Nog steeds de grootste van Nederland 4G jrt ite nu lar st! IW Aktie zuinig stoken Abattoir wordt geprivatiseerd Ji Bed Hart van Brabant Waterpret- plannen van streek VVV Onderwijsmarkt van hogere opleidingen jasjes 0 L. van lersel Ski-Inn voor de vierde keer in Tilburg Derde televisienet Beveiligingen? PttA- Donderdag 26 september 1985 - pagina 7 1985-pagina 6 DE TILBURGSE KOERIER Vervolg van blz. 1 Goederen nog steeds welkom Drukte in de speelgoedafdeling van 's lands groots rommelmarkt. Roomsoep van Camembert Hgordijnen) >0 36 •etl. ge lichte N sluit Uw ondermodespecialist 13.950,- 13.850,- 7.750,- 8.975,- 14.600,- 8.950,- Vervolg van blz. 1 8.450,- 10.950,- 7.950,- 11.950,- Bij een jaarverbruik van Vervolg van blz. 1 melijk zijn. uur BEST? JNC nvelop aan ilburg. Besterdplein 3 - Tel. 426584 Leharstraat 104 A - Tel. 557500 ■T G4A46£ BL DENOSSEN BV Voor aUe tuinbenodigdheden en kamerplanten naar ^SHOPS' HDWN »r knapperig stukje stokbrood ank van den Hout!). zeefde k met Kapt. Hatterasstr. 1 Tel. 013-421605 Tilburg dan rs hoort voort ;t regio- logelijk ist-Bra- meter- bladen dat 1 van van 1 gen, dergi len t der sa- van TABEL VOOR DE WEEK VAN VRIJDAG 13 SEPTEMBER T E M. DONDERDAG 19 SEPTEMBER 360 413 467 521 557 400 451 512 571 611 _500 5/7 618 697 747 De ministerraad is akkoord met de invoering sienet. Het is de in de helft van 1987 van overeenstemming u Tweede Kamer zal jaar per week worden gevulc orummu’s van dp NIOS» pn LI Dit wil zeggen dat de eigendom van het complex aan de Enschotsestraat overgaat in handen van particulieren. voorzichti m.i. voor pro- zend- ing zal iucatie- GELD 1 gulden 1 gulden gulden gulden over de mo- 1NG hypo- jblijvend alle een caféterra< 1, een dagelijks een echte w ilijk is er op beleven om Ingrediënten: Voor het deeg: liter melk, snufje zout, 1 ei, 30 gr. bloem, 30 gr. boter. Voor de flensjes: 2 appels, 20 gr. boter, 1 ‘/z glas Calvados, poedersuiker. Quiche met groene kruiden Normandische Flensjes men van abant en I de precieze j i de grondprijs het college mge- 900 m3 ^heid 1.000m3 1.200 m3 1.400 m3 1.600 m3 I. 800 m3 2.000 m3 2.200 m3 2.400 m3 ipatie- 2.600 m3 Hier- 2.800 m3 /erp-bouw- 3.000 m3 ns moet de 3.500 m3 4.000 m3 4.500 m3 5.000 m’ J. 500 m3 6.000 m3 BMW 316 4-1981 Fiat Panda 45L 3-1981 7.400,- Honda Accord 1.6 Sedan 3-1980 8.400,- Lada 2105 3- 1983 7.950,- Mltsublshl Colt 1.8 diesel 4- 1984 1 8.650,- Mltsublshl Lancer FGL 4-1983 - Mazda 626 1.6 DX 4- 1980 Suzuki Alto GX 9-1983 Talbot Horizon 1.3 LS 7- 1984 Toyota Cellca 2.0 XT 8- 1980 Toyota Tercel coupé 7-1980 Toyota Corolla 1.3 DX 9- 1982 VW Polo C 2-1980 VW Golf SC 5- 1981 Ford Escort 1.1 L Bravo 6- 1982 1 2.950,- Dlverse Nlssan/Datsun modellen 3 maanden volledige ga rantie 9 maanden ABC- plus garantie (tegen een kleine vergoeding) voor aflevering alle auto's Veilig Verkeer Ned. gekeurd en een totaal streefverbruik sinds 3 oktober 1985 t een streefverbruik de afgelopen week van ge- ivesterm- jk beslist ;1 komfort die zuinig tan verdie- 4 m3 5 m3 6 m3 7m3 8 m3 9 m3 10 m3 11 m3 12 m3 13 m3 14 m3 15 m3 18 m3 20 m3 23 m3 25 m3 28 m3 30 m3 Daarbij tekent het college aan het de indruk heeft dat de kosten de grondreiniging, de ontsluiting het gebied door de aanleg van we- het aanbrengen van riolering en vergelijke in ieder geval hoger uitval- 'in dan het IGB becijferd heeft. «Na- uvr overleg