bont Ak mede verantwoordelijk IjWCqJ© ft «Rondje Harten Troef» Alles onder een dak bij Regionale carnavalsliedjes verdringen Goois produkt de Garencentrale Tilburgs Studenten vademecum 1985 Jubileumretours naar Duitsland Weerzien Overzee n! Gordijnen Merktapijt Karpetten Doe iets tegen fietsdiefstal ELDBIJ SANK O Tonpraoten in de Hoorn ©koppelmans ©koDDelmans Autoprijzen- regeling De wijkkoe ‘rs Donderdag 24 januari 1985 - pagina 11 DE TILBURGSE KOERIER 985-pagina 10 RONDJE HARTEN TROEF /EN 1283 de l\ 6.001 10.001 grammofoonmuziek. ige eucharistieviering verkrijgbaar bij: Tilburg iddag cheid 1 The 14.15 i 18.00 i laar Sluit i nieuws, dagagenda, jlaten. tk Verbetert de woonsfeer «t. annaplein 16, tel. 450617 SPECIAL DDE dokters 75 per Idaan via Marijke Mermans Er 2 noden gelde In retour persoor 13.00 uur 14.30 uur Klvlta Radlo-TV Dorpsstraat 25 jaar weer een Gorp hebben Ik pieker er nog even op door. K. Eiband de en 17.00 uur SS: j advies jntmantels op maat reparaties Ik budget Rossmalsl Muziekhuis Juliana van Stolbergstraat 7 Van der Schoot Radlo-TV Wagnerplein 26 Vroom Dreosmann Heuvelstraat 133 Mlro BV Jan Heijnstraat 10 Peetere Elektronlcahuls Molenstraat 142 Van Leest Heuvelstraat 111 Clemons van Bragt Heuvelstraat 104 Zaterdag 1 6.00 uur 10.301 djnt voor de achtste ;s Studentenvademe- dat tot v.d. MeIJdenberg Foto-Atellor Rootven26 st. annaplein 16, tel. 430617 Parkeren geen probleem 'lm?# st. annaplein 16. tel. 430617 Parkeren geen probleem Solozangers S'.O.K. Oisterwijk. lit het Historisch Archief», ader Commentaar». 12.00 uur ANP-nieuws daarna 13.15 uur Tussenuur vanuit 14.15 uur 18.00 uur 18.30 uur ivies" is prakti- verhalen chel de alen ver- r in Het dagblad Brabant, t het 128 ie boek •rekende n Cees j van de ek) en de e.o., ver- retours in de heeft op de ju- I ingehaakt, zo- hiervan kunnen gaat onder het tto «1985 Rosarot wie noch nie» op 1 februari van start en duurt tot en met 29 december. Loon op Zand Van Dongsn Kantoorboekhandel Kerkstraat 60 c nog teerd. 12,50 en 5 univer- tiebonnen (nog steeds i Tilburgse Horeca) kos- 11.00 uur 18.00 uur De Europese Commissie heeft een nieuwe wetgeving goedgekeurd die in houdt dat Europese burgers een auto kunnen kopen in een andere Lid-Staat Verder zullen door deze regeling de prijsverschillen voor auto’s in de ver schillende Lid-Staten enigszins vermin derd worden. speciale ,75) door d van een Vakkundig Nieuwe bor Modernisering en r Uitgekiend voor ell Modern atelier Ruime parkeergelegenheid wordt °Pmeuw Zejfs een sneeuwkanon had destijds :jn moeder niet van haar «raad en daad» complex kunnen cf-’ Gelukkig maar. Ze stond altija voor elke zieke mug kind e LJ' Of onze vetpot dat toeliet blijkbaar haar zorg niet en de onze. De lichte overdrij o toevallig rijmende inleiding moet U maar voor lief nemen. Op de onderste tree i trap zie ik de zwerver'i verwilderd, geen spoor o evenmin van «head and shoulders» om in moderne termen te spreken. >50,-. De rente dd interest op naamstelling >r inschrijving De kranten staan de laatste tijd vol van berichten over de zogenoemde klei ne criminaliteit en de maatregelen die hiertegen moeten worden genomen. Onder die criminaliteit neemt de fiets diefstal een belangrijke plaats in. Het Centraal Bureau voor de Statistiek schat het aantal gestolen fietsen per jaar op 900.000 stuks