Video I Vertier in d’n Egelantier Het Boek van de Stad der Vrouwen ditVoovst 1 Globe met «De Redders» van Gerrit Komrij Open huis Lezing over Ateiier/Theater het Heks musici f weemoed clU&ï uw, ti Mamadeus: virtuoze Open huis Zouavenlaan 77 Workshop presentatie Het Danshuis Scrotum in ouvrier L’Escargot 1.795,- Musical «Evenaar» van en met Jos Brink Blijspel «Slippers» terug Jazz in januari DE KNAPSTE SENIORENBEDDEN VINDT U BIJ UW SLAAPVOORLICHTER Koffiekonsert S.M.E.T. door klarinetkwartet van België Theo Nijland Fritz Kampinga/ Verstand van 1.395,- 1.695,- 995,- - Donderdag 2 januari 1985- pagina 9 DE TILBURGSE KOERIER ari 1985-pagina 8 Zondag 6 januari 14.00-16.00 uur Expositie laydn, d. Toej Joost Prinsen WEEKMENU Varkensoester Gerome dame blanche Nieuwe Komedie: De Jt INLEIDING IN DE MODERNE KUNST Dans voor mens en k<> ig Rol otum H Il Zondag 6 januari muziek vanaf 16.00 uur m.m.v. De Moerse Jazz-Men. Tot dan. lium gebe- and Nederlands danstheater Presentatie klassieke dans Korte cursus i.s.m. het Kunsthistorisch Centrum Amsterdam. Acht bijeenkomsten op zaterdag telkens van 11.00-13.00 uur. Docent: Jos Legrand. Start: 12 januari. Kosten 80,00. Bistro ringen en ensemble (een Esklarinet, twee dag 14 janu: studio-zaal. voor aanvang aan Te zien is het werk dat door de deelnemers de afgelopen maanden is gemaakt. 66 cm Teletekst v.a. iet u e >sen Opening muziekjaar 1985 ZOUAVENLAAN 77 Centrum voor kunstzinnige vorming Zouavenlaan 77, Tilburg. 013/684333 ZOUAVENLAAN 77 Centrum voor kunstzinnige vorming Zouavenlaan 77, Tilburg. 013/684333 ^en wel en Ie ina ling voor vaarin de es Truus Jjzondere ideren, die stelling be- s in de stu- uur de voor de eigenlijke c Satie wordt Heuvelring 37, Tilburg Voor reserveringen feestavonden, vergaderii bistro 013-430738 - 555899 Die Andere Band januari heeft d’n Ege- Die Andere Band een voor een wervelend De slaapvoorlichters voor Midden- en West-Brabant slaapwinkel Schouwburgrlng 25, Tilburg Tel. 422122 Maandags gesloten. Donderdag koopavond. In Ateiier/Theater het Heks, Lanner- straat 1 in Tilburg vinden een tweetal aktiviteiten plaats de komende dagen. Op zondagmiddag 13 januari 14.30 uur Joost Prinsen met zijn eigen informele thea terprogramma boordevol juweeltjes van liedjes (van Willem Wilmink, Hans Dorres- tijn en Harry Banrunk) aaneengepraat met korte conférences. Disco ’s Avonds op vrijdag 4 januari is er disco. Gast discjockey Rob Rieter draait vooral geestverruimende swing. Halbloamstraat 4, Da Mow/Loon op Zand. Tal. 04245-236 ^Gelegen naast de Coca Cola fabrieken, afslag s Gravenmoer. Café-restaurant-party centre ontplooit diverse activiteiten. Gezellige cafébar waar u rustig kunt vertoeven. Specialiteitenrestaurant party centre, ontmoetingsplaats voor de zakenwereld met zakenlunches. tweemaal per een beginnen- negers Een theaterspektakel geschreven door de beroemde Franse toneelschrijver Jean Genet en bedoeld om door negers te laten spelen voor een «blank» publiek. Gene* heeft er een groteske weergave van de ge schiedenis van de blanke overheersing van gemaakt. Regie: Rufus Collins Tjon. Met o.a. Arnie Breevek vertong en Donald Jones. MD nuari in de schouwburg-zaal. koffiekonsert van zondag 6 januari om i spelen: «Voorspel en fuga» van J. Mo- G. de Vreese, de Rapsodie van D. staat uit and roll, isco etc. De t het klas- I men naar swin- 77, Centrum voor jrming, Zouavenlaan Informatie Alle kunstenaars/docenten zijn aanwezig om u te i nat informeren over de vele cursussen en projecten. Muziek om (ook) naar te kijken Een muzikale theatershow op woensdag 16 januari in de schouwburg-zaal, waarbij zo wel aan de muzikaliteit als aan