hierover moet dus nog ge voerd worden», aldus de gemeente Til burg. Burg. Jansenstraat 52 5037 NC Tilburg Tel. 013-683911 Ingrediënten: Voor het deeg: 200 gr. bloem, 100 gr. koude boter, 1 ei, wat zout, ca. 2 dl. ijskoud water. Voor de vulling: 150 gr. mager spek of bacon, 1 eetl. fijngehakte sjalotten, 1 fijngehakt preitje, 1 eetl. geh. peter selie en 1 eetl. geh. selderij, 10 pijpjes gesneden bieslook, 1 gehakt teentje knoflook, 3 eieren, 3 dl. room, peper, zout. Voorbeeld Bij dit artikel staat een voorbeeld van zo’n weektabel. In dit voorbeeld wordt het werkelijke streefverbruik voor periode van vrijdag 13 tot don derdag 19 september vermeld. De der de kolom is om verwarring te voorko men nog niet ingevuld. Het totaal streefverbruik wordt immers pas bijge houden vanaf donderdag 3 oktober. De kolom jaarverbruiken geeft stap pen te zien van 200 m3. Een verbruik van 2.500 m3 komt in het staatje niet voor. In dat geval moet de deelnemer het verschil uitrekenen in de week- streefverbruiken van 2.400 en van 2.600 m3. Ook zou men kunnen uit gaan van een streefverbruik van 2.400 Enen de b» aan de achterzijde In de weke worden uiteenlo£ bijpassendv laatstelijk meld. Bover lom van <?- streefverbiu periode opgenc de deelnemer a bruik over de g de afwijkt van en/of het Midden- West-Brabant Deze aktie is opgezet door de menwerkende Energiebedrijven Midden- West-Brabant. Achter op de meterkaart kunt u lezen welke dat zijn en hoe ze te bereiken zijn. De bedrij ven hebben kontakt gezocht met regio nale bladen die een zo groot me, bereik hebben in Midden- West-uia- bant. Op de achterzijde van de m"*" kaart kunt u zien welke die biaUvU zijn. l uviMv ,elevi- vinden door lamezendtj zullen zoge- Opnieuw wordt er in Tilburg een on derwijsmarkt gehouden. Op vrijdag 27 september van 14.00 tot 20.00 uur en op zaterag 28 september van 10.00 tot 14.00 uur presenteren vijftien hogere opleidingen samen met de gemeente hun onderwijsaanbod in Tilburg. De markt is bedoeld voor leerlingen in de hogere klassen van havo, vwo en mbo (en hun ouders), die nog niet pre- cies weten welke vervolgopleiding te r*-, kiezen of in welke stad hun opleiding voort te zetten. leur leverbaar Alleen voor gasverbruikers Het gebruik van de tabel is alleen mogelijk voor diegenen die gas gebrui ken om ruimten te verwannen, en die dat gasverbruik op hun eigen gasmeter kunnen aflezen. De methode kan dus niet gebruikt worden door verbruikers die zijn aangesloten op wijk-, blok- of stadsverwarming. Verbruikers die een warmtemeter in huis hebben waarop gigajoules (GJ) kunnen worden afgele zen kunnen via een bepaalde omreke ning de tabel wel gebruiken. Ze moe ten voor nadere inlichtingen dan kon takt opnemen met het Energiebedrijf. stukjes doorwrijven met houten lepel). Maak ’n lichte roux, giet de gezetr bouillon erop en breng op smaak peper, zout en de ketchup. Vlak voor het opdienen de room, de cognac en de peterselie toevoegen, even flink door kloppen en serveren op voorverwarmd bord met (óók Fran Bespreekbaar De heer A. Bontenbal geeft desge vraagd te kennen de verwachting te hebben dat dit financiële punt be spreekbaar zal zijn. «Het gaat om één malige steun in de voorwaardenschep pende sfeer. Blijkt dit niet bespreek baar te zijn dan wordt het moeilijk om in Tilburg de plannen te realiseren. Een andere kandidaat zou dan de ge