en bij een totaal fietsenbezit van elf miljoen is dat een onrustbarend aantal. tijdekiZ Half miljoen en bedelaar, et of niet was en nog minder rijving in deze afhalen lardvan Fons Korremans De man die alles van bont weet. Fatimastraat 91tel. 013/353947, b.g.g. 341107, Tilburg Geopend van 9.00 -17.30 uur. ’s Maandags gesloten Ontvangst via kanaal 1 aar via de FM-band Kanaal 4 Kanaal 3 Kanaal 4 Kanaal 1 Kanaal 4 of 3 beperkte geldig- dagen (waarbinnen of zondag ien gehoude itsland met S.O.K. OISTERWIJK De Stichting Openbaar Karnaval Oisterwijk, zoals de club voluit heet, is een overkoepelende camavalsstichting naar het patroon dat ook in Kruiken stad toegepast wordt. In afwijking van de Tilburgse Stichting kent de S.O.K. geen echte werkcommissies maar be rust op 5 organieke afdelingen. «Veel activiteiten, georganiseerd door weinig mensen» is de slogan die op de S.O.K. van toepassing is. Eindverantwoordelijkheid voor alle activiteiten berust bij het dagelijks be- I stuur van de S.O.K. dat uit vier leden I bestaat. ies en muzikale groeten, de dagagenda, uur en de rubriek «Uit het Historisch De camavalscommissie van Hoorn in Loon op Zand organiseert voor de zevende maal de jaarlijkse ton- praotavonden in de Hoorn op 25 en 26 januari. Aan deze avonden, die om 20.30 uur beginnen, zullen vijf bekende tonpraoters hun medewerking verlenen. Het zijn Piet Scheliekens, Frans Ver- bumt, Kees Verhuist, Jan van Beers en Marijke Mermans. Uitzending «Dialoog» van Radio Elisabeth. Frans Verbunt in gesprek met Jan Jaspers. Horeca-ondememer, voorzitter van het Oranjecomité, vinoloog, enz., enz. Frans Verbunt, is op 29 januari a.s. te gast in het programma «Dialoog» van «Radio Elisabeth». Samensteller presentator Jan Jas pers van dit radio-programma, zal een uur lang met hem praten over het he- i en verleden en de dagelijkse gang izaken! Ter afwisseling wordt er muziek ge draaid, d.i. ’n keuze van de studio- gast. De te tin We ren u een gegarandeerde goede service, zoals een gratis patroon bij aankoop van wol, deskundige uitleg, demon stratie van de breimachine en reserve ring van wol. Kom gerust eens vrijblijvend langs in de vernieuwde zaak, waar men voor u klaar staat. De Garencentrale staat voortaan garant voor een complete, betaalbare, medegerichte garderobe en handwerkcollectie. Alles in één huis voor uw gemak. Tot ziens vanaf vandaag donderdag 24 januari. aj vong jaar werd S.O.K. gevraagd om deze camavalsproduktie te stimu leren. De vereniging De Döllekesroa- pers werd toen door hen benaderd. Dit jaar werd dezelfde 'procedure toege past, met dit verschil dat de Döllekes- roapers veertien dagen voor de opna me afhaakten. De S.O.K. heeft nog naar vervangers gezocht, maar kon dat in die korte tijd niet realiseren. «Dan maar zelf gezongen», moeten »»- dacht hebben en dus werden e> uu^> een aantal cassettes gekopieerd en repetitie georganiseerd. Een stond «’K heb ginne tèèd mir tèèd» op de studioband. De trad in de Chateau Studio’s aan r twee voorzangers en het koor van Prinsenvereniging S.O.K. Oisterwijk Harten Troef nog wel wat ken. Er zouden t" L dend meer liedjes worden. De sen hebben De uitbreiding zal bestaan uit een zeer gespecialiseerde handwerkafde- ling en een aparte ruimte met bijoute rieën en vrijetijdskleding. Wat de handwerkstoffen betreft dit is uniek voor Tilburg