3 I 1.595,- 1.495,- BARTELS Kijk kleur op z’n voordeligst Philips kleuren t.v. met super-inruilkorting 2.1957- I, Klachtencommissie sociale dienst aan het werk F AUDIO-VIDEO LET OP!!! Niet duurder na verbouwing Haarmode Henk van Mierlo Exclusieve, betaalbare Toyota Corolla -inruil ^URfN-lV’s -/lÉSSs» I s/ HETD/NSHUIS Donderdag 5 september 1985 - pagina 19 DE TILBURGSE KOERIER 985-pagina 18 De grootste keus in België Studiereis Nora van den Eeckhout o- J" gemeen te beleid. 182, tel. I EIGEN VAKKUNDIGE TECHNISCHE DIENST 11» TVedwiddwat - Rolsteigers - Steigerplanken - Betonmolens - Stukadoorbokken - Schragen - Kruiwagens - Stempels - Profiels - Betontrllnaald - Speciekuip - Waterpas-instrument - Dit alles te huur bij zorLd bij C Heuvel 5. uur. Belangste dan ingedeek irsus op maandag it» gaat starten. Rectificatie lossen „tacten bellen: 9-12u. - 13-18u ig 10-12 u 13.30-17 u Donderdag gesloten lalalchsl CoroL. cc 12-1 Besterdring 87-91, TILBURG Tel. 431489- Technische dienst Tel. 436100 ('s Morgens gebeld, 's avonds kunt u weer kijken) Wit zilver bruin blauw zilver bruin blauw zilver goud bruin oranje zilver bruin goud blauw goud goud bruin rood beige om kar?' aanb, geen-r aantal besti holen et ge- chrij- Houthandel an verhuurbedrijf DE MEEUW Plusstraat 325-31tf-Tllburg Tel. 013-430707-b.g.g. 4241 scholenplan (waarin nieuwe basisschc als instituut worden opgenomen) niet haald kan worden en procedure beset Telexstraat 4A IIP I 5038 DJ Tilburg •l|H Telefoon 013 - 360207 woensdag 11 en donder- kunnen belangstellende atis proeflessen van de reuze. Nassau aan kruispunt. Merksplas. Op pagina 15 van de Tilburgse Koe rier van 29 augustus j.l., vorige week dus, kon u een artikel lezen over Henk van Mierlo Haarmode aan de Wester- markt. Ondi Scholenplan Gedeputeerde staten informeren dat ter mijn van 1 oktober voor vaststelling PHILIPS Video recorders alle type's in voorraad va998,- REFLECT MARKERINOSPLATEN BEBAKENINSaVERUC ballet-studio voor kinderen en volw. seizoen 85-86 start 16 september - TERRA NOVA START «VOLKSDANS- CURSUSSEN» Volksdansen is al jaren een van de popu lairste cursussen van Terra Nova. Geen wonder ook, want naast h telijke dansrepertoire ui Griekenland, Joegoslavië, kije, Israël, 4. voorgeschote vens een 2 kan ook heel wat c Docent is Air Gr‘!- Philips kleurentelevisie 26 CS5270/10Z Met 66 cm beeldbuis, afstandsbediening en zenderzoeksysteem. 20 voorkeurzenders. PHILIPS-PRIJS 2.195,- Inrull oude T.V. 600,- Oisterwij Zonda: een open afgelopen-o- ven worden op deze dag,B wordt van 12.00 tot 17.00 uur, een aantal nieuwe cursussen gedemonstreerd, waaron der beeldhouwen in steen, zeefdrukken, sil houet knippen en boetseren. Maar de Krekul heeft nog veel meer cursus sen op haar programma staan. Ook die zijn te zien op de open dag. Kun je niet naar de ze dag toe en wil je toch wat meer inlichtin gen, dan kun je bellen naar de Krekul, tel. 04242-83552. Philips kleurentelevisie 22CS5240/10Z Met 56 cm beeldbuis, afstandsbediening en zenderzoeksysteem. 20 voorkeurzenders. PHILIPS-PRIJS 2.095,- Inrull oude T.V. 600,- MIE KATOEN Start weer met dit sen in Boerderij Viss weg 40. A.s.- hetzij via d va een male» l Dit L achtersf yan de lichtmetalen velger der genoemde la KLOKKENGALERIJ VAN GORP GASTHUISSTRAAT 10-12, BEERSE Tel. 0932-14611313 geen afdoen- 1 zijn sanctie- n bedrijf. Te- iemaatregelen nenden o.g.v. Philips Kleurentelevisie 26 CS5797/1OZ Met 66 cm beeldbuis, afstandsbediening, 1 stereo, en Teletekst. 