meente Oisterwijk kunnen zijn». naamde niet-joumaalgebonden «zwe vende» reclameblokkenn worden inge voerd die tussen twee programma’s worden uitgezonden. Deze uitbreiding van de STER-zendtijd zal naar ver wachting ongeveer 50 miljoen per jaar opleveren. De omroepbijdragen worden derhalve niet verhoogd. Vol gens het kabinet hoeft de uitbreiding van de STER-inkomsten niet ten koste te gaan van de advertentie-inkomsten van de pers. Wel zal nauwlettend wor den gevolgd of op langere termijn de positie van de pers onder druk komt te staan als gevolg van de ontwikkelingen op het mediaterrein. aan te zal de lang- loewel het ichten ont in rechtsposi- ibtenaar gehand- I de Slachthuis Tilburg BV. De gemeen te blijft werkzaamheden voor de BV vervullen voor zover er mensen bij de slachtplaats werken die in dienst zijn van de gemeente. Vacatures zullen niet opgevuld worden met gemeentemede- werkers maar met door de BV trekken personeel. Zodoende dienstverleningsovereenkomst zaam afgebouwd worden. Hoev gemeentepersoneel opdrac vangt van de BV, blijft hun tie als gemeente-aml haafd. De gemeente Tilburg had drie alter natieven met betrekking tot de toe komst van de slachtplaats: privatise ring, sluiting en doorgaan als gemeen telijke dienst. Het aanhouden van de slachtplaats als gemeentelijke dienst is geen redelijk alternatief aangezien de gemeente dan als enige de risico’s zou moeten dragen die verbonden zijn aan exploitatie van de slachtplaats. Slui ting van de slachtplaats is een uiterste maatregel en ongewenst; als privatise ring niet mogelijk is, valt aan sluiting wellicht niet te ontkomen. Vervolg van blz. 1 Zuiniger stoken hoeft beslist niet K ™et ‘e betekenen dat u veel Kathoheke Hogeschool Zeker dat iemand vorig iaar omSaat met energie geld ka a zich voor nen’ st gezamenlijk manifesteerden, Wat is UW jaarverbruik? Om straks de lijst met cijfers voor id Np bet streefverbruik goed te kunnen afle- name uit Zuid-Ne- moet de deel*emer aan de weten wat zijn normale jaarverbruik aan gas is. Dit jaarverbruik is terug te vinden op de laatste jaarafrekening die iedere verbruiker van het Energiebe drijf heeft ontvangen. Wie die nota al heeft weggegooid kan altijd het eigen ergiebedrijf bellen. De adressen van betrokken Energiebedrijven staan srzijde van de meterkaart. celijkse tabel in deze krant n achter de jaarverbruiken die lopen van 800 tot 6.000 m3 de sende streefverbruiken over de opgenomen periode ver- jndien wordt in de derde ko- de weektabel nog een totaal bruik tot en met genoemde lomen. Uit dat cijfer kan afleiden hoe zijn gasver- gehele opgenomen perio- n het vorige jaarverbruik ;t streefverbruik. zeggen dat hij/zij zuinig is geweest met energie. Was het verbruik hoger dan is er te royaal omgesprongen met ener gie. De meterkaart Op de meterkaart staan behalve de opnamedata, zeven kolommen waarin gegevens kunnen worden genoteerd. De meterkaart werkt van onder naar boven. Dat is voor u het gemakke lijkst. U kunt dan de opgenomen stan den simpelweg van elkaar aftrekken. De verschillen noteert u in de tweede kolom. De deelnemer noteert op 3 ok tober ’s avonds de gasmeterstand op de juiste plaats op de meterkaart. Pas een week later, dus op donder dag 10 oktober noteert u ’s avonds op nieuw de meterstand. U kunt dan het verschil tussen die twee standen uitre kenen. Op 17 oktober kunt u in dit