ACTIE 0 HANDYMAN C UNIEKE B «topmodellen» ’’^^1 MEUBEL in prijs eeuwenoude SM i 8?5 AEG Ringrijderij, folklore opJWalcheren 298 EtTGEZOHDEETVB 189,- 1495 12?5 F Volledig programma Koninginnedag Fietstocht Theateravond Volop vertier en plezier op 30 april Vitlof SS?' GRATIS vooralle onderdelen en gratis advies Meubel Gallery Waalwijk Last van een slecht passend kunstgebit? Koninginnedag op de Kasteelhoeve Oranjefeest in Westend Oranje-autorit en Oranje- fietstocht GRATIS BORRELHAPJES KEUREN REMMERS-DE JAGER (MOLEMWUK TANDPROTHETIEK Automobielbedrijf in de sfeer van de zestiger jaren Braderie Pater v/d Elsenplein Uitslag van de paaspuzzel Oranjeprogramma van de gemeente Goirle Kinderspelen Oranjebal Stokhasselt Koninginnedag Sportdag bij S.E.T. ►ril 1985-pagina 18 Donderdag 25 april 1985-pagina 19 DE TILBURGSE KOERIER is van 30 april .00-23.00 uur, dans traat I2.30 slacht Fabrieksadviesprijs Uw voordeel akt ien, 9 var Is - thermopane vrzetramen v 013-555955 BESTERDRING 27, TILBURG,TEL.420424 ’s maandags vanaf 13.00 uur geopend Ook in blank eiken en overgestoffeerd klassiek is Meubel Gallery ongeëvenaard sporthappe- 0 uur. rte welkom. In kwaliteit voordeliger aan wie en waar ook Grotestraat Tei. 04160-40680 Vrijdagavond koopavond Maandagmorgen gesloten vordt di wordt ien aan deelname staat T.V.-kast eiken ,1 voorbij, Tilburgse eerst moe- heli- >nd. mdeitraad- Zaterdag open dag op Den Besterd... F VISSPECIAALZAAK inder-/ Tilburg Stadhuisplein 271 013-436877 fiets- igeren i mee fiet- leide (start ig van 14 dan een Deze laatste twee rin- ;n echter meestal alleen en LJitspan- idgang door if is, barsten een bedraj wacht gesleept St.-Sebastiaanstraat te van oude kunnen ’taxaties, aankoop- lerdelen en voor ad- Hart van Brabantlaan 731 Tilburg. gereden, tardvoor- eerderzagu r.r.'e“k zo lage prijs Houdt u van sfeer en gezelligheid? Dan nu de kans om een prachtig bankstel van het beste eiken en het mooiste en sterkste Look-leder voor een ongekend lage prijs bang er Wij sta; U kunt ma t/m 12.00 uur. Tilburg heeft er sinds enkele weken een zeer uniek automobielbedrijf erbij. Waar vind je een showroom met ’nieuwe’ wagens die ais bouwjaren 1960, 1955 of 1951 hebben Als U die vreemde ervaring ook wil ondergaan kunt u terecht bij «Coehorst en Van Trier Automobielen aan de Radiostraat 26-28. p Koninginne- irlese Handbal inje Handbal- «viriese la- scholen is I aan gege- Dans uit Servië Dans uit Macedo- wijkcentrum is de gehele dag td en voor iedereen toegankelijk. Poirterstraat Ter gelegenheid van de 40ste her denking van de bevrijding, organiseert het kultureel Kaffee No. 90 in Oister- wijk en theateravond in de Kunstkring aan de Stationsstraat in Oisterwijk. Tijdens deze avond zal theatergroep Mei het toneelstuk «Hoezo bevrijd» opvoeren. Deze opvoering zal plaats vinden op 2 mei a.s. en beginnen om 20.15 uur. net ambachtelijke ig 25, vrijdag 26 tril it bij dit unieke automobielbe- dagen per week terecht (dus zaterdag), al was het maar om s sfeer van al die auto’s uit de maken. Op koninginnedag 30 april a.s. orga niseert autoclub AMSC Aurora uit Dongen haar traditionele Oranjerit. Dit is een auto-oriëntatierit die met het gehele gezin gereden kan worden. Daarnaast is dit jaar ook een fietstocht uitgezet, die ook in het teken zal staan van Koninginnedag. Ook hieraan kunt IJ uiteraard met het gehele gezin deel nemen. Dat betekent dat de rijders Volvo-modellen er terecht voor verzekeringsts de ver- keuringen, alle onde viezen. U kunt drijf zes i ook op zaterdag),i even de sfeer van zestiger jaren mee te