1 Geheugen voor 20 Teletekstpagina’s. Zenderzoeksysteem en 50 voorkeurzenders. PHILIPS-PRIJS 2.895- Inrull oude T.V. 700,- Taekwon-do Subsidie toekennen uit sportfonds van 1.000,- per persoon aan Tilburg Noord Taekwon-do voor deelname twee leden aan wereldkampioenschappen taekwon do van 4 tot en met 8 september in Seoel. Vervolg-subsidie Aanvraag stichting bejaardenzorg Til burg (SBT) voor een vervolg-subsidie 1986 voor een in 1985 begonnen project dagopvang Oud-Noord met gemeentelij ke ondersteuning aan Gedeputeerde Sta ten voorleggen. POLEK staat voor Werkgroep Politieke Ekono- mie. Deze werkgroep zal een inleidende cursus in de politieke economie verzorgen, die maandag 9 september ingeleid wordt met een kennismakingsavond bij café de Ros kam (Voskens) op de Heuvel 5. Deze avond begint om 20.00 uur. Belangstellenden voor mv kursus worden dan ingedeeld in groepjes, waarna de kursus op maandag 16 septem ber «echt ÏRENARTSEN .DAG EN ZONDAG Bosscheweg 110, tel. 331648, 1, ook voor dierenkliniek, HAT-woningen Voorstel aan raad krediet van 5.963.520,- te verstrekken voor verbou wing tot 96 HAT-eenheden en inbreng- waarde van navolgende panden: Noord- straat 46, 48, 50, Fabriekstraat 26, 28, Boomstraat 115i Goirkestraat 183, Leo XHI-straat 53a, Koestraat 18, 20, Fati- mastraat 28, St.-Jorisstraat 24, Rozen plein 26, Capucijnenstraat 27, Korvelse- weg 14, 14a, 28, 30 en Trouwlaan 15. Een aantal van die panden uit Grondbedrijf nemen en in Gemeentelijke Woning- dienst inbrengen. Onrendabele boek waarde 1.055.536,-) van deze panden ten laste brengen van navolgende posten: onrendabel deel boekwaarde Structuur plan Oude Stad en verbetering verspreid liggend woningbezit. In commissie volks huisvesting en milieu 11-9-1985. Richtlijnen kwijtscheldingsbeleid Op aangeven van ministerie van Binnen landse Zaken twee aanpassingen in uit voeringsrichtlijnen kwijtscheldingsbeleid afvalwaterzuivering en reinigingsrecht; vaststelling waarde «eigen woning» ge wijzigd van 60 procent in 100 procent se M van waarde in economisch verkeer; opge- (ook voor schoolge- nomen vrijstelling van 15.200,- in uit- -ente-eigendom zijn). voeringsrichtlijnen vervalt, én vóór stookseizoen Wnnnvanninninoan l. waar geen voorzie- ^>nv»r<nmnmo«.n roffen (omdat zij mis tri gebruikt worden) oloitatiekosten tuc- ku „wag van rijksver- -j voonjjt. dngen uit ijs op 18 EETPROBLEMEN Elk pondje gaat (helaas) door het mond je- Voor alle vrouwen die eetprobler ben, wat varieert van de hele dag denken, tot eten omdat voelens wegeet, van g- middelen om het «verbode gen of steeds op de weegsch«„. het vrouwentherapiecentrum een groep in het leven geroepen, waar vrouwen met eet problemen hun ervaringen kwijt kunnen en meer informatie kunnenkrijgen. Deze groep start met een informatie-avond op woens dag 11 september in de Heuvelstraat 139. Telefonisch kun je meer informatie krij gen of je opgeven via 367666, ma. tm. do. ochtend van 10-12 uur. Voorzitter van de klachtencommis sie is de wethouder van sociale en cul turele zaken of, plaatsvervangend voorzitter, de wethouder van onder- Woonvergunningen geweigerd voor N.S.- den) plein 27: met toepassing van hardheids- toe- clausule verleend voor N ij verstraal 81 Hypotheken Aan raad mededelen dat in periode 1 ja nuari 1985 tot en met 20 juni 1985 navol gende hypotheken zijn verstrekt: in kader Subsidie- en Financieringsregeling wo ningverbetering binnen structuurplan Oude Stad; 8 voor een bedrag van f229.450,-: in kader financieringsrege ling huisvesting gemeentepersoneel 40 voor een bedrag van 4.242.050,-; in ka der financieringsregeling huisvesting ge handicapten 5 voor een bedrag van ƒ221.000,-. Reiskostenvergoeding Reiskostenvergoeding woon-werkverkeer