blad in de tabel terugvinden wat uw verbruik tussen 3 en 10 oktober had mogen zijn gezien uw jaarverbruik. Het verdere gebruik van de meterkaart wijst zich vanzelf. Uw speciale aan dacht wordt nog gevraagd voor de laatste kolom. U wordt geadviseerd eventuele bijzonderheden in uw gedrag daar te vermelden zodat u later kunt teruglezen waaraan een hoog dan wel een laag verbruik gelegen heeft. Tuincentrum door u verkozen tot gegaan van een derde televi- bedoeling dat dit net start gaat en in met de wens van de al de zendtijd van 20 J ild met gramma's van de NOS en kleine z gemachtigden. De programmering voornamelijk van culturele en edüv ve aard zijn. Tilburg BV is het exploiteren van eeu slachtplaats in de ruimste zin van het woord, waaronder begrepen zijn alle activiteiten die ter plaatse conform het bestemmingsplan zijn toegestaan. De gemeente draagt aan de BV over: de huidige slachtplaats, inclusief de ondergrond in erfpacht voor 50 jaar. Om de particuliere onderneming een redelijk perspectief te bieden, de waarde van de over te dragen gesteld op een lager bedrag dan de boekwaarde. Hierbij is rekening ge- i-1-x -j.a laat- t aan saldi van de ge len. Teveel investeringen voor gemeente Werkgelegenheid Aangezien er nu zoveel investerin- De gemeente begint met een groot gen ineens gedaan moeten worden, is aandeel in de BV. Zij is bereid een deel volgens het college nu de tijd gekomen van het risico te dragen. Hierbij speelt om tot privatisering over te gaan. mee het belang van een slachtplaats Bij de oprichting van de BV zal de v^pr de economische situatie van Til- gemeente Tilburg 85% van de aande- burg en het behoud van werkgelegen- len in handen hebben. De overige 15% heid. Het is wel de bedoeling van de komen in het bezit van de Vee- en gemeente om haar aandelen de ko- Vleesgrossiers Tilburg BV in oprich- mende jaren over te hevelen naar de ting, waarin enkele grossiers zich ver- marktsector. Hierbij zal zij haar aan- enigd hebben. Doel van het Slachthuis delen primair te koop aanbieden aan de overige aandeelhouders. --- De gemeente Tilburg gaat een - dienstverleningsovereenkomst aan met Onderstaande recepten zijn steeds voor 4 personen. Ingrediënten: Roomsoep van Camembert. 150 gr. overrijpe Camembert, 2 dl. Kook de Camembert afin de bouillon room, borrelglas cognac, 2 eetl. tomato en passeer door zeef (eventueel harde ketchup, 1 eetl. gehakte peterselie, peper, zout, lichte roux van 40 gr. boter, 25 gr. bloem, 1 liter kippe- bouillon. Normandische Flensjes. Bloem in kom doen, zout toevoegen met melk en roeren tot gladde massa. Boter smelten en eveneens doorroeren. Flensjes bakken en warm houden op bord in de oven. Appels schillen, klokhuis eruit en in zeer dunne schijfjes snijden. Boter smelten en daarin de partjes in ca. 5 minuten gaar laten smoren. Vz glas Calvados erbij en nog 1 minuut door laten garen. Vul de flensjes met het appelmengsel en rol ze dicht. De rest van de Calvados verwarmen in pollepel, over de flensjes gieten en aan steken. Royaal bestrooien met poeder suiker en direkt warm opdienen. --'maar ook het verzorgen van elektrotechnische installaties en het wikkelen en verkopen van elektromotoren is Baeten's pakkie an. Bel 013-353355 voor een Wittebollestraat 20, Tilburg. Vervolg van blz. 1 Daarnaast moeten er investeringen gedaan worden op basis van de afgegeven