MENSELUK BEKEKEN 1 AUTOKOSTER-GROUP Ki b! UI •i ID c 1 Aid re ATEBA halen! Jazz Meeting boordevol Tilburgse elementen Latin R --fe, wereld Voorbeeldig studentje Dallas voor academisch IOPJES Z ereld-record-baby DE HOOGT 12 LOON OP ZAND TEL. 04166-1991 Met Renault op Safari In de Gallery Club aan de Heuvelring .H Dit doet de deur dicht nkel in is I in Voor uw Wel(ch)zijn, drink meer wijn 'rï FANTASIE PANTY’S RE TUD 'RAKT1JK DE KOUSEN* SPECIALIST AUTOMATERIALEN VORSELAARS bouwmarkt Zmin"'K>ri? EchteNat" -v®*? svos Reagan sexy Concurrentie voor Dallas en Dynastie STS i Donderdag 12 september 1985 - pagina 9 DE TILBURGSE KOERIER /r ber 1985 - pagina 8 el. 013/360134 1U 70 IMA-A) ionderdag n<«9 I J de hij maar genees- LEASING I OFFICIEEL DEALER PORSCHE - SAAB - LANCIA ALLE MERKEN NIEUW EN GEBRUIKT. KEUZE UIT ±200 STUKS Leon v. Vechelstr. 23, Tilburg Tel. 423333 Bezoekt ook alle markten in Tilburg zoals: Jovanda Falke Stilnovo Ergee San Pellegrino Wolford en Panty hose Von Suppéstraat 35 Tel. 013-551933 U slaagt beslist bij Natuurlijk bij immer 1086, 3-16429 veg 6, Tilburg, ikenlaan 18, /erken ook t mee. Enke samenstelling ^Geert van Loon^ C Tilburg sstraat 39 3 -42 41 28’ 43 42 32 ondcursussen: alles voor de doe-het-zelver Hoefakkerstr. TILBURG omdat elke huid verschillend Is... Ook i middag rond de \^1V Dit baby-jongetje is wereld-record-houder. Bij zijn geboorte woog 1 365 gram. Hij is één van de zondag in Tel-Aviv geboren zes-ling. De heren hadden «maar» vijf kinderen verwacht. Groot was de verbazing toen bij een keizersnede dit zesde kind opdook. Het is het kleinste ooit geregis treerde levend geboren babytje. 'tis documentatie 359629 ituro kurk i. af 11,95 p.t Besterdring 85 Speciaal voor de kinderen, die één Grote Weg willen zijn, zullen tijdens kei: Trucking ’85, enkele prachtige gemaakt met engelen als hun grote broers Volgens moeder Tjseboekov studeert het wonderkind van vroeg tot laat en werkt hij ook vaak ’s nachts door. Over de colleges op de hogeschool zei de jongen dat deze hem uitste kend bevallen. I Bel voor gratis w 2tel. 013/35962 I er al vanaf m. ïrde wereld gaat dus jgen van de landen zelf ook niet zo best Stadhuisplein 164 Tilburg-centrum (013) 363383 Herinnert dame nog quel Welch, I actrice-aerobic die weer nooit echt Momenteel Welch aan de costa’s om er er clamespotjes op te ne men voor Spaanse wij nen. De s wil genomen van deze «bejaarde playboys». De 60-jarige Paul Newman is de jongste. Gary Grant en Isaac Bashevis Singer zijn met hun 81 jaar de oudste. Verder staan op de lijst Ronald Reagan (74), Frank Sinatra (69), de vroegere base ball kampioen Joe DiMaggio (70), cineast John Huston (70), schrijver Norman Mailer (62), acteur John Forsy the (67) en de president van Chrysler Lee lacocca (61 jaar). op per- r, niet op t op voort- ddus de re- «Sex-appeal» wijst soonlijkheid en karakter, kracht en zeker niet plantingsvermogen, af dactie van het blad. NKnaturokurk DE VLOER M MIES MEE HEEFT... OOK TH PRUS Kijk uit naar de kwaliteitsstempel van de Naturo kurkexperis i.m2 u zich deze Het is Ra- fotomodel- licsfanate, terug is van weggeweest. vertoeft Spaanse mkele re- JUS AAN. Li Julio Iglesias gaat samen met zangeres Appolonia en nog een 50-tal zangers en zangeressen uit Latijns-Amerika een L.P. vol zingen waarvan de opbrengst naar - hoe kan het ook anders - de hongerende landen van Afri ka zal gaar De der steun krijc waar het 2 gaat. it driedaagse jazzfestival op vrijdag 20, zaterdag- heel wat Tilburgse elementen. Deze week willen wij komt n Vak- in Schoenen Ikursus re in 17 Nederland. Jen en leidt op tot het et diploma