medewerker stichting Wijkburo West Werkt over periode 15-1 tot 1-5-85 alsnog llen. sociale dienst als vethouder sociale en irele zaken of plaatsvervanger voor- rj hoofd directie sociale dienst of plaatsvervanger; hoofd hoofdafdeling fi nanciële administratie en beheer of plaatsvervangend hoofd; als onafhanke lijk deskundige mevrouw E. van Keme- nade (op persoonlijke titel). Vaststelling reglement van methodische klachtenbe handeling. Regeling gaat in op 1 septem ber. Mededeling in commissie sociale en culturele zaken op 12 september en in emancipatiecommissie. Isolatie scholen Raad voorstellen 21 oktober medewer king te verlenen aan energiebesparende middelen in basisscholen en daarvoor be drag van rijksvergoeding 1.275.000) beschikbaar stellen (ook voor schoolge bouwen die gemeent Voorzieningen treffen >uu, 1985-1986. Scholen w— ningen worden getroffe.. schien nog maar kort g?1" tegemoetkoming in exploita: kennen tot maximaal bedrag goeding. Schoolbesturen mogen lopend op raadsbesluit voorzienir_0- voeren. In commissie onderwijs op 18 september. Verdeling formatie-plaatsen SBW In principe akkoord gaan met verdeling formatieplaatsen Stichting Buitenlandse Werknemers over Instituut Maatschap pelijk Werk (hulpverlening Marokkanen) Centrum Buitenlandse Vrouwen (vrou wenwerk, financieel/administratieve on dersteuning), Stichting Jeugd en Jonge ren (maatschappelijke dienstverlening aan Turkse-Marokkaanse jongeren), De Twem (financieel-administratieve onder steuning organisaties en centra voor bui tenlanders; voorlichtingswerkzaamheden Buitenlanderskrant; club- en buurthuis werk ten behoeve van buitenlanders) en het Baanlozencentrum (stimuleren en ac tiveren buitenlandse werklozen voor een totaal van 3,2 inhoudelijke formatieplaat sen). Tevens instemmen met onderbren gen beheer centra voor buitenlanders bij De Twem (hoofdbeheerder voor 20 uur). Aanvraag indienen bij ministerie WVC voor aanvullende middelen ad. 237.000,- en voor bijdrage van 27.500 voor 20 uur beheerder. hoofd van de directie socia het plaatsvervangend hoofd; van de hoofdafdeling nistratie of het plaa hoofd en als onafhankelij mevrouw E. van II soonlijke titel). Alle cliënten van de sociale dienst ontvangen bericht over het bestaan van de klachtencommissie. Een infor matiebrochure komt beschikbaar bij alle maatschappelijke en sociale-cultu- rele instellingen, bibliotheken en wijk en buurtcentra. Verder is de brochure verkrijgbaar bij het gemeentelijk infor matiecentrum en bij de sociale dienst. HANDELS WETENSCHAPPEN In Tilburg treft de belangstellende alle mogelijke MO-opleidingen aan. Ook de af deling Handelswetenschappen van de Ka tholieke Leergangen biedt haar cursisten een veelheid aan onderwijsmogelijkheden. De toekomstige parttimer kan kiezen uit Praktijkdiploma Boekhouden (PDB), Mo derne Bedrijfsadministratie (MBA), Ac countant Administratie-consulent (AA), Praktijkdiploma Marketing, Praktijkdiplo ma Bedrijfseconomie, NIMA A en B, Basis cursus Informatica, AMBI 1' 1’, AMBI B' en het module multiplan. Deze cursussen reiken een a.o der aan op commercieel, economisch en rechtskundig gebied. Per studie verschillen diepgang en niveau. Actualiteit, gedegen heid en doelmatigheid hebben ze gemeen. De opleiding Handelswetenschappen no digt u uit. Op de Reit“ september van welkom. U kur Terra Nova. Geen het zowat onuitput- uit landen als Bl’ - I, Roemenië, dat teld krijgen, is volksdansen te- 1 zeer goede conditietraining en men in muzikaal en cultureel opzicht opsteken. ___nten van alle Terra Nova-cursussen ir Ima Verhagen, die kan bogen op een n ime ervaring en die