het toneel beeld alle aandacht besteed is. Met Marjo rie Barnes, Thijs van Leer en het trio Louis van Dijk. Een zeer afwisselend repertoire. niets aan zeggingskracht heeft ingeboet. Christine de Pisan was een belangrijk en veelzijdig schrijfster uit de vijftiende eeuw. Een van haar drijfveren om te schrijven was woede en verbijstering over de minachting die haar mannelijke tijdgenoten voor vrou wen aan de dag legden. Uitgeverij Sara wist de hand te leggen op een moderne vertaling uit het Middel-Frans, waardoor dit betove rende leesboek en historisch document nu toegankelijk is voor het publiek. Renate Dorrestein in Opzij: «Sommige passages zijn zo aktueel, dat het bijna grie zelig is. Zo zijn er verhalen ovet* dubbele moraal, over het vooroordeel dat vrouwen mannen met hun opschik verleiden en er zelf om vragen om verkracht te worden». cho Duato op muziek van Purcell, «Vijf schetsen» van Hans van Manen op muziek Vrijdag 4 januari vanaf 22.15 u. ii van Hindemith (door Alexandra Radius en dio-zaal een konsert door het New Han Ebbelaar) en de indrukwekkende «Sol- «29th Street Saxophone Quartet», I datenmis» van Jiri Kylian op muziek van de uit Ed Jackson (altsax), Rich Martinü. Dinsdag 15 januari in de schouw- (tenorsax), Bobby Watson (alts--' burg-zaal. Hartog (baritonsax). Volgens uc i ider goed konsert. radoks-sessie* 'J'- o.l. v. i. Toeg Op zondag 13 januari om 12.30 uur in de schouwburg-zaal wordt het muziekjaar 1985 in Tilburg feestelijk geopend met een con cert door het R.K.. gemengd zangkoor Lo ven-Bes terd, het Tilburgs mannenkoor «La Renaissance» en de Koninklijke Harmonie Orpheus. Koren o.l.v. Henk van Doom. Harmonie o.l.v. Rinus van Hamond. Uitge voerd worden werken van o.a. Bach, Han del, Schutz, Mozart, Haydn, Beethoven, Wagner, Verdi en Gounod. Toegang gratis. Het Centrum voor Kunstzinnige Vorming Zouavenlaan 77 houdt op zon dag 6 januari van 14.00-16.00 uur open huis. Het centrum is een van de werk plaatsen van de Stichting Musische Vorming Tilburg waar allerlei activitei ten op het gebied van de beeldende, audiovisuele en dramatische vorming plaatsvinden en wel in de vorm van cur sussen, projecten en workshops. De Tilburgse popgroep Scrotum 3 6 januari izoj ui vait «u ii vzavrier» aan de Zuidoosterstraat in Tilburg. Aanvang 16.00 uur. Als speciale gast heeft Scrotum deze middag Robert de Kok op saxofoon. Scrotum speelt eigen werk in swin- gende-rockstijl. koffie (Uw chefkok Geert Seebregts) 27,50 Open woensdag t/m zondag vanaf 17.30 uur. GALLERY CLUB wildpastei heldere kervelsoep uwm, LUC mone Kleinsma Walig. Het Oik Henk Bokki nog drie avon- g 8, woensdag 9 teeds om 20.15 Het klarinetkwartet van België werd in 1980 gevormd door Marcel Hanssens, leraar het Koninklijk Conservatorium te Brussel. Dit unieke ensemble (een Esklarinet, twee Besklarinetten en een Basklarinet) bestaat naast de oprichter uit zijn trouwe medewerkers Jacques D'Hondt, Albert Roland en Georges Dekerpel. Het Klarinetkwartet van België zal tijdens het 1 12.30 uur in de schouwburg-zaal volgende werken _r scheles, de Suite no. 5 van Handel, de Rapsodie van G. de Schroyens, De Nottumo van W. Haentjes en de Tafelmuziek De vier eerdergenoemde klarinetten komen uit dezelfde f verschillende klankkleur en kunnen door hun bouw verschilh De komponist schrijft voor deze groep van vier instrumenten klank van deze vier klarinetten loopt niet kleurloos in elkaar dere aan, zoals in een schilderij een kleur op de andere gestrel De groep van Marcel Hanssens heeft de laatste jaren een duidelijke doorbraak stelligd. De komposities, speciaal voor dit kwartet geschreven door hedendaagse kompoms- ten, zijn