Raad van elf heeft er zin in 1985 - pagina 28 raadslid Harry Villevoye de taak op zich t, kruikenbruiloft, Donderdag 14 februari 1985 28e jaargang nr. 1400. Oplage 80.855 ex. De Tilburgse Koerier. Weekblad voor het hart van Brabant. Dimpel d’n Irste Prins van Kruikenstad Hoe clan ook: de raad van elf wenst alle Kruiken en Kruikinnen een prima carnaval I przitter let der- fJs volgt Jeeld Han van Eijden, vierdejaars raadslid is dit irdè ajudant van de prins. Hein Moonen is tweede jaars raadslid en heeft als taak gekregen om het ver voer van het edele gezelschap tot in de puntjes te ver zorgen. Hij is ook secretaris. Centenbaas alias pen ningmeester is Aernout Driessen, hij is nu voor het der de jaar raadslid. Geert van Looy is gebombardeerd tot grote versierder, en hij onderhoudt de kontakten met de lijfwacht van de prins. Hij maakt nu voor het vijfde jaar deel uit van de raad van elf. Kleine versierder is het tweedejaars raadslid Hans van Loon. Hij onderhoudt de kontakten met de hofkapel. Jos Zoontjens is ook tweedejaars raadslid en heeft de predikaten Wagen- meester en Krentenbolleke toegedicht gekregen. Het tweedejaars raadslid Jan Dijkstra is verantwoordelijk voor het goede tijdsverloop van aktiviteiten van de prins en de raad van elf. Zijn rechterhand daarbij is het eerstejaars raadslid Rob Peijnenborg. Het eerstejaars raadslid Joop Vermeer is gepromoveerd tot Naaimes- ke, hij moet ervoor zorgen dat de kleding van de prins en de raagoed uit blijft zien. Tenslotte heeft het eerstej&afs raadslid Harry Villevoye de taak op zich gekregen er zorg voor te dragen dat de witte overhem den regelmatig weer schoon-wit zijn. De prins en de raad van elf worden omringd door ve len die waken over het welzijn van dit edele gezel schap. Op de eerste plaats is dat de lijfwacht die be staat uit Jaap Jan van Eijden, Bart Andriessen, Kees Pieter van Gestel, Lucas Covers, Wouter Scheepens, Jan Struijcken, Peter Remmers en Ivo Dekkers. Over de gezondheid van de prins wordt gewaakt door Lèf- arts Pef Serrarens en het innerlijke van het gezelschap wordt verzorgd door Chef du Ps^Berry Kruyssen. Hof- fotograaf isJan Haen die ook de foto’s op deze pagina maakte ei sjeffeur is Kees Verhoë'f U zult ongetwijfeld dit illustere gezelschap de ko mende dagen tegenkomen, u weet dan wie ze zijn (als u dat nog niet wist). «dft Kruiken en kruikinnen, Nu het carnaval werkelijk voor de deur staat, een laatste oproep aan u allen Het is mij vanaf elf-elf gebleken dat alle Krui ken en Kijbikinnen zich al uitvoerig hebben voorbereid op ons Kruikencarnaval 1985. Bij al le evenementen en voorfeesten in Kruikenstad, heeft iedereen zich kunnen warmdraaien. Toch spreek ik hier nog eens het vertrouwen uit u allen bij alle komende festiviteiten te mo gen ontmoetefifc. Laten we aan het motto van dit jaar «Ammol op Sjanternel» echt inhoud geven. Allemaal, allemaal samen, op stap. Naar de intocht, receptie, optooht, kruikenbruiloft, jeugdoptocht en sluiting Als we met evenveel enthousiasme er tegen aan gaan als de afgelopen weken, kan het niet ja&anders, dajreen grandioos festijn worden. En dat isn/vat ik alle Kruiken en Kruikinnen wens. Heel veel leut en tot de komende dagen Klaar voor de strijd: de raad van elf. Ondanks de sneeuw en gure wind zijn er leden van de raad van elf van de Kruikenstad goed opgewarmd voor het komende carnaval. Zij hebben immers de eervolle taak prins Dimpel den irste te begeleiden bij de officiële bezigheden tijdens de carnavalsdagen, zoals bezoeken aan verenigingen en instellingen. Als leidraad geldt voor de raadsleden: «Maak het carnaval tot een groot feest voor anderen, dan beleven we er zelf ook veel plezier aan Vol trots stellen wij u de raadsleden voor.Jtoc van de raad is Frank Verschuren, hij is al vo^Bt de jaar raadslid. De voorzitter heeft de takeWlj ver^“^ jaar

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1985 | | pagina 1