zich nog jaarlijks in Balkan verder specialiseert. lil Gratis proefles Op maandag 9, w< dag 12 september k deelnemen aan grat cursus van hun keuze Op zaterdag'7 (20-24 uur) en zondag 8 september (11-13 uur) worden de openings- kennismakingsinstuiyen o.l.v. Alma Verha gen gehouden als opwarmer voor de en thousiaste volksdansen. Voor verder inlichtingen over alle cursus sen kan men terecht bij Terra Nova, Nieuw- landstraat 44, tel. 426269. Fondsvorming Akkoord gaan met fondsvorming bij Schoolbegeleidingsdienst ten behoeve van duurzame gebruiksartikelen en bui tenschilderwerk, gelet op feit dat overige cnkcirliAOAVPrc ATI rijk fik- diverse volksdanscursus- /issers aan de Bergland- ,.-B j. maandag kunt u kennis maken, hetzij via de beginnerskursus die tussen 19.30 en 21.00 uur gegeven wordt, hetzij via de gevorderdenkursus die gegeven wordt tussen 21.15 en 22.45 uur. Wilt u wat meer weten? Bel dan 435620. aspecten. I- september horen. Klachtencommissie Klachtencommissie volgt cultur. plaatst cs aanschrijven de op te stellen overleggen en eventueel daarin aangegeven voorzienin gen zo spoedig mogelijk daarna te tref fen. Dit ter kennis brengen van omwo nenden en hen tevens meedelen dat in ka der van te doorlopen hinderwetprocedure gestreefd zal worden naar een o van huidige geluidhinderproblemauc». dat derhalve in dit stadium j de argumenten voorhanden maatregelen te treffen tegen gen weigering om nu sanctie: o te treffen kan door omwonenden o.g.v. Hinderwet beroep bij Kroon aangete kend worden. Overleg VW Julgarije, Tur- Burgemeester en wethouders Driessen, t de cursisten Lambers en Timmermans nemen deel aan eerste overleg met bestuur streek- VW, dat een periodiek karakter zal krij gen. Op de agenda onder meer: ontwik keling regionaal bureau voor toerisme; imago van Tilburg; «elk weer»-accom- modatie; congreswerving. Onderaan de tekst van de eerste ko lom stond de volgende zin: «We zijn duurder geworden na de verbouwing». Er had moeten staan: «We zijn NIET duurder geworden na de verbouwing.» Spijtig genoeg slaat het zetduiveltje soms toe op plaatsen waar het nog er ger dan ongewenst is. Dit is zo’n geval. Vervelend voor Henk van Mierlo Haarmode en vervelend voor ons. Van daar deze rectificatie. DE KREKUL Is een atelier van de Stichting Kreatieve en Kulturele Vorming in Oisterwijk. Dit va atelier is gevestigd in de voormalige St.-Jo- «fschool aan de Nic. v. Eschstraat 30 in De opleiding Handelsw^enschappen no- afgeloPen getoondworden digt u mt. Op de Reitse Hoevestr. 12 bent u ve" *orde” op zaterdag 7 september van 11.00 tot 14.00 d‘v“ 1 uur van harte welkom. LJ kunt zich dan na- jh...w„ der laten inlichten over aard en kosten van vn;__.n 1™, de studies). houetkmppenenboet De cursussen zijn gericht op die personen die werkzaam zijn in industriële, handels- of overheidsinstellingen. Maar ook voor diege ne die een functie binnen een van deze sec toren ambieert, is het volgen van een cursus een praktische noodzaak. De diploma’s worden door overheid en bedrijfsleven er kend en. gewaardeerd. Bij in-dienst-treding wordt het volgen van een cursus veelal ver plicht gesteld. Voor meer informatie kunt u terecht bij Th. de Graaf, Willem Alexanderlaan 2. Te lefoon 04248-1453 (opl. PDB); J. Maas, Schets van Grobbendoncklaan 1, 5051 KZ Goirle. Telefoon 013-342294 (SPD, Market, en Inform.); J. Hertogs R.A., Kennedylaan 19, 5051 Goirle. Telefoon 013-342684 (A.A.). 