daar niet vreemd aan. 22.15 u. in de stu- r het New Yorkse reet Saxophone Quartet», bestaan- I Jackson (altsax), Rich Rothenberg (tenorsax), Bobby Watson (altsax) en Jim Hartog (baritonsax). Volgens de recensies een biezond— y-—— De «paradoks-sessie» vindt weer plaats op donderdag 10 januari vanaf 22.15 uur in de Theaterkelder o.l.v. Henk Koekoek en Rons van Rossum. Toegang gratis. Vrijdag 11 januari om 22.15 uur in de Theaterkelder een konsert door Niko Lan- genhuijsen (bas en/of piano) en Paul Stoc ker (saxen). Op vrijdag 4 januari begint een reeks van optredens voor beginnende groepen. Voornamelijk jongeren die hun muziek ook eens op een podit jrengen. De spits wordt afgei or Hurricane, een Rock r «.i/u oand uit Tilburg. Het is de bedoeling maand het podium voor de band in te ruimen. Kom eens vrijblijvend praten over inruil van uw oude kleurentelevisie alle app demonstratieklaar J concurrerende prijzen zeer groot assortiment eigen service vakkundige voorlichting l TECHN BUREAU JDOSEN BV 2 WK TILBURG Op koopavond geopend Stadsschouwburg/Kultureel Sentrum en de Vrije Boekhandel organiseren op dinsdag 8 januari de derde maandelijke literaire le zing. Tine Ponfoort en Corry Hogentoom spreken over «Het Boek van de Stad der Vrouwen» van Christine de Pisan (1365- 1430). Tine Ponfoort vertaalde het uit bet Middel-Frans en schreef het voorwoord. Het boek van de Stad der Vrouwen is het eerste boek waarin een vrouw het voor de vrouwen opneemt. Bovendien was de schrijfster de eerste vrouw die van haar pen Het Boek van de Stad der Vrouwen is niet alleen een fascinerend en revolutionair tijdsdocument, maar tegelijk een opmerke lijk actueel werk, dat na vijf eeuwen nog Presentatie van eigen werk van studenten willen br“““. I klassieke dans aan het Brabants conservato- ten door Hurric rium. Het thema is dit jaar «tegenstellin- Roll band Tin gen». Naast workshop-resultaten zijn ook individuele choreografieën te zien. Maan dag 14 januari om 19.00 en 21.00 uur in de studio-zaal. Kaartverkoop vanaf één uur «Wat brengt een overigens eerzaam, zij het dan ook niet al te eerzaam persoon ertoe een bloemlezing samen te stellen? Bemoei zucht, ongetwijfeld. Er zijn nu eenmaal per sonen met grijpgrage handen, met rusteloze blik, ze willen alles bekijken en bekloppen... Gelegenheidsvampiers» Na onder dit motto grondig te hebben bloemgelezen in de Nederlandse poëzie van twee eeuwen, heeft Komrij zijn rusteloze blik gericht op de produkten van de Wester se kuituur, ditmaal met als resultaat het to neelstuk De Redders. Zijn bloemlezing le verde een nieuw avondmaal op, dat van Je zus, omringd door twaalf dodelijk vermoei de, uitgeholde symbolen van de kuituur van het avondland. Overdekt met stof van eeu wen storten zij zich met hun laatste energie in een zoektocht naar de Graal. Hun red ding zou ons aller verlossing moeten bren- Globe speelt in een regie van Gerardjan Rijnders het tweede toneelstuk dat Gerrit Komrij speciaal voor de groep schreef: De Redders. Het debuut van Komrij (Het Chemisch Huwe lijk) is door Globe vorig seizoen met veel sukses gespeeld. Dinsdag 8 januari 20.30 uur. Het is herfst aan de Engelse kust. Het sei zoen is afgelopen. Ook voor Ernst en An ton, twee entertainers van de «meisjes van tachtig». Ernst, de golden boy waarvan het verguldsel inmiddels al wat afgebladderd is, ligt zelfingenomen en koket Shakespeare te citeren in een ligstoel. Anton is zijn tegen pool, een macho-type, maar dan wel één van het soort «ruwe bolster, blanke pit». Van de Engelse zuidkust wordt de hande ling verplaatst naar een armoedige verdie ping in Amsterdam, waar het lekkende dak, luidruchtige