hinderwetvergunning 1 miljoen) en moeten er aanvullende moderniseringen plaatsvinden 1 4 1,5 miljoen). Deze moderniseringen zijn voor een deel een gevolg van de nieuwe eisen, maar houden ook ver nieuwingen in van o.a. kantines en toi letten. Voor de voorgenomen investeringen wordt is geen IPR-premie (Investerings Pre- activa tnie-Regeling) te krijgen. Een premie in het kader van de Wet Investerings houden met het gegeven dat i Rekening is vooralsnog niet uitgeslo- ste jaren een ruime afdracht ten. Hierover vindt overleg plaats. aan de algemene dienst meente heeft plaatsgevonde Quiche met groene kruiden. De koude boter fijnsnijden in de bloem, zout en éi toevoegen, kneden onder voorzichtig toevoegen van het ijswater. Het deeg moet soepel zijn en niet plakken. Met snuifje extra bloem uitrollen tot lap, (passend voor spring vorm van ca. 25 cm doorsnede). Het deeg 1 uurtje laten rusten op koele plaats. Inmiddels het hakwerk voorbereiden en het spek (of de bacon) licht aanbraden. Eieren kloppen met de room, alle ge hakte ingrediënten toevoegen en nu de massa op smaak brengen met peper en zout. De deegvorm invetten met boter en bekleden met de deeglap. De vul- massa in de vorm overdoen, het spek (ofdë bacon) strategisch verdelen en in matige oven (ca. 175 gr.) afbakken in ca. 45 minuten. Warm servereit. De onderwijsmarkt en de informa tiecampagne eromheen hebben tot doel de aandacht te vestigen op het brede onderwijsaanbod van Tilburg. Met ondersteuning van de gemeente nemen de volgende instellingen eraan deel: de Hogere Technische School (HTS); het Nederlands Genootschap tot Opleiding van Leraren voor het Be roepsonderwijs (NGOLG); de VAT nationale academie (htoj.voor planolo gie, verkeer, vervoer; de Bibhotheek- en Documentatieacademie; de Acade mie Mens Arbeid; het Brabants Con servatorium voor muziek en dans; de Academie van bouwkunst; de MO deeltijdopleidingen; de Academie voor de Journalistiek; de Kathoheke Aca demie voor Lichamelijke Opvoeding; het Mollerinstituut; de Sqciaal-Peda- gogische opleiding Handelswetenschappen; d ke Pabo en de Kathoheke I Tilburg. De onderwijsmarkt trok toen gemeente en instituten het eerst gezamenlijk manifesteerden, vele honderden bezoekers. Ook dit jaar verwachten de organisatoren veel be langstelling, met name uit Zuid-Ne- derland. Uit een kleine enquête onder de bezoekers in 1984 is immers geble ken dat Tilburg daar bijzonder in trek is. Beekse Bergen Ten aanzien van de locatie heeft het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg niet echt bezwaar. Maar toch stelt het collegedat een locatie bij de Beekse Bergen even eens ondersteuning verdient aangezien beide recreatieve voorzieningen elkaar welhcht kunnen versterken. Rond het vaststellen van de locatie moeten nog nadere studie verricht worden. «Bo vendien vindt het college het onaan vaardbaar dat het Leypark zelf aar~“ tast zou worden door de aanwezighe van zo’n groots opgezette «elk-weer- voorziening». Een ander punt is dat wanneer ge kozen zou worden voor de locatie bij de rijksweg 58 het huidige bestem mingsplan gewijzigd moet worden. Het college zegt hierover «B W zijn echter bereid om een antici{ procedure in werking te zetten. voor moet dan wel een ontwe u plan beschikbaar zijn. Tevens gemeenteraad zich voor die tijd uitge sproken hebben over het initiatief». B W wil alvast wel de