FabrikksacMesprtjs 1595. Uw vwrdeel SM, Actieprijs 1.095, Op 1 maart openden Wil Coehorst en Jan van Trier daar hun autobedrijf. Wat jaren geleden als hobby begon, is nu voor de beide heren uitgegroeid tot hun dagelijkse werk. Wil Coehorst is gespecialiseerd in de technische kant van het bedrijf. Hij bezit niet alleen al le vereiste diploma’s, maar heeft ook nog een jarenlange ervaring als tech nisch controleur bij de Tilburgse ge meentepolitie. Jan van Trier is een plaatwerker van het ouderwetse soort. Samen zijn zij niet alleen in staat om auto’s te onderhouden, maar ook om van een wrak weer een kompleet nieu we auto te maken. Daarbij richten Coehorst en Van Trier zich op i schillende Volvo-modellen de 444 en 544 (Katterug), de P 210 (Katterug be stelwagen), de Amazone, de P 1800 Volvo-sportwagen, de 164 en de 144. De auto’s, die opgeknapt worden, gaan eerst helemaal uit elkaar, waarna Schitterende porseleinen St.-Bernard (38 cm) °,meer S-rilt» 1.895 Ook in andere combinaties leverbaar ereprijs beschikbaar, voorstel- wedstrijd rijders met een gelijk derie georgani aantal gestoken ringen, dan zal er Elsenplein op gekampt moeten worden. Hierbij a.s. J strijden de rijders in steeds kleiner '"oej wordende ringen tot de winnaar overblijft en dat is degene die- tot op het laatst kans ziet de meeste ringen in te steken. De kamp wordt doorgaans begonnen in de normale ring, zijnde een ring van 38 mm doorsnede. Daarna wordt er verkleind naar 32 mm en vervol gens naar 26 mm, 20 mm, 14 mm en mogelijk zelfs naar 10 mm. Ter illustratie, een rinj mm is één mm kleiner dubbeltje, gen wordei Pasen is weer g ■zo ook de paaspuzj Koerier. Erg veel mensen hadden weer hun oplossing ingezonden. Maar zoals ge bruikelijk is met puzzels en wedstrij den, kan niet iedereen in aanmerking komen voor een prijs. Het lot moest bepalen wie wel tot de gelukkige prijs winnaars behoorden. Voordat we u de namen van de prijs winnaars geven, vermelden wij welke vier sleutelwoorden u had ten vinden. Dat waren: brandpolis, he kopter, praalwagen en vakverbor Heel veel mensen hadden die goed. De winnaars Tijdens Koninginnedag, aanstaande dinsdag zal er heel wat te doen zijn in Goirle. In de ochtenduren maakt de Konink lijke Harmonie «Oefening en ning» een traditionele rondj het dorp. Als dan de kop eraf de oranjefestiviteiten los. door het puikje van de ringlijders gestoken. Er zijn ringlijders, die per jaar wel een keer of acht op verschil lende plaatsen rijden. Men heeft dan ook erg veel voor deze sport over, want een dag ringrijden komt alles bij elkaar al vlug op zo’n 175,-, temeer daar de mees ten een paard moeten huren van 90,-. Ook zijn velen eigenaar van een paard, speciaal voor het ringrijden. Niettemin is ook bij de jeugd het ringrijden erg in trek en groeit het aantal deelnemers op de diver se wedstrijden gestaag. In de middeleeuwen werd dit Deze vallen uiteen in wedstrij- spel reeds gespeeld. De jonkvrou- den met hoofdzakelijk een wed- wen lieten hun ring aan een zijden strijd-element en ringrijderijen lint ophangen en de edelen te waarbij de folklore op de eerste paard moesten deze ring proberen plaats staat. in te steken. Wie nu het eerst drie- *--ve rnaai had raak gestoken kreeg de prijs, zijnde een zijden lint. Dat lint droeg hij dan het hele jaar, zo dat ieder kon zien dat die ridder het spel had gewonnen. Veel later, op 23 april 1767, zo meldt de kroniekschrijver, zijn 14 aanzienlijke heren op het Abdij- op plein te Middelburg bijeen om de Zeei ring te steken. Op deze dag slaat Middelburgs burgemeester, Pieter