buren en de zich opstapelende lege flessen het decor zijn voor hun vriend schap. Ze maken wat muziek met elkaar, Anton wordt verliefd op de bovenbuur vrouw, Ernst ontleedt op een welbespraakte en niets ontziende manier de vrouwen, en de weemoed viert hoogtij. Weemoed, die weer gerelativeerd wordt met veel humor en grappen. Aan het slot van de voorstelling zijn ze weer terug aan de Engelse kust met zijn badplaatsen vol vergane glorie. Wie er ooit geweest is, kan zich geen melancholi- scher plaats voorstellen. «Verstand van weemoed» is een muzikaal meeslepende en heel associatieve voorstel ling geworden met een veelheid aan theatra le middelen en filmische aspecten, waarin ongetwijfeld de hand van filmer Frans Weisz, die de repetities begeleidde, te her- kennen is Een verrassende voorstelling, die BENELUXLAAN 61 5042 veel hechter in elkaar zit dat de vorige Kam- TELEFOON 013-670537 pinga Nijland produktie «Een glas wa ter», die vorig jaar in atelier/theater het Heks te zien was. tussen klassiek geschoolde musici. Hun jarenlange karrière bij symfo nieorkesten, kamerkoren en strijken- sembles is plots beëindigd. De wegbe zuinigde artiesten gaan op zoek naar bestaansmogelijkheden buiten hun tra ditioneel werkterrein, wèl binnen de muziek. Er moet een programma komen dat een zo breed mogelijk publiek bereikt. Wat is daar zoal voor nodig Allereerst muzikale konsessies. Noodgedwongen begeven de toonkun stenaars zich op de grillige wegen van de «lichte muziek». Die Andere Mu ziek en Aanpak zijn voor de orkestle den zelf soms onwennig, dan weer aan leiding tot dolle eskapades, misver standen of ruzies. Het publiek is voort durend de lachende derde. Het aan passingsvermogen van de artiesten verwikkelt hen in komische strubbelin gen. Sommige gaan zich te buiten aan dol enthousiasme, maar voor enkele andere van hen blijkt het onmogelijk te zijn zich te prostitueren met andere muziek dan klassieke. Die Andere Muziek best chanson, funk, smartlap, rock t evergreen, latin, ballade, disc binnenkomer is een stuk uit sieke genre en vervolgens stijgt langs een trits muziekstijlen op een hemelse sensatie in de ruig s gende nieuwerwetse muziek. Tien hardwerkende en plezierhebbende mu- ziekmakers zwoegen op piano, brullen de gitaren, krakende violen, fluit, kla rinet, snerpende saxofoons, melodica, bas, trippelende banjo, trekzak, con ga’s, mooie stemmen en rammelende drumstellen. Aan vang 16.00 uur. Open Podium Op woensdag 9 januari is er weer een Open Podium-avond. Naast een aflevering uit de serie «Hartezeer», ge maakt en gespeeld door personeel en j bezoekers van den Egelantier kan iedereen weer wat laten zien of horen. Deze avond wordt ook nu weer gepre senteerd door een verrassende gast- presentatie. Belangstellenden kunnen zich nog opgeven. Kom op tijd. Aanvang 22.00 uur. ’n Middeleeuwse Avond Op zaterdag 12 januari vanaf 20.00 uur is d’n Egelantier zodanig aange past dat er een historische Middel eeuwse Avond kan worden beleefd. Er i zijn optredens en meerdere acts. Aan meldingen hiervoor tot 10 januari in het kafee. Toegang altijd gratis. De fooienpot in d’n Egelantier is in de maand januari voor geluidsmate- o.l.v. Nora van de Eeck- naai voor het gemeenschapshuis in van 2 t/m 6 januari een Matagaipa> Nicaragua. siomstisch bewegingsthea- r -aet van het Dans :n zijn het uitgai - De teksten gen, maar uit de vuilstortplaats waartoe on ze kuituur verworden is kan je niet verlost worden, daar zak je alleen in weg. Jezus, Orpheus, Hamlet, Brünhilde, Don Juan, Cassandra. Wij volgen hen, bekla- genswaardige, meelijwekkende en uiterst komische flarden uit een groots, romantisch verleden. Aan De