en elke handwerkster zal er beslist slagen. De collectie zal varië- •■«i van kaaslinnen, ook in kleur, tot tardanger, aïdastof, damast, aftelstof, ontbijtlakens etc. Voor kenners een bekend geluid. De kleding en bijouterieën, oorbel len, kettingen en armbanden, zullen gebracht worden in trends en kleuren afgestemd op het betreffende seizoen, rnvcucu Knven uander natuurlijk ook Liedjesconcour- Prachtig bij onze enorme garencoUec- eel inzendingen. t»e. Tevens worden in de Garencentrale handgebreide modellen Jcht. Nog beter als tevoren levert de Garencentrale ook alles op het gebied van breien - haken - breimachines - - weven - spinnen - kantklos sen - knopen - verf - frivolité. Zij leve- 12.00 uur 13.15 uur Tusseni Zaterdagmiddag 26 zij speciaal op voor Loon op Zand. De pres tonpraoten is in handen Wartenberg. Het muzikale vrijdag verzorgd worden do dia’s Boerenkapel en zaterd Ook prins zal met In die periode zullen er bij NS en de reisburo’s speciale retours verkrijgbaar zijn. Deze retours hebben een een heidsprijs en zijn geldig van ieder sta tion in Nederland naar welk station in Duitsland dan ook. jaar kunnen voor ijk: 1 retour Am- kost normaal De techniek is in handen van Mar tin Weijckmans. Produktie: Hans Hermann. Tijdens de uitzending kunt u e.t. vragen stellen tel. nrs: 39.26.26 en 39.26.28. Studio! De aangesloten tehuizen kunnen het programma beluisteren dinsds januari van 16.00 - 17.00 uur. Zoals de situatie zich nu laat aanzien, maar carnaval ligt nog ruim drie weken vóór ons, zullen de Boven-Moerdijkse caroavalsprodukties ook dit js omzetdaling doormaken. Camavalstoppers als Van Duyn en Van hun liedjes al twee weken in de handel maar breken niet echt door. Belangrijke oorzaak hiervan is de populariteit van regionale carnavalsliederen. Die populariteit is verklaarbaar uit het niet-commerciële karakter dat dergelijke produkties kenmerkt en uit de affiniteit die het publiek heeft met de inhoud van deze produkties. Rondje Harten Troef is in dit patroon maar één schakel: diverse andere cama- valvierende streken hebben hun eigen camavalselpees en -singles. De som van de ze produkties vormt een steeds groeiende hindernis voor het commerciële produkt dat ons vanuit Hilversum bereikt Rondje Harten Troef is nog steeds in de handel, zij het in beperkte mate. Wel licht ten overvloede, maar in elk geval voor ’t allerlaatst maken wij u erop attent dat u bij aanschaf van deze onovertreffelijke elpee kans maakt op een reischeque van 500,-, beschikbaar gesteld door Theater- en organisatieburo Louis Bolsius B.V. uit de Nieuwlandstraat nr. 28 te Tilburg. Ten tweede male, maar zeker niet voor ’t laatst, attenderen wij de Midden-Bra- bantse carnavalsvierder op de inschrijftermijn voor composities van Rondje Har ten Troef 86, die inmiddels geopend is. Deze elpee zal voorzien worden van een antwoordcoupon waarop kopers hun favoriete liedje kenbaar kunnen maken. De componist van het populairste liedje ontvangt als waardering een gouden plaat en onder de inzenders van het meest frequente en dus juiste antwoord wordt een che que van vijfhonderd gulden verloot. aofoonmuziek. s met uw felicitatie nieuws om 11.00 «Breng jij hem maar vlug dat bord pap», droeg mijn moeder op als hij weer eens onverwacht was binnengesjokt. Ik schuifelde dan voorzichtig omlaag ter wijl een