Duvelaer van Campen, de heren tot ridder, zij het dan in scherts. Nog énkele jaren houden de he ren, waarvan sommigen van adel, anderen vooraanstaande burgers, het vol. Dan hoort men er niet meer van. Heeft het landsvolk van Wal cheren de kunst van de aanzienlij ke heren afgekeken? Men zou het haast zeggen. In de volgende jaren worden op de dorpen, b.v. tijde de kermis. v J j M o seerd. Op 1 juli 1786 is stadshouder wi"““ u ta-u.jrg om jjet slaan. Hij Voor de 3de maal wordt er een bra- Jirie georganiseerd op het Pater v/d Isenplein op koninginnedag 30 april a ,s. De braderie is nu reeds een begrip u> Tilburg en omgeving. De snel groeiende belangstelling heeft zeker te maken met de gunstige ligging van het plein, de ruime parkeermogelijkheden en je kunt er met het hele gezin rustig kalmpjes bekijken of de diverse oude ambachten bewonderen. Er zijn ook muzikale optredens te verwachten van enkele groepen. Kortom, er is voldoende ruimte om gezellig te markten. De organisatie is in handen van Velocitas in samenwer king met de snelgroeiende winkeliers vereniging Groenewoud. In september zal op het plein een grootste jaarmarkt plaats vinden. De braderie begint om 11.00 u. geruime tijd voorbij, van 30,- is gewonnen door mevrouw izzel van de Tilburgse R. Oostelbos, wonende aan de Hart van Brabantlaan in Tilburg. De tweede prijs, een bedrag van 25,-, is gewon nen door mevrouw A. van Acker van de Hout, Noordhoekring in Tilburg. De derde prijs tenslotte, een bedrag van 20,- is in de wacht gesleept door me vrouw Eshuis, Hilvarenbeek. De prijswinnaars ontvangen deze week bericht van ons. De volgende keer Verliezen is niet leuk, dat weet ieder een. Maar toch: de aanhouder wint. Misschien u de volgende keer, wie weet? Daarom voor de volgende keer De eerste prijs, zijnde een bedrag alvast heel veel geluk toegewenst. Het volledig programma van de fes tiviteiten op Koninginnedag ziet er als volgt uit: Folkloristische dansen 11.00-17.00: Ringrijden/ringsteken 11.00-17.00: Activiteiten Scoutingsdis- trict Tilburg-Goirle 12.00-12.15: Balkan - 12.25-12.40: Balkan nië 12.45- 14.15: Surinaams folkloristisch feest met o.a. Indiaanse en Hindoes- taanse klederdrachten en Javaanse dans en muziek. I 14.20-14.35: Griekse Vereniging Til-, burg 14.40-15.15: Tilburgse Antilliaanse I Kring met Antilliaans Jazzballet 15.20-15.30: Dansgroep Zuid-Molukse Gemeenschap Tilburg 15.35-15.50: Heating met volksdans uit Samoa 15.55-16.10: Buddaharma dansgroep met Thaise klassieke dans 16.15- ltJ.30: Heating met Brabantse dans Muziek 12.15- 12.45: De Groeseindse Jagers 13.00-13.30: Teenagerbond Prins Ber nard 13.45- 14.15: Drumfanfare Volt 14.30-15.00: Showband Tilburg Noord 15.15- 15.45: Drumfanfare ’t Zand. 16.00-16.30: Drumband Fatima Voorts verleent het looporkest The Juggets Jazz Band medewerking Boogschieten 13.00-17.00: Wedstrijden om Oranje- wisselbokaal district Midden-Brabant Op Koninginnedag kunt U in het Tilburgse Leijpark genieten van een typisch Zeeuws spektakel: de Ringrijderij. De Walcherse ringrijderij is een levend stuk folklore en een kijkspel bij uitnemendheid, die haar oorsprong vindt in een verre historie. Historici weten te vertellen, dat zij is afgeleid van de wedlopen of ringspelen op het eiland Walcheren, door de «krijgszuchtige en strijdbare» adel, beoefend ten aanschouwen van het horige volk. Actieprijs 1.39 Inschrijven en start van zowel de auto-rit als de fietstocht is in café-rest. Aurora, Kerkstraat 43 te Dongen. U kunt inschrijven van 13.00 uur tot 14.15 uur, starten is mogelijk tot uiter lijk 14.30 