Sivimo ÏN L’ \lz \|z n|z I Dansschool Robben 35,- fiqurellq tilburq DE ZEEUW - F9« DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 13 september 1984 - pagina 3 1984-pagina 2 foto kan op ons b r Streek, VW Hs Cinecitta werk van deze lecitta deze week Cinecitta 49,50 laraties. de deeltijd- Ht meisje racht te wi i het h Obloi 25 EN urgse Blue 'EN 49 5 89 9 79 9 39 J trd gratis wachten! Lees- en i Nota’s, a ken beslt DANSLESSEN voor beginners en gevorderden aan- :n In be de 18 Lange Nieuwstraat 158, Tilburg, tel. 013/430031 445,- 330,- 225,- 05 'epl j café-zaal «’t lolenplein. Inl. ).30 uur. gers en doox realistische van d door leur», Tilbi BOLSIUS TIMMERFABRIEK voor kozijnen - ramen - deuren - trappen - binnenbetimmering Vrijblijvende prijsopgave Kerkhovenbaan 10, Oisterwijk Tal. 04242-16985 013-332666 mode SPECIALE AANBIEDING Jogglng-pakken maten 36 t/m 44 Plusstraat 26 hoek KoopvaardIJstraat Cinecitta «Yol» Cinecitta «Oblomow» pm p m ren, worde op te nemep met lalplein 20, tel. 3621 Filmhuis «Room 666» er tussen Vromans, 1-Enschot, n. De ver- Torenhoek or- nationale terdag ver- s, mun- speld- Filmhuis Permanent Vacation ALLEENSTAANDEN A.s. zaterdag 15 Sept, wederom dansen voor alleenstaanden bij Molentje», aan ’t Rosme 013-364935. Aanvang 20.1 huisdieren 1, kunnen Wilt of kom Het adres: J. van 420896. VIDO Alle geme De Over langstell informa' tratie septemb •““e- gehoude sterd, 1 9.30 ut militaire con- het, eenmaal 'en onaange vallen uit het i». vriend c*m heeft gelaten, er met he komst dat zijn de toekor am is. Noodge- wikkeling tfwezigheid was Filmhuis «Last night at the Alamo Laat uw lijn ook onze zorg zijn Suru milieVe volg Vox, op de Beekse lan. Alleen zijn nog beide fair welijk _singen i_ »rantie. ;ken en huren. '?etad visering. :rweg ;Woni- PSYCHIATRIE Voor diegenen die op enigerlei wijze ervaring hebben met de psychiatrie, organiseert de Vereniging Tilburgs KUëntenbelang een wekelijkse kof fieochtend. Deze vindt plaats op dins dag van 10 tot 12 uur. Wilt u meer in formatie, belt u even of kom eens een kop koffie drinken. Oude Elisabethzie- kenhuis, J. van Beverwijckstraat 2 a, tel. 420896. iet de waar u j keus n de 120 limte EIN 212 indag v.m. gestolen uavonden geopend KOG NIEUW WEST rganiseert Op woensdag 19 september wordt g met de het wijnmuseum aan de Orionweg be zocht. Vertrek is om 13.30 uur. programma staan o.a. een rondleic door het museum en een film. 25,- p.p. )5ct vrouwen die zich al hebben a= leid voor de VIDO (Vrouwen ergang) en alle vrouwen die 1 Hing hebben, zijn welkom op latieochtend die de VIDO op (iber houdt. Deze ochtend wordt ien in buurtcentrum Loven/Be- Koestraat 164, en begint om jur. Specialist in Oosterse tapijten Korvelpleln 259-261 (nabij Korvelplein) Tel. 013-424754 rideovertoningen (gratis) ekijk. Heuvelpoort 4 «De Schorpioen» Loe Wolff, vrachtwagenchauffeur, ver gokt het geld van een transport voor zijn baas in een illegaal casino. Hij besluit er van door te gaan met het geld dat hij zal vangen, als hij zijn bedrijfsauto verkoopt. Maar de garagehouder vertrouwt het niet en neemt contact op met Loe z’n baas. Deze geeft Loe de keus, aangifte aan de politie of vertrekken naar Amerika met een bom geld toe. De keus is niet moeilijk. Als hij in een dancing een meisje leert kennen, stelt hij de reis uit en leest in de krant, dat