>teran te maken engoede gezondheid kucht om erin '86 Met al die mededelingen vormt de Koerier een onmisbare schakel tussen al diegenen die wat te vertellen hebben en degenen die daar graag notie van willen nemen: een koerier dus in de ware zin des woords. Dat die koerier, de Tilburgse Koerier, goed verstaan wordt, blijkt elke week weer uit het beroep dat er op gedaan wordt, een beroep waar graag aan voldaan wordt. Ook dit jaar zal de Koerier die schakel zijn. Want 1986 wordt een jaar waarin veel mee te delen zal zijn. Achter al die mededelingen schuilen werelden van activiteiten, verschillende werelden maar de activiteiten zijn er allemaal op gericht het leven te veraangenamen, te verdiepen: te verbijzonderen. En daar tekent iedereen voor die op deze pagina's vermeld staan, ook in 1986! lari 1986- pagina 14 DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 2 lanu^rt 1986- pagina Natuurhistorische en aquariumvereniging «Scalare» i Stichting «de Lightbergh» werkplaats voor de Nieuwe Tijd Openbare Bibliotheek Tilburg Streek-V.V.V. Hart van Brabant Galerie I.F.F. De Tilburgse Watervrienden Rijkserkende Muziekscholen Oisterwijk, Hilvarenbeek en Goirle Tilburg Big Band Cultureel Centrum Boerderij Denissen Zusters Visitatie Stichting «Het Oude Kerkje» Middelbeers Kon. Ned. Vereniging E.H.B.O. afd. Tilburg Scholengemeenschap «De Rooi Pannen» centrum voor ondernemersonderwijs Rottweiler Club Tilburg Wijkcentrum «de Schans» South Jazzband Voetbalvereniging F.C. van Pruijssen Supportersclub Willem II Katholieke Hogeschool Tilburg Vereniging voor alleenstaanden «Midden Brabant» te Dongen Koffie-ochtenden Tilburg Noord Carnavalsstichting Tilburg Schouwburg Tilburg Energiebedrijven Tilburg Kunstijsbaan Tilburg Buurthuis «De Nachtegaal» R.K.S.V.Sarto Parochie Heilig Kruis, Wandelbos T.S.V. «N.O.A.D.» Voetbalvereniging «Were-Di» Harmonie Heikant Carnavalvereniging «De Paotergaopers» T.V.V. «Korvel» K.S. Broekhoven Katechetisch Centrum Alle commissies wijkcentrum De Kasteelhoeve Tilburgs mannenkoor «la Renaissance» Stichting Bejaardenwerk Tilburg Muziekvereniging «Concordia» alle afdelingen, Berkel-Enschot Beekse Bergen Stichting circus Mullens P.T.T.-Post Tilburg Autotron Drunen Noorderligt The Wooltown Jazzband N.V.BBAZ Jazzband Origineel Pellikaan tennis- en squashcentrum Goirle pellikaan sportcentrum Tilburg b.v. Budokai Tilburg i Vrouwencentrum alle afdelingen R.K. Parochie H. Montfort/Stokhasselt Kerk van Tilburg Noord/ R.K. Parochie Heikant-Quirijnstok Parochie St. Maarten b] 8 c? o

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1986 | | pagina 15