uur. De lengte van de auto rit is ongeveer 30 kilometer in en om Dongen, waarover U maximaal 2 uur mag doen. De fietstocht heeft een lengte van ongeveer 18 kilometer, hier over mag U ook ongeveer 2 uur doen. Onderweg zult U een aantal vragen moeten beantwoorden, aan de hand waarvan een klassementje wordt opge maakt. Zoals gebruikelijk stelt AMSC Aurora een aantal leuke prijzen en prijsjes beschikbaar, 1 per auto voor de auto-rit waarbij iedereen prijs heeft. Voor de fietstocht zijn eveneens een aantal leuke prijzen, en prijsjes be schikbaar, gedeeltelijk beschikbaar ge steld door café-rest. Aurora. Ook hier zal getracht worden om voor iedere deelnemer een prijs(je) te hebben. Mocht U nadere inlichtingen wen sen over deze rit, neemt U dan contact op met J. Verkooijen (tel. 01623- 22255) of met Q. Broeders (tel. 01623- 15805). Mocht U op de dag van de rit twijfelen aan het doorgaan van de fietstocht ivm. de evt. slechte weers omstandigheden, bel dan 01623-15805 tussen 10.30 en 11.30 uur. Ook aan de kleintjes is gedacht. On der leiding van frater Eugenius zullen er in de aula van het Jan van Besouw- huis voor de jeugd van 4 tot 8 jaar leu ke films gedraaid worden van Woody Woodpecker en de Supermuis. De filmvoorstelling begint om 10.30 u. en duurt tot 11.30 u. Om 11.00 u. start de Oranje Voet- baldag die georganiseerd wordt door Sportvereniging VOAB. Er wordt ge voetbald op de VOAB-velden aan de Spoorbaan en deelname staat open voor alle VOAB-leden. Om 16.00 u. wordt de finale verwacht. ’s Avonds is er bal in het clubhuis van VOAB, aanvang 20.00 u. Om 11.00 u. start ook in de Has pel een aantal optredens van drum bands en majorettes. Het programma wordt ter plaatse uitgereikt. Om 14.00 u. organiseert de Goirlese Fietscross Club een zogenaamde Show Off op haar eigen baan aan het Laarse- pad bij de Rillaersebaan. Ook om 14.00 u. begint in de Haspel het Oranje Zaalvoetbal Toernooi voor veteranen. De volgende teams hebben ingeschreven: veteranen «d’n eik blauw» en veteranen «d’n Eik geel», veteranen «Primeur», veteranen «Rijk en Gemeente» en veteranen «Goirle». Om 18.30 u. is de prijsuitreiking. In de Wildacker worden er kinder spelen gehouden vanaf 14.00 u. voor de jeugd van 5 tot 14 jaar. Vanaf 19.00 u. is er daar disco die tot 22.30 zal du ren en toegankelijk is voor jongeren tri 12 tot en met 17 jaar. Tenslotte wordt er in het Jan van Besouwhuis voor alle Goirlese bejaar den een Oranje Bingo gehouden die om 19.30 u. begint en zal duren tot 22.00 uur. Vooral de demonstraties hebben als doel het ringrijden als folkloris tische traditie in, maar vooral bui ten Zeeland te tonen. Voorwaarden waaraan de rij ders op zo’n demonstratie moeten voldoen zijn o.a.; gekleed in Zeeuwse klederdracht en rijdend een origineel getoilletteerd ïuws koudbloedpaard. Veel fa cetten van het ringrijden als sport komen echter ook op een demon stratie goed naar voren. De baan waarin wordt moet aan bepaalde standai schriften voldoen. De hoogte van onderkant bus, waarin de ring hangt, tot de vaste grond bedraagt 2,20 m. De baan meet aan de voet een breedte van 1,00 m en aan het touw een breed- i af gekeken? Men zou het te van 1,65 m. De lengte van de ’gen. In de volgende jaren baan is 36,00 m. Een voorwaarde op de dorpen, b.v. tijdens voor het tellen van de gestoken is, ringrijderijen georgani- ring is; 1) dat het paard onder de ring galoppeert, 2) dat de ring uit de bus gestoken wordt en op de lans ote slaan. Hij tot het einde van de baan wordt ikt twee gouden dukaten voor meegevoerd en daar aan de ringlo- per wordt