hij, Loe Wolff, is omgekomen bij een auto-ongeluk. Dan gaat hij, nieuwsgierig geworden, op on derzoek uit. Wiens lijk lag er dan wel in de auto? Hij komt er al snel achter -p is, een oud KNIL-officier, die 3 officieren heeft vermoord. Officieren die :p het spoor waren gekomen van een grote corruptie-affaire, die Kemp openbaar wilde maken. Loe z’n baas was een van hen. Ais Loe teveel komt te weten, wordt hij in het nauw gedreven. Hij meldt zich bij de politie en wordt prompt gearresteerd, verdacht van e laten hem vrij op voorwaarde dat hij mond zal houden. Hij tekent zijn vrijla- p met «William Kemp» omdat hij net als Kemp, nu de enige is die weet hoe de zaak in elkaar zit en omdat hij ook zijn mond niet zal houden! RUILBEURS Zaterdag en zondag kan 10.00 en 16.00 uur in café Raadhuisstraat 54 in Berkel-' naar hartelust geruild worden, zamelaarsvereniging De Tore- ganiseert dan haar jaarlijkse ruilbeurs. Geruild (en op zate handeld) worden o.a. postzegels, ten, ansichtkaarten, bidprentjes, jes, stickers. In «Permanent Vacation» volgen we ruim twee dagen uit het leven van de zeer jonge graffity-kunstenaar Aloysious Parker, die zich met name ophoudt in de vervallen wijken van Manhattan. Hij is een fan van de beatnik-periode en van de jazz-musicus Charlie Parker. Hij is constant in beweging en ontmoet op zijn tocht allerlei drop-outs. SALOEN: EXPOSITIE Op zondag 16 september ’84 zal in de «Saloen», Schout Backstr. 33 te Til burg, van 10.00-17.00 uur, een poppe nexpositie plaatsvinden. Hieraan wordt deelgenomen door verscheidene bekende poppenmaaksters: Mariene Verhelst, Lucia Akkerman, Riet Jans sen, Betty Nagel, An de Jong, mevr. Snels, mevr, van Kempen, mevr. Heur- ti, benevens een aantal amateurs. Te vens zal er geëxposeerd worden met brooddeegfiguren door Marianne Sie gers en door Jos Schaareman met sur- xealistische schilderijen. Een demon stratie van «bloemschikken» wordt verzorgd door de bloemenzaak «La Belle Fleur», en de kantkring «’t Klos- ke» uit Tilburg zal een demonstrr’ kantklossen van verschillende techni ken geven. KLEDINGSHOW In Terra Nova, Nieuwlandstraat 44- 46, is er op zaterdag 15 september een kledingshow te zien met onder meer balletldeding, kinderkleding, kleding voor volwassenen, handgebreide truien, enz. Toegangskaarten zijn ver krijgbaar bij «Allerhande», Wilhelmi- napark 28, en bij «Vergeet mij niet», IJzerstraat 11a in Tilburg. De show begint om 13.30 u. COC-TILBURG Naar aanleiding van vragen en op merkingen op de ledenvergadering in april, organiseert het COC op donder dag 13 september een thema-avond over hetero’s binnen het COC. Ieder een is welkom om zijn of haar ideeën hieromtrent kenbaar te maken, thema-avond begint om 20.30 uur in het COC-pand, Koestraat 73. PARANORMALE GENEESWIJZEN Vrijdag a.s. 14 september om 20.00 uur start op de vogelboom een lezing over paranormale geneeswijzen. Deze lezing wordt verzorgd door de heer F. Honigh, die mede aan de wieg stond van de N.F.P.N., de federatie voor pa ranormale genezers in Nederland. Hij 1 samen met een erkende genezer ïrover spreken en wellicht iets de monstreren. Samen zorgen zij voor een heel interessante avond. AQUARIUM- VERENIGING De A.V. Ons Gene tember haar maant in de zaal Goirkestraat 50. avond is 20.00 lezing gehoudt meervallen. De' film is opgebouwd uit twee delen. In het eerste brengt