dinsdag 1 apriL in kindertheater «Zico», onder Kinderboekwinkel Ro zan, Koningsplein 247 in Tilburg, twee voorstellingen gegeven. ’s Morgens om 10.30 eerste voorstelling, 14.00 uur is de tv— is laag. Laat missen, numi™* winke In het bijzonder mooi gelegen Witte Kasteel aan de rechterkant van de oude weg van Tilburg naar Loon' op Zand wordt tijdens de paasdagen een bijzondere antiektentoonstelling ge houden. Het Witte Kasteel vormt een ideaal decor voor antiekexposities van wege het bijzondere karakter van het kasteel en de sfeer die het uitstraalt. In die sfeer komen antieke stukken prima tot hun recht. U kunt dat zelf zien op eerste en tweede paasdag van 11.00 tot uur. Voor de entree hoeft u het laten, u kunt er namelijk zo bin nenstappen. Donderdagavond komt de bekende Hong gisseur Istvan Szabó 1 filmhuis in Tilburg. Na stelling krijgt men de —o— te stellen aan deze regisseur. Istvan Szabó kan .gerekend worden tot de belangrijkste the matische en stilistische vernieu wers van de Hongaarse cinema van de jaren zestig en zeventig: Hij heeft het klaargespeeld om plaatselijke situaties en thema’s te vertalen in internationaal begrij pelijke taal, terwijl hij daarmee trouw bleef aan zijn eigen wor tels. Enkele bekende films van de ze regisseur, die ook in het film huis zullen worden vertoond, zijn: «The age of the daydrea ming», «Vader», «Love film», «Vertrouwen» en «Mephisto». Pantarei/Beton Zondag 30 maart 15.00 1 stelling voor iedereen vana in Atelier/Theater 't Heks Tilburg Noord. 013/551.,, wenst). De Belgische neemt in «Beton» stad Pantarei. Een doodgewone stad op het eerste ge zicht. Langzamerhand geeft deze stad haar ge heimen prijs en komen we in een fantastisch landschap terecht, waar twee varkens op zoek zijn naar iets eetbaars, waar twee kik kers vechten om één vlieg, waar de kat de hond én de muis wil behagen, waar... zulke woordenloze spelletjes ontaarden in machtsspelletjes. Angst, eenzaamheid, lafheid en wreed heid steken de kop op, maar ook warmte, vriendschap en solidariteit horen thuis ih dit ongewone landschap. Theaterdagen voor jongeren Woensdag 2 april, donderdag 3 april en vrijdag 4 april, telkens van 10.00 tot 15.00 uur in Atelier/Theater ’t Heks. In de paasvakantie wordt er in Atelier/ Theater 't Heks een theaterworkshop voor jongeren georganiseerd. Iedereen tussen de twaalf en zestien kan hieraan meedoen, of je al ooit aan theater hebt gedaan of niet, dat maakt niet uit. Elke dag wordt begonnen met bewegings oefeningen, want beweging en houding zijn er belangrijk bij toneelspelen; je lichaam is immers het materiaal waarmee je werkt. Verder zal er aandacht besteed worden aan het trainen van het gebruik van je zin tuigen. Je zintuigen gebruik je elk moment van de dag, alleen waarschijnlijk niet zo be wust. Als je er nou tijdens het spelen wel be wust gebruik van maakt, komt je spel veel overtuigender over. Verder komen aan bod de toneelwetten, dat zijn geen ingewikkelde formules, maar een aantal regels die je helpen tijdens het spelen. En natuurlijk zal er ook heel veel geïm proviseerd worden; zomaar vanuitje fanta sie kleine toneelstukjes maken. Voor inschrijvingen en/of verder matiekunje beleln naar013/55117. Schildersweek Zouavenlaan 77 Het centrum voor kunstzinnige vorming «Zouavenlaan 77» zal in de week van 7 t/m 12 april geheel in het teken staan van «Het Schilderen». Acht workshops, twintig films, vier lezin gen, twee excursies, twee tentoonstellingen Het overige onderzoek m.b.t. voering en het verloop van het e ment wordt door het Tilbi uitgevoerd. Workshops Paradox, podium vcwr^jazz en geïm- De tentoonstelling Schilderen op groot formaat straa^ïeeh^oor dè” paasdagen” een Peter Thijs. speciaal paasprogramma samengesteld De korte cursus gaat in op vormgevings- met als hoogtepunt het Willem Breu- aspecten en praktische problemen die bij ker Kwartet op tweede paasdag. Op- grotere afmetingen een rol spelen. richter van het Willem Breuker Kol- si<S.S^^“^,1U’ le^tief, medeoprichter van de grammo- Werken met sjablonen, verfrollers, verf- [oonpla enmaatschappij BV Haast en spuiten, structuren en met behulp van een het BIM-huis, voorzitter van de Stich- diaprojector. ting Jazz en Geïmproviseerde Muziek Er wordt gewerkt met acrylverf op groot in Nederland, voormalig lid van het formaat papier. orkest De Volharding, 41 jaar en Am sterdammer, komponist, saxofonist, klarinettist, schrijver en maker van de muziek voor onder andere films van Johan van der Keuken en een aantal theatershows van Freek de Jonge, fan van Ennio Morricone; enfin, wie keht hem niet, deze recalcitrant van de Ne derlandse jazz? Op maandag 31 maart staat hij vanaf 22.00 uur op het po- ?'ind dium met op piano Henk de Jonghe, am iar aanleiding op bas Arjen Gorter en op slagwerk werkt worden Rob Verdurmen. Op zondag 30 maart twee konserten in Paradox: ’s middags van 15.00 uur het Peter Mingaars Trio met Peter Mingaars op gitaar, Matty de Wijs op wit de slagwerk en Carlo de Wijs op orgel, childe- 's Avonds om 22.00 uur opnieuw een trio op de planken, dat dan bestaat uit Luc Houtkamp op alt- en tenorsaxo foon, Ernst Reyseger op cello en Han Bennink op slagwerk en dergelijke. Rudie Kuul Voor zoveel Nederlanders ligt Marokko heel ver weg. Het land bevindt zich het Afrikaanse continent en maakt deel uit van het Islamitisch cultuurgebied. 1 gelijkertijd heeft de omvangrijke Marokkaanse gemeenschap in Nederland, Ma rokko heel dicht bij gebracht. Waarschijnlijk zal een deel van hen permanent op genomen worden in de Nederlandse samenleving. leo

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1986 | | pagina 13