tandeloze mond mij in het half duistere trapgat tcelachte en «goed - goed zo» mompelde, met welke conver satie de man altijd volstond. Hij slikte zonder te blazen de gloeiendhete haver mout, grinnikte dankbaar en verdween opgekikkerd in de noordenwind, mis schien op weg naar een z :f- dres of een beschuttend Labrehuis. satie van de S.O.K. wordt gevormd door de Raad van Mastedollen. Dit il lustere gezelschap verleent assisu-uuv bij optocht, intocht en bejaardenmid dag. De financiële afwikkeling van de Prinsenreceptie behoort eveneens tot hun taak. De jeugdafdeling van de S.O.K. kiest jaarlijks de Jeugdprinsen en de jeugdige Raad van 11. De leden van deze afdeling begeleiden bezoeken aan carnavalsverenigingen en jonge renmiddagen in o.a. wijkcentra. De jeugdafdeling van de S.O.K. heeft eigen hofkapel «De Piepertjes», volwassen Prins en Raad laten zich geleiden door ’t orkest «De pers». Een grote steur is de Technische Dat betekent een schadepost voor de bestolen fietsbezitters van ongeveer 180 miljoen gulden. Slechts 1 van de gestolen fietsen komt weer boven wa ter. Begin het nieuwe jaar goed en doe hier iets aan. Wie geen slachtoffer van de zwijntjeslagerij wil worden kan een aantal preventieve maatregelen ne men: zorg voor een degelijk fietsslot en gebruik naast het gewone fietsslot een kettingslot om de fiets extra te beveili gen. Laat postcode en huisnummer in het frame graveren, dat vergemakke lijkt de opsporing. Noteer de gegevens van uw fiets (merk, kleur, uitrusting, speciale kenmerken) zodat u bij aan gifte na vermissing uw fiets nauwkeu rig kunt beschrijven. Zet uw fiets bij stallen en parkeren altijd op slot. Par keer daar waar sociale controle be staat. Sluit een verzekering af tegen diefstal dan wordt de schade die u loopt in ieder geval beperkt. Alle fiet sen kunnen op het ogenblik worden verzekerd; ook de heel dure en tweede- handsfietsen. Inlichtingen hierover bij de fietsenvakman en bij de ANWB. evoren vastge- die tussentijds ten beurs. sfl.OOO,- de maart 1984, i de afde- jeven. De teiten van soortgelijk aanbod voor reizen naar dat land van kracht. zijn drie elkaar overlappende pe- gezel :n waarin verschillende kortingen janua ien. 17’— In de goedkoopste periode kost een trtje Duitsland 144,- voor één x>n en ƒ216,- voor twee. Kinde- De Garencentrale, Koestraat 144 in Tilburg, een winkel die ai jaren be kendheid geniet om zijn enorme hand- werkkollektie heropent vandaag, don derdag 24 januari 1985 met een uitbrei ding op het assortiment ren van 4 t./m. 17 j" ƒ22,- mee. (Vergelijl sterdam-München ƒ313,20). Ook reizen via Duitsland worden met gebruikmaking van dit retour aan merkelijk goedkoper. Wel moet met de heidsduur van 12 c1^ een zaterdag of zondag moet vallen) rekening worden gehouden. Op vrijda gen mag in Duitsland met deze kaart niet met IC- of TEE-treinen worden gereisd. Onmiddellijk daaronder, of eigenlijk ernaast want alle bestuursleden zijn hierin vertegenwoordigd, opereert de Prinsenvereniging. Dit selecte gezel schap van 30 heden heeft allereerst de taak om elk jaar Prins en Raad van 11 te leveren. Daarnaast assisteren zij bij activiteiten als Sauwelavond en Boe renbruiloft. De Duitse Spoorwegen vieren dit r hun 150-jarig bestaan en laten rei- igers met goedkope 1 feestvreugde delen. NS 1 bileumaktie van de DB dat ook Nederlanders