afgegeven. Zijn er aan het eind van een rijders met een ‘■token ringen, dan moeten worden. I .e rijders in steeds kleiner ringen tot i dat is deg De programma-commissie van de Kasteelhoeve organiseert ook dit jaar met Koninginnedag weer leuke kinder spelen. Er wordt begonnen om 11.00 uur en de spelen duren tot 17.00 uur. Er is dit jaar nog een extra attractie, maar dat verklappen de organisatoren nog niet. De kinderspelen vinden plaats bij de Kasteelhoeve en het Textielplein in Tilburg. Ook dit jaar wordt door de stichting werkgroepjeugd Groeseind Hoefstraat weer op koninginnedag de bekende kinderspelen georganiseerd. De jeugd van 0 t/m 14 jaar kan aan leuke en ori ginele spelen meedoen, en natuurlijk zijn er voor de winnaars leuke prijzen. Dit alles begint om 10.30 uur in de Baselaer in de Hoefstraat 175. En de prijsuitreiking is om 12.30 uur. Omdat het voor de 16de keer kinderspelen is, is er bovendien voor elke deelnemer een leuke verrassing. Wegens enorm succes van vorig jaar organiseert de Stichting Wijkraad Stokhasselt ook dit jaar weer op 30 april een gezelligheidsrit (per fiets). Deelname staat open voor elke r liefhebber boven de 12 jaar. Jong onder de 12 jaar kunnen ook sen, maar dan wel onder gelei om 12.30 uur vanaf Ypelaer). In de route zal er 2x een stopplaats worden aangedaan waar iedere deelne- mer een consumptie word aangebo- 11 den. De fietstocht zal worden afgesloten met een groots Oranjebal in wijkcen trum de Ypelaer (Corellistr. 10), aan- i vang 20.30 uur. Hier worden de prijswinnaars van die middag bekend gemaakt, dit onder N het genot van hartige hapjes, drankjes II e en het geheel wordt opgeluisterd door l toegankelijk, levende muziek. at 4a in Til- Maar niet alleen voor de «grote» is er iets te doen, ook voor de jeugd van- i af tot 15 jaar staat er ’s middags vanaf 14.00 uur een geweldig showpro- i gramma op stapel. De Goirlese Sportvereniging Blauw Wit organiseert een Oranje Mixed Voetbaltoernooi voor haar jeugdleden in de leeftijd van 6 tot 18 jaar. De Goirlese tennisvereniging «Pellikaan» en «LTC» orgnaiseren samen een Oranje Tennisdag op het tennisveld van «Pellikaan». De jeugd van 7 tot 17 jaar kan daar naar hartelust met elkaar wedijveren. Aan handbal wordt op dag ook gedaan. De Goirl Vereniging zet een Oranje Hanc toernooi in elkaar voor de Goirles gere schooljeugd. Via de daar inmiddels bekendheid ven. In de wijk de Hellen organiseert de wijkraad daar een Oranje Kinderfeest wat om 9.30 u. zal beginnen en tot 17.00 u. zal duren. Er zal een zaalvoet- baltomooi gehouden worden in de Frankenhal, er is een kinderoptocht van 10.45 u. tot 11.30 u. en er komt een Breugheliaans kinderfeest met volksspelen in de Frankenhal. Dat feest zal afgesloten worden met een grandioze ballonnenwedstrijd. Traditiegetrouw zullen de accor deonvereniging «Fortissimo» en de zangvereniging «Gemengd Koor,.een Oranje concert verzorgen in de aula van het verpleeghuis St.-Elisabeth. Dat concert begint om 10.00 u. en duurt een uur. Op 30 april worden op het Koos Eras Sportpark twee dingen gedaan. Om 11.00 uur wordt er gestreden voor de Penaltybokaal, door 9 pupillen en door 8 junioren, die in de twee voorrondes de meeste strafschoppen benut hebben. Deze spélers hebben het zo ver gebracht, dat zij de finale be reikt hebben. Maar om die Penaltybo kaal in hun bezit te krijgen, zullen de finalisten het achterste deel van hun tong moeten laten zien, want niemand minder dan Ton Verkerk, de doelman van Willem 2, zal het doel verdedigen. ’s Middags is er voor alle leden en zijn/haar huisgenoot een