Redders wordt meegewerkt door Janine Brogt (dramaturgie), Gerardjan Rijnders (regie), Paul Gallis (vormgeving) en de akteurs en aktrices Jentien de Boer, Theu Boermans, Helen Juurlink, Joop Keesmaat, Han Kerckhoffs, Gijs de Lange, Babette Mulder, Michel van Rooij, Huib Rooijmans, Allard van der Scheer, Laus Steenbeeke, Guusje van Tilborgh en Ton Zeegers. Vrijdag 11 en zaterdag 12 januari in de Schouwburg-zaal. Alle komposities zijn van eigen hand en behalve de konventionele instrumenten wordt ook gebruik gemaakt van de minder gangbare muziekinstrumenten. Bespeeld worden onder andere de dwars- trabas, piano, elektrische gitaar, basset hoorn, klassieke en 12-snarige gitaar, na tuurlijk aangevuld met zang. Mamadeus heeft inmiddels twee elpees uitgebracht. De laatste elpee werd vorig jaar bekroond met een Edison. Kortom, Mamadeus brengt een program ma dat de ware muziekliefhebbers niet mo gen missen. Vrijdag 11 januari om 20.30 uur in de Studio-Zaal. Vijf virtuoze musici vormen de groep Ma madeus: Peter Weekers, Rob van de Vlugt, Peter Leerdam, Robert Vink en Rob Jansen. Zij kregen een skala van muziekstijlen varië rend van opzwepende Afrikaanse ritmes tot dromerige oriëntaalse melodieën. Voeg hier bij nog de ingrediënten vakmanschap, enorm enthousiasme en het geheel wordt een boeiende en originele voorstelling. Misverstanden worden door een inge nieus vlechtwerk hoog opgestapeld in het bekende blijspel «Slippers» van Alan Ayckbourn, dat na jaren weer eens op de Nederlandse planken gebracht wordt. ce beweging-maker Mare is op zaterdag 12 januari in de te zien met zijn nieuwe (vierde) r«Poging tot beweging». Vanrunxt heeft zijn dansopleiding gehad in de dans school (en groep) van An Slootemaekers in Antwerpen. Daarnaast volgde hij verschil lende dansstages in en buiten België. Sinds enkele jaren is hij actief bezig met dans en beweging. Zijn eerste twee produkties von den plaats in een leegstaand benedenhuis en in een oude opslagplaats. Zijn derde pro duktie (Vier korte dansen) was vorig seizoen ook in de studio-zaal te zien. pop Woensdag 16 januari een voorstelling zowel kinderen als volwassenen, wa» Tilburgse poppenspeelster/danser Kramer poppenspel en dans wijze verenigt. Geschikt voor zelf op balletles zitten. Deze voorst gint om 14.30 uur en vindt plaats i dio-zaal. ’s Avonds om 20.30 ur stelling voor volwassenen en d première. De muziek van Eric uitgevoerd door Henk Stoop. Zondag 6 januari 20.30 uur. Het Danshuis o.l.v. Nor/* hout organiseert v workshop expressior ter o.l.v. Ricardo Anemaet van het Dansers- collectief. Theaterteksten zijn het uitgangs punt voor deze workshop. De teksten zullen als handvat dienen om tot één en ander, niet academisch bewegingspatroon te ko men. De workshop staat open voor mensen met een hoge technische dansvaardigheid, maar ook voor hen die een beperkte tech niek hebben. Creativiteit, een tomeloze in zet, doorzettingsvermogen en concentratie zijn wel vereisten voor het deelnemen aan deze workshop. De vervreemde harde stijl van het Dan- serscollectief zal centraal staan in deze cur sus. Voor informatie en aanmeldingen: No ra van den Eeckhout, Telexstraat 4a, Til burg, telefoon 360207. Op vrijdag 4 en zaterdag 5 januari komt «Slippers» in de schouwburgzaal met Luc Lutz, Trins Snijders, Liz Snoyink en Derek de Lint. De regie is in handen van John van de Rest. Twee jonge mensen willen trouwen, maar er staat één kleinigheidje in de weg: zij moet een eind maken aan de relatie met een oudere vriend, waarvan hij denkt dat het haar vader is. Terwijl de oudere vriend in de jongeman de minnaar van zijn vrouw meent te zien. Een verrukkelijke