het beste rCL Aan iedereen eenac en de levenskrch Een van de betere tradities van de Tilburgse Koerier is dat hij iedere week weer zijn kolommen openstelt voor de bonte verzameling van verenigingen, instellingen, belangengroeperingen, etc., etc., die op de een of andere manier actief zijn in het verspreidingsgebied van dit goed-gelezen weekblad. Of het nou om sport gaat, om parochiële mededelingen, om aankondigingen van muziekevenementen, ruilbeurzen, tentoonstellingen, lezingen, cursussen, enzovoort: in de Tilburgse Koerier is er ruimte voor. Het feit dat steeds weer gebruik gemaakt wordt van deze mogelijkheid, sterkt de Tilburge Koerier in de overtuiging dat dit weekblad een essentiële schakel vormt in de relatie zender- ontvanger namelijk die van boodschapper. DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 2 januari 1986 - pagina 14 DE TILBUF Stichting theater werkplaats «de Muze» Stichting werkgemeenschap «de Imme» Sportcentrum «de Imme» Sportcentrum «Irene» Stichting Internationale Folklore «Balken» Tilburg Stichting Baanlozencentrum Farce Theater S.K. «Konica/Primeur» Goirle Het Kursushuis Jongerenbeweging verbonden met de F.N.V. Voetbalvereniging S.E.T. Buurtraad S.O.N.O. (Groeseind-Hoef straat) V.I.D.O. (Vrouwen in de Overgangsjaren) Verzamelaars Vereniging Tilburg (V.V.T.) Jongerencentrum No. 90 Stichting Sociaal Cultureel Centrum «Tena Nova» R.K.S.V. «OnsVios» R.I.A.G.G. Midden Brabant Het Nederlandse Rode Kruis, afd. Tilburg e.o. Galerie Kokon, hedendaagse kunst en sieraden Stichting «de Stroom» Radio EEsabeth Stichting Opbouwwerk Tilburg Zuid /Buurthuis Soekmekaar Wijkwerkburo West Werkt Federatie van Tilburgse Zangverenigingen Buurtcentrum «In de Boomtak» R.K. Gymnastiek- en Sportvereniging St.-Dionysius Peter van den Braken centrum Verzamelaarsvereniging «de Filatelist» Tilburgse Najaars Competitie Stichting W.A.I./Centrum «de nieuwe Tijd» Gemeentelijk Informatie Centrum Parochie het Goirke Parochie Tilburg Noord-Oost (Hoefstraat-Groeseind/ Loven-Besterd) T.S.V. «Longa» Koninklijk Tilburgs Mannenkoor «St.-Caecilia» Tafeltennisvereniging «LUTO» Vormingscentrum «de Klos» Sportschool Jan de Rooy Tilburgse Damvereniging T.D.V. Kunstimpressariaat «Salon Geene Militairia Ruilbeurs Voetbalvereniging «Hieronymus» Opbouwwerk en wijkcentrum Theresia» Vrije School Tilburg Mannenkoor «Hart van Brabant Dienstencentrum voor Ouderen «de Garsthof» Heidehoevecompetitie De Blikopener, centrum voor yoga en medidatie Sportclub 't Zand Vrouwentherapie- en begeleidingscentrum'«Lilith» Dansorkest «The Oldtimers» Verzamelaarsvereniging «de Gezellige Ruilers» Goirle Showorkest «Music Inn» Toer- en Wielerclub «Pijnenburg» Volksdansvereniging «Mie Katoen» The Paradise Jazzband 0- 0 O; o o o

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1986 | | pagina 14