hie profiteren. De aktie g“* >1985 Rosarot wie Ontdekken Het doel van de reismiddag is be langstellenden de mogelijkheid te bie den de bijzondere reisfaciliteiten van «Weerzien Overzee» te laten ontdek ken waarbij men bovendien persoon lijk medewerkers kan ontmoeten van gerenommeerde luchtvaartmaatschap pijen als KLM, CP Air, Qantas, Singa- zult- ofsnerta- pOre Airlines en TWA. Het program- '-"breh'jts. ma wordt gepresenteerd door de tele- Gek, zulke verre, bizarre beelden ke- yisiepresentatrice Judith Bosch, muzi- ren juist nu in nüjn gedachten en ver- b‘J8«taan door de populatre ver- beelding terug hoewel Freud het tegen- ‘olker? Van ““^muziek deel zou beweren. In elk geval werd ik ero° s- vanmorgen wakker in de stellige overtui- De zaal is open vanaf 13.30 uur. Na ging dat de wijk zich... een koe had aan- dere inlichtingen en telefonische kaart- geschaft, een hutje-bij-mutje roodbonte. verkoop bij de secretaris van de afde- Het beest graasde en loeide op een ling Noord-Brabant van «Weerzien stukje sneeuwvrij gemaakte, braaklig- Overzee», Mevrouw J.M. Bax in Til- gende grond tussen de huizen en het burg, telefoon 013-420358. naargeestige loeien werd in hoofdzaak veroorzaakt door mijn klungelachtige pogingen om melk uit de uier te tappen. Toch schuimde de emmer vol, want groot en klein (meer van verre dan van heinde) kookte dat het een lieve lust was en toverde op campingbranders de volle melk om in dampende havermout, gries meel of andersoortige stijfselpap, die rechtop in de maag blijft staan. Het leek of onze oude wereld was veranderd in een nieuw model van onderlinge bij stand. Mijn wintermorgenverhaal op de nuchtere maag wekte uiteraard vierkan te lachlust op, maar in alle dwaasheid blijft het toch door mijn kop spoken om dat het mij sympathieker, natuurlijker en persoonlijker aanspreekt dan ons lo ten- en prijzengekwansel van 1-2- 3 shows en dergelijke opgefokte hulp vaardigheid en dubbele-bodemliefdadig- heid januari treden de ouderen in resentatie van het van Kees .e gedeelte zal ioor Concor- t ;rdag door de Loonse Jagers. Ook prins Paulus IV van Haestrecht zal met zijn gevolg aanwezig zijn, terwijl carnavalsvereni ging de Heerleijkheijd het Loons car navalslied ten gehore zal brengen. Het bijzonder mooie decor is verzorgd door Sjaak Klijn. Kaarten voor de ton- praotavonden zijn op werkdagen in de Hoorn verkrijgbaar. Jeugd Ook de Loonse jeugd kruipt in de ton en wel op zondagmiddag 27 janua ri om 14.00 uur. Bij het maken van hun buut zijn zij geholpen door Theo Kemmeren en Rob van Hoorn. De jeugdige tonpraoters zijn: Tonnie Kemmeren, Karin de Jong, Dennis de Kok, Dennis van Poppel en Jaap War merdam. Ook jeugdprins Dennis I zal met zijn gevolg aanwezig zijn. De mu ziek wordt verzorgd door de Loonse Jagertjes. De toegang tot deze middag is gratis. ndag loopt de wekker bij de vroeg af. Eerst wordt de op- waarna de S.O.K. een H. de Marcuskerk. Dan zich in beweging en Op de lange afstand kan het voor- eginnend aan de Willem de deel tot meer dan 60% oplopen. Om- laan dwars door Döllekesgat dat ook Denemarken meedoet is er een _j Lind. De avond wordt weer verdeeld over carnavalsverenigingen en Horeca. De maandag begint concert door «De Mer staat de boerenbruiloft bouwt gramma. Om 13.00 uur t K- X K- edt en at- :tiviteiten. i, geluids- en lichtinstallaties