e uitgereikt Geïnspireerd door alle de laatste tijd gehouden en nog te houden Miss-verkiezingen beslo ten de vrouwelijke redactie-le- den van het Amerikaanse da mesblad «McCall’s» over te gaan tot de verkiezing van «de meest «sexy» zestigplussers van Amerika». Onderandere Paul Newman (inmiddels ook al 60 jaar jong), Gary Grant, Ronald Reagan en Frank Sinatra behoren volgens het maandblad tot de tien meest «sexy» zestigplussers in Ameri ka. In het oktobernummer van «McCall’s» zal een lijst zijn op- Tot en met zondag 15 september is er in de Gallery Club iets bijzon ders te doen. In samenwerking met garage v.d. Boom uit Tilburg en Re nault, heeft de Gallery Club twee Renaults in huis gehaald: de Renault 5 GT Turbo en de Renault Espace. Met als pakkend thema «met Renault op Safari», zal de Gallery Club deze week haar ambiance gehee.l in het teken van Renault stellen. Disco, video, bistro, de tuin: de Gallery Club maakt er met Renault iets leuks van. spaanse wijnboe ren willen zo proberen het «gat in de markt», door het anti-vries schandaal geslagen, met hun product op te vullen. Goede voorlichting en begeleiding topapparatuur air-conditioned douches en badlakenservice volop parkeerplaats televisieserie die begin volgend jaar in Zwitserland van start zal gaan. De Europese co-produktie zal «Symphonie» gaan he ten. Het gaat over een rijke Zwitserse horlogemakers- clan, geleid door een weduwe die als familiehoofd op treedt. Maar haar luxe-produkten kunnen echter moei lijk concurreren met de moderne goederen. Onder de acteurs en actrices is onder meer Josephi ne Chaplin, een dochter van Charlie. De opnames zullen voornamelijk plaatsvinden in het huis van de familie, in La-Chaux-de-Fonds, in het hartje van de Zwitserse horloge-industrie. Inmiddels is men in Lugano reeds begonnen met de eerste shots. De serie is een initiatief van televisiestations uit Zwit serland, Frankrijk, West-Duitsland en België. Het is de eerste in een reeks Europese projekten die zouden moeten concurreren met Amerikaanse series. Ze zul len worden uitgezonden in Zwitserland, de Bondsrepu bliek, Frankrijk, Groot-Brittannië, «wie weet» in de Verenigde Staten en misschien zelfs in ons kikkerland je Nederland. 1 de Gallery en op vrijdagavoi Renault op barbecue gehoudt j weer het zal ook nault staan, deo’s en -films, sentatie van de zoj keur» een extra L lowd geven die vrijdagavc De gehele week 1 lekker eten houden h stro ophalen aan het menu, met espace» en Niet verget Gallery Club: Tot en met zondag 17.30 u. tot 2 u. ’s nacht De bijzonder sympathieke J.R. Ewing zal onze T.V.-schermen ook het komen de winterseizoen weer teisteren. Reden gfcVQf 111(1811 temeer om extra gepassioneerd naar de Jammer voor wie hem haat, maar J.R. is niet meer uit de openbaarheid te houden. Dit keer werd hij op de paar denrenbaan van Phoenix Park in Dublin opgemerkt, waar de goede man geld hielp inzamelen voor een goed doel. Het meisje réchts op de foto, met de typisch Ierse naam Caroline Kennedy, heeft een proefschrift gemaakt met als titel «Melodrama and Woman’s Issues» (smartlap-T.V en vrouwenproblematiek) gebaseerd op het televisiefeuilleton «Dallas». Arie Beukers (bestaat 30 Old Jazz Maniacs en de Jug- .oand. Verder kunt u die mid- c in de grote foyer van de schouw burg nog het Lazy Mama’s Jazz Or chestra en het Deep River Quartet aan werk zien en horen. In de studio- 1 is een zeer aantrekkelijk kinder programma samengesteld met schminkhoek, knutselen, kinderfilms, een clown, een kwis met Tilburgse ba sisscholen en het nu al veelbesproken Open Podium voor kinderen t/m 15 jaar. Een Renault