komedie, waaraan veel plezier te beleven valt. Dat «Slippers» weer terugkomt (nu in een geheel nieuwe, ijzersterke bezetting) zal de liefhebbers van een goed blijspel verheugen. Enkele persreacties op dit ijzersterke blij spel: - Eric van der Velden (Utrechts Dagblad): «Slippers: uitgegroeid tot echte komedie- topper». - Peter Liefhebber (De Telegraaf): «Super- blijspel «Slippers» onverwoestbaar». BETAMAX v.a. VHS v.a. VIDEO 2000 v.a. Div. merken, o.a.: Akai - Sony - Panasonic - Saba - JVC - Hitachi - Philips - Mit subishi - Fisher - Grundig - etc. KLEURENTELEVISIE Philips - Grundig - ITT - Mitsubishi Sony Ssbs Blaupunkt - Tslsfunken - Grastz - stc. Het programma-aanbod van Zoua venlaan 77 is erg veelzijdig te noemen. Het loopt uiteen van diverse cursussen tekenen/schilderen (waaronder inlei- Hoging tot dende en specialistische cursussen) tot an'nn grafisch vormgeven, textiel vormgeven, DCWCgHlg ruimtelijk vormgeven (modern beeld- De j houwen), keramisch vormgeven en gla- Vanrunxt is op zatc zenieren. Voor kinderen en jongeren studio-zaal i zijn er naast cursussen algemeen beel- produktie «1 dende vorming ook cursussen op het -- J gebied van fotografie tekenen/schilde ren, boetseren, theater, enz... Verder wordt door het centrum veel aandacht besteed aan de beschouwelijke kant van het kunstgebeuren; korte cursus sen kunstgeschiedenis, lezingen en ex cursies zijn een vast onderdeel van het programma. Expositie Om een goede indruk te kunnen ge ven van datgene wat Zouavenlaan 77 te bieden heeft is er een tentoonstelling georganiseerd van het werk dat de cur sisten de afgelopen maanden gemaakt hebben. Het gaat hierbij uiteraard niet om afgeronde resultaten te laten zien, maar om een beeld te geven van het werkproces en de vele mogelijkheden te tonen die er binnen het centrum aanwezig zijn om de creativiteit gestal- z te te geven. Uiteraard zullen ook alle kunstenaars/docenten aanwezig zijn om alle geïnteresseerden te woord te staan. Juist nu in januari, nu voor een groot aantal cursussen de inschrijving weer mogehjk is, is dit open huis-ini- luu tiatief voor velen de mogelijkheid om speek op zondagmiddag vrijblijvend kenms te komen maken 1985 in café <d’n Ouvrie met dit nog vrij jonge, maar sterk groeiende Centrum voor Kunstzinnige Vorming. Zouavenlaan Kunstzinnige Vor 77, Tilburg. Op zondag 6 ji iet lantier eindelijk kunnen strikken overheersing van optreden. S G^rda HÏ Z.VPelen °P WeS “aar Ameland’ Maandag 14 ja- de?!.2- A j Die Andere Band is een muziektea- ter van en door «10 prominenten» in de muziek. Een komisch kijk- en swingprogramma, dat zich afspeelt Vorig seizoen brachten Jos Brink en Frank Sanders hun derde musical uit, die de titel «Evenaar» meekreeg. Het werd wederom een sukses na «Maskerade» en «Amerika Amerika». Ook deze musical van Brink en Sanders werd van muziek voorzien door Henk Bokkinga en uitge voerd in een regie van Jo Dua en een cho reografie van Barrie Stevens. Musical «Evenaar» komt n den terug in Tilburg: dinsdag I en donderdag 10 januari, ste uur in de schouwburgzaal. In «Evenaar» draait het allemaal om een jong echtpaar met vrolijke relatie-proble- men. Situaties, die dolkomisch zijn, maar soms daardoor wellicht de ernst van het moment aangeven, net als in het leven zelf. Een werveling van klank en kleur, soms een klucht en soms een kluif. Het verhaal speelt af in deze tijd en wordt vertolkt, gedanst en gezongen door Frank Sanders, Jos Brink, Georgette Hage- doom, Lucie de Lange, Mary Michon, Si- .■einsma, Fred Butter en Leendert “?t orkest staat onder leiding van skkinga. )vo/

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1985 | | pagina 9