wor- steevast en veilig verzorgd door SAUWELAVOND Komende vrijdag- en zaterdagavond houdt de S.O.K. haar traditionele sau welavond: Een gebeurtenis die geheel in Duitse stijl gepresenteerd wordt. De gasten zitten aan lange tafels, terwijl de Prins met Raad op een verhoging plaats neemt. Een ceremoniemeester be sauwelérs bij opkomst en afgang. De presentatie is in handen van Prins Wil lem d’n Irste en dat is wederom vol gens goed Duitse traditie. De Oisterwijkse sauwelavond was vroeger door de hoge entreeprijs en de verplichte avondkleding een beetje een elitaire gebeurtenis. De huidige sau- welavonden zijn voor een breder pu bliek toegankelijk. Zes rasechte Oister wijkse sauwelérs zullen dit weekend in de Weyenberg hun kunsten vertonen. Hun acts worden afgewisseld met op tredens van dansgroepen en kapellen. Tussendoor wordt ook nog het jeugd bed van 1985 gepresenteerd. Toegangsprijs: 12 sele consumptie’ een streven van 1 ten 8,75. Twee gratis vliegreizen naar Londen of Parijs vormen de hoofdprijs van de ellige reismiddag, die zaterdag 26 luari a.s. om 14.00 uur in Motel Eindhoven door de afdeling Noord- Brabant van «Weerzien Overzee», J reisvereniging van ouders, familie vrienden van emigranten, wordt geor ganiseerd. De bekende televisiepresentatrice Judith Bosch zal met een kwis en een verloting het nieuwe programma van «Weerzien Overzee» bekend maken, waarbij twee vliegbiljetten en vele an dere prijzen worden uitgedeeld. De S.O.K. Oisterwijk is te horen op Rondje Harten Troef 1985 met het bed «’K heb ginne tèèd mir vur d’n tèèd», een compositie van Christian van Gorp en Ton Geurtsen. Veel Nederlanders hebben famibe en vrienden in emigratielanden, een aantal dat inmiddels is uitgegroeid tot een half miljoen mensen overzee met een Nederlandse afkomst. Onder hen velen uit de Brabantse Peel. «Weerzien Overzee» is in 1956 opgericht en heeft van de Steile huis- zich sinds die tijd gespeciabseerd in 'nog zitten, vies en het organiseren van vbegreizen naar de r van groene zeep, grote emigratielanden als Noord- en Zuid-Amerika, Canada, Austrabë, Nieuw-Zeeland, Zuid-Afrika en het Verre Oosten. Dit jaar verschij maal het Tilburgs cum. Dit boekje, dat tot nog toe ge maakt is voor en door studenten, wordt ieder jaar verspreid onder abe eerstejaarsstudenten die in Tilburg ko men studeren, van de kathobeke Ho geschool en het H.B.O. Ouderejaars studenten kunnen het boekje voor een klein bedrag kopen. In het studentenvademecum staat informatie over Tilburg, wonen en stu deren in Tilburg, uitgaan, aktiegroe- pen, ontspanningsmogebjkheden e.d. Ieder jaar willen we de uitgave zo re cent mogehjk maken. Abe instellingen/groeperingen die in het vademecum opgenomen zijn krijgen ieder jaar het stukje tekst toe gestuurd om eventuele wijzigingen aan te brengen. Als er organisaties/groepe- ringen zijn die graag opgenomen wil- Ju)j ’^5 len worden, dan kunnen ze zelf een in- formatief stukje opsteben, en dat voor De EG-bepaling die m juli van 22 februari zenden aan redaktie Til- kracht zal worden, heeft tot doel de burgs Studentenvademecum, KHT, bestaande distributiesystemen van kamer N2, Hogeschoobaan 225, 5037 autofabrikanten te rationaliseren door GC Tilburg Iiüichtingentel. bepaalde vrijstellingen te verlenen op 66 21 16 communautaire voorschriften inzake beperkende praktijken. In