27 augustus 1985 Café-vergunningen Café-vergunning weigeren voor pand Smidspad 65 en voor panden Wester- markt 60 en Stationsstraat 10. Reclamebord Arob-bezwaarschrift tegen weigering ver gunning van reclamebord in Heuvelstraat ongegrond verklaren. Nader onderzoek instellen naar mogelijkheid om ten be hoeve van winkelpanden in zijstraat één paal met kleinere verwijsborden te plaat sen. Salarisregeling stichting Leer-Werkplaatsen Tilburg Instemmen met voorgestelde functies, r- functieomschrijvingen, inschalingen en Werkt over peric sjaar getoond worden. Bo- inschalingscriteria voor Stichting Leer- subsidiabel stelle SSti^ voorgesteld Geluidhinder Opbouwwerk Westend toestemming ge ven investeringen tot een bedrag van Bedrijf van Gend en Loos aanschrijven 6.400,-te doen voor inrichting van kan-, om vóór 1 december 1985 de op te stellen toorruimte. geluidmeetrapportage te -- eventueel daarin aangek Vacatures Voor vacatures hoofd afdeling automati sering en automatisering en systeemana- lyst Welzijnsdienst gelijktijdig in- en ex tern werven. Commissie van toezicht met redenen omkleed op de hoogte brengen. In vacature personeelsfunctionaris (20 uur) bij welzijnsdienst extern voorzien. In vacature medewerker voortgangscontrole milieudienst extern voorzien en kandi daat tijdelijk dienstverband aanbieden. Voor twee vacatures administratief mede werker stafbureau bedrijfsondersteuning welzijnsdienst (2 X 20 uur) extern werven en tijdelijk dienstverband aanbieden. YOGA, ZWANGER- SCHAPSYOGA EN ASSERTIVITEIT In de Daendelstraat 10, organiseren Jac queline Crijns (psyhologe) en Laurens Theunissen (yoga-leraar) wederom enkele kursussen. gemeentelijke subsidiegevers en rijk ak- Bij Yoga gaat het om het ontdekken van koord gaan en gelet op boekhoudkundige het klaarblijkelijke evenwicht in het alle- aspecten. Commissie onderwijs op 18 riemen heb- daagse leven. - g aan eten Bij zwangerschapsyoga gaat het om het lat je onbehaaglijke ge- toewerken naar een vredevolle pijnloze ge- gebruiken van laxeer- boorte, d.m.v. ademhalingsoefeningen, ont- erbodene» weg te krij- spanning en meditatief zijn. schaal staan, heeft Bij assertiviteit gaat het om het oplc van problemen op het gebied van conts leggen. Voor inlichtingen kunt u «Centrum de Klaarte», tel. 364970. Extra subsidie Stichting kindervakantiewerk Tilburg ex tra subsidie voor 1985 toekennen van 675,- uit jeugdfonds. Geen toestemming verlenen tot oprichting van aparte afde ling voor. Surinaamse kinderen, omdat gemeentelijk beleid gericht is op integra tie culturele minderheden. Overplaatsing Raad voorstellen 16 september hoofd openbare lagere school Gesworen Hoek J. Vinkx voor de periode 13 mei tot en met 31 juli 1985 over te plaatsen naar openbare lagere school De Blaak, om daar de leiding op zich te nemen. Beschermde stadsgezichten Aan raad voorstellen Goirkestraat, Wil- helminapark e.o. en Nieuwlandstraat/ Oude Markt e.o. aan te wijzen tot be schermde stadsgezichten. Bescherming bouwwerken binnen genoemde gebieden niet beperken tot voorgevels. Dusdanig ontheffingsbeleid inzake monumenten verordening voeren, dat handeling<:vril- heid betrokken eigenaar met betrekking tot interieur gewaarborgd is. Zorg dragen voor zo spoedig mogelijke wijziging mo numentenverordening, waarbij interieur uitdrukkelijk aan verbodsregime verorde ning wordt onttrokken. Subsidiemoge lijkheid in kosten restauratie en onder houd van beeldbepalende panden creë ren. Daartoe voorstel aanwijzing voor noemde gebieden tot beschermde stads gezichten. Verder aan raad voorstellen, akkoord te gaan met voorbereiding drie afzonderlijke bestemmingsplannen voor de drie te beschermen stadsgezichten; desbetreffende ontwikkeling ten laste van post «Herzien van bestemmingsplannen buiten de amorfe gebieden». (T.z.t. in commissie voor sociale en culturele za ken). DE NIEUWE TIJD In het centrum De Nieuwe Tijd aan De Schans 131 hebben komende week diverse «kuv.teiten plaats van de school voor body .1 gej, landelijke organisatie die be kendheid geeft aan doe het zelf methoden ter bestrijding van psychosomatische span ningen. 