Oblomow zijn dagen dom melend op de divan door of suffend in zijn fauteuil, maar telkens verzinkend in dromen van zijn gelukkige jeugd en zijn geliefde moeder. Dan komt de dynamische jeugd vriend Stolz hem opzoeken, die hem tracht te bewegen een Nieuw Leven te beginnen. Hij onderwerpt hem aan een verant dieet en sleept hem mee in het social jura- van St- Petersburg. Wanneer Stolz, mo_ zijn opzet lijkt te gaan slagen, voor zake" re‘s ®aat’ ste'* hij Oblomow voor aan Olga. r o Dit meisje van goede huize krijgt de op- ieë' dracht te waken over het Nieuwe Leven van J m Oblomow zolang Stolz afwezig is. Hiermee al- eindigt het eerste deel. In het tweede deel doet Olga haar uiterste best Oblomows gevoelens van genegenheid te stimuleren en ziet verlangend uit naar een 100 liefdesverklaring. Zover komt het echter iet. o<»mppntAliik Deze houdig duurt voort tot aan de terug- gemeenieujK keer yan Eenmaal herenigd brengt het drielal ontspannen de zomerse dag door. De dag daarop vertrekt Oblomow naar de stad, hij verliest zijn vrienden uit het oog. Uiteindelijk trouwt hij, krijgt een kind en sterft vier jaar later aan een hart aanval. De film eindigt met beelden waarin Stolz en Olga de zoon van Oblomow onder hun hoede nemen. Filmhuis «Killer of Sheep Charles Bumett, één van de belangrijkste de zwarte filmbeweging, zegt 1 film: «Killer of Sheep» gaat tarten in Los Angeles. Hoewel erste plaats gaat om één man onlijk gevoel ten aanzien van ijn vrouw, heeft zijn situatie van zijn gemeen- het gaat om de in- Die gemeenschap veelheid aan loka- RIKCONCOURS De carnavalvereniging de Paotergao- pers organiseert elke vrijdagavond een rikconcours in haar residentie van café den Eik, Bredaseweg 177, aan vang 20.00 uur. Voor dit concours zijn er el ke week leuke pjijzen te verdienen. De deelname staat open voor elke rikker en er zal worden gespeeld over 40 ron den. Inschrijving kan vanaf 19.30 uur en uw plaats zal bij loting worden be paald. TEXTIELMUSEUM Het textielmuseum aan de Gasthuisring is gesloten tot en met 28 tember a.s. Dit i.v.m. de voorberei- oichting van de tentoonstel- «Hedendaagse Japanse Textiel- ist», die op 29 september wordt KAARTCONCOURS In de Kasteelhoeve aan de Hasselt- straat vindt op de woensdagen 12, 19 en 26 sept. een rikconcours plaats. Aanvang 20.00 uur. ’fdS Z.V.V. SUPERSURFING Op zaterdag 15 september organiseert zaalvoetbalvereniging «Supersurfing» in sporthal de Drieburcht te Tilburg naf 10.00 uur haar eerste recreatie- x.xxxxl voet bal tornooi. Tijdehs het tor nooi zal men demonstraties van het windskating geven. Rond de klok van half zeven ’s avonds zal het bandje «Folo» voor de muzikale omlijsting zorgen. Ook zal er een J worden onder alle deelnemers en toe schouwers die bij de i nummer krijgen. De uit een dagcursus surf Bergen te Hilvarcnbcc HULPCENTRALE/ S.O.S.-DIENST De Hulpcentrale/S.O.S.-dienst, Spoor- laan 320 in Tilburg, staat in de periode van maandag 17 t/m vrijdag 21 sep tember a.s., telkens van 14.00 tot 17.00 u. en van 19.00 tot 21.00 u., met een informatiestand in de hal van de Openbare Bibliotheek Tilburg aan het Koningsplein. PSYCHIATRIE BIERTAPWEDSTRIJD Voor diegenen die op energelei wijze Zaterdag 15 september houdt de car- ervaring hebben met de psychiatrie, navalvereniging de Schuimkoppen -"■"aniseert de Vereniging Tilburgs voor de derde maal in zijn bestaan een .