ruil hier- --- /oor zullen de autofabrikanten ver- phcht zijn een order uit te voeren te gen een redebjke prijs, of het nu gaat om een auto met het stuur rechts of een auto met het stuur links. Weigeren ze of gaan ze een onrede- lijke toeslag heffen op bijvoorbeeld wagens met het stuur aan de rechter- kant die op het vasteland van Europa verkocht worden, dan steben ze zich bloot aan vervolging. De EG-voor- schriften verbieden namebjk discrimi nerende prijzen in een vrije markt. it met het koffie- lennekes». Daarna iiloft op het pro- r treden Vonne- ke Moeren van ’t Kerkend en Nardje d’un Dorpswaard in de onecht. De Raad van Elf gaat hierna snel weer op visite bij o.a. het bejaardencentrum, Huize De Hondsberg en de kindennid- wordt georganiseerd Knolroap. De avond M gevuld met bezoeken. Het programma van camavalsdinsdag omvat een be- zoek aan de bejaardenmiddag, gevolgd door een avondbjke «grensontmoe- ting» met de Moergestelse Pierewaai ers, de S.O.K. Berkel-Enschot en de Struivewêners uit Haaren. Om exact 0.00 uur sluit het carnaval in Döbekes- a gat met het'strijken van de grote Mas- Ik tedol (denneappel) die voor het ge- meentehuis hangt. Tijdens de sluitingsceremonie wordt I het motto voor carnaval 1986 bekend- J gemaakt. Dat motto wordt bedacht door een wülekeurige Oisterwijkse car navalsvierder die hiervoor wordt on derscheiden en uitgeroepen tot «Mot- tomenneke of -vrouwke». Het motto van 1985 overigens, luidt: «Lekker ge woon meej meejdoen». CARNAVAL IN DÖLLEKESGAT Abe openbare carnavalsactiviteiten in Oisterwijk worden georganiseerd door de S.O.K. Gerangschikt naar da tum laten we ze even de revue passe ren. De volgende poot onder de organi- Op zaterdag wordt stadsprins Wil- Prot’ itie van de S.O.K. wordt gevormd lem d’n Irste ingehaald en ontvangen mott - - i. Dit il- ÓP bet gemeentehuis. Daarna prinsre- sistentie ceptie in de residentie: Dorpsherberg. ’s Avonds worden diverse carnavals verenigingen en Horeca-bedrijven be zocht. Op zont1- stichting v o tocht uitgezet wa Mis bezoekt in zet de optocht trekt begir J een Zwijgerk De naar de 1 be- Triptrap- inpilaar van de S.O.K. Commissie die zowel jeugdprins- als prinsenwagen het dorp kamavalesk aankleedt tributen levert voor abe ach» Podia, geluids- en bchtinstallati. den st deze commissie. Woensdag 30 januari 6.00 uur Lichte grammofoonmuziek. 10.30 uur Luisterservice met het region; le groeten en de rubriek «Uit 12.00 uur ANP-nieuws - daarna «Zonax 18.00 uur Eucharistieviering. 18.30 uur Continu muziek. Donderdag 31 januari 6.00 uur Lichte gramme 10.30 uur Luisterservice het regionale 1 Archief». ANP-nieuws gevolgd door Echte grammofoonmuziek. Tussenuur - programma van de Activiteitenbegeleiding van het Maria- ziekenhuis. uur Zonde uur Euch 18.30 uur Cont Vrijdag 1 februari 6.00 uur Lichte grammofoonmuziek. 10.30 uur Luisterservice met toeristische tips, het regionale 1 berichten, vraaggesprekken, feücitaties en verzoekpl ANP-nieuws daarna Hchte graiTunofoonmuziek. Tussenuur vanuit het Mariaziekenhuis Zonder Commentaar. Eucharistieviering. Lichte grammofoonmuziek. n ze ge er fluks d cn één week later vur d’n [en S.O.K. «ar< Studio’s aan met en het koor van de met hun dames. De heeft m.b.t. Rondje op te mer- bijvoorbeeld bedui- 5 ingezongen moeten Blèr- en I elk jaar veel inzendingen. Uit dat repertoire