7 september vindt er in het centrum aan de Schans een open dag van deze school "X plaats, tussen 14.00 en 18.00 uur kan men nader met de body en soul-methode kennis maken. 11 september vindt er een informatie avond plaats over bio-energetica, die om 20.00 uur begint, een dag later gevolgd door een informatie-avond over hypnotherapie, met als aanvangstijd eveneens 20.00 uur. 10 september start An toon Kamp de cur sus lichaams- en ontspanningsmassage. Op 9 september gaat in het Nieuwe Tijd Centrum ook de cursus touch for health van start, o.l.v. Puck van Harten. Touch for health is een preventief gezondheidssys teem, met het doel geblokkeerde energie stromen in het lichaam vrij te maken. Ko mende vrijdag, 6 september staat in de Nieuwe Tijd ook nog een lezing van René Jelsma op het programma, met als titel: de schaduwpersoonlijkheid in het licht van de astrologie. Deze lezing begint om 20.00 uur. Meer informatie over de Nieuwe Tijd akti- viteiten kunt u krijgen bij het centrum of via tel. 562619. ASTROLOGIE EN TAROT Stichting Capella start zondagavond met begir een introductielezing over astrologie haar dekt nieuwe cursus astrolie, die vanaf emd sep tember gegeven wordt in café Voskens, Heuvel 5. Deze lezing begint om 20.00 uur, en zal op dinsdagavond 10 september her haald worden voor mensen die 8 september verhinderd zijn. Capella start ook met een cursus Tarot, waar de inleidende lezing op Schans 13 september van gehouden wordt, even- aktivite... eens bij café Voskens, om 20.00 uur. Wilt u en soul, e nu al wat meer weten, dat kunt u bellen kendheid naar Stichting Capella, tel. 422020. ti Begin dit jaar introduceerde Louw- man en Parqui, Toyota importeur, naast de bekende 4- en 5-deurs Corol- ‘la-modellen een geheel nieuwe 3-deurs Corolla Hatchback. Een fraaie vormgeving, veel binnen- leeltehjk kos- mimte, zuinig met brandstof en een verbrui Abd33" superieure techniek kenmerken deze 90 km 'pSnri jongste Toyota-loot. Dat de komst van andere 75 p.k.- 54-1 ƒ800,-; deze Corolla een schot in de roos is, Een onafha en hulpmid- blijkt wel uit de enorm gestegen ver- 40 1.800,-; koopaantallen, zodat Toyota momen- teel de best verkochte Japanner in Ne derland en in Tilburg e.o. is. Tevens besloot de importeur om als Jlder een razendsnelle Corolla x.ovvi.oack GT in het leveringspro- nemen. De motor van «uw w zonder meer het modem- -"’»t er op dit moment in de auto- uiuuatrie geproduceerd wordt1600 cc, 2 bovenliggende nokkenassen, 16 kleppen en een computer gestuurd in- jectiesysteem stuwen deze bc £18 seconden van 0 tot 100 idsbe- uur. :.000,- Star Bejaardenwoningen Nu uitkering rijk (ad. 34.800,-) inzake aanpassing bestaande woningen tot be jaardenwoningen wordt overgeheveld naar gemeentefonds, deze beschouwen als algemeen dekkingsmiddel en niet aan wenden voor oorspronkelijke specifieke bestemming. Statutenwijziging «Samenwerking» Akkoord met ontwerp-statutenwijziging Woningbouwvereniging «Samenwer king». Dit behoudens enige kanttekenin gen. Zo dient uitsluiting woningzoeken den van lidmaatschap heroverwogen te worden. Verlaging van eis, dat minimaal 2/3 deel leden op algemene vergadering aanwezig/vertegenwoordigd dient te zijn om aan bestuursvoordrachten bindend karakter te kunnen ontnemen, verdient aanbeveling. Voor