locatie voorlo- 5.0( pig voor de plannen van de streek 5.5( VW Hart van Brabant en IGB reser veren. «Wanneer de precieze plaats vasthgt, kan dan de grondprijs be paald worden», aldus het college van B W van Tilburg. Tot en met zaterdag 28 september worden er nog goederen ingezameld, want het succes van de markt is uitein delijk afhankelijk van de hoeveelheid ingebrachte goederen. De Mill Hill - rommelmarkt is in de wijde omtrek be kend vanwege zijn doelstelling, maar ook vanwege zijn enorme omvang. Daarom hoopt men dat nog vele men sen goederen zullen aanbieden. In ieder huis zijn spullen die men niet meer gebruikt en die op deze rommel markt ten goede komen aan minder bedeelde medemensen. Het motto is: «Wat u niet meer wil, wordt weer bruikbaar op Mill Hill». Men vraagt sympathiserende regio - roners om eens echt te zoeken naar igen die men zelf best kan missen en die voor deze markt af te staan. Alle goede spullen zijn welkom: meubels, allerlei huisraad, goede kleren en schoenen, speelgoed, boeken, enz. Iedere avond vanaf 19.00 uur kan men nog spullen bezorgen in de centrale opslag aan de Fatimastraat in Tilburg van de AaBe-fabrieken, bij de voetgangers - loopbrug), op zaterdag 28 sept. tot 14.00 uur op het marktter rein zelf van het Mill-Hillcollege aan de Venneweg in Goirle. Vanwege transportproblemen hoopt men dat de mensen hun spullen zoveel mogelijk zelf willen bezorgen. Als men beslist vervoer nodig heft, kan men bellen naar de fam. Vroom in Goirle, tel. 013-341300, tussen 4 en 6 uur 's middags. tig zijn”. Trouwens dat geldt r alle verdacht goedkope ten. Waarschijnlijk kom ik met deze uitspraak in ervaring met o.a. meneer Albert Heyn die zojuist een plan heeft ontwikkeld om goedkope 4,95 per fles) te introduceren. ”Dit ter vervanging van de inmid dels alom bekende ’’Pinard” en ”Vin du Patron”. Ook het smaak- type, met name van de witte wijn, ondergaat bij A.H. een verandering. Wel, ik ben benieuwd. En kritisch want met wijntjes van deze prijs klasse moeten we voorzichtig omspringen. Een aardigheidje De Energiebedrijven zijn erg be nieuwd hoeveel mensen aan de aktie meegedaan hebben. Daarnaast willen ze graag weten welke besparingen door u zijn bereikt. Aan het einde van de aktie die duurt tot eind mei 1986 zul len de Energiebedrijven u dan ook vra gen uw meterkaart, of een kopie daar van, ingevuld op te sturen. Onder diegenen die de meterkaart insturen zullen een drietal prijzen wor den verloot. Dat zijn een HR-ketel of gashaard, een voor uw woning ge schikt warmwaterapparaat en een kooktoestel. Tegen het einde van de aktie zal over de inzending van de me- terkaarten nog nader worden bericht. CUISINE NORMAAL, MIJN IDEAAL. Oostenrijkse witte wijn mag weer las ik in de krant. ’’Maar met de goed kope soorten moeten we nog wel Voor de bouw van 2 lokalen probeert men voor pater Seegers minstens 13.000,- bij elkaar te krijgen. In Zaïre zijn een aantal scholen voor vervolg- en beroepsonderwijs. Pa ter Fons Eppink van Mill Hill, die ver antwoordelijk is voor al die scholen, probeert de leerlingen ook te trainen in land- en tuinbouw om daarmee te vens hun eigen voedsel te verbouwen. Daarvoor is gereedschap nodig, wat per school een bedrag vergt van 2.600,-. Op deze markt wil men pro beren voor 4 scholen het benodigde bedrag bij elkaar te krijgen. Pater Leo Prins van het Missiehuis