zou meer ingezon- verkocht den moeten worden. Verder vindt de Nog S.O.K. dat ernaar gestreefd zou moe- seeeleidt de ten worden dat uitvoerenden hun afgang. De eiëen liedjes mogen brengen. De be- borduren- B - trokkenheid van zo’n vereniging met 1-- het produkt wordt hierdoor aanzienlijk vergroot. Nu zingt het koor van de S.O.K. een bedje uit Reusel en de mu ziek van dit bed wordt verzorgd door een professioneel orkest. Dat komt de kwaliteit van de langspeler misschien ten goede maar de betrokkenheid van de zangers is dan niet optimaal. Niet temin blijft de S.O.K. het initiatief van De Brackabers van harte ondersteu nen,, want een eigen muziektraditie is ook voor het carnaval in onze regio van groot belang. Ton v.d. Nouweland Autoprijzen in Europa variëren voor dezelfde auto nu soms tot 30 in de verschillende Lid-Staten. Een auto die in België bijvoorbeeld 100 eenheden kost, zou in de Bondsrepubbek Duits land op 110 eenheden komen te staan, in Frankrijk op 114, in Itabë op 121 en in het Verenigd Koninkrijk op 130, al dus een onderzoek uit 1984. In Neder land schat men de prijs van een auto op 125 eenheden. Aangesloten tehuizen: Verzorgingscentrum Het Laar Verzorgingscentrum De Kievitshorst Verzorgingscentrum De Heikant Bejaardencentrum Ant. van Padua Verpleeghuis De Hazelaar Maria Ziekenhuis Programma-overzicht - telefoon: 392626 392628 26 januari r Lichte grammofoonmuziek. 1 uur Luisterservice «Weekendeditie» met actualiteiten en het weekjoumaal, reportages, vraaggesprekken, de WV-agenda voor Midden-Brabant, en in het eerste deel van het programma muzikale groeten en febcitaties. ANP-nieuws gevolgd door gevarieerde grammofoonmuziek. Radio Hazelaar - programma voor de bewoners van verpleeghuis de Hazelaar. 16.30 uur Zonder Commentaar - gevarieerde grammofoonmuziek. 18.00 uur gebedsdienst vanuit de kapel van het Elisabethziekenhuis. Zondag 27 januari 6.00 uur Lichte grammofoonmuziek. 10.00 uur Plechtige eucharistieviering vanuit de aula van het Elisabethziekenhuis met muzikale medewerking van het Tilburgs Gregoriaans koor. Zonder commentaar. Vesperdienst waarin Ds. J.A. van Boven voorgaat (Protestants-Christe- lijke dienst). 18.30 uur Zonder commentaar (ook’s nachts te beluisteren). Maandag 28 januari 6.00 uur Lichte grammofoonmuziek. 10.30 uur Luisterservice met het regionale nieuws, dagagenda, berichten, muzika le groeten en febcitaties. ANP-nieuws, gevolgd door hchte grammofoonmuziek. Ttuur - rechtstreekse uitzending vanuit het Maria-ziekenhuis - lich te grammofoonmuziek. 14.15 uur Zonder commentaar. 18.00 uur Gebedsdienst - aansluitend continu muziek. Dinsdag 29 januari 6.00 uur Lichte grammofoonmuziek. 10.30 uur Luisterservice met muzikale groeten en febcitaties, berichten, dagagen da, het regionale nieuws en de rubriek «Uit het historisch archief». 12.00 uur ANP-nieuws - gevolgd door lichte grammofoonmuziek. 13.15 uur Tussenuur - vanuit de Radiokamer van het Mariaziekenhuis. 14.15 uur Zonder Commentaar. 16.00 uur Dialoog - Jan Jaspers praat met Frans Verbunt, Tilburger, vinoloog en journaüst. Lichte grammofoonmuziek. 1 uur Eucharistieviering. uur Zonder Commentaar. 12.00 uur 13.15 uur Tussem _iuur-r.^- kenhuis. nder Commentaar, charistieviering atinu muziek. ■IN S.O.K. Oisterwijk.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1985 | | pagina 11