autoshow in Club met als thema: «met I r Safari». Het succes lijkt verzekerd, ze ker als je weet dat voor deze gelegen heid de twee mooiste modellen van Renault in de Gallery Club te bewon deren zullen zijn. Van de Super Vijf- serie van Renault zal de tot de verbeel ding sprekende uitvoering geshc worden: de Renault 5 GT Turbo, nog niet eerder vertoond in Tilburg. Ook de nieuwe Renault Espace, waarvan er pas zeven rondrijden in Tilburg, zal tentoongesteld worden en wel in de meest luxueuze uitvoering. Daar blijft het niet bij. De Gallery Club zal geheel in het teken van Re nault staan. De tuin wordt aangekleed lu5,95 iu3r95 tul,50 lu3,95 u1,95 1U8,95 7,95 Aan de Dixietocht op vrijdagavond in vijftien horeca-bedrijven m het cen trum van de stad werken ook heel wat Tilburgse orkesten mee. Enkele na- rijdagavond zal er daar een men The Juggets Jazzband, Lamarot- gehouden worden, als het te. Old Jazzmen, Kws toelaat natuurlijk. Die avond Oirschot (met zangeres de disco in het teken van Re- ven), Wooltown v met speciale Renaultvi- de Paris en The Tenslotte zal de pre- volgende horeca-bc zogenaamde «safari-li- jaar aan de Dixiet tintje aan het geheel chard, Bui te-1— "vond. bunaal, Marijne kunnen zij die van Magoo, De Schuur, Galle hun hart in de bi- Beiaard, Bobbie Bunt, E aan het speciale Renault- Brandpunt, Café de Pari, gerechten als de «entrecöte nier en ’t Onverstand, de «coupe super cinq». ïten dus deze week in de Streetparade met Renault op Safari! Ook de Streetparade op zaterdag- iedere dag van middag in Tilburg Centrum en op en lts. rond de Besterdring brengt heel wat Larry Hagman nam de studie, die een diploma opleverde, met zijn beken de veelzeggende grijns in ontvangst. Hij beloofde het meisje het werk aan de Dallas-producers te zullen doorspelen. Binnenkort zien we dus misschien «Dal las voor gevorderden» op onze scher men. Enkel nog te volgen door acade misch gevormden. In plaats van van het drinkprobleem van Sue Ellen zal dan gesproken worden van haar «excessie ve alcoholische intoxicatie door inten sieve consumptie van geestrijke liquidi teiten». Proost Na het grote succes van de grote Amerikaanse fami- liefeuilletons gaat men nu in Europa proberen pro gramma’s te maken die met deze Amerikaanse series zouden moeten kunnen concurreren. Familietwisten en high tech businnesproblemen zul len overvloedig aanwezig zijn in een nieuwe Europese Jazzmis Ook de Jazzmis in de kerk van ’t Heike op zondagmorgen wordt een echt Tilburgs gebeuren. Aan de mis, die opgedragen wordt door Deken L. Bijl, zal meegewerkt worden door het ......inenkoor Hart van Brabant, de vo- calgroep Kluster en het beroemde Deep River Quartet. Jazzmatinee Speciaal voor de kinderen, die één dag «King of the Road» of Koning van de De aansluitende Stella Artois Jazz- Grote Weg willen zijn, zullen tijdens het Trekker-Trek en ’t Vrachtwagen-spekta- matinee in de schouwburg is van ouds- kei: Trucking ’85, enkele prachtige mini-trucks rondrijden. Deze mini-trucks, vaak her een Tilburgs gebeuren en zal dat gemaakt met engelengeduld, zijn allemaal tot in de puntjes toe, precies afgewerkt ook dit jaar zijn. Op het programma als hun grote broers van de echte vrachtwagen-chauffeurs. Deze unieke verzame- staan uit Tilburg de Tilburg Big ling zal op zondag 29 september op het autospeedway circuit Koningshoeve, gratis Band, de Wooltown Jazzband, het door alle kinderen te berijden zijn. (Foto: Wim Winnubst) Het mag duidelijk zijn. Een happe ning met heel wat Tilburgse elementen en dat is nu juist één van de doelstel lingen van de organiserende Stichting Jazz Meeting Tilburghet