aan de Bredaseweg is werkzaam op het M eiland Mindanao in de Filippijnen. bewt Zijn toch al erg arme gebied is vorig dingt jaar verschrikkelijk geteisterd door cy- clonen, die enorme verwoestingen heb ben aangericht. Hij probeert nu de ar me boerengezinnen weer op gang te helpen met kleinschalige hulp: uitleen van een moederkarbouw: als deze een Een deelnemer die in een bepaalde ;ong heeft, mag de boer dat houden en °Psl‘ week een lager verbruik reahseert dan t de karbouw naar iemand anders, (hal in het weekoverzicht is vermeld kan aansiuiting van elektriciteit in plaats -- vna duurdere en brandbare petroleum, aanplant van nieuwe klapperbomen in de verwoeste tuinen. Men zou pater Prins graag 10.000,- sturen van de marktopbrengst. Frater Ad van Dun uit Goirle werkt op een middelbare school in Na mibië, een door oorlog geteisterd land in Zuidelijk Afrika. Zijn school neemt bij voorkeur kinderen aan voor de armste gezinnen. In principe betalen de leerlingen 100,- kostgeld per jaar, Marktzondag j r’n tt’ii i markt open om 10.00 uur s morsens. ren wil men via de Mill Hill - rommel- Houdt rekenin mee dat de markt voor een jaar kostgeld sturen juist de nacht uuf wofdt te. naar frater van Dun, dus minimaal J etOm 17 00 uur sluit de 5.000,-. Als de opbrengst het toelaat, m^?kt krijgt hij nog meer. staan 6 enorme tenten Op het ter- rein met 23 verschillende verkoopafde lingen, alles gesorteerd en keurig uitge- - staid. Er is een EHBO-post, een kin dercrèche, een bewaarplaats waar men gekochte goederen voor een gering be drag even in bewaring kan geven, een vervoerscentrum dat tegen een redelij ke vergoeding de gekochte spullen ook thuis aflevert. Op het terrein is ook een informatiestand met allerlei inlichtin gen en een tentoonstelling over de ge sponsorde projekten. Verder is er een leuke fancy-fair, een gezellig café en een muziektent, waar verschillende formaties optreden. Voor een bezoek aan deze grootste rommelmarkt van ons land deelt de rijkspolitie nog het volgende mee: «Het te verwachten grote bezoekers aantal kan de verkeersveiligheid in ge vaar brengen. Daarom dienen de be zoekers de verwijzingsborden en de aanwijzingen van de politie nauwkeu rig op te volgen. Parkeerruimten wor den aangegeven. Tegen fout - parkeer ders zal de politie echter moeten optre den Restaurants, een caféterras, Bier- und Weinstüberl, een dagelijkse muzi kale modeshow een echte Alpiene Blaskapelle: eigenlijk is er op Ski-Inn 1985 teveel te beleven om op te noe men. Voegen wij daar nog bij dat be zoekers op allerlei manieren de kans krijgen om aantrekkelijke prijzen te winnen en dat er op de Ski-Inn ook een ruilbeurs, tweemaal zo groot als vorig jaar, is georganiseerd, terwijl er natuurlijk allerlei primeurs, noviteiten en allerlaatste snufjes op wintersport gebied te beleven zullen zijn - en u staat waarschijnlijk al te popelen om Ski-Inn ’85 op 10, 11, 12 of 13 oktober met uw bezoek te vereren. De organi satoren hebben dat na 8 maanden hard werken aan de voorbereiding trouwens ook best verdiend. Het werkelijke streefverbruik wordt bepaald aan de hand van de gekorri- geerde gemiddelde etmaaltemperatuur. De financiering van het derde tek sienet zal volledig plaatsvir uitbreiding van de reclair Op Nederland I en II lüjd. Menu van de week

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1985 | | pagina 7