sportmiddag georganiseerd, oud en jong, iedereen kan en mag hier aan meedoen. Er is een parcours uitgezet van 20 spellen, die iedere deelnemer of -ster er af moet werken. De aanvang van deze sporthappe- ning is vastgesteld op 13.00 uur. Iedereen is van hart alles wat ook maar enigszins versleten of verroest is vervangen wordt. Daarna wordt de wagen stukje voor stukje weer opgebouwd tot een nagenoeg ’nieuwe’ auto. Naast dit zeer ambachtelijke restau ratiewerk verzorgen de heren ook het onderhoud van zowel de oudere als de nieuwe modellen van Volvo. Boven dien is het bedrijf een steunpunt van de Nederlandse Volvoclub (de V44- vereniging). Westend Jongeren Organisatie orga niseert op Koninginnedag een groot Oranjefeest. Open om 11.00 uur. Overdag is er voor de kleineren on der ons een Vlaamse kermis. Voor de oudere jeugd is er dan muziek en dans. ’s Avonds is er een dansavond met muzikale begeleiding van een bekend amusementsorkest. De dansavond is van 19.00 tot 24.00 uur. Het t-j’- geopend en voor Het adres is P< burg. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij J. Korenromp, 013-630454 of Jürgen Bertens 013-631713. Dat kan enorm vervelend zijn, dat weten we maar al te goed. U kunt er wat aan doen zonder het slachtoffer te worden van hoopgeven de maar vaak teleurstellende beloften. Wij zijn kunstgebitspecialisten die zich al jaren op hoog niveau met deze problematiek bezighouden. Ook op dit gebied staan de ontwikkelingen niet stil. Wij kunnen u verschillende adequa te oplossingen bieden. Ga eens praten met de mensen die er verstand van hebben. Wees niet sn kom rustig even binnen, lan altijd voor u klaar. ook bellen. Tel 013 - 682358. vrij. 9.00-18.00 uur, za. 10.00- Hondendressuur 14.00-14.30: Nederlandse Herdershon denclub 15.00-15.30: Kring Groep Zuid met demonstratie speuren, apporteren, pakwerken OVERIGE FESTIVITEITEN 09.30: Start Oranjeoptocht De Blaak en oplaten ballonnen 10.00: Start kinderspelen en activitei ten ouderen op speelplaats De Bome 12.00: Sluiting en prijsuitreiking 14.30- 15.30: Beiaardbespeling door Arie Abbenes op de beiaard van de Heikese kerk 11.00-23.00: Kermis op NS-plein (deze kermis is van 30 april t/m 3 mei open van 11.00-23.00 uur, op 4 mei van 11.00-19.00 uur en op 5 mei van 13.00- 23.00 uur). 10.30- 12.30: Kinderspelen De Base laer, Hoefstraat 175 12.30: Gezelligheidsrit voor fietsers boven 12 jaar, De IJpelaer, Corelli- straat 10 14.00: Show voor jeugd vanaf 15 jaar, De IJpelaer 20.30: Oranjebal, De IJpelaer 20.15: Optreden Russisch muziek- en dansgezelschap «Mchedroeli», folklo ristisch programma met o.m. zwaard- gevechten en kozakkendansen, Stads- schouwwburg 21.30 uur: vuurwerk op Hoevense Ka naaldijk bij Longa-terrein. Voorts zijn er op Koninginnedag de gebruikelijke braderieën: op Korvel, in de Hasseltstraat en op het Pater v.d. Elsenplein. IS IUI Willem V in Dombui ringsteken gade schenkt twee gou< de winnaars. In 1981 stelde Koningin Beatrix eene I lende een bronzen beeldje van een ringrijder te paard. In 1950, en wel op 21 juli werd strijder de ZEEUWSE RINGRIJDERS VERENIGING, als overkoepelen de vereniging van de afdelingen, opgericht. De ZRV telt momenteel zo’n 740 leden en is onderverdeeld in 15 afdelingen, welke verspreid lig gen over de verschillende plaatsen op Walcheren en één in Zuid-Be- veland. De Zeeuwse Ringlijders Vereni ging organiseert elk seizoen, wat ongeveer loopt van mei t/m augus tus, diverse wedstrijden. j 1 rijder gestoken pt m Coehorst van Trier

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1985 | | pagina 19