^..ëntenbelang een wekelijkse kof- biertapwedstrijd. U kunt nog inschrij- fieochtend. Deze vindt plaats op dins- ven bij café Travon, Koestraat 39 te uur tot 12.00 uur. Tilburg. De wedstrijd begint om 20.00 :r informatie, belt u even u. een kop 1 )ude Elisal prijs S «Suru» (De kudde) wlnemers en toe- Suru handelt over de schaapsheMersfa- entree een kans- md;e Veysikan die sterk is uitgedund als ge- pnjs zal bestaan volg van bloedwraak door de familie Hali- -rfen op de Beekse^ lan. Alleen vader Hamo en zijn drie zonen lvarenbeek. zijn nog over. De vijandelijkheden tussen beide families zijn gestaakt vanwege het hu welijk van Berivan Haitian met Hamo’s oudste zoon Sirvan. Berivan is door drie miskramen uitermate verzwakt en wil met niemand praten. Sirvan zit daar erg over in. Een transport van scha pen naar Ankara geeft Sirvan de mogelijk heid om zijn vrouw naar een dokter te bren gen. Hamo stemt met tegenzin toe en met z’n vieren (Silo, de jongste zoon gaat ook mee) vertrekken ze. Het viertal krijgt te ma ken met omkoping, diefstal, prostitutie en schapen die vergiftigd worden door DDT. Als ze in Ankara aangekomen zijn, voelen ze zich onwennig en onzeker. De handelaar wil veel minder voor de kudde betalen dan was afgesproken, zij zijn getuige van een moord op een verkoopster van een progres sieve krant. Berivan weigert zich te laten be handelen door een dokter en sterft. Als een veehandelaar daar een cynische opmerking over maakt, vermoordt Sirvan hem in blin de woede. Hij wordt gearresteerd. En nadat ook Silo verdwijnt, blijft Hamo verdwaasd achter in deze vreemde, vijandige stad An- AMICI MARIS Zeeaquarium Ar' 18 september weer xxx denbijeenkomst in u huis «Belveren», Haaren (t.o. kaste vang 20.00 uur.J staan 3 films over ter in de Oosterschelde. zijn van harte welkom. RIKKEN Iedereen is welkom die iedere dinsdag v houden worden in het I verstraal 42, door de Bond x». ren in de Theresiaparochie. SPAANSE MUZIEK Het wordt weer een sfeer- en tempera mentvolle belevenis a.s. zondag in «De Ouwe Zwengel» op het Kerkplein in Oisterwijk. Op uitnodiging van André en Bemedine zal de Spaanse zanger-gi- tarist «Danko» er een gastoptreden verzorgen. Danko geniet in Spanje grote bekendheid, o.a. dank zij zijn twee fantastische LP’s «Vacantiones en Mallorca» en «Ramon/Danko». Aan vang van het optreden: 16.00 u. C.O.C.-VROUWEN A.s. vrijdagavond 14 sept. vanaf 21.00 uur organiseren de C.O.C.-vrouwen weer hun wekelijkse kafee-avond. Alle vrouwen die zin hebben om eens een gezellige avond met elkaar door te brengen, kunnen daar terecht. Iedere dinsdagavond van 20.00 tot 21.00 uur kan je op het C.O.C.-pand terecht om te praten en/of je te informeren. Bin nenkort start er weer een praatgroep van lesbische/bi-sexuele vrouwen. Heb je belangstelling, bel dan 367600. Adres: Koestraat 73, Tilburg. LATIN CONNECTION OP KRUIKENMARKT Zaterdag 15 september presenteert de stichting de Kruikenmarkt de vijf- mansformatie Latin Connection. Deze van de Antillen afkomstige muzikan ten spelen hoofdzakelijk Latijns-Ame- rikaanse muziek, zoals cha cha cha, .Vx soefi, reggae. De onderliggende beat is UAli, DIE VOOR voornamelijk een samenspel van de TWEE TELT bas en percussion. De instrumenten op zondag 16 september ors zijn bas, piano, saxofoon, drums con- de Efteling in samenwerking met