promoten van de jazzmuziek in zijn diverse stij len in Tilburg. Dat was bijvoorbeeld ook de reden dat er inmiddels door de ze stichting al twee elpees uitgebracht zijn met uitsluitend Tilburgse jazz-or- kesten. De eerste elpee is inmiddels uitverkocht, de tweede elpee is tijdens het komende festival nog op diverse plaatsen verkrijgbaar. Een 27-jarige Amerikaanse heeft drie dagen lang de deurklink van een Chevrolet vastgehouden. Zij won daarmee de wedstrijd «De meest vasthou dende» en de Chevrolet. Kim Leasure hield het in Ma ryland langer uit dan de overige 15 deelnemers. De wedstrijd was door een kruidenier georga niseerd om het 1-jarig bestaan van zijn winkel te vieren. Kim kreeg ook nog voor 600,- le vensmiddelen van de kruidenier als beloning voor haar «vasthou dendheid». De 13-jarige Svjatoslav Tjseboekov uit Simferopol in de Sovjet Unie, is eerstejaars student geworden aan een Techni sche hogeschool in Moskou. Svjatoslav kon op de kleuter school al lezen en schrijven en hij kon daarna direct naar de derde klas. Hij deed zes jaar over elf klassen. Tilburgse orkesten op de been The Juggets Jazzband, Trip Trappes en La- marotte en verder uit het Midden-Bra- bantse o.a. Mardi Gras, Purple Jazz band en The Small Town Dixie Kids. De Streetparade wordt zaterdagmid dag om 13.30 uur óp de kiosk op het Heuvelplein geopend door wethouder R. van Leeuwen. Tijdens de Streetpa rade vindt op de kiosk gelijktijdig de laatste van de zes voorrondes van de Bijl, Philips Morris Dixieland Award mant plaats. Vier orkesten zullen door een deskundige jury beoordeeld worden. Jazz Meeting Traditiegetrouw ontbreekt op grote Jazz Meeting zaterdagavond zes podia in de schouwburg het 1 burgse element niet. Onder de orkes ten, die aan deze grandioze happening gaan meewerken, bevinden zich uit Tilburg Vaalbleek Vokaal (o.l.v. Edi- Kwartet son-winnaar Niko Langenhuijsen), jaar), de O Mardi Gras, Lamarotte, de Juggets gets Jazzbi Jazzband, The South Jazzband (met dag zangeres Greetje Kauffeld) en gedeel- telijk Tilburgs de alom geroemde Jazz band Origineel o.l.v. de heer Matthieu het Scheepens. Verder kunt u tijdens de zaal Jazz Meeting, die van 20.30 tot 03.00 uur zal duren, de volgende orkesten aan het werk zien en horen Sami Swoi Big Band uit Polen (vorig jaar op het laatste moment afwezig), de Sam my Rimington Jazzband uit Engeland (kwalitatief op hetzelfde niveau als Chris Barber’s Jazzband), het meestge- vraagde zigeunerorkest van Europa La Roemanderie uit Roemenië, Aunt Hangar’s Gang (met zangeres Loes van Wees), Evergeen Jazzband (met zangeres Ellen Veltrop), het damesor kest Alice in Dixieland en in de grote schouwburg-zaal anderhalf uur non stop Rita Reys met het Trio Pim Ja cobs. De kaartverkoop is inmiddels ge start aan de schouwburg-kassa. Afgezien van het feit, dat de Jazz Meeting Tilburg in Tilburg plaatsvindt, zitten er aan dit driedaagse jazzfestival op vrijdag 20, zaterdag 21 en zondag 22 septem ber nog heel wat Tilburgse elementen. Deze week willen wij daarom wat extra aandacht schenken aan de Tilburgse orkesten, die aan de komende Jazz Meeting zullen meewerken. een het te, .ond Oir Re- ven), «v .-«.cnaultvi- de Par e zal de pre- volgen ide «safari-li- jaar aj vartet Cees van o :s Hanneke Dir- 1 Jazzband, Les Gamis Old Jazz Maniacs. De ^-bedrijven werken dit Getocht mee Le Clo- lard, Buitenbeentje, Heuvel 15, Tri- inaal, Marijnen, Weemoed, Polly n zij die van Magoo, De Schuur, Gallery Club, D’n lart in de bi- Beiaard, Bobbie Bunt, Bruin Kaffee, ^aris, De Boeka- IRIVEI

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1985 | | pagina 9