bestuursleden dient leeftijdsgrens te gelden. Beperking il bestuursleden in combinatie uit- ue sovlllle ulellSi wurui niet aanvaardbaar. College vraagt zich in reidheid om gemaakte fout algemeenheid af of voorgelegde ontwerp- stellen, statutenwijziging beantwoordt aan demo cratisch gehalte zoals dat in maatschap pelijk verkeer acceptabel en gewenst wordt geacht. Is besproken met unie van woningcorporaties op 28-8-1985. Gratis geplaatst - 5 jaar waarborg. Subsidies Dispuut Floret: TSC Olof f371,40 defi nitief toekennen en uitbetalen inzake ge maakte kosten prijsvraag/publicatie «Kleine Onvolmaaktheden». Waarborgsom Huidig beleid m.b.t. waarborgsom wo- ningdienst in beginsel handhaven. Beleid woningdienst stemt overeen met rijksbe leid en past binnen het landelijk beeld van door andere corporaties en gemeen telijke woningbedrijven gevoerde beleid. Principebesluit genomen naar aanleiding van voornemen SVW om waarborgsom af te schaffen. Voornemen SVW wordt beschouwd als eenzijdig doorbreken van werkafspraken omtrent vooroverleg en afstemming. Ook principebesluit om hoogte van te vergoeden rente over waar borgsommen vast te stellen op gemiddel de percentage van girospaarrekening RPS in voorafgaande kalenderjaar. Defi nitief besluit na behandeling in commis sie volkshuisvesting en milieu op 11 sep tember 1985. Voorzieningen onderwijs In beginsel bedrag van 195.000,- be schikbaar stellen voor inrichting school gebouw Visitandinenstraat 3 ten behoeve van VBO-LOM-school Wandelboslaan 2/4. Raad voorstellen medewerking te verlenen aan enige ruimten en voorzie ningen in schoolgebouw. Bisschop Jans- senstraat la ten behoeve van de mlk- school die daar gehuisvest is. Raad voor stellen: voor vervanging lange mat en aanschaf basketbalinstaflatie basisschool Oude Hilvarenbeekseweg 1 5.650,- ter beschikking te stellen; tevens aanschaf sleutelkastje en gereedschapkist Banka straat 2 ƒ250,-; nieuw klimrek Beetho venlaan 194 2.400,-; versleten meubilair vervangen Baden Powelllaan 116 8.000,-; vervanging luxaflex en overgor dijnen Haydnstraat 260 8.000,-; verwij dering scheidingswanden buitenterrassen Gluckstraat 5 2.000,-; gedeeltelijk kos ten kopieermachine Wethouderslaa ƒ3.040,-; herstel schade dak Rijnsburgplein 42 4.200,-; l wielhekken Wilhelminapark 54-1 1 aanschaf aanvullende leer- en hulp delen nieuwe groep Grebbe 40 1.8 herstel vemielingsschade Bartokstraat (bedrag nog onbekend); herstel schade looddiefstal Hendrik van Tulderstraat 7 gramma op te neme deze auto is zonder Gedeputeerde Staten meedelen dat na- ste wat er op dit moment in de aut mens gemeente Tilburg aan onderwijs- industrie geproduceerd wordtló. studiereis (met vertegenwoordigers van cc> 2 bovenliggende nokkenassen, kle,PPe" en een computer gestuurd i wijs en een aan te wijzen zullen deelne- jectiesysteem stuwen deze bohde in men. Centraal thema is relatie middel- goed 8 seconden van 0 tot 100 km per baar/hoger beroepsonderwijs-ar stel. Totale kosten deelname v~- j ten laste van post «B en W-studie- en op- leidingskosten» van de bestuursdienst. ’ekkkig Scholencomplex Raad voorstellen medewerking te verle nen aan vestiging VBO-ZMOK-school de Burght in gehele scholencomplex Oude Dijk 36, aan aanpassing van het gebouw, uitbreiding voor zover noodzakelijk en een tijdelijke voorziening voor huisves ting van een tiende groep. Onder de motorkap van deze 1.3 orolla huist een hypermoderne 1300 -kleppenmotor, goed voor 75 p.k. en een topsnelheid van 170 km per uur. Deze motor neemt genoegen met normale of zelfs loodvrije benzine en likt slechts 1 liter op 17,8 km bij 1 per uur. Vergelijk dit eens met 175 p.k.-motoren onafhankelijke wielophanging (achter zelfs met dubbele draagarmen) en een perfecte schakeling d.m.v. bow- denkabels staan borg voor een emor- me brok rijplezier. Wie mocht denken dat deze moderne techniek ten koste gaat van de kwaliteit, komt wel zeer bedrogen uit. Toyota geeft maar liefst 2 jaar garantie op de techniek en 6 jaar op de carrosserie. Bijna vergeten wij één van de belangrijkste details het prijskaartje. De klant heeft een zo gro te keuze uit div. uitvoeringen dat het nu moeilijk is een complete opsom ming te geven, maar bijv, een Corolla 1.3 Hatchback Special compleet met het reeds eerder genoemde pakket (zie geleverd foto) kost rijklaar 21.950,- incl. volle ;n velgen, tank, matten vóór en achter, set reser- (60 serie), side velampen en verstevigingsplaten ach- etc. Op basis van ter de nummerborden. Voor deze prijs Autono- krijgt U een zeer fraaie door Autonova J «nor- ontworpen exclusieve Corolla, welke leverbaar is in diverse kleuren. Er is zelfs al een Corolla 1.3 Hatchback voor 17.550,- rijklaar. Indien U na dere informatie en/of een proefrit bent U dagelijks welkom bij is Autonova B.V. Ringbaan ZATERDAG 7 SEPTEMBER EN ZONDAG 8 SEPTEMBER Bij spoedeisende gevallen, wende men zich tot zijn huisarts op het praktijkadres. HUISARTSEN GOIRLE De dienst loopt van zaterdag 8.00 tot maan dag 8.00 u. Zo mogelijk om 12.00 of 17.00 u. op het praktijkadres van de dienstdoende arts. Raadpleeg voor het adres van de dienst doende arts uw eigen huisarts. HUISARTSEN MOERGESTEL Dienstvrijdagavond 17.30 u. tot maandag ochtend 8.00 u. P. Terwindt Oirschotseweg 2, Moergestel, tel. 04243-1204. TANDARTSEN De weekenddienst gaat in op zaterdag om 8.00 u. Er zijn zowel op zaterdag als op zon dag 2 spreekuren, nl. van 12.00 tot 12.30 u. en van 17.30 tot 18.00 u. v. Gorp, Schouwburgring 425242. APOTHEEK WEEKENDDIENST Lange dienstdag en nacht geopend, van 6 september tot 13 september. Mutsaers, Wilhelminapark 143, tel. 425315. Groenewoud, Pater vd Elsenplein 86, tel. 359045. DIEP” ZATERDAt Rasenberg, alle afspraken, NS-plein. V. Riel, Bakx en Smarius, tel. 674590. V. Weelden, Oerlesestraat 125, tel. 425529. Dierenkliniek Stokhasselt, tel. 554132. Dierenkliniek Boerhaave, tel. 366258. Dierenkliniek v.d. Brink-Laugeman, Capucijnenstraat 76a-76b, tel. 432867- 420274. Vandaag, donderdag 5 september, in- wijs, sport en gezondheidszorg. Zitting stalieert wethouder J. Krosse van so- in de commissie hebben verder het ciale en culturele zaken de klachten- hoofd van de directie sociale dienst of commissie van de sociale dienst van het plaatsvervangend hoofd; het hoofd Tilburg. van de hoofdafdeling financiële adrni- 1—-'aats vervangend hankelijk deskundige Kemenade (op per- De commissie behandelt klachten over het doen en laten van de sociale dienst. Voorbeelden van klachten zijn de wachttijden, de wijze waarop men bij de sociale dienst wordt ontvangen mate van be lten te her- jedepuiccu. nens gemee tudiereis (r irovincie en 4 oktober de wethouder onder- n aan te wijzen zullen deelne- Jectie! traal thema is relatie middel- goed :r beroepsonderwijs-arbeidsbe- uur. van 2.000,- Standaard wordt deze auto studie- en op- met fraaie 14 inch lichtmetaler lowprofile banden skirts, achterspoiler etc. Op b deze carrosserie ontwikkelde 1 sportief pakket voor de 1.3 Hatchback modellen. lakket bestaat uit side skirts, toiler en bumpers in de kleur auto, zeer exclusieve 14 inch sn met de reeds eer- wenst, aag profiel-banden, autohui 013-351035. striping op

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1985 | | pagina 19