d. ga s. Het programma begint om 13.30 Nederlandse Vereniging van Tweelin- uur en duurt tot 16.30 uur. gen een «Dag van de Tweelingen» in de Efteling. De «Dag van de Tweelin gen» is voor de eerste keer in het park en duurt van 14.00 tot 17.00 uur. Zo’n vijftig paar tweelingen van de vereni ging zijn dubbel en dwars op de dag aanwezig. Een ander onderdeel van de dag is de verkiezing van de meest op elkaar lijkende tweeling. Ook niet-le- den van de landelijke vereniging kun nen daaraan deelnemen. Die tweelin gen die ouder zijn dan 14 jaar, kunnen zich tot 12.00 uur opgeven in de info- stand op de speelweide. Bij de opening zal om 14.00 uur verzorgt de Tilburgse hier dans- en tyirlinggroep «The Stars» een speciale revue. Deze week overleed in Parijs op 47-jarige leeftijd de Turkse filmer Yilmaz Güney. Met zijn Élms heeft hij sinds het einde van de ja- ren zestig op een menselijke en doordringen de wijze de maatschappelijke tegenstellingen in zijn land aan de orde gesteld. Güney ont wikkelde zich als een volksfilmer, maar tege lijk riepen zijn publikaties en films weerstan den op bij de autoriteiten en rechtse groepe ringen. Na een langdurige gevangenisstraf ontsnapte Güney in november 1981 naar West-Europa, waar hij de film Yol afmaakte, die op het festival van Cannes werd be kroond met de Gouden Palm. Als eerbetoon aan het werk van deze grootse cineast vertoont Cinecitta deze week twee films van Güney. talenten van zelf over zijn over arme zwa - - de film in de eer. tem tracht en diens persoonl begmnem werk en - rantwoord alles te maken met die van ciale leven schap, vooral daar waar h_. o ™vdle m vloed °P Jon8e mensen. Die r “ken op wordt afgebeeld door een veell.__. ties, karakters en gebeurtenissen. DAHLIA’S In de Odulphushof aan de Hoof in Best wordt a.s. zondag een tentoonstelling gehouden. Tijdens de tentoonstelling wordt tevens een bloemschikwedstrijd gehouden. Aan de tentoonstelling doen diverse dahlia- vana verenigingen uit de regio Eindhoven zaah mee. toegen houdt 20 sep- idelijkse bijeenkomst van café Bierings, De aanvang van de uur. Er wordt een dia- ien over cichliden en RIKCONCOURS WANDELBOS Minder-validen-ontspanningsvereni- ging ’t Trefpunt gaat in het nieuwe sei zoen elke 2de en 4de donderdagavond van de maand een rikconcours houden in het Wijkcentrum ’t Kievitslaer, Rei- -r-nevaarstraat 55, Tilburg. Er zijn steeds ria Luculus, Wan- fjjne prijsjes te winnen voor de 4 beste T Nieuwland Ari- lers Deelname staat voor eenieder gratis. U bent allen welkom op 13 sep tember. Twee jaar geleden was Wim Wenders Cannes voor de presentatie van de bij ons nog steeds niet uitgebrachte film «Ham mett». Toen bewoonde hij in het Carlton- uotel kamer 666, waar hij een grote groep Jneasten van wereldnaam liet opdraven om met hen van gedachten te wisselen over omst van de film tegenover de ont- igen van televisie en video. AKROBATEN GEVRAAGD Volwassenen die zin hebben om akro- batiek te beoefenen, worden verzocht contact op te nemep met Nel Winkel, Transvaalplein 20, tel. 362182. Nieuwe folders: - Alle folders over huur en verhuur - Diverse bijstandfolders. - Woonvergunning: folders en aan vraagformulieren. - Studiefinanciering en student. - Huursubsidie aanvraagformulier. - Huuraanpassingen in 1984. - Gemeentegarar‘:- - Kamers zoeker - Bureau budget: - Kunst onderweo - Particuliere Woningverbetering Actuele tentoonstellingen: Structuurplan Oude Stad Verkeersmaatregelen op korte ter mijn Nederlands Textielmuseum/ Mommers complex Dromof TER INZAGE - Diverse bouwplannen art. 19/50 - Bodemverontreiniging - Ti documentatieboek xx. o, commissiestukken enz. ma- i het mogelijk de gemeentelijke luitvorming op de voet te vol gen. Dia-envir1- - Tilburg te ki - Brandweer. - Part, woningverbetering. - Harmonie v.e. gemeenschap (1958). - Polygoonnieuws 1924-1954. - Bejaarden, sta er bij stil. - ...en nog vele anderen. Openingstijden maandag van 13.00 tot 17.00 uur di. t/m vr. van 09.00 tot 17.00 uur zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur Ook groepsbezoek mogelijk. Gemeentelijk Informatiecentrum Stadhuisplein 132 5038 TC Tilburg Telefoon 013-358575 C.V. DE WATERGEUZEN De carnavalvereniging Watergeuzen houdt een visconcours, en wel op de zaterdagen 15, 22 en 29 september, tel kens van 16 tot 19 uur. Er wordt gevist op gewicht. Inschrijven bij café Ha venzicht, Piushaven 22 in Tilburg. Voor ouderen vanaf 50 jaar aanvang donderdag 13 sept. om 13.30 uur Voor gehuwden vanaf 30 jaar aanvang vrijdag 14 sept. om 20.00 uur Voor jongeren vanaf 14 jaar aanvang zaterdag 15 sept. om 19.30 uur Inlichtingen - Tel. 013/430031 Inschrijving: dagelijks van 17 tot 20 uur Wij starten begin september Vier jaar geleden verraste een volslagen onbekende cineast uit Texas het Europese publiek met zijn debuutfilm «The whole shootin’ match». Eagle Pennell maakte zijn versie van hoe twee van schlemielige geluk zoekers de Amerikaanse droom probeerden te realiseren. Yol betekent zoiets als weg, richting of oplossing. Güney vertelt het verhaal van vijf Turken die net als hij in een (half open) ge- tuur vangenis zitten een paar dagen naar huis jn mogen. De film volgt deze vijf personen op de lange reis naar hun familieleden. De tij delijke vrijheid die de vijf eindelijk mogen smaken, brengt hen al snel veel teleurstellin gen. Eén van hen bereikt nooit zijn verloof de: hij verliest onderweg zijn verlofpasje en komt daardoor niet door de militaire con troles. De anderen vergaat 1..., thuis, al niet beter. Zij worden naam geconfronteerd met voorva.^.. u» verleden die het thuisfront nog niet verget is: Mehmet bijvoorbeeld wordt het n steeds kwalijk genomen dat hij zijn vrier.M bij een overval in de steek heeft g-1-'— Seyit merkt bij zijn thuiskom* -,- vrouw als prostituée werkzaam dwongen, immers door zijn afwezighe.u er geen brood op de plank. Ieder op zijn manier merkt dat het sociale leven thuis volkomen ontwricht is, niet al- zaterdae- leen door onderdrukking van elke dag, maar ook bijvoorbeeld door pa- sportnal «de triarchale moraal die de verschillende fami- lOg enkele tegen- lierelaties bepaalt. Een week vrijheid brengt sseerden kunnen dan ook weinig opluchting en plezier voor de gedetineerden na de vernedering van de arrestatie en het gevangenisregime. Geen van hen zal vrijwillig terug de cel in gaan. PLAV-BACK WEDSTRIJD op donderdag 13 september on- Als u deel wilt nemen aan de pl het weer een zwoele nazomer- back-wedstrijd die c.v. «de Loarblè- georgamseerd. Er zullen die vers„ op 29 september a.s. organiseert, 1 d1.Yerse cocktails en sangna te kunt u vanaf heden in laten schrij- knjgen zijn tegen aangename prijzen. ven op het adres Ant Moddermanstr. Het vrouwenkafee is gevestigd op 37, tel. 682635, Bilderdijkstraat 12, tel. Heuvel 13 en is elke woensdag- en 630300 of Vivaldistraat 372. donderdagavond open van 21.00.*“* 01.00 uur. Tot ziens. kmici Maris houdt op :r de maandelijkse le- a het pannenkoeken- Oisterwijksedreef 4, teel Nemelaer). Aan- Op het programma r het leven onder wa- Ook niet-leden De cirkelfoto werd afgelopen zondag gemaakt tijdens de Ronde van de Korvel op de hoek Trouwlaan-Oerlesestraat. De omcirkelde figuur op de foto kan op ons bureau de volgende prijzen komen afhalen 10,- van de Tilburgse Koerier7,50 Plantenkas Groenewoud Kruikenzei- ker Streek, VVV Hart van Brabant, Spoorlaan 416-A waardebon voor ijstaart 12 personen Ad Bertens, Ringbaan-Oosteen waardebon van Broodje Jantje, NS-pleineen waardebon voor haarverzorging 10,- dameskapsalon en herenkapsalon Ter Rele, Bemardusplein 22een waardebon voor het slijpen van een handzaag, gereedschap en profielslijpere GPS, Ringbaan 14-A waardebon 10,- Restaria Luculus, Wr delboslaan waardebon voor een jaarabonnement Openbare Bibliotheek. Koningsplein 1 doos antiekwas t.w.v. 7,50 van tiek, Nieuwlandstraat 34 waardebon voor Sorbet, Ijssalon Tropical, Heuvelpoort. Op 6 september stond Toine v. Gerwen. I de cirkel. SLECHTHORENDEN Op donderdagavond 20 september om 20.00 uur wordt er in het Rode-Kruis- gebouw in de Leonard van Verghel- t op de nkmiddagen straat door de Nederlandse Vereniging vanaf 14.00 uur ge- van Slechthorenden een bijeenkomst Buurthuis, Nij- georganiseerd waarop o.a. een uiteen- lond van Oude- zett!ng wordt gegeven over het gebruik en de techniek van de ringleiding en de mogelijkheden ervan. Tijdens deze bij eenkomst wordt ook gebruik gemaakt van ringleiding en overheadoroiector VROUWENCAFÉ GOIRLE Het vrouwencafé in Goirle, dat geves tigd is in «De Wildacker» aan het van Hogendorpplein, houdt op maandag 17 september a.s. een literaire avond. Deze avond begint om 20.00 uur en de bedoeling is dat vrouwen uit eigen werk of uit werk van anderen voorle zen. K.S. BROEKHOVEN Maandag 17 september a.s. organiseert de P.E.P. van K.S. Broekhoven weder om een super-bingo bij café Bet-Kolen aan de Broekhovenseweg 111 te Til burg. Aanvang 20.15 uur precies. Deze bingo wordt gehouden voor het nieuwe sportcomplex van KS. Broekhoven, gelegen op de Elzevense Akkers aan de Jan Truijenlaan. Iedereen is van harte welkom op deze super-bingo-avond, uiteraard boven de 16 jaar. «ONS VIOS» Qnthoud dit even: volgende week maandag, 17 september, vindt bij «Ons Vios» weer de 14-daagse gezel- ligheidsbingo plaats. Om half negen wordt gestart in het clubhuis van «Ons Vios», Zuiderpark, Tatraweg 11, Til burg. Harmonie II «Lassiter De Ongrijpbare Nick Lassiter is een dief in hart en nieren. Hij is gespecialiseerd in het stelen van juwe len van de rijke aristocratie van Londen. Zijn vriendin Sara weet, hoe hij zijn brood verdient, al keurt ze dit niet echt goed. Het is lente 1939. Tsjechoslovakije is in M handen gevallen van de nazi’s. Deze hebben ne geld nodig om een spionagenet op te zetten door heel Europa en Zuid-Amerika. Hiertoe willen ze diamanten gebruiken, ter waarde van 50 miljoen dollar, buit gemaakt op de Tsjechen. De Britten ontdekken dat er voor 10 mil joen aan diamanten vanuit Berlijn via Lon den naar Brazilië gestuurd zal worden. In- specteur Becker van Scotland Yard en Bree- uitgebrande aut ze van de FBI moeten zorgen, dat deze dia- dat dit Kemp is manten hun bestemming nooit bereiken. Ze 3 willen dat Lassiter de diamanten uit de op het spoor Duitse ambassade in Londen steelt en drei- corruptie-affa gen hem te arresteren voor een diefstal, waaraan hij onschuldig is, als hij weigert. Om de ambassade binnen te komen, papt Lassiter aan met de mooie, perverse koerier ster Kari van Fürsten, zeer tot ongenoegen moon van Sara. Lassiter ziet zich genoodzaakt een Ze spelletje te spelen, dat hij wel moet winnen, zijn r Verliezen betekent gedood worden door de ting Duitsers of levenslange gevangenisstraf. En zo stort hij zich in het opwindendste avon- van zijn leven. 1 de voornaamste rollen Tom «Mag num» Selleck, Jane Seymour en Laure Hut ton. De GESPREKSOCHTEND In ’t Westend Poirterstraat 4a, wordt woensdag a.s. van 9.30-11.30 uur weer een gespreksochtend gehou den. Als gasten zijn uitgenodigd twee medewerkers van de wereldwinkel. Nadere informatie is te verkrijgen via tel. 630422. MODELVLIEGCLUB Modelvliegclub Snoopey uit Don gen heeft de open dag van 9 september een week verlaat, i.v.m. het slechte weer van vorige week zondag. Iedereen die belangstelling heeft voor model vliegen en ook zelf eens met een r delvliegtuig wil vliegen, is a.s. zond dus van harte welkom op modelvlie°- h' veld ®de Wildert», aan de Bosweg r- P et Dongen. Aanvang 14.00 uur, maar al- idleiding |een a|s bet goed weer js! AUTO TE WATER Op zondag 16 september om 14J en 16.00 uur zal er in het g- zwembad in Goirle een at gaan. Het betreft een demonstratie die wordt georganiseerd door de afdeling Goirle van Veilig Verkeer Nederland. Met als doel voorlichting te gevan over wat u in zo’n geval moet doen. EXPOSITIE AD WILLEMEN Tot 19 september is in de Amro- bank aan de Heuvelring 88 in Tilburg nog een expositie te zien van Grafiek en schilderijen van Ad Willemen. De expositie is te bezichtigen tijdens de bankuren. Ad Willemen exposeerde o.a. in Haarlem, Amsterdam en Kra kow. ZAALVOETBALVER. G.B. Z.V.V. G.B. speelt elke morgen om 11.00 uur in Blaak», maar zoekt nc standers. Geïnteress bellen: 013-561656. iegene hebbe organiseert de Vereniging Tilburgs Kliëntenbelang een wekelijkse kof fieochtend. Deze vindt plaats op dins dag van 10.00 uur tot 12.00 uur. ”':,t u meer informatie, belt u even >m eens een kop koffie drinken, s: Oude Elisabethziekenhuis, Beverwijckstraat 2a. Tel. VROUWENKAFEE In het vrouwenkafee «De Spinster» wordt op donderdag 13 september on danks het weer een zwoele nazomer avond georganiseerd. Er zullen die avond diverse cocktails en sangna te OP en tot KOFFIEOCHTEND Op de koffie-ochtend van de werk groep Noord komen op dinsdag 18 september a.s. twee medewerksters van september a. het Jac met een diaserie over versla- ding en inrit vend medicijngebruik. Deze ochtend ling U-J- wordt gehouden in wijkcentrum de IJ- kuns pelaer in de Corellistraat, tussen 9.30 opengesteld, en 11.30 uur; Er is een crèche aanwe zig. VOGELRUILBEURS Zondag a.s. houdt de vogelvereni ging «de Distelvink» in Goirle een ruilbeurs in Café de Kort, Klooster straat 30 in Goirle. Tussen 10.00 en 12.00 uur bent u hier welkom om vo gels te ruilen. Ook kleine 1: zoals konijnen